Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Šeimos politika, Žmogaus teisės

Algimantas Rusteika. Modernus fašizmas iš arti – tą reikia pajausti

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 14 d. 19:00

61     

    

Algimantas Rusteika. Modernus fašizmas iš arti – tą reikia pajausti

Viena, kai klausai barzdotų kukuraičių apie pagalbas šeimai ar susiraukusių miliūčių apie vaiko teises, atvejo vadybą, gerovės komisijas ir modernios tėvytės kursus.

Ir kita, kai matai paprastą, modernų fašizmą kasdienybėje, gyvai, pro savo langą.

Aplink važiuoja mašinos, kaimynė štai pafilmuoja – galės draugėms parodyt.

Diena kaip ir visos. Ką tik vaikui atėmė jo gyvenimą – išvežė į geresnį pasaulį.

Tą reikia pajausti.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas       2019-09-23 18:18
Jota       2019-09-23 9:49

Puikybė ir šovinizmas jums užstoja Kristų, kuris sakė “Mano karalystė ne iš šio pasaulio”. O aname pasaulyje, JO Karalystėje “nebėra nei žydo, nei graiko…”. Tiek juk galite susieti? Jis gali būti žydų Karalium, bet, būdamas visos žmonijos šaltinis savo žmogiška prigimtimi prašoksta tautinius apribojimus, savybes, charakteristikas ir pan., kaip rašoma rusiškoje archimandrito R.K. citatoje.
Plius dar VISAS Šv. Raštas kalba būtent apie TAUTOS išdavystę, o ne šimto žmonių. Jūs gal aklas per savo puikybę?
Jei turėsiu laiko, paieškosiu jums ŠR citatų ir iš ST, ir iš NT apie VISOS TAUTOS išdavystę (žr. po sekmadienio Gerąja Naujiena). Jūsų mąstysena nevientisa, suskaldyta puikybės, dėl to jūs nesuvoksite tiesos, kol ginsite žydų tautos piktadarystes. O kai to nepripažįsti, belieka kalbėti apie falsifikacijas.

Marginalas       2019-09-23 0:59

Nebeturiu nieko bendro su pravoslaviškais antisemitais, o jota ne vardas.
Kalbėti apie Kristaus tautybę nėra reikalo, nes Jis yra Žydų Karalius pagal Jo Paties žodį. Jis ateis į Savo Karalystę Jerūšalaime būdamas visos žmonijos Išganytojas.
Žydų tauta niekur nedingo, o kad būtent tauta nukryžiavusi, tvirtina tik rasputino lygio antisemitai. “Ant kryžiaus!” šaukė ne daugiau 100 žmonių, nes daugiau ten ir nebūtų tilpę, jau neminint paslaptingų šūksnių “Barabą!” O kas tas Barabą? “Sūnus Tėvo!”, štai kas! Gal tai liekana iš graikų nespėtos ištrinti tiesos - šaukė gal keli mokiniai. Tie tūkstančiai, kurių būta ne vien Galilėjoje, bet ir Judėjoje (reikia skaityti tekstą), niekur nedingo, aikštelėje prie Pilato nebūtų nė dalelės jų sutilpę (rėkavo Kajafos gauja), bet tautos kelias į Išganytoją buvo romėnų karo nukirstas, tačiau ši tema ne jotos apsėdimui. Europos tautoms prireikė šimtų metų krikščionybei priimti, bet ir tai tik iki laiko. Jei ne karas, Judėja gal per šimtą metų būtų tapusi visa krikščioniška. Suprantama, Kristus tam turėjo būti paaukotas už kiekvieno žydo ir nežydo nuodėmes, nes be to krikščionybės nėra.
O toliau žydams kelią į jų Karalių amžiams užtvėrė falsifikatoriai graikai kartu su savo šventuoju arijonu. Kokiais nusikaltimais jie „pakeitė“ žydus, jau minėta.
Nieko diskutuoti neketinu, nieko bendro su rasputinais ir jo gerbėjomis (Puriškevičiaus dienorašyje pasakojama apie durą, kuri isteriškai puldavo rasputinui į kojas šaukdama „Б-г Саваоф! Б-г Саваоф!) neturiu ir turėti nenoriu.
Beje, kaip žydai tą krieną galėjo “rituališkai nužudyti” per Puriškevičių, kuris pats buvo antisemitas ir simpatizavo pogromams Besarabijoje!

Jota       2019-09-22 10:08

Pirmiausia noriu paprašyti, kad kaip subrendę žmonės gerbtume viens kitą ir nesistengtume pažeminti, rašydami vardą mažąja ir panašiais būdais. Kaip mes galim kalbėti teisingai apie Kristų, Jo mokymą ir panašius dalykus, jei negebam įveikti savimeilės ir kitų aistrų. Buvo laikai, kada mes svaidėmės tūžmingais žodžiais, bet gal tokių dalykų pakanka.


Neturiu laiko analizuoti visko, ką jūs čia prirašėt.
Pagrindiniai dalykai, kurie krinta į akis, yra jūsų noras žūtbūt sujungti tamsą su šviesa, belialą su Kristumi.
Krikščionys (ir tas žydų likutis, kuris pasiekė pergalę, t.y. priėmė Kristų) būtent ir yra toji DIEVO TAUTA. Tos tautos, apie kurią JŪS kalbat, šaknys nupuvo jau tada, kada ji nukryžiavo savo Mesiją. Jos išrinktumas pavirto išrinktąja tarnyste demonui. Antraip kodėl antikristas ateis būtent iš jos?
O Kristaus gailestingumas savajai tautai laikų pabaigoje pasireikš tuo, kad ji atpažins (ir pripažins!) savo tikrąjį Mesiją ir Jo išrinktąją tautą - Bažnyčią. Jokios kitos tautos, išskyrus krikščionių, dabar nebėra.


Viską, ką jūs ten parašėt didžiosiomis raidėmis, galima suvokti pažįstant Kristų, t.y. turint ryšį su TIKRUOJU JUO, o ne su tuo, kokį  įsivaizduojate jūs.

Marginalas       2019-09-21 22:19

Su pavydėtinu heroizmu tebedėliojami pliusiukai su minusiukais.

Marginalas       2019-09-21 22:12

pardon, taisymų liekana:
AR ANAPUS ESANTI BEGALINĖ tt., “JŲ” nereikia, liko iš kito sakino!

Jotos pasikartojimai        2019-09-21 10:33

1) Bet koks pasakymas apie Kristų pavartojant žodį „buvo“ yra Jo paneigimas.
2) Apie “tautybių” nebeskyrimą PATEKUS į D-vo TAUTĄ - Mesijas ne panaikina tautos išrinktumo, bet PRAPLEČIA:
“O jūs esate šventoji giminė, karališkoji kunigystė, šventoji TAUTA [= ΕΘΝΟΣ αγιον], įsigytoji liaudis, pašaukta išgarsinti šlovingus darbus To, Kuris pašaukė jus iš tamsybių į Savo nuostabią šviesą“ (1 Pt 2:9)
“Štai Aš kuriu naują dangų ir naują žemę, o to, kas buvo, niekas neatmins. /.../ Kaip ilgaamžis būna medis, taip ilgaamžė bus Mano TAUTA” (Iz 65:17, 22)
“Amžina meile Aš pamilau tave” (Jer 31:3)
3) “Ir išgirdau galingą balsą, skambantį nuo sosto: Štai D-vo padangtė tarp žmonių. Jis apsigyvens pas juos, ir jie bus Jo TAUTA” (Apr 21:3)
———
PAGALIAU KAS YRA D-VAS? KAIP GRAIKŲ MITOLOGIJOS DZEUSAS, TIK VIENATVĖJE? BŪTYBĖ ERDVĖJE IR LAIKE?
AR ANAPUS JŲ ESANTI BEGALINĖ NERIBOTA VISAGALĖ SĄMONINGA VISATAS KURIANTI VALIA?
KĄ REIŠKIA KRISTUS D-VAS?
AR D-VIŠKAS LUMEN DE LUMINE, D-VO SPINDULYS, AR VISO UNIVERSO VALIA ANAPUS JO?

