Įžvalgos

Algimantas Rusteika. Mytiūčių revoliucija

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 7 d. 2:04

16     

    

Algimantas Rusteika. Mytiūčių revoliucija

Štai dar viena nekalta vargšelė po išgertuvių nužygiavo su girtu vyru į jo šeimos namus ir „nesuprato“, ką tai reiškia. Ir jai pasakius „ne“ buvo gana mandagiai išlydėta pro duris. Ir po penkmečio prisiminusi baisiai įtūžo už tai, nors jai nieko nepadarė – o gal todėl ir įtūžo?

Ir kaip visi susijaudino, nors šiuo metu, kai rašau šias eilutes, čia, už lango, kokie penkiolika tūkstančių, o pasaulyje gal penkiolika milijonų vyrų teikia tokius pasiūlymus, kokius privalu tokioje situacijoje teikti, o jos vadovauja paradui, renkasi ir atsako taip, kaip nori. Pusė pasaulio taip šeimas sukuria, jeigu ką.

Bet kaip gerai – yra ir per dėžes ką pakalbėti, ir šį vakarą lietuviai negalvos, ko nereikia, o kitam vakarui seneliai iš redakcijos dovanų maišo ištrauks dar ką nors! Ir šefas kaip išsigando, į akeles nežiūri (nors jis niekada nežiūri), balsiukas tik dreba, atsakomybės tik reikalauja, ar tik nebuvo savo meškerės įmerkęs kur nereikia?

Ir kas galėtų paneigti, kad tai ne atsakomasis, žaliasis spūvis už savąsias paniekintas moteriškes, jei net pats E.Jakilaitis toks liūdnas ir tylus, kai reikia tardyti savą? Ir tarnybos rankas trina – nebereiks nei klausytis metų metais, nei ką, – kiekvienam basčiui juk gali surasti po mytiūtę, pasakančią ką reikia. Paskambini kam reikia, ir žmogus išgaruoja.

Na, o mums kas? – pasakysit. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera, brangūs draugai! Vis virkaujat, kad jie ten vis tie patys ir tie patys, ir išmesti negalit – štai jums proga. Juk matot, galima kalbėt ką nori ir nieko tau nebus. Suraskit, paskatinkit kiekvienam kaime po kalbią mergelę, pafilmuokit mobiliakais ir po mėnesio pakeisit visą Seimą ir Vyriausybę.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pikcui       2018-03-8 20:18

Tamstai nustebti neteks.
Visas tas laxudrų show vyksta siekiant prastumti stambulinę genderistų “tvarką”

Pikc       2018-03-8 20:06

Kad ta “mytučių” isterija yra ideologizuoto psichoemocinio sutrikimo, vadinamo feminizmu, išraiška - faktas. Kad tai isterijai aistringai pritarianti fauna yra to sutrikimo pažeistos psichikos (ar bent pasaulėžiūros) - irgi faktas (tą, beje, patvirtina tokių veikėjų sprendimas šitos neomarksistinės “šyzos” “pagrindimui” cituoti… Maironį :D). Kad Majauckas yra iš tos pačios homsomolo aktyvistų šutvės, kuri jį ir užsipuolė - irgi faktas (ir nemenkai keliantis nuotaiką). O štai faktas, kad to homsomolco atvejis - tik detalė, rodanti bendras tendencijas, jau nuotaikos nekelia: vis dėlto, gydytino sutrikimo simptomai neturėtų būti “politikos kelrodžiu”.
P.S. LABAI nustebčiau, jei tas “mytiūčių” vajus anksčiau ar vėliau nebūtų panaudotas kaip “argumentas”, “įrodantis” tos idiotiškos Stambulo konvencijos ratifikavimo būtinumą.

o mane       2018-03-8 19:47

sujaudino ne įvykiai buvę prieš 5 metus,praeitų metų. gerbiu jūsų nuomonę,bet pasilieku prie savosios.

