Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Kodėl jų akys tuščios, o dabar – dar ir pilnos baimės?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 23 d. 17:16

12     

    

Algimantas Rusteika. Kodėl jų akys tuščios, o dabar – dar ir pilnos baimės?

Lojalūs (nuo žodžio loti) pamokslininkai aršiai kritikuoja, ką reikia. Ko nereikia, nemato ir visada šlapinasi pavėjui.

Ženklas – neužmirštuolė atlapėlyje, šaunus pozityvizmas ir kaltinimai pesimizmu.

Tik kodėl tie optimistai visada tokie susiraukę, nelaimingi, pikti? Kodėl jų akys tuščios, o dabar – ir prisipildę baimės?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:44
Misteris       2019-03-25 9:43

Atsakau:
todėl,kad jų UŽPAKALIS atlieka DVIGUBĄ funkciją,viena iš kurių yra perteklinė,nenumatyta Dievo projektinėje dokumentacijoje.
Vadinkime juos ŠU diniais.

Baimės pavyzdys       2019-03-25 8:44

Tik vienas tokios desperatiškos baimės dėl *gardaus valgio šaukšto*pavyzdys - žurnalistikos *guru*R.Valatka:tik iš baimės nesustodamas taškosi neapykantos seilėmis,ruso laikais buvo toks pritariantis ir toks pūkuotas,dabar gi toks kritiškas,toks *teisybės ieškotojas*,kad,tiesą sakant,gaila pedagogo,nors,ačiū Dievui,ne mokykloj loja nesustodamas savo propagandinius *opusus*.Ir *chebra*pilnom akim abejonių dėl ateities:užkalnis,makaraitytė,pumprickaitė,miliūtė ir t.t.O kas,jei ir vėl *Ne tas ar ne tie*?

Advokatas Logikai        2019-03-24 20:48

Baimė, skirtingai nuo nusiminimo, kyla dėl dalykų, kurių dar NĖRA, bet kurie gali nutikti ateityje. Dar nesami dalykai akių niekaip nepripildo - kaip akys buvo tuščios, taip ir liko. Gal Algimantas tai turėjo omeny?

Logika       2019-03-24 18:54

Tai tuščios tos akys ar pilnos?:) Nieko asmeniško, šiaipjau Algimanto rašinius mėgstu.

Raigerdas        2019-03-24 17:43

Įdomus personažas tas konservatnikas stasys. Jis savo užsispyrimu primena man tą herojų iš bolševikų propagandinio filmo “Komunistas”. Kaip elgiasi komunistas ar fašistas su savo, kaip jam vaidenasi, “priešu”? Jis siekia jį sunaikinti. Kaip? Iš pradžių jis bando išprovokuoti neapykantą tam žmogui, kad gauti palaikymą (arba pateisinimą) tolesniems jau to žmogaus sunaikinimo tikslams. Bet pirmiausia, norima tam žmogui įgelti, įkasti, sumenkinti, suniekinti, kad sukelti jame baimės jausmą ir priversti jį atsisakyti tos veiklos krypties, kurią tas žmogus turi teisę pasirinkti. Duotu konkrečiu atveju, gerbiamas Algimantas Rusteika, turėdamas puikų humoro jausmą (skirtingai nuo Stasio, kurio humoro jausmas primena daugiau praporščikų storžievišką humorą Sovietinėje armijoje), ir neeilinį satyriko talentą, gana taikliai nupiešė arba literatūriškai pavaizdavo konservatnikų vadų portretus, juos sukarikatūrindamas. Ir štai atsiranda stasys, aršus konservatnikų vadų gynėjas, kuris, manau, maitinasi iš mokesčių mokėtojų kišenės, kuris nutaria esąs labai kietas ir dabar jis parodys gerbiamam Algimamtui Rusteikai, iš kur kojos dygsta. Kaip sakė proletarų vadas Leninas, “kas ne už mus, tas prieš mus”, todėl tas ir kitokias Lenino idėjas reikia sėti čia Lietuvos žemėje. Na, ir kas, kad konservatnikų partija yra nusistačiusi prieš komunistų partiją, bet ir Hitleris buvo nusistatęs ne tik prieš žydus, bet ir prieš komunistus. Todėl ir ištikimasis konservatnikų sargis nutarė netylėti, bet pademonstruoti savo iltis gerbiamam Algimantui Rusteikai:“Dar vienas bereikšmis tekstas Rusteikos . Jei čia kvietimas sanguliauti liežuvių tada reikėtu bent patikslinti kieno akys pilnos baimės ?”. Kas yra blogai šitame stasio amsėjime? Blogis čia yra tame, kad jis sėdi, galimai, globojamas ir penimas iš valstybinių pinigų. Dėl ko stasys amsi? Dėl tų pačių valstybinių pinigų. Baimė juos prarasti verčia jį būti ištikimu konservatnikų “patriotu”, nes negaunant šitų pinigėlių, stasys vaikščiotų uodegą pabrukęs. Lietuva išsivadavo nuo rusiško šovinizmo, nuo menkinimo mūsų tautos ir mūsų istorijos, nuo patyčių, kad, jeigu tu nesi komunistas, reiškia tu esi antitarybinis elementas. Tam prireikė 50 metų pasiaukojančios kovos. Bet kaip dabar išsivaduoti nuo šitų savų “patriotų”, erkėmis įsisiurbusių į valstybinių institucijų kūną? Yra priešnuodis visai tai parazituojančiai gaujai, - tai siekti, kad kiekvienoje valstybinėje institucijoje būtų įgyvendinti etikos ir moralės kodeksai. Jie šito bijo labiausiai ir jie tuoj pat sprunka iš tokių valstybinių organizacijų, nors kiti sugeba prisitaikyti net tokiose jiems nepalankiose sąlygose. Bet anksčiau ar vėliau jie vis vien neištveria, nes jiems etika ir moralė yra pats baisiausias dalykas, kuris labai apšvarina ir dezinfekuoja bet kokią valstybinę instituciją.

