Politika, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Mintys po naujametinio sveikinimo. Gyvenkime be melo

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 1 d. 16:25

42     

    

Algimantas Rusteika. Mintys po naujametinio sveikinimo. Gyvenkime be melo

Pasaulyje, kuris yra tikras, praėjo dar metai. Čia galioja paprastumas, sveikas protas, svajonės ir neviltis. Žmonės juokiasi ir apkabina vaikus, sveikinasi, ilsisi, būna neteisūs ir lanko vieni kitus. Rytoj vėl į darbą.

O marionečių teatre, stebinčiame mus pro ekranus, smilkalų kvapas ir užkulisiuose bruzdesys. Scenoje dar grikši dirbtiniai sąnariai ir laidų pluoštais ateina komandos, sukiojasi stiklo akys, juda kramtymo, ryjimo ir kalbos padargai. Plastikinės lėlės kalba ir kalba.

Tik kas jų besiklauso? Praeis dar keletas kalėdų, ir niekas nebeatsimins tų merkelių ir grybauskaičių, makronų ir junkerių. Tai nueinantis, numirėlių pasaulis – jie dar atrodo kaip gyvi, labai panašūs į tikrus, žiūri ir vaikšto panašiai kaip žmonės, bet jau yra seniai numirę.

Vis pagalvoju: o kada jie užgesina šviesas, atsigula ir žiūri tamsoj lubas, būna nuogi ir vieniši – nejaugi neatsimena gyvenimo? Ar pagalvoja kada apie tai, kas yra šioje pusėje veidrodžio, ar ir sapnuose jie iš plastmasės?

Ir negyvėliai šaltom akim šypsosi iš ekrano. Ir švelniai, grasinančiai palinki mums laimės, su didele baime dėl savęs. Ir senukų, knygučių ir maltiečių sriubyčių mylėtoja mieliems Lietuvos žmonėms pareiškia, kad neleis įsigalėti karingam neraštingumui ir agresyviam populizmui.

Neraštingi ir populistai – tai visi mes. Neraštingi, nes matom ko nereikia, agresyvūs ir karingi – nes netylim. Neraštingi, nes tik tie raštingi, kurie pasirašo valstybės ir tautos sunaikinimo dokumentus jų neskaitę.

Dar liliputų šalies valdovė, labai mylinti vaikučius ir jų atiminėtojus, mums įsako saugoti žmonių teises ir laisves. Šalies, kuri visiems lygiai ir teisingai padarys viską, kad apsaugotų ir gintų vienų teises ir laisves, bet nematytų kitų nelaisvės ir neteisingumo.

Kuri per metus nesugeba net išversti į lietuvių kalbą Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimo, kuris dvarui nepatinka. Ir priima be jokių vertimų ir skaitymų tai, kas dvarui patinka ir gali padėti tolesnei karjerai numirėlių pasauliuose.

Durys toli prasivėrė ir dvelktelėjo tikrumo nuojauta. Šie dveji metai bus lemiantys, jie savo bausmes atsėdėjo ir viską padarys, kad vėl ateitų SAVI. Pavardės ir vardai čia visiškai nesvarbūs, nes kalba apie numirėlių išlikimą.

Šie metai bus mums išbandymas – ar nesame ir mes numirę. Ar dar pavyks kartelį mus apgauti, įkalbėti, prižadėti ir toliau mus kaip tik nori turėti. Ar sugebėsim tarpusavyje dėl smulkmenų nesusipjauti ir neimsim vienas kito neapkęsti didžiam džiaugsmui tų, kurie mūsų neapkenčia ir bijo?

Gyvieji yra įvairūs, nevieningi ir abejojantys, dažnai suklysta ir dėl užsispyrimo bei ribotumo neatskiria to, kas jiems svarbiausia. Jie patiklūs, nuoširdūs, pyksta ir džiaugiasi kaip vaikai. Tokia tikrumo kaina.

Patikėkit, numirėliai padarys viską, kad tuo pasinaudotų. Jiems pavyks tiek, kiek mes leisim, o gausim tiek, kiek esame nusipelnę.