Romas       2018-03-8 15:24

Diskutuoti nesiruošiu. Jūs galite turėti savo nuomonę, kaip ir aš savąją, kuri yra priešinga jūsiškei. Man taip pat teko pažinti p.M.Majauską , kai jis dirbo Vilniaus savivaldybėje. Jis buvo pirmas valdininkas taip draugiškai ir nuoširdžiai, išsamiai patardamas,  be biurokratiškų klišių, atsakinėjo į mano laiškus. Matėsi, kad iš tikro nori padėti žmogui. Tai žymiai svarbiau, nei tie trečiaeiliai klausimai, į kuriuos pasislėpusios jėgos stengiasi nukreipti mūsų dėmesį.Žiūrėkit, kiek daug Lietuvoje yra neteisybės. bet mes nieko negalim padaryti. Dažniausiai prieš stipresnius patylime. Užmirškime lyčių ambicijas. Visa istorija įvyko prieš 5 metus. Aš patylėčiau, nes žmonės keičiasi.  “Pasinaudoti galėjo”,“kitus juodinti mėgėjas”,“yra žinoma, kas ji yra”, kabate lyg būtumėt buvusi labai artimas jam žmogus. Atrodytų, kad visą istoriją gerai žinote. Ir tai, kad vyriškio garbė yra - pseudo, o merginos pagal jus - tikra garbė.  Komentuodama sau neprieštaraukite.

Romai,        2018-03-8 14:17

ar čia nuteisimas? Tai faktas,kurį  stebėjo Lietuva.Ar aš galiu turėti savo nuomonę,kad šis bernas nėra visiems vienodai teisingas,o,kad jis pasinaudoti galėjo mokinukėmis neabejoju. Tik dabar problema iškilo kaip išsibaltinti ,nors kitus juodinti buvo didelis mėgėjas.

Romas       2018-03-8 11:42

Kaip “Skirmantės”, “Neužmirštuolės” greitai nuteisia, kaip kaimo bobutės užpraeitame šimtmetyje. Pafantazuoja ir jau galima apkalbinėti. Joms nereikia įrodymų.  Lyg nežinotume kokia buvo ta Širvintų merė.

Skirmantė       2018-03-7 22:53

to Mielieji, mielasis, yra žinoma, kas ji yra, o jau Majauskas tai tikrai žino, kas ji. Gyvenam labai nesaugioj valstybėj, mergina turi teisę į saugumą, kad jos pirštais nebadytų  kriminalai, neturintys kur savo energijos išlieti. Ar jau Majausko pseudo garbė svarbesnė už merginos saugumą? FIZINĮ SAUGUMĄ?

Skirmantė       2018-03-7 22:46

Rusteika yra iš neolito,todėl nesupranta, kad nauji vėjai dvelkia, kad “nebeužtvenksi upių bėgimo,/ nesustabdysi naujo kilimo” (Maironis).

Lazda plojo kitu galu       2018-03-7 18:31

ponioms TV laidoje arogantiskai ginusioms mytoo ideja.Cha-cha ! Dabar saviski uzkabino.Ir gerai ! Nes protingai kalbejusiai Nidai Vasiliauskaitei teko isbegti is laidos filmavimo,Jurga lago liko viena ginti savo nuomones(ir gerai tai padare).O piktintis siuo atveju galima-kazkoks fariziejus moko kitus morales ,ko visgi nedare kiti kaltinti tuo paciu,o pasirode eilinis progu ieskotojas.

Neužmirštuolė       2018-03-7 16:14

Man šitas gražuolis sukėlė pasibaisėjimą,kai pernai išsikvietęs Širvintų merę ją, apkaltino tuo kad jos rajone iš šio pasaulio savanoriškai pasitraukė  paauglys.Majauskas kaukė kaip pasiutęs, prieš save nematydamas MOTERS,kuri pati patyrusi tokią netektį.Nuo to laiko jis man nei garbingas,nei sąžiningas nei DORAS.

Neužmirštuolė       2018-03-7 16:04

Mane pribloškė šitas gražuolis kai pernai ,išsikvietęs Širvintų merę koneveikė ją už tai ,kad jos vadovaujame rajone savanoriškai pasitraukė iš gyvųjų tarpo paauglys.Jis taip puolė merę,kad ta išėjo raudodama.Po to incidento ,man Majauskas nei garbingas,nei sąžiningas,nei DORAS.

Mielieji,       2018-03-7 12:45

Nematote skirtumo taro Pūko ir Majausko, nematote skirtumo tarp Pūką atvirai kaltinusių moterų ir šios - pasislėpusios ne iš baimės. Kas galėtų įrodyti, kad ji nėra nupirkta? Aišku, kad brangiau kainuotų, jei neslėptų savo “asmenybės”. Brangieji, nekomentuojate straipsnio esmės - “...ir po mėnesio pakeisit visą Seimą ir Vyriausybę”.

albina       2018-03-7 9:22

Dar Kazys Binkis vaikams rašė:dirbk ir baiki.Pas mus gi dirba,bet tik pradeda ir niekad neužbaigia.Pvz.:koks paleistas vaikų ėmimo iš šeimos įstatymas?Kaip pataisė įstatymą,kad niekas negali atsakyti už visuomenės mokesčių naudojimą visuomenei informuoti?TV vedėjai dar tik spėlioja,kaip atskirti flirtą nuo priekabiavimo,o kiek vyrų/ kur lygybė - nė vienos apkaltintos moters / jau išėjo *savo noru*? Gerai paklausė Makaraitytė- kuo skiriasi Kęstutis nuo Mykolo? Juk abu neprievartavo?Bet šiuo atveju reikėtų kalbėti apie veidmainystę - savęs pateikimas visuomenei yra skirtingas.Tik gynyba vienoda.

