Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Iš propagandos frontų, Vaiko teisių apsaugos tarnybos

Algimantas Rusteika. Konclageris

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 31 d. 9:52

26     

    

Algimantas Rusteika. Konclageris

Na ką, viskas buvo gražu ir teisinga. Buvo ne tik vėliavos, kalbos ir tikri žmonės. Ir ministeris susirūpinusiu – beveik kaip fotosesijoje parkritus prie Matuko kapelio – veidu, pasipiarinti atėję kovotojai, balsavę „už“.

Atskiras atvejis, pasitaisysim, kaltus nubausim, apmokysim, kaip jus dulkinti švelniau ir net nufilmuosim! Ir visos už tėvelių pinigus išlaikomų vaikagrobių ir visuomeninio manipuliuotojo pajėgos bus mestos tam, kad vaikelių atiminėjimo sistema išliktų.

Tik šiukštu, nesipriešinkit, bendradarbiaukit su gestapininkais, nusimaukit kelnes, būkit labai ramūs ir keturpėsti – tai pilietiškiausia pozicija. Vyrai, tapkit tikrais lietuviais – neginkit savo šeimos ir vaikų, bet šitaip besielgiančią valstybę turėsit ginti.

Na, krikštynas, šeimos šventes, draugų vakarėlius su dainomis ir vestuves galit pamiršti – būsto neliečiamybė, garantuojama Konstitucijoje, zonderkomandoms negalioja. Atvažiuos ir atims vaikus už girtavimą jų akivaizdoje, net jei būsit po taurės vyno ir galėsit vairuoti – taurė ant stalo savo namuose yra baisus nusikaltimas.

Sakot, svarstys tarnybos ar teismas? Niekas jūsų net nepakvies į posėdį, nuspręs už akių, kaip vežant į Sibirą. Pagal vienašališkus spectarnybų parašytus aktus, kuriuose viskas taip, kaip reikia, ir kurių jūs akyse nematysit. O kai viskas bus padaryta – bylinėkitės į sveikatą, teismo sekretorė praneš – posėdis po pusmečio.

Paskaitinėjau „norminius aktus“. Pasirodo, vaiką iš šeimos atimti daug lengviau, negu šuniuką. Ir visiškai nesvarbu, ko vaikelis pageidautų – tegu klykia sau per naktis. Niekas net nesirengia jo norų paklausti, kas privalu pagal tarptautines konvencijas, nes jos šakalams negalioja.

Vaikų grobimas visais laikais, visose visuomenėse buvo vienas iš sunkiausių ir griežčiausiai baudžiamų nusikaltimų. O dabar tai skatinama ir pelninga veikla, kurią laimina mano valstybė. Tai gal eikim šiuo keliu iki galo – o kodėl neatėmus žmonų?

Jei jauna ir dar nieko, globėjai gal kokį nuomos mokestį susimokėtų ir iš to finansuotume atimtų senų ar storų globą. O jei vaikeliai pasiilgsta namų, tai atimkim ir išvežkim tėvus, o namus palikime prižiūrėti globėjams. Neišarti dirvonai, skundų būtų iš kiekvienos laiptinės po dešimt.

Nes mūsų valstybė turi viską sureguliuoti ir priversti mus būti laimingus taip, kaip bus paliepta. Juk gali būti pasaulyje vieta, kur niekas negirtauja, nepersiėda riebių dešrų ir valgo tik, ką reikia, visi paklusnūs, laiku gula ir keliasi, netriukšmauja, prieš vyresnybę neburba – tik dirba, kalba ir vaikšto kaip nustatyta ir jokios atskirties ar nepatenkintų!

Tokia vieta yra. Konclageris.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jooo       2018-11-2 20:28

SODERKOMANDOS įkūrė GETĄ.

