Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Kodėl jų akys tuščios, o dabar – dar ir pilnos baimės?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 23 d. 17:16

12     

    

Algimantas Rusteika. Kodėl jų akys tuščios, o dabar – dar ir pilnos baimės?

Lojalūs (nuo žodžio loti) pamokslininkai aršiai kritikuoja, ką reikia. Ko nereikia, nemato ir visada šlapinasi pavėjui.

Ženklas – neužmirštuolė atlapėlyje, šaunus pozityvizmas ir kaltinimai pesimizmu.

Tik kodėl tie optimistai visada tokie susiraukę, nelaimingi, pikti? Kodėl jų akys tuščios, o dabar – ir prisipildę baimės?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:44
Misteris       2019-03-25 9:43

Atsakau:
todėl,kad jų UŽPAKALIS atlieka DVIGUBĄ funkciją,viena iš kurių yra perteklinė,nenumatyta Dievo projektinėje dokumentacijoje.
Vadinkime juos ŠU diniais.

Baimės pavyzdys       2019-03-25 8:44

Tik vienas tokios desperatiškos baimės dėl *gardaus valgio šaukšto*pavyzdys - žurnalistikos *guru*R.Valatka:tik iš baimės nesustodamas taškosi neapykantos seilėmis,ruso laikais buvo toks pritariantis ir toks pūkuotas,dabar gi toks kritiškas,toks *teisybės ieškotojas*,kad,tiesą sakant,gaila pedagogo,nors,ačiū Dievui,ne mokykloj loja nesustodamas savo propagandinius *opusus*.Ir *chebra*pilnom akim abejonių dėl ateities:užkalnis,makaraitytė,pumprickaitė,miliūtė ir t.t.O kas,jei ir vėl *Ne tas ar ne tie*?

Advokatas Logikai        2019-03-24 20:48

Baimė, skirtingai nuo nusiminimo, kyla dėl dalykų, kurių dar NĖRA, bet kurie gali nutikti ateityje. Dar nesami dalykai akių niekaip nepripildo - kaip akys buvo tuščios, taip ir liko. Gal Algimantas tai turėjo omeny?

Logika       2019-03-24 18:54

Tai tuščios tos akys ar pilnos?:) Nieko asmeniško, šiaipjau Algimanto rašinius mėgstu.

Raigerdas        2019-03-24 17:43

Įdomus personažas tas konservatnikas stasys. Jis savo užsispyrimu primena man tą herojų iš bolševikų propagandinio filmo “Komunistas”. Kaip elgiasi komunistas ar fašistas su savo, kaip jam vaidenasi, “priešu”? Jis siekia jį sunaikinti. Kaip? Iš pradžių jis bando išprovokuoti neapykantą tam žmogui, kad gauti palaikymą (arba pateisinimą) tolesniems jau to žmogaus sunaikinimo tikslams. Bet pirmiausia, norima tam žmogui įgelti, įkasti, sumenkinti, suniekinti, kad sukelti jame baimės jausmą ir priversti jį atsisakyti tos veiklos krypties, kurią tas žmogus turi teisę pasirinkti. Duotu konkrečiu atveju, gerbiamas Algimantas Rusteika, turėdamas puikų humoro jausmą (skirtingai nuo Stasio, kurio humoro jausmas primena daugiau praporščikų storžievišką humorą Sovietinėje armijoje), ir neeilinį satyriko talentą, gana taikliai nupiešė arba literatūriškai pavaizdavo konservatnikų vadų portretus, juos sukarikatūrindamas. Ir štai atsiranda stasys, aršus konservatnikų vadų gynėjas, kuris, manau, maitinasi iš mokesčių mokėtojų kišenės, kuris nutaria esąs labai kietas ir dabar jis parodys gerbiamam Algimamtui Rusteikai, iš kur kojos dygsta. Kaip sakė proletarų vadas Leninas, “kas ne už mus, tas prieš mus”, todėl tas ir kitokias Lenino idėjas reikia sėti čia Lietuvos žemėje. Na, ir kas, kad konservatnikų partija yra nusistačiusi prieš komunistų partiją, bet ir Hitleris buvo nusistatęs ne tik prieš žydus, bet ir prieš komunistus. Todėl ir ištikimasis konservatnikų sargis nutarė netylėti, bet pademonstruoti savo iltis gerbiamam Algimantui Rusteikai:“Dar vienas bereikšmis tekstas Rusteikos . Jei čia kvietimas sanguliauti liežuvių tada reikėtu bent patikslinti kieno akys pilnos baimės ?”. Kas yra blogai šitame stasio amsėjime? Blogis čia yra tame, kad jis sėdi, galimai, globojamas ir penimas iš valstybinių pinigų. Dėl ko stasys amsi? Dėl tų pačių valstybinių pinigų. Baimė juos prarasti verčia jį būti ištikimu konservatnikų “patriotu”, nes negaunant šitų pinigėlių, stasys vaikščiotų uodegą pabrukęs. Lietuva išsivadavo nuo rusiško šovinizmo, nuo menkinimo mūsų tautos ir mūsų istorijos, nuo patyčių, kad, jeigu tu nesi komunistas, reiškia tu esi antitarybinis elementas. Tam prireikė 50 metų pasiaukojančios kovos. Bet kaip dabar išsivaduoti nuo šitų savų “patriotų”, erkėmis įsisiurbusių į valstybinių institucijų kūną? Yra priešnuodis visai tai parazituojančiai gaujai, - tai siekti, kad kiekvienoje valstybinėje institucijoje būtų įgyvendinti etikos ir moralės kodeksai. Jie šito bijo labiausiai ir jie tuoj pat sprunka iš tokių valstybinių organizacijų, nors kiti sugeba prisitaikyti net tokiose jiems nepalankiose sąlygose. Bet anksčiau ar vėliau jie vis vien neištveria, nes jiems etika ir moralė yra pats baisiausias dalykas, kuris labai apšvarina ir dezinfekuoja bet kokią valstybinę instituciją.

O ko džiaugtis?       2019-03-24 17:17

Koks gali būti džiugesys,kai,anot lažybų tarp Kepenio ir Šedžiaus,atrodė perversmininkai tuoj tuoj švęs pergalę ir valgys šviežias bulves,o tenka misti senomis?Ir džiaugiasi jie netikromis pergalėmis:tikras faktas,kad kaime net nežino ir nesidomi,kokiai partijai priklauso meras,arba jis bent kiek padorus,arba ne.Tai irgi rodo baimę,kaip ir pykčiu perkreipti *elitiniai*veidai.Dirbtinės šypsenos LRT ekrane nepajėgia užmaskuoti baimės.Tai akivaizdu.

>Buratinas        2019-03-24 15:38

Kontoriniam štaziui tereikia vieno - atkreipti į savę dėmesį.
Todėl tai, į ką galima įminti, geriau peržengti.

Buratinas       2019-03-24 15:03

Susikišk į subinę savo “REIKŠMINGUS” komentarus, asile…

stasys        2019-03-23 19:17

Dar vienas bereikšmis tekstas Rusteikos . Jei čia kvietimas sanguliauti liežuvių tada reikėtu bent patikslinti kieno akys pilnos baimės ?..turbūt ne to kaktuso kuris stovi virtuvėje ant palangės… .

$+$       2019-03-23 17:55

Nieko jie nebijo, nes turi balsų skaičiuotojus ir sąrašinę rinkimų sistemą. Bet kokį kagėbistą-pedofilą gali įrašyti į bet kurį sąrašą, sutartu atstumu nuo viršaus, ir balsų skaičiuotojas žinos kiek į konkrečią krūvelę reikia prikrauti.

Ar kas klausė, kaip pateko į VRK pirmininko kėdę ir prasėdėjo joje ketvirtį amžiaus Z.V., kuris 1991 m. apsigynė disertaciją Maskvoje ir dar ne bet kokią,  o apie Stalino veiklą. Kas ir už kokius nuopelnus į tą pačią kėdę pasodino dabartinę?

Panašiai ir su prezidento rinkimais, į antrą turą pateks tas, kam reikia, anot V.R., o toliau – „rankų miklumas ir jokios makliavonės“, kaip sakydavo „revoliucijos“ favoritas Mustafa.

Algimantai,       2019-03-23 17:52

“kodėl jie visada tokie susiraukę, o jų akys tokios tuščios?”
- Pats ir atsakėte: Todėl, kad visada šlapinasi pavėjui.
- Pamėgintų prieš vėją, iškart pagyvėtų ir praregėtų.
Šlapimo pūslės uždegimui gydyti po to labai tiktų neužmirštuolių nuoviras. NK


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.