Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Lietuvos priešų atpažinimo ženklas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 18 d. 20:09

15     

    

Algimantas Rusteika. Lietuvos priešų atpažinimo ženklas

Faktinis Lietuvos vadovas buvo pastebėtas Seime, uždaroj patalpoj, tarp žmonių, su ant smakro tabaluojančia kauke?

Jokių karantino pažeidimų teisėsauga nenustatė ir į Lietuvos Respublikos piliečio skundą atsakė, kad viskas gerai.
Ta pati teisėsauga, kuri vienišą pamiške bėgiojusią be kaukės Lietuvos Respublikos pilietę nubaudė už karantino pažeidimą, nors aplinkui per kelis kilometrus nė gyvos dvasios nebuvo.

Net Europa Libera, tupinti farmokorporacijų kišenėj, stabdo AstraZeneca, abejoja, aiškinasi mirties atvejus, tiria. Didžiajam virusologui ir imunologei DulkisSimonyte (ačiū Tomui už padaro krikštą) buvo viskas absoliučiai aišku iš karto ir be jokių tyrimų – AstraZeneca yra tobula!

Kada valstybės nori apsaugoti savo žmones ir trūksta net tų tobulųjų korporacinių vakcinų, Europos valstybės perka ir rusišką, italai stato fabriką joms gaminti – toks yra normalus pasaulis už beprotnamio sienų. Tačiau didysis virusologas-imunologas DulkisSimonyte iš anksto ir be tyrimų žino, kad tai yra blogis!

Jei žmonės mirtų be antibiotikų ar miestai degtų, mes rusiškais vaistais tikrai tikrai negydysim ir iš Baltarusijos atitekėjusiu prorusišku Neries vandeniu negesinsim! Paleisim nuo lenciūgo LRT ir būsit grabuose laimingi! Pirksim iš latvių rusišką elektrą ir griūsim aukštielninki klykdami, kokie jie kalti!

„Kova su prorusiškumu“ yra tikrųjų Lietuvos priešų atpažinimo ženklas, kaip ir nezabudkė. Ši „kova“ – jų pačių leidžiama dūmų uždanga, norint paslėpti kaltes už esamą situaciją valstybėje, iš kurios kyšo konservatorių interesų ausys. Ir įrankis susidoroti su oponentais, padėtį suvokiančiais „paprastais“ žmonėmis ir kritikais.

Ir yra tūkstančiai idiotų, kurie tuo nuoširdžiai tiki ir įsivaizduoja esantys dideliais patriotais, nors tą isterišką „kovą su prorusiškumu“ vykdo tie, kuriems ant Lietuvos nusispjaut iš aukštos varpinės. Kurie Seime tuoj atkurs jedinstvenininkų autonomiją. Ilsėkitės ramybėje, kolegos – jums jau niekas nebepadės, užuojauta.

Valstybė, kurioj nebuvo pasodintas nė vienas biudžeto vagis. Kurios valdžia oficialiai patvirtino, kad visuotinio valstybės turto išvogimo, pavadinto privatizacija, rezultatai niekada negalės būti peržiūrėti. Kuri džiugiai žygiuoja į susinaikinimą – dėl visko kalti rusai.

Vadinkim pagaliau daiktus tikrais vardais. Šioj šaly seniai jokios teisėsaugos, jokių tikrų rinkimų, jokios žodžio laisvės ir jokios demokratijos nėra. Ir valstybės jokios nėra. Yra tik režimo imitacijos, parsidavusios žiniasklaidos butaforija marionečių teatre ir prisiplakėlių bizniukai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Egidijus       2021-03-19 17:36

Taip, visiems turintiems smegenų atsibodo tas šalies užgrobėjų verslo planas “kova su rusais”. Net kunigas R.Grigas neištvėręs neseniai parašė praktiškai tą patį.

štaziui       2021-03-19 16:53

stasele, sunku tau rašyti vazelinui pro šnerves kliurksint. Eik, mėgaukis šeimininkais ir čionai nebesugrįžk. Trisdešimties norveginių kontoroje tau geriau. Čia ne tavo vieta.