Kristus neturėjo tautybės       2019-09-20 20:02

Можно ли говорить о национальности Христа?

Некоторые говорят, что Христос был евреем. Но ведь у Бога нет национальности.

Можно ли говорить о национальности Адама? Я думаю, что здесь не может быть двух мнений: от потомков Адама произошли нации, а сам он — источник всего человечества. А Христос — это второй Адам, Который сотворил еще до Своего воплощения небо и землю и самого Адама; тем более, Христос по человеческой природе не подлежит национальным ограничениям, свойствам, характеристикам, классификации и т. д. Его человеческая природа чиста и совершенна; она недоступна ни для национальных комплексов, ни для привычек. Он человек в самом высшем значении этого слова, поэтому для любой расы и нации — Христос свой. Он так же близок верующему негру или верующему монголу, как и еврею-христианину. Апостол Павел пишет, что во Христе нет скифа и иудея, эллина или варвара — все человечество вмещается в сердце Христа. Он пришел на землю и явился в еврейском народе, так как еврейский народ сохранил Ветхозаветное Откровение, но от этого Он не стал евреем по национальности. После прихода Христа на землю нет ни избранных, ни отверженных наций.

Marginalas       2019-09-19 20:58

Ačiū jotai už leidimą skaityti Solovjovą - mat jos protelis seniai „peržengė“ Solovjovo aukštumas. Beje, pamiršo, kad kadais rėmėsi „Trimis pokalbiais“. Dabar turbūt suprato, kad jie nėra antisemitiniai, „deja“.
„Antisemizmui“ parodyti ištraukta citata nieko nereiškia be konteksto, nes Solovjovas tegia, kad žydai, kaip D-vo valia pamatinė žmonių raidos nacija, vienu metu gali pasireikšti kontrastuojančiais bruožais. Šiuo metu tai vienintelė pasaulyje nacija, sugebanti efektyviai kovoti prieš pačius globalinio pavergimo įrankius, žr. Aaron Swartz (jo savižudybė, be abejo, spectarnybų imituota), pvz., https://www.youtube.com/watch?v=gpvcc9C8SbM
Solovjovas tikrai turėjo trūkumą: negalėjo tais laikais suvokti graikiškos krikščionybės genezės be gero suvokimo, kad per Romos-Judėjos karus visi prozelitų ryšiai su motinine Bažnyčia Jerūšalaime buvo nutraukti, o krikščionys graikai buvo fiziškai suninteresuoti atsiriboti nuo kariaujančiais prieš jų valdžią (ir dar prieš jų giminaičius pagonis visose Romos provincijose) žydais, kuriuos graikai patriotiškai laikė priešais (iš čia ir politinės motyvacijos pakeitimas religine - pasaka, neva visa tauta atmetė Kristų, nepaisant paties NT duomenų, kaip Jn 12:19, Apd 21:20, plg. kaip kontrastą šimtmečiais trukusį pagonių kelią į krikščionybę Europoje). Laikydami žydus imperijos, vadinas, ir savo priešais graikai svajojo tik viena: kad imperija pagaliau nustos jų persekiojusi.
Taip pat Solovjovas nežinojo, kad Konstantinas 325 m. paskelbė visai žydų tautai globalinį antisemitinį karą, kuris tęsiasi ir po šiai dienai.
Svarbiausia, ką Solovjovas pastebėjo - kad tarp realaus pagonių gyvenimo ir vad. „krikščionių“ gyvenimo jokio skirtumo taip ir neatsirado. Už ką D-vas baudė aukštesniam tikslui pašauktą žydų tautą, ją neva „pakeitę“ „krikščionys“ viršijo tūkstančius kartų: ir stabmeldyste, ir valstiečių bei ištisų tautų pavergimais iki pat prekybos vergais dar net iki XIX a. JAV, ir jau tikrai beribiu mamonos garbinimu! Užtat „krikščionybė“ - ne gyvenimas, bet būtini dogmatai su kanonais, o po to - apeiginiai sakramentai, savaime garantuojantys Išganymą. Arba (kitas variantas) Teksto (paprastai – „King James“) sustabmeldinimas ir rytietiški nukritimai su šliaužiojimu po kėdėmis bei katalikų su ortodoksais apšaukimas antikristais. Nieko sau „pakeitimas“!
Solovjovas taip pat nesuvokė, kad „pakeitimo teorija“ TIKRAI YRA Evangelijoje: MATO 8 : 12 !!! Bet jis juo labiau nė įsivaizduoti negalėjo, kad tai I-II a. graikų antisemitų perrašinėtojų įrašas, kurių Evangelijose PILNA. Patariu susipažinti su komentarais prie tyrimo, skelbiamo internete darbo eigoje: http://biblija.versme.lt/NT.pdf
Ruskių „pravoslavija“ yra neatsiejama nuo juodžiausio antisemitizmo, už kurį D-vas pagaliau, dar nuo 1917 m. už pogromus, ir sunaikina tą vad. „rusų“ (vardas pavogtas iš Kijevo) „tautą“.
Kvaila ir anachroniška priskirti Solovjovui „ekumenizmą“: senojo Israelio pavyzdžiu jis puikiai suprato, kas yra teokratinė valstybė, todėl suvokė, kad dvi imperijos (Vakrų ir Rytų) neišvengimai reiškia ir skilimą į dvi religijas, todėl siūlė popiežiui ir carui atkurti vieną teokratinę imperiją, kurioje religiniai skirtumai būtų išsilyginę savaime, o tai galų gale ir būtų nuvedę į Pauliaus pranašystę Rom 11:25–26. Mąstytojo tikslas - rasti kelią į autentišką pirmąją krikščionybę, kuriuo dabar pagaliau eina mesijinis judaizmas, jei tik nesuklups paraidžiui tikėdamas graikų antisemitiškai pakeistomis Evangelijomis.
Palaikydama antisemitizmą jota palaiko savižudišką lietuvių „pagonybę“.
PS Pravoslavai prieš bet kokius „kanonus“ paskelbė Konstantiną šventuoju nepaisant jo perėjimo krikštu į arijonizmą!
https://slova.org.ru/solovevv/bednyjdrug/

Jota       2019-09-19 15:51

Ketinau plačiau parašyti apie Palmaičio nurodytąjį Vladimirą Solovjovą (1853 - 1896), bet gaila laiko.
Jei trumpai, tai V. Solovjovas - nenuoseklių pažiūrų rusų religinis mąstytojas, įsiliejęs į rusų XX a. dvasinį atgimimą. Naiviai tikėjo, jog ekumeniniu keliu galima suvienyti katalikybę, stačiatikybę ir judaizmą. Jo pasaulėžiūriniame chaose rado vietos teosofija, katalikybė, evoliucija; jis manė, kad vienu metu galima būti ir kataliku, ir stačiatikiu. Nors man dabar kaip tik susidūrus su šiuo klausimu atrodo, kad galima būti TIK stačiatikiu (turėti religinį stačiatikišką pagrindą), o katalikybė tėra tik stačiatikybės aspiracija, sielos fantazijos, ne daugiau.
V.S. požiūris į žydus rėmėsi jo religiniu universalizmu, jis neišvengė ir antisemitizmo:
“Народ иудейский, показывающий самые худшие стороны человеческой природы, «народ жестоковыйный» и с каменным сердцем, этот же самый народ есть народ святых и пророков Божиих”.

