Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Lietuva turi žinoti savo didvyrius

Tiesos.lt siūlo   2018 m. sausio 25 d. 9:00

19     

    

Algimantas Rusteika. Lietuva turi žinoti savo didvyrius

Gyvena pasaulyje ir feisbukuose toks „Gediminas Si“, jis gi ir LT Karys:
https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/100000663773809/ Toks .labai didelis kovotojas už Lietuvą ir demokratiją, žinokit.

Šiaip tai labai nesunku sužinoti, kad jis iš tikrųjų Gediminas Sinkevičius. Labai pozityvus žmogus. Ir sesutė labai pozityvi, nominuota į Metų moksleivius. Visi jie ten labai pozityvūs – drauguose mirgėte mirga Jaunųjų konservatorių lygos nariai – net nepatogu prieš tuos iš jų, kuriuos asmeniškai pažįstu kaip puikius, nuostabius žmones.

Na, bet jie visi už Lietuvą ir demokratiją. Ir jei galvoji ne taip, kaip jiems norėtųsi – kaip mat gausi į snukį. Rašinėja mielus, grasinančius laiškučius iš Proxy serverio, prisijungia iš New York ir įsivaizduoja, kad yra labai gudrūs. Tipo: „sėdžiu krūmuose ir nepagausit“.

Pagausiu, mažuti. Jau pagavau. Visi duomenys serveriuose likę, ir paštas delfyje, kur serveriuose duomenų keliskart daugiau negu reikia, viską išsisaugojau. Esi jaunas, nepatyręs ir gal tikrai nuoširdžiai įsivaizduoji, kad tu čia taip „už Lietuvą“. Todėl pagailėsiu ir e-policijai neperduosiu šį kartą – turėk nekonfiskuotą tą savo kompą ar išmanųjį.

Tiesiog paskelbsiu – Lietuva turi žinoti savo didvyrius. Nors šiaip tai kai pagalvoji – jei kas atsitiktų, tie sąrašai ir tokie tipai nedelsiant taptų sušaudymo sąrašais ir vykdytojais.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-02-6 8:27
tikrai kvailiukas       2018-01-28 22:01

Juokingiausia, kad 2 metams teismo užčiauptas Jurijus Subotinas ir “Karys” pasirašinėjo. smile
Ir kas čia per konspiracija, kai el. pašto adresas matomas? smile
Vatnikus, ypač policijoje, tai tikrai reikia traukti į dienos šviesą. Bet, kaip visada, pragaras gerais norais grįstas, nes prasideda paranoja ir kitaip mąstančių terorizavimas.

Tvankstas       2018-01-27 23:57

Nebaustas Gediminas Sinkevičius tik dar labiau įžūlės, dar labiau įžūlės jo sėbrai, o konservatorių švonderija didžiuosis savo chunveibinais, statančiais kitaminčius ‘į vietą’.
Teistumas jaunuoliui pagelbėtų jo politinėje karjeroje kaip ‘LT karys’ - konservatorių šarikovu viešai galėtų prisistatyti.

Jzp       2018-01-27 20:55

Taip, nestabdoma kiaulė braunasi į bažnyčią ir lipa ant altoriaus.
Pastatyti gyvulį į vietą yra žmogaus pareiga. Tuo pačiu, ginti žmogų nuo gyvulių yra ir kitų žmonių pareiga.
Toks solidarumas padorumui apginti visada atsiperka, o solidarumo stoka arba nebuvimas sugrįžta abejingiesiems prastomis pasekmėmis.
Labai verta susiimti ir bendromis pastangomis sugalvoti kaip stabdyti ir užkardyti šunsnukių siautėjimą.
Nes vakar Rubavičius, užvakar Radžvilas, šiandien Rusteika- rytoj rujojantys atmatos gali užpulti kiekvieną iš mūsų.
Mūsų vaikus gali užpulti į gaujas susispietę hienos. Metas pašlemėkams duoti per snukius.

Pikc       2018-01-27 20:30

Tokie padarai neturi stabdžių - kuo ilgiau lieka nenubausti, tuo labiau didėja jų įžūlumas, agresija ir chamizmas. Ankstyvas sukirtimas tokiems šiukšlėms per marmūzę būtų paslauga jiems patiems - nes mąstyti jie nesugeba, tai bent instinktų lygyje, iš savisaugos, nustotų problemų prašytis. Arba ne. smile Bet kokiu atveju, siūlyčiau taip lengvai asilėlio nepaleisti.

zootechnikas       2018-01-27 18:26

Kas yra, kaip atrodo jorkšyrų “elfai”?
Tai naminis keturkojis padaras, skeltanagis. Suaugę individai sveria apie 150 kg.
Padaras neturi kailio, rožinio atspalvio oda apaugusi šviesiais šeriais.
Šiltuoju metų laiku, jorkšyrai maitinasi ėsdami įvairų augalinį maistą kurį randa žemės paviršiuje. Ypač mėgsta giles.
Šie gyviai turi rausimui pritaikytą šnipą-knyslę, tad daug maisto susiranda rausdami dirvožemį.
Tačiau žiemos sąlygomis patys neišgyventų, tad yra priklausomi nuo Šeimininko ir gaunamos putros.
Jorkšyrai labai mėgsta jovalą iš šutintų bulvių, kombikormo ir visokių maisto atliekų- svarbiausia kad būtų daug.
Jorkšyrai gyvena bandomis, patelės atveda iki 12-kos jauniklių.
O dar jorkšyrai mėgsta purvą. Jie tiesiog dievina voliotis dumblo ir savo pačių mėšlo pliurzėje.
Nes juk jie yra tikri kiaulės.

