Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Klikasklaida – tiesos baimė juos visada išduoda

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 19 d. 0:56

13     

    

Algimantas Rusteika. Klikasklaida – tiesos baimė juos visada išduoda

Kaip dirba Nepriklausomos Lietuvos, kurioje niekas nuo žmonių nepriklauso, kitų valstybių piliečiams priklausanti klikasklaida – naujausias pavyzdys.

Vienintelis kol kas kandidatas į Europos Parlamentą, kurio programoje – Lietuvos valstybės ir tautos išlikimo priemonės ir konkretūs antifederalistiniai darbai – Vytautas Radžvilas.

Tekstas apie tai įdedamas 16:23 (kai visi važiuojam namo iš darbo) ir 17:05 (kai grįžę galime imti skaityti) jo naujienose jau nėra – tik puslapio apačioje, kur beveik niekas neskaito. Ir tekstas ne savo, o ELTA., nors tai vienas svarbiausių savaitgalio politinių įvykių, o EP rinkimų tematika – pats svarbiausias. Ir komentarai kurį laiką, kol tekstas gerai prieinamas – išjungiami.

Sakot, nėra vietos, nes naujienų daug? Melas. Ten tuo laiku ir ilgai po to tebesipuikuoja „naujiena“ apie P.Gražulio kandidatavimą, įdėta 15:05 ir kiti ankstesni įvykiai. Ir tam atsiranda ir žurnalistų, ir video. Ir komentuok, kiek nori, kaip nori.

Ir turim norimą rezultatą! Tekste apie P.Gražulio kvailiones, kurios Lietuvai visiškai nesvarbios, – 1213 komentarų ir 3525 pasidalinimai. Tekste apie V.Radžvilą, kurio programoje tai, ko labai bijo pseudoelitas, – 50 komentarų ir 202 pasidalinimai. Tikslas pasiektas – skaitytojui sudaromas įspūdis, jog niekam tai neįdomu.

Tai toks jų sovietinis žaidimėlis – nutylėti nepatogias valdžiai naujienas, o kai nutylėti neišeina – padaryti, kad kuo mažiau žmonių tą sužinotų.

Kam įdomu – vis tiek sužinos. Ir neabejotinai supras, kad tai pralaimėtojų elgsena. Tiesos baimė juos visada išduoda.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

taip       2019-02-21 2:53

Labai “skaidrių” estų ir “dar skaidresnių” švedų valdoma “žiniasklaida”. Iš tikro, tai “estų” ir “švedų” rašyti reikėtų, nes su šiomis tautomis apskritai tų “žiniasklaidos” vertelgų sieti nereikėtų.

stasys        2019-02-20 16:24

StasysG ..o tai kur publikavai savo ‘pisiulka’ ?

StasysG       2019-02-20 8:49

Tiksliai parašė Autorius: “Kaip dirba Nepriklausomos Lietuvos,....kitų valstybių piliečiams priklausanti klikasklaida “.—-klikasklaida klikasklaida klikasklaida klikasklaida klikasklaida….Lietuva savų Visuomenės informavimo priemonių neturi.

Tvankstas       2019-02-19 21:21

Lietuvos MIP pasiekė Maskvos MIP lygį 1988-1991 m., kai prisimenu, tai žmonės juoku ir plojimais sutikdavo ‘oficialius TASS pranešimus’, taip ir dabar - apsivogusių LTV ir Co. laidos kelia šleikštulį.

>Jūratė       2019-02-19 21:08

Kas čia keisto, jis yra žurnalo,,Žmonės’’ prezidentas, ir pažiūrėkit kiek yra perkančių šį žurnalą, jie jį perka ir nori tapti tokiais, todėl jis yra jų prezidentas, ir čia taip bus.

...       2019-02-19 20:35

Budinkite,zadinkite tautiecius kiek norite ir taip jau apie 30 m.Tai vienintele turbut salis pasaulyje,kuriai vienodai,kas ir kaip valdys sali,nesvarbu kas augins ju vaikus,jei ne patys,tai valstybe uzaugins.Nu beviltiska ka nors daryti gero del tokiu abejingu zmoniu.Surenkite nemokama koncerta,pamatysite,netilps ziurovai aiksteje.Fui,slykstu pagalvoti,visi gyvena baimeje,seimos persekiojamos,o jiems dzin.

stasys        2019-02-19 19:52

Juratei ..Protingas viduriniosios klasės atstovas , žmogus šeimininkas , nepartinis , neprašo internetu jo sąskaitų apmokėti , nestoja į beviltiškas emocines kovas siekiu parodyti savo smailia nosį  . Manau gerai išmano finansus ir tokio apie amžino lito žavesį jau nesuviliosi , parama Lietuvos ateičiai Europoje , kiek pastebėjau girdi ir kitu nuomones , kas dar ypač svarbu žmogus ne iš valstybinio sektoriaus .. Bet kodėl jums į akį nekrito kad Šimonytė beveik jau prie finišo renkant parašus .?? štai kur atsiskleidžia partijos paramos žavesys .

Jūratė       2019-02-19 16:54

Renkami parašai už kandidatus į prezidentus.  https://www.rinkejopuslapis.lt/pretendentu-i-kandidatus-iskelimo-paremimas8 Per pora valandų Nausėda surinko 5000 parašų. Ir kodėl man tai atrodo kažkaip… neįtikėtinai keista? Paaiškinkite man, kažko nesuprantančiai. Kokie motyvai remti šį poną bankininką???

ačiū!       2019-02-19 9:55

Algimantas - kaip Vaidila,kuris kas rytą žadina pranešdamas dienos aktualijas.Nė karto man nesinorėjo ginčytis dėl to,ką parašo,ne tik rašo,bet tuo gyvena,garbingas žmogus Algimantas.Diskusijos dėl kandidatų gausos ir jų programų,kurios ne visai aiškiai deklaruojamos,rodo,kad bundame,kad abejingų bus mažiau.Noras nieko nekeisti yra kalamas kaip kaltu,toks nekaltas noras referendumu sumažinti seimo narių skaičių,apnuogino tikras liberalkonservatorių *vertybes*,vakarykštis LRT forumas - kaip vadovėlis KAS YRA KAS,tik klausyk ir mokykis.

stasys        2019-02-19 9:30

Jokios valdžios sąmokslo kampanijos nesisuka ‘sausos’ jas reikia nuolatos tepti nepatenkintais gražuliais . Tai žemos politikos kartelė ..jei V.Radžvilas orientuotas į tokį rezultata jam teks sugalvoti kaip persiversti per galva nepametus kelnes . Kitas kelias imtis įdėju Lietuvai , praktika rodo kad gelbėtoju Lietuvoje jau nėra poreikio, ju daugiau nei reikia ..trukumas protingu ir mokančiu dėstyti problemas raiškiai . Ka pasėsi ta ir pjausi .. laimės tas kas pasiūlys pakaitala tai Gariunų turgaus politikai .

O gal       2019-02-19 8:55

O gal tokie “žaidimėliai” nėra toks blogas dalykas. Šis atvejis, deglų jūros dalyvių skaičiaus sumažinimas dešimtį kartų ir panašūs “brandaus socializmo “triukai vyresnei kartai atpažįstami iš karto, o jaunimas, panašu, kad irgi pradeda atpažinti. Taigi, kartais tiems, bėgantiems pirmiau liberalmarksizmo traukinio, galime ir padėkoti.

Teisingas       2019-02-19 8:23

Straipsnis logiškas, prisiminkim istoriją, okupacijos laikais, Sąjūdžiui buvo skirta nedaug ėtėrio, bet užtat kiek apie jį žinojo, ir rinkimus laimėjo be jokios agitacijos, dabar panašiai, tik žinojimas jau kitoks, laisvas, ir čia jau bėda, įsijungia visai kitokie mechanizmai, kaip ir Gražulis, jis yra reikalingas kelti triukšmą, sumaištį, ir laisvos smegenys taip pat yra maišomos, todėl problema gana sudėtinga, proto sunku pasisemt, jį reikia turėt, iš čia ir visos demokratijos problemos.

stasys        2019-02-19 8:12

Na autorius turėti įvertinti ta faktą kad V.Radžvilas kaip politikas ir viešas asmuo nėra tokia spalvinga ir gerai įsimenama asmenybė  kaip P.Gražulis ..kovotojas už nuskriaustu teises, LGB-ė paradu šou žvaigždė , nenuilstama konservatorių PAMOTĖ  ir šeip vyrukas – vienos nakties . Sudėjus visas jo pergales gali pasirodyti kad V.Radžvilui dar toli iki jo . Aišku nereikia galvoti kad už jo nugaros nestovi tam tikri interesai kuriems nesunku išmesti truputi pinigėliu tam jo politiniam piarui . V.Radžvilas matyt neturėtu dėl to labai jaudintis , jis atstovauja kita visuomenės dalį  bet gerinti matomumą jo visuomenėje butu naudinga . Tos kalbos apie žiniasklaidos sąmokslą reikalauja daugiau pagrindimo nei tik Eltos žinių tinklelis . Jus prarandate daug laiko ir resursu koncentruojantis į tas valdžios sąmokslo teorijas , labai jau lengva sukti ta ‚šarmanke‘ ratu .

Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (III)

Danijos sulaikytieji gali būti įkalinti užsienyje

Karolinska ligoninė „kastruoja“ ir mėgina pakeisti vaikų lytį bei nutyli sunkius pakenkimus

Linas Karpavičius. Referendumas Šveicarijoje

Durnių laivas ir 2,5 jo kapitonai: kuris tikras?

Arkivyskupo Carlo Marija Vigano pareiškimas

Aleksandras Nemunaitis. Neries krantinės reikalai

James Traub. Netgi Švedija nebenori daugiau migrantų

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (III)

Lenkijos valdžia: nenorim tokių protestų kaip kitur Europoje, todėl papildomų draudimų dėl pandemijos imtis neplanuojame

„Mes giname Europą“ – teigia Lenkijos Ministras Pirmininkas

Graikų ortodoksų hierarchas apie GP bažnyčiose: netoleruosime valdžios institucijų melo

The Lancet: stigmatizuoti nepasiskiepijusius – neteisinga

Daugėja neapykantos nusikaltimų prieš Europos krikščionis

Dominykas Vanhara. Naujausi reitingai

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Apie klerikalizmą ir pašaukimų krizę

Garsiąją Kauno vilą Perkūno alėjoje gynusį architektą teismas pripažino kaltu – už rangovo pastūmimą ir kaukės nuplėšimą skirta bauda

Mirė partizanas Juozas Jakavonis-Tigras

Ketvirtadienį Vilniuje bus paminėtos kun. B. Laurinavičiaus žūties metinės

Manifestacijos Austrijoje prieš suvaržymus

Kęstutis Pranckevičius. Tamsią naktį žvaigždės ryškiau šviečia

Vytautas Sinica. Kada JAV kongresas atšauks Nepriklausomybės deklaraciją?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus grybai

Leidžiama žaisti demokratiją

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija reiškia susirūpinimą dėl narkotikų ir alkoholio prieinamumo didinimo

Vytautas Sinica. Solidarumo galia

Chris Waldburger. Valia siekti Kristaus?

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (II)

Almantas Stankūnas. Kiek dar ilgai žaisime neoliberalistinius rinkos žaidimus ten, kur negalima jų žaisti?!

Br. Paulius Vaineikis OFM: skelbiu nepaprastąją padėtį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.