Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Kalbėtis apie žmones su žmonėmis jiems – „ne lygis“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 20 d. 13:06

61     

    

Algimantas Rusteika. Kalbėtis apie žmones su žmonėmis jiems – „ne lygis“

Visos valdžios nors dėl akių kalbėdavo apie žmones ir su žmonėmis. Bandydavo paaiškint bent jau. Gorbačiovas – ir tas su skrybėle, apsauginiais apsistatęs eidavo į fabrikus ar minias.

Šitie apie žmones ir su žmonėmis nebekalba, nes jiems tai „ne lygis“. Tik praneša, kas už uždarų durų dvarponių nuspręsta – ir viskas. Ir paniekinančiai pasišaipo iš kumečių, kurie nepritaria.

Arba pasiunčia kazokus.

O jei išlenda, tai kalba tik apie „apribojimais“ vadinamus antikonstitucinius veiksmus ir apie tai, kaip reikia daugiau laisvių, kaip nori kam nori su kuo nori pasidulkinti. Nes tai – svarbiausias pasaulyje dalykas, jų civilizacijos pamatas.

Susikūprinęs Rasputinas dvariškiams viską paaiškina, duoda nurodymus – ir jie vykdo.  Visa iš visų pusių priešų užgultos valdžios veikla – „kovojimas“ su Rusija, Baltarusija, sveiku protu ir savo žmonėmis. Daugiau jokių tikslų nerasta.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antanas       2021-08-25 16:24

Ne komentarai ,o dviejų nupušusių-proto bokštų diskusijų klubas.Diskutuokit abu geriau prie bambalio susėdę dviese.Kam jūs čia marazmai įdomūs?

Al.       2021-08-24 10:49

Raigerdai, diskusijos turi prasmę, kaip pašnekovai girdi ir gerbia vienas kitą. Nepriklausomai nuo spaudos ženklų kiekio. Sudie ir sėkmės kūryboje.

Raigerdas>Al.        2021-08-23 23:41

Aš visda maniau, kad esi geras žmogus, bet paskutiniu savo komentaru tu mane nustebinai, nes meluoji. Aš neperašinėju Vikipedijos, bet aš cituoju iš ten kokius nors svarbius duomenis. Cituoju ir iš kitur, bet pats šito nenori matyti. Blogai, kad neištreniravai savyje būti objektyviu žmogumi. Tuo pačiu pasmerkei save būti paviršutinišku žmogumi. Gaila, kad pats nusileidai laiptais žemyn į žemesnę lygą dikusijose. Bet tikiuosi, kad sugebėsi reabilituotis, reikia tik daugiau pasistengti ir daryti daugiau, nei darei lygi šiolei.

Al.       2021-08-23 21:23

Raigerdai, Vikipediją perašinėji iš entuziazmo ar yra kitų priežasčių?

Raigerdas>Al.        2021-08-23 16:29

Atsiprašau, padariau klaidą dėl metų, kur parašiau 1948 m.Ten turi būti 1848 m. Skaityti ten reikia taip:“Jūsų klausimas yra neteisingai suformuluotas. Kartoju dar kartą:idėja permanentinės revoliucijos priklauso K. Marksui ir F. Engelsui, kurie apie tai parašė “Komunistų partijos manifeste” 1848 m.”

Raigerdas>Al.        2021-08-23 16:26

Gerbiamas Al., jūs kišate į vieną maišą Aleksandrą Parvusą ir L. Trockį, nors jie yra skirtingi ir kiekvienas nuėjo savo keliais. Toliau, nei Trockis, nei Parvusas negali būti permanentinės revoliucijos autoriai, nes tai nėra jų idėja. Jūsų klausimas yra neteisingas suformuluotas. Kartoju dar kartą:idėja permanentinės revoliucijos priklauso K. Marksui ir F. Engelsui, kurie apie tai parašė “Komunistų partijos manifeste” 1948 m. Parvusas buvo socialdemokratas, Trockis taip pat. Nes būtent jis parašė apie Stalino deformacijas ir jis kvietė naujai revoliucijai, kad nuversti Stalino kliką. Permanentinė revoliucija ir buvo tas tikėjimas, kad darbininkų klasė gali viską pakeisti šiame pasaulyje. Tuo metu darbininkai sudarė patį didžiausią visuomenės sluoksnį. Niekas kitas revoliucijos tuo metu sukelti negalėjo. Nei Parvusas, nei Trockis jokios teorijos apie engėjus ir engiamuosius nesukūrė, nes tai sukūrė Marksas su Engelsu. Visa tai yra utopija, bet socialdemokratai tuo metu, ja tikėjo, todėl jie save vadino marksistais. Jūs pats tikriausiai net nežinote, kad tuos mokesčius, kuriuos jūs šiandien mokate, yra ne ko nors kito, o Markso idėja apie mokesčių sistemą. Kas yra tas komunizmas? Tai ir yra utopija, kad darbininkai sukurs tą teisingą gerovės valstybę. Paimkite ir susipažinkite, kas yra socialdemokratija. Ten buvo pradžia, tačiau vėliau socialdemokratija skilo į daugelį šakų. Ir socialdemokratai turėjo valdžią ne vienoje Europos šalyje. Šiuolaikinės socialdemokratijos tikslai, principai ir vertybė:
“Apskritai socialdemokratai palaiko teisingumo, laisvės ir lygybės principus.
  Žmogaus teisių ir asmens laisvės įgyvendinimas, laikymasis ir apsauga;
  Kova su diskriminacija dėl odos spalvos, tautybės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos, amžiaus, išvaizdos, taip pat kitų įgimtų ar įgytų savybių;
  Lygių teisių ir galimybių, demokratijos, teisingumo, socialinės ir ekonominės lygybės, solidarumo, lygybės ir lygybės prieš įstatymą kūrimas, kūrimas ir įtvirtinimas;
  Gerovės valstybės ir gerovės valstybės kūrimas, kūrimas ir palaikymas;
  Politinė laisvė, politinis ir ideologinis pliuralizmas;
  Mišri ir socialiai orientuota rinkos mišri ekonomika, o ne absoliutinta laisva rinka;
  Ribotas valstybės ekonomikos reguliavimas;
  Veiksmingų verslumo reguliavimo mechanizmų kūrimas ir tobulinimas, siekiant darbuotojų, mažų ir vidutinių įmonių interesų ir socialinės verslo atsakomybės;
  Sąžiningos prekybos sistemos sukūrimas;
  Visų nuosavybės formų lygybė ir apsauga;
  Veiksmingos visuomenės ir valstybės kontrolės sistemos sukūrimas ir palaikymas;
  Galingo viešojo sektoriaus ekonomikoje sukūrimas, konkuruojantis vienodomis sąlygomis su privačiu sektoriumi.”
Lietuvoje net pusė nėra to, kas čia parašyta. Aš nesu socialdemokratas, tačiau be socialdemokratijos principų Lietuva murdysis visokiame hibridiniame mėšle. 

