Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Niekas nenori nieko keisti

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 19 d. 5:57

19     

    

Algimantas Rusteika. Niekas nenori nieko keisti

Jei viskas būtų gerai, nereikėtų nei politikų, nei publicistų.
Nes nereikėtų nieko keisti ir nereikėtų užmaskuoti niekieno intereso nieko nekeisti.

Ne politikai ir ne publicistai tie, kurie sako, kokie kiti yra blogi ir kaip kitur yra blogai.
Nes kitur nieko negali pakeisti, taip tik užmaskuoji savo interesą nieko čia nedaryti.

Ne politikai ir ne publicistai tie, kurie sako, kokie mes esam geri ir kaip čia viskas yra gerai.
Nes tada nieko ir nereikia keisti, taip irgi tik užmaskuoji savo interesą nieko nedaryti.

Politikai ir publicistai yra tie, kurie sako, kuo mes patys esam konkrečiai negeri ir kas čia konkrečiai blogai.
Bet tada reiks kažką keisti ir atskleisi žmonėms jų pačių interesą ką nors pagaliau daryti, kas labai nepatogu.

Tik tokių niekada nerasit, nes niekas nenori nieko keisti, ypač tie, kurie kalba dieną naktį čia jums apie tai, kad reikia viską pakeisti.
Juk tada tikrai galbūt ką nors reikės daryti!

Išimčių yra, bet jie vieniši kaip salos vandenyne. Jie sakys, kas jums nepatinka ir kad reikia patiems ką nors padaryti.
Ir juk rasit tūkstantį ir vieną pasiteisinimą ir pretekstą jiems apkaltinti!

O kai tie bus prikalti, patapsit teisūs, ypatingi ir labai nepakartojami.
Pasijusit graudžiai ir ilgesingai geri, kad šeimininkui patikot.
Ir galėsit toliau svaigti, kaip reikia viską pakeisti ir ką nors daryti.

Sėkmės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2020-06-22 7:11

Ko cia ieskote 5 kampo apvaliame kambaryj.
Tai tereiskia viena - visi uodega imerke(n).

Antanas       2020-06-21 20:58

Manau tik sausio 13 buvome pasikeitę ir manau kad to pasikeitimo bent aš ir toliau tikėjausi. O dabar man viskas net su slogiu oru nuo KGB senių, jų vaikų ir anūkų Seime palaimintų dvoku trenkia atgal.

Raigerdas>2020-06-20 16:23        2020-06-20 22:57

Ačiū už gražų atsiliepimą. Jūs savo komentaro pabaigoje rašote:“Galima butu samprotauti daug, bet kas is to”. Jūs ar kitas žmogus taip samprotaudamas (-a) prisidedate prie Lietuvos kūrybos. Geriau kažką tai padaryti negu nieko nedaryti. Ma nau, kad jūs suprantate, kad jūs ar kitas pilietis nutaria nieko nedaryti, tai yra mirtis šitai šaliai, mirtis viskam vardan ko daugybė žmonių atidavė už šią šalį, kad ji gyvuotų, gyvybes. Grūdus reikia atsijoti nuo pelų. Visur tie procesai vyksta. Klausimas, kas auga Lietuvoje. Vydūniškas klausimas. Ir mes matome labai labai lėtą teisingumo augimą, mes matome švietimo sistemos tolesnį degradavimą ir t.t. Taip, mes, tai yra tie, kurie tai mato, pakeisti staigiai šito negalime. Kodėl? Todėl, kad revoliucijos kelti negalima, nes tai gali baigtis tragiškai daugybei žmonių, o evoliucijos kelias yra per daug ilgas. Bet jo metu sąmoningesni darosi ir piliečiai. Mūsų žmonėms reikia suprasti vieną svarbų dalyką - klestėti, kaip valstybė, mes galėsime tik vienybėje, kaip ir sakoma mūsų himne. Ir net tame pačiame him ne sakoma:“Ir šviesa, ir tiesa
Mūs žingsnius telydi”.
Bet būtent šitoje srityje, kaip tyčia nieko nėra daroma. Švietimo sistemą valdo tamsūs protai ir aš jums 100% garantuoju, kad jeigu jūs padarytumėte Švietimo ministerijoje apklausą ten dirbančių klerkų, tai jūs nerasite nei vieno ten dirbančio, kuris atsakytų į klausimą, kas yra TIESA. Ir žinote kodėl? Todėl, kad šis žodis TIESA jų nedomina, nes jiems ir taip gerai, atlyginimai nuo to nemažėja. Todėl LIETUVOS HIMNO jie nesupranta, nes jie negali atsakyti, ką turėjo omeny Vincas Kudirka. Ar turi moralinę teisę dirbti Švietimo ministerijoje koks nors klerkas, kuris nežino, kas yra TIESA? Aišku, kad ne. Bet ar jiems ten reikalinga moralė? Ne, nes kokia moralė, jeigu nežinai, kas yra TIESA, o kas yra MELAS. Nes jeigu jie žinotų, kas yra TIESA, tada visas jų darbas pasimatytų kaip veidrodyje. O ar jiems reikia veidrodžio? Ne, nereikia, nes atlyginimus jie ir taip gaus. Kodėl tokia bevitiška padėtis? Todėl, kad klaidingai yra sutvarkyta pati ministerijos valdymo sistema. Ji yra naudinga nemokšoms, pasipūtėliams, subinlaižiams, prisitaikėliams, kas ir sudaro šios ministerijos dirbančiųjų pagrindą. Tamsiems protams TIESOS nereikia, nes jie jos bijo. Su TIESA atsirastų ir ŠVIESA. O jos nėra, nes pinigai iš šios ministerijos plaukė upeliais į visas puses, tokiems patiems tamsiems protams, kokie tūnoja šitoje ministerijoje. Jie šitos ministerijos netvarkys. Bet reikės tvarkyti mums, nes mums tai rūpi, mums tai skauda ir mes su tuo niekada nesusitaikstysime. Todėl rašykite, samprotaukite, ir jūs pamatysite, kad mūsų gretos auga ir plečiasi. Jūsų žodis, jūsų mintys labai reikalingos, kaip ir galvos paglostymas sergančiam ligoniui. Žemesniame savo komentare pacitavau Mahatma Gandhi. Tai tas “3)Žinojimas be supratimo” ir reiškia mūsų Švietimo ministerijos darbo kokybę. Ir dėl to daugybei jaunimo bus sulaužyti jų likimai. Ar prisiims tie dirbantys Švietimo ministerijoje atsakomybę? Ne, neprisiims. Mes turime iš jų pareikalauti tos atsakomybės, ir geriausia būtų, jeigu tai atsilieptų jų kišenei. Pamatytumėte kaip greitai jie pradėtų mąstyti, judėti, domėtis ir kurti. O kadangi jie naudojasi tuo garantuotu atlyginimu, tai jie nieko ten nekeis. Štai kame yra ta blogo darbo problema - jų atlyginimas nepriklauso nuo jų kompetetingumo.

> Raigerdas       2020-06-20 16:23

Pasirasau po kiekvienu Jusu zodziu.Ir galvoju, koks silpnas padaras yra zmogus, mastanti butybe.Valdzioje turetu buti TIKRI PATRIOTAI, o ne “patriotai”.Tokiu ypac apstu pas konservatorius.Ir is kur mums juos, tuos PATRIOTUS, iskasti?Kas tik pripuola prie valdzios lovio, zodzio GANA nesupranta, nors pries rinkimus suokia, kaip lakstingalos.O mes kvailiai tikim.Nors is tikro, kas mums belieka.Nenorim tu nusibezdejusiu, sedinciu jau 30 metu ir nieko gero nedaranciu (gal tiksliau daranciu sau), bet ir issirinkti kitu per juos negalim.Jie juk susiraso pirmose gretose.O is tu reitingavimu tik juokas ima, nes juo mazai kas naudojasi.Ar supranta kaimo zmogelis, kas yra tas reitingavimas?Galu gale ir tie, kurie galetu kazka pakeist, tarp saves nesusitaria, kurios grupes vadukas turetu bendros partijos vadu tapti.Galima butu samprotauti daug, bet kas is to.

zita.       2020-06-20 12:50

seneliai,tėvai permainas patyrė savo kailiu,mes irgi. autoriui nuobodu pasidarė todėl nori peremenų alia cojus. kuo tai baigiasi pasakot nebereikia.gal norit kaip amerikėj? ar kinijoj? ar raškažis užpakalį drasko?

Netiesa       2020-06-20 9:06

Parašyta,kaip tik kievienas nori viską keisti,tik bėda keisti pagal save, o čia didelė bėda, kada visi pagal save, tai esminiai niekas ir nesikeis, seniau keitė pagal Dievo planą, dabar numetė, plano nebėra,lieka chaosas, taip ir keisis.

Raigerdas        2020-06-19 21:13

Gerbiamas Algimantas Rusteika teigia, kad “niekas nenori nieko keisti”. O kas tas “niekas”? Jeigu paimsite Gabrielių Landsbergį, tai nepasakysi, kad jis “nieko nenori keisti”. Jis nori ir dar kaip nori. Arba ta I. Šimonytė? Ji irgi nori keisti. Arba koks nors štazis, ar jis nenori keisti? Jis nori. Pavyzdžiui, jis gali norėti, kad N. Venckienė atsidurtų kalėjime ir ten būtų iki gyvos galvos. Jis gal būt norėtų, kad pedofilams būtų leista pagal Lietuvos įstatymus pasiimti į žmonas, kokią 8 ar 12 metų mergaitę, kaip tai yra Jemene, kur yra leidžiama tėvams parduoti savo vaikus pedofilams. Taigi, žmonių, kurie nori pakeisti valstybėje viską taip, kad patenkinti savo savanaudiškus tikslus, Lietuvoje yra pilna. Šiandien mes gyvename jų sukurtoje Lietuvoje. Štai pavyzdžiui, štazis prirašė čia krūvas komentarų. O naudos ar kam nors buvo? Jokios. Ir ne tik, kad jokios, bet netgi viskas eina į minusą, kadangi jo dauguma komentarų yra žalingi. Jis daugina čia melą ir daro tai kiekvieną dieną. Kitas klausimas: o ką norėtų pakeisti tas sąžiningas, doras, veiklus, energingas Lietuvos patriotas? Manau, kad jis nori tik vieno dalyko - tai yra matyti, kaip visuomenės labui dirba tos valstybinės institucijos. O jie, lyg būtų užhipnotizuoti, ima ir daro atvirkščiai, panašiai, kaip tai daro konservatorius šlovinantis štazis. Būtent jie ir nenori nieko keisti. O kam jiems keisti? Jie įdarbino ten savo giminaičius, meilužius, meilužes ir draugus, tai kodėl jie dabar ten turi juos keisti? Aišku, jie ten nieko nekeis. Štai vienas komentatorius rašo ( 2020-06-19 8:53):“didžiulė atskirtis
masinė emigracija
teisingumo nėra
korupcija ir biudžeto vagystės ir t.t.” Taip, visiškai teisingai pastebėta. Kodėl jie turi kažką keisti, jeigu tu gauni garantuotą atlyginimą  netgi nieko nekeisdamas. Ar jų atlyginimai priklauso nuo emigracijos mastų? Ne. Sakote “nėra teisingumo”? Bet ar priklauso jų atlyginimai nuo to, ar veikia tas teisingumas, ar neveikia? Ne,  nepriklauso. Tai, kodėl jie turi kažką keisti, jeigu jie gyvena kaip komunizmo laikais? Bet dauguma žmonių Lietuvoje nori, kad jie dirbtų žmonių labui. Piliečiai nori, bet ar nori koks nors valdininkėlis ar Seimo politikas? Ne, tik ne duok Dieve kažką pakeisti,  nes tada kiek privilegijų jis prarastų. Štai jie ir nenori nieko keisti, nes jiems yra gerai. Turime privilegijuotą kastą. Kažkada tai, kai jie nebuvo valdžioje, tai su visais šaukė Sąjūdžio metu:”Šalin sovietinį Drakoną!”. O kai tą sovietinį Drakoną nugalėjo, tai jie užsiropštė į valdžią ir jiems akys apraibo nuo privilegijų. Ir tada jų nuomonė apie valdžią staigiai pasikeitė. O pasikeitus nuomonei, tuoj pat jie užgiedojo:“Tegyvuoja savas NEI NUO NIEKO NEPRIKLAUSOMAS DRAKONAS”. O piliečiai pasijuto apgauti. Bet jie tikisi, kad ateis į valdžią KITI, KURIE NUGALĖS TĄ “SAVĄ NEI NUO NIEKO NEPRIKLAUSANTĮ DRAKONĄ”. Bet ir tiems naujiems bus pažertos “privilegijos” ir jų silpnas, privilegijoms negalintis atsispirti protas, pakuždės: “dainuok kaip ir visi kiti - Tegyvuoja Drakonas”. Tauta neturi tokių, kaip Mahatma Gandhi, kuris drąsiai pareikštų Seime:”Šaliai gresia pavojus, jeigu: 1)Yra sukauptas turtas be darbo; 2)Malonumai be dorovės;3)Žinojimas be supratimo; 4)Verslas be etikos;5)Mokslas be žmogiškumo;6)Religija be tikėjimo;7)Politika be taisyklių”. Štai, kiek reikia keisti mūsų  valstybinėse institucijose. Kas tam pasiryš? Tokių šiandien Lietuvoje vargu ar rasite.

Ar NS lyderiai prieis kada prie veidrodžio?       2020-06-19 20:17

Regis, žydų išmintis sako, kad jei kažkas pasakė, jog tavo ausys panašios į asilo, nusijuok. Pastebėjo antras tai- vis tiek numok ranka. Jei mestelėjo šią mintį ir trečias- prieik ir patyrinėk save veidrodyje…
1) NS veikėjams raginimą burtis su kitais nesistemininkais, dėl minimalios patriotų sėkmės rinkimuose, išsakė salies šviesuolių (patricijų..) būrys…NS šulai ,matomai, išdidžiai pakrizeno tarpusavyje. Reakcijos- jokios…
2) 35 visuomeniški piliečiai- neabejingųjų gvardija (Romos raiteliai pagal G. Seneką..).irgi paragino juos burtis pagal Sąjūdžio išmintį su padoresniais ONS oponentais.Priminė , jog 2024 m. rinkimuose jau ,matomai, net nebebus nei kam besitelkti lietuviakalbėje ES gubernijoje..
NS grietinėlė numojo ranka- tyli ,išdidžių vienišų teisuolių kaukes užsimaukšlinę. Gal giliamintiškai mąsto- pradėti rinkiminę kampaniją rugpjūtį ar dar geriau- rugsėjį? O gal aplamai nepradėti visai ir nuo Olimpo stebėti, kaip Santalkos kuopa eis už valstybingumą ir demokratiją prieš ONS legionus spalį?
Beje, CP, KS ir tautininkai priėjo prie ,,veidrodžio’’ po dviejų paraginimų ir jau juda Santalkos keliu…
3) NS šalininkų bastione- tiesos.lt svetainėje- tam šviesuolių raginimui,vėl patalpintam tarp komentarų po Rusteikos tekstu apie rankas, neseniai vėl pritarė dauguma- 13 laikintojų. Ar privers šis, jau trečios žmonių grupės, proto balsas ( anonimų -plebėjų pagal Seneką) NS vadovus bent susimąstyti ir prieiti prie veidrodžio?
A.

Kis       2020-06-19 15:11

Rusteika,tai rakstis siknoje tiems mini “Saliamonams”,kurie kasdiena ir net po kelis dienoje,aiskina per visas privacias Tv,valstybinesistaigas kad,tik toks gyvenimas prasmingas.Pameciau Lryto tv seimininkas bent tie vagiukai is LRTV(Paleckiukas)net pabezdedamas prie mikrofono butinai isprievartaus “oponenta”(sitaip vadina laida)kelis kartus kol tas paluzes istras rodydamas pirstu i niekur-;taip tai jie kolchoznikai per 4 metus nualino isvoge Lietuva ir vel teks(jau zino)Landzbergerio banditeliams “atstatyti” i vieta?Ar nesi tuo,kuri tas pats Birbis laiko uz masneles?

Šlipsai       2020-06-19 15:11

štai kas svarbiausia, kuo įdomesnis tuo gražiau, svarbiausia rinkime tuos, kurie gražiai juos dėvi, bet kad nebūtų basi…

abc.       2020-06-19 15:00

prezidentą Maldeikienė pavadino nuliu o Rusteika nieku. ką tai galėtų reikšti?

...        2020-06-19 14:46

Наш паровоз, вперед лети!
В Коммуне остановка,
Иного нет у нас пути,
В руках у нас винтовка.

Pritariu grumstui       2020-06-19 13:40

Pokyčiai iš tiesų pavojingi. Vienas mano klasiokas (sovietmečiu) kokioje 9 ar 10 klasėje skundėsi kitam: ,,Neįdomiais laikais gyvename. Nei dabar karų, nei revoliucijų.” Tas liūdnai pritarė: ,,Aha…”. Net išsižiojau. Bet nutylėjau. Kur jau ten man, apolitiškai smulkmei, kištis į tokius idėjiškai pažangius pokalbius… Klasiokas, aišku, septynmyliais žingsniais darė stulbinamą karjerą. Apie dėdę striboką ir paties kai kokius nuopelnus, aišku, niekas garsiai nekalbėjo. Bet štai netyčia dar visai jauną vyrą ištiko dainuojanti revoliucija. Nežinau, kiek aktyviai dalyvavo kontrrevoliucijoje, bet karjeros neliko jokios. Negi eisi kroviku ar pagal išsilavinimą krapštysiesi po daržą? Išlaikomas žmonos, pradėjo idėjiškai naikinti bambalius. Dabar, sako, jau guli su pampersais, nors dar kaip ir ne laikas būtų. Taigi atsargiai su tomis revoliucijomis! Nes nežinai, kurioje pusėje atsidursi. smile

ah1       2020-06-19 13:06

nieko naujo. Laisvė tai bardakas arba rojus/ malonumų sodas.Ir kas gali atsisakyti rojaus/ malonumo sodo?

štaziui       2020-06-19 10:44

stasele… (toliau tęsk pati, nes jau privalėjai išmokti).

viskas labai gerai - keisti nieko nereikia       2020-06-19 8:53

komunistai su kgbistai valdo
didžiulė atskirtis
masinė emigracija
teisingumo nėra
korupcija ir biudžeto vagystės ir t.t.
—————
jei nori keisti tą tobulą tvarką - tavim susidomės VSD, STT, VRM, GP ir kitos valdžios apsaugos struktūros.

stasys        2020-06-19 8:14

grumstas ir čia nori Petkevičiaus durniu laivo bures išskleisti o papūtus palankiam vėjui gal net kažkur jomis nuplaukti . Mielieji Jums laiko tik prie jūros braidyti pamirkius kojas į Baltijos jūros sūdymą. Išnaudokite likusi laiką , ne tiek daug jo ir liko .. o pasidžiaugti būtina .

grumstas       2020-06-19 8:03

Ačiū , tau Algimantai, kad solidarizuojiesi su tokiais pat nemiegančiais , ir pasiunti jiems iš pačio ankstaus vasaros kokią nors “šventvagišką” dabartinės valdžios, situacijos vertinimą, mintį... Rašančių dabar daug , knygrašių ant kiekvieno kampo, kaip pas šunį blusų, bet turinio rašliavoje būna retai, itin retai savicenzūrinėje ofisinėje “žiniasklaidoje”-melagienoje.
O keisti nereikia , taip dar nebuvo , kad iniciatyvą pradėtų eiti iš apačios… Iniciatoriai tokių pakeitimų turi karčią istorinę patirti - nuo pat baudžiavos laikų  iniciatoriai keitikai , buvo vežami , etapuoami už Uralo, Pavolgio stepes, , vėliau į tundras , taigas . Jeigu valdžioje atsirasdavo “keitikų” , tipo “miša”, (taip pat panašus ir kitas Miša iš Sakartvelo) tai būdavo laukiama , kas iš to išeis, ir keitiką  išvežus į Krymo caro ar carienės poilsio rūmus, būdavo aptariami kaip galima situaciją panaudoti savo asmeniniei turtinei padėčiai “esmingai’ pagerinti…
Jeigu “kūdroje” pakeiti režimą, šviežais vanduo ir oras tampa nuodais buvusiems gyviams, respektabiliai gyvavusiems anksčiau, tad keitimo variantas nė už ką nebus daromas ir net siūlomas. net kūdros vyriausiojo bankininko atlygios nebus svarstomas, o ką kalbėti apie skamiais vardais pasivadinusius KT.Rinkimų sąrašinė sistema kūdroje yra neskęstantis “lėkuvnešis” ant kurio denio dešimtmečiais tie patys veideliai…
Istorija rodo,knygos rašo, kad keičimasi kūdroje, kada apklinkiniuose vandenyse kyla cunamiai , ir banga nuplauna visą brudą... Tačiau kaip žiurkės puirmos palieka laivą, taip jos pirma įsikrausto į naują pgyvenamają erdvę.

stasys        2020-06-19 8:01

Ne darymas A.Rusteika žmogų puošia ir ne darbas nuogas ji gerai charakterizuoją . R.Karbauskio valstiečiai kaip tas trijų hektaru ūkininkas kuriam jo asmeniniai interesai aukščiau bendruomenės . Galima daugumos pagrindu įtvirtinti tokias sprendimo priėmimo nuostatas, bet jos netaps ilgalaikės ir jau sekančio Seimo mus pakeistos .  Ieškoti sutarimo sprendimuose yra kelias leidžiantis išvengti tuščio darbo ..kai trumpalaikė ambicija trumpam laikui ima viršų o vėliau būna kitu tyliai padedama į stalčių kaip gėdos ir paniekos ženklas tuščiai iššvaisčius suteiktą pasitikėjimą vis. Ir svarbiausią laiką . Kaip verslininkas R.Karbauskis negali nežinoti jo (laiko)  svarbą todėl daroma prielaidą jog tokį kelia rinktasi tyčiom . Kaip reiktu žiūrėti į žmogų kuris du metus dirbo Lietuvai o sekančius du paskyrė rietenoms .?
-  ką nors keisti į gerą nėra teisingas kelias , privaloma žinoti ir numatyti viso to vėlesnes pasekmes . Čia tik A.Rusteika išėjęs pavedžioti šunį gali rinktis kur jam traukti ši karta .


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.