Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Socialinė politika, Šeimos politika, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Laiko jums liko nebedaug

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 12 d. 11:54

15     

    

Algimantas Rusteika. Laiko jums liko nebedaug

Vaisinga liberastinio debiuto idėja – „optimizuoti viešųjų paslaugų lėšas“ , t.y. privatizuoti ir atiduoti valstybės funkcijas privatiems asmenims. Kam valstybės išlaidos vaikų globai – atiduokim tuos pinigus globėjams ir jie prižiūrės, užsidirbs, sumažinsim nedarbą, o vaikučiai tik šoks apie eglutes laimingi! Lygiai taip galima ir policiją panaikinti – atiduokit jos milijonus žmonėms, ir jie patys nusisamdys saugos tarnybas ir privačius detektyvus! Juk pasaulyje jau yra ir privatūs kalėjimai, ir privačios kariuomenės!

Tik viena smulkmenėlė, apie kurią švarkuotieji nekalba – viešųjų funkcijų privatizavimas yra labai pelningas biznis, kurio niekas nekontroliuoja. Sukčiai ir boksininkai mus apgauna primityviai – jie žino ką daro ir kaip bus, o mes nežinom ir viską suprantam tik po to, kai atsitinka ir gulim ant ringo grindų. Be reikalo vaikų atiminėjime ieškot to, ko ten nepadėta – visokių įstatymo netobulumų, nepagalvojimų, lėšų trūkumo ir kitų mielų nesąmonių – viskas buvo apgalvota ir iš anksto suplanuota.

Iš pradžių buvo prikurta „nevyriausybinių organizacijų“, dosniai šeriamų iš norvegiškų ir skandinaviškų fondų šakalienių, slušnių ir kitokių roplių kontorų. Parengti įstatymų ir visokių aktų projektų projektai, užmegzti ryšiai su pigiai parsidavėliška žiniasklaida. Pinigai liejosi laisvai ir reikėjo tik sulaukti momento. Reikėjo tragedijos.

Ir ji atėjo. Pirmasis jų bandymas buvo po Saviečių vaikelių, sumestų į šulinį, bet propagandos mašina užstrigo, nes nusikaltėlis buvo nepakaltinamas psichas ir netiko pretekstu totalinės visuomenės kontrolei pateisinti. O kiek buvo entuziazmo šakalienių susirašinėjime po vargšo Matuko žūties – pagaliau, atsirado reali proga, išmušė „permainų“ valanda, pirmyn!

Iniciatoriams diriguojant, siuntinėjant reikalavimus ir taip palankiems redaktoriams ir žurnalistikos prostitutams buvo sukelta visuotinė isterija, pasibaigusi deputatų proto užblokavimu ir Josifui Visarionyčiui galinčiu kelti pavydą įstatymo ir instrukcijų priėmimu. Ir štai, ilgai lauktas rezultatas: per keturis mėnesius atimta 2000 vaikų, t.y. per metus tokiais tempais būtų 6000. Tuo tarpu per metus dvylika kartų didesnėje Lenkijoje vaikų iš šeimų paimama apie 1200, t.y 5 kartus mažiau.

Vadinasi, pagal nuošimtį nuo gyventojų skaičiaus pas mus atimama 5×12=60 kartų daugiau. Nejaugi tiek kartų daugiau pas lenkus mušamų, luošinamų ir žudomų vaikų? Taigi ne, ir šalys, ir kultūra, ir statistika panašios. Tiesiog Lenkijoje nėra vaikų atiminėjimo verslo.

Tragedijų šiame valdiškame biznyje ilgai laukti nereikėjo. Kaune dešimt kartų teisto sugyventinio ir penkis kartus teistos narkomanės motinėlės „šeimoje“ sudaužytas, sulaužyta kaukole kūdikis, išgelbėtas reanimacijoje, šiems „atstovams pagal įstatymą“ buvo sugrąžintas. O per per užpakalį pliaukštelėtas, dėl neklusnumo sveikata rizikavęs vaikiukas paimtas ir, jei ne visuomenės protestai, būtų atimtas ilgam.