Al. Raigerdui       2021-08-23 13:52

Klausiau ,,Ar Parvuso ir Trockio permanentinė revoliucija yra rūpestis liaudimi?”, o ne apie permanentinės revoliucijos ištakas ir ne traktato Kas yra valstybė.

Raigerdas>Al.        2021-08-23 9:56

KAIP TEISINGAI SUPRASTI, KAS YRA VALSTYBĖ? MES ESAME VIENAS BENDRAS IR GYVAS ORGANIZMAS. Tai yra pirmas ir būtinas etapas, kad suprasti visa tai revoliucionieriams, politikams, valdininkams, visuomenininkams. filosofams, universitetų dėstytojams ir kiekvienam Lietuvos piliečiui. Be šito pradinio suvokimo, jūs nieko nepadarysite, nes tai neįmanoma, kadangi dauguma Lietuvos piliečių turi pasenusią informaciją apie žmogų ir valstybę. Jeigu atsirastų kažkokia tai grupė Lietuvoje, kuri suvoktų štai šitą dalyką, tada galima būtų pereiti prie aukštesnių dalykų ir išsiaiškinti, kaip tas organizmas veikia, ir ką galima padaryti, kad tas organizmas veiktų gerai net šitomis žiauriomis kapitalizmo sąlygomis. Kodėl lietuviai nepajėgia suvokti šitų dalykų (turiu omeny lietuvius, gyvenančius Lietuvoje, ne užsienyje)? Dėl AROGANCIJOS. Jokios kitos priežasties nėra, nes tai yra labai blogos švietimo sistemos pasekmės ir mūsų tautos atsilikimas ir išnykimas yra neišvengiamas, nes lietuviai Lietuvoje net nepajėgia suprasti, kokį vaidmenį vaidina švietimas valstybės gyvenime. REIKIA IŠGAUDYTI VISUS, KAS YRA ATSAKINGAS UŽ ŠVIETIMĄ IR PATIKRINTI JŲ ŽINIAS. JŪS PAMATYSITE, KAD TEN BUS KRŪVA IŠANKSTINIŲ NUOSTATŲ, KRŪVA NEPAGRĮSTŲ BAIMIŲ, PARANOJOS IR LABAI ŽEMAS SĄMONINGUMO LYGIS. TODĖL TEN BUS ŽMONĖS SU ATROFUOTU ATSAKOMYBĖS JAUSMU IR JIE LYS VADOVAUTI, TIK TAM, KAD SUTEIKTI SAU DAUGIAU SUSIREIKŠMINIMO. TAI BUKI VALDININKAI, KURIE OKUPAVO ŠVIETIMO MINISTERIJĄ SU SAVO SENOM PAŽIŪROM. TEN REIKIA IŠVAIKYTI VISĄ ŠVIETIMO SISTEMOS VALDYMO APARATĄ BE TEISĖS DIRBTI VALSTYBINĖSE INSTITUCIJOSE IKI JŲ GYVENIMO PABAIGOS.

Raigerdas>Al.        2021-08-23 9:38

Tai ne Parvuso ar Trockio teorija. Tai Markso ir Engelso teorija. „Nuolatinės“ (tęstinės) revoliucijos teorija siekia K. Marxą ir F. Engelsą: pagal šią teoriją, vykstant nuolatinėms revoliucijoms, valdžia iš absoliutizmo iš eilės pereis į konstitucinę monarchiją, paskui - į buržuazinę respubliką ir pagaliau į proletariatą. Tuo pačiu metu, remdamiesi 1848–1849 m. Revoliucijų Europoje patirtimi, Marxas ir Engelsas tikėjo, kad proletarinė revoliucija neišvengiamai įgis tarptautinį pobūdį ir, prasidėjusi vienoje šalyje, sukels savotišką grandininę reakciją: „ prancūzas pradės, vokietis ją užbaigs “. Antrojo internacionalo teoretikai kreipėsi į šią teoriją, kuri buvo sukurta dar prieš Paryžiaus komuną, XX amžiaus pradžioje, vis didėjančio revoliucinio judėjimo Rusijoje fone. Taigi Karlas Kautskis, iš esmės pakartodamas Marxo ir Engelso požiūrį, manė, kad revoliucija Rusijoje, kuriai tenka buržuazinės-demokratinės užduotys, gali duoti impulsą revoliuciniam procesui Europoje, o pirmiausia Vokietijoje, kur darbotvarkėje jau buvo socialistinė (proletarinė) revoliucija” (Vikipedija). Parvusas šią teoriją pritaikė Rusijai. Tačiau, ten nebuvo dar “proletariato diktatūros”, kurią įvedė Leninas, ir nebuvo jokios permanentinės revoliucijos. Bet tai buvo iš principo Markso ir Engelso utpopinės revoliucijos idėjos. Vėliau proletariato diktatūros teoriją plėtojo V. Leninas knygoje Valstybė ir revoliucija (Gosudarstvo i revoliucija 1917) ir kituose veikaluose. Jis nurodė, kad proletariatui, kuris neturi tiek patirties ar įgūdžių, kiek buržuazija, ir todėl yra visapusiškai silpnesnis (ypač karinėje srityje), turi vadovauti gerai parengtų profesionalių revoliucionierių partija. Teoriškai proletariato diktatūra turėjo būti demokratinė daugumos valdžios sistema, už kurios ribų atsidurtų tik pertvarkoms nepritariantys gyventojų sluoksniai (jie liktų už įstatymo ribų). Principų įgyvendinimas praktiškai susiklostė kitaip: Rusijoje iš pradžių valdžioje liko tik viena partija (bolševikų), kitos, net ir ginančios socializmo principus, buvo uždraustos. Demokratinės procedūros formuojant visų lygių valstybės valdžią tapo fikcija, proletariato avangarde – partijoje – Vladimiro Lenino laikų valdančiojo elito diktatūrą ilgainiui pakeitė J. Stalino suburto elito diktatūra Visuotinė lietuvių enciklopedija). Daug geresnė sistema yra pas Vydūną. Ir jis ten rašė apie Markso klaidas. Bet mūsų politikai Vydūno nesupranta - tai yra pirmas blogis, nes žemo sąmoningumo žmonėms Vydūnas yra neįkandamas. Antras dalykas, kad jis yra mūsiškis, t.y. jis nėra amerikonas ar koks nors kanadietis. Bet, jeigu politikai būtų pasinaudoję Vydūnu, tai mes turėtume tikrai žmogišką valdymos sistemą ir pasaulis galėtų iš mūsų pasimokyti. Bet mūsų politikai yra kaip iš beždžioniukų diskotekos. Jie beždžionauja tai, ką jie mato Vakaruose tą “gausybės ragą”. Jiems sako, kad yra tokia “laisva rinka” ir jie tiki, nes tai yra ne Vydūnas, o Friedmanas. 1912 m. Austrų mokyklos ekonomistas, Čikagos mokyklos atstovas, už nuopelnus ekonomikai 1976 m. gavęs Nobelio premiją. Kad Friedmanas prišnekėjo nesąmonių, tai mūsiškiai politikai iš viso nieko apie tai nesupranta. Taigi, mes turime valdžioje žmones, kurie iš viso negali būti jokiose valstybės valdymo struktūrose. Kaip tai atsirado Lietuvoje? Per šitą kvailą partijų sistemą. Ir nors 30 metų jau parodė, kad BLOGIS pareina būtent iš partinių, kurie neretai būna visiški idiotai, bet niekas Lietuvoje nesikeičia. SU ŠITA YDINGA PARTIJŲ SISTEMA LIETUVA NIEKADA NETAPS SAVARANKIŠKAI VALDOMA VALSTYBE IR BŪTENT ŠITOS PARTIJOS SUNAIKINS MŪSŲ TAUTĄ. PAŽIŪRĖKITE KOKIOS TEN YPATOS BASTOSI. TAI DAUGIAU PRIMENA ZOO PARTIJAS, KURIOS ŽŪT BŪT NORI ĮSIKIBTI Į VALSTYBĖS MAITINIMĄ IR DAUGIAU NIEKO. VIENAS EGOISTAS TVIRTINS, KAD JIS YRA GERESNIS UŽ KITĄ EGOISTĄ. ABSURDŲ ABSURDAS. Aš taip pat nelabai suprantu dėl tų puolimų Trockio atžvilgiu. Jo darbai buvo aktualūs iki 2-ojo Pasaulinio karo, nes buvo nukreipti prieš Staliną ir tas deformacijas. Jis agitavo už naują revoliuciją. Ji įvyko ir taip buvo restauruota kapitalistinė sistema. Čia pagrindinį vaidmenį vaidina ne pelnas, kaip teigiama kapitalistinėje literatūroje, o PINIGAI. Visas pasaulis sukasi aplink pinigus ir tas sistemas sukūrė BANKININKAI. Dabar tai yra bendra grupė:bankininkai, farmacijos kompanijos, žiniasklaida ir psichiatrija. Jeigu įvertinti trumpai, tai būtų:pinigai, informacija, kūno sveikata ir protas. Visa tai yra nukreipta prieš ŽMOGŲ.

