Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Geopolitika

Algimantas Rusteika. Na, bet kai viskas baigsis, bus gerai

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 25 d. 17:45

34     

    

Algimantas Rusteika. Na, bet kai viskas baigsis, bus gerai

Vakar susitarėm nekalbėt apie koronavirusą. Pajunginėjom teliką, nieko apie ne koronovirusą neradom, net orai apie koronavirusą. Pasiėmiau planšetę, pafeisbukinau, paguglinau, padelfinau – nieko ne apie koronavirusą neradom, vien koronavirusas. Pabandėm kalbėtis, pajuokaut, net patylėt – vėl ne apie koronavirusą nesigavo.

Tai atsisveikinimui pasipykom ir užmigo koronaviruso poza. Ji su kauke tai, blet, graži, akutės tokios didelės ir, atseit, nekaltos, o visa kita nupaišo vaizduotė, viskas pakavota. Dabar, prie koronaviruso, jos visos bus gražios, kaip kokios musulmonės iš haremo - juk tikrą vyrą interrasinis veža, reikia savo koronavirusus kuo plačiau ištaškyt. Todėl dabar pabandysiu jums ką nors parašyt ne apie koronavirusą.

Pradžiai pabandžiau prisimint, kada mačiau tuos, kurie reiškia susirūpinimus apie koronavirusą, su kaukėmis nuo koronaviruso, apie kurias jie nepaliaujamai mala ir tuoj ant mūsų R.Karoblį užleis. Nepatikėsit, bet iki vakar anei vieno jų pačių su kauke nemačiau, jei kas matėt ir labai juos mylit, įmeskit nuorodą, atsiųsiu prizą - kaukės nuo koronaviruso nuotrauką.

Bet po sočių pietų jų viešaryšininkai sukruto. Ir jau rodo per telikus Aukštą ir Gražų su kauke, ir visi daukantynės pasitarime su kaukėm, tokiom naujom, ką tik iš pakuotės, nors iš ryto einantį Ekselenciją su ilgu paltu dar rodė be kaukės. Na, Klaipėdos meras ar Santariškių vyriausias tai irgi su kaukėm, bet nenaujom ir suglamžytom, nes jas, matyt, naudojo, ką padarysi - žemesnis lygmuo.

O štai ir pats R.Karoblis tai vienam siužete pražingsniavo gatve į ministeriją su penkiais kariais, glaudžiu būreliu, ir visi be kaukių, drąsiai, už Lietuvą dalinasi koronavirusais, taip sakant. O kitam siužete tai jau lipa laiptais ir visi jau su kaukėm nuo koronaviruso, matyt, irgi kažkas gerai patarė. Reikės pristatyt apdovanojimui už kovą su koronavirusu.

Na, o kitas mailius tai be jokių kaukių. Ir įžymioji epidemiologė kalba būriui žurnalistų be kaukės prieš koronavirusą apie tai, kaip be kaukės neįmanoma kovoti su koronavirusu. Ir žurnalistų pilnas tvartas be kaukių nuo koronaviruso - tik filmuoja atsakingus ponus, tik rašo agitacinius smerkiančius tekstus, kaip reikia dėvėti kaukes nuo koronaviruso.

O ministras tai tos kaukės niekada ir nedėvėjo - jei kas matėt, atsiųskit nuorodą, duosiu prizą - kaukės nuo koronaviruso nuorodą. Vaikšto po zonas, kur visi su kaukėm ir kombinzonais gatvėj, ar pilnoj žurnalistų patalpoj sako kalbas apie tai, kaip reikia vengti susibūrimų ir dėvėti nuo koronavirusų kaukes, kurių niekur nėra. Ir labiausiai tai laukiu D.Grybauskaitės su kauke, dar galėtų ant tanko ar su kokiu sunkiuoju priešvirusiniu kulkosvaidžiu.