Jei neturite ką veikti, skaitykite:

https://ru.wikipedia.org/wiki/Соловьёв,_Владимир_Сергеевич#Отношение_к_евреям

Prašalaitis       2019-09-19 12:03

Tamsta per gerai apie save galvojate jei manote, kad teisinausi. Kitą kartą panašiom aplinkybėm nebūsiu toks mandagus jūsų atžvilgiu.

Marginalas Prašalaičiui       2019-09-19 9:05

Gerai jei ne Sinica. Mat pražiopsojau staiga išsprogusį Šeštosios kolonos terminą ir netikėtai radau jį Sinicos publikacijoje. Visa kita, išskyrus iš dalies teisingą paskutinį sakinį, tuščias teisinimasis.

Prašalaitis Marginalui       2019-09-18 23:29

Jūsų demagogija ir nuskriaustojo vaidmuo nedaro jokio poveikio, todėl ta kryptimi galite nebesivarginti.
Dėl vardo minėjimo visiškai nesijaučiu kaltas, nes tą esu daręs ir anksčiau, todėl tamstos priekaištai yra visiškai nepagrįsti. Visiems ilgiau čia besilankantiems tai nėra jokia paslaptis, nes jūs to ir pats neslėpėte. Apie VSD ir “niekšiškus” slėpimus visai nusisvaičiojote. Nesu viešas asmuo, neprivalau skelbti savo vardo ir niekam neprivalau aiškinti bei teisintis kodėl. Pakanka to, kad visuomet pasirašau tuo pačiu slapyvardžiu.
Gerokai pralinksminote įtarinėdmas mane esant Sinica. Arba esate nenuovokus arba tiesiog visiškai jo nepažįstate, bet ar tokiu atveju ne protingiau būtų tiesiog nutylėti?
Pasikartosiu, tikrai kreipėtės ne tuo adresu. Jums gal ir pramoga laisvalaikiu žiūrinėti į karo nusikaltėliu ir psichopatus teroristus, tačiau mano požiūriu panašios pramogos yra iškrypėliškos, todėl tokį siūlymą, lydimą jūsų apgailėtinos užuominos, laikau mažų mažiausiai netaktu.
Netapatinau jūsų su Šimašiumi, komentarus skaičiau ir savo repliką skyriau būtent tam komentarui kuris nesusijęs su straipsniu.
Pabaigai pasakysiu porą žodžių apie pavergimą kurį jūs taip dažnai kartojate tokia juokingai dramatiška ir apokaliptine gaida.
Žmogus trokšta laisvės, tačiau negali jos pasiekti, nes per stipriai myli savo grandines.

Marginalas "krikščionims" antisemitams       2019-09-18 17:21

Vladimiro Solovjovo rašinys (jei tik bus įkandamas):
khazarzar.skeptik.net/books/jud/thal_sol.htm

Marginalas dar Sinica įtariamam       2019-09-18 17:15

Prašalaičiui:
pažiūrėk, Gerbiamasis, į save iš šono: iškilmingai dukart “atskleidei” Marginalo vardą slėpdamasis už niko ir dar teidgdamas, kad su savo iškrypėliškom pramogom neva kreipiuosi ne tuo adresu, kuomet Pats šitaip niekšiškai paslėpei savąjį. Nuo ko? Negi VSD neatpažins Paties kompo? Vadinas, tik nuo kitų komentatorių. Juk net nesugebėjai įdėmiai perskaityti mano komentaro puldamas tapatinti mane su šimašiumi ir kaltinti, neva nesu skaitęs Rusteikos straipsnio, painiojančio sovietinį “fašizmo” abstraktą su šios dienos totaliniu nuasmeninimu ir pavergimu.
Tiesa, jei esi Sinica, visa tai atleistina dėl nesubrendimo.
Marginalu vadinuosi nesislėpdamas, bet džiugiai ir su padėka priėmęs šį savo krikštatėvo Tikro Lietuvio padovanotą vardą!

Jota > 19.09       2019-09-18 10:12

Sutikčiau su jūsų komentaru, viskas, regis, teisingai pasakyta, tik Žemynos įvaizdžio niekaip negaliu priimti kitaip, kaip tik poetiškai, metaforiškai ar lyriškai. Žemė (jūsiškai Žemyna) dalyvauja kūrime tiek, kiek jai numatyta Dievo. O ir mudviejų pragaro samprata skiriasi.

Marginalas: Heureka!       2019-09-18 0:50

Tik dabar pastebėjau Sinicos straipsnį apie “šeštąją koloną”. Stebėtina, jeigu tikrai jis būtų Prašalaitis, nes iki tol apie “šeštąją” niekur nebuvau girdėjęs.
Taigi tikint Prašalaičiu, man visai šauniai sekasi:
1) Gaunu nacionalines premijas ir valstybinius apdovanojimus: Valio! Nuostabi naujiena!
2) Mano nuolatinės pastangos - perrašinėti Lietuvos istoriją, partizanų juodinimas (E. Zingeris, L. Truska) - kas teisybė tai ne melas: savo laiku tikrai talkinau Emanueliui rengiant tarptautinę konferenciją On Jewish Assets. Buvo solidus renginys, nors dalyvavau tik techniškai ir neprisimenu, kad Emanuelis būtų juodinęs partizanus, o vargšui Truskai tenka smūgiai po lygiai iš visų pusių,
3) Sieju Birželio sukilimą ir Laikinąją Vyriausybę su nacizmu ir Holokaustu - naujiena, nežinojau (bent šeštajame, rodos, dešimtmetyje įvesto holokausto termino niekad nevartoju, sakau “genocidas” ir užtenka, nors Emanuelio pozicija visai aiški: kad per sukilimą daugelis įniršusių sukilėlių ištraukdavo žydus iš namų ir nušaudavo, žino ne vien Emanuelis, bet ir Juliana Zarchi, kurią nuo mirties išgelbėjo tik vokiečių karininkas, vienai nakčiai apgyvendintas aukštu žemiau už Julianą su motina vokiete Gerta Zarchi (vyras sušaudytas Ukmergėje, bet abi su dukra represuotos į Tadžikistano katorgą, kaip vokietės): mat tąnakt namų prižiūrėtojas sukilėliams pranešė, kad viršutiniame aukšte slepiama žydė. Įkaušė sukilėliai puolė prie buto ir ėmė daužyti kojomis duris. Laimei iššoko vokiečių karininkas, kuriam ryt reikėjo traukti į Rytų frontą, ir suriko ant jų, ką jie čia darą! Kompanija momentaliai nusirito laiptais žemyn palikdama trejų metų mergaitę gyventi, patekti į getą ir būti iš ten nelegaliai išpirktai iki pat sovietinio išvadavimo su katorga Tadžikistane. Taigi žydams tikrai tas sukilimas nekelia gerų emocijų, reikia bent suprasti, koks reikšmingas jis iš tikrųjų ir būtų buvęs teorinėje istorijoje,
4) Vykdau Sąjūdžio ir jo raktinių asmenybių defamaciją - Prašaliečiui geriau matyti.
Bet aš Sinicai pats turėjau ir turiu pretenzijų dėl išdavikiško užsimerkimo į siaubingus asmens laisvės naikinimo faktus žaidžiant politiką pavergėjų leistose ribose, tarytum tautos laisvė įmanoma vergovės sąlygomis. Ir netiesa, neva į dabartinius “kovotojus” anksčiau nebuvo kreiptasi: Buvo kreiptasi į Pagrindinį, kuris “pažadėjo paskambinti”, bet kitądien pasirodė su populistine kova prieš lenkiškas raides išvietei reikalinguose paso pavidalo mikročipų aplankėliuose. Išdavikas.