Al. Raigerdui       2021-08-22 20:09

,,Gerbiamasis, nepainiokite Parvuso su Trockiu. O Geitsas čia iš viso ne iš tos operos. Kada, kokiais metais Geitsas rūpinosi liaudimi?”
Ar Parvuso ir Trockio permanentinė revoliucija yra rūpestis liaudimi ? Ta pati čia opera.

> šūdraigai       2021-08-22 16:42

Iš kur info 20:27.

Raigerdas>Al.        2021-08-22 15:00

Pasakysiu jums tiesiai šviesiai, gerbiamasai, visos pasaulio bėdos su žmonėmis vyksta dėl SĄMONINGUMO SKIRTINGO LYGIO. TIKROVĖJE EGZISTUOJA AUKŠTO SĄMONINGUMO ŽMONĖS IR ŽEMO SĄMONINGUMO ŽMONĖS, TODĖL JIE MATO TUOS PAČIUS DALYKUS SKIRTINGAI. KUO ŽEMESNIS YRA SĄMONINGUMO LYGIS, TUO DAUGIAU TOKĮ ŽMOGŲ VALDO EGOIZMAS. Jeigu jūs nueisite į kokio nors giminaičio vestuves, tai jūs pamatysite, kad pakviestas į svečius alkoholikas domisi kokie yra ant stalo gėrimai ir aišku jis pasirinks tą svečių kompaniją, kur bus intensyviai vartojamas alkoholis. Ar jam ten rūpi kiti dalykai vestuvių metu? Visa tai yra jam antraeiliai dalykai, nes jam rūpi, kada pagaliau bus atkimštas koks nors buteliukas ir kada jis galės numalšinti tą degantį jame troškulį. T.y. labai žemo sąmoningumo žmogus. Bet yra ten ir aukštesnio sąmoningumo žmonių, kurie rūpinasi, kad svečiams užtektų valgių, o pavalgius, kad būtų ir muzikos, žaidimų, linksmumo, kad jauniesiems tai būtų paskatas susirasti irgi savo porą, o jaunavedžiams, kad tai liktų neišdildomas prisiminimas ir jų laimingo gyvenimo pradžia, nes jie susilaukia daugybę gražių dovanų. Ar tai negražu? Manao manymu, tai nuostabu. Bet kai aš buvau vaikas, tai vaikams būdavo paruošiamas atskiras stalas. Ir tai buvo irgi įdomu, bet vaikus traukia prie suagusių, nes jie stebi, kaip elgiasi suaugusieji, ir juos paskiau pamėgdžioja. TAIGI, VISUR REIKALINGA ORGANIZACIJA. MES, KAIP ŽMONĖS, ESAME SOCIALIOS IR DVASINGOS BŪTYBĖS. Ko mums reikia? Mums reikia to socialinio, mums malonaus gyvenimo, kad mes galėtume jausti kito petį bendrame mūsų reikale. Ir jeigu mes žinome, kad mūsų kiekvieno SĄMONINGUMO LYGIS yra skirtingas, reiškia ir darbų kokybė bus skirtinga. Ten, kur reikalinga AUKŠTESNĖ ATSAKOMYBĖ, ten ir galima tai patikėti tik AUKŠTO SĄMONINGUMO ŽMONĖMS. Jeigu jūsų reikalus tvarkyti patikėsite CHRONIUKUI, tai jūsų vestuvėse bus pilna nesusipratimų ir netgi, galimai nelaimingų atsitikimų. Ir tai apkartins gyvenimą ne vienam žmogui. Todėl LYGYBĖS kaip tokios iš viso negali būti, nes reikia žiūrėti ne į LYGYBĘ, o į ATITINKAMUMĄ. Miške ATSAKINGAS ŽMOGUS UŽGESINS LAUŽĄ TAIP, KAD JIS UŽGESTŲ IR NEBEPRIDARYTŲ BĖDOS. KAIP MIŠKE SU LAUŽU PASIELGS CHRONIUKAS? ĮVAIRIAI, NES JO ELGESYS YRA SUNKIAI PROGNOZUOJAMAS. Pavyzdžiui, Jurgis Razma yra labai žemo sąmoningumo žmogus, Sysas - irgi prie žemesnio sąmoningumo, T. Tomilinas yra žemo sąmoningumo žmogus, nors jis nėra konservatorius. Dovilė Šakalienė buvo išrinkta nuo LVŽS, ir tuoj pat ją paliko, o paskiau verkia, kad ją ten kažkas smerkia. Ją nesmerkti reikia, o pareikalauti, kad ji sumokėtų gana didelę kompensaciją už į ją sukištas lėšas ir žmonių pasitikėjimą. Seimas gi ne vaikų darželis. KADA JŪS PADAROTE LYGYBĘ TARP AUKŠTO SĄMONINGUMO ŽMONIŲ IR ŽEMO SĄMONINGUMO ŽMONIŲ, JŪS NEIŠVAGIAMAI RIZIKUOJATE, KAD TAS REIKALAS, KURIS YRA JIEMS PATIKĖTAS, BUS SUGADINTAS. Kas už tai yra atsakingas už sumautus tūkstančių žmonių likimus mūsų šalyje? Seimas? Jis neatsako. Kas tada? Partija. Koks atsakomybės lygis? Ji gauna į Seimą mažiau balsų. O kas atsakys už žmonių sugriautus likimus? Niekas. Bet ar tai normalu? Ką mes tokie idiotai, kad šito nesuprantame? Išeina, kad taip. Reiškia patiems rinkėjams trūksta informacijos, kad jie galėtų pasirinkti teisingai. VALDŽIOJE ATSIDŪRUSI PARTIJA APGAULĖS BŪDU, PIKTNAUDŽIAUS VALDŽIA IR KITOKIO VARIANTO NEBUS. Jeigu taip sunku išsiaiškinti, kaip turi būti sutvarkytas valstybės valdymas, tai pabandykite išsiaiškinti: ar visuomenei reikalinga teisinga ir objektyvi informacija? Manau, kad taip. Kas tada turi garantuoti, kad tai vyktų? Seimas ir Vyriausybė. Ar tai vyksta? Ne. Kodėl? Todėl, kad mes neturime susikūrę sistemos, garantuojančios mūsų gyvenimo kokybę. Yra elementarūs dalykai, kurie reikalingi mums kaip garantija, ir pirmiausia, tai sąžiningas vadovas, nes kitoks mums iš viso nereikalingas. Mes negalime sutikti su žemesnio lygio reikalavimais, jeigu nenorime būti apgauti.