O ko džiaugtis?       2019-03-24 17:17

Koks gali būti džiugesys,kai,anot lažybų tarp Kepenio ir Šedžiaus,atrodė perversmininkai tuoj tuoj švęs pergalę ir valgys šviežias bulves,o tenka misti senomis?Ir džiaugiasi jie netikromis pergalėmis:tikras faktas,kad kaime net nežino ir nesidomi,kokiai partijai priklauso meras,arba jis bent kiek padorus,arba ne.Tai irgi rodo baimę,kaip ir pykčiu perkreipti *elitiniai*veidai.Dirbtinės šypsenos LRT ekrane nepajėgia užmaskuoti baimės.Tai akivaizdu.

>Buratinas        2019-03-24 15:38

Kontoriniam štaziui tereikia vieno - atkreipti į savę dėmesį.
Todėl tai, į ką galima įminti, geriau peržengti.

Buratinas       2019-03-24 15:03

Susikišk į subinę savo “REIKŠMINGUS” komentarus, asile…

stasys        2019-03-23 19:17

Dar vienas bereikšmis tekstas Rusteikos . Jei čia kvietimas sanguliauti liežuvių tada reikėtu bent patikslinti kieno akys pilnos baimės ?..turbūt ne to kaktuso kuris stovi virtuvėje ant palangės… .

$+$       2019-03-23 17:55

Nieko jie nebijo, nes turi balsų skaičiuotojus ir sąrašinę rinkimų sistemą. Bet kokį kagėbistą-pedofilą gali įrašyti į bet kurį sąrašą, sutartu atstumu nuo viršaus, ir balsų skaičiuotojas žinos kiek į konkrečią krūvelę reikia prikrauti.

Ar kas klausė, kaip pateko į VRK pirmininko kėdę ir prasėdėjo joje ketvirtį amžiaus Z.V., kuris 1991 m. apsigynė disertaciją Maskvoje ir dar ne bet kokią,  o apie Stalino veiklą. Kas ir už kokius nuopelnus į tą pačią kėdę pasodino dabartinę?

Panašiai ir su prezidento rinkimais, į antrą turą pateks tas, kam reikia, anot V.R., o toliau – „rankų miklumas ir jokios makliavonės“, kaip sakydavo „revoliucijos“ favoritas Mustafa.

Algimantai,       2019-03-23 17:52

“kodėl jie visada tokie susiraukę, o jų akys tokios tuščios?”
- Pats ir atsakėte: Todėl, kad visada šlapinasi pavėjui.
- Pamėgintų prieš vėją, iškart pagyvėtų ir praregėtų.
Šlapimo pūslės uždegimui gydyti po to labai tiktų neužmirštuolių nuoviras. NK


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.