Demokratija ir valdymas, Nevyriausybinės organizacijos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Krizė

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 16 d. 13:18

24     

    

Algimantas Rusteika. Krizė

1. ĮVYKIS. Jokių informacinių blokadų, reklama ir agitacija pro visas valdiškas skyles.Pačiu geriausiu laiku, darbui baigiantis, kai galima užsukti važiuojant ar einant namo, smalsuolių praeivių tada pilna dėl skaičiaus. Nemokamas koncertas, pamatysim žvaigždučių, valdžią, net patį Bukveidžio prezidentą iš arti – darom! Finansuoja privati TV, palaiminus valdžiai gausianti ES pinigų. Jokio pavojaus būti apšauktam priešu, kaip visi kiti, nebijokit, bus vien paskatinimai!

Pompa apie dešimtis tūkstančių, valdžios pareigūnai suskaičiavo apie 5, o net labai drąsus meluoti Delfis susigėdo (citata): „pritraukė nemažą būrį žmonių“. LRyto TV (citata) „sunku pasakyti kiek susirinko, bet nebuvo laisvos vietos“. Nuotraukos ir filmavimai rakursais, kad didesnė minia atrodytų, su vėliavom stambiu planu.

Realybėje su visais savaisiais, žiopliais ir žurnalistais – maksimum apie pusantro tūkstančio (minios piką žr.nuotraukoje). Netirštai ir vėliavų, dauguma transparantų pagaminti profesionaliai reklamos agentūrose ir nepigiai. Visuotinė saviškių mobilizacija, flanguose dislokuotos haubicos R.Miliūtė, A.Ramanauskas, mirgėte mirga adomėnai, oželytės, kitas mailius ir šiaip nuošliaužos.

Parėkavę visi išsiskirsto, darbininkai išveža dekoracijas. Vieniša varna vaikštinėja išėdų, darbininkai šluoja brangų grindinį. Jiems reikėjo žmonių, kurie neatėjo. Rytoj visi viską pamirš, paleis uždangai dar kokį skandalą apie užpakalius.

2. PLANAS. Perimti iniciatyvą. Tam, kad žmonės neprotestuotų ir nekeltų mums pavojaus, panaudosim visuomenės neapykantą valdžiai ir patys suorganizuosim valdišką protestą prieš valdžią. Pralaimėtojų maištas savo padėčiai išgelbėti, bet daugelis nuoširdžiai patikės. Proto atakos principu, ant emocijų, remiant visai sisteminei žiniasklaidai, D.Grybauskaitei ir Šventajai Šeimai – pirmyn į Seimą!

Per savus nuomonių formuotojus pritrauksim maksimum žmonių. O tada toks lietuviškas, valdomas tų, kuriems reikia, Maidanas, kurio išsigandę žalieji žmogeliukai išsilaksto, visi kaip vienas brangūs Lietuvos žmonės pakyla į kovą už šviesią praeitį ir ant baltų arkliukų atjoja G.Landsbergis su R.Juknevičiene ir Co tautos išgelbėti. Pirmalaikiai rinkimai – Gabrielių į premjerus!

3. REZULTATAS. Sistemos bandymas „eiti į žmones“ ir visiškas fiasko. Nuvalkiotos dvėselienos „rusai puola“ niekas nebebijo, daugiau jie nieko nemoka, o kiti išsikrovusio propagandos pultelio mygtukai neveikia. Iššautas paskutinis šovinys, jiems liko akla gynyba, atskirų asmenybių žlugdymas kompromatais, jei jų dar turi.

4. POLITINĖS JĖGOS. Dievas mato, skaitytojai žino – už žaliuosius nebalsavau, nei vieno gero žodžio apie juos neištariau (žegnojuosi). Toliau laikau juos tik permainų imitatoriais, tačiau vakar jie atrodė vieninteliais, turinčiais idėjų.

„Revoliucionieriai“ nieko nesiūlo ir net nebekalba apie žmones, valstybės ateitį, kaip konkrečiai ir ką padaryti geriau, kaip spręsti Lietuvos reikalus. Jie kalba tik apie tai, kokie kiti blogi ir kokie jie geri. Jokių absoliučiai idėjų, išskyrus troškimą sugrįžti į valdžią, jie neturi ir net apsimesti nebesugeba.