Dzikui       2018-11-1 23:22

Tamstos nuostatos, kad būtent tautiškumas veda į totalitarizmą, gražiai atrodo supuliavusiose liberalchunveibino smegenyse, bet gatvėje pasimato, kad demokratiniai ir teisiniai dalykėliai kažkodėl nestovi, nors tautiškumas jau nuguitas link uždraudimo, o globali demokratija tiesiog putoja. Mintiju, kad paskiro ir tik į save orientuoto individo laisvė visai ne tas dalykas kas juos sujaudintų. Tautiškumas yra pirminis visąapimantis faktas suvienienijantis individus bendrybių, tame tarpe demokratinių ir teisinių struktūtų, atsiradimui bei kūrimui. Žinoma, liberastinę diktatūrą isivaizduojant kaip istorijos pabaigos duotybę, visos kitos ideologinės nuostatos išrodo baugiomis ir bauginančiomis atgyvenomis. Tad negi šarikovams ką įrodysi…

saldžiausiam       2018-11-1 22:59

Jeigu iš tamstos atimtų vaikus, vargu bau ar dabar taip postringautum

Ponui Rusteikai       2018-11-1 22:54

pasipiktinimas suprantams. Jei būtumete kalėjęs konclageryje , šiuo žodžiu nepiktnaudžiautumėt. .Persūdėt.

Dzeikas       2018-11-1 17:17

Blevyzgoms: pirmu smuiku 1988-91mm grojo demokratines ir teisines valstybes vizija. Nacionalistai tyliai urzge kamputyje ir nesireiske. Beje buvau jau tada susikirtes su jais nors buvome vienoje stovykloj.Tada apsizodziavome dar be emociju, diskusijos lygmenyje. Priestaravimai nebuvo pasireiske ir jie neatrode tokie svarbus.
Skirtumas tarp demokratu ir nacionalistu ejo butent siame lygmenyje: Jiems tauta ejo pirmu numeriu ir jie skaite/skaito, kad teise vardan tautos galima pamint.
Man ir manau ne man vienam totalitarine Lietuva , tebunie ir be rusu, “tautiskai totalitarine” ar kokia nors svelnesnio “smetoninio” raugo lygiai toks pat pasislykstetinas dalykas kaip sovietinis komunizmas. O kokia ten iskaba uzmauta 0 sveiku.

Dėl Dzeiko blevyzgų       2018-11-1 16:59

Patriotiškumas ir tautiškumas - ir “ranka siekia revolverio”!? Nesu psichologas, nuo vertinimo susilaikysiu, bet situacija akivaizdžiai rimta. Gal net atitinkamos tarnybos turėtų pasidomėti. Dzeikas atrodo ant tiek susipainiojęs, pasiklydęs ir nebesiorientuojantis, kad greičiausiai namo niekada nebegrįš (nors… mes ir nežinom, kur tie jo namai?). Gal ne dėl to piktas, kad graužiasi, jog bolševikai ir komunizmas žlugo? Ir gal ne dėl to toks piktas ant Smetonos, kad komunarus įsakė sušaudyti? Kas pagal jį yra Donaldas Trampas, neseniai pasakęs, kad aš esu nacionalistas? Kartu su tuo pačiu Smetona dirbęs Basanavičius? Justinas Marcinkevičius? Kas tokie ir dėl ko stovėjo Baltijos kelyje? Dėl ko rinkosi žmonės ir aukojo gyvybes Sausio 13-osios įvykiuose? Gal Dzeikas šiuose įvykiuose prieš tautiškai nusiteikusius nacionalistus irgi ginklą buvo ištraukęs? Ar ne tautiškumas buvo šių pastarųjų įvykių varomoji jėga? Ar be tautiškumo iš viso būtų valstybė?

Peter, Paul and Mary - Blowing in the Wind       2018-11-1 16:42
Irena       2018-11-1 15:40

Ko gero mes turime tapti robotais, nes to kazkam reikia…Gal musu maistas uznuodijamas, kad kuo toliau, tuo labiau kvailejam ir tampam monstrais?Bet baisiausia, kad viskas vyksta kosminiu greiciu…

Al. Dzeikui       2018-11-1 15:04

Kur tu matai tą tautiškumą,nesuprantu.

