Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 25 d. 9:19

50     

    

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Panegirikų knygelė apie D.Grybauskaitę. Panegirikų filmukas apie D.Grybauskaitę. O šįvakar ilga LRT panegirikų laidelė apie D.Ulbinaitę – panegirikų knygelės apie D.Grybauskaitę autorę, kurią panegirikų adresatė, niekada nesikišanti į teismų darbą, išsuko nuo baudžiamosios atsakomybės.

Vaikšto autorytė po naujutėlaitį namuką gražioje pievytėje, kurį užsilaižė per karjerytę, ekologiškai kompostuoja nupjautą žolytę, rūpestingai verda arbatytę, tokia išsidažiusi ir pajuokaujanti, nusipelniusi JE kambarinė. Vakarais, matyt, susiskambina su kolegytėmis, ištupdytomis į šiltas laktas, o gal kartais ir su pačia pačiausia. Toliau, matyt, bus bronzinis biustas gyvai matronai jos gimtinėje ir mauzoliejus Lukiškių kalnelyje.

Kodėl, man vis sako, negali jos pamiršti? Todėl, kad sunku rasti žmogų, daugiau pakenkusį mano šaliai. Per jos dešimtmetį valstybė tapo putinolendu, valdomu baime, slaptomis pažymomis ir kompromatais. Pasiklausoma visų ir sekami visi, natūralios ir visada buvę išorinės grėsmės paverstos isterija ir susidorojimo su politiniais priešininkais įrankiu, nuolat vykdomi makartizmo laikų pavyzdžio tyrimai-susidorojimai. Paklusni kišeninė žiniasklaida, iš kurios išguitas net menkiausias objektyvumas ir kritiškumas neliečiamųjų atžvilgiu, nepabaigiamos, vis naujos ir naujos priešų ieškojimo ir ujimo kampanijos.

Nutildyta, baili inteligentija ir skandalų supriešinta visuomenė, valdiško, suvaidinto patriotizmo parodija, aršios vatnikų ir konservatnikų kovos. Visuomeninis transliuotojas, paverstas vienos politinės jėgos ir neomarksistinio liberalizmo propagandos ruporu. Padlaižiaujanti ES biurokratijai užsienio politika, atsisakymas diskutuoti su visuomene apie Lietuvos ateitį byrančioje Europoje, savanoriškas, pagreitintas valstybės virsmas paklusnia kolonija, kurioje nevaržomai siautėja korporacijos ir tautiniai barnevernetai. Augantis, masinis nusivylimas ir apatija, nesibaigiantis žmonių bėgimas iš savo šalies.

Visame tame pati pačiausia aktyviai sudalyvavo ir, kai reikėjo, priiminėjo sprendimus arba jų nepriminėjo, o daugelyje procesų pati buvo iniciatorė ir lemtingų momentų varomoji jėga. Pradžia buvo irgi putiniška ir žmonėms labai patiko: sodina savus į teisėsaugą ir spec.tarnybas – taigi tam, kad galėtų tvarką padaryti, tvarko oligarchus – tai juk vagys, grasinimais išreikalauja atleisti privačių portalų redaktorius – tai juk melagiai. Susitinka su V.Putinu, o po poros mėnesių atsisako susitikti su JAV prezidentu – tai juk gerina santykius su kaimynais.

O kai visos vadelės buvo paimtos į rankas, daugeliui tada netikėtai paaiškėjo, kad niekur šiuo vežimu nebus važiuojama. Ką nors kalbėti apie nesugebėjimą ir nenorą išspręsti Garliavos problemą, dujų terminalo aferą ar lietuviškų bankų likvidacijas net nepatogu. Visa antioligarchinės revoliucijos imitacija virto pabendravimais tulpių paštu, o vieninteliu tikslu liko asmeninės valdžios išsaugojimas ir pataikavimai metropolijai vardan karjeros Briuselio koridoriuose.