Taip akivaizdu, kad net per užvaldytos žiniasklaidos pragariškas pastangas idėjinė dykuma matoma kiekvienam. Visa opozicija nenori nieko keisti, o pozicija yra bejėgė ką nors pakeisti. Tik arši kova dėl valdžios, kuri nieko nekeis.

5. ASMENYS IR PRALAIMĖTOJAI. Nr.1 – nusipelnęs ordininkas A.Tapinas. Pūtimo pavėjui ir spjaudymo žemyn sporto meistras, ilgai apsimetinėjęs objektyviu, valstybišku, pilietišku, nepriklausomu ir t.t. ir pan. apsišvietė kaip vienos politinės jėgos atstovas ir sistemos sraigtelis. Liks autoritetu savo hipsteriškoje nusmuktakelnių su barzdžiukėmis aplinkoje, tačiau tarp politikų įtaką palaipsniui praras. Nesėkmes nešančių iniciatyvų autorių valdžia nemėgsta. O pasikeitus politiniams vėjams ir susirasti naują šeimininką bus vis didesnis vargas.

Kitas pralaimėtojas – V.Pranskietis. Atsitiktinis personažas, susapnavęs, kad kruvinose kautynėse galima draugauti su abiem pusėmis, gėdinti savus ir būnant vienu iš komandos karininkų flirtuoti su priešais. Iki tol buvęs visišku, tačiau iš bėdos pakenčiamu nieku, dabar nuliu taps de facto, o varžovai iš tokio sąjungininko tik pasijuoks.

Pagrindinis pralaimėtojas – konservatorių Šventosios Šeimos ir D.Grybauskaitės tandemas, tikėjęsis sustabdyti sistemos byrėjimą, didelių politinių pajamų ir aprūpintos senatvės. Laikas būtų ponams prisiminti TSKP istorijos egzaminų bilietų klausimus – revoliucijos klasikai mokė, kad negalima žaisti sukilimu, jį reikia detaliai parengti, numatyti visus galimus variantus ir smogti netikėtai, veikti pagal blogiausią įmanomą scenarijų, o pradėjus negailėti nieko ir eiti iki galo.

6. REZULTATAI. Partokratija, politinė sistema ir veikiantieji asmenys eilinį kartą įrodė, kad jokių idėjų išskyrus padėties išsaugojimą neturi, problemų išspręsti negali ir patys yra svarbiausia valstybės problema.

7. PROGNOZĖ. Įvykiai jų autoriams parodė ką visi ir taip žino – priešlaikinių rinkimų sapnai ir revanšo galimybės „sistemos revoliucionieriams“ yra nulinės, todėl ši daina greit nutils.

Informacija yra viskas, kas valdo dezinformaciją – tas valdo Lietuvą. Bolševikai tą suprato ir pirmiausia puolė ne Seimą ar Vyriausybę, o užėmė televiziją. Ir dabar ten siunčiamos visos specialiųjų operacijų pajėgos. A.Siaurusevičių, matyt, teks paaukoti, bet ši linija bus ginama iki paskutinio lietuvio. Realiausias mums rengiamas variantas – pokyčių imitacija ir kosmetika.

8.IŠVADOS. Gyventi valstybėje kaip iki šiol nebeįmanoma, o net pabandyti galvoti ir veikti kitaip valdžia nesugeba. Žmonių tikėjimas ir pasitikėjimas prarandamas kasdien. Klasikinė politinės krizės situacija, kada nėra nei išeities, nei jėgų išeiti, nei kelio.

Karūnos mėtosi gatvėse, bet nėra jas jas pakeltų. Nei vienos politinės jėgos, kuri įstengtų pateikti kelionės tikslą ir konkretų veikimo planą, nei vieno didžio žmogaus, paskui kurį būtų galima eiti. Ne todėl, kad jų nėra ir negali būti, tačiau jie atskirti nuo mūsų ir vieni kitų nematom. Viskas, kas yra, skirta tam, kad nieko nebūtų ir nieko neįvyktų.

9. GIRTO EŽIUKO SVAJONĖS NUO KO PRADĖTI. Pripažinti krizę, užbaigti tylos, susipriešinimo, baimės epochą ir imti kalbėtis. Nacionalinės santarvės komitetas iš iškiliausių žmonių, mokslinininkų, visuomenininkų, autoritetų. Kasdien diskusija per televiziją geriausiu laiku apie tai, ką ir kaip daryti, kiekvienam suteikiant vienodą laiką, galimybes, jokių jakilaičių ar miliūčių „moderavimų“ ir propagandos. Procesas nukrautų įtampas, atsirastų ir idėjų, ir naujų lyderių, visuomenė imtų sveikti, o politikai būtų priversti veikti. Bet šitokios pradžios nebus.