Linkiu visiems meilės, supratimo ir drąsos gyventi be melo.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to asmuo        2019-01-5 20:18

balsuokit už Algimanta Rusteika , va vyras ir pagraudenti moka ir kokia kalba ant bačkos stovit suskelti . Turiu nuojauta jo stalčiai tais kompresais (nors ant žaizdos dėk ) pilni .

>KRIKŠČIONIUI        2019-01-4 20:49

Dievas: Aš sukūriau žmones - vyrą ir moterį nuodėmingais.
Po to apvaisinau moterį savimi, kad gimčiau žmogumi.
Po to aš nukankinau save kaip auką sau.
Kad išpirkčiau jūsų nuodėmes, kurias aš pats jums įskiepijau.

asmuo       2019-01-4 20:43

Aš balsuočiau už Paksą. Arba už Puteikį. Nu, ką, pulkit mane kritikuoti ir vadinti dunduku… Bet už sisteminius NĖ UŽ VIENĄ - NEBALSUOSIU.

mistetiui "jugistui"       2019-01-4 20:26

Eik kakot. Mes ne indusai. Krikščionims tavo “jugos” nepriimtinos.

Misteris       2019-01-4 19:46

Ar pajutote,kad KALI JUGA padvėsė,o vietoje jos gimė SATJI JUGA?
Štai su tuo ir yra susiję einamieji įvykiai.
Satji juga dar gležna,visas įdomumas laukia ateityje.

S.Baranauskiene       2019-01-4 19:31

As visada atsiminsiu Grybauskaite.Man yra ka atsiminti, nes tai gyvenimo kaina.

To warrning       2019-01-4 18:05

Geras komentaras visiskai atspindintis Lietuva.Aciu autoriui uz straipsni.Tiesiog šmaikščiai parašyta graudi tiesa.

Toks straipsnis...       2019-01-4 18:01

Lyg Kalėdine dovana gyvam lietuviui, zinoma jis nepatiks tiems numireliams…..ir tiems kurie ruošiasi ateiti, todel būkim vieningi ir sakom ne sikmonytem ir nuosedom

O juk turim        2019-01-2 21:16

ir labai atkaklų, blaivaus proto, išsilavinusį, gebantį telkti žmones nekandidatą. Neturi jis kol kas laiko kandidatuoti…

Sakai,        2019-01-2 17:48

kad jau apsisprendei už Vasaros 5 kandidatus, ane?

apsisprendimas       2019-01-2 17:46

Aš balsuosiu už A. Juozaitį, nes visi kiti yra apgailėtini. Tačiau Vilniaus Forumas padarys viską, kad į prezidentūrą ateitų Šimonytė, Nausėda, o gal net Skvernelis. Tada visus penkis metus dejuos ir rašys graudžius straipsnius

geras klausimas       2019-01-2 17:19

Man smalsu,kodėl iš tiesų bijoma pasakyti,o už ką tu pats?Tiek daug protingų šnekėtojų,bet tik paklausk,o už ką tu pats,ir visi *atsifutbolina*:mąstyk,galvok…Ko Jūs bijot?

Pasimetusiems...       2019-01-2 15:17

Juozaitis, norintiems kiek pratęsti ARTĖJANIĄ tautos ir valstybės agoniją,yra mažiausias blogis…Jo rink. 4 tezės apie tautos, valstybingumo, šeimos, teisingumo gynimą iš esmės kontrastųoja su likusių sisteminių kandidatų liberaliomis globalistinėmisnuostatomis…Matau, kad tie komentuotojai, kurie pagrįstai arba piktavališkai kabinėjasi prie jo asmens ar poelgių, baimingai slepia savo simpatijas….Baimę ir pasimetimą dangsto kilniais žodžiais: ,,Tiesa” ir panašiai…Tie bailiukai yra dvasiniai Radžvilo giminaičiai..
Nugalabins šalį oligarchinė-nomenklatūrinė santvarka, prieš kurią telktis žmonės nebeturi nei jėgų, nei valios, nei solidarumo nei drąsos… DRĄSIOS, VEIKIANČIOS inteligentijos nebeturime ir jau ,matyt, nebeužaugs, nes sistema univeruose ir mokyklose nokina tik
proto kumečius, be naudos ir malonumų  neturinčių jokių vertybių .V.R. kompanija - neryžtingi,  baugštūs ,nors ir vertybiški, plepiai..Jie padeda sistemai palaidoti valstybingumą, nes netelkia judėjimo už dem. reformas ir bijo net Juozaičiui padėti…
DOSNIŲ metų drąsiems ir ne bailiams…

