Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Kam vadovauja Dalia Grybauskaitė?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. balandžio 18 d. 6:50

66     

    

Algimantas Rusteika. Kam vadovauja Dalia Grybauskaitė?

Ką gi, rinkimai paskelbti, kova prasidėjo. Vieni kovoja su koronavirusu, kiti kovoja su kovotojais su koronavirusu ir visi su visais – vardan tos. Dabar ponams ir ponioms reikia pasirodyti, patikti, pabūti su brangiais Lietuvos žmonėmis. Prie solidarumo ir reitingų turguj paklausaus populiarumo tešmens išsirikiavo graži kandidatų eilutė.

Pirmasis stojo finansų ministras V.Šapoka, įkūręs „COVID-19 fondą“, kuris sėkmingai renka labdarą ir paramą medikams, nors šis fondas realybėje neegzistuoja. Tikrinkit, kiek norit Registrų centre – tokio juridinio asmens nėra, kaip ir jokios garbių asmenų fondo tarybos ar valdybos, apie kurias kliedima žiniasklaidoje ir valstybės viršininkų kalbose.

Niekas fondo nekūrė ir neįkūrė, jokio ministro įsakymo teisės aktų sistemoje nerasit, jokio steigėjo ir narių, jokių įstatų ar nuostatų, fondo vadovybės atsiskaitymo tvarkos ir lėšų panaudojimo kontrolės – absoliučiai nieko nėra.

Ir įkurti finansų ministras tokio fondo negalėjo, nes pagal ministerijos nuostatus tai nėra ministerijos kompetencija ir ministras tiesiog neturi teisės tokio juridinio asmens steigti. Pagal Labdaros ir paramos įstatymą labdarą teikia Lietuvos Respublikoje registruoti labdaros ir paramos fondai ir kitos organizacijos, o parama, teikiama valstybės institucijų, iš viso nėra pripažįstama (5 str. 1, 2 d.).

Taigi, kovos su korinavirusu fondas, kurio nėra, juridiškai yra tik apsišaukėlių sambūris, vadovaujamas reitingų išalkusios eksprezidentės. „Fondo“, į kurį renkami pinigai,  kodas yra finansų ministerijos kodas, „fondo“ sąskaita, į kurią renkama parama ir labdara – ministerijos sąskaita.

Iš tikrųjų pinigai renkami ne mistiniam fondui ir žmonių paramos gavėjai yra ne medikai ar kokie kiti pavojingą darbą dirbantys piliečiai. Juridinių asmenų registre paramos gavėju įsiregistravo pati ministerija.

Sakot, koks skirtumas, taigi ministerija perves savus pinigus kam tikrai reikia, darys pirkimus ir dalins gėrybes? Gal ir perves, tik kas kontroliuos? O ir pagal Labdaros ir paramos įstatymą valstybės ir savivaldybių piniginės lėšos iš viso negali būti paramos dalyku, todėl tai yra neteisėta veikla (str.4, 4 d.). Bet kuris tiekėjas, nepatenkintas kaina ar šiaip susijaudinęs pilietis, apskundęs bet kurį iš šios ministerijos sąskaitos padarytą pirkimą, daromą be jokių konkursų, teismą laimėtų.

Visi buvę prezidentai, ir faktiškasis V.Landsbergis, net visokie deputatėliai turi po fondą iš savų ar prichvatizuotų, kodėl neturėti ir D.Grybauskaitei tegul ir neegzistuojančio fondo iš valstybinės institucijos lėšų? Ne nesančių fondo steigėjų išrinktai, o ministro paskirtai nežinia kokiu pagrindu, nors ir įsakymo dėl to paskyrimo taip pat niekas neregėjo?

Pinigai valstybės institucijos, kuri neteisėtai juos renka iš piliečių ir organizacijų, prisidengdama fondu, kurio nėra, vadovaujamu žmogaus, kurio niekas nepaskyrė – kaip netikėta, ar ne?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-04-20 14:52

Egidijui .. nu yra ir kitas kelias !! tie ekspertai.eu gali su kuvaldomis darbuojantis paprašyti atsakimu ? Arba duoti interviu salavjovui ir pasiguosti kaip jie skriaudžiami Lietuvoje valdžios kuri na niekaip nesutinka vykdyti ju paliepimus norus .. Turint tokį užnugarį visos durys atviros , o ir S.Skvernelis taps sukalbamesnis spaudžiant Seimo kanceliariją greičiau suktis. smile)