10. O KAS BUS. Nebus nieko, nes valdžia išskyrus kovą dėl valdžios nieko nedarys, o dauguma žmonių ir toliau tikėsis, jog galima kokiu nors vienu veiksmu, balsavimu, mitingu ar eitynėmis viską pakeisti ir sulaukti gelbėtojų, pačiam nieko neveikiant. Ir arba visuomenė išsigydys nuo baimės ir žmonėse rasis ryžto naujam, visuotiniam sąjūdžiui, kuris bus ilgas, skausmingas ir pareikalaus visų jėgų, arba tyliai užgesim ir baigsim išsivaikščioti, palikę į kūdikio balutę panašų kontūrą ir pavadinimą žemėlapyje.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2018-03-17 23:56

Bolševikai yra pakankamai klastingi, nenuvertinkim. Ir nebūtinai jie siekia to, ką skelbia siekiantys. Įdomu, kad kolaborantų luomas, tiek keikęs konservatorius, pagaliau tapo jų aršiais šalininkais. Ar konservatoriai tapo aršiais kolaborantų luomo šalininkais ? Ar pradžioje buvo tik vaidyba ? Manyčiau, kad partiją tiesiog užvaldė, kaip ir šalį. Bet Landsbergis sako, kad viskas tvarkoj, kad latifundininkai tarnauja kremliui. Kodėl tada reikėjo Pociūnui iškristi per langą ? Ar su Garliava irgi viskas tvarkoj ? Ir kodėl tik Karbauckį, o Skvernelio niekad ? Kuo jis taip nusipelnė ? Ar tikrai tuo, kad žadėjo ratifikuot Stambulo konvenciją ir įteisinti privalomą sodominio bolševizmo išpažinimą ? Gal Liudvikas ar redaktorė galėtų paklausinėti senį Landsbergį, kaip jis tai supranta ?

nuomone       2018-03-17 17:23

Kubiliaus saika bijo seimo tyrimo del pinigu skolinimosi is svedu banku, nes atvaziavusi TVF vadove stebejosi kodel taip buvo pasielgta.Juk TVF pinigai buvo gerokai pigesni.Matomai nauda nepamatuota.Ar ne Kubiliau, Simonyte?

Nu jo       2018-03-17 13:47

bet tie švediški bankai visai ne švedų. O kieno? Geras klausimas. Reiės pasidomėti, kam priklauso bankai lupantys palūūūūkanas.

Taip       2018-03-17 8:46

Tiksliau buti negali…visa tiesa surasyta, visos tiesos stabdys magnolija su jos paskirtos jegos strukturomis, zmones baimeje…..o pati svenoji seima ir magnolija su kubiliais ir simonytemis taip pat baimeje, o jei bus pradetos tirti aferos ......durniu laivas, pinigu paskolos uz nenormalius procentus is svedu banku, snoro afera….LRT, LEO,  ir daug kitu….JIE irgi bijo….manau labai…jie kovos ne uz Lietuvos gerove, o uz savo subines.

daktaras ku-kū@yahoo.kvankt       2018-03-16 21:50

Siūlau į prezidentus rinkti mane.

hau       2018-03-16 20:09

Vakarykštis sambūris labai priminė jedinstvos mitingėlį...

Dar pridurčiau       2018-03-16 19:38

Iš kitos pusės seimo buvo sustoję 2 ar daugiau užsakytų Kautros autobusų, iš kurių lipo guvios pensininkės. Toks megztų berečių desantas iš Kauno. Jos matyt labai myli Landzbergio pačiulptuką su pašikniuke Rita.

Nepavykus perversmui,        2018-03-16 19:18

prezidentė ragina dirbti toliau.