Kodėl čia tą rašau, ką visi ir taip žinot, matėt, išgyvenot? Matyt todėl, kad dar turiu vilties, jog galima grįžti bent į tą laisvės ir nelaisvės lygmenį, kuris buvo prieš dešimtmetį. Nes susinaikinimo keliu per tą trumpą laiką ir Europa, ir pačios pačiausios vedama Lietuva nužengė toli. Ir grėsmės daug didesnės nei prieš dešimtmetį – jos ateis ne iš Rytų ir nei haubicomis, nei vandens patrankėlėmis neapsiginsim. Išsilaisvinti reikia pirmiausia nuo iliuzijų, baimių ir mus apraizgiusio melo. Nes švytuoklė jau lėtai ima judėti atgal.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah1       2019-11-27 17:35

sakot negalit pamiršti? O gal tik sąmonė buvo pripratusi prie tamsiai mėlyno ir balto? O kai to nėra samonei paprasčiausiai “lomkės” be “laimės tablečių”? Balta -juoda, juoda - geltona, raudona -žalia…tai tik vartai į pasamonę... Kaimo bobučių gelbėjimo nuo visokios “velniavos” užkalbėjimo mechanizmai.

stasys        2019-11-27 12:51

lava ..žmogus tik liežuvį galandą ir bando budinti svietą vėl naujam pavasariui .. smile Būkite atlaidesnė .

lava       2019-11-27 10:14

Neapykanta taip temdo akis, kad autorius nieko gero per 10 metu nepamate! Vargsas…

Dar po 5 metų       2019-11-26 22:05

Kodėl aš negaliu jo pamiršti?

acc.       2019-11-26 20:31

naktį per pilnatį šoka iš lovos Algimantas šalto prakaito išpiltas,susapnavęs sekančių prezidento rinkimų favoritę.

stasys        2019-11-26 17:30

Keistas > tie patys meteorai šviečiantis labai dažnai irgi nemoka įsiklausyti į tai kas Jiems sakoma iš daugumos pusės .smile) Tai viena tu problemų politiniu Lietuvoje kai ilgesnį laiką pabuvus valdžioje jie pradeda manyti kad jie geriau žino ko nori tauta . Toč ,toč kaip čia esantis “meteorai” pasisako apie prabėgusius rinkimus ..ir ju rezultatus . smile lazda turi du galus ..ne viena ..

Keistas       2019-11-26 17:20

Pyktis, jei ją išrinko iš pirmo tūro, tai tas kažką sako, todėl sąvokom visi operuoti yra kvaila, vienišiai pasako daug tiesos, todėl jie yra tik šviečianti meteorito trajektorija, visumos masė bazuojasi kitur.

Raigerdas        2019-11-26 14:13

Atsakymas > Raigerdas 2019-11-26 0:41
Atsiprašau, bet jūs neįvertinate vieno faktoriaus: kiek žurnalistų dirba VSD? Pabandykite įvardinti nors procentiniu atžvilgiu. Kaip kontroliavo KGB Lietuvos radiją ir televiziją? Ten vienas skundė kitą ir net nežinodami, kad jie abu dirba KGB agentais. Kaip dabar visa tą veiklą perėmė VSD?
  Nesvarbu, kiek beklyktų žurnalistai apie “Žodžio laisvę”. Tegul klykia, jeigu neturi ką veikti, bet faktas yra vienas labai aiškus: mūsų valstybei mirtinai reikia patikimo valstybinio informacijos kanalo. Štai imkime “valstiečius”. Jie neturi visiškai jokių informacijos šaltinių. Koks rezultatas? Jie yra sunaikinti visiškai šitos “laisvos žiniasklaidos”, tarp kurių nėra nei vienos laisvos. Su Lietuva vyksta tikra velniava, nes čia nereikalaujama įvardinti daiktus savais vardais. Todėl čia vertinamas MELAS ir ne šiaip sau tas grubus sovietinis ir komunistinis Melas, o įmantrus, pagrąžintas, apvyniotas “laisvės” popierieliais ir t.t. Šitie Melo gamintojai darys viską, kad už tai neatsakyti, bet anksčiau ar vėliau tai baigsis tragedija. Ir tik tragedijai įvykūs pradedama aiškintis, kaip, kas, kodėl ir dėl ko. Štai, kame yra visas blogis.

