Socialinė politika

Algimantas Rusteika. Lietuva pirmauja ne tik pagal atskirtį...

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gruodžio 17 d. 10:26

8     

    

Algimantas Rusteika. Lietuva pirmauja ne tik pagal atskirtį...

Jie viską daro, kad būtų žmonių matomi. Jie pasiplatina maldos diržus ir pasididina apsiaustų kutus. Mt 23,5

Lietuva pirmauja ne tik pagal atskirtį, bet ir pagal gerumo pakazuchas. Pasigūglinkit apie maltiečių sriubą lietuviškai, angliškai, rusiškai, latviškai, arabiškai ar mongoliškai - išlįs tie patys tautiniai snukiai. Mes vieninteliai, kurie gerumą ir gailestingumą skurdui ir senatvei paverčiame politikų, atsakingų už skurdą ir neorią senatvę, viešųjų ryšių šou.

Tik pažiūrėkit, kokie mes geručiai! Mus vakare per teliką parodys! Niekur niekas iš sveiko proto nepraradusių politikų sriubyčių gatvėse skurdžių labui nepilsto, nes būtų nedelsiant pasipiktinusių piliečių nušvilpti ir apmėtyti supuvusiais kiaušiniais. Čia, matot, tokia mūsų unikali akcija, panaši į traškučių degustacijas.

Aš lenkiu savo praplikusią, kvailą galvą prieš maltiečius ir paprastus, nuoširdžius, dalinančius gailestingumo auką žmones. Tačiau vargu ar yra kas šlykštesnio už politikus, ateinančius pasipiarinti prieš TV kameras savo gerumo viešu reklamavimu ar vidutinę klasę su tų pačių politikų palaiminimais sunaikinusias “maksimas”, siunčiančias patyčių iš skurdo tortus.

Ir visa tai daroma vos ne Bažnyčios vardu, nors tikrajai krikščionybei puikybė ir veidmainystė yra vienos iš didžiųjų nuodėmių.

Žiūrėkite, jog nedarytumėte savo gailestingumo darbų žmonių akyse, kad būtumėte jų matomi, kitaip negausite atlygio iš savo Tėvo, kuris danguje. Mt 6,1

Todėl, duodamas išmaldą, netrimituok sinagogose ir gatvėse, kaip daro veidmainiai, kad būtų žmonių giriami. Mt 6,2

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O vistik, geriau       2019-12-18 10:06

pasižiūrėkime į save. Pakeiskime nuotraukoje anuos veidukus į savo veiduką ir gausime pilną dabartinės Lietuvos veidą. Mes visi tokie. Kai tik gauname valdžios tampame besipuikuojančiais, besišypsančiais “slibinais”.

StasysG       2019-12-17 23:55

Puikiai parašyta. Šlykštūs tokie žmogėnai, kurie mus valdo. Jie nėra tikrieji valstybės politikai.

Šie veiksmai       2019-12-17 21:00

prie puodų - TAPŠNOJIMAS….

kumetys       2019-12-17 20:36

Aš tai labai džeugiuosi kai dykai putros bliūdą pripila.
Kai niamokamai duoda, tai galiu ir rankelę pabučiuoti.
Nes mes Didvyriū Tauta.
Todėl mums reike Vyčio, kuo didesnio. Realistinio.
Tada mus visi realei gerps.

bbb       2019-12-17 20:03

Straipsnis patiko

Alvidas       2019-12-17 18:30

Sutinku su Rusteika ir dar papildyčiau , visos tos gerumo akcijos kad ir pinigų rinkimas sergantiems yra tik piaras. Taip sakant ,ubagai šelpkit ubagus,o kurių velnių tada jūs valdžiagyviai reikalingi?

Rūta       2019-12-17 14:40

Pilnai pritariu A.Rusteikai. Nėra nieko šlykščiau, kaip valdžios žmonės, nuo kurių tiesioginio darbo priklauso, kad skurdžių nebūtų, pilsto maltiečių sriubą. Stebina, kad jie šito nesuvokia.