Yra toks psichologinis       2018-03-16 19:16

tipas,kuris labai mėgsta užkulisiuose,už nugaros regzti intrigas ir smeigti iš už nugaros,kai kitas nesitiki.Ir vis dėl tos valdžios,dėl noro įtakoti .Reikėjo nemažai laiko,kad perprasti konservatorių esmę,jų mokėjimą dėtis šventais,kai viduje yra “plėšrūs vilkai’,veidmainiai,karjeristai ir intrigantai.Tai tipas,reikalaujantis ilgų specialistų pastangų,tiesinant jų “kelius”.Išlepinti ir nelabai išauklėti,nors ir išsimokslinę.Kas gali paneigti,kad ne konservatoriai palaikė Bastį iš  išskaičiavimo?

begaliniai geras vejksmų planas       2018-03-16 19:03

Nepūlkim į depresiją. Planas yra ir toks kur visada suveikia:
dabar mum reikia susirasti Kandidatą į išsvajotus vadus. Tada imsim jį labai girti ir įkalbinėti kad kandidatuotų. Kai susuksim Kandidatui galvą ir jį įkalbėsim , tada pakilia nuotaika lauksim Rinkimų. Svajosim.
Aišku, kad išrinks mūsų Vadą, šansų nėra, tas aišku - nu bet kol lauksim rezultato, jausimės puikiai. Kai pamatysim kad likom be nieko, irgi neturėsime laiko depresijai nes plūsim naujai išrinktą ne mūsų vadą.
Ir pamažu imsim laukti seimo rinkimų. Svajosim. Mūsų svajonių paskatinimui atsiras Nauja partija ir mes imsim ją girti. Ir labai lauksim rinkimų.
Balsuoti eisim su įkvėpimu.
Kai mūsų išrinkti geriečiai taps valdžia, neturėsim laiko nuobodžiauti ir liūdėti - reikės savo išrinktuosius ginti nuo juos puolančių blogiečių.
Paskui paaiškės jog tie kuriuos išrinkom yra tokie pat šunbezdžionės kaip ir visi kiti kur buvo iki tol.
Tada pradėsim ieškoti Kandidato į išsvajotus vadus. Imsim jį labai girti ir įkalbinėti kad kandidatuotų. Kai susuksim Kandidatui galvą ir jį įkalbėsim , tada pakilia nuotaika lauksim Rinkimų. Svajosim.
Aišku, kad išrinks mūsų Vadą, šansų nėra, tas aišku - nu bet kol lauksim rezultato, jausimės puikiai. Kai pamatysim kad likom be nieko, irgi neturėsime laiko depresijai nes plūsim naujai išrinktą ne mūsų vadą.
Ir pamažu imsim laukti seimo rinkimų. Svajosim. Mūsų svajonių paskatinimui atsiras Nauja partija ir mes imsim ją girti. Ir labai lauksim rinkimų.
Balsuoti eisim su įkvėpimu.
Kai mūsų išrinkti geriečiai taps valdžia, neturėsim laiko nuobodžiauti ir liūdėti - reikės savo išrinktuosius ginti nuo juos puolančių blogiečių.
Paskui paaiškės jog tie kuriuos išrinkom yra tokie pat šunbezdžionės kaip ir visi kiti kur buvo iki tol.
Tada pradėsim ieškoti Kandidato į išsvajotus vadus. Imsim jį labai girti ir įkalbinėti kad kandidatuotų. Kai susuksim Kandidatui galvą ir jį įkalbėsim , tada pakilia nuotaika lauksim Rinkimų. Svajosim.
Aišku, kad išrinks mūsų Vadą, šansų nėra, tas aišku - nu bet kol lauksim rezultato, jausimės puikiai. Kai pamatysim kad likom be nieko, irgi neturėsime laiko depresijai nes plūsim naujai išrinktą ne mūsų vadą.
Ir pamažu imsim laukti seimo rinkimų. Svajosim. Mūsų svajonių paskatinimui atsiras Nauja partija ir mes imsim ją girti. Ir labai lauksim rinkimų.
Balsuoti eisim su įkvėpimu.
Kai mūsų išrinkti geriečiai taps valdžia, neturėsim laiko nuobodžiauti ir liūdėti - reikės savo išrinktuosius ginti nuo juos puolančių blogiečių.
Paskui paaiškės jog tie kuriuos išrinkom yra tokie pat šunbezdžionės kaip ir visi kiti kur buvo iki tol.
Tada pradėsim ieškoti Kandidato į išsvajotus vadus. Imsim jį labai girti ir įkalbinėti kad kandidatuotų. Kai susuksim Kandidatui galvą ir jį įkalbėsim , tada pakilia nuotaika lauksim Rinkimų. Svajosim.
Aišku, kad išrinks mūsų Vadą, šansų nėra, tas aišku - nu bet kol lauksim rezultato, jausimės puikiai. Kai pamatysim kad likom be nieko, irgi neturėsime laiko depresijai nes plūsim naujai išrinktą ne mūsų vadą.
Ir pamažu imsim laukti seimo rinkimų. Svajosim. Mūsų svajonių paskatinimui atsiras Nauja partija ir mes imsim ją girti. Ir labai lauksim rinkimų.
Balsuoti eisim su įkvėpimu.
Kai mūsų išrinkti geriečiai taps valdžia, neturėsim laiko nuobodžiauti ir liūdėti - reikės savo išrinktuosius ginti nuo juos puolančių blogiečių.
Paskui paaiškės jog tie kuriuos išrinkom yra tokie pat šunbezdžionės kaip ir visi kiti kur buvo iki tol.
Tada…
..........