Nukrikščionėjimo       2018-03-7 9:22

pasekmės.Kodėl tokie gražūs pokaryje šeimas kūrę senoliai.Nes jie gyveno tikėjimu,idealais,sunkiu darbu ,sutarimu,tradicijomis,tikėjimu.Labai gražu matyti kaimo senolių šeimas,jų veidus,kurie primena išėjusius mūsų tėvus.Pačios gražiausios Marcinkonių kaimo močiutės,jų vyreliai ,vaikai,anūkai.Nesugadinti.Yra iš ko mokytis.

Toks puolimas       2018-03-7 9:08

užkerta kelią kurtis šeimoms.Kada bus kalbama apie gyvenimą susidėjus,susimetus,susidrėbus…

Viskas vyksta nesąmoningame,       2018-03-7 9:06

fariziejiškame etikos normų lygyje.Kai turi būti daug giliau.Taip,kaip nurodė Mozė ir Sakramentų lygyje.


Rekomenduojame

Plaukiantys prieš srovę: rumunai sieks Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuokos apibrėžimą

Liudvikas Jakimavičius. Popiežiaus Pranciškaus belaukiant

Rasa Čepaitienė. Silpnumas

Geroji Naujiena: „Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, teima savo kryžių ir teseka manimi“

Vytautas Radžvilas: „Da­bar by­ra pa­sau­li­nė neo­li­be­ra­liz­mo sis­te­ma“

Valdas Vasiliauskas. Tauta jau nebeturi kur trauktis

Naujieji barbarai. Jiems niekada nebus gana. O mums?

Vidmantas Valiušaitis. Kurio Lietuvą – Adolfo Ramanausko-Vanago ar Petro Cvirkos – rinksimės kurti?

Algimantas Rusteika. To nemato tik aklas

Nuo bačkos. Aplinkos ministras Kęstutis Navickas: čia elementarus ūkininkavimas, kodėl čia taip surezonavo – sunku pasakyti

Vidmantas Valiušaitis. Žmogus liko toks pats: in memoriam Jonui A. Antanaičiui

Arvydas Juozaitis savo apsisprendimą dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose praneš jau šį pirmadienį

Skirmantas Malinauskas primena: egzistuoja ne tik melo inžinerija, bet ir du BK straipsniai

Jolanta Dambrauskienė: SOS! Kauno Laisvės alėjoje žalojamos liepos

Algimantas Rusteika. Naujausi Sprinter „tyrimai“: Arvydo Juozaičio nebuvo, nėra ir nebus?

Dalai Lama: Europa priklauso europiečiams – kiekvienas turime puoselėti savo šalį

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Algimantas Zolubas. Pilietinė veikla yra politinė

Aras Lukšas. Išpuolis prieš Generolą Vėtrą: čekistinio žanro klasika

Nuo bačkos. Saulius Skvernelis: kultūros darbuotojų protestams nėra pagrindo

Europos Parlamentas balsavo už sankcijas Vengrijai

Nickas Hanaueris, Davidas Rolfas. Naujasis ekonomikos mokslas: gerovė „nelaša iš viršaus į apačią“ – ji „plečiasi iš vidurio“

Arvydas Juozaitis Ramūnui Karbauskiui – viešas laiškas

Algimantas Rusteika. Tas, kuris juokiasi, yra laisvas net nepriklausomoje valstybėje

Ričardas Garuolis. Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“ siūlo, kaip stabdyti socialinį dempingą

Bronius Puzinavičius. Estams pasisekė – jie turi alergijai paminklams atsparią ir galvoti apie praeitį nevengiančią Prezidentę

EŽTT: Norvegija pažeidė žmogaus teises byloje dėl vaiko teisių

Liudvikas Jakimavičius. Išeiviai ir mes, arba Gyvenimas Vezuvijaus papėdėje (papildyta)

Lidžita Kolosauskaitė. Švietimo spindesys ir skurdas

Švedijos parlamento rinkimuose - pažeidimai ir išpuoliai prieš Švedijos demokratus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.