Šiame reikaliuke sukasi ne vienas, ne dešimt, o šimtai milijonų, todėl net nesvajokit, kad sudalyvauti jų skirstyme ir „įsisavinime“ jie taip lengvai atsisakys. Prezidentei, mėgstančiai glostyti globos namuose senukų galvutes ir vežioti vaikiukus į Laplandiją, palankiai tylint, užsukta propagandos mašina NKVD-istinei vaikų grobimo sistemai pateisinti ir žmonių protestams paniekinti.

Dvasingasis ministeris kaip apie didžiulį įvykį prakalbo apie kosmetines sistemos permainas. Net nekeičiant įstatymo, tačiau esmingiau pataisyti postįstatyminius aktus ir apriboti tarnybų savivalę pasiryžęs Mindaugas Puidokas jau kaltinamas viršijęs savo įgaliojimus ir „besikišantis į vyriausybinių struktūrų veiklą“, nors tai tik elementari parlamentinė kontrolė ir vienmandatėje apygardoje išrinkto deputato rinkėjų interesų gynyba. Seime jau sklando gandai net apie rengiamą šio deputato apkaltą.

Sistemai pateisinti verkiant reikia Matuko Nr.2. Tam per visus įmanomus sklaidos kanalus bandyta panaudoti net sena ir barzdota, prieš metus Kaune paimto vaiko istorija, nors ikiteisminis tyrimas dėl jo sumušimo šeimoje seniai nutrauktas, o faktų apie vaikų darželyje praskeltą vaiko galvą niekas įtikinamai nepaneigė. Tačiau ši baltais siūlais siūta, primityviai sukonstruota per naktį savo nuomonę kažkodėl (?) kardinaliai pakeitusių žurnalistų, gali įtikinti tik naivuolį.

Patikėkit, viskas, ko vaikgrobiams ir šakalams dabar labiausiai reikia sau pateisinti ir pelningai sistemai išsaugoti – nauja nelaimė. Todėl kas vakarą laukit žinių – bet koks skaudesnis įvykis bus nedelsiant panaudotas ir ištriūbytas naujai isterijai, o jei jo nesulauks – nesunku tą suorganizuoti, sugalvoti ir suklastoti. Nes paklausa didžiulė ir kaina gera.

Tie, kurie tampo už virvučių šiuos „vaikų teisių gynimo reformos“ manekenus, dar niekaip nesupranta, kad peržengė ribą. Mieli ponai ir šlykščios ponios, jūs palietėt ne medelius, paukštelius ar dulkinimosi būdų laisvę. Jūs sukėlėt grėsmę kiekvienos šeimos gyvenimui, žmonės atsimerkė ir pasibaisėjo.

Nutylėjus ar toliau meluojant niekas nesibaigs. Praėjo savaitė ir grupėje prieš vaikų vagis daugiau kaip 53 000, praeis kita – ir bus 100 000. Ar lauksit, kol jie pas jus ateis? Laiko atsikvošėti liko nebedaug, tai gal priešpaskutinis įspėjimas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Balsas tyruose       2018-11-14 12:18

Gerai, kad rusteikų balso niekas neišgirs, nes visi dirbate tik “savo darbą”.Visumos nematote.  Mūsų vaikų tiekimo konvejeris jevrosojūzo viešnamiams, pedofilams, vaikų organų užsakovams neturi nutrūkti ir nenutrūks. Kol jūsų Durnių laivas netaps normalia valstybe, mes ramūs. Visa jūsų teisėsauga yra tik teisės butaforija, todėl ėsite save dar ilgai, ilgai. Visosm šikalienėms, žopienėms ir kitoms šalavoms pranešame: būkite ramios, - Jūs apsaugotos.

Baisu       2018-11-13 6:27

Bet žodį Jums, galima priimti kaip žodį Mums. Šitos bjaurasties nenusipurtysi kaip šūdo nuo batų.