Agnė       2018-03-16 18:45

Ačiū,Algimantui, nors nuotaiką pasitaisė. Nes nuo pat ryto: mitingas .... seimą lauk…. noriu valdžios! Kitaip nebus darbo, lyg dabar buvo… Dar Makaraitytė suraitė per ŽR: gailėjo runkeliukų nabagėlių neišprusėlių Naisių serijalo žiūrėtojų Ir kaip gali gyventi tokioje šaly, kurioje jau atvirai tyčiojamasi iš kitaip mąstančių?

to9       2018-03-16 18:04

Yra Vilniaus Forumas;
Yraįvairiausi judėjimai;
jau yra net Tautos tribunolas!
  Na, ir kas iš to?
Tai tik atskiros grupelės ir jų lozungai. Čia lygiai tas pats, kaip buvo susikūrę gal 20 partijų, koalisijų ir kiekvienas vedlys nori vadovauti savai partijai, koalicijai ar kažkokiam judėjimui. Apie vienodų bendraminčių jungimosi net kalbų nėra. Aa, susijungsi, o vedliu, vadu (pirmininku, sekretoriu) išrinks ne mane, o kitą. Neee! geriau aš vinas, bet savas vedlys. Jeigu per rinkimus išrinks vieną, tai tikrai būsiu aš. Taip buvo su antikorupcine Puteikio ir Krivicko koalicija - Seime tik Puteikis. Lietuvos žaliųjų partija - SEime tik Balsys. Politinė partija “Lietuvos sąrašas - Seime tik Maldeikiene. ir ką tie vienetai gali nuveikti, liežuviu pamals, o kas jų klauso?

Gintautas       2018-03-16 17:56

padorus seimo nariai,pasirupino irodymais- tarsi nujausdami provokacija-nusifotografuodami biuletenius. ,,Amzini teisuoliai’‘, kuri suzlugde balsavima ir kuriems dabar del to svyla uzpakaliai ir gresia aiskinimasis VEK-pradejo klykti, kad foto paviesinimas tokia pat nuodeme ,kaip sv.ispazinties paslapties atskleidimas

9. punktą priimu kaip sveiką sąmojį       2018-03-16 15:57

Puikus tekstas, bet va šitas pakirto: ” Nacionalinės santarvės komitetas iš iškiliausių žmonių, mokslinininkų, visuomenininkų, autoritetų.”
Tai va šitie anądien plyšoję aikštėje patys jaučiasi ir pateikiami kaip “iškiliausi”.
Įsivaizduojate ką nors iš padorių, kovojant už vietą “komitete” su tepiniais, ožkelytėmis, pakulniais ir pan.?
Ar vėl reikės laukti “vado galingo, kur ženklą paduos” ir sudarys mums “komitetą”?

VaidasVDS       2018-03-16 15:47

Jurijus Ševčiukas, Saulės Šviesa, 2011 m.
Mes nuo pirmosios gimimo dienos valgome Saulės Šviesą,
Tačiau fotosintezė pragmatiška, ir ji, atsakydama, praryja viską.
Šiuose kūrybiniuose mainuose, brangieji, jokios tragedijos nėra.
Man tik reikėtų surasti savąjį „AŠ“, o po bet kur, kad ir smėlin, kad ir į ją.