Pozuoja ir Maldeikienė su Mažyliu?       2019-12-17 12:24

Mažylis - tikras lietuviškos veidmainybės įsikūnijimas.Jis stengiasi būti geras-savas ir blogiečiams ir geriečiams ir negina jokių garbės standartų ar lietuvybės.Jis uoliai štampavo eurokomjaunuolius VDU, o atsitiktinis NA atradimas ,jo ,kaip žmogaus-asmenybės , nepadarė tauresniu ar lietuviškesniu..Jis , spėju, nesikištų- ,,protingai ir inteligentiškai’’ ir tada, kai šalia ką nors galabinti ir rastų kilnų paaiškinimą panašiam silpnadvasiškam, savanaudžiam elgesiui…Tokie tik virtuvėje ,prie keturių akių, turi drąsos ką nors įvertinti nuoširdžiai ir atvirai..Globalistas Mažylis už lenkiškus rašmenis pasuose, jo nebaugina tautos evakuacija iš Lietuvos ir pan.. Tai konformistas ir baugštus egoistas, kuris pasinaudojo savo nepelnytu (atsitiktiniu ..)savo žinomumu savo asmeniniam gerbūviui pakelti, o ne Tėvynės vėliavai ar demokratinių reformų reikalingumo idėjai aukščiau iškelti… Šitokios narciziškos ir isteriškos asmenybės a la Maldeikienė ypač gerai uždera oligarchinėje-nomenklatūrinėje Lietuvos santvarkoje (ONS). Ši liguistos dvasios asmenybė jau ne kartą taip elgiasi viešoje erdvėje.Tarkim, neišprovokuota, be jokio pagrindo, apdergė viešai profesorius demokratus G, Merkį, V. Radžvilą ir Ko.Tokios isteriškos asmenybės tai daro, matyt, dėl pasamoningo nenumaldomo ir liguisto troškimo rodyti nuolat savco galią ir viršenybę.....Geras vaistas nuo susidievinimo ir sėdėjimo rinkėjams ant sprando iki gyvos galvos ( ir net nuo sprando juos niekinamai vadinant juos bukais avinais…), yra įvesti visiems politikams kadencijų ribojimą (kaip prezidento įstatyme).Šitokios narciziškos ir isteriškos asmenybės a la Maldeikienė ypač gerai uždera oligarchinėje-nomenklatūrinėje Lietuvos santvarkoje (ONS). Ši liguistos dvasios asmenybė jau ne kartą taip elgiasi viešoje erdvėje.Tarkim, neišprovokuota, be jokio pagrindo, apdergė viešai profesorius demokratus G, Merkį, V. Radžvilą ir Ko.Tokios isteriškos asmenybės tai daro, matyt, dėl pasamoningo nenumaldomo ir liguisto troškimo rodyti nuolat savco galią ir viršenybę.....Geras vaistas nuo susidievinimo ir sėdėjimo rinkėjams ant sprando iki gyvos galvos ( ir net nuo sprando juos niekinamai vadinant juos bukais avinais…), yra įvesti visiems politikams kadencijų ribojimą, kaip prezidento atveju…

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/maldeikienes-ir-macijausko-kivirca-mates-mazylis-nusisukau-i-langa-ir-stengiausi-neklausyti-kas-vyksta.d?id=83053687&com=1


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Jis yra čia ir dabar, Jis yra su mumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos

Vitalijaus Balkaus replika „Iš savo varpinės“: Maistininkai grasina supūdyti produkciją, arba Kodėl „nematoma rinkos ranka“ taip ir lieka nematoma?

Justas Stankevičius. Ar Sorošas šeimininkauja Lietuvoje?

Neringa Venckienė: „Jie mano, kad mane žemina. Bet manęs jie nepažemins…“

Iš Tiesos.lt pašto: Edmundas Paškauskas. Pandemijos ir rizika vyresnio amžiaus žmonėms, arba Kada bus išrasti skiepai nuo nužmogėjimo? (II)

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.