to Kaip       2019-01-2 13:29

Pačiam nepatinka Tiesa, kad ir prezidentė, ir Juozaitis, ir Paulauskas yra AMB-alo žmonės, CK pseudo politikos augintiniai?

Kaip       2019-01-2 12:29

visada, taiklus ir prasmingas straipsnis.Sunku suprasti tuos, kurie agituoja neiti balsuoti.Ir tokiems yra pritarianciu.Nesipletojant galima teigti, kad tai arba provokacija, arba visiskas nesupratimas.Dar idomiau atrodo pastovus A.Juozaicio suplakimas su AMB.Nihilistu yra noras paklausti, tai ka toki remiat is dabartiniu kandidatu?Jeigu laikot paslepe savaji, pats laikas afisiuoti.Nuojauta sako, kad A.Juozaitis kazkam labai nepatogus.

StasysG       2019-01-2 11:23

tam LIŪDNA 2019-01-1 21:54…
———————————
Laukiu nesulaukiu, kada romas Gitanas taps prezidentu.

Jules       2019-01-2 10:04

Taip, pone Algimantai, sakyk Tiesą ir gėdink Biesą, ir mes būsime pačiam dėkingi už informaciją (Tell the Truth and shame the Devil). Ir nepamirškime, kad buvusiųjų nebūna, anot Radžvilo.

Patarimas       2019-01-2 9:30

Kaziui, jei pasimetei ir neturi už ką balsuoti gali ir neiti, deja demokratija yra tokia, jei neini už tave balsuoja kiti, ir jie visada ką nors išrinks, todėl pasitelk protą, ir ne tik jį bet logiką ir pamąstyk ką gali visi einantys į prezidentus pretendentai?, tada gali ir nuspręst, dėl skaičiavimų gali nepergyvent, ten kol kas dar gerai, aišku yra viena yda balsų pirkimas, bet čia yra jau žmogaus problema, jei tave nuperka pats ir kaltas, kompiuterinio balsavimo dar nėra, jei jis atsiras suktybės yra įmanomos,todėl pasitelk protą, ir logiką, ir nuspręsi.

Kazys       2019-01-2 8:56

Yra balsavimas,bet yra ir balsų skaičiavimas,yra senos *geros*komisijos,yra pilkos Baltos pirštinės,yra *geri*kompiuterių specialistai.Yra moterų *tik už moterį*,yra moterų *už gražų ir šeimos*vyrą...Ir iš ko tada rinktis?Juozaitis lygu AMB,Skvernelis lygu 240 policininkų,Matjošaitis prekiauja Kryme.Tai gal jau laikas išmintingiems komentatoriams ir rašantiems autoriams duoti KONKREČIUS pasiūlymus?Ar irgi tik aplink ir vis tas pačias mantras giedosim?
Jūs,mielasai Algimantai,puikiai sudėliojate,ačiū.Bet Jūsų nuomonė daug kam svarbi,tiesiai prašau:už ką man patartumėt balsuoti?