Na, bet gal vidinių resursų atsiras, kol laivai su kaukėmis plaukia, gal tauta, supirkusi visas kaukes ir dažytojų respiratorius, nuleis skelbimuose kainas, su koronavirusu juk reikia kovoti. Štai, ir Greta Thunberg, kurios sponsoriai išsigando, kad jų augintinė numirs ne nuo koronaviruso, jau pareiškė, kad persirgo koronavirusu, nors jokių testų nedarė ir nieko net nepajuto - kam jai testai, reikia kviesti pasaulį būti atsakingais kovoje su koronavirusu.

Vis galvoju, o ką kiti sugalvos, juk jiems reikia gyventi ir mokėti mokesčius, kad kovoti su koronavirusu būtų galima. Ką parašys, tarkim, M.Petruškevičius, kokį sukurs naują kaukių nuo koronaviruso stilių, kurį per Rūtelės šou galėtų stilingos ponios aptarti. Ką pasakys Lygių galimybių kontrolierė su gaidelių svita apie tai, kad koronavirusas nevienodai pagal amžiaus grupes kerta ir kokias nustatys lygias tvarkas, kuriam senoliui ir pagal kokią socialinę lytį pirmam reikia prijungti-atjungti kvėpavimo aparatą.

Laukiu nesulaukiu ir niūraspalvio auksavabalio ir nendrinės meldinukės gelbėtojų, ką reikės daryti koronaviruso grėsmės akivaizdoje, jei milijonai baigsis ir europidai nebeduos. Na, antivakseriai tai žinau - užsiims įrodymų paieška, kad koronaviruso aplamai nėra arba, jei jau jums taip atrodo, kad yra - jį galima be vargo įveikti natūraliais metodais, meditavimais, badavimu apsikabinus medį ar veganiška mityba. Ir tam internetai suteiks aibę nepaneigiamų faktų.

Tauta sugrįžta į Pažadėtąją. Ir darbinykai, ir kadaise eksportuoti Europon banditai - jiems su kaukėm nuo koronaviruso tai gerai, nuo seno prie kaukių pripratę, ir į parduotuvę plėšti bus užeit saugiau. Vieną šiąnakt padūrė, pirmas kraujas - bus daugiau. Ir dar įdomu - ar miškus dar kerta, saugiai laikydamiesi 2 metrų atstumo, su kaukėmis nuo koronaviruso, ar be, ar jau nebe?

Na, bet kai viskas baigsis, bus gerai. Klimatas nuo koronaviruso atšals ir biokuras dar pabrangs, sodra pensijų sutaupys ir padidins pensijas, gimstamumas padidės ir tauta atkus. Va, šiąnakt sapnavau ant aukšto kalno staugiantį geležinį Landsbergį su kauke nuo koronaviruso. Reiškia, garsas apie mus vėl pasklis po visą pasaulį. Būkim atsakingi.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-03-27 7:53

- kai tik pamatei žmogų treningais taip ir duok į liūlį .. sufleruoja s.m.-ėsas ‘parėjes’ man į telefoną vidurnaktį .

Al.       2020-03-27 0:47

Matyt, Lydeka pasiskundė Skverneliui dėl tokio pažeminimo, ir vadas Verygai patarė geruoju persigalvoti.

>>.>sureaguota       2020-03-27 0:36

Kada ir kur jūs matėte politiką be kaukės? Būtų tikras stebuklas.

Algimantui       2020-03-27 0:13

dziugu tai, kad i Jusu straipsni sureaguota. Siandien visos kalbancios tv ekranuose galvos jau su kaukemis smile

s.m. > be juoko       2020-03-26 23:33

nepykite, bet turbūt nežinote ką reiškia aukštuomenė. Trečia karta nuo žagrės, bolševikų neliustratų vaikai/anūkai, - jokia aukštuomenė, nepaisant prisivogtų milijonų. Geriausiu atveju buduliuomenė, - tik tais vogtais pinigais ir besiskirianti nuo treninguotų budulių.

zita.       2020-03-26 18:08

jums net nesisapnavo kaip bus gerai.

stasys        2020-03-26 9:19

be juoko 2020-03-26 8:16 > gera pastaba .