Egidijus       2020-04-20 14:43

Pasiguglinau. Pasirodo, istorija gauna pagreitį ir valdžia neria į krūmus.
V.Šapoka atsakyme “ekspertams.eu” aiškina, kad fondas neegzistuoja, bet ministerija jo pinigus tvarko pagal Lietuvos Respublikos finansų ministro ir sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 19 d. įsakymą Nr. 1K-73 / V-460 „Dėl sąskaitos naujojo koronaviruso (COVID-19) padariniams mažinti”.
Pasidomėjau. Nei teisės aktų registre, nei Seimo teisės aktų paieškos sistemoje, nei pačio ministro ministerijos informacinėje sistemoje tokio įsakymo nėra - išimtas, kad visuomenė negalėtų paskaityti.
Nors įsakymai nr. 459 ir 461 yra. Na, atrodo kaip išrautas dantis grin

Dzeikas       2020-04-20 9:19

Mano issakyta ideja apie visuomenes persiformatavima per daline ar bemaz visiska defragmentacija patvirtina ir vienas zymus Ukrainos blogeris Aleksiejus Arestovicius, rusas gyvenas Ukrainoje.
Ukrainos problemos panasios , tik dar kontrastiskesnes , ten dar maziau makijazo negu Lietuvoje. Bet is esmes viskas labai panasu, viskas analogiska ir tos pacios prigimties.
Stai ka sis blogeris sako apie sios JAU GROTESKINES situacijos perspektyvas filosofiniu poziuriu. Kas taupote laika klausykites nuo mazdaug 47 minutes, praleide(n) ivadine dali ir preambule: https://youtu.be/_saapVT975U
————————————————————————-
Persiformatavimas per zlugima nera neisvengiamas, bet jeigu kitaip visuomene vystytis negali tai atsitinka tai,kas kinieciu isreiskiama posakiu “kad tu gyventum per revoliuciju laikus”. Kaip rodo mus geriausiai tokios situacijos analogas Romos imperjos zlugimas ta pati sitacija gali vystytis dvejopai:
1. Vakaru civilizacijos degradacija iki bazinio , pirminio lygio , persiformatavimas ir atgimimas.
2. Civilizacijos reformavimasis neprarandant iki tol buvusio kartu idirbio.Bizantiskasis kelias.
Antruoju keliu grynaji eksperimenta sutrikde Arabu invazija VII-X amz. lemusi velesni Bizantijos nusilpima ir zlugima.
Panasioj kryzkeleje stovi ir Lietuva. Jeigu musu sociumu imunine sistema neisnaikins tokias veziniu lasteliu sankaupas musu laukia “persiformatavimas”. Paprastai kalbant: kraujas , asaros, surus prakaitas, kancios ir netektys.
Pavadinti Grybauskaite ir Co “idiotais” tera pliauskimas liezuviu kenkiantis daugoiau jums patiems negu tai kompanijai.

Didžiausia pagarba        2020-04-20 7:33

Rusteika šaunuolis,kad įvardija kas yra kas.Tas žurnalistas visada pasisako aktualiausiomis temomis,kurios atskleidžia tiesą.Ar galėtų delfis ar 15min.atspausdinti šią tiesą? Negalėtų,nes tai neįgali žiniasklaida.

Grybauskaitės fondas?????       2020-04-20 6:17

Kam monstrui fondas? Nuodėmės atpirkti? Galima, bet gal pirktų iš savų SANTAUPŲ? Juk taip brangiai praskolino Lietuvą, kad naudos turėjo ir turi tūkstančiais eurų.

stasys        2020-04-20 6:07

lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1156846/covid-19-fondui-vadovaujanti-grybauskaite-pasidziauge-ligonines-pasiekusiais-pirkiniais.  LRT-ė rašo apie to fondo sėkminga veiklą . Aišku autorius to str. neskaitė .smile Jam labai maga patikrinti teisinę to reikalo esme. Ne karta kartojau ir dabar priminsiu .. buvęs valstybės vadovas negali ir neturi teisės likti šone nuo valstybės problemų . A.Rusteikos str. vėl papuolė į fake news rubrika , amžinas autsaideris geru naujienų.. ponas surūgėlis ... vasaros bimbalas .. kuriam labai maga kur nors žmogui cvaptelti wink

ah1       2020-04-19 23:29

būrimas iš kavos tirščių... Geriau iškoti ką gali surasti na kad ir pagooglinti ” who funds the WHO”, o čia tai jau tikrai yra apie ką pamąstyti kai antru numeriu 2018-2019 eina Bilis ir Melinda. Pirma mintis kyla - tai tik verslas, virusų verslas, “pakratomi” virusai, gydoma, vakcinuojama… Be kita ko apie vakcinas, ir iš ko daromos vakcinos įsiveskit “WI-38”, Vikipedijoje, kam naudojami baltosios rasės abortuotų mergaičių plaučiai?