Dzeikas       2018-11-1 13:24

Al., tautiskumas man vaidenasi,- ir kaip tu teisingai pastebejai man “ranka siekia revolverio”,- kai VIETOJ socialiniu-politiniu problemu sprendimo as girdziu zodi “tautiskumas”.
Mano poziuriu tai yra sociumo ir politikos DEDAMOJI, bet ne tikslas ir ne pirmoji siekiamybe.
Apie vaiku atiminejima as ir nepriestarauju, jog tai komunistines diktaturos(padazas gali buti ir kitoks, sakykim tai dirvos purenimas totalitarinei sistemai) siekiamybe ir butinasis fonas. Bet tautiskumas nera tas pleistas kuris stabdytu ar verstu sita mus vis labiau slegianti kolosa.
Ir kai su totalitarizmu kovojama po tautiskumo veliava man tai ne kiek neidomu, kad tie patys dalykai bus daromi po kita veliava. Pvz., musu patriotisku buduliu numyletas Juozaitis gatavas i lietuviska veliava isivynioti kaip daktariska desra i celofana, tik stai kazko nesigirdi jo vertinimu apie marksistinio totalitarizmo agentu vykdomus politikos METODUS, socialines problemas, oligarchinio kapitalo uzkardymo tiesiogiai veikti ir PAJUNGTI politikus.
Analogiska situacija buvo tarpukaryj(tarp I ir II-jo pasauliniu karu), kai i komunistini totalitarizma buvo bandoma atsakyti kitos rusies totalitarizmu. Ir Lietuvos istorijoje tai jau buvo: “tautos tevas”  Smetona placiai zenge , o baige zinome kaip. Versija , kad ji uzverte NKVD agentai - man visiskai logiska. Kalei pastaciusiai asmeninius interesus auksciau tautos kuriai jis emesi atstovaut - kales mirtis. Desninga pabaiga.
Tik bendrojo labo delei, pakart Smetona turejo patys lietuviai, o ne svetimieji.Italai beje B.Musolinio svetimsaliams teisti neleido - susaude (nusove tiksliau) patys.Is dalies tai buvo komunistu kerstas, taciau tautinio pasididziavimo issaugojimo dedamoji buvo taip pat.

Al.       2018-11-1 12:21

Dzeikai, tau jau tas tautiškumas tur būt ir miegant vaidenasi. Nėra čia jokio tautiškumo. Lietuvoje didžiausias kitakalbių mokyklų procentas Europoje. O žmogus,kalbantis apie tautą, oficialioj erdvėj prilyginamas naciui.
Apie vaikų auklėjimą. Šis projektas sukurtas ne šiaip kvailių, o komunistų. Skaityk Engelso veikalą „Šeimos, privatinės nuosavybės ir valstybės kilmė“. Ten pagrįsta būtinybė sunaikinti šeimą - tam, kad būtų galima sukurti komunistinę diktatūrą. Tai ir daroma. Vaikų įstatymo taikymas atima iš tėvų autoritetą ir perduoda jį valdžiai. Bet kokiu pretekstu, nors ir dėl to,kad nenupirko ledų. Vaikai apmokomi, kad tėvai tėra jų tarnai,o tikrasis valdovas yra valstybė. O po to paaiškėja, kad ir valstybės nieko nesprendžia, nes esminius sprendimus priima viršvalstybinės, niekaip neatskaitingos mums įstaigos.

leisiu sau patikslint       2018-11-1 11:59

ne “pseudovalstybei”, o ant visuomenės dvasiškai paliegusio kūno mintantiems visų pakraipų parazitams. Net jeigu “sverxderžavai 404” atrodo, kad aplink ją vien tik pseudovalstybės.

Darius       2018-11-1 11:03

Kazkaip primena Dz.Orvelo “1984”. O is tikruju, kaip jau kazkas ir rase, sitai pseudovalstybei ateina galas…

Dzeikas       2018-11-1 10:50

alkas.lt’ui:
Perskaiciau istrauka. Isties verta pamastymo.O turintomenyj,kad parasyta 1959m - arti genialaus pramatymo. Ir dar pastaba.Parasyta amerikiecio.Ir pulininkas Diubua kalba kaip amerikietis ir vertina amerikieciu vertybines skales ribose.O butent, visa tai kas buvo pakeista (rasytojo isgalvotoje ateityje) padaryta vardan LAISVES, asmens laisves issaugojimo ir puoselejimo.
Tuo tarpu Lietuvoje vyksta shudu kunkuliavimai po visai kitu padazu - tautiskumo. O laisve pasak to kunkuliavimo agentu , tautiskumo priesas.

alkas.lt       2018-11-1 2:10

http://alkas.lt/2018/10/31/robertas-heinleinas-apie-vaiku-auklejima-ir-pilietybe/
Amerikiečių mokslinės fantastikos garsenybė Robertas Heinleinas (Robert A. Heinlein) 1959 m. yra išleidęs knygą „Žvaigždėlaivių kariai“ (Starship Troopers), kurioje vaizduoja tolimos ateities žvaigždėlaivių kariuomenę, jos kasdienybę ir kovas už Žemę, žmonijos namus.