Šiaip       2020-03-26 9:01

matyti, kad geriausiai, nestringančiai per krizę vykdoma valstybės veikla - nesustojantis žmonių atgabenimas. Nėra jokio sienų uždarymo.

be juoko       2020-03-26 8:16

Kaimynės sūnus,sunkiai dirbantis darbininkas Nyderlanduose grįžo,nes darbdavys taip patarė,bet:pirma - išsinuomojo automobilį,atvažiavo į Kauną,išsinuomojo butą 2 savaitėm.Nes yrą sąmoningas ir myli savo artimuosius ir gerbia įstatymus.Buduliai yra buduliai,bet kai triukšmą kelia turtingi,turintys sodybas ir apartamentus! Gėda skaityt ir baisu,kokia mūsų tipo aukštuomenė.

klasika-5       2020-03-26 1:14

Jeigu nori suvokti kas vyksta, atjunk pirmą neurolingvistinio proramavimo kanalą.
Padarykite pirmoko galimybių vertą testą: žiūrėdami tv “žinias” išjunkite garsą. Žiūrint be garso pradėsite pastebėti daug smulkmenų kurias šiaip užgožia propagandos triukšmas. Kai jūsų proto nebepasieks kodavimas garsu, netrukus pradėsite atskirti ir vizualines šiukšles.
Po savaitės jau pradėsite suvokti, jog ne viskas yra taip kaip bandoma pateikti, dar po keleto dienų suprasite, jog buvote įžūliai apgaudinėjamas.
Tada suvoksite ką iš tikr7jų turite daryti,vkaipbelgtis esamoje situacijoje.
Dėsnis:
Jeigu nori išlikti blaivaus proto- nevartok svaigalų.
Tiesiog nevartok to kuo tave bando prišerti.

klasika-4       2020-03-26 1:03

Baimė yra pats stipriausias instinktas.
Baimė yra pats galingiausias masių valdymo instrumentas.

ah1       2020-03-26 1:03

o vat ir nėra jo man.
https://youtu.be/SZJC9JM2u70
0:50 - ne iš pozicijos sveiktos apsaugos, ne iš pozicijos epideminologijos;
1:01 - reikia vertinti iš pozicijų globalių jėgų : religinių, politinių, finansinių,, ekonominių ir nacionalinių...
reikia suprast kaip globalią strateginę specialią operaciją, taip reikia suprast šį reiškinį
1:35 - tai pasaulio užkuliusių komandošatbiniai mokymai pilnai valdyti ir kontroliuoti žmoniją, štai kokia prasmė to caronoviruso…
11:32 - Kinai aiškiai ir tiksliai pareiškė kad caronovirusas turi dirbtinę prigimtį, tai jau įrodyta moksliškai
11:59 ir jame randasi griežtai išpjauta dalis genomo o įstatyta kita ir taip 3,4 kartus, tada akivaizdu, kada išsiaiškino Kinų mokslininkai - tai dirbtinis tvarinys išsiplatinęs Uhane.

Tik yra vienas “bet” - niekas viešai neparodė to genomo su iškarpytais ir pridėtais kitais ir joks virusologas nepaaiškino kuo skiriasi genomo “įskiepis” ir “skiepas” ir ką tai reiškia, ką neša vienas genomas, ką kitas. Vienu žodžiu - nėra jokio įrodymo kad COVID-19 yra, nes   Kinai nedavė viruso COVID -19 genomo etalono, tik vienas diedas sakė, kad Kinai sakė.

O kas dėl gripo tai nestovėkit skersvėjuose, nesušalkit, stiprinkt imunitetą, juokaukit - lai gaminasi vitaminas C, nepasiduokit nuolatiniam stresui ir nuolatiams stresoriams mažinančiams imunitetą.