>hm       2021-03-19 16:50

parašyk, tovarišč, kas yra “geria”. Tu gi, amžinas pionieriau, viską puikiai iškalei savo smegenėlėse, rusistės pagalbos net neprireikė: Что такое хорошо и что такое плохо

Hm.       2021-03-19 14:00

Čia jau negeras straipsnis. Čia jau nueita per toli ir kenkia Nacionalinio Susivienijimo reputacijai. Gal norai, kurie vedė, buvo ir neblogi, bet nuvedė į pūdymus.

stasys       2021-03-19 6:53

Kol autorius raunasi plaukus ir atsizegnoja nuo visko kas bent kiek kvepia ‘koncervatoriais’  teisinga būtų užduoti klausimą o kuo autoriaus neapykantą tai partijai skiriasi nuo pastarosios nemeiles ‘prorusiskumui’? Neradau tekste argumentų kurie jį patį padarytu dora ir atsakinga pilietį . Lietuva neturi problemų su vakcinomis ir tos galiojančios metodikos ,įteisinant skiepus, sveikatos sistemoje tik trupučiu apsaugo mūsų šalies piliecius nuo šalutinių pasekmių jei vartotume kas papuola ir bet kaip . Autorius pilnai turėjo teisę klausti o kodėl ne Kinijos ? Galų gale jų šalyje gymė užkratas . Algimantai vaziuokite pas Orbana ir ‘vakcinuokites ’ tuo putino ‘novicioku’ tai būtų teisinga Jūsų požiūriui ,taip mums visiems irodytumete savo teisumą apart buvusios Prezidentės nufilmuotos reklamos.

ah1       2021-03-19 4:43

Sakyti kad vakcina išgelgės galima sakyti tada kai vakcina yra vakcina, bet šiuo atveju tai ne vakcina -  tai eksperimentinis produktas su nežinomu bioproduktu,  su nežinomu efektyvumu,su nežinomu saugumu produktu ir šiuo atveju nežinom nei koks bioproduktas įmontuotas į tai kas vadinama vakcina, nei koks efektyvumas, nei koks saugumas…
Na kada pagaliau įjugsite logiką?

bailys rusteika       2021-03-18 23:54

bijo įvardinti tikruosius kaltininkus.

Deivis        2021-03-18 22:31

Tam žemiau esančiam, - Lansbergis yra tartiufas ir ne daugiau.

>> situacija       2021-03-18 21:50

niekus tauškiat ir pats sau kurstt pyktį, susiradęs taikinį. lygiai tai pat galim teigti, kad tamstytės klanas čia veikia.

Deivis        2021-03-18 20:53

Kristus sakė, - palikit mirusius mirusiems. Tas pats ir su vadinama valstybe.Ji butaforinis lavonas.

Situacija        2021-03-18 20:51

Prieš lanzbergių klaną, šituos teismuos nieko nelaimės niekas. Ten sava žulikų mafija ir išvartys, su šventom dvasio pasitarę, kaip klanui naudingiau. Tik pakeitus, visus alei vieną ir iršdrąskius ta parazitų lizdą, galima tikėtis kažkokių permainų. Supuvę ir korumpuoti valdžios postuos tupintys ir taip jau 30 metų tesesi. Ir kuo toliau, tuo baisiau. Dar jau savo (protingas) atžalas kiša į postus, užtai ir cirkas ant cirko. Tik va liaudžiai tie cirkai velniškai brangiai kainuoja. Patys matot, iki kokio lygio nusirito, nesamonės tampa norma.

abc.       2021-03-18 20:50

teisingi pastebėjimai.valstybės nėra.valstybė būtų atsiėmusi Gabrielių iš norvegų. užtai yra K.Švabo svajonė-tamsi biomasė klusniai vygdanti nurodymus.

Pandoros skrynia        2021-03-18 20:50

Lietuvoje teismai veikia kaip uždarosios bendrovės. Tai yra tarsi paslaugų bendrovės – kas prašo, tam padeda. Teismų sistemoje yra tiek nekompetencijos ir nesiskaitymo, kad ji virtusi puviniu. Per ilgus teisėjavimo metus kai kurie teisėjai ima įsivaizduoti, kad viską žino geriausiai, kad yra tarsi Olimpo dievai. Tokie nesugeba pažiūrėti į save kritiškai. Ar tokie gali suprasti nukentėjusį žmogų, nusikaltimo auką?

Raimis        2021-03-18 20:47

Teisingumo sistema dugną pramušė. Nepotizmas ir godumas pateptas pinigu yra - blogis. Teismų sistemoje yra tiek nekompetencijos ir nesiskaitymo, kad ji virtusi purvynu. Tai už ką aš moku mokesčius? Kodel mano pinigas analfabetu algoms leidžiamas? Varyt lauk. Prezidente, įrodyk kad i valdžia ėjai ne tik tam kad skandinavu banku plovimus mūsų šalyje teismuose marinuotum. Aaa, bet tam reikia korumpuotu teisejų už kuriuos tu ir esi atsakingas. Oi, geroves valstybė....

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-03-18 20:45

Apie klaikų chuntos požiūrį į žmogų (verslą, ...) Lietuvoje
va čia (nuo 17:50)
https://www.youtube.com/watch?v=6zLCN1YSscw
_______________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialyte paleistuvyste.
2021 kovo 18

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.