mutabor.       2020-04-19 18:45

karbauskiui tai neydomu .kažkodėl…

O kas darytųsi žiniasklaidoje, jei       2020-04-19 18:41

panašų fintą išmestų  kas nors iš Karbauskio šutvės? Kad ir iš pačių padoriausių intencijų...Supuvusi, parsidavusi visiškai prostitucinė oficiali purvasklaida. Tautele, kada tu tai įžiūrėsi, kada nustosi rinkti niekšų statytinius ir visiškus debilus? Kada?

abc.       2020-04-19 18:10

negi nebėr svarbesnių nei grybauskaitė.

Vidas       2020-04-19 16:49

Tarnybos daro viską, neresi iš kailio, kad žmonės nesužinotų,o jajgu žino, tai tylėtų.Blogas mąstymas, sukišt galvas į žemę ir tylėt, į kaleimus neuždarys, bet patampyt gali.

> 2020-04-18 23:18       2020-04-19 15:04

kagėbistės aborto auka, tas jūsų sasys, nesėkmingo aborto auka, ir tiek. Pakeitė vieno konservatoriaus įkurto instituto šūdo malimo kontora, su paskolintu iš dizainerės žmonos nick’u — “piskasas”.

T0mas J.       2020-04-19 14:22

Tas faktas, kad šios aaferos nesiima tirti teisėsauga, - dar 1 įrodymas, jog teisėsauga supuvusi, ne teisingumui tarnauja.
Anksčiau ar vėliau supūva kiekviena struktūra, kai vadovus joms parenka supuvę žmonės..

Niekada       2020-04-19 11:18

Niekada nešvarūs dalykai švariai nepadaromi. Ne išimtis ir šis “vadovavimas” fondui.

Vika       2020-04-19 9:06

Eiliniai vagys, gėda.

Kleopatra 5       2020-04-19 7:22

Žmonės neduokite pinigų tiems vagims iš kur jūs žinot kur eina tie pinigai dar tokių aferistai neteko matyti įdomu kodėl tyli kišeniniai prokurorai žmonės netylekit rekit visam pasauliui kas Lietuvoj darosi

stasys        2020-04-19 7:07

Nesuprantu 2020-04-18 23:18 > paaiškinu , mėgstamas autorius visada pritraukia daug dėmesio smile

Kam?       2020-04-19 5:49

Debilam.

Nesuprantu       2020-04-18 23:18

to mistinio komentatoriaus ,,Stasys’‘. Iš 46 komentarų  jam priklauso 8.Kas tai?Ar žmogaus noras spaudyti kompo knopkes greitesnis už mintis?Ar nenuilstantis noras komentuoti jau parašytą,bet ne savo komentarą?Ar noras vis pratęsti,savo nesibaigiančių minčių srautą?....

MG Baltic       2020-04-18 23:04

tai tada Mockų reikia pastatyt į antikorupcijos komisiją.

Dangaus dažytoja       2020-04-18 22:52

Na , vadovaus fondui iki tol , kol Prancūzija nepasodins dėl Snoro apiplėšimo

Povilas       2020-04-18 22:49

mokslas leningrado kgb mokykloje davė savo vaisių....

Agnė       2020-04-18 22:46

Bakterija vadovauja virusui?

Smagu       2020-04-18 22:45

Patirties turi - Lietuvėlė už dujų geldą vis dar offshorui bilietuoja?

Kodėl       2020-04-18 21:55

nutilę STT, FNTT

stasys        2020-04-18 21:15

Čia jums ne lenko kotletas 2020-04-18 21:03 > kiek gi galima dėkoti ? pasakei karta ir užtenka . Tam reikalui mes turime Reigarda.. ans pajėgus gana plačiai išskleisti ta padėkos žodį.. aprašyti visus jo filosofinius aspektus dar gi išmatuojant juo atstumą iki Mėnulio . Kuklumas žmogų puošia .

