Demokratija ir valdymas, Emigracija, imigracija, demografija

Algimantas Rusteika. Kandidato į Prezidentus atmintinė

Tiesos.lt redakcija   2018 m. sausio 24 d. 4:51

71     

    

Algimantas Rusteika. Kandidato į Prezidentus atmintinė

Kalbėk apie, ką vyrai tyli virtuvėse ir moterys trokšta išgirsti. Įvardink iki galo, kas skauda, prakrapštyk visas iki vienos žaizdas. Išskyrus pagrindinę problemų priežastį – politinės sistemos supuvimą ir nesugebėjimą problemų spręsti, užkardant bet kokias esmines reformas, pašalinant iš viešumos permainų siekiančius žmones ir uždusinant visas atsinaujinimo perspektyvas.

Pažadėk visą pasaulį, daryti juk nieko nereikės – Prezidento programų nei Seimas, nei piliečiai netvirtina. Pasiremdamas Norvegijos, Estijos ar Mandžiūrijos pavyzdžiais siūlyk kokius tik nori sprendimus vidaus politikoje, kurios Prezidentas tiesiogiai nevaldo. Nuo kritikų atsišaudyk Prezidento įstatyminės iniciatyvos teise ir galimybe nepasirašyti įstatymų, kas sėkmės atveju leis išvengti būsimos atsakomybės, permetant ją Seimui ir Vyriausybei. Į neparankius klausimus atsakyk, kad tai ne Prezidento kompetencija.

Išmok atmintinai ir kartok, kas į Konstituciją surašyta, nes būsi garantas. Apie pagarbą žmogui, jo laisves ir teises normaliai gyventi, gauti orų atlyginimą ir aprūpinimą senatvėje, valstybės nesikišimą į privatų gyvenimą, nemokamą mokslą ir gydymą, laisvą spaudą, lygias galimybes reikšti įsitikinimus ir kitas stebuklines pasakas. Žmonės svajoja apie laisvę, bet jos nemėgsta, patys spręsti tingi arba bijo ir nori būti valdžios ganomi, tai jiems patiks.

Nieko naujo, įdomaus, realaus ir konkretaus neturi ir tą žinai. Prasidėjo antrasis – policinės, totaliai viską kontroliuojančios valstybės – Atgimimas. Nebijok būti nesuprastas, nes žmonės to laukia – skirsis kandidatų retorika, bet nė vienas nesiūlys mažiau drausti, duoti daugiau laisvių, leisti spręsti patiems ar mažinti mokesčių. Pažadėk dar daugiau draudimų ir griežtesnių bausmių, įvesti naujas tvarkas, kontroliuoti ir didinti prievoles, kad mums visiems būtų geriau.

Neužmiršk parodyti kaltųjų ir pagąsdinti – žmonės be to negali. Astravas susprogs, rusai puls, tu mūsų ir valstybės išsigelbėjimo viltis! Aplink vien sovietinė nostalgija, siautėja šešėliai, tyko plėšrūs oligarchai ir savavališki statytojai su statybos leidimais kišenėse. Kalti visi ir viskas, kas buvo, o baigiamajame etape, kai kiškeliams atsiras drąsos, palenktyniauk su kitais kritikuodamas D.Grybauskaitę – žmonės tą mėgsta ir pelnysi balsų.

Nebijok solidarizuotis su pilietinėmis iniciatyvomis, nes daryti vis vien nieko nereikės. Ilgėkis pilietinės visuomenės, kuri yra lojalių, audringai plojančių ir problemų nekeliančių piliečių sambūris, atžygiuojantis su vėliavytėmis paremti visų valdžios nesąmonių. Tavim patikėjusius, tikrus, neparankius ir reiklius pilietiškumo želmenėlius išravėsi vėliau, kaip visi ir visada.

Visuomenėje įtampą keliančiais klausimais (vienalytės santuokos, dviguba pilietybė, atskirtis ir atlyginimai, mirštanti provincija, mūsų emigracija ir jų imigracija, valstybės ištirpimas Europos Sąjungoje, griūvantis Gedimino kalnas ar Vyčio paminklas ir t.t.) šiukštu nieko konkretaus – prarasi vienos pusės balsus. Būk laisvas nuo sprendimų ir galėsi daryt, ką tik nori. Ilgai ir protingai kalbėk apie konsensusą, tarimąsi su visuomene, žadėk laikytis teisinės valstybės principų, gerbti Konstituciją, naudok kitus nuvalkiotus ir neįpareigojančius niekus.

Užsienio politikos, už kurią tiesiogiai atsakysi, nėra ir antrąjį šimtmetį neturėsim. Kuo mažiau, keliais sakiniais: grėsmėms nepasiduosim, Europos Sąjunga atsinaujins ir sustiprės, mes tame šauniai sudalyvausim. Būsim demokratiškai ir tolerantiškai solidarūs, už vienybes ir vertybes, t.y. jokie, užtat gausim pinigų, kuriuos galėsim įsisavinti, o niekšas D.Trumpas mus apgins, nes taip gyventi verta.

Dėl to, kas pasakyta, smarkiai nesijaudink, tai neturi jokios reikšmės. Viską nuspręs, už ką los ar nelos visuomeninis manipuliuotojas, ar esi geras vyras, buvai ar nebuvai mentu, kokius iš tavo spintos skeletus ištrauks, ar sužinosi iš anksto, ko studijoje paklaus jakilaičiai, ar patiks moterims tavo ševeliūra, plepėsena ir žmona. O tų, kurie supranta, kas čia sakoma, ir bando galvoti patys – menka saujelė, jų balsas į dangų neina.

Galite užsisakyti mokamas gerų vyrų konsultacijas ir iškilmingų prakalbų rašytojo paslaugas. Dieną pinigai – vakare tekstas, naktį pinigai – rytą tekstas. Imu nebrangiai, galima ir grynais be PVM. Siųskit kurjerį su išjungtu išmaniuoju. Už Lietuvą, vyrai!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2018-01-28 17:12

Patikslinu savo mintį - ,,išsikelti ir išsirinkti sau nepriklausomus, garbingus vadus” turėjau omeny bendruomenių ar sąjūdžių vadus, kaip tikinčiųjų bendruomenės išsirinkdavo vyskupus.