> Raigerdas 20:27       2021-08-22 13:52

Raigerdai, sakyk, kaip į tave kreiptis, mižniau, šikniau, suski, parazite ar dar kaip…??????!!!!!!!
Iš kur ta tavo informacija 20:27?
Pateik informacijos šaltinį.
Pilstai tokias paklodes, o negali tokio mizerio nurodyti. Ar tu vyras, ar tu triznius…..

Raigerdas>Al.        2021-08-22 13:44

Gerbiamasis, nepainiokite Parvuso su Trockiu. O Geitsas čia iš viso ne iš tos operos. Kada, kokiais metais Geitsas rūpinosi liaudimi? Kada, kokiais metais Geitsas palaikė socialdemokratiją? Čia tikriausiai pasisavinai tuos duomenis iš kažkokių tai šovinistinių rusiškų šaltinių, kuriuose kaltinami žydai, kaip tauta, tai yra praktiškai tas pats, ką darė Hitleris. Parvusas bendradarbiavo su Trockiu ir su Leninu, panašiai taip pat, kaip ir Romuladas Ozolas su V. Landsbergiu, su V. Radžvilu ir kitais. Parvusas buvo socialdemokratinės revoliucijos organizatorius 1905 m. Bet ji buvo nuslopinta ir Parvusas buvo areštuotas. Priminsiu jums, gerbiamasai, ką pasakė Justinas Marcinkevičius Sąjūdžio Steigiamojo suvažiavimo metu:
“Gerbiamieji Suvažiavimo delegatai ir svečiai! Pagaliau atėjo toji diena. Atėjo diena, kad pagaliau sujungtumėm savo pilietinę ir politinę valią, intelektualinius bei kūrybinius savo išteklius, visas savo kūno ir dvasios jėgas,— kad sujungtumėm save Lietuvos atgimimui.
Esam čia todėl, kad suprantam, jog mūsų pastangos ir pasiryžimas yra tikrai didelio, sunkaus ir nepabaigiamo darbo pradžia. Tiksliau pasakius, tęsinys darbo, kurį šimtmečius tyliai ir kantriai dirbo mūsų tėvai ir protėviai. Tad ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis formuoja ir kuria save kaip demokratinį visos tautos, visos liaudies judėjimą, išaugusį iš mūsų istorijos, iš tolimos ir ne taip tolimos praeities, iš šviesiausių nacionalinio gyvenimo tradicijų.
Pagaliau supratom, kad vargas tautoms, kurių istorija ir atmintis nutyla arba sako netiesą, kurių kalba ir dvasia, išstumtos į gyvenimo pašalę, liūdnai ir beviltiškai vysta, kurių suverenitetą bei valstybinį savarankiškumą ir toliau negailestingai trupina stambiosios socialistinės monopolijos, neregėta ūkinio, politinio ir kultūrinio gyvenimo centralizacija. Todėl ir esame čia, kad ištartumėm sau ir kitiems: toliau taip negali ir neturi būti. (Plojimai.) Visų mūsų darbas, kūrybiškumas, susiklausymas ir kantrybė privalo prikelti ir išauginti tai, kas dar gyva, įpūsti tai, kas dar neužgesę — valstybėje, tautoje ir žmoguje. (Plojimai.)” O dabar pažiūrėk į tą savimi patenkintą gaidį nuotraukoje. Tai yra pasityčiojimas iš visko apie ką kalbėjo Justinas Marcinkevičius ir kodėl juo ir kitais patikėjo liaudis, kuriant Sąjūdį.