Atsakymas       2019-01-2 8:34

Balsavimas yra demokratijos išraiška, laimi dauguma, demokratijos kokybei reikalingas protas, todėl logika ir protas yra susiję, ir vienas be kito nelabai sutaria.

labai neramu       2019-01-2 8:34

Vaizdingiau pasakyti apie mūsų gyvenimą, kaip tai padarė ponas Algimantas, vargu ar galima - marionečių teatras, plastikinės lėlės su stiklinėmis akimis, ištisa numirėlių plejada tiek mūsuose, tiek Europos Sąjungoje…Nėra ką ir bepridurti.
Tačiau baisu ir liūdina, kad naujai prasidėję metai irgi nieko gero nežada.
Nežinau - ar reikia visiems labai stipriai melstis, kad įvyktų stebuklas, arba vėl turėsime tik kitas lėles valdžios postuose: šį kartą vyrišką moterį, arba moterišką vyriškį.
Vien tik pagalvojus apie juos darosi šiurpu.

Algimontė       2019-01-2 8:15

Ačiū už TIESOS žodį. Labai gaila, kad ne visi skaito TIESOS žodį, o kaip buvo, taip ir lieka plastmasiniais žaisliukais, Tik.

home sweet home       2019-01-1 23:57

motina viltis yra daugiavaikė.
tai šansas, jog Lietuva neliks be lietuvių.

Ne logika, o viltis, kad... susijusi su balsavimu:       2019-01-1 23:49

“gal yra viltis, ir visi nėra dvasiškai mirę, todėl nenuleiskim rankų ir balsuokim”
Atidžiau skaitykite komentarus teisingam 2019-01-2 0:21.

teisingam       2019-01-1 23:21

Sakykite meldžiamasai- kuo ir kaip Lietuvoje logika susijusi su balsavimais?:)

Teisingas        2019-01-1 23:08

Puikus logiškas straipsnis, gal yra viltis, ir visi nėra dvasiškai mirę, todėl nenuleiskim rankų ir balsuokim, pasitelkim laisvą dvasią, nepasiduokim Mamonai, kitaip pražūsim.

mtz.       2019-01-1 21:42

sutinku,Algimantai gausim,tiek kiek esam nusipelnę-maža nepasirodys.karma.

Atgaiva Sielai       2019-01-1 21:26

Ačiū, Algimantai, visi Jūsų straipsniai - atgaiva sielai.

jungtinių pajėgų bezdžionei       2019-01-1 21:23

O be tavęs portale nebūtų šiukšlių

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-1 21:23

Tautą lėtai žudo skurdu bei Lietuvą naikina iki šiol komunistus dangstančios landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. komunistuojančios gaujos.
*
Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus. Dabar, mūsų tikslas yra toks pat, juk nepavyko mums to padaryti iki šiol.
__________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2019 sausio 1

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-1 21:22

Be Sąjūdžio nebus gyvenimo,
be Lietuvos televizijos bei radijo nebus Sąjūdžio.
***

LIŪDNA...       2019-01-1 20:54

Prezidentūroje sėdės tautai ant sprando gerą dešimtmetį  plastikinis oligarchų tarnas - Gitanas, nes tą vietą demokratai atiduoda nomenklatūrai be kovos…Radžvilas, numojęs ranka į paramos Juozaičiui organizavimą, tai oligarchinis Trojos arklys demokratų stovykloje.

Dzeikas       2019-01-1 20:33

Teoriskai arklys, praktiskai nekelia.
tai yra kol graziai kalbi daugelis kinkuos galvom kaip kaip kaimo beris velkantis vezima su sienu. Bet kai pabandysi praktiskai, savo kasdieniam gyvenime igyvendinti tai ...
Pirmiausia nuo taves nusisuks draugai: “tu ka, drigniu apsiryjai? Na pamalei sh ir gana.Nekvailiok!” O pamate , kad nejuokauji - atsisveikins ir jokiu reikalu su jumis nebetures.Neidomus jam tapsite.
Po to prarasite darba.Nes kai savuoju “nekalbek netiesos” suvarysite koki reikala verslininkui tai ilgai darbe jusu niekas nelaikys. Ir zmona tokio “teisuolis” ilgai netoleruos. na jeigu jus darbininkas agonija uztruks kiek ilgiau. Nes geram meistrui su “nekalbek netiesos” leis pazaisti. Gal ir isgyvensite, bet sviestui truks pinigeliu ir net labai. Arba duos sluota ir grandikli i rankas ir galesite sh gramdyt uz minimuma. Ten kalbet netiesos neturesit galimybiu, nes niekas su jumis nebendraus.
Nenorite meluot - vaziuokite i JAV. Pagundu ir ten bus, bet istverus jus busite gerbiamas zmogus ir vertinamas darbe. Ypac jeigu esate kvalifikuotas specialistas kuris turi galimybiu meluot ir nebut pagautas meluojant.