Prašalaitis>Marginalui       2019-09-17 20:34

Ne tuo adresu, Palmaiti, savo iškrypėliškas pramogas pasilaikykit sau.

Maginalas Al.ui       2019-09-17 18:49

Reikalas seniai aiškus, kam dar siūlyti. Tikrovė siūlo.

Maginalas Al.ui       2019-09-17 18:47

per kuriuos, pardon.

Al. Marginalui       2019-09-17 18:45

Aišku. Tai gal zylėms verta įnirtingiau tuos dalykus siūlyti. Net jei ir nėra vilties, bent pamatysim ko jie verti ?

Maginalas Al.ui       2019-09-17 18:37

Kalbama ne apie tai, neva zylė “blogai elgiasi”, bet kad ne ta kryptim. Visas šis “sukilimas” ignoruoja pamatinius baisiausius dalykus: asmens laisvės pakopinį naikinimą iki visiško pavergimo: va dabar jau dar viena stadija: kontroliuoti “lygias galimybes” ŠEIMOJE, t.y. tarp vyro ir žmonos ir tarp jų bei jiems laikinai (iki pilnametystės) patikėtų vaikų, kurie ne jiems, bet sistemai priklauso.
Nė vienas iš kakariekuotojų kompanijos nė žodeliu neužsimena būtent apie siaubingą ir akivaizdų laisvo asmens sunaikinimo procesą, kuriame vaikų atėmimas tik galutinė pavergimo pakopa. Nė vienas nekelia programinių klausimų dėl visų pakopų neatidėliotino ATŠAUKIMO, bet bailiai ir išdavikiškai tyli. Užtat reikalauja “grąžinti valstybę”. Praktiškai tai reiškia eilinius “rinkimus”, per kurias su vaigauskinio cirko pagalba kakariekuotojai pagaliau ateis į “valdžią”. Todėl ir išreikšta abejonė, kaip atėję į tą “valdžią” pasirodys net ir zylės (“pasikrikštyti” nėra ko, nes skelbiasi krikščionys).
Galų gale, tai neturi jokios reikšmės, nes toji “valdžia” yra tik akių dūmimas, sprendimai yra globaliniai.
Rodos, nei Škirpos, nei Noreikos nevadinau kolaborantais, nes mano tema nėra kolaboravimo aspektai ir jų svarstymas. Noreika paliestas dėl tautos teisės būti SAVIMI ir laikyti savo didvyriaus tuos, kuriuos laiko, tegu jie angelai ar velniai, tai tik pačios tautos reikalas. Iš šalies į šią natūralią teisę sėkmingai kėsinasi tik stipresnieji, tai ne mano čia pastebėtas faktas. Pagaminti naują lentą ir ją pakabinti yra tikra rezistencija, verta pagarbos pati iš savęs, nes dabarties laikais rezistencija yra būtina išlikimui, tiek asmens, tiek tautos. Stipresniems silpnesnieji visada užkliūva iki pat noro visai ištrinti, o už šio noro elementari kova už dominavimą, kuris pasąmonėje siejamas su išlikimu ir klestėjimu. Tai vorų kova stiklainyje.
Ne mano reikalas svarstyti ir Genso, o Prašalaičiui, kuris pavadino Abelį Kaunietį žydų psichopatu, aš vien dėl savo paties pramogos siūlau palyginti tą Kaunietį su Adolfu Eichmanu toliau nurodytame filmuke ir prisipažinti, kuriam simpatizuoja (suprantama, atsakys, kad nė vienam, bet aš kažkodėl abejoju, che-che): http://www.youtube.com/watch?v=SBLN6X5kxC4

Joat,Jota       2019-09-17 18:09

Kai Žemė-ŽEMYNA nustos gimdyti lietuvius,pragaro vartai išspjaus a n t i k r i s t ą su visa jo armija.Tuščių vietų gamtoje nėra.Kai pamatai ką“protingi"seimo vyrai ir moterys daro,belieka konstatuoti-aklas aklą veda.Viskas verčiasi aukštyn kojomis taip geit,kad jaunimas be senolių išminties ir meilės nespėja išsiugdyti imuniteto pragaro vilionėms.

Prašalaitis       2019-09-17 11:35

Marginalas > 2019-09-16 20:13

Į 6-os kolonos gretas su Šimašiumi priešaky taikote? Ar jums nei kiek negėda kažkokį žydų psichopatą lyginti su J. Noreika paaukojusiu gyvybę už tėvynę ir tiesą? O kolaborantinę išgamą FK irgi atsitiktinai čia įkišote? Nežinau, Letai, gal ir ne iš piktos valios tokie nuodai iš jūsų lūpų, bet siūlyčiau atsipeikėti. Ir dar noriu paklausti, ar į tai apie ką straipsnelis pažiūrite prieš rašydamas komentarą?

Jota       2019-09-17 9:47

Marginalo aprašyta pavergimo scena (6.05) yra tikrai reali ir grėsminga. Kas sakė, kad mes kažkur grįžtame, neva į vergovinę baudžiavinę santvarką ar panašiai? Mes niekur negrįžtam, nes ten, kur dabar esame vedami ir einam nesusimąstydami, manydami, kad viskas daroma dėl mūsų patogumo ir gerovės, mes niekad nebuvome. Antikristinė tikrovė veriasi lyg pragaro vartai. Ir teisingai šitie paskutinieji laikai lyginami su Nojaus ar Loto laikais: „Kaip yra buvę Nojaus laikais, taip bus ir Žmogaus Sūnaus dienomis. Žmonės valgė, gėrė, tuokėsi, kol atėjo diena, kai Nojus įlipo į laivą. Tuomet ištiko tvanas ir visus sunaikino.

Ar ne taip dėjosi ir Loto laikais? Žmonės valgė ir gėrė, pirko ir pardavinėjo, sodino ir statėsi. O tą dieną, kada Lotas paliko Sodomą, iš dangaus ėmė kristi ugnis su siera ir visus sunaikino. Šitaip bus ir tą dieną, kai apsireikš Žmogaus Sūnus.”

Bet daugelis, nors ir tvirtina tikį Šventąjį Raštą, tačiau širdies gilumoje vis dėlto nepriima to, kas ten parašyta.

Taip, Kristus atėjo iš žydų, ir antikristas irgi ateis iš ten.

——————

Raigerdai, užmečiau akį į tavo komentarą - ar tau naktį nesivaidena šmėkla Jota? Nes tokios Jotos, kokią  mane vaizduoji savo komentare, nėra. Aš nepripažįstu ir tuo labiau neteisinu katalikų inkvizicijos, nepriimu jų mokymo, kai kurių dogmų ir t.t. O tu įrodyk kodėl pagonys tokie šventi ir nedaro nusikaltimų žmonijai? Ar tik nepropaguoji savo ideologijos, kaltindamas kitus tuo pačiu?

Al. Marginalui       2019-09-16 23:54

Taip, šliaužianti vergija. Bet religiniai žudikai mums irgi ne paveikslas. Ar būtų islamistai, ar kokie kiti Pasaulio Gelbėtojai nuo pačių savęs - koks mums skirtumas kokiu pretekstu jie mus žudo ar pavergia ? Dėl Škirpos svarbu motyvai. Ar jo tarnyba burmistru buvo pasipriešinimo dalis, panašiai kaip Vilniaus geto viršininkui Lietuvos karininkui Gensui? Tada tai tiesiog kario kelias, pasiaukojant. Vorutoj buvo skelbtas tyrimas, kad net stalininio saugumo darbuotojai - stribai ir net viršininkai -perdavinėjo žinias pasipriešinimo pogrindžiui. Ar jie didvyriai ar kolaborantai? Jei viskas buvo taip, kaip pateikta, tai, aišku, didvyriai. Dėl zylių. Žmonės stengiasi - pagal savo supratimą ir galimybes. Ar jie privalo persikrikštyt ar pradėt nuo kažko kito? Man atrodo, laisvi žmonės, nieko neprivalo, išskyrus vadovautis savo Dievo duotu protu ir širdim. Jei žinom kaip, padarykim geriau. Šitas klaidžiojimas po dykumą gal ir turėjo kažkokią prasmę, bet gal jau laikas nustoti vien stebėjus.

Marginalas PS       2019-09-16 22:15

Dar dėl vaikų atėmimo - paskutinės pavergimo pakopos. Primenu, kas buvo pradžioje (be “laikino” laisvės apribojimo, kuriam vienbalsiai pritarė seimas po 911 provokacijos): paskelbimas, neva šeima - tai tik tėvai ir vaikai, bet seneliai šeimai nepriklauso (dabar tai jau “savaime suprantamas” dalykas: seneliai - tokie pat pašaliniai asmenys, kaip ir gatvės praeiviai; mat vergų giminė, kaip asmens kilmės kategorija, panaikinta, nes pats asmuo nuvertintas iki kodo: asmuo, fizinis ar juridinis, tėra tik priedas prie savo kodo).

Marginalas grumstui       2019-09-16 19:13

SAVAIME aišku, kad su silpnomis ir mažomis valstybėmis didžiosios nesiskaito, o savo “eksperimentus” tikrina praktikoje pirmiausiai mažosiose. Gal paliesiu skaudžią vietą, bet išdrįsiu. Žydų bendruomenės pirmininkė visai teisi, kad getoizacija - pirmoji būtina žudynių pakopa, o nori ar ne, Noreika joje dalyvavo vardan lietuvių tautos išlikimo. Nesvarbu, išgelbėjo jis ką nors asmeniškai, ar ne. Kyla tad klausimas, ar tauta, dėl kurios jis paaukojo savo gyvybę, turi teisę laikyti jį savo didvyriu, ar neturi? Abelis Kovneris (tai reiškia “kaunietis”) buvo pasišovęs atkeršyti milijonams paprastų vokiečių užnuodydamas Vokietijos miestų vandentiekius (beje, pavyko nunuodyti tik vieno kalėjimo kalinius, bet ne mirtinai). Ar jis tuo pat metu nebuvo pasižymėjęs, kaip žydų rezistencijos didvyris? Ar patys tautiečiai neturi teisės spręsti, kuris iš jų tautos laikytinas didvyrių? Juk tai galų gale jų reikalas pagal jų supratimą, tegu tas supratimas būna ir klaidingas - jie taip supranta, vadinas jie tokie yra. Kas turi teisę iš jų reikalauti, kad jie būtų kitokie? Ogi stipresnieji turi teisę! Pabandyk tu su savo supratimais išreikalauti ko nors iš kinų, tūkstančiais pjaunančių savo disidentus transplantantais pasaulyje prekiauti, o iš Lietuvos - nusispjauti, bet koks važiavėlisišpaskos tuoj pat uodega pavizgins. Šito zylės su kakariekuotojais ir nenori pastebėti, nes mes juk nežinom, kokiais jie taps atsidūrę vadinamojoje “valdžioje”, kurion veržte veržiasi, o Rusteika, nori ar ne, juos palaiko.
Ką parašėte apie “bardaką” Ispanijoje, visiškai teisinga, nes tai buvo jau pačios krikščionybės irimo pradžia. Gojų krikščionybė pralaimėjo, nes nedrįso įvykdyti paprasčiausio Kristaus patarimo: “Jei nori būti tobulas, parduok nuosavybę ir išdalyk vargšams”. Žinoma, tai kelias į stipresniųjų (o pradžioje - ir visų) fizinį pralaimėjimą. Dėl musulmonų patylėsiu, nes būtent jie kariavo idėjiškai, ne už turtą, todėl laimėjo vos ne pusę pasaulio.
Nuo tų laikų niekas nepasikeitė, išskyrus techninę pavergimo pažangą. Tik dabar irimas palies ne krikščionybę, bet visą pasaulį. O D-vas lieka ir visi keliai atviri.

atliepiant grumsto komentarui       2019-09-16 18:57

...Ispanijos kunigaikščių vaikai paimti vergijon..?Šioj ašarų pakalnėj(kaip sakė Buda,o krikšč.suabsoliutino nukryžiuotojo simbolį)viskas greit pasikeičia.Pralobę ir pasipūtę kenčia dažnai dėl vaikų nuopolių,pataikautojai paniekinami.Tai gal mažiau teiskime,mažiau vertinkime vieni kitus-daugiau atjauskime ir mylėkime.Tik tokia aura(psichinis-dvasinis laukas)neutralizuos žiaurių bedvasių žmogystų ketinimus.Vienybės jėga pažadina drąsą ir teisingą veiksmą.Jei norim apsaugoti vaikus…

grumstas apie Šv.Inkviziciją       2019-09-16 18:06

Raigerdas >Jotai     2019-09-16 13:01

Įkišiu ir aš savo trigrąšį. nereikia ir Jotos kaltinti, kad ji kaltina pagonis. Juk tai ,kas vienai ideologijai, papročiams , tradicijoms ir t.t yra prasižengimas, nuodėmė ir už tai reikalaujama bausmės, kitiems yra pagirtinas vertybė. O inkvizicijos , dar buvo vadinamos Šv, Inkvizicijos , negalima vienpusiškai apkaltinti. Šia inkvizicija naudojosi karalysčių kaip Ispanija , Prancūzija valdantysis sluoksnis gan paprastiems dalykams - turto pasisavinimui. Ispanijoje gyveno daug žydų , jiems buvo taikomos inkvizicijos taisyklės. Buvo reikalaujama , kad jie priimtų krikščioniškajį tikėjimą. bet ir tuo atveju jie patekdavo į inkvizicijos rankas. Popiežius neturėjo galimybių  kaip nors apginti to suvereno karaliaus valdose veikiančią inkvizicją, kuri veikdavo pagal Karaliaus nurodymą. Nuo mūsų, kurie atėjome iš sovietmečio ,nežinau , kaip išgirtuose Vakaruose ,tai buvo slepiamair viduramžiai buvo parodomi , kaip negatyvus istorinis laikotarpis, kada veikė inkvizicija.  nelabai ką žinome apie tuo metu grėsusią Europai musulmonų užkariautojų ordų karus, žiaurumus prieš kuriuos nublanksta ir Čingis chano žiaurumai Kariautojų kelyje vietinaii gyventojai buvo sodinami gyvi ant baslių pakelėse , vienuolynai, vyrai išžudomi, gyventoajia apdedami duoklėmis ,, moterys išvaromos su vaikais į vergiją, pav, Ispanijos kunigaikščių vaikai buvo paimti į Sultonų haremus vergijai, ir pan. Taip tai buvo nelinksmi laikai, bet žmonės gyvenę tuo metu žinojo , kaip elgtis , taisyklės buvo aiškios ir kiekvienas gyventojų sluoksnis tų taisyklių stengdavsi prisilaikyti,,nes galėjai netekti gan greitai , ausies , arba rankos už menką vagystę. Bet žmonės gyveno tada be tokių kasdienių stresų,kaip dabar kada kas diena vis naujiena. O tada gyvenimas ėjo įprasta , lėta vaga. net ir posakis liko: Kaip radome , taip ir paliksime…

asmuo       2019-09-16 14:13

Marginalo komentaras labai geras. Kai susimąstai, tai iš tiesų imi pastebėti, jog gyvename vergovinėje / baudžiavinėje santvarkoje.

Raigerdas >Jotai        2019-09-16 12:01

Su Jota ginčytis yra beprasmiška, nes tai yra žmogus, kuris nesuvokia, ką daro. Dabar paimkime ir palyginkime istorinius faktus. Prieš tai būti išsiaiškinti vieną labai svarbų dalyką. Yra toks žmogus-kaltintojas, kuris momentaliai jus gali padaryti kaltu. Kas tie žmonės? Štai buvo tokia Inkvizicija, kuri galėjo apkaltinti bet ką. Pasekmės: kankinimai kalėjime, kur buvo sukurti net specialūs kankinimo įrankiai, o moterims net tokie, kuriais buvo draskomos moterų krūtys, ir po tokios egzekucijos jos dažniausiai nebe išgyvendavo. Toliau mes matome NKVD-istus su savo kankinimų metodika, toliau mes matome fašistus su savo kankinimų ir žmonių naikinimo metodika, stribus ir KGB-istus. Keista, kad didžiajai žmonijos daliai dar šitų pamokų neužtenka, kad suvokti, kad žmonių tarpe egzistuoja kažkoks keistas žmogaus tipas, kuris tik išore yra panašus į žmogų, bet ne savo vidumi. Ir štai “dievobaimingoji” Jota, žarstosi kaltinimais, nors dabar ne viduramžiai, bet, deja, ji šito nesuvokia. Štai jos kaltinimai:“Lyg nežinotume, kad pagonys savo sugedusia prigimtimi yra tokie pat žiaurūs kaip ir visi kiti?”. Taigi, mes vėl turime tą pačią situaciją, kokia buvo Inkvizicijos metu, fašistinio režimo įsigalėjimo metu, kai prasidėjo kaltinimai žydams, komunistinio režimo metu kaltinimai, kad esi buožė, nacionalistas ar dar kas nors. Stebiuosi žmonių abejingumu, kad jie vėl į tokius žmones-kaltintojus žiūri pro pirštus, net nesuvokdami, kad visi karai, konfliktai ir tas vis besikartojantis Blogis yra sukeliamas tik vieno šito žmogaus-kaltintojo. Tai, gal verta įsiklausyti į tai, ką senų seniausiai pasakė žydai, gana tiksliai įvardinę tą žmogaus tipą:”Šėtonas (hebr. ‏שָׂטָן‏‎ vert. ‘kaltintojas’, aram. צטנא, gr. Σατανάς; arab. شيطان) žydų mitologijoje – piktoji dvasia, prasižengęs angelas”; “Šėtonas žydų mitologijoje suprantamas kaip „kaltintojas“, terminas priskiriamas žmonėms ir angelams. Hebrajų kalboje žodis „šėtonas“ turi žodžio ‘prieštarauti’ šaknį”. Taigi, šitas žmogus negali susilaikyti nuo KALTINIMŲ. Jota teigia, kad ji yra krikščionė. Atrodo, galima būtų tuo patikėti, bet imame Kristaus žodžius:“Atpažinsite juos pagal jų darbus”. O pagal kaltinimus, kuriais švaistosi Jota, ji užsiima ta šėtoniška veikla. Imame kitą išsireiškimą:“Neteisk kitų ir nebūsi teisiamas pats”. Bet Jotai tai kaip nuo žąsies vanduo. Belieka tik tikėtis, kad, gal būt, žmonės įjungs tą racionalų mąstymą, kuris pas jų yra tik labai retai veikia, nes jie jo nelaiko, kaip pagrindinį sveiko mąstymo būdą, ir supras, kad yra žmonės, kurie sprendžia problemas ir yra tas šlykštus žmogaus tipas, kuris kelia kitiems problemas. Tai ne klaida, kurią daro žmogus-kaltintojas, tai impulsai, kurių šitas žmogus-kaltintojas nevaldo. Jie atsiranda jo mąstyme be jo valios. Ir kol didesnė žmonių dalis nesuvoks šito dalyko, tol mes turėsime žmonių, besielgiančių, kaip elgėsi inkvizitoriai, NKVD-istai, KGB-istai, komunistai,  stribai ir dar islamo fundamentalistai. Jie visi yra paženklinti viena ir ta pačia elgsena - apkaltinti jus tuo, ko jūs nepadarėte. Jie būtent yra dviveidžiai ir jų siela nepasižymi sveiko proto požymiais, nes racionalumo tokiame jų elgesyje jūs tikrai nerasite, kaip ir elementarios logikos jų mąstyme.

grumstas>       2019-09-16 11:57

stasys     2019-09-15 18:23

Prieš gydydamas kitus - visų pirma pats išgerk vaistų nuo protinės trydos.

grumstas       2019-09-16 11:52

Marginalas Rusteikai dėl Orwello     2019-09-16 6:05
Sveiki gyvi. dalinai sutikdamas su tuo ką parašėte, norėčiau priminti tą faktą, kad valstybių  , ypač mažų , vyriausybės yea bejėgės prieš didesniujų , galingų valstybių ir jose veikiančių galingų , turtingų korporacijų, bankų vykdomą mažujų valstybių nukariavimo politiką. Šios jėgos veikia per per piniginę sistemą,- bankus diktuodamos savo valią, papirkinėja silpnų valstybių politikus, kurie po to tarnauja jiems ir dažnai tauta nesupranta , kodėl vykdoma pseudovalstybėje politika nenaudinga tos valstybės piliečiams. Moderni okupacija vykdoma nr ginklų paglba , o pinigų, bankų pagalba.  tai akivaizdu Afrikoje, kur turtingiausios iškasenomis valstybės yra biedniausios , o jų “prezidentai; renkkami rinmimuose ,,kurie būna per kelis dešimtmečius tik vieną kartą. Mes skiriamės nuo pastaryujų tom , kad rinkimai vyksta reguliaria kas keli metai , renkame lyg ir ne tuos pačius , bet jų vykdoma politika identiška prieš tai buvusiam. Dėl ko? Visi nors kiek praprusę tai supranta.
Jeigu bandysi pakelti šakes prieš tokią sistemą , tai pakelsi prieš globalistinio pasaulio stipriuosius. ŠTai tas vaizdelis , kurį matome pro lngą , yra tokios politikos vaisius ir detalė.

stasys        2019-09-16 8:21

sąsiui 2019-09-15 22:19 > Nežinau ar giria ? nemačiau , bet va kam autoriui zombiu su plačiai atmerktomis akimis armija ir toliau lieka neaišku ? . Bet kokią problemą galima už-zombinti paveiksliuku pagalba ..ir tai daug blogiau nei ta propaganda kuria kartais sušeria vietinė žiniasklaida .. :(

>Marginalui       2019-09-16 8:08

Teisingi pastebėjimai, fašizmas čia visai ne prie ko, grįžtama prie materialinės vergovės,  materialinė vergovė yra žiauri, gimsta netiesa, ir išnaudojimas.

Marginalas Rusteikai dėl Orwello       2019-09-16 5:05

Fašizmas, žinoma, skambus žodis, dirgina dar sovietines asociacijas. Pačiam išėjus į veiklas geriau būtų vartoti ne skambius, bet adekvačius terminus, nes tikrovė darosi ne fašistinė (fašizmo gimtinėje Italijoje valstybė neatiminėjo tėvų iš vaikų, o pas Musolinį apsilankęs Mahatma Gandis buvo sužavėtas italų tautine politika), bet elementariai vergvaldine. Pakanka, kad tėvų “teisės ir pareigos” jau suformalintos su visomis “sankcijomis”. Tai reiškia, kad vaikais rūpinasi valstybė, kuri perleidžia globą vadinamiems tėvams, nes pati dar nesukūrusi atitinkamų auginimo įstaigų. Kadangi ši globa bet kada gali būti panaikinta “pagal /... rusiškai/ “teisės aktus”, ji iš esmės yra laikina, kitaip tariant, vaikai priklauso valstybei, bet ne tėvams. Čia pat skaitykit R. Visocnik publikaciją, kaip reikia forminti vaikų vasarojimą pas senelius ir kokios turės būti tėvų pareigos ir atsiskaitomybė, nes gavę “signalą”, atitinkami darbuotojai turės ten apsilankyti ir atlikti patikrą, už ką niekšai ir pinigus gauna (jei bent vienoje vietoje už šią patikrą gautų kirviu į galvą - vaikas, suprantama, bus atimtas, o senelis įkalintas už žmogžudystę - bet juk jei ne šitas, tai kitas vaikas vis tiek bus atimtas! - va tada bent tikrintojai vykdys savo “pareigas” jau be tokio entuziazmo, o gal daugelis atsipeikės ir ims sabotuoti “pareigas”).
Taigi, garbusis Autoriau, patariu pasižvalgyti po Maximas, kaip ten mažėja įprastų kasų su kasininkėmis, bet daugėja automatinių. Ir po to - loginės pastangos! Juk ruošiamasi panaikinti grynuosius pinigus, o Paties likimas priklausys nuo kortelės su mikročipu, ar ne? Dabar gali sau rašinėti laiškus dėl vėliavos iškėlimo lentos pakeitimo ir nieko. O kai priklausysi nuo banko kortelės, prieš rašydamas pagalvosi, ar verta. Juk bus ir atitinkamų naujų /.../ “teisės aktų”, o visagaliam bankui, kuris tėra tik vergvaldijos įrankis, nusispjauti tą kortelę UŽBLOKUOTI ir mirk sau badu!
Tai fašizmas ar atslenkanti tikra vargovė?
Tai kodėl apie tai tyli visi forumai su dar jaunomis zylėmis bei jau nukaršusiais kakariekuotojais po trispalvėmis ir nė iš tolo nereikalauja grąžinti po 911 provokacijos “laikinai” atimtas asmens laisves, grąžinti bankinio indėlio paslaptį, panaikinti paprastiems piliečiams privalomus atsiskaitymus tik per bankus, panaikinti bankų savivalę kaitaliojant operacijų taisykles nesiskaitant su asmens interesais, panaikinti namų ūkio tarnyboms primestą asmens gyvenimo kontrolę, panaikinti piniginių perlaidų, perkamų kelionės bilietų, interneto svetainių lankymo, asmens susirašinėjimo, telefoninių pokalbių, asmens sveikatos (per elektroninį tinklą) kontrolę, panaikinti pačius biometrinius pasus arba bent norintiems bent šalies viduje grąžinti įprastus popierinius, kaip išsikovojo savo vyskupų remiami graikai, irgi juk ES!
Beje, skirtingai nuo Hitlerio, Musolinio palaikai dabar mauzoliejuje, o jo duktė - politikė.

sąsiui       2019-09-15 21:19

Garliaviniai - “vatinukai”, bet “zombojaščykas” kažkodėl giria aršų antivioletinį Šimošių. smile

stasys        2019-09-15 19:43

štaziui 2019-09-15 18:45 > kaip gi nepadeda ‘vatinuk’ ? žiūrėk atidžiai ir viska rasi , jei tik nevarvinti ‘garliavine’ seile lupomis pirmas klausimas kaip tik toks ir turėtu būti koki uždavei o toliau jau Tiesos paieškos, sunkios kai kada nepakeliamos bet niekas juk ir nežadėjo kad Tiesos paieškos gali būti lengvos ir paprastai sukramtomos .

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais .       2019-09-15 18:08

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:

sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

.

štaziui       2019-09-15 17:45

manęs nedomina, ar kokiam “žmogaus teisių”, ar kokioje “mažumų gynimo”, o tiksliau, lėšų išvogimo kontorėlėje dirbi už trisdešimt norveginių. Stebėdamas vaizdo įrašą, suprantu, kodėl ir už kiek mūsų “žiniasklaida” tyli. Už tuos pačius trisdešimt norveginių. Viskas labai akivaizdu. Tokių menkystų, atidirbinėjančių už trisdešimt norveginių, nei nuomonė, nei pirdalai “komentarų” pavidalu yra visiškai neįdomūs. Kaip ir klausimas, iš kur tokie niekšai atsiranda. Šiandien už trisdešimt norveginių viešai minetą darai, rytoj už trisdešimt rublių tą patį seniems/naujiems šeimininkams daryti.

Man štai kas neaišku - kodėl kaimynai bailiai filmuoja ir neina vaiko ginti? Nes rytoj pas pačius ateis. Ką, NKVD teroras nieko neišmokė? Išgaudys po vieną, o šiaip būriu lengviau apsiginti.

stasys        2019-09-15 17:23

2019-09-15 17:12 .. vitamino C išrašiau smegenu darbui pastiprinti Tiesas skaitantiems.

štaziui       2019-09-15 16:12

-  rišliau mintį išreikšk. Tu čia ką tik kurkuraičiui viešai minetą atlikai?

stasys        2019-09-15 16:06

- kaip visada erzelys lūpose . Jei autorius turėtu proto ‘truputi’ nesiūlytu žiūrėti video be jokiu komentaru . Deja deja .. pasirodo dėl to kalti ir ‘barzdoti kukuraičiai’ ( vatniko akys visada plačiai atvertos ) .

Vienykimės       2019-09-15 15:02

ŽEMĖ-ŽEMYNA
Vėl gimdo LIETUVĮ
Šventoj trejybėje
Tėvo-motinos ir kūdikio JĖGA
Išsprogsta žiedų gausa
Laukuos ir medžiuos ir ŠIRDY.
Močiutės sakmėse,
Senelio rimtyje
SAUGI tebūna mūs ŠEIMA.

Tik vienas žodis:       2019-09-15 14:53

siaubas….

Kai kam       2019-09-15 14:36

šiuose komentaruose labai tinka posakis:“kuo patys kvepia,tuo kitus tepa”

Jota       2019-09-15 14:30

Į kokį dievą kreipiesi? Į Perkūną? Žemyną? Nepadės wink.

Apsaugok Dieve,nuo tokių Jotų       2019-09-15 13:30

Paklausykim dainos-“Bunda jau Baltija,bunda jau Baltija…”Žemė-Žemyna vėl gido LIETUVĮ,šventoj trejybėje tėvo-motinos ir kūdikio jėga išsprogsta žiedų gausa laukuos ir medžiuos ir širdy.Močiutės sakmėse,senelio rimtyje saugi tebūna mūs šeima.
Spontaniškai su meile LIETUVĖ

Jota       2019-09-15 13:00

Žiūrėkite, kokioj situacijoj propaguojate savo pagonybę! Jūs pasinaudojate skaudžiausios nelaimės akimirka. Man būtent tai ir sukėlė pasibjaurėjimą. Lyg nežinotume, kad pagonys savo sugedusia prigimtimi yra tokie pat žiaurūs kaip ir visi kiti?

Žodžio laisvė...       2019-09-15 12:35

Pasaulis išsigimė.Kam pačiai gimdyti,jei galima pasiimti jau kažkieno pagimdytą.
Stovėdami Baltijos kelyje net negalėjome ir pagalvoti,kad sulauksime tokių laikų,
kai iš MOTINOS jėga bus atimamas jos brangiausias turtas - jos VAIKAS.Tik mamos gimdžiusios vaikus gali tą siaubą suprasti pilnai.Ir jokios pasaulio žmogaus tesių
organizacijos nesidomi ir bažnyčių kunigija apsimeta,kad pasaulyje nevyksta siaubingi
kriminaliniai šitie veiksmai.Ar tose valstybės nėra valdžios,kad nesiima jokių pre-
vencijos veiksmų.O ar pas mus kitaip?O Kručinskų iš Kauno šeimos atvejis???Tai įvairių kukuraičių nusikaltimus toleruojantys atvejai.
Jie nebijo Dievo ir visuomenės bausmės.O juk galima apginti šitą mamą.Visuomenė yra
ne visuomenė,o individai,kurie tik pasyviai stebi ir džiaugiasi ,kad vaikgrobiai
neįsiveržė į jų namus.Ar gali garantuoti,kad rytoj vaikgrobiai neįsilauž į tavo namus.Vaikas - brangi prekė ! ! !

Vieniems gerbti tautiškumą       2019-09-15 12:21

jau nacionalizmas,kitiems prisiminti ir puoselėti prigimtinę gamtiškąją protėvių pasaulėjautą-jau šlykšti propaganda.Ir nepainiokit visur Romuvių ir jūsų įsitikinimuose sukurptų pagonių,nes eiliniai piliečiai jau BUNDA.

Jota       2019-09-15 11:53

Baisus yra tas vaiko išplėšimas, motinos skausmas, bet šlykšti ir romuvių propaganda komentaruose. Tiek pagonys, tiek šitie policininkai, tiek tikėjimą praradę  krikščionys - vieno lizdo paikščiai. Tokius nusikaltimus prieš žmogiškumą daro ir prigimtinę moralę praradę žmonės, ir nukrikščionėję tipai.

pakartoju komentaruose perskaitytus žodžius:       2019-09-15 11:45

“Nėra tokio daikto kaip kūdikis,yra tik kūdikis ir motina”(D.W.Winnicott)

Ehrmantraut       2019-09-15 8:44

žiūrau tą klipuką ir nevalia peršasi toks stalino laikų posakis “trečdalis sėdėjo, trečdalis saugojo, trečdalis ant čemodanų laukė kol pasodins” . ar tie apstoję mamą su vaiku įsitikinę, kad kolegos opričnikai rytoj neateis pas juos?

>TO'Kokie komentarai"       2019-09-15 8:26

Romuviai atsiribojo nuo ginčųO komentaruose.Rašo širdimi jaučiantis protėvių pasaulėjautą.Nebūtina tapti Romuviu,kad jaustum vienybę ir gilų dėkingumą tave supančiam pasauliui.Darna,harmonija,kuriuos puoselėjo mūsų tėvai,seneliai ir proseneliai tokių vaikų teisių nesukurtų-paprasčiausiai nebūtų niekšų arba jie būtų užribyje.O žmonės perskaitę tamstos komentarą padarys išvadas kas yra kas.Mieli lietuviai,domėkitės senaja protėvių kultūra ir pasaulėjauta,joje slypi tiesos ir tyrumo sėklos.

zitai       2019-09-15 7:34

Visi matė kas norėjo ir kas tuo domėjosi. Nereikia taip…

TO "Kokie komentarai?"       2019-09-15 4:00

kokius čia blūdus rašinėji?
nors ko norėti - kaip tikras romuvis, pasikakini viena eilute iš ilgo pasakojimo ir manai, kad jau žinai, kas yra “mūsų senasis Baltų tikėjimas”???
Beje, jei jis išties BENT tamstai padėtų “likti ŽMOGUMI”, tai tokių blūdų čia, portale, kuris veikia iš įsitikinimų, nerašinėtum ir nesikompromituotum dėl visokių krivių ir krivaičių, bandančių priversti valstybę, kad ši imtų ir atsidėkotų valstybinėmis pensijomis už tai, kuo jie tiki, kad tiki.
todėl jukš iš portalo - eik į savo dotacijų alkanus alkus.
- - -
Beje, gerbiama redakcija, vasaros pabaigoje jūs paprastai paskelbdavote žinutę, kad štai baigiate kažkelintus metus ir pradedate kitus. Man toji žinutė kažkodėl skambėdavo kaip pažadas, kad toji jūsų dovana mums vis dar tęsis… Šiemet tokios žinutės nebuvo. Ar tai ką nors reiškia?
tik neskubėkit apsispręst - jūs mums reikalingi, o troliai ir romuviai savo neapykanta tik patvirtina - jūs esate ir svarbūs.
bet jums reikia talkos ir/ar finansų

Al.       2019-09-15 1:15

Niekšiška. Jei kada nors turėsim žmonišką valdžią, kukuraičių gauja turės atsakyti už nusikaltimus žmoniškumui.

Kokie komentarai?       2019-09-14 21:40

!!!!!!!????????Akys užkliuvo už siūlymo remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi…Katalikai…?jie greičiau kovos su Romuviais,nei stos skersai kelio sistemai.O juk mūsų senasis Baltų tikėjimas ir yra tas išsigelbėjimas likti ŽMOGUMI.

zita.       2019-09-14 20:40

autoriau,kodėl neidėjot filmuko iš garliavos?juk artėja 17 ta.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Rasa Čepaitienė. Suklastota meilė

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus vardo pliažo naujienos

Robertas Grigas. Man tai buvo skiepai nuo bet kokio sovietizmo

Tomas Baranauskas. Apie magišką smėlio galią

Prisiminkime ir atminkime. Goda Krukauskienė: Budavonės kankiniai

Algimantas Rusteika. Vienybės klausimu: tiesa išlaisvina

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Vytautas Radžvilas. Sisteminė „opozicija“ – nomenklatūrinio režimo atrama

Nuo bačkos. Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė: Šimašius būtų puikus prezidentas

Liudvikas Jakimavičius. Sprigtas į snapą Gaidžiui

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Valstybės pliažas

Artūras Račas. Monika pretenduoja į Metų citatos autorės titulą

Vygantas Malinauskas. Kas čia yra „tas“, kuris „gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare“?

Paraštėje. Nida Vasiliauskaitė. Tai klasizmas, joks rasizmas

Vytautas Sinica. Šimašius Lukiškių aikštę nutarė paversti pliažu…

Geroji Naujiena: „Nebijokite!“

Liudvikas Jakimavičius. Skambėjimas mūsų laikais yra dalykas svarbesnis už turinį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.