Knygoje esama atkarpos, kurioje pagrindinis herojus, Žemės planetos pajėgų eilinis, pasakoja apie mirties bausmę, įvykdytą dezertyrui Dilindžeriui, žiauriai nužudžiusiam mažą mergaitę.

Ir ta dingstimi herojaus prisimenamo mokyklos mokytojo pulkininko Diubua lūpomis autorius pasisako apie bausmės sampratą bei tikrąją paskirtį, apie kūno bausmių taikymą vaikams ir t. t.

Be kita ko, Jungtines Amerikos Valstijas sakoma XX a. pabaigoje žlugus kaip tik dėl ydingos bausmių politikos.

čiombė.       2018-10-31 20:44

šiai simuliakrinei valstybei jau seniai buvo parašyta diagnozė-Durnių laivas. o nuo durnumo vaistų tai nėr. Rusteika rašė ,kad tai pradžia ,aš gi matau ,kad tai pabaiga.ilgai laukta pabaiga,ir ačiū dievui.

Naftaly       2018-10-31 19:05

Frenkel’io fanai sudėjo minusus. Bravo ir labai ačiū už geras pastangas.

Daina       2018-10-31 15:38

“...tik dirba, kalba ir vaikšto kaip nustatyta ir jokios atskirties ar nepatenkintų...” ir balsuoja už tuos, kurie nusipelnė būti nusipelnusiais…

Šnicelis       2018-10-31 13:14

Vaikus nuo gimimo artimiausiu metu bus privaloma sučipuoti. Kai tarnyba prikraus pyplių sunkvežimį, kas ten paskui turi laiko ir noro juos atsirinkinėti? Konclageris turi būti modernus ir veikti sklandžiai.

čia tik pradžia       2018-10-31 11:31

dar priverstinė eutanazija laukia (pagal skundus)
su organų išėmimu ir pardavimu - tai geras biznis
——
TM, VRM ir GP tam ruošiasi

Birute       2018-10-31 11:18

Taikliai.Aciu.

Dzeikas       2018-10-31 10:58

Vilimui: O svarbiausia, kad ta Konstitucija vartoma kaip gatves merga - kaip patogu bus, taip ir perskaitysi.Rinkinukas vienas kitam priestaraujanciu sakiniu.

Žemaitis       2018-10-31 10:57

Patiko, taikliai. Ir jie nori kad lietuvis gintu šitokią valstybę. Išgraužkit !!!

Dzeikas       2018-10-31 10:45

Autoriau, tu del zmonu ir dukru grobimo nejuokauk. Tokie pajuokavimai Lietuvoje turi desni issipyldyti. As panasiai juokavau 90-uju pradzioj, o po 20 metu jie eme pildytis.

Kodėl       2018-10-31 10:29

su gestapininkais, o ne su nkvd-istais? Jie gi metais anksčiau atėjo į Lietuvą, o vėliau sugrįžo ir ilgam, nežinai? Kodėl nemini Ehrenburg’o, Berg’o, Sverdlov’o, Mechlis’o, Ščerbakov’o, Naftaly Frenkel’io? Šeimininkas neleidžia, babkių neduos?

Taikliau       2018-10-31 10:15

jau niera kur.

Rekomenduojame

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Konstantinopolio patriarchatas Lietuvoje – nauja Bažnyčia?

Rusijos istorinė ir akademinė politika Lietuvos atžvilgiu 2021–2022 metais (pagrindinės tendencijos)

Kanzaso mokytoja nušalinta dėl „translytės“ mokinės pageidaujamų įvardžių nevartojimo

Christine ir Thomas Schirrmacheriai. Komunizmas kaip mokymas apie tūkstantmetę viešpatiją

Dominykas Vanhara. Išdavystės kaina

Kanapės siejamos su depresija ir nerimu

Vokiečių ministerijos nubudusiųjų „buvimo baltuoju“ apibrėžimas pašalintas po visuomenės neigiamos reakcijos

Romualdas Povilaitis. Apie Užimtumo įstatymo pakeitimą

Edvardas Čiuldė. Kodėl rusai yra užklimpę imperijos idėjos puoselėjimo iliuzijose?

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.