Melo kojos trumpos       2019-01-1 20:18

Skaitome, atsigaiviname, gauname proto, alegorijos nepakartojamos.

 

Warrning! Achtung! Karaūūūl!       2019-01-1 19:58

Niageraj, oi niageraj p. Algimantai- antivalstybybinius rašinėlius rašinėjate.
Kaip tai- gyvianti “be melo”, a? Melas yra mūsū Santvarkos pamatas!
Ši valstybybė laikosi tiknant melo ir grius jeigu visi meluoti liausis.
Be melo neliktų žiniasklaidos, neliktų statistikos, be melo žlugtų švietimas, sveikatos apsauga, be melo žlugtų maximos, ikinės, riminės pardovkės ir senukų viarslumo dvasia. Be melo nebūtų nuolajdū akcijų ir jomajo-jamam atrakcijū.
Be melo neliktų žvaigždžių, gerųjų naujienū televizoriuose, be melo delpiai atrodytų plokščiai, lyg mergos be papū.
Be melo nebūtų partijų, anūkai nepaveldėtų postų, o paprastos austėjos liktų melžėjomis taip ir netapę karalienėmis mortomis.
Be melo nebūtų anušauckinių sąrašų pas burackaites, be melo kgb, fsb ir nkvd gaisrininkų dukros bei sūnus negalėtų iš praeities semtis stiprybės, o avinai neturėtų kam linkėti pagarbū.
Be melo nustiptų reitingū gaidžiai, o žydri gaidžiai netektų prestižo žygiuoti paraduose centriniu sostinės prospektu.
Be melo upių paupiai, užupiai ir kilmingųjų žvėrynai apaugtų tujomis, o naujųjų valdovų rūmai apaugtų pelėsiais ir kerpėmis. Tik melo dėka jie stovi dar vis!
Be melo nebūtų auksinių šaukštų, brangiū tankų bangiūlietuvosžmoniū gynimui, be melo nebūtų bankų, nebūtų bankinių nuosėdų kandidatavimui rinkimuose kurie taip pat negali vykti be melo.
Seubas!
Todėl rusteikizmus reime uždrausti. Teisingi stasiai, purai ir kiti pažangiai budrūsiliečei provalo apie rustikos apraiškas nedelsiant pranešti Ten Kur Reike, o kometetingi organai tada padarys Ką Reikia.
Privalome saugoti ir puoselėti, ginti Melą- be melo ši Valstybybė pasaulyje niekam būtų niaydomi! Jos net rūsaj nepultų! Nes ruskiams tiesa yra niamatoma, jų regėjimas nepritajkyta tiesai.
Kas žinotų Vilnių jeigu vilnius būtų tik Vilnius? Niekas! O G tašką žino visi.
Visi žino, kad pas mus pigeuses alus ir lietuvaitės. O kas žinotų jeigu mūsų alus nebūtų myžalas, o merginos duotų tik po šliūbo?
Niekas!
Melas yra mūsų Nacijonalinė Viartybė, jame glūdi Šv. Tititiucijos Dvasia ir Vyties arklio šypsenos žavesys Prezidentės Ypėdinės feise.
Lietuva be melo, Lietuva be ateities!

Ir Algimantas, ir Vilnietis - apie Tikrumą,       2019-01-1 19:50

ir Tengizas Abuladzė “Atgailoje”: Kam kelias, jeigu jis neveda į Šventyklą?
Kodėl tik taip? - Todėl, kad išliekamąją vertę turi ne bet kokia žmonių ir tautos vienybė, bet tik bendrystė Tiesoje, kuri yra Dvasia (1 Jn 5,6), įsikūnijusi Jėzuje.
Algimantas dygėdamasis televizine plastmase, manau, apie tai ir kalba:
“Nemylėkime žodžiu ar liežuviu, bet darbu ir tiesa.” (1 Jn 3,18)
Taigi rūpinantis Lietuvos prisikėlimu pirmiausiai reikia rūpintis PAMATU,
o ne rezultatu, pelnu, kaip versle. Kova už valstybės gėrį nėra ūkinė veikla, matuojama rezultatu. Žemiškojo vaisiaus ragauti gali ir netekti (kaip neteko 23 000 mūsų partizanų ir tūkstančiams kitų lietuvių, pasiaukojusių už laisvę tiesoje).
Bet tuo didesnė tokių pastangų moralinė vertė (ne dėl atlygio pašvęstas laikas).
Pats Dievas prideda, ko trūksta asmeniui ar tautai, kad šie klestėtų,
kai jie eina keliu, kuris veda į Šventyklą.
Nor ne 1976-ieji, kai poetas nerimastingai klausė
“Ašara Dievo aky, Lietuva, kur tu eini”.
Tačiau kiek tautiečių per tuos dešimtečius kryptingos profanacijos (ne be jų pačių laisvo sutikimo) dar išsaugoję šventų dalykų ilgesį ir ieškos kelio į Šventovę 2019-aisiais? Viltinga tai, kad maistui pagardinti pakanka druskos žiupsnelio. NK

To sernai.       2019-01-1 19:31

Gaila man jūsų, ką ten šerno ar kiaulės. Vis tik, tai Viešpaties 2019 metai. Kad ir kaip bevartytumei, bet jie yra skaičiuojami nuo Jėzaus gimimo dienos. Manau, kad kiaulėms ir yra kiaulės metai. O taip. Tokie, kaip jūs atmetėt Jėzaus atėjimą į žemę, tad dabar per jus ir turime tik kiaulides ir karvides su visokio plauko “numirėliais”. Tikra tiesa sako Algimantas <U>“Patikėkit, numirėliai padarys viską, kad tuo pasinaudotų. Jiems pavyks tiek, kiek mes leisim, o gausim tiek, kiek esame nusipelnę.”</U>

tenka pritart       2019-01-1 19:09

teisingai rašo,tie stumiami į prezidentus statytiniai tiesiog per daug pavojingi LT nacionaliniam saugumui.

sernai       2019-01-1 18:01

Sveikiname su Naujais kiaules-serno metais. Sernai kaip zinome gyvena laisvai ir nemazomis grupemis. Ir labai saugo savo vaikus. Tik sakelei sutraskejus , ir pajutus pavoju is tos puses , sernai atsisuka su iltimis pasiaustais gaurais ir snukiais.

Vilnieti,       2019-01-1 17:18

O kas yra tiesa? O Jėzus ir yra Tiesa ir Meilė, kuri atėjo, tik reikia atsisukti į Jį ir nebe išradinėti naujo rato. Patikėkite, ko mes negalime padaryti patys, padarys Šv. Dvasia. Man patiko, kaip mažesnieji broliai pranciškonai OFM, prieš nuspręsdami kur statyti Klaipėdoje koplyčią pirmiausia meldėsi, kad Dievas parodytų vietą, kur ji turi būti, t.y. kažkur netoli onkologinio centro. Ir ką ... Dievas davė ženklą, jie beeidami, pievoje pamatė sėdinčią moterį. Užkalbino ją, iš kur ir ką čia veikia, o ji paporino, kad atvažiavo aplankyti Klaipėdoje ligoninėje gulinčio vėžiu sergančio vyro, o čia susirado vietą pailsėti ir užkasti.

stasys        2019-01-1 17:04

žmogus susikūręs savo iliuziju pasaulį ieškantis tam bendraminčiu .

vilnietis       2019-01-1 16:44

Ačiū už tiesą.


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.