Stiklo valytuvas       2021-08-22 13:38

>  Raigerdas>Džeikui     2021-08-22 10:57
„Vokietijoje socialdemokratija buvo paversta į fašizmą,...“. O kurioje vietoje čia nacionalsocializmas? Kaip vokiečiai, taip fašistai. Fašizmas buvo Italijoje. Ir kodėl komunistams taip nepatinka jų „pusbrolių“ nacionalsocialistų pavadinimas, gal kad labai primena internacionalizmą.
.
Visur lenda kreiva žmogaus prigimtis, o žydai meistriškai tuom naudojasi (išskirtinai savanaudiškai - pagal Jahvės priesakus)!?
.
Taigi, trys problemos: „kreiva“ žmogaus prigimtis, žydai ir nežydai (gojai pagal žydus).
.
Su „kreiva“ žmogaus prigimtimi padeda tvarkytis įvairios religijos! Bet, religijų vadovai juk tokie patys žmonės… ir jie lengvai ir greitai susibičiuliauja su pasaulietinėmis valdžiomis. O toliau filosofija… Tas valdžios ir religijos tandemas vienas kitam padeda, visi turi savanaudiškos materialios naudos (tik ne eiliniai žmogeliai), bet kartu visuomenė turi tam tikrus moralinius stabdžius, vairą... Tandemas puikiai veikia, kol pasaulietinė valdžia neperžengia tam tikrų valdžios ribų... Visokio plauko buki materialistai, ateistai, komunistai ir pan. religiją laiko tik valdžios įrankiu nukreiptu prieš žmones. Taip, tai irgi tiesa, „tai opiumas liaudžiai“, bet niekas nekalba kaip būtų (netgi būna), kai žmonės lieka be to „opiumo liaudžiai“ - iškreiptas naktinis gyvenimas, marodieriavimas, kriminalai ir pan.
.
Kita problema žydai, tiksliau grupė žmonių su gerai praplautomis smegenimis apie Jahvės išSIrinktą tautą iš visų kitų žemės tautų, ir pakylėta virš kitų tautų. Skaitome: „susirinko kunigai ir levitai“, taigi, aukščiausios prabos žydai…
.
Ir trečia problema - savanoriškas žmonių (ne žydų, o gojų) aklumas ir siaubingas nenoras praregėti… O pasaulietiškom valdžiom tai labai parankų! Mąstančių yra 4-5%, manančių kad mąsto 15%, likę 80% net bijo mąstyti. Kodėl toks procentinis pasiskirstymas, atsakymo matyt dar teks palaukti… Ar toks procentinis pasiskirstymas taikytinas ir žydams, mokslininkai nutyli… Bet tikrai aišku, kad atatinkamas vaikų ugdymas, vėliau atsiliepia gyvenime. Žydai tuom remiasi, o dauguma gojų to vengia, neteikia reikšmės. Ir kas galėtų paneigti, kad pasaulietiškos valdžios ne tik dėl siaurų savo interesų vengia sąmoninti savo pavaldinius, tautiečius, visuomenę, bet ir dėl parsidavimo Pasaulinei Valdžiai, kurią sudaro jei ne visi, tai absoliuti dauguma žydų tautybės asmenys. Bet juk tai nepolitkorektiška, tai tabu, apie tai nepriimta kalbėti.
Taip pat nepriimta kalbėti apie galimai prasidedantį ES byrėjimą (vengrai prakalbo apie ‘exitą’, „Respublikos“ komentatoriai netveria džiaugsmu apie subirėsiančią ES). Ir dėl ko? Dėl aiškiai perdėtų LGBT+ teisių... Senovės Roma subirėjo dėl „antro galo“, oi, seksualiniai reikalai čia nė prie ko, tai (nepabijokime to žodžio) ŠIKNASKYLĖS sutapatinimas su pasaulio centru, ir ne tik!? Dabar ES kitų problemų kaip ir nebėra, tik „pasaulio centras“ ties pasturgaliu. Visokie „vargšai pabėgėliai“, tai daugiau pasaulinis reikalas, nors jame neviešinamų žydų tautybės asmenų ir jiems pritariančių indėlis išskirtinai ryškus! Kas drįs panegti kad dabartiniai įvykiai Afganistane ir gi netarnauja baltųjų rasės naikinimui (per rasinį sumaišymą). Pradedama griauti ES, irgi kaip ir TSRS, tik tarpiniai variantai į Naująjį Pasaulį. Negi ES tik tam, kad šiknaskylę užkeltų ant pjedestalo?! Tarkim ES subirės. Kas toliau? Ar nuo to bus geriau?! Kodėl Lietuvoje vengiama kalbų apie ES atitaisymą, apie ES be šiknadkylės prioritetų, kodėl Lietuvoje tiek daug tabu?
.
Kapitalizmas, komunizmas, nacionalsocializmas ir dar kiti ‘izmai’ turi didelę problemą, kad nekalba apie esminę žmogaus prigimties dalį - prigimtinį ŽMOGAUS DEFEKTĄ, kuris pas/tarp gyvūnų nepastebimas. Kas kada šį ‘defektą’ įkomponavo į žmogų?! Gal būt ir dabartinė pasaulio sumaištis yra tų pačių „dievų“, „pusdievių“ ar „apydievių“ eksperimmento ar žaidimo sudėtinė dalis?!
.
Bet Raigerdui ir daugeliui kitų, tai jų sąmoningumo užribis.

Raigerdas        2021-08-22 13:15

Lietuva tas galėjo ištiesinti savo kreivumą. Kaip? “Valstiečiai” turėjo susijungti į vieną koaliciją Seime su socialdemokratais. Bet socialdemokratai neturi lyderių. Po Brazausko mirties, jie pradėjo vegetuoti. Brazauskas, nors ir buvo geras strategas, nes jeigu ne jis su savo atsiskyrymu nuo KPSS, tai mes turėtume čia panašų karą, koks buvo Ičkerijoje. Bet Brazauskas padarė labai didžiulę klaidą, kad jis nieko nedarė Baltarusijos atžvilgiu. Lietuviai paliko baltarusius, kurie tikrai pagal mūsų tautines kultūras ir papročius yra patys tikriausi broliai, likimo valiai. Ir tuo netruko pasinaudoti buvę bolševikai. Kuo pavojinga yra revoliucija? Kad po revoliucijos į valdžią ateina paršai. G. Orwell labai tiksliai tai pavaizdavo “Gyvulių ūkyje”. Po revoliucijos, visur į valdžią atėjo savi NAPOLEONAI. Baltarusijoje tuo Napoleonu tapo A. Lukašenka. Lietuvoje po revoliucijos valdžią irgi paėmė paršai ir pradėjo tvarkytis, kaip tai naudinga patiems paršams, ir netruko tarp lygių atsirasti LYGESNI, ką mes dabar ir turime. Jūs galvojate, kad šiaip sau LRT nesugebėjo įgarsinti lietuvių kalba animacinį filmuką “Gyvulių ūkis”? Ne, ne šiaip sau, nes būtent pagal šį scenarijų buvo sukurta Lietuvos Respublika. Jiems baisu, kad žmonės pamatys, kad LRT ir yra ta ŽVIEGLIO manipuliavimo politika, o kaip save myli paršai, kada jie valdžioje.Pažiūrėkite G. Landsbergį šioje nuotraukoje, ir pažiūrėkite animaciniame filme “Paršų linksmybes ir apsidovanojimus”. Atraskite skirtumus tarp šio animacinio filmuko ir mūsų valstybės valdymo? Esminiuose dalykuose nėra. Tas pats įvyko ir su Rusijos revoliucija. Tas pats ir Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje. Rusijoje po TSRS griuvimo įvyko tas pats. Ką padarė tie kiaulės bolševikai Rusijoje? Jie atkūrė savotišką Carinės Rusijos parodiją. Ir Caru dabar ten yra Putinas, kuris irgi yra panašus Napoleonas, aprašytas G. Orwell “Gyvulių ūkyje”. Kinija paliko komunistų partiją, įvedė privačią nuosavybę, tai yra savotiškas socialdemokratijos variantas, bet ten trūksta pačios socialdemokratų partijos. Nors jie ten įvedė labai daug socialdemokratijos variantų. Kokie ten yra tie komunistai? Informacijos yra mažai, nes yra labai stiprus Kinijos nuvertinimas dėl komunistinio valdymo. Bet visos kitos postkomunistinės šalys, ypač buvusioje TSRS teritorijoje, padarė dar blogiau, nes visur jose buvo apiplėšta ta paprasta liaudis, ant kurios kupros ir laikosi visa valstybė. ELITINIAI paršai niekada nesuvokė, kad VALSTYBĖ yra vienas organizams ir sugalvojus savo kokį nors egoistinį variantą, pagal savo egoistinę liguistą vaizduotę, ta valstybė neišvengiamai žlugs.