Čia jums ne lenko kotletas       2020-04-18 21:03

Info apie įkurtą - neįkurtą fondą, be jokių taisyklių, visiškai nesudomino demokratijos “sergėtojų”? Kas čia atsitiko? Kur demaskuojantys straipsniai? Kur tv laidos su jakilaičiais, miliūtėm, tapinais, bilienėm ir visais kitais “įtakingiausiais” ? Tylu ir ramu, ačiū Algimantui, kad patikrino ir pasidalino šia labai įdomia istorija.

Sigita       2020-04-18 20:57

Gražu žiūrėt į NKVD gaisrininko dukrą!...

ah1       2020-04-18 20:52

ir žodį “ponai” išverskit į lietuvių k. ir naudokit žodžio “ponai” lietuvišką  versiją.

stasys        2020-04-18 20:37

linksmai : Va ir autorius apie ta pati , gilią šaknį bando knisti . Per naktis po pagalve ieško informacijos gal koks personalinis pensininkas prasitars netyčia ar jo burnoje aukselis blykstels , gal ‘vilutė’ ant ežero kranto , o gal kokiu fondu ims vadovauti nesutvarkęs dokumentu . O ir ta žiniasklaida tylį , matyt pinigėlį gražu daro , o tam visam gražiam paradui vadovauja Prezidentė . Verčias autorius ant kito šono , o ten ‚Marusia‘ balalaika groja !! ..  oij oij koks nusivylimas , saldus sapnas baigės . .

Vardas       2020-04-18 20:07

Patiko pvz kaip Visvaldas Matijosaitis ir “Vieningas Kaunas” panaudoje globalizacija norejo prie Kauno miesto prijungti dali Kauno rajono, kokia kilo nacionalistine banga ir pasipiktinimas is Masines Informavimo Propagandos ir KonserVatniku, Liberastu politiku Lietuvoje arba kai Vygaudas Usackas is politikos vyriskai pasuko i versla, kad nebuti Gabrieliaus Landsbergio ir KonserVatniku partijos marionete.
Geras LRVyriausybes sprendimas, kad LRP Dalia Grybauskaite vadovauja COVID-19 fondo tarybai, ypac kai Europos Socialistiniu Respubliku Sajunga visiskai bejegiska.

Jau trečia        2020-04-18 19:33

žiniasklaidos priemonė įžiūri, kad bandoma neteisėtai pasipinigauti, pasinaudojus neįkurtu, neegzistuojančiu fondu, apšaukus, o vėliau ir apsišaukus jo vadove iki skausmo pažįstamai pensininkei. Bet vis dar tyli “oficiozai”- Delfis, Lrytas, ir…“Respublika”, su “savo” R. Janutiene. Kas jiems čiaupia burnas? Juk skandalas, net, jei įplaukos į fondą naudojamos pagal adresą. Juk tokia infornacija- tai radinys bet kokiai informacijos priemonei…Tyli teisėsauga, nors pats laikas juridiškai įvertinti faktą...

tarp kitko       2020-04-18 19:08

Kol žmonės neįsisąmonins kad “konstitucija” Lietuvoje de facto yra niekinis pliurpalų rinkinys, kad ta deklaratyvių tezių knygelė yra tik kriminalinės chuntos priedanga, kol žmonės banditų gaują vadins valdžia, kol režimą vadins santvarka, kol egzistuos bukai naivus tikėjimas ” rinkimų” cirkais- t.y., kol daiktai nebus pradėti vadinti tikrais vardais, tol viskas tik dar labiau blogės.
Norint nugalėti blogį, pirmiausia jį reikia įvardinti tikruoju vardu.
Blogis Lietuvoje klesti vien dėl žmonių kvailumo, o iš kvailumo seka nuolankumas.

Esi tu       2020-04-18 18:57

Grybauskaitė Lietuvos isgama velnio ispera ,tu vėžys,auglys,tu korona,tu visa kas blogiausia šioje žemėje.

staska,       2020-04-18 18:40

Ir ką gi tu ten tuose savo postuose pastoviai vis VYSTAI ? Gal broilerio iškamšą ,ar dar ką nors ? Kada rimti užsiimsi lietuvių k.gramatikos pagrindais?

nieko netiketo       2020-04-18 18:35

cia tulpes-magnolijos stilius.