Sustabdyti laiką, juodąja skyle išsklaidyti virš jūros savo pelus
„Ką daryti?“ – klausimas pavėlavęs, Gabrielis davė pabaigos signalą,
Atšaukė maisto grandines, pervertė mirusiuosius karstuose.
Bet nei vienas iš jų nepasikėlė, jie nepasidavė, pasiliko patys su savimi.

Nafta kainuoja šimtą baksų už barelį – federatai sudvasinti
Bet, idėjų krizė Žemėje, ir vėl kažkas mus tempia žemyn.
„Visiems miegoti! Visiems miegoti! Visiems miegoti!” – dainuoja televizorius,
mes gyvenam tam, kad matytume sapnus,
Bet norėtųsi kažką daryti, kol negimė visi…

Kaip pavargome mes šokti į rojų, į verdantį pieną...
Tu paklausei: „Kas tapo jaunesniu?“
Atsakau: „Su meile – bet kuris“
Tačiau, ačiū Dievui, mano brangieji, iki išsigelbėjimo dar toli,
Ir man nedaug tereikia, laisvės išlikti pačiu savimi.
Pačiu savimi!  Pačiu savimi!

Kaip rašė Jeremijas, „kas neturi stabo – tam nebaisi gėda“
Prie komunizmo žmogus praranda asmenybę – bataljonams jos nereikia.
Kapitalizmas žmogų daro daiktu, o kiekvienam daiktui yra vagis.
Labai norisi tikėti į kitką, bet kaip išgerti šią taurę be dugno?

Žmogaus Sugrįžimas į save – varginantis darbas.
Kur mus neša? Kas žino, bet kaip visuomet bailiai pikti,
kontroliuodami lygių galimybių chaosą – civilizacinį teismą.
Ir šiomis dienomis svarbiau už viską išlikti ištikimu sau.

Mumyse žaidžia Saulės Šviesa, mus šildo meilė ir šiluma,
Mes Kūrėjo užmūryti nelabajame beprotiškame gyvenime.
Tik prisiminti visa tai savyje pakankamai sunku,
Būk savimi, brangusis, geru, ir aišku laikykis!

Nemirtingiems - mirtis!
Baigtiniams - gyvenimas!
Apakusiems - šviesa!
Kurtiems - žodžiai!
Laikykis savo!
Gėrio! Laikykis!
Kol esi tu – mirtis neteisi!
Mirtis neteisi! Mirtis neteisi!
——
Viltis vis tiek miršta paskutinė smile

mai me >anonimui        2018-03-16 15:17

Tai sakai vsd tyli ir tylės.Tai kas suorganizavo, šitą “šunų balių”?

>to vai mi       2018-03-16 15:05

VSD tyli ir tylės. Nejaugi jie prieš savę ką nor imsis daryti. Ir varnas varnui akių nekerta.

>to vai mi       2018-03-16 15:04

VSD tyli ir tylės. Nejaugi jie prieš savę ką nor imsis daryti

kiek daug jėgų metama...       2018-03-16 14:51

kad žmonės užmirštų klausimą:
KUR DEIMANTĖ?

albina       2018-03-16 14:38

Viena *oficiali*antraštė skelbia,kad serga partijos,serga visuomenė.Man pradeda rodytis,kad ligonis pamažu sveiksta,bet partiniai daktarai patys grimsta į komą:pasiūlymų bei gi ateities vizijų nėra.Gerb.Algimantas kartais būna Juodasis metraštininkas,kartais baltasis.Pasiūlymas plačiai diskusijai tiesiog puikus!Bet kaip jį įgyvendinti?

$+$       2018-03-16 14:18

Tai kad ir po tuo pavadinimu tik 65000 km2 Gariūnų turgaus su uniformuotais ir institualizuotais reketininkas.

To vai mi       2018-03-16 14:07

O kaip tamsta supranti, kodėl vsd tyli - dėl to, kad tie sąrašai tikri ar niekiniai?

vai me       2018-03-16 14:00

Dešimt balų, Algimantai.Puiki , įvykių analizė. Nuo savęs, pridursiu, kad šie įvykiai rodo, kad Tomkaus paviešinti kgb-istų sąrašai, ne melas ir provokacija.

tik.       2018-03-16 14:00

Algimantas neseniai rašė apie permainų vėjus,gi šiandien atbulai-nebus nieko.nušvitimas,kitaip nepavadinsi.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.