Viktaras sugrįžta       2019-11-26 13:15

Melskimės, kad vėl snigtų ledai iš Dangaus ir senmergės masturbuotusi prie balsadiežių su Viktaro atvaizdu.

stasiui       2019-11-26 0:12

Tavo liga progresuoja, ko delsi.

> Raigerdas       2019-11-25 23:41

Taigi pajudino “valstieciai"ta LRT ir kas gavosi.Tuoj buvo apskusti Briuseliui, kad ivedama cenzura.O kas daresi vietinej “nepriklausomoj” spaudoj ir komerciniuose TV kanaluose?Atrode, kad jau atejo armagedonas.Dabar sugrizo tas armagedonas ir del Venskienes.Ir svarbiausia visi pucia i viena duda.Nors net neabejoju, kad teisesauga zino visa tiesa, bet galimai uzdetas “kalpokas”.Dar del LRT.Kai konkurse buvo “isrinkta” gen. direktore Garbaciauskaite, nieko gero tiketis nereikejo.

Raigerdas        2019-11-25 23:05

Pradėkime nuo elementarių dalykų. Štai yra mūsų Konstitucija: “44 straipsnis
Masinės informacijos cenzūra draudžiama.
Valstybė, politinės partijos, politinės ir visuomeninės organizacijos, kitos institucijos ar asmenys negali monopolizuoti masinės informacijos priemonių”.
“Masinės informacijos priemonės” - yra vertimas iš rusų kalbos ir iš sovietinio režimo laikų, kai dar buvo sovietinė cenzūra. Rusijoje iki pat šiandien tai vadinama SMI (sredstva massovoj informatsyji). Toliau, kas nors gali atsakyti, kaip VISUOMENINĖS ORGANIZACIJOS GALI MONOPOLIZUOTI MASINĖS INFORMACIJOS PRIEMONES? Todėl reikia kažką tai daryti, kad išsivaduoti nuo to sovietinio mąstymo. LRT TV yra palikta pilna to sovietinio raugo, todėl Ulbinaitė ten yra svarbi asmenybė, kaip tai buvo sovietinėje Ostankino televizijoje, kur daugybė žmonių sekė programą “Vremia”. O ką daryti tiems senyvo amžiaus žmonėms, kuriems LRT yra tik vienintelis “patikimas” informacijos šaltinis? Reikėtų pradėti tyrimą apie tai, kokie žingsniai buvo padaryti, kad taip sugadinti tą LRT. O juk sovietmečiu LRT buvo įdomesnė (momentais), štai, kas įdomu. 

Raigerdas        2019-11-25 22:25

Kviečiu atkreipti dėmesį į habilitās 2019-11-25 15:01 komentarą, nes ten nemažai yra atrinkta gerų palyginimų ir faktų. Yra įvardintos netgi priežastys šiandieninių mūsų negalavimų. Ir pažiūrėkite į štazio komentarus. Būtent štazio komentaruose atsispindi visa ta šiandieninė valdžios politika. štazys perduoda visą tą jovalą, esantį valdžios struktūrose. Todėl vertinkite štazio komentarus, nes beveik viską, apie ką jis rašo, jūs rasite prokuratūroje, teismuose, Seime ir ministerijose. Taigi, valstybinės institucijose dirba daugybė tokių štazių, kurie kliedi, bet yra 100% įsitikinę, kad jie daro viską teisingai. Amoralumas ir nekompetetingi sprendimai, štazio lygio, yra kasdienybė mūsų valstybinėse institucijose. M. Bulgakovas sukūrė “Šuns širdį”, kur pasijuokė iš bolševikinio eksperimento, kurio tikslas buvo - įrodyti pasauliui, kad Šarikovai gali sukurti komunizmą. Dabar panašų eksperimentą tęsiame mes Lietuvoje, tikėdami, kad vietoj Šarikovo naujai gimęs štazis sukurs GEROVĖS valstybę. Nežinau, kiek dar 30-mečių turi eiti kančių keliais mūsų tauta, kol pagaliau supras, kad bolševikiniai Šarikovai ar po Nepriklausomybės atsiradę lietuviški štaziai, niekada ir jokiais įmanomais būdais jokios GEROVĖS valstybės nesukurs. Ir mes galime sukurti tą Gerovės valstybę tik išviję iš visų įmanomų valstybinių institucijų štazius. Valstybei yra milijonus kartų naudingiau maitinti ir išlaikyti visus štazius kokiuose nors dvasinės prieglaudos namuose, nei leisti dirbti kokioje nors valstybinėje institucijoje net ir menkiausią darbą, susijusį su bet kokio lygio vadovavimu. Visos problemos atsiradusios Lietuvoje, buvo sukurtos štazių, todėl jis čia ir pluša, kad galėtų ir toliau nebaudžiamas parazituoti Lietuvoje.