Baikit       2020-04-18 18:12

Vadinti lansbergį “prezidentu” kaip ir Covit fondą egzistuojančiu , vadove pasiskirusia šėmėtos pagalba-reklama akivaizdi -  mulkinti lietuvaičius!!! Juk puikiai žinoma- nepriklausomybės autorius ir įkvėpėjas buvo ir liks amžiams a.a. R. Ozolas.. juk bendražygiai žino visą tą istoriją ..!

stasys        2020-04-18 17:32

Ir VYSTYK man lieka neaišku kaip autorius suderina ta savo kritika finansų ministrui su atvira rodoma simpatija sveikatos ministrui ?  Gal čia kalta ta vyriška ‘žvairakė‘ , kai vieni vyrai traukia o kiti atstumia ?  Toks nepaaiškinamas noras visus aplinkui esančius kandžioti išgirdus D.Grybauskaitės pavarde labai primena Z.Vaišvilos užsitęsusia priklausomybe ieškant rusišku paslapčių Lietuvos politikoje.  Tai nieko gero nežadantis simptomas kuris žmogų įrašo į rizikos grupe covit19 ..Visi turintis lėtiniu ligų ir senu priklausomybių turėtu be eilės būti tikrinami covit19 testais . O jei tai dar viena atmaina to dėl ko esame izoliuoti ?. Pripažinkime viena karta sau atvirai , tokie simptomai kur kas pavojingesnį to ką šiandiena pas ligonius matome . Bepročiams jokiu vakcinų nebūna ir vargiai kada bus išrastos ..

Rūkymo priežastis       2020-04-18 17:10

Gal vaikinas kaip ta dainos mergaitė - suklydo? Gal jam net gėda,kad taip susikrimto ir užsirūkė?Ir motušė savo į bunkerį panašioje belangėje aprimo,didysis advokatas parimo prie paveikslų nuosavoje galerijoje,JE atsivertė filosofinį veikalą apie valstybės vairavimą gerovės link.Tik patarėjas Lingė išsišoko,bet geriau jau būtų nepraleidęs progos patylėti - Nemenčinės gyventojai neverti būti tikrinamais,nes ten išrinkta ministrė.Vargas dėl proto nebuvimo,vienok.

Dzeikas       2020-04-18 16:40

Toks Gaisrininko dukters elgesys neturetu stebinti. Kas meluoja - tas ir vagia.

Prašalaitis       2020-04-18 16:26

Impyyyyyyyčmentą Šapokai! Nedelsiant!

Kad ir ne pirmas apie tai rašo, vis tiek Rusteika šaunuolis.

Išties       2020-04-18 16:25

Politinis duetas D.Grybauskaitė- V.Šapoka veikia pagal liberaldemokratijOS taisykles:Prezidentė  Finansų ministru paskyrė /atsiprašau- pasiūlė/V.Šapoką,o šis dabar atsidėkodamas pasiūlė eksprezidentę tariamo Fondo vadove. Tad, brangūs Lietuvos žmonės gavo ,,gražų” politinį veiksmą.Kyla klausimas:kodėl šio ,,įspūdingo” politinio veiksmo nenori pastebėti valstybės finansų tikrintojai,ką veikia Premjeras S.Skvernelis?

Kam vadovauja Grybauskaitė?       2020-04-18 15:49

Šapokai. Kam atstovauja Šapoka? Kvankcervatoriams. Kas vadovauja kvankcervatoriams? Pratęskite pasakėlę be galo smile .

Ten, kur neprapuls       2020-04-18 15:41

Ne į Grybauckaitės, ne į Tapino plaukuotas letenas, o į Gydymo įstaigų paramos fondą

a ja jai,       2020-04-18 15:31

Tai jp išeina, kad visa propagandos mašina, finansų ministras, koncervų partija ir pati Grybauckaitė  sąmoningai skleidė įžūlų melą.
Melo demaskavimas jai išėjo viešumon, o visokie estete, feentete ir prokuratūra nei mur mur.
O juk E. Kusaitei ” teisėsmauka” bylas kepė vieną paskui kitą, Venckienei žaibiškai 39 kaltinimus pripaišė- tada raginti nereikėdavo.
Argi Lietuvą galima laikyti valstybe?