Marginalas dėl Al.o       2018-01-26 15:40

Dar kartą drįstu tvirtinti, kad dabartinė Lietuva yra eilinė DEMOKRATIJA, kuri tik ir gali būti: ar rinkimai klastojami? ar iš tų pavaizduotų durnelių vienas netaps “prezidentų”? Ar nesukurtas toks pat oligarchinis socializmas, kaip ir Vakaruose?
Tiesa, ten prasivogusius oligarchų tarnus momentaliai kiša už grotų, kad niekas neimtų abejoti “teisingumu”, o Lietuva viena akimi dairosi į rodina-matj, kur valdžioje kriminalai. Tačiau tai neesminis skirtumas nuo Vakarų: rinkimai tikrai neklastojami (skirtingai nuo burliokijos) ir Balsųdauguma tikrai priima oligarchų įstatymus. Ko nori, Al.as? Lauk “tikrų rinkimų”, sėkmės!
Daugiau tikėkite “tikra demokratija”, egzistuojančia miglotoje buratinų vaizduotėje.

Al.       2018-01-26 2:05

Nurašom Lietuvą kaip nedemokratinę ir užvaldytą komunistų ar tiesiog vagių. Ir kas galėtų paneigti ? Bet privalomo sodomijos pripažinimo stūmimas, vykdomas Eurokomisijos rūpesčiu ir pinigais, rodo, kad užvaldyti ne tik mes. Kad tikroji padėtis yra žymiai blogesnė. Ir ,,užsienis” mums ne tik nepadės, bet kariauja ,,hibridinį” karą. Ir kaip atsitinka,kad net krikščioniškos partijos,ne tik Lietuvoje, bet ir demokratiškuose Vakaruose nesipriešina privalomam sodomijos skatinimui ? Kaip gali Vakarų visuomenės išsirinkti prezidentus, skatinančius Europos užtvindymą svetimšaliais, stumiančius sodomijos propagandą nuo kūdikystės ? Juk akivaizdu, kad dauguma rinkėjų to nepalaiko. Tai kaip tai įvyksta ? Manau, akivaizdu, kad tai įvyksta gausiai finansuojamu sąmokslo būdu.O toms šalims, kuriose kol kas tai nepavyko, yra grasinama. Ir ne tik. Taigi,Lietuvai jei ir pavyktų išsirinkti bent kiek padoresnę valdžią,tai neilgam, nes po to susigrumti su ES vadovybe. Europos žmonės stebėjo, bet tik po laiko pastebėjo,kad sena gera Europa, išsivadavusi iš raudonai rudų diktatorių yra jau vėl pavergta.Ir pavergėjai kontroliuoja pinigus, valdžią, žmones, informaciją. Net bažnyčias. Svarstykim ką galim padaryti esamoje situacijoje. Nedalyvauti rinkimuose beveik neįmanoma, nes tam reikia agitacijos.O ji būtų drastiškai nugesinta. Atsiminkim kiek vargo buvo dėl referendūūūmo. Ir kaip jis baigėsi jo organizatoriui.Dar gerai,kad visų nesusodino į lėktuvą, kaip lenkų. O jei ateitų mažiau, nei reikia, manau, tiesiog pratęstų, kaip pratęsė balsavimą dėl stojimo į ES.  Ar tiesiog suklastotų paprastuoju būdu, kaip, manau, buvo Lozoraičio ir kirtais atvejais. Juk ar ne tam ir laikomi patikimi skaičiuotojai ketvirtį amžiaus ? Todėl nieko nesitikiu. Bet kodėl turim rinktis tarp blogo ir dar blogesnio ?Kas mums trukdo kurti kitą, teisingą Lietuvą ? Išsikelti ir išsirinkti sau nepriklausomus, garbingus vadus? Taip, kaip tai darė laisvės sąjūdžiai Lietuvoj ir visur pasaulyje.

Raigaidžiui       2018-01-25 19:27

Gražu matyti, kaip tipas kuris yra prirašęs tonas neapykantos krikščionybei sklidinų ir krikščionis
niekinančių komentarų, susiriesdamas meluoja jog jis yra “švelnus ir pūkuotas” ir dar kitus nuolat kaltina melais:)
Raigerdai, labai būdinga tau, kad neišturėjai cituoti KKKtititiucijos. Tas tuščių deklaracijų prirašinėtas popiergalių pluoštas šiandien realiai nėra vertaas net popieriaus ant kurio parašytas. Tu Raigerdai dėl “šv. KKKtititiucijos nuolat drąskaisi marškinius nuo pūzo, o kiekvoienam proto nepraradusiam žmogui yra akivaizdu, jog ta tititiucija tėra kriminalinio režimo apsaugos priemonė. Būtent prisidengiant šv. Tititiucijos “viršianybia”, po ” tiaisinės valstybės” iškaba, Lietuvos Respublikos vardu buvo ir yra daromi sunkūs kriminaliniai nusikaltimai, apiplėšta ir nuskurdinta tauta baigiama išpošolvoninti emigracijon. O kas pas mus yra “tititiucijos” Garantė ir kriminalinio režimo stogas, a? Ar tik ne tavo Raigerdėli karštai mylima Rezidentė? Kodėl toks “moralumo” ir “tiesos” gynėjas Raigerdas niekada nekritikuoja tos kuri skelbiasi yra Neklystanti? Kodėl tyli ir nesirodai komentuoti po tais straipsniais kur akivaizdu, jog Matrioškės gynimas neturės pasisekimo? Ir kodėl tu pirmas atlekiti ir pribūni ten kur imamos gvildenti siteminės režimo problemos ir ypač kuomet pradedamas lukštenti koks nors saugumiečių sukurptas viešųjų ryšių Projektas siekiant pratęsti kriminalinės chuntos gyvavimą? Ką gali išlementi apsimetėli šlange?
Nieko. Tu į nepatogius klausimus “pamiršti” atsakyti juos paskandindamas demagogijos paklodėse. Manau, jog esi tiesiog užverbuotas protkrušys agentėlis.

Raigerdas       2018-01-25 18:29

klausimux 2018-01-25 18:52 yra tas pats Juozapas. Skirtingai nei Juozapas, aš neturiu priešiškumo nei vienai religijai. Aš laikausi to, kas parašyta mūsų LR Konstitucijoje: 26 straipsnis
Minties, tikėjimo ir sąžinės laisvė yra nevaržoma.
Kiekvienas žmogus turi teisę laisvai pasirinkti bet kurią religiją arba tikėjimą ir vienas ar su kitais, privačiai ar viešai ją išpažinti, atlikinėti religines apeigas, praktikuoti tikėjimą ir mokyti jo.
Niekas negali kito asmens versti nei būti verčiamas pasirinkti ar išpažinti kurią nors religiją arba tikėjimą.
Žmogaus laisvė išpažinti ir skleisti religiją arba tikėjimą negali būti apribota kitaip, kaip tik įstatymu ir tik tada, kai būtina garantuoti visuomenės saugumą, viešąją tvarką, žmonių sveikatą ir dorovę, taip pat kitas asmens pagrindines teises ir laisves.
Bet Juozapas šito suprasti, kas parašyta LR Konstitucijoje, nepajėgia. Ir jis elgiasi taip, kaip tai elgiasi nepakaltinami tipai. Būtent šitie keisti tipai būna arba religiniai fanatikai arba antikultiniai teroristai, kurie išaukština savo religiją (tai būna ir su krikščionimis, tai būna su islamo fundamentalistais, o fašistinėje Vokietijoje visuomenė buvo gąsdinama žydais, kurie,neva, naudoja krikščionių vaikų kraują savo patiekalmas) ir menkina kito žmogaus tikėjimą. Kaip pavyzdį, dažnai ta neapykanta išliejama ir pagonių atžvilgiu ir kitų religijų atžvilgiu. Ir nors 25 LR Konstitucijos straipsnis reikalauja, kad “Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais – tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija”, bet šitie nepakaltinami tipai neboja nieko, nes jiems jokie įstatymai negalioja, tame tarpe ir 10 Dievo įsakymų. Tikiuosi, kad su laiku, ta psichiatrų diagnozė, kad žmogus yra nepakaltinamas bus panaikinta ir jis privalės atlikti bausmę kalėjime, o ten, jau psichiatrai tegul jį ir gydo, jeigu jis panorės. Prieš įstatymus mes privalome būti lygūs: tiek normalus žmogus, kuris laikosi ir moralės normų ir įstatymų, tiek tas pamišimą propaguojantis tipas, kuris nesilaiko jokios moralės ir nesilaiko jokių įstatymų, bet stato save aukščiau visko, nes jis yra pasaulio “bamba”.   

klausimux       2018-01-25 17:52

o koks kvietkelis, kas per “diegas” yra ponas Raigerdas?
klevas? o gal būt “rabarbaras”?
kokiems interesams jis atstovauja ir kieno ideologiją tas scientologijos sektos “tiesas” išpažįstantis ir neapykanta krikščionybei varvantis ponas stumia?
ar šis karštas Madam Partšklos fanas nėra toks pat karštas režimo kumščio “fėezdė” įrankis?

Raigerdas >Misteriui        2018-01-25 15:59

Komentatorius Egidijus rašo:“Baikim pyktis, žmonės. Čia dar liko viena iš nedaugelio vietų, kur gali neabejingi sau ir valstybei žmonės pabendrauti ir pasidalintį mintimis, viltimis ir įžvalgomis”. Iš tikrųjų kiekvienas žmogus šito nori. Dar Konfucijus rašė:“Nedaryk kitiems to, ko nenorėtum, kad tau darytų”. Vėliau jį atkartojo kiti išminčiai. O Kristus jau pasakė taip:“Mylėk savo artimą, kaip pats save”. Tai, kodėl žmonės nesupranta ir nevykdo to Kristaus paliepimo? Pavyzdžiui, kodėl šito nedaro Juozapas, kuris čia mušasi į krūtinę, kad jis esąs krikščionis? Nes, jam nusispjauti į tai, ką pasakė Kristus, kadangi jis save laiko aukščiau. Jis elgiasi taip, kaip jam šauna į galvą. Čia nėra tiek daug komentatorių, tai Juozapui reikia išlieti savo neapykantą ir jis čia pasirašinėja su daugybe skirtingų nick’ų.  Jam svarbu apdergti ką nors. Tai ir yra pagrindinis jo “darbas”. O kadangi Tarabilda yra jo “draugas”, tai jam čia leidžiama viskas, nes jis čia yra “mūsiškis”. Ir komentavimas pavirsta į beprotnamyje vykstančius ginčus. Komentatorius Misteris dažnai bando manipuliuoti Juozapu. Tai yra klaida. Cituoju iš alfa.lt:“1)Atsisakykite manipuliacijų
Didybės manijos apsėstas žmogus būna labai patogus manipuliacijų objektas. Juk galima pataikaujant jo savimeilei ir jam meilikaujant priversti jį padaryti tai, ko jums reikia. Nepasiduokite tokiai pagundai ir nesinaudokite jo silpnumu. Verčiau pasigailėkite narcizo ir patarkite jam kreiptis į psichologą ar psichoterapeutą”. Aš pasiūlyčiau kreiptis į egzorcistą arba paskaityti straipsnį:“Egzorcistas Arnoldas Valkauskas: “Su kipšu galima kalbėtis”. 2)Paklauskite jo
Narcizams labai rūpi, ką aplinkiniai apie juos mano. Jeigu jo elgesys peržengia visas padorumo ribas, paklauskite jo: „Ką apie tave pamanys žmonės?“ Tikriausiai jis atsikirs, kad jam nesvarbu, tačiau pats tikrai susimąstys apie šį klausimą ir veikiausiai pakeis savo elgseną, kad išsaugotų reputaciją”. Visuose komentaruose Juozapas, kaip ta sugedusi plokštelė, kalba vieną ir tą patį:“Yra Juozapas ir visi kiti buratinai”. 3)Prisiminkite savo vertę
Narcizas veikiausiai padarys ar pasakys ką nors tokio, kad sumenkintų jus ir pakirstų jūsų pasitikėjimą savimi. To negalima jam leisti!”. 4)Jeigu pašnekovas stengiasi įtikinti jus, kad jis esąs pasaulio bamba, pusdievis ar didžiausias visų laikų mąstytojas, tai neskubėkite nervintis.
Didybės manija – vienas iš asmenybės sutrikimų, kuris atima iš žmogaus sugebėjimą realiai vertinti save ir aplinkinius. Žinoma, gailestis nepateisina jo egoizmo. Niekas nesiūlo jums kentėti jo įžeidimų. Užjausdami jį, nepamirškite savo interesų ir savivertės”. 5)Kaip bendrauti su pasipūtusiu narcizu? Bėkite nuo jo!
Jei nustatėte, kad susidūrėte su narcizu, pasistenkite tyliai pasišalinti nuo jo. Bendravimas su tokiu žmogumi nesuteiks jums jokio malonumo, tik gali sugadinti nuotaiką”.

pasakų apie "rinkimų" stebuklingas galias stūmikui       2018-01-25 15:31

prezidento rinkimai yra antraeilis dalykas.
įstatymus leidžia seimas.
seimas gali prezidentui ir apkaltą surengti.
svaičiojimai apie stebukladarį antisisteminį prezidentą yra juokingi.
režimas neleis tame poste atsisėsti jėgos struktūras, prokuratūrą bei teismus galinčiam valdyti antisisteminiui asmeniui.
arba atims tas galias ir izoliuos paliekant dekoratyvines funkcijas arba nušalins.
kaip?
“parodykite man žmogų o straipsnį tai jau pritaikysim”:)

Komentatorius       2018-01-25 13:30

Pagal “medijų” elgesį jau galima konstatuoti,
kad būsimaisis prezidentas yra parinktas.
Tai - vienas iš dviejų mentų...
Ką nors kitą išrinkti būtų galima tik tuo atveju,
jeigu bambaliniams ir runkeliniams uždraustų balsuoti.
O tai neįmanoma…

Netaigis Juozapui       2018-01-25 13:28

Nemaišyk rinkimų įstatymų. Jie skirtingi.
Juk apie viską ne veltui pagalvota.
Ir visiems kartais lemta pabūti “buratinais”...

taigiui apsimetančiam jog nesuvokia       2018-01-25 13:04

jeigu pirmąjame rate neatvyksta dalyvauti būtinas minimumas, rinkimai laikomi neįvykę, “taigi”:) jokio antro turo ir “vado”.

Juozapui       2018-01-25 12:52

“Išrinktu laikomas tas kandidatas į Respublikos Prezidentus, kuris pirmą kartą balsuojant ir dalyvaujant ne mažiau kaip pusei visų rinkėjų, gavo daugiau kaip pusę visų rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų. Jeigu rinkimuose dalyvavo mažiau kaip pusė visų rinkėjų, išrinktu laikomas tas kandidatas, kuris gavo daugiausia, bet ne mažiau kaip vieną trečdalį visų rinkėjų balsų.

Jeigu pirmame balsavimo rate nė vienas kandidatas nesurinko reikiamos balsų daugumos, po dviejų savaičių nuo rinkimų dienos šio įstatymo nustatyta tvarka rengiamas pakartotinis balsavimas dėl dviejų kandidatų, gavusių daugiausia balsų pirmame balsavimo rate. Šiuo atveju išrinktu laikomas kandidatas, surinkęs daugiau balsų.”
——
Taigi, vadą tu turėsi visada, ar eisi, ar neisi į rinkimus…

to parode       2018-01-25 12:42

nereik meluoti,nes Lietuvoje didele mase zmoniu neina balsuoti,o ateina 5proc lojaliu partiniu ir isrenka visiems ju tinkama prezidenta,seima,tad butina eiti visiems nepatenkintiems,vat sito partijos bijo,mano nuomone

parodė ir išsidavė       2018-01-25 12:37

buvo nemažai įtarimų, jog pradėjus kalbėti apie režimo sąlygomis vykdomų “rinkimų” beprasmiškumą įsikišo saugumo kontoros agentai.
o kaip gi - tema antitarybinė, labai pavojinga režimo gyvasčiai.
siekiant pasitikrinti ar tikrai kontora pasiunė kadrus-trolius knisti skaitytojams protą bei gesinti aštrius antisisteminius komentarus, buvo parašytas testinis komentariukas:
2018-01-25 1:37
po šio komentaro kontora nebsusitvarkydama su agentų pastangas niekai verčiančiu komentatoriumi pusei paros blokavo skaitytojams prieigą prie portalo.
(tikriausiai visi pastebėjote)
taigi spėjimas pasitvirtino su kaupu.
reiškia režimas paniškai bijo rinkimų boikoto, nes tuo atveju jie tiesiog nieko nebegalėtų padaryti ir visiškai praarastų situacijos kontrolę.
rinkimų boikotas yra reali ir didelė grėsmė chuntos valdymui.
ėjimas balsuoti - tiesioginė ir svarbiausia parama režimo klestėjimui.
kiekvienas lekiantis “balsuoti” buratinas yra natūralus Lietuvos priešas ir kolaborantas.

Norint       2018-01-25 1:14

kandidatuoti manau reikia stipraus užnugario,pastarasis kriminalizuotas,kitaip gali neprabusti…

$+$       2018-01-25 0:57

Kritinė masė žmonių nesupranta, kad valdžią jie “renka” tam, kad ji, t. y. valdžia juos dulkintų (atsiprašau už leksiką). Ir nesvarbu ar tai konstitucinė monarchija, kaip Britanijoje, ar konstitucinė diktatūra, kaip Lietuvoje. Balsavimo esmė ta pati.

Nieko idiotiškesnio už pretendentų į kandidatus siūlymą ar diskutavimą, kuris būtų geresnis, nesugalvosi. Šis portalas galėtų tokių temų neprovokuoti. Nors… norinčių dalyvauti plikų karalių parade buvo ir bus.

prosto tiesiogui iš kontoros       2018-01-25 0:37

Dviese pamainoje ir nesusitvarkote?
Ajajajai- va kaip perniek taškomi mokesčių mokėtojų pinigai :(
Putinas užvaldė portalą, rusai puola, o valstybės gynybos priešakiniuose dzotuose vieni mulkiai.
Prasti popieriai…

Tiesiog       2018-01-25 0:26

akyse sukvailėjo šis portalas   ir jo komentatoriai.  Pasiprašykit maskolijon,  kas jum daugiau belieka ,inkštikai?

Tiesiog       2018-01-25 0:24

akyse sukvailėjo šitas portalas   ir jo komentatoriai . Putinas džiaugiasi.

Pikcui       2018-01-24 23:04

Balsuotojų skaičius nesvarbus tik II-ture.
Pirmame ture yra minimumo limitas.
Tektų keisti KKKtitiuciją, o tai netvsėkmės atveju procesas metams laiko.
Nepavykus procedūriškai tris kartus seime nubalsuoti keturiais penktadaliais “už”, to paties KKKtiucinio klausimo negalima registruoti net svarstymui du metus, berods.
Chuntai šikna pypkę rūkytų smagaus boikoto atveju.
Nieko nereikia daryti- tik ...nieko nedaryti!
Neit į buratinų cirką ir kvit.
Tinginio lodario svajonė.
Pigesnių revoliucijų nebūna.
Visos kitos brangios ir problemiškos.

Ogalreikiui       2018-01-24 22:55

Ieškote šiaudo?
Nelabai pavyks.
Visuomenė oficialių galimybių įtakoti “sąrašų” neturi.
KKKtititiucija tokių dalykų nenumato. Dvasios neleidżia..
Pabandykite nueiti į elertė paprašyti pasisakyti jog nausėdos yra brudai.
Tamstos net per slenkstį vidun niekas neįleis.
Monikučių portalas irgi neleis “juodinti” JŲ kandidatų.
Nepublikuos tamstos įžvalgų.
Todėl kad tamsta ne savas.
Galite tik čia pakomentuoti.
Čia, galite plūsti nausėdas kiek tinkamas.
Kaip tai įtakos sąrašus?
Bet tamsta galite padėti kryžuką biuletenyje.
Kaip statistas.
Nes kryžukus skaičiuos specialistai.
Ir būkite tikras- suskaičiuos “taip kaip reikia”.
Nepergyvenkite- “Prezidentas” jau parinktas ir išrinktas.
Belieka, tik kad numatytą dieną buratinai savo dalyvavimu patvirtintų jog “vsio zakonnko”. smile

Pikc       2018-01-24 22:44

Pagalvojau apie raginimus nebalsuoti. Taip, sunku ginčytis dėl to, kad “tai ką dabar kažkodėl vadinate “rinkimais” yra šūdas su bruknėmis”. Bet štai įsivaizduokime situaciją: į rinkimus nesusirenka tiek žmonių, kad jie būtų laikomi įvykusiais. Bet - KAŽKIEK žmonių vis tiek balsuos. Valdžiagyviai pasitars ir nuspręs, kad laimi kandidatas, surinkęs daugiausiai BALSAVUSIŲ žmonių balsų - ir problema išspręsta. Iš teleko paaiškins, kad kitos išeities nebuvo, nes rinkėjų aktyvumas nuolat mažėja, bet čia nieko baisaus - į Europą lygiuojamės, ten irgi tas pats, sprendžia sąmoningiausieji, taip ir turėtų būti, o tie, kas nebalsavo, negalės niekuo skųstis, nes gi patys savo noru atsisakė sprendimo teisės. Bent jau aš valdžiagyvių vietoje BŪTENT TAIP daryčiau.

O gal reikia       2018-01-24 22:07

kažkaip rasti būdus neleisti atsirasti kandidatų sąraše. Nes visa kita tik dėl akių.

Džeikui Tarabilda       2018-01-24 21:39

Pats iš Amerikos tikriausiai nematai, kaip čia viešieji ryšiai gamina mums prezidentus. Tokius pripučiamus ir didelius, kad užstoja visą panoramą. Kas nepatenka į ekraną, tas už ekrano.

labai gerai, ačiū       2018-01-24 21:13

Dažniau apsilankantys skaitytojai puikiai supranta koks ir kokio lizdo “paukštis” yra tipelis “vai me” smile

Dzeikas       2018-01-24 21:08

Man vien pamacius ,kad palaikomi tokie kondomai kaip Nauseda, Svirnelis, teta Blyn - juk zmones isgirde apie sias kandidaturas turetu klaust ar CIA me p.Greitai atkurta Radio Show laida skirta prezo rinkimams.Bet me - rimti kandidatai.Gnaibau save, gal sapnuoju.
Tragedija tame ,kad zmones nemato tame tragedijos…Lietuvos iesko due su kastuvais.

vai me>judošiui       2018-01-24 21:03

Taip ir galvojau, kad rasiu tamstą cia,Agituoji, boikotuoti prezidento rinkimus. Suprantu, kominterno palikuonys neturi daugumos ir negali išrinkti eilinio “švonderio” ciabuviams. Makaronai nesikabina, pagrindinis klastotojas pensijoje, tad reikia ,įkalbinti rinkėjus, neiti balsuoti.Tuo paciu, apdergti tautą ir šalį kurioje gyveni.

smalsiam       2018-01-24 20:54

Gal tamstai dar “įduoti ir raktą nuo buto kur sudėti pinigai”? smile
Tiesa, noriu padtebėti, jog tamsta tardydamas ir Dievulį primindamas, pats kažkodėl nenurodai nei vardo nei pavardės nei adreso nei asmens kodo.
Gal tu koks saugumo ubliudkas?
Nes tik saugumo šunėkai susizgrimba protestuoti ir apeliuoti į įžeistus jausmus kai pasirodo antitarybiniai režimą kritikuojantys komentarai.

labai mandagiam       2018-01-24 20:48

Mandagiai:
Neįvykus “rinkimų” farsui, būtų skelbiami kiti “rinkimai”.
Visuomenė gali paskelbti ultimatumą-
nebedalyvausime kriminalinio režimo legetimavime!
Varu po šautuvu niekas prie urnų nenuvarys.
Ne tie laikai, be to Briuselis neleis.
Jeigu “rinkimų” cirkas įstrigs, pasaulis sužiurs-
ėgi kas ten vyksta?
Pasiteisinti bus sudėtinga- civilizuotiems žmonėms pigių makaronų nepakabinsi.
Tada režimas klaus- tai ko jūs brangūslietuvosžmonės norite?
Žadės, (meluos) pakelti pensijas ir algas.
O mes-
1. reikalaujame pakeisti Referendumo įstatymą;
2. reikalaujame naujo pagrindinio įstatymo;
3. reikalaujame išformuoti siauroviziją ir įkurti realiai visuomeninę tvr.
3. reikalaujame tikrų rinkimų pagal naujus įstatymus.
Valdžia - “Ne!”
Na ir mes - “Ne.”
Ir niekur šunsnukiai nesidėtų.
Jokių maištų, jokio chaoso.
Tik tvirta valia be kompromisų.
Tai vadinasi taikus pilietinis pasipriešinimas.
O tai ką dabar kažkodėl vadinate “rinkimais” yra šūdas su bruknėmis.

"ne buratinui"       2018-01-24 20:41

kaip pristatytumėte save?Kaip Jus identifikuoti?Jei manote,kad esate tas,kuris nustato kas,kur ir kaip ir kodėl?
Dievo galioje viskas-tą suprantame,bet tamsta lyg sekantis herarchijoje po Dievo?Bet kas?

beraščiui       2018-01-24 20:33

Nemoki perskaityti kas buvo parašyta?
Žmones- myliu. Labai.
Buratinų mylėjimas būtų iškrypimas.
Nepraktikuoju. Fu.
Iškrypimas yra nekrikščioniška veika.

Krikščioniškam ne buratinui       2018-01-24 20:13

Nekrikščioniška yra nemylėti žmonių.

To :Juk be “rinkimų” nebūtų ir “išrinktųjų"       2018-01-24 20:11

Leiskit mandagiai Jūsų paklausti, o kas tada būtų?..

pasipiktinimui       2018-01-24 19:57

Kas “nekrikščioniška”?
Sakyti tiesą?
Kristus moko- “Tiesa jus išlaisvins”.
Parodykite tą Šv. Rašto eilutę,
kurioje būtų parašyta jo “išlaisvins pataikavimas”.

moralistui       2018-01-24 19:50

Žmonės yra tie, kurie galvoja.
Atsakingi ir orūs piliečiai yra žmonės.
Tokiems visokiariopa pagarba.
Buratinai yra idiotai su pasais kišenėse.
Pasal kvailio kišenėje yra tik durniaus pažymėjimas.
Durnius gydyti reikia.
Pastatant prieš veidrodį nuogus.
O glostant ir vadinant kvailius “brangiais”, protinė ligonių negalia tik progresuoja.
Aš glostau katę, ir šunį paglostau, pakasau paausius.
Bet tie gyvulėliai nereikalauja, jog vadinčiau juos žmonėmis.
Kodėl kretinai kupini pretenzijų?
Juk nuo gyvulių skiriasi tik kad identifikacinius žymenis nešiojasi paso pavidalu, o ne įvertus į ausį ar parištus po kaklu.
Kuo vadinti pusgalvius, kurie patys sėdi šūde iki ausų ir dar savo debiliškais balsavimais verčia normalius žmones kęsti balsuotojų “pririnkto” mėšlo dvoką metų metais?
Kieno dėka trisdešimt metų Lietuvoje veši ši nyki santvarka?
Nedidelio procento protingų ir dorų žmonių, ar kaimenės avinų, veršių ir asilų? “Brangūs Lietuvos buratinai” ne prie ko?
Juk be “rinkimų” nebūtų ir “išrinktųjų”.

Busui       2018-01-24 19:43

Tamsta ne krikščionis, o tikras homosovietikus mutantas.

to bus       2018-01-24 19:20

komentaras eina iš žmogaus,žeminančio kitus žmones?Ką Jūs galite jiems pasakyti,jei ,galimai,nežinote kas yra žmogus ir kokia jo misija Žemėje?

Bus        2018-01-24 19:13

Žmogeliai labai įsižeidžia kai juos pavadina “buratinais”.
Tačiau komentarų tekstai akivaizdžiai demonstruoja, jog ” buratinų” epitetas netgi per daug korektiškas. Bukumas ir burliokiškas kumetizmas liejasi perkraštus, nes idiotai Lietuvoje, kaip taisyklė, pasižymi itin dideliu aktyvumu.
Niekas nesvarsto ar tas farsas kurį valdžia skambiai vadina rinkimais, apskritai turi kažkokią prasmę kriminal-ologarchinio režimo sąlygomis.
Tai “smulkmena” kuri liurbiams nerūpi. Kumečiams nerūpi ar “kandidatai” turi elementarių kompetencijų eiti atsakingas pareigas-
“svarbeuse kad geras žmogus”. O tas gerumas paprastai pasireiškia šnekėjimu pagal asilų pageidavimus. Girdima tik tai kas norima girdėti ir tuo pačiu nenorima matyti akivaizdžių dalykų. Patikrinti ” kandidatų” dosje, palyginti šnekas ir darbus- buratinams tokie dalykai nerūpi.
Buratinai tvirtai tiki loterijos stebuklu ir tuo jog tai jie “rinks”.
Jeigu kas nors buratinus priremia faktais ir nepaneigiam logika, buratinas ištęžta lyg pažiugęs pomidoras ir nutaisęs debilo miną susirūpinęs klausia:
“- Nu o tada už ką mum balsuoti?”
Galima pagalvoti, jog nebalsavusius šaudys, atims pensijas ar apdės baudomis.
Nei vienas buratinas niekada nėra savo kvailoje makaulėje sunokinęs paprasto logiško klausimo-
” Jeigu lig šiol nei vieni rinkimai nedavė teigiamų rezultatų-
gal tuomet ne balsavimais reikia spręsti problemas?”
Joks buratinas niekada nepaklaus-
“-O kokia gi galėtų būti veiksmų alternatyvą?
Gal mes galėtume susiorganizuoti ir pasipriešinti - nutraukti užburto rato sukimą?
Ne! Buratinai yra vatnikai burliokai, lietuvakalbiai ruskiai laukiantys gerojo Caro-Stebukladario kuris viską padarys vienas pats, greitai ir dykai.
Bet visa civilizacijos istorija moko, jo Laisvė yra dalykas kuris kainuoja brangiausiai. Nemokamos laisvės nebūna! Nemokamas tik sūris pelėkautuose ir padvėsusio asilo ausys. Net barankos skylė kainuoja!
(gausi tip pirkdamas baranką).
Bet buratinai rinks.
Rinks raudonviršius, o gaus vėl arba lepšį arba muchamorą.
Nes buratinai “mąsto” pilvais. Galvomis negali-
ten viduje, arba pjuvenos arba prišikta.
Ech, ...blogai bus. Bus dar blogiau.

Egidijus       2018-01-24 19:00

Baikim pyktis, žmonės. Čia dar liko viena iš nedaugelio vietų, kur gali neabejingi sau ir valstybei žmonės pabendrauti ir pasidalintį mintimis, viltimis ir įžvalgomis. Tokių vietų vis mažiau. Ir ne esmė, jei nesutariam dėl priemonių ar konkretikos - tikslas juk vienas.

Kas čia svaigsta       2018-01-24 18:07

Dėl “asmeninio Puteikio padorumo”, matyt, nebuvai su juo asmeniškai jokų reikalų? kito tokio melagio ir demagogo reik paieškot. O gal tu įtikėjai ta “pasaka” apie paskolas iš greitukų?

Raigerdai,       2018-01-24 17:59

tamstos žiniai, Tiesos.lt redakcijai - visuomeninkams! - esu tiesiog dėkingas, kad yra galimybė vienoje vietoje ramiai pasvarstyti kad ir kritiškai, kad ir labai kritines nuomones. Ir dar - manęs netrikdo, kad čia nėra nekritikuotinų ar vienos nuomonės, “netrikdančios” neva naiviųių...

?????????       2018-01-24 17:28

Blinkevičiūtę kas nori keliasdešimt lyčių?

Raigerdas        2018-01-24 16:51

Iš visų komentarų išsiskiria štai šitas:“nesuprantu
kodel Karbauski i ta sutve patalpinote? Tegu ir ne idealus, bet jis daro Lietuvai daugiausiai is visu politiku. Negi jums atrodo, kad tik atejes i valdzia visas problemas isspres per pusmeti? Sitaip arsiai puolama ji reikia palaikyti, o ne lipdyti kazkokius fotomontazus su nusikalteliu sutve”.
Neseniai parašiau komentarą LRT tema, ir ten išdėsčiau savo požiūrį į tai, kad tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, daugiau mažiau egzistuoja požiūris į visuomenę, kaip į masę. Tik dėl to, kad LRT neturi geros valdymo sistemos, LRT tapo INFORMAVIMO PRIEMONE MASĖMS. Panašiai yra ir su šituo straipsniu. Eilinis A.Rusteikos kritinis straipsnis ir Ramūnas Karbauskis, kuris nėra joks kandidatas į Prezidentus, yra sumaišomas su kitais. Kas yra tie žmonės, kurie taip daro? Pirmiausia, tokia makalynė buvo standartinis KGB Dezinformacijos skyriaus metodas. Svarbiausia yra kritinis straipsnis, o ten yra jau pridedami REIKALINGI veidai, kuriuos reikia diskredituoti. Tai ir yra INFORMAVIMO PRIEMONĖS MASĖMS pagrindinė funkcija. Ko reikia masėms? Išgerti, pasilinksminti ir kad užkąsti ko nors būtų. Taip buvo daroma ir Romos Imperijoje. Taip buvo daroma Inkvizicijos laikais ir taip daroma šiandien XXI amžiuje Lietuvoje. Bet labiausiai šitame reikale pasidarbavo kryžiuočiai. Būtent jie likvidavo IŠKILIUS PRŪSŲ VADUS. Likvidavus tautos IŠKILIUS VADUS išnyko ir pati masė. Su lietuviais reikia pasielgti lygiai taip pat, nes jie negali turėti jokių LYDERIŲ, jokių IŠKILIŲ VADŲ. Diskreditavus IŠKILIUS ŽMONES, diskreditavus tautos LYDERIUS, galima vietoje jų pakišti ir visokias čiučelas, kaip ir padirbtus pinigus vietoje tikrų pinigų. Taigi, šitie pinigų padirbinėtojai arba informacijos falsifikatoriai dirba Lietuvoje išsijuose. Svarbiausia, kad ta masė virškintų viską, ką jai nenumestumei, svarbu, kad būtų ką niekinti, svarbu, kad būtų šalyje kuo daugiau chaoso, ginčų, barnių, nesantaikos ir išsiskaidymo į kuo mažesnes grupes. Aš asmeniškai smerkiu tiesos.lt redakciją, kuri dalyvauja tame chaoso Lietuvoje dauginime. Ir smerkiu visus tuos komentatorius, kurie kriuksi ir patys nežino ką, net nenutuokdami, kad po to jų laukia net ne kriuksėjimas, o tikras žviegimas, bet jau karštame liepsnojančiame puode, ir tas liepsnas kurstys jokiu būdu ne tie, kuriuos jūs dergėte, o tie, kuriuos jus palaikėte.

Lietuvos       2018-01-24 16:46

Ąžuolas-Karbauskis.Ar išsaugosim juos?

PUTEIKIS, deja, ne alternatyva...       2018-01-24 16:46

http://www.ziniuradijas.lt dienos-klausimas/ar-kitu-metu-rinkimines-kampanijos-jau-prasidejo
Eilinį kartą klausant jo ,supranti, kad tai kandidatas,kuris nei mato Lietuvos pagrindinę ,,ligą”, nei sieks, net neįvardinęs jos tiesiogiai, ją gydyti su piliečių talka.
Nuo atvirai oligarchinės- nomenklatūrinės santvarką remiančių ir kuriančių sisteminių būsimų kandidatų (Skvernelis,. Nausėda ir pan…) jis skiriasi tik asmeniniu padorumu ir atskirais kilniais norais ginti kai kuriuos viešus interesus…
Kol kas nacionalinius demokratinius interesus branginantys žmonės neturi savo kandidato ,o balsavimas už Puteikį  būtų tik iš nevilties…
Jei VF- LF neturės savo kandidato ir organizuoto judėjimo, tai bus Lietuvos viena iš paskutiniųjų tragedijų..Puteikis turėtų atsiversti ir praregėti, kad galėtų tapti VF-LF remiamu žmogumi, kas beveik iš fantastikos srities…Jei jis įsipareigotų VF- LF būsimai reformistinei programai, tai ko gero būtų nenuoširdus dekoratyvinis ir pragmatinis veiksmas, nes tokiems pokyčiams reikia priaugti…

Kai       2018-01-24 16:42

puolamas Karbauskis įsijungia ir p. U.

Jie stiprins olig.santvarką...       2018-01-24 16:42

https://www.delfi.lt/verslas/verslas/karbauskis-atvirai-papasakojo-kiek-zemes-turi-jis-ir...

Atkūrus valstybę 18 metais, vėliau buvo įvykdyta demokratinė žemės reforma. Panaikinti dvarai ir sukurta šeimos ūkiu grįsta žemėvalda, suformuotas tautos stuburas - ūkininkija…
Po kovo 11 ,,lovio” partijos ir nomenklatūra atkūrė dvarininkinę žemėvaldą ir panaikino masiniais šėimos ūkiais grįstą demokratišką žemės ūkį...Lietuva virto oligarchų, (t.tarpe dvarininkų), bankų ir nomenklatūros alinama pseudovalstybe, faktine Briuselio provincija,kurioje tautos dauguma (mužikai )neturi nei balso, nei vietos, nei politinių galių, nei oraus uždarbio.  Neturint drąsos priešintis, burtis ,keisti šią Lietuvą ir tautą į kapus varančią santvarką, daugumai lieka tik bėgimas iš Tėvynės arba visiškas konformizmas…

Urbšys kaip       2018-01-24 16:27

Saulius,tikrai atsivers į Paulių.Tik prie Urbšio kas pajudės.Garliavos žmonės turi duoti jam šansą.Kaip ir tie kaip ir tarnavę KGB,-kai kurie Sauliai atsivertę į Paulių.Visi klystam.Svarbu keltis.

albina       2018-01-24 15:15

Ar ne per anksti viščiukus skaičiuojam?Ar pasiūlymas tik nukreipti dėmesį,nes straipsnius kurpia be jokių pastangų.Apie Vokietijos vyriausybės formavimą - nieko,apie tai,kaip Rusijos klausimu pasisako ES narės - nėra.Kaip finansuojamos kaimynių Latvijos,Estijos valstybinės TV,kaip iš viso ten sprendžiamos problemos su alkoholiu,narkotikais,vaikų apsauga? Reikia domėtis,reikia pastangų,o mūsuose svarbu gauti lėšas,ar ES parama,ar biudžetas,pigiai padarys,brangiai paskaičiuos.Iki 2019m.rinkimų jūra laiko,bet kals,kad Nausėda geriausias nuo LRT iki šamanų ir būrėjų kitose TV.O savivaldybėse,anot V.Laučiaus,atskiros karalystės,ten jokie permainų vėjai nepučia.

gintautas       2018-01-24 15:01

Kaimas nuo kada paciam Trampas nieksu tapo.

E.Zingeris       2018-01-24 14:25

būtų geriausias prezidentas, nes Lietuvai, tiesiog mirtinai, reikia investicijų, į ekonomiką.

būk ramus       2018-01-24 14:20

Maskvos Lubianka (KGB) jau nusprendė, kas bus sekantis prezidentas.
litovcai - runkeliai - buratinai vieningai su šūksniu “URA” patvirtins, kad ruskeliai pijokai protingesni už artojus lietuvaičius.

Jokių skvernelių, Nausėdų, Šimonytių       2018-01-24 13:54

Aš siulau Venckiene ir Blinkevičiūtę, o visi kiti yra didelis Š...

matau tik vieną: R.Grigas       2018-01-24 13:13

kunigas Robertas Grigas - vienintelis tinkamas.

prezidentas valdo       2018-01-24 13:12

visa teisesauga,o cia labai daug,mano nuomone

Tai ką tada       2018-01-24 12:48

siūlytumėt?Jei niekas negerai?

Siūlau rinkti KIAULĘ       2018-01-24 12:24

Išlaikymas nebrangus,o dar ir PARŠIUKŲ per metus po dvi vadas atves.

nesuprantu       2018-01-24 12:21

kodel Karbauski i ta sutve patalpinote? Tegu ir ne idealus, bet jis daro Lietuvai daugiausiai is visu politiku. Negi jums atrodo, kad tik atejes i valdzia visas problemas isspres per pusmeti? Sitaip arsiai puolama ji reikia palaikyti, o ne lipdyti kazkokius fotomontazus su nusikalteliu sutve.

Stasys       2018-01-24 12:10

Visi gražūs ir neaišku kokią giesmę kiekvienas užgiedos, tik, mano manymu, ne skvernelis, nes jis jau pasirodė visu gražumu Garliavos įvykių kontekste bei mūsų gerbiamos vienuolės Nijolės Sadūnaitės atžvilgiu, pavadindamas ją melage. O tai įžeidimas labai didėlės Lietuvos žmonių dalies, nes jie žino, kad Nijolė pasakė visą tiesą nuo širdies. Linkiu Lietuvos žmonėms nesuklysti eilinį kartą !

palaikymui       2018-01-24 12:03

geriau į patarėjus pasiimtum protą...
(bet buratinui - svarbiausia balsuoti.)
urbšys ką pasiims?
galėtų pasiimti chronometrą - o tai kai reikės apsispręsti dėl svarbių dalykų jis gali nežinoti:
kada priimti svarbų sprendimą - “dabar ar po minutės, ar po 12 sek.”

Nuoga realybė       2018-01-24 11:57

Šauniai, kaip visada! Viskas taip ir yra. Bet, po rinkimų pamatysime, kad niekas nepasikeitė, tik kai kurios pavardės, o generalinė linija (ne, ne linija, o punktyras) žemyn, tik žemyn… jau kiek bandyta prisibelsti į piliečių sąmonę, kiek rodyta ir rašyta, bet gal mūsų smegenys suminkštėjo, o gal rašoma dantiraščiu, kad niekas nesupranta ir nedaro jokių išvadų?

Ką čia svarstot?       2018-01-24 11:19

Iki tų eilinių rinkimų dar taip toli, o jūs jau “svarstot”, o gal tik turit “gerą progą” apdergti niekuo dėtus tuos žmones, kuriuos žurnalistai ir politologai, manyčiau, iš neturėjimo ką veikti, įtraukia į kažin kokių “reitingų” lenteles? Atsipeikėkit, gerbiamieji komentatoriai ir panašių straipsnių kūrėjai.

A.Maceina senai suprato       2018-01-24 11:15

pasiskaitykite geriau A.Maceinos “Niekšybės paslaptis”
ten rašo apie pizdukus-prezidentus ir pretendentus būti prezidentu.
——
ten parašyta, kaip atpažinti ir likviduoti tuos pizdukus:
- jie nesiremia Jėzumi,
- melstis ir prašyti Jėzaus bei visų šventųjų, kad apsaugotų Lietuvą nuo eilinio ateisto-prezidento (velnio tarno)

ROMAS       2018-01-24 11:06

Gal į pretendentų sąrašą reikėtų įrašyti ir, mano nuomone, tinkamesnius kandidatus - Lauryną Kasčiūną, Roką Masiulį, Povilą Urbšį, ar dar ką nors? Ką manote?

Palaikom Urbšį       2018-01-24 10:31

Jis neturi teisės atsisakyti.O į patarėjus galėtų paimti Radžvilą,Kuolį.Rubavičių ir kitus garbingus žmones.

O kur       2018-01-24 10:11

Gitanas? Jį gi irgi stumia.

Ne į temą       2018-01-24 9:54

Kiek potencialių investuotojų Davose atbaidys grybauskaitė su savo “rusai puola”?

As5       2018-01-24 8:54

Straipsnio nuotraukoje į kandidatus nėra Urbšio- o tai klaida - nes jis bus kandidatas iškeltas visuomenės ir jis laimės.

grėbly       2018-01-24 8:17

Nu tu čia gražiai sugrabojai į kūčą, bet kaip tamstos grėblys sugrabojo ton kūčon, kaip vienas komentatorių savo komentare pavadino, lervą Šimonytę? Kaži ką ši “lerva” gali pažadėti? Ji su Qiubylium eidami į rinkimus žadėjo keistis ir taip pasikeitė, kad mieli runkeliai spiegti pradėjo, ypač pensininkai, kai nurėžė ir taip šūdinas pensijas. matyt ir ji užsimanė palakstyt po pasaulį, kaip Grybauskaitė užmiršusi, kad yra Lietuva iš kurios ji lobsta, kad yra pensininkai, kurie vos suduria galą su galu, kad yra minimaliukas uždarbis, o dirbti reikia ir po 12 valandų. Jeigu prezidento programų nei Seimas, nei piliečiai netvirtina tai kam iš viso reikalingas prezidentas? Ar tik tam kad gąsdinti visą pasaulį - rusai puola. Sukiršino visą pasaulį su RĖusija. O jeigu rusai panorės pulti, ar nesulauks Grybauskaitė su Putinu Niurbego teimo sušaudant ar pakarant kaip hitlerininkus ir kažkokį Džiokovičų.

Lopetalogas       2018-01-24 8:11

Tiesos yra. Ne visi drąsuoliai, nenori bailiai gauti guminę kulką į girnelę. Gaidys su savo pavardės reitingais tylės, nors vienas Ramūnas daro ne ką mažiau, nei visas Sąjūdis. Taip vadinami signatarai tyli, laukia prie ko prisiplakti. Rinkimų boikotavimas ką duotų? Konservus valdžioje. Tuo metu stebėjausi ta euforija Lie-tu-va, Lands-ber-gis. Pasirodo, tas šūkis kainavo 20 rub. kiekvienai megztai beretei į kišenę. Dabar už menkystų garbinimą mokam patys, per ElErTeHašDe.

grėblys       2018-01-24 6:55

Žmonės svajoja apie laisvę, bet jos nemėgsta, patys spręsti tingi arba bijo ir nori būti valdžios ganomi!
.
Tų, kurie supranta, kas čia sakoma, ir bando galvoti patys – menka saujelė, jų balsas į dangų neina.
.
Kandidatai pažadės visą pasaulį, daryti juk nieko nereikės – Prezidento programų nei Seimas, nei piliečiai netvirtina.
.
Visi buratinai į “rinkimus”!


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.