Al.       2018-11-13 3:23

Kaip norim, taip darykim, bet turim susikurti žmonišką televiziją. Nors ir iš dviejų žmonių. Užuot kritikavę priešo propagandą.Jokių fintų ten nereikia - užtektų filmavimo kameros.Net be kambario galima apsieiti - filmuoti ir kalbėtis gatvėse, kavinėse. Aiškiai matom, kad tarp partijų nėra žmones ginančios jėgos. Viltis tik pati tauta.

jie buvo, yra ir bus !!       2018-11-12 21:11

komunistai ir kgbististai
jų valdžia, teisėsauga, jų pinigai - kur jie dingti gali?
——-
(lietuviai dingsta masiškai - emigracijoje, kapuose - bet taip jiems ir reikia, jei nemato kur nelaimės šaknys)

Palaikau Raigerdo mintį       2018-11-12 18:23

LRT kontora save diskreditavo galutinai. Reikia nutraukti finansavimą, nes kodėl mes turime išlaikyti šitą melo ruporą, kuris naudingas tik kremliui.

Juozapas       2018-11-12 17:36

Straipsnio nekomentuosiu, nes viskam kas parašyta pritariu paraidžiui.
Labai tiksli, šiurpiai tiksli įžvalga!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-12 16:09

(citata)
“Monika Garbačiauskaite Budriene, dink tuoj pat iš šito krėslo!”
Zigmas Vaišvila
va čia (nuo 40:40)
https://www.youtube.com/watch?v=imetAaUAWqs
Patartina pamatyti visą spaudos konferencijos įrašą.

Negaliu suprasti, kad        2018-11-12 16:01

nė vienas MINISTRAS nesuvokia, kad tai yra ir JO ASMENINĖ ATSAKOMYBĖ. Kas, kad dingsta vyriausybės dokumentai, vaikiška yra galvoti, kad “jei niekam nesakėm, tai niekas ir nežino”.

Rekomenduoju...       2018-11-12 15:35

Rekomenduoju soc.vadui pirmiausiai pačiam išmokti apsaugoti savo pačią,kad jai netektų labai dažnai gimdyti.Sakau žinau.Mano bobute gimdė net trylika kartų.Devyni užaugo,kiti numirė neužaugę.Todėl bobute numirė sulaukusi vos 60 metų,o diedukas
nugyveno net 84 -erius metus.Bet tai buvo balanos gadynėje.Dabar gi XXI amžius ir apsaugoti savo mylimas žmonas galimybių jau yra arba išmokite galų gale užsimauti
prezervatyvus.Kol nespėjote dar visko išmokti ,tuomet ir svetimų vaikų atiminėjimas yra amoralus elgesys.
Rūta,ačiū Tau už rūpestį dėl Lietuvos šeimų.Nepamiršau ir aš savo bėdų auginant savo vaikus kai reikėjo ne tik vaikus auginti,bet ir stažą uždirbinėti,o padėti auginti vaikus nebuvo kam.Košmaras prisiminus.Gerai,kad tuomet nebuvo jokių Šakalienių su
Žiobienėm.
Lietuva,privalai savo šeimas apginti jau laisvoje Lietuvoje.