 

precedento dėsnis       2020-04-18 15:17

Jeigu sklandžiai praslydo Snoro išvogimo afera, kodėl turėtų nepavykti “fondo” afera? Nebaudžiamumas skatina tęsti nusikalstamas veikas.

faktas apie fokusą       2020-04-18 15:13

Juridiškai įforminto fondo nėra, yra paprasčiausia banko sąskaita į kurią byra lengvatikių pinigai. Kadangi tas fiktyvus “fondas” niekur niekaip neragistruotas, be abejo nėra jokios fondo valdybos, audito taip pat nėra, tad į sąkaitą subyrėję pinigai neapskaitomi ir jokio atsiskaitymo kur ir kam kas tuos pinigus naudoja, irgi nėra.

Fondinis       2020-04-18 14:54

Fondo jokio nėra, bet fondas yra. Nelabai supratau, tai yra ar nėra?

tikrai idomu       2020-04-18 13:30

bet gal tuo labai stebetis nereikia. gal cia yra vienas ir privalomu elementu, kad valstieciai butu musu elito pripazinti, kaip viena is eiliniu “tradiciniu” partiju? juk Sapoka spaudoje nekritikuojamas del nieko, taip sakant tarpininkauja tarp praeities, dabarties ir ateities:). pamenate, anksciau juk pagrindiniai priesai buvo paxistai ir uspaskininkai. dabar anie jau atseit nusiplove mundura, jau jie jokie nebe populistai ar kitokie raupsuotieji. tada buvo persimesta ant valstieciu, bet ir valstieciai duokle po truputi moka, uztenka paanalizuoti kai kuriuos vidaus ir europines politikos sprendimus. gal ziurekite ateityje ir jie bus pripazinti lygiais tarp lygiu?? nes dabar eile bus pulti “pacius blogiausius populistus”- NS, dagininkus ir kitus?

valstybė       2020-04-18 12:29

imituoja veiklą ir durnina savo nieko nenutuokiančius piliečius

Zinom zinom       2020-04-18 12:20

Kiek žmogiškumo pas Grybauskaitė ,pas laukinį žvėrį daugiau.Jei būtų zmoniska nepasiskelbtu nešančio fondo vadovė ir nedarytų aferų.

stasys        2020-04-18 12:03

Pinigai mėgsta būti skaičiuojami todėl tos problemos šaknis ne išlaidu ataskaitos , o A.Rusteikos dangoraižio didžio klausimas , o kodėl Jis nerado reikiamu popierių Registruose .
- Be popieriaus nėra žmogaus ir negalimas joks žmogiškumas . Su tokiomis liūdnomis išvadomis žvilgteliu į savo kavos puodelio dugną .smile)

Tai        2020-04-18 11:45

Dabar Numa Numavicius liko kvailio vietoje pervedes pinigus, nors ir taip žmogus gailėjosi,kai sužinojo,kad iš fondo kyšo kruvinos partskolos letenos.

stasys        2020-04-18 11:44

Lietuva matyt vienintelė šalis pasaulyje kurioje labdaringa veikla pradedama nuo ,kodėl/čiukų“ smalsumo patenkinimo . Neteko girdėti jog į bėda papuolusį žmogų jaudintu tokio pobūdžio klausimai .smile na bet kaip jau mano buvo minėta pasiteirauti , apglėbus savo problemą,  ar labdaros fondo popieriai tvarkingi pas mus jau tapo netgi madinga . Va ir čia mielos moterys primeną  kurie laisvalaikio skaitalai ,geltonu puslapiu , nesuranda sau svarbių atsakymų smile  Pinigai ir turi kvapą , deja ta tenka pripažinti po autoriaus publikacijos .smile))

paprasti klausimai skwernel- kolchozo fanams       2020-04-18 11:42

kodėl žaliųjų varškėčių valdžia leido savo pinancų ministrėliui kurti nelegalų “fondą” landzgrybių vagių naudai?
kodėl lig šiol nepašalinamas sarafaninis ministeris jeigu jau beveik metai kaip sarafanas pensijoje?

O kur prokuratūros susidomėjimas ...       2020-04-18 11:35

Tai kaip čia,kam aferiste Grybauskaitė renka pinigus.Sau? Ar jau taip visai įžūliai ir ciniskai.Po Snoro sunaikinimo,tai poniai niekas nebaisu ir stop nėra.

Birute       2020-04-18 10:56

Tiesa raso Autorius-pagarba jam,bet ta tiesa yra jau ir Laisvame laikrastyje apie neegzistuojama fonda ir Ekspertai eu raso -  baisu kokie naivus LT zmones,kam pervedineja pinigus? nu absurdas-avinu banda-daugiau nieko.

Rezultatai.       2020-04-18 10:33

    Tie fruktai jau anksčiau uždarame rate dalinosi valstybės obligacijas su 9-12 procentų palūkanomis, tai prasukti dar vieną šmugelį ir pasiimti valdiškus milijonus į savas kišenes - vieni juokai. Runkeliai gi visai nieko nesigraibo…

GZYBOVSKIS       2020-04-18 10:13

Labiau tiktu “Kas vadovauja Daliai Grybauskaitei?”

Siek tiek stebina, kad i tai nereaguoja Karbauskis ir jo vasalai.

stasys        2020-04-18 10:12

‘kodėl-čiukai’ neturėtu mūsų piliečiu gąsdinti ypač jei tai kokie nors ekspertai .

Almantas>Rutai       2020-04-18 10:04

Valstybes prievaizdai ir yra to fondo steigejai ir fondas isteigtas eilini karta papildyti ju kisenes

grumstas>       2020-04-18 9:29

Rūta     2020-04-18 7:32

Ne tik Rusteika,  prie visos pagarbos jam. Tokį faktą nagrinėjo ir ekspertai.eu. parašę klausimą apie tokio fondo egzistavimą . Jie gavo atsakymą- oksimoroną”.Kad toks fondas neegzistuoja , bet jį tvarko finansų ministerija…. Ir t.t nurodydami to fondo kodą.  Štai kaip dirbama šioje valstybėje - piliečius laikant durneliais, kurie nieko nesupranta .

šuniška ištikimybė       2020-04-18 8:56

landzgrybinės propagandos spartuolis “štazis” iš uolumo net triusikus per galvą gatavas apsimauti.
šitas sarginis bobikas režimui dvęsiant, kvapelį išleis vienas paskutinių.

stasys        2020-04-18 8:27

Va tai tau ir krūmų išlindo A.Rusteika ir uždavė dar viena topinį savo klausimą . Kodėl vyriausybė nepasirūpino reikiamais dokumentais sutvarkant skirstomos paramos kontrolę ir vieša apskaitą ? O gal ir tas fondas pernykščiais lapais dengtas o po juo visokios zarazos kaupias .?  Juk tikrai , dar po mėnesio atsibus koks Z.Vaišvila ir paklaus .o kodėl buvo nusižengta viešu pirkimu įstatymui ir tu procedūrų nebuvo laikomasi perkant apsaugos priemones , vaistus ir įranga? juk iš tikro figūruojančios ten sumos tikrai didelės . Na ka reiškia ten mėnesį dar palaukus , per ekonomine krizę , galimą ju būtu nusipirkti kur kas pigiau ir įstatymiškai teisingai . Aš tai manau jei paramos fondams vadovauti tokie populiarus visuomenėje asmenys kaip D.Grybauskaitė , mes kur kas daugiau turėtume visuomenės supratimo socialiniuose reikaluose. Reikia ir toliau globoti „pilipukus“ sėdinčius krūmuose , jie viską mato ir viską girdi ..na kas čia tokio kad nemasto .. ? tai ne trukumas tam darbui .

kkk       2020-04-18 8:21

Kai vargo pisuoklis pamiršta ar neturi iš ko sumokėti poros eurikų eilinei duoklei Drakonui, arba padaro kokią klaidą “deklaracijų” abrakadabroje, tada ateina Drakono tarnai ir užgriūna “maištininką” negyvai visa valstybybinės buldozerijos jėga.
O va Drakonas gali sau leisti viską.
Tai ko verta tam makulatūrinė KKKtititiucija kuri skelbia, jog atseit prieš KKK visi lygūs?
Reikia visu tabūnu žygiuoti į rinkimasus ir savo darniu dalyvavimu cirke, parodyti, kad visa esybe pripažįstame režimo neklystamą tiaisingumą kaip Konstantą.
Koloboruokime su santvarka ir gal būt Drakonas mūsų pasigailės.

Rūta       2020-04-18 7:32

A.Rusteika teikia išties skandalingus faktus. Kur mūsų valstybiniai prievaizdai?


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.