Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Kur dingsta pinigai?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 20 d. 20:19

12     

    

Algimantas Rusteika. Kur dingsta pinigai?

Pakalbėkim apie esmę.

Kada užsimojo naikinti valstybinę globos įstaigų sistemą, visi nuo šakalienių iki Baltųjų Rūmų panelių aiškino, jog valdžiai išlaikyti tuos vaiknamių pastatus, juos remontuoti ir šildyti, vaikučius rengti, gydyti ir maitinti, mokėti algas gausiam personalui yra labai labai brangu.

O štai atidavus vaikus globotojams į namus bus labai smarkiai sutaupyta, nes tada reikės mokėti N kartų mažiau. Logiška? Taip.

Tačiau dabar praktiškai tos pačios kalbančios galvos ir taip pat logiškai aiškina, kad reformai trūksta pinigų ir be jų sistema niekaip, na niekaip negali veikti kaip sumanyta!

Metų pradžioje L.Kukuraičiui reformai trūko 1 mln., dabar jau trūksta 300 mln. eurų. Ir tai tik „baziniam paslaugų paketui“. O tai kiek trūks kitąmet ir „pilnam paketui“ – milijardo?

Tai kurgi dingo tie sutaupymai? Ar privatizavus valstybės funkcijas sistemai reikia daugiau pinigų? Ar čia prigalvota naujų, brangių paslaugų begalei privačių jų teikėjų?

Svarbiausias revoliucijos klausimas yra valdžios klausimas – taip mus mokė Iljičius. O mes jam atsakysime iš savo kapitalistinės varpinės – po to, kai valdžia yra paimta, svarbiausias jos klausimas yra pinigų klausimas.

Sužinok, kaip ir kur vaikšto pinigai – sužinosi viską. Ir galėsi sau ramiai iškristi pro langą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2018-12-21 21:55

Koks turėtu būti komentaras po str. kurio užduotas klausimas teisingas o atsakymas kaip tos pievų kurapkos vasaros pabaigoje .?  Kai kalbame apie pinigus reikėtu remtis bent tais makro ekonomikos dėsniais kurie sako kad grupė išlaikomu vaiku valstybės atsieis pigiau valstybės specializuotose įstaigose ,..nei juos po viena ar du perduoti globėjams kurie teiktu tik bendros rūpybos paslaugą vaikams ..Dažnai tos šeimos netgi nėra tradicine šeima į kuria įsiliejęs vaikas galėtu tapti jos dalimi . Jei visuomene maitinsime nežinia kuo ..rezultatas bus kaip tos kurapkos išsėdėjusios gegutės kiaušinius .. Autoriau pradėk kalbėti taip kad tave galima butu suprasti .. o jei čia noras tik pasiseilėti ..šeki seilinuką ir segėki ji ..Reikia viena karta susitarti apie kokias alternatyvas vaiku namams kalbame ..ir ko siekiame tiems vaikams .

apie esmę plačiau:       2018-12-21 19:17

L. Pernavas: - Paprastai, kai kalbama apie šnipinėjimą, įsivaizduojame, kad šnipinėti galima tiktai kažkokią slaptą informaciją, kurios niekas nežino ir kurios praktiškai niekas negali gauti, tačiau tai yra netiesa, nes šnipinėti galima ir viešai prieinamus dalykus, viešą informaciją. Tai gali būti vieša informacija apie valstybės ekonominį saugumą, tam tikrus ekonominius klausimus, ir daugelį klausimų, kurie yra svarbūs kitoms valstybėms.
- genialios citatos pabaiga…

barmaliejui       2018-12-21 15:11

šriūdo nemalk, a? Geriau aik ieškot galimai galimų šnipinėjimo galimumų...

Kazys        2018-12-21 9:31

Jeigu pavyksta surinkti tūkstančius protesto parašų,tai Forumai lai teikia kandidatus į bendrą LF sąrašą ir pabandykim dar kartą,gal neišsigims naujas sąjūdis?Tapom brandesni,jau beveik atskiriam melą ir propagandą,perpratom interesų grupes,gal pavyktų surinkti bent vieną šimtą padorių ir atsakingų žmonių?Gerb.Algimantai,gal pabandom dar kartą?