Raigerdas        2018-11-12 15:33

Turiu pasiūlymą, gerbiami ponios ir ponai. Jūs matote, kad Lietuva neturi nei vieno patikimo informacinio kanalo. LRT neturi laiko, nes jie “konkuruoja” su kažkuo, tik neaišku su kuo, nors pinigai yra iš mokesčių mokėtojų kišenės. Jiems reikia dirbti, o jie nenori, nes vietoje to jiems reikia ne dirbti, o “konkuruoti”. Tik su kuo? Su BBC? O gal su Rusijos TV? Trumpiau pasakius, ten jie užsiima tokiais dalykais, kad sudaryti įvaizdį, kad tie milijonai yra išleidžiami “ne be reikalo”. Ką galima padaryti? Vietoje to, kad visus pinigus atiduoti tai talentais nepasižyminčiai LRT, tai galima būtų 2 milijonus skirti paprasčiausiai naujai įsteigtai TV grupei, bet šita grupė (tarkim sudaryta iš 10 žmonių) galėtų prisiimti atsakomybę, kad informuoti mūsų visuomenę. Būtent informuotų, be jokių žurnalistų -“politrukų”, kurie dabar praveda tuos “politužsiėmimus” tik ne “Raudonajame kampelyje”, kaip tai buvo sovietmečiu, o LRT, kitose “konkuruojančiose” su LRT televizijose. Pavyzdžiui, “Žinių ir apkalbų radijas” labai džiaugiasi, nes paskambino vienas žmogus, vardu Vytas, ir nori girdėti Rimvydą Valatką. Jis įsivaizduoja, kad Rimvydas Valatka duoda “objektyvią” informaciją. Ta Vytauto ausiai maloni “objektyvi: informacija yra tokia, kad R. Valatka ilgą laiką sovietmečiu rašė ditirambus Leonidui Brežnevui ir gyrė jo knygas “Malaja zemlia” ir kitas “komunistine dvasia” prisodrintas knygas. Dabar ditirambų R. Valatka nebeturi kam rašyti, nes S. Skvernelis L. Brežnevui neprilygsta, R. Karbauskis taip pat, ir D. Trump’as netraukia iki Leonido Brežnevo, nors ir yra Amerikos Prezidentas. Kadangi niekas nenusipelnė R. Valatkos ditirambų, kaip to nusipelnnė L.Brežnevas, tai visi yra blogi. Buvo tokia “šviesesnė” asmenybė, kurią R. Valatka bandė užstoti, tai Eligijus Masiulis, bet tas dabar bando išsisukti teisme, nuo savo juodų darbelių, apie kuriuos R. Valatka nieko net nėra girdėjęs, nes laikas nuo laiko R. Valatka, kažkaip keistai apkursta ir nebegirdi, kas čia Lietuvoje dedasi. Taigi, “Žinių ir apkalbų radijo” klausytojui Vytautui patinka “objektyvusis” R. Valatka, kuriam Vytautas nemato lygių, kaip ir Rimvydas Valatka nematų lygių Leonido Brežnevo kūriniams, apie kuriuos net mūsų moksleiviai nėra girdėję. Bet žmonės Lietuvoje net eilėse prie bilietų stovėjo į kinoteatrą, kad nueitų ir pažiūrėtų dokumentinį filmą apie Leonido Brežnevo šedevrus. Kitus vertė žiūrėti per prievartą. Ir Rimvydas Valatka čia buvo uoliausias, aš nesakau subinlaižys, nes jis pas mus yra signataras ir gauna rentą, o tie paaukojo savo gyvybes už Lietuvą, tai jų palikuonys apie tokią rentą net pasvajoti negali. Ir kadangi visas tas idiotizmas didesniu ar mažesniu laipsniu tebevyksta, kaip Amerikoje taifūnai, ir tai tapo neatimama mūsų kultūros dalimi, tai reikėtų skirti nors šiek tiek tų pinigų ne tik idiotams ir kitokiems išsigimėliams su kiauliškais norais, bet ir doriems mūsų piliečiams. O jie tik nori gauti informacijos, be “politrukų”, kaip juos taikliai pavadino gerbiamas kunigas Grigas, komentarų ir “paaiškinimų”, kaip ta informaciją reikia suprasti. Įdomus faktas, kad tiek yra tų žiniasklaidos priemonių ir nei viena nesugeba pateikti informacijos. Ta funkciją turėtų atlikti valstybė, bet ji pati nekontroliuoja tos ” nepriklausomos nei nuo ko” televizijos. Lietuva tos žiniasklaidos dėka yra paversta į Kreivų Veidrodžių karalystę, kur aiški yra vaikų gimstamumo problema, ir kaip geriausias sprendimas buvo rastas norvegiškas variantas, kur su vaikų gimdymu problema Norvegijoje yra kur kas didesnė nei Lietuvoje. Jiems trūksta vaikų, todėl jie juos grobia iš kitų tautų. Reikia sustabdyti tą Lietuvoje išsišakojusį žiniasklaidoje bukumą ir pagaliau įsteigti savo atskirą Informaciją perduodantį radiją ir TV. Tam reikalui užtektų ir 2-jų milijonų per metus. O tie LRT tegul žaidžia tą Nepriklausomybę nei nuo ko, kaip maži vaikai. Ten nėra nei vieno vadovo, kuris galėtų suvokti, kad mes kvėpuojame oru, ir mes esame priklausomi nuo jo švaros, taip pat yra ir su maistu, rūbais ir t.t. Bet mūsų LRT, mintanti iš mokesčių mokėtojų kišenės, įrodinės, kad jie yra “nei nuo ko Nepriklausomi”. Idiotizmas Lietuvoje stiprėja, o kuo tai baigsis tikriausiai aišku. Ar dar kam nors neaišku, kai žiniasklaidą apninka žmonės-kiaulės, kuo tai baigiasi?

...       2018-11-12 14:50

Tai visi suprantam,kad dabar butu labai gerai projektui bent viena auka.Kad ir kiek auku neduok dieve jie lauktu,vistiek zmones negyvens baimeje,pagal nusikalteliams sukurta projekta.Istatymai iki nelaimes buvo,tarnybos vaika paliko likimo valiai.Juk perspejimu buvo.Iki kokio lygio politika slyksti,slykstesnio darbo nera.Aciu,kad viesinate,sivakar ziurekime Janutienes laida.

Tikra Tiesa        2018-11-12 13:32

Aciu Algimantai,nu tikrai taikliai sudejot visos Lietuvos normaliu zmoniu mintis.

jie neatsivoses,        2018-11-12 12:46

nes per daug jau pelningas vaiku grobimo biznis.
Atsikvoseti turime mes, ginantys savo vaikus ir anukus, t.y. Lietuvos ateiti.

Teisus autorius,       2018-11-12 12:44

tereikėjo pusmečio, kad paaiškėtų, jog jokios vaikų teisių gynybos politikos, tuo labiau praktikos nėra ir nebuvo, bet buvo frigidiškos aferistės, pasinaudojusios vaiko tragedija ir įsukusios nusikalstamą svetimų vaikų grobimo biznį po sumeluoto humanizmo vėliava tokiu greičiu, kad ir seimui, ir ministrams, ir amoraliai žiniasklaidai apsisuko galvos. Bet tėvams, motinoms to jau buvo per daug. Jie sukilo, tegul kol kas nedrąsiai, nepasitiko savo vaikų grobikų smurtu. Kol kas. Galvojate, šakalienės, kukuraičiai ir kiti ataitokėjo ir atšoko? Kur gi ne. Jie į tėvus, motinas, šeimas apskritai įsikibo kaip erkės. Jie netgi sutinka kol kas jūsų vaikų neatiminėti, bet jūs turite pas juos registruotis, lankyti psichologinės korekcijos grupes,gal net gydytis, o jūsų vaikus jie vis tiek patvarkys, anksčiau ar vėliau. Jiems būtina atmušti nagus nedelsiant, paaiškinti, kad pinigus užsidirbti reikia sąžiningu darbu visuomenei. Vaikų grobimas, šeimų griovimas nėra tie darbai, už kuriuos visuomenė turėtų savo skriaudėjams dar ir mokėti.

albina       2018-11-12 12:44

Ačiū,Algimantai! Laukiu Tamstos straipsnių kaip pamokslo bažnyčioje ir reaguoju kaip atsakoma kunigui:dėkui už tiesos žodį.kaskart pasitikrinu savo matymą pagal Jus.Mes per ilgai stovėjom po medžiu,kai tyčiojos ir spjaudė.Ir kada,jei ne dabar,kai drasko širdis beveik tiesiogine prasme?
Skaičiau tokius pamąstymus,kad ir Sausio 13 aukos buvo palengvinimas nepriklausomybei.Baisu,bet kas galėtų įtikinamai paneigti?

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.