 

klasika-3       2020-03-26 1:00

Dėsnis:
Niekada netikėkite ta žinia, kurią jums stengiasi įteigti itin intensyviai.

klasika- 2       2020-03-26 0:57

Bijokite, bijokite, bijokite;
Nemąstykite, nemąstykite, nemąstykite;
Pakluskite, pakluskite, pakluskite.

klasika       2020-03-26 0:52

Senas žulikų triukas- viena ranka publiką gąsdina mirtino viruso baubu, kita ranka krausto persigandusių buratinų kišenes.
Krizė visada yra biznis.

profesionalai        2020-03-26 0:46

Vieną dieną pasitinka su automatais ir užrakina barakuose, o kitą dieną tokius pat paleidžia į visas keturias puses.
Visiška anarchija.
Čia ne krizės valdymas, čia krizių kūrimas.
Suku patikėti jog valdžia visiškai nupušo, visa tai pradeda panašėti į tyčinius veiksmus už kurių slypi slaptas planas.
Visi žino, kad drumstame vandenyje žuvis galima gaudyti plikomis rankomis.
Tyčinis chaoso kėlimas yra dūmų uždanga tamsiems darbeliams maskuoti.
Kažkas labai pasipelnys.
Kaip sako viena gudrašiknių šutvė:
“- Apie viską pagalvota”.
Visi kiti dengs nuostolius ir srėbs pasekmes.

>23:07       2020-03-26 0:26

Skvernelis persigalvojo - gausiai Linkevičiaus pristatomų migrantų nebeizoliuos.

si karta        2020-03-25 23:55

labai juokinga. net graudu:):)

DD plius DD       2020-03-25 23:26

Maldeikieniams.
Viskas blogai. Tiesiog pasibaisėtinai blogai, siaubingai ir katastrofiškai . Niekas netgi blynų kepti žmoniškai nebemoka, nei fabriko parduoti, va- kaukių nemoka.  Apie tai, kad aš moku, kukliai patylėsiu, bet dėl visa ko priminsiu, šį tą apdairiai nutylėjęs- viskas blogai, kur manęs nėra..
P.S. Mano atsakas maldeikieniams ne toks gražus, kaip Juozuko kaukės (kiek jos praktiškos yra kita kalba, bet jos estetingos įspūdingai).
Mano atsakas- mes jums paskambinsim, kaip koks bernas egzaltuotai panelei, pats visai kitus telefonus turėdamas savo bernautiškame omeny….

amžiaus atradimas       2020-03-25 23:07

Skvernelis pamates intelekto nesužalotų tautiečių siautėjimus, staiga suvokė, jog dalies brangiųlietuvosžmonių žmonėmis laikyti negalima.

80 000       2020-03-25 23:00

Kol kas registruojam visus besijuokiančius.
Po to priverstinai zoliuosim.
Visi žino - juokas yra užkrečiamas.
Kadangi istorija rodo, jog santvarkos žlungai kai iš jų jau ima juoktis, už juokus taikysim spec. ďezinfekcines priemones.
Todėl visi norintys išvengti juoko pasekmių turi kuo skubiau pasiskiepyti-
pabučiuoti Dėdulei subinę arba palaižyti padus Magnolijai.

praskaidrino nuotaika:)))       2020-03-25 22:48

o pacioj pabaigoj tai jau garsiai juokiausi grin

DD plius DD       2020-03-25 22:10

Tik gūžtelėsiu pečiais. Šis autorius isterikuoja.

ah1       2020-03-25 22:02

niekaip nesuvokiu to su karūna , kas jis per velnias yr. Va,sako laikytis 1-2 atstumu vienas nuo kito, tai čia tipo tas su karūna -2 metrų atstumu nuo manęs savo svoriu dėl žemės traukos nukrenta ant žemės? Na gerai, nukrenta, bet kas tada jam trukdo prilipti prie batų padų ir “pareiti” su tavim į tavo namus?  Prisimenu TSRS tai kai paskelbdavo snukio nagų ligą tai ant kelių kolūkiuose būdavo drožlių ruožai sulieti chemikalais batams ir ratams dezinfekuoti.

babute,       2020-03-25 21:59

nuostabus sapnas, taip pasijuokiau ,kad net korone pamirsau.

