Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Kur dingsta pinigai?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 20 d. 19:19

12     

    

Algimantas Rusteika. Kur dingsta pinigai?

Pakalbėkim apie esmę.

Kada užsimojo naikinti valstybinę globos įstaigų sistemą, visi nuo šakalienių iki Baltųjų Rūmų panelių aiškino, jog valdžiai išlaikyti tuos vaiknamių pastatus, juos remontuoti ir šildyti, vaikučius rengti, gydyti ir maitinti, mokėti algas gausiam personalui yra labai labai brangu.

O štai atidavus vaikus globotojams į namus bus labai smarkiai sutaupyta, nes tada reikės mokėti N kartų mažiau. Logiška? Taip.

Tačiau dabar praktiškai tos pačios kalbančios galvos ir taip pat logiškai aiškina, kad reformai trūksta pinigų ir be jų sistema niekaip, na niekaip negali veikti kaip sumanyta!

Metų pradžioje L.Kukuraičiui reformai trūko 1 mln., dabar jau trūksta 300 mln. eurų. Ir tai tik „baziniam paslaugų paketui“. O tai kiek trūks kitąmet ir „pilnam paketui“ – milijardo?

Tai kurgi dingo tie sutaupymai? Ar privatizavus valstybės funkcijas sistemai reikia daugiau pinigų? Ar čia prigalvota naujų, brangių paslaugų begalei privačių jų teikėjų?

Svarbiausias revoliucijos klausimas yra valdžios klausimas – taip mus mokė Iljičius. O mes jam atsakysime iš savo kapitalistinės varpinės – po to, kai valdžia yra paimta, svarbiausias jos klausimas yra pinigų klausimas.

Sužinok, kaip ir kur vaikšto pinigai – sužinosi viską. Ir galėsi sau ramiai iškristi pro langą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2018-12-21 20:55

Koks turėtu būti komentaras po str. kurio užduotas klausimas teisingas o atsakymas kaip tos pievų kurapkos vasaros pabaigoje .?  Kai kalbame apie pinigus reikėtu remtis bent tais makro ekonomikos dėsniais kurie sako kad grupė išlaikomu vaiku valstybės atsieis pigiau valstybės specializuotose įstaigose ,..nei juos po viena ar du perduoti globėjams kurie teiktu tik bendros rūpybos paslaugą vaikams ..Dažnai tos šeimos netgi nėra tradicine šeima į kuria įsiliejęs vaikas galėtu tapti jos dalimi . Jei visuomene maitinsime nežinia kuo ..rezultatas bus kaip tos kurapkos išsėdėjusios gegutės kiaušinius .. Autoriau pradėk kalbėti taip kad tave galima butu suprasti .. o jei čia noras tik pasiseilėti ..šeki seilinuką ir segėki ji ..Reikia viena karta susitarti apie kokias alternatyvas vaiku namams kalbame ..ir ko siekiame tiems vaikams .

apie esmę plačiau:       2018-12-21 18:17

L. Pernavas: - Paprastai, kai kalbama apie šnipinėjimą, įsivaizduojame, kad šnipinėti galima tiktai kažkokią slaptą informaciją, kurios niekas nežino ir kurios praktiškai niekas negali gauti, tačiau tai yra netiesa, nes šnipinėti galima ir viešai prieinamus dalykus, viešą informaciją. Tai gali būti vieša informacija apie valstybės ekonominį saugumą, tam tikrus ekonominius klausimus, ir daugelį klausimų, kurie yra svarbūs kitoms valstybėms.
- genialios citatos pabaiga…

barmaliejui       2018-12-21 14:11

šriūdo nemalk, a? Geriau aik ieškot galimai galimų šnipinėjimo galimumų...

Kazys        2018-12-21 8:31

Jeigu pavyksta surinkti tūkstančius protesto parašų,tai Forumai lai teikia kandidatus į bendrą LF sąrašą ir pabandykim dar kartą,gal neišsigims naujas sąjūdis?Tapom brandesni,jau beveik atskiriam melą ir propagandą,perpratom interesų grupes,gal pavyktų surinkti bent vieną šimtą padorių ir atsakingų žmonių?Gerb.Algimantai,gal pabandom dar kartą?

Durnių laivo antstolė       2018-12-21 7:38

Man pingai tai SPA, grožio salonas, klimaksinės vaginos masažas su gyvu alfonsu, ir mano klijentų, prie mano šiukšlių konteinerio kasritiniai pasivaikščiojimai.

kivi       2018-12-21 6:42

Augant vaikučių eksportui, auga BVP ir gyvenimas dar labiau gerėja:)

benderbėjus.       2018-12-21 0:03

Algimantai,kam jums pinigai,jūs gi neturit fantazijos. citata iš 12 kėdžių.

tiek       2018-12-20 22:44

jau visiškai aišku,kad būtina naikint tą vaikgrobišką istatymą visu 100 procentų ir atkurt buvusią patikrintą vaikų globos namų sstemą .Kas čia neaišku? Ar valstybės biudžetas jau nebeturi kur pinigų dėt? Ar visos jaunos šeimos aprūpintos civilizuotomis sąlygomis valstybei užgriuvusių demografinių “iššūkių ” sprendimui ,ar pensininkų valdiškos pensijos tokios,kad aniem jau pilnai aprūpinta ori ,civilizuota senatvė? Kas čia dar neaišku? Ir ką veikia tie šakalienės tipo veikėjai pripuolę prie šalies aukščiausios valdžios ? Daugiau nei keista.

Puikiai       2018-12-20 22:36

Pataikyta, tiesiai į širdį, o pabaiga dar tikslesnė, tas kas labai aiškinasi, kažkodėl užlipa į devinta aukštą, ir vėliau kažkodėl iššoka prolangą.

taip       2018-12-20 22:16

Pinigai yra įsisavinami. Puikus nuolat girdimas naujųjų laikų žodis, ar ne? Juo labiau pats procesas.

delfi šiandien       2018-12-20 21:49

buvo straipsnis apie vaikų katalogą.Į Nauj.Zelandiją jau parduota 28 vaikai.Ir jei tiesa,kaip per KK2 Puteikis sakė,kad vaiko kaina 50000 eurų .Kodėl katalogas neprieinamas lietuviams,kurie nori įsivaikinti?Kas slepiama? Ir pažeidinėjamos lietuvių teisės?

pataikyta       2018-12-20 20:28

i pati GELUONI


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.