Al. Raigerdui       2021-08-22 12:39

Taigi, genialią Trockio-Parvuso ,,permanentinės revoliucijos” idėją, vaisingai prisidėjus Adornui ir Markuzei, tęsia Geicas, Sorosas, Juodoji Uola, didysis Pu, vadas Xi ir kiti kominterno aktyvistai. Beje, neblogai susigaudantys finansuose. Ir revoliucijos priešų naikinime taip pat, neblogiau už Uljanovą.
O apie Lenino tezę, kad kiekviena virėja gali valdyti valstybę, deja, nėra žinoma jokių patikimų šaltinių; panašu, kad tai liaudies kūryba.

Raigerdas>Džeikui        2021-08-22 11:35

Koks turėjo būti sekantis etapas po Nepriklausomybės paskelbimo? LOGIŠKAS SEKANTIS ŽINGSNIS LIETUVOJE TURĖJO BŪTI SOCIALDEMOKRATIJOS ĮSIGALĖJIMAS. BET MES NETURĖJOME SOCIALDEMOKRATŲ. JIE NEIŠSIVYSTĖ, KADANGI JIE LABIAU BUVO KOMUNISTAI. SOCIALDEMOKRATIJA BUVO NATŪRALUS LIETUVOS ŽINGSNIS, NES TOKS BUVO MŪSŲ TAUTOS MENTALITETAS IR TOKS BUVO MŪSŲ IŠSIVYSTYMO LYGIS. ŠITO NEĮVYKO, NES MŪSŲ NEMOKŠOS PASIELGĖ KAIP BEŽDŽIONĖS IR PRADĖJO KOPIJUOTI JAV KAPITALIZMO MODELĮ. JIE ĮSIVAIDAVO, KAD TAUTA YRA KAIP TAS MEDIS MIČIŪRINO EKSPERIMENTAMS - ĮSKIEPIJAI NAUJĄ POLITINĘ-EKONOMINĘ SISTEMĄ Į TAUTOS MEDĮ IR JIS PRIGIS. Jie nesupranta skirtumo tarp evoliucijos ir revoliucijos. Šitos partijos yra visiškas mūsų tautos išsigimimas. Visas tas parodomasis, neva, demokratijos fasadas yra ta pati kvaila Lenino bolševikinė ideologija. Mūsų buvę komunistai, pamatė tą Vakarų pasaulio “Gausybės ragą” parduotuvėse, kaip tai įvardino žinomas JAV politikas Bzežinskis, ir sukūrė kreivą šleivą valdymo sistemą Lietuvoje, kuri padarė ženklią atskirtį tarp turtingųjų ir vargšų, ir faktiškai, būtent turtingiesiems ši sistema yra naudinga, nes jie gyvena neturtingųjų sąskaita. Revoliucinė situacija Lietuvoje tampa neišvengiamu dalyku, nes KONSERVATORIŲ PARTIJA YRA TIPIŠKA ANTILIAUDINĖ PARTIJA, UŽGROBUSI VALDŽIĄ, PASINAUDOJANT PANAŠIA SITUACIJA, T.Y. SĄJŪDŽIU, PANAŠIAI KAIP LENINAS PASINAUDOJO SOCIALDEMOKRATIJOS LAIMĖJIMAIS RUSIJOJE IR EUROPOJE. Deja, mūsų žmonės nežino, nes nuo jų yra nuslėpti tie duomenys, kad sekantis normalus evoliucinis mūsų tautos vystymosi etapas buvo socialdemokratija. Ir tik tada, kai išsivysto socialdemokratija, tada jau eina sekantis, aukštesnis vystymosi etapas - Konstitucinė Monarchija, kokia yra visoje Vakarų Europoje. Esant socialdemokratijai turėjo išaugti normalus ELITAS, o ne šitas AROGANTIŠKŲ YPATŲ arba ELITO parodija. Ir tik po to būtų mūsų dar aukštesnis mūsų visuomenės vystymosi lygis - DEMOKRATIJA. Ir tik po demokratijos galima būtų suplanuoti perėjimą prie liberalistinių idėjų įgyvendinimo, bet jas gerai prafiltravus. O dabar mes gauname politinį jovalą, kurį saugoja mūsų policija. Yra blogai, labai blogai. O vystantis visuomenei natūraliu būdu, “prašaliečiai” arba Švedo, Burokevičiaus ir Paleckio raudonieji fanatikai atkristų savaime, kaip šašas atkrenta nuo kūno.