Kun. Arnoldas Valkauskas: Gal tai malonės laikas?       2020-03-25 21:48

„Labai gali būti, kad Dievas mus įspėja, jog prieš šv.Velykas dauguma Gavėnios nešvenčiame. O dabar, kai paskelbtas karantinas, kai tvyro užkrato baimė, tas šventimas, susikaupimas išsigrynins.
Tokios Gavėnios turbūt dar nebuvo istorijoje.
[...] Šėtonas nėra visagalis. Jis veikia tiek, kiek mes jam leidžiame.
Pažiūrėkime, kuo pastaruoju metu užsiėmė Europos Parlamentas.
Sprendė, kiek Europoje yra lyčių, kalbėjo apie socialines lytis,
prarado sveiką protą, tai ką Dievui daryti?“
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/kunigas_egzorcistas_avalkauskas_pandemija_nera_setono_pergale/

ah1       2020-03-25 21:07

nu jo, visi “gulbių ežerai” kada nors pasibaigia

o lietuvių kalbos gramatika       2020-03-25 21:07

neprisisapnuoja? Kelintą kartą kreipinį į prezidentą rašai su klaidą? Ar skaičiavai?

O pats Stasys       2020-03-25 20:55

nesioja zmonos triuskus po menstruaciju,sako labai padeda

zita.       2020-03-25 20:09

rudenį abaldujai kvietė Venesuelos lietuvius…

stasys        2020-03-25 19:20

Ka tik grįžau iš A.Verygos kaukiu baliaus , dabar populiaru Verygos kaukes siūti iš žmonos papinyko . Privalumu nežinau sakiau pasiūlysiu autoriui ..

ah1       2020-03-25 19:12

na jūs, turintys TSRS gulbių ežero “praktiką”, man pasakykit ką sumislintumėt jei būtumėt karaliai valdys kone visos žemės kolonijas ir karaliaus rūmuose keistūsi “valdžia” dėl vienokių ar kitokių priežasčių? Man tai pirmiausia galvon šauna “gulbių ežeras”... tik ne tie laikai, šitoks informacinis progresas… va koks nors virusas pats tas - paskelbčiau totalų viruso pabėgimą,  biskį spec efektų, tegul “gaudo” tą pabėgėlį virusą kol valdžia rūmuose, karalystėje ir kolonijose atsinaujins ir nusistovės, paskui paskelbčiau kad bėglys virusas pats galą gavo.

To patiko       2020-03-25 19:09

ir man straipsnis patiko, tik… Tamstos žodelis “Nekenciu”, tai jau šėtono jūsų lūpomis pasakytas.

Patiko       2020-03-25 18:54

Visur patinka kur isjuokiama lezbe ir kuprius.Nekenciu.Pagarba protingam ir izvalgiam autoriui.


Rekomenduojame

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

Laisvūnas Šopauskas. Ar Nidos Vasiliauskaitės individai apgins savo laisves ir teises? (II)

Iš propagandos frontų. Linas Slušnys: „Mielieji, pasiskiepykite kuo greičiau – nereikės mirti natūralia mirtimi“

Gintautas Terleckas. Barbarai

Alvydas Mozeris. Apie A. Dulkio paskelbtas žiurkių lenktynes: kuo didesnis sergamumo rodiklis, tuo didesnis šansas merui gauti premiją...

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“. Versija: dujų kainos sukeltos sąmoningai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.