Durnių laivo antstolė       2018-12-21 8:38

Man pingai tai SPA, grožio salonas, klimaksinės vaginos masažas su gyvu alfonsu, ir mano klijentų, prie mano šiukšlių konteinerio kasritiniai pasivaikščiojimai.

kivi       2018-12-21 7:42

Augant vaikučių eksportui, auga BVP ir gyvenimas dar labiau gerėja:)

benderbėjus.       2018-12-21 1:03

Algimantai,kam jums pinigai,jūs gi neturit fantazijos. citata iš 12 kėdžių.

tiek       2018-12-20 23:44

jau visiškai aišku,kad būtina naikint tą vaikgrobišką istatymą visu 100 procentų ir atkurt buvusią patikrintą vaikų globos namų sstemą .Kas čia neaišku? Ar valstybės biudžetas jau nebeturi kur pinigų dėt? Ar visos jaunos šeimos aprūpintos civilizuotomis sąlygomis valstybei užgriuvusių demografinių “iššūkių ” sprendimui ,ar pensininkų valdiškos pensijos tokios,kad aniem jau pilnai aprūpinta ori ,civilizuota senatvė? Kas čia dar neaišku? Ir ką veikia tie šakalienės tipo veikėjai pripuolę prie šalies aukščiausios valdžios ? Daugiau nei keista.

Puikiai       2018-12-20 23:36

Pataikyta, tiesiai į širdį, o pabaiga dar tikslesnė, tas kas labai aiškinasi, kažkodėl užlipa į devinta aukštą, ir vėliau kažkodėl iššoka prolangą.

taip       2018-12-20 23:16

Pinigai yra įsisavinami. Puikus nuolat girdimas naujųjų laikų žodis, ar ne? Juo labiau pats procesas.

delfi šiandien       2018-12-20 22:49

buvo straipsnis apie vaikų katalogą.Į Nauj.Zelandiją jau parduota 28 vaikai.Ir jei tiesa,kaip per KK2 Puteikis sakė,kad vaiko kaina 50000 eurų .Kodėl katalogas neprieinamas lietuviams,kurie nori įsivaikinti?Kas slepiama? Ir pažeidinėjamos lietuvių teisės?

pataikyta       2018-12-20 21:28

i pati GELUONI


Rekomenduojame

Valdas Vasiliauskas. „Mūsiškių“ premjera: nei bravo, nei švilpimo. Nieko

Vygintas Gontis Statistikos departamentui: kaip susidaro tie 0,6% BVP, kuriuos neva skiriame mokslui ir studijoms? Ir kodėl jų niekas daugiau nemato?

Liudvikas Jakimavičius. Ir pasklido kvapas

Rasa Čepaitienė. Baubinimas

Vokietija įveda sienų kontrolę: Europos be sienų svajonė žlugo negrįžtamai?

Vytautas Radžvilas. Ne rinkiminio turgaus prekeivių, bet kovojanti partija!

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva yra teisinė valstybė? (II dalis)

Pirmą kartą paskelbtas žydų žudikų Paneriuose sąrašas

Jie labai myli kultūrą

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Vytautas Sinica. Drakoniška? Absoliučiai. Proporcinga? Ne. Ar tai atgrasytų nuo atitinkamų pažeidimų ateityje? Neabejoju

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (II)

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva tebėra yra teisinė valstybė?

Geroji Naujiena: Mūsų Viešpats Jėzus Kristus – Visatos Valdovas

Kodėl signatarui sopa širdį dėl Lietuvos?

Liudvikas Jakimavičius. Kultūrininkai ar „kultūrininkai“?

Rolandas Kačinskas. Susipažinkime: Graikijos garbės pilietis Zygmantas Mineika – sukilėlis, kuriam motina antrąkart padovanojo gyvenimą

Vladas Vilimas. Klausiate: ar pasitikime teismais? Bet apie kokius teismus kalbate, p. Šedbarai?

Arkivysk. Gintaras Grušas: Žinia, kurią mums skelbia prieš dvejus metus atrasti sukilėlių palaikai

G. Nausėda: „Jų keltos pilietinių teisių, tikėjimo, sąžinės ir žodžio laisvių, socialinio teisingumo idėjos žymėjo mūsų tautų atsivėrimą modernybei“

Iškilmingai palydėti amžinojo poilsio Rasų kapinėse atgulė Lietuvos žemės didžiavyriai – 1863–1864 m. sukilimo vadai ir dalyviai

Algimantas Rusteika. Prisiminimai apie ateitį

Ramūnas Aušrotas. Apie Laisvės partijos atstovų iniciatyvas, siekiant varžyti laisvę šeimose

Vytautas Matulevičius. Iš JAV galime prašyti tik kareivių ir tankų, bet ne teisėjų. O gaila

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (I)

Kviečiame į konferenciją–diskusiją apie gender ideologiją!

Mindaugas Buika. Tikėjimo sklaida statistikos veidrodyje

Vytautas Radžvilas. Netikros tikrovės ištakos. Pilietinė ir politinė visuomenė

Diana Nausėdienė: Kodėl mes išskiriame moteris? Pakalbėkime, ką patiria vyrai

Apie 1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių gyvenimą ir mirtį, arba Lietuvos žemė grąžina savo didžiavyrius

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.