Stiklo valytuvas       2021-08-22 11:06

> Raigerdas>Džeikas     2021-08-22 10:20

Žydai, sionistai ir Frankfurto mokykla su visom giliausiom savo ištakom, aišku čia nė prie ko.
Būtum puikus Naujosios Pasaulio Tvarkos istorikas, a ne.  smile

Raigerdas>Džeikui        2021-08-22 10:57

Štai dar įdomūs faktai apie Aleksandrą Parvusą:“Praradęs „Russkaya Gazeta“, Parvusas ir Trockis, sudarė bloką su menševikais (kairysis frakcijos sparnas) įkūrė laikraštį „Načalo“, kuris lygiai taip pat lengvai užgožė „pilką“  bolševikų laikraštį.
Pasak G. Sobolevo, 1905 m. Buvo „geriausia Parvuso valanda“; jis rašė straipsnius ir pareiškimus, buvo vienas iš tų, kurie nustatė Peterburgo tarybos strategiją ir taktiką bei rengė jos rezoliucijas, sakė ugningas kalbas TARYBOJE ir gamyklose, buvo populiarus ir įtakingas”.
“Būtent Parvusas parašė garsųjį „Finansinį manifestą“, kuris išsekino vyriausybės kantrybę. Gruodžio 2 d. Sankt Peterburgo tarybos priimtas dokumentas buvo susijęs su korupcija Rusijos vyriausybėje, jos finansiniu nemokumu ir klaidingais balansais. „Liaudies kontrolės baimė, kuri visam pasauliui atskleis vyriausybės finansinį nemokumą, verčia atidėti liaudies atstovybės sušaukimą ...“. Nurodydamas neatstovaujančią vyriausybės prigimtį („autokratija niekada nesinaudojo žmonių pasitikėjimu ir neturėjo iš jų autoriteto“), TARYBA pareiškė, kad Rusijos žmonės nemokės skolų “nuo visų tų paskolų, į kurias įėjo carinė valdžia. kai ji atvirai kariavo prieš savo liaudį “ (Vikipedija). Taigi, įdomus reiškinys:CARINĖ VALDŽIA KARIAVO PRIEŠ SAVO LIAUDĮ. Ar tai neprimena dabartinės konservatorių partijos poziciją apie jų VISAGALIŠKUMĄ? Taigi, Leninas buvo fanatikas ir ekonomikoje nieko neišmanė, tuo tarpu Aleksandras Parvusas puikiai susigaudė ir finansuose, ir ekonomikoje, ir pasaulinės rinkos reikaluose. Todėl Lenino frazė, pagal kurią dabar dirba Lietuvos Seimas, kad “kiekviena virėja gali valdyti valstybę, yra visiška kvailystė. Leninas buvo bolševikų išaukštintas, kaip revoliucijos organizatorius, o jis iš tikrųjų buvo diktatorius, užgrobęs valdžią Rusijoje, ir sužlugdęs (ir Stalinas užbaigė tą dalyką) visą socialdemokratinį judėjimą. Vokietijoje socialdemokratija buvo paversta į fašizmą, bet Rusijoje tas fašizmas jau egzistavo, tik jis vadinosi bolševizmu.

Raigerdas>Džeikas       2021-08-22 10:20

Matai, Džeikai, “Prašaliečiui” labai nepatiko, kad ne Leninas buvo sugalvojęs revoliuciją Rusijoje. Jis tik įvykdė Aleksandro Parvuso sugalvotą planą. Tai, kad Aleksandras Parvusas buvo genialus strategas įrodo ir toks faktas:“1921 kreipimesi į Antantės valstybes teigė, kad sugriaudama Vokietiją ji paversianti vokiečių tautą II pasaulinio karo organizatore”. Taigi, Aleksandras Parvusas buvo visiškai teisus, nes tuo tarpu Hitleris, po Pirmojo pasaulinio karo dėl savo oratoriaus sugebėjimų buvo paskirtas paveikti kitus kareivius, o vėliau jam skirta užduotis infiltruotis į nedidelę nacionalistinę „Vokietijos Darbo Partiją“, į kurią jis įstojo 1919 metais. Kitais metais Hitleris buvo atleistas iš armijos ir pradėjo aktyviai dalyvauti partijos veikloje. Greitai jis tapo partijos vadovu, o pačią partiją pervadino į Nacionalsocialistinę vokiečių darbininkų partiją (Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP). Kokią revoliuciją planavo Parvusas? “Solidarizuodamasis su marksizmo teoretikais, prisidėjo prie „nuolatinės revoliucijos“ teorijos plėtojimo, ypatingą vietą joje skirdamas Rusijos vaidmeniui. Parvusas manė, kad Rusija dėl savo istorinės raidos ypatumų buržuazija nėra revoliucinė klasė, todėl uždavinius, su kuriais susiduria buržuazinė revoliucija, čia turės spręsti proletariatas. Vieningas frontas su buržuazija, kuris buvo privalomas iki carizmo žlugimo, turėtų būti laikomas tik laikinu aljansu. Parvusas taip pat labai santūriai vertino Rusijos valstiečių revoliucinį potencialą, manydamas, kad ji nėra pasirengusi atlikti savarankiško politinio vaidmens revoliucijoje ir yra pasmerkta likti tik pagalbine, rezervine revoliucijos jėga. Proletariatas, pasak Parvuso, ginkluoto sukilimo metu turi sukurti savo laikinąją revoliucinę vyriausybę, nesudarydamas sąjungų su kitomis klasėmis (taigi ir garsusis šūkis (kurį Leninas neteisingai priskyrė Trockiui): „Be caro, bet darbininkų vyriausybė “). Pagrindinį šios vyriausybės uždavinį Parvusas matė įgyvendinant tiek bendro demokratinio pobūdžio reformas, kurios jau buvo įgyvendintos buržuazinių revoliucijų Vakaruose metu, tiek priemones, kuriomis buvo siekiama radikaliai pagerinti darbininkų klasės padėtį. Dėl to, kad pasaulyje jau susiformavo bendra rinka, buržuazinė revoliucija ir „darbininkų demokratijos“ vyriausybės sukūrimas Rusijoje turės paskatinti revoliucinį procesą Vakaruose ir sukelti socialistines revoliucijas Vakarų šalys, kuriose subrendusios socializmo pergalės sąlygos. Atėjęs į valdžią Vakaruose, proletariatas galės padėti savo bendražygiams rusams pasiekti socializmo Rusijoje kūrimą”(Vikipedija). Kaip matyti iš šio epizodo, Parvusas kaip tik buvo tas tikrasis marksistas, o ne Leninas. Leninas įvedė diktatūrą, o Parvusas laikėsi būtent Markso “Permanentinės revoliucijos” idėjos. Tik Marksas manė, kad revoliucija turi prasidėti Prancūzijoje, o vokiečiai turėjo ją užbaigti. Faktiškai Leninas ir yra tas tikrasis Rusijos sunaikintojas. Jis yra blogesnis nei Hitleris. Bolševikai taip iškraipė istoriją, kad ją dabar reikia perašyti iš naujo. O Rusijoje turi įvykti TRIBUNOLAS bolševizmo atžvilgiu, kaip Vokietijoje įvyko fašizmo atžvilgiu. Jeigu šito neįvyks, tai III-ias Pasaulinis karas yra jau ant slenksčio. Pagrindinis III-iojo Pasaulinio karo sukėlėjas yra Rusija ir ji į tą reikalą nori įtraukti Baltarusiją. Studijuojant bolševizmą, akcentas turi būti ne į Staliną, o į Leniną. Genialius planus turėjo būtent A.Parvusas, o Leninas buvo provokatorius ir Rusijos duobkasys. Ir bolševizmo zombiai šiandien jam meldžiasi, ir jis vis dar yra Mauzoliejuje. Totaliai bolševikų apmauta rusų tauta.   