Egidijus       2018-01-26 22:31

Pasižiūrėjau FB grupių sąrašą - taigi šis žmogus yra iš taip vadinamųjų “Jorkšyro elfų”. Na žinot, to prokonservatoriško stukačių susivienijimo, jo narys. Matyt, nuo skundimo pradeda pereiti prie grąsinimų.

Egidijus       2018-01-26 0:13

Toks paskelbimas labai gerai.nes net ir iš grasinimų tekstų matosi, už ką grasinama (“varai ant profesoriaus”) ir kokią jėgą atstovauja. Tai labai nenaudinga būtent konservatoriams, dėl kurių čia stengiasi. Ir tą sustabdyti galėtų keli viešai pasakyti jų lyderio sakiniai, kad tai yra pasibjaurėtina, daroma be jų žinios ir paraginimas taip nesielgti ir reitingų jiems negadinti.
Tik vargu ar jiems tai ateis į galvas.

vai me       2018-01-25 23:54

Manau, kad Algimantas, daro didelę klaidą.Tai akivaizdus chuntos puolimas, prisidengiant vaikais. Atsakymas turėtų būti toks, kad jiems ,akys ant kaktos išspogtų. Ko jau ko, o talento, tai padaryti,  jums tikrai uztenka. To dar betrūko, kad pienburniai su dvigubais” reifais” dzinsuose ,spręs,kas patriotas, o kas vatnykas.Ir pasivadino save “Lt kariais”,. nors įtariu, kad kariuomenę matė, tik televizoriuje.Taigi manau , kad pavadinimas “Lt snargliai” būtų geriausias.

hmmm...       2018-01-25 21:09

“LT karys”??? norėjosi brūkštelt “gaidys”... Betgi koks jis gaidys? - tiesiog koncervuotas viščiukas bolševikiniuose drebučuose. Tfu.

diedas šaltis       2018-01-25 19:47

Ponai- lygindami koncervus su Pavliku Marozovu, jūs įžeidžiate Pavliko Marozovo garbę ir orumą.
Tačiau nieko blogo, jeigu koncervatnikus vadintumėt tiesiog “marozais”.

jaunieji konservatoriai...       2018-01-25 19:17

arba jaunieji eurokomjaunuoliai, pavlikai morozovai. Tas pats.

O gal       2018-01-25 17:02

Kažin, V. Rubavičiui laiškai ne iš tų pačių serverių siųsti buvo? Gal pasiknaisiokit giliau, kas sugebat.

Mūsuose       2018-01-25 16:03

Didžiausias didvyris ir patriotas yra “Dėdulė”, patriarxsas, vos ne prezidentas Vicka Lansbergas ir tai žino visa šunauja ir runkeliai, o jo šuniukai konservai ir liks šuniukais.

albina       2018-01-25 15:48

VIEŠUMAS yra jėga,nes nepasirašantys vadinami troliai iš esmės yra bailiai.Jie atlenda net į mažas FB draugų grupes ir ten provokuoja primityviausiu būdu.Neradę palaikymo skuba kitur.Tokios yra demokratijos grimasos,juolab,kad apie tikrąją demokratiją mūsuose mažai ką rasi mokyklose ir medijose.

O gal...       2018-01-25 15:39

Be reikalo, gerb. Algimantai cackiniesi su tais mankurtėliais. Tokie pradeda galvoti tik gavę gerą spyrį. Na, žinoma, čia neblogai jiems mosterėta, bet…

Clerkenwell       2018-01-25 15:01

Matosi is banditiskos komunistu/koncervu aplinkos kiles jaunimas. Ismoko is koloborantu tevu kaip “priesa” pulti. Vakaruose tokie padugnes marksistineje Antifa dalyvauja. Vadina save anti-fasistais, bet elgiasi kaip fasistai. Cia tas pats, tik be jokios ideologijos, savo bukumu grasina.

Pasitvirtino mano įtarimai       2018-01-25 14:53

kad va tokius kgbisto žargonu rašomus komentarus platina nykiausios tarybinės konservuotos atmatos.

klausimas       2018-01-25 14:34

Ar čia tie vadinami elfai, kuriuos taip gerai įvertino Prezidentė 2017 birželio mėn. metiniame pranešime, cituoju: “Lietuvos „elfai“, stabdantys priešiškus „trolius“ ir melagingas naujienas virtualioje erdvėje, sulaukė net tarptautinio dėmesio, nes jie užtikrina saugumą ir atsparumą realiu laiku“?
Ar čia dar kažkoks naujas sluoksnis? Akivaizdžiai matosi, kad Delfio komentaruose kažkas ima tuo pačiu stiliumi kibti prie visų iš eilės, kartais supyškina kelias dešimtis su grasinimais, siūlymais ir pan. Koks to sluoksnio socialinis pjūvis?  Paaugliai? Keistas įspūdis, nes visų tų nesąmonių viešas toleravimas portaluose rodo, kad už jų stovi dar ir kaip suaugę. Mano nuomone, tikrai suaugę turėtų stabdyti tokį elgesį, nes turėtų suvokti jo pasekmes.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.