būrų burbuliauckaitė >>> -------        2019-11-25 22:18

Kaip tai nepaviešinta, kaip tai nebuvo?
Paviešinom ir dar ne vieną.
Tris!-
Sladkevičių, Sondeckį ir Banionį.
Ir tikrus įrodymus sukūrėm, žurnale įrašėme.
Sengėmės! Visas Centras triūsė.
Ale ot, kas per žmonės - bile meluoti.
Negražu, labai negražu.

-------       2019-11-25 21:42

Jeigu būtų buvęs KGB liustracijos įstatymas, nebūtų buvę ir sarafano su visomis pasekmėmis.
Ir ar bent kuri partija stengiasi, kad būtų paviešinti kgėbistai?

ah1       2019-11-25 21:20

to laikmečio aidas https://youtu.be/j7kyEq0yQng . Nekaltumo prezumpcijos LR Konstitucijos trypimas prasidėjo būtent Grybauskaitės laikais ir tebesitęsia po šiai dienai mano nuomone.

Vabaleliai stasiukai ir kiti...       2019-11-25 20:40

Sukurkit tokį Snora koks buvo…ne vabaleliams…proto per maža, o va sunaikinti galima per naktį... Bolševikes darbas, kGB mokyklėlė, kailių fabrikėlis.

Kazys       2019-11-25 20:33

Žiūriu Stasys darosi toks biškutėlį protingesnis, jau jaučiasi MASTYMAS. Čia galima būtu pasakyti :su kuo sutapsi,,,,, Taigi jei nori išlikti toks globalliberalus tai siūlyčiau šioje svetainėje nesilankyti.

stasys        2019-11-25 20:28

2019-11-25 21:24 > kvieti sugrįžti ? baik tu juokus, tegul sėdi sau tame dievo pamirštame putino užkampyje ir gėrisi kaip Lietuva metai iš metu gražėją..

Myli pats       2019-11-25 20:24

kagebistų banką Snorių, ane? O į stotį nenori?

Vien už Snora....       2019-11-25 20:00

Aš ją vadinu bestijos vardu.Ji daugiau nenusipelnė.Europos lyderiai ją pastatė į vietą.Niekam ji nereikalinga.

stasys        2019-11-25 19:54

Taip ..>  o šiais metais ar turėjote iš ko rinktis ? Bijau didžioji dalis visuomenės Prezidentus Lietuvai renka kaip kojines sau MAximoje . Aplamai ar galima kelti tokį klausimą mano ,tavo ar jo Prezidentas ? jei dedi kryželį rinkimu biuletenyje prisiimama ir dalis tos atsakomybės kuri tenka tam išrinktam Prezidentui . Kažin kaip sektųsi Lietuvai demografiškai , jei jos jaunimas tiek pat priekabiai ieškotu sau antros pusės ..? Žmogus turi pažiūras pagal kurias ir orientuojamasi kiek jo gyvenimo būdas pateisina Tamstos lūkesčius . Sprendimai daromi aplamai nieko bendro neturi su nuomonės formavimu apie Prezidentą , paprasčiausiai viešumoje labai sunku rasti tikruosius argumentus kurių pagrindų buvo priimti tie kontraversiškį sprendimai . Atsakomybė įpareigoją tokiu pareigų žmogų vadovautis visų interesais pirmiausiai . ..tai viena tu priežasčių kodėl Lietuvoje politikai didžia dalimi neturi ideologinio veido .. pastovaus . Dažniausiai toks įvaizdis formuojamas tam tikru laiku ir labai primityviais ir įšaukiančiais vienetiniais sprendimais visuomenėje su tam tikru asmenų pagalba , pav. A.Sysas ..

Taip       2019-11-25 18:54

Daug tiesos straipsnyje pateikta,bet norėčiau kai ką ir pridurti: aukštai vertinu Eksprezidentės kritišką požiūrį į kaimynės Lenkijos norą kištis į Lietuvos vidaus reikalus-ypač dėl nepagrįstų lenkakalbių reikalavimų,pvz.asmenvardžių rašymo lenkiškais rašmenimis,vietovardžių,gatvių rašymo sulenkinta forma ir pan.;antra,-tinkamai pasielgė dėl ,,lietuviškų” bankų valdomų prorusiškų oligarchų panaikinimo. Vis dėlto straipsnio autorius nepaminėjo dar vienos didžiulės blogybės,kuri įvykdyta Eksprezidentės pastangomis-tai Lietuvos svarbios tautinės vertybės LITO panaikinimas.
Už D.Grybauskaitę balsavau prezidentiniuose rinkimuose,nes nebuvo geresnio pasirinkimo,deja.

Dzeikas       2019-11-25 18:25

p.Grumstujui:
Del “slepeciu” tai Adamkui jokiu pretenziju nera. Jis uzsiregistravo (“propiske” padare) ir istatymas tuo pagrindu ji laiko gyvenanciu Lietuvoje. Nesu tikras, taciau Sovietinis istatymas kuriuo vadovavosi Lietuva numato “propiskes” nutraukima(pagalpareiskima) Jeigu asmuo registracijos vietoje nesirodo ilgiau negu kalendorinius metus.
Tad Adamkaus kandidatavimas i prezidentus buvo teisetas.

Dzeikas       2019-11-25 18:20

Taip, normalus zmones ilgai po Gaisrininko dukros spjaudysis vis negaledami isvalyti sh. skoni burnoje.
Uz sia “doavenele Lietuvai” be abejones reikia dekoti “dedulei”. Uz geguziuka sajudiniu partijoje beje taip pat.
Dosnus vienzo “dedule”

p.Grumstui       2019-11-25 18:16

O kas nors neigia, kad teismas šlepetes pripažino veikiančiu asmeniu Šiauliuose? Teismai nuo runkelių nepriklausomi gi, nežinojai? Visi žino, kad Jėgos teisė aukščiau kitų teisių - kieno kariuomenė stipresnė, to ir valia, ir teisė aukštesnė. Ir fundamentorius svarbesnis, pavyzdžiui, VU docentams “Fundamentals of Neo - Soviet Law”, parengto jau ne draugo Romaškino(P.S.Romashkin), o jo transformerio į liberoidijas, pono-draugo iš kokios ten raidės, manau, patys geriau jau žinote už mane, tiesa?

liaudies menui       2019-11-25 17:54

Livejournal.com platforma būtų visai suprantama prieš 8-10 metų, bet ne dabar. Koks durnius be dujokaukės lįs į čeburnėjantį runetą?

sąsiui       2019-11-25 17:51

Šluba ta tavo filosofija. smile Kaip tik būrai viežlybaisiais patapo, kai valdžiažmogiai ir liko runkelių lygmenyje. Tik jiems atrodo, kad čia jie protingieji runkelius ir budulius valdyti buvo dievo pašaukti.

stasys        2019-11-25 17:27

- kol jaunimas už marksistiniu kalnierių vienas kitą tampo , mes savęs paklauskime ar toks kontingentas yra vertas to geresnio ką šiandiena valdžioje tūrį .?  Pagal mane tai čia vėl kyšo sena stasio filosofija.. ‘valdžia tėra tik visuomenės atspindys’ .

grumstas       2019-11-25 17:20

to Tau     2019-11-25 16:16
Taip , mums sistema taip surežisuodavo pasirinkimą :tarp blogo ir blogesnio. Mums ir teisėjaipadėjo nurodydami, kad šlepetės gyveno šiauliuose-tai kaip įrodymas , kad jų savininkas irgi gyveno Lietuvoje…

linkėjimai dvokiančiam šungrybiui       2019-11-25 16:51

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

to Tau       2019-11-25 15:16

Nesu joks Adamkaus simpatikas, kuris dėl mūsų nieko gero nenuveikė, bet primenu, kad nebuvo kito logiškesnio pasirinkimo. Vietoj jo rinkti Šatriją arba Raudonąjį prokurorą tikrai negalėjome, ar supratai, Anonime? Ir vėl maustai runkeliokus ir VU studenčiokus, kodėl?

to Lūžis prie Baltijos       2019-11-25 15:12

Durneli, nuo kada pianistai ir smuikininkai dėsto Marksizmą-Leninizmą. Visu pirma galėtum bent jau Maldeikovos pasiteirauti - Leninizmo empiriokriticizmo politekonomijos specialistės. Baik runkelius čia medžiot, gerai?

Lūžis prie Baltijos       2019-11-25 14:49

Marksizmo dėstytojo protekcija Burokevičiaus platformininkė valdė Lietuvą dvi kadencijas

reg       2019-11-25 14:43

O va, Stasys labai taikliai parase! Nuo saves noriu prideti - o dabar tai jau labai gerai, ar ne? Nei stuburo, nei savo strategijos.

vis tik landsbergis kaltas       2019-11-25 14:24

kad kažkokia iškrypusi boba, Leningrado KGB paruošta, melagė ir apgavikė - taptų prezidente.

Čiulbinaitė       2019-11-25 14:09

Negalite pamiršti?
Puiku.
Cha, neveltui Nezabudkas segėjom smile
Tikrai, dar labai ilgai nepamiršite.

habilitās       2019-11-25 14:01

Nekompetencija automatiškai suformuoja konformizmą, nes tai vienintelis karjeros kelias tokiam asmeniui. Kompetentingas žmogus turi galimybę rinktis būti konformistu-karjeristu ar eiti gėrybėmis grįstu keliu. Pastarąjam reikia ne tik drąsos, bet ir moralinių nuostatų, deja, komunizmo statytojo kodeksas jų neformavo, o griuvus Berlyno sienai viską lemia pinigai.
Pasiekus tam tikrą karjeros lygmenį, išauga „ragai“, t. y. atsiranda arogancija, kuri užpildo nekompetencijos erdvę. Pusė šalies problemų kyla iš to, kad atsakingų pareigų siekia asmenys, negalintys jų atlikti būtent dėl to, kad yra nekompetentingi. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia, kad ir Susisiekimo bei Vidaus reikalų ministrai ir ne tik jie.
Kodėl atsirado proporcinė arba sąrašinė rinkimų sistemą? Nes tai yra vidinis instrumentas, apart pačios partijos, siekiant valdžios. Tai nėra vien tik atsakomybės suvokimo neturėjimas.

tam Manyčiau       2019-11-25 13:21

Nesijaudinkite, neprireiks nė Magnolijos, kai Stribas dar žmogienos neatsiėdė. Ne tam jis jojosi prie lovio, kad įsižeidęs nuo jo atsitrauktų, kai baudžiauninkai jį velniop išbalsavo. Stribą tik kojomis į priekį nuo lovio atitrauks, kaip ir jo kūmyrą Vovaną.

pernelyg paprasta       2019-11-25 13:14

Ne vien Boba dėl visko kalta, viskas prasidėjo dar Tapkės laikais. Atsakomybės stoka, ypač valdžiažmogių, mus privedė prie bedugnės krašto.

stasys        2019-11-25 13:11

2019-11-25 13:55 ..panašu kad Tamsta ir to filmo nematė .. o va apgailestauja .smile Kiek suprantu autorius tokių žiūrovu ir nepageidauja ..na mes patys visi žinome kas tokias recenzijas rašo ..smile))

-------       2019-11-25 12:55

Parašyta neblogai, bet dvi pastabos: grįžti į lasves reikia, o į nelaisvę nereikia.
Antroji:
,,Grėsmės ateis <—-> ne iš Rytų...” - dėl viso pikto apsidraudžiate?
Kaip tik grėsmė iš Rytų ir yra didžiosios daugumos negatyvių procesų Lietuvoje generatorius - kol nėra likviduoti penktosios ir šeštosios kolonų finansavimo mechanizmai, tol apie švytuoklės pajudėjimą teigiama linkme negali būti ir kalbos.
Labai, labai nusivyliau režisieriumi Donatu Ulvydu - anksčiau eau apie jį girdėjęs gerų atailiepimų, bet jo panegirika sarafanui privertę pakeisti nuomonę.

> >>2019-11-25 12:54       2019-11-25 12:21

gedvilų ir graužinienių Lietuvoje niekada nepritruks.

Manyčiau,       2019-11-25 11:54

tokiomis publikacijomis grindžiamas kelias Magnolijos sugrįžimui į šalies politiką. Ji dabar ramiai patupės nuošalyje, palauks, kol nusės dulkės, ir labiau įsisuks dabartinis valdžios rietenų sūkurys, gal ištiks kokia ekonominė krizė, o tada koks nors “tetušis”, nebūtinai tas pats, vėl ją bandys piršti “gelbėtojos” vaidmeniui. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia: daugmaž ramiai atsitūnojęs, į aktyvią politiką raunasi V. Uspaskich, ir jam neprastai klojasi.

Tau       2019-11-25 11:22

j. milaiti ji yra „geriausia ka turejome” ir tavo draugui „stasiui”.

Puikus       2019-11-25 11:10

straipsnis, aciu autoriui.Kodel praregime, arba ne, po fakto.Menamai, dauguma Lietuvos rinkeju yra dundukai.Nieko nesidomintys, remiantis ir besivadovujantys tik sklaidos dezutemes ant staliuko.Pakluskit jaunimo ir pagyvenusiu zmoniu apie buvusiaja.Saltu veidu atsakys, kad tai geriausia ka turejome.

stasys        2019-11-25 10:51

Kazį Jus tik nykščiais darbuokitės ne po viena o po penkis ir man to pilnai užteks kaip premija .smile)

Birute       2019-11-25 10:44

Aciu autoriui-kaip visada taikliai.

Kazys       2019-11-25 10:41

O velnias aš taip norėjau pirmas parašyti komentarą , bet žiūriu stasiukas jau suspėjo , toks budintis komentatorius. Tikrai gausi premiją stasiuk.

stasys        2019-11-25 9:42

Užduosiu keista klausimą bet ne mažiau svarbų :.. o kuo A. Rusteika žavisi ? ką pastatytu sau pavyzdžiu ? .. Kai žmogus tiek rašo apie tai ko nekenčia ir kuo bodisi nenorom sau užduodi ir kitokį  klausimą ..ar buvo tokiu Lietuvoje kurie jam taptų pavyzdžiu ? Nesinori įsivelti į autoriaus siūloma temą .Ji man labiau primena įžeisto vaiko erzelį .. vienok D.Grybauskaitė, kaip Prezidentė, buvo ta kuri pretenduoja į sau atskira visuomenės nuomone kuri gali Algimantui labai nepatikti .. nes tai ka šiandiena matome Lietuvoje, kaip krytį į vakarus , atsirado jos Prezidentavimo laikotarpiu .. Taip klaidu nebuvo išvengta , bet ji suformavo visuomenėje tam tikra Prezidento įvaizdį kurio ir šiandiena spauda G.Nausėdos Prezidentūroje ieško .. Butu daug lengviau pergyventi, ta NETEKTĮ, jei autorius visame kame nustotu Jos ieškoti ..o tos knygos ir filmai, Jos kalba apie tai ko nežinome ,galbūt, tada vertėtu jas perskaityti ir pamatyti ..siekiu isitykinti ar tikrai pagrįstas tas erzelis ..


Rekomenduojame

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.