Dzeikas       2021-08-22 8:23

Raigerdui:
Landsberginiai ta terpe kurioje randasi “prasalieciai” ir kuri juos maitina. Taciau karta atsirade pasalinus terpe savaime “prasalieciai” neisnyks. Jie ims patys nuodyti aplinka darydami ja toksine ir tuo mis.
Todel reikalingas dvigubas priejimas problemai spresti: “prasaliecio” toksinus neutralizuoti rugstimi ar mechaniskai pasalinus lygiagreciai imantis spresti terpes problema.
Atskirai situ reiskiniu pasalinti ilgam nepavyks. Jei atgamina vienas kita jeigu nesunaikinti abu vienu metu arba su minimalia pauze tarp akciju.
Antikine graiku mitologija teikia tam recepta: Persejas nukirtes galva meduzai Gorgonai pridegina kaklo kirtima kitaip jos, galvos, atauga.

tiek       2021-08-21 23:21

psichai valdžioj ,ko norėt . Ania staska? smile))

stasys       2021-08-21 18:17

Algirdas savo mintis -kreipimasi galėtu dėstyti feizbuke ar twiter . Daugiau auditorijos ir galimybiu pasiekti tuos į ką kreipiamasi . O gal autoriaus nedomina atsakymas ir jam norisi čia sau reklamos ir įkąsti atkakliai tylinčiai į jo pastabas NS ? Gal vistik sau po nosimi burbantis .. ir viskuo nepatenkintas ir čia tik velnias supaisis ko jis iš tikro nori .

ŠS telkiančioms pastangoms alternatyvos nėra...       2021-08-21 17:59

Atsakymas visuomeniškiems Jonui K. ir Valentinui Š., bei kitiems geriečiams, užsispyrusiai skeptiškiems LŠS atžvilgiu…
Jonai ir Valentinai, žiūriu į ŠS tarybos žmonių per asmeninį prakaitą nudirbtus darbus, būtus ir panuojamus renginius ir gerą  ref. programą, patvirtintą suvažiavime. ŠS programos įgyvendinimas panaikintų ONS ir atvertų kelią demokratijai ir tautos ateičiai…(Gal judu pagal Froidą į ŠS neigiamai žiūrit ?:)
ŠS aktyvo pastangos vertos paskatinimo ir talkos-tai sunkus, alinantis, intelektualus ir organizacinis darbas, reikalaujantis milžiniško laiko sanaudų, sveikatos ir neduodantis asmeninės naudos. Bet nešantis daug žalos savo asmeniniams interesams, savijautai ir savo gerbūviui:). Tai protingi, ūkiški, apdairūs ir geranoriški žmonės ,savo likimus dėl viešų interesų kišantys po ONS giljotina…Aišku, jie ne pusdieviai, bet asmenybės, turinčios ir ribotumų, silpnų vietų.
Reikia remti tą telkiantį judėjimą, nes alternatyvų KITŲ TIESIOG nėra. Ne veltui Rusteika nusisuko (išėjo?)  nuo nepraktiškos, bet inteligentiška gerietiška propaganda ir idėjinėmis kovomis bei švietimu užsiimančios   NS ir atsidėjo ŠS reikalams. Tai buvo blogas ženklas partijai , bet NS vedliai,ko gero, to ir kitko taip ir nesuprato, ir savo, tik nesėkmes ir švaruolišką uždarumą atnešančios, strategijos ,matomai, nekeis…Tame negyvybingame NS lyderių išrankume, begaliniuose apsidraudimuose ir lyderystės naštos vengime, aktyvo uždarume ir nesavikritiškume , glūdi tų  geranoriškų inteligentų kompanijos ir visos demokratų šalies tragedija…
Kas prieš ONS, kas už dem .reformas, tas turi būti 10 d. eisenoje ir ŠS veiklos upėje..smile.Kas žino kitą organizacinę alternatyvą Lietuvą žlugdančiai globalistinei ,prožydrajai ONS?
Algirdas

Al. raigerdamsui       2021-08-21 17:27

Sprendžiant iš tono, tai, spėju, tavo bendražygiai.

Rusteika,        2021-08-21 15:14

Tai iš kur ta foto, a?!!

stasys       2021-08-21 14:13

Žiu kaip tema išplėtojo , A.Rusteika turėtu būti patenkintas , filososinio slėgtainio tiek priraugtą ..jog turėtu jo užtekti metams .

raigerdams       2021-08-21 12:59

kas tie “komunofašistai” ,didysis Vade/proto genijau? Ką tuom nori pasakyt?Atleisk , bet nesukonkretinus visas tas tavo kratinys labai panašus į eilinę skystą trydą protams dulkint…

Al.       2021-08-21 12:45

Raigerdas: ,,Valstybė privalo būti valdoma tik vadovaujantis mokslinėmis technologijomis” - dabartiniai komunofašistai būtent šituo ir argumentuoja savo diktatorišką valdymą. ,,Tikintiems mokslu” referendumai ir bendrai demokratija yra tik tada teisingi, kai ,,vadovaujasi mokslinėmis technologijomis”, tai yra leidžia komunofašistams užgrobti ir išlaikyti valdžią žmonėms, kuriuos jie viso labo laiko laboratorinėmis žiurkėmis.

> Raigerdas 20:27       2021-08-21 12:32

Raigerdai, gali rašyti paklodes, o kodėl negali nurodyti informacijos šaltinio.
Iš kur ta tavo informacija?
Pateik informacijos šaltinį.
Pateik informaciją, kitaip būsi…

Raigerdas        2021-08-21 11:53

LŠS yra gerai, bet yra blogai, kad įvairaus plauko provokatoriai, o ypač komunistiniai fanatikai, tikisi, kad LŠS organizuos Lietuvoje revoliuciją. Šitie LŠS vadovai nėra tokie kvaili, kad šitą darytų. Pirmiausia, jie rūpinasi, kaip išvengti realios grėsmės ŠEIMOS sunaikinimui Lietuvoje, nes tai yra galas lietuvių tautai. LŠS atsirado po to, kai buvo pareikšti įžūlūs Simonko pareiškimai, kad tautos dauguma čia yra niekas, ir viską nuspręs valdžia dėl ŠEIMOS sąvokos pakeitimo, nes jiems padarys spaudimą Briuselis dėl Žmogaus Teisių, o mūsiškai Seimo daugumai pagrąsinus, kad negaus pinigų, tie puls balsuoti už naują Šeimos sampratą. Taip gimė pasipriešinimas prieš idiotizmą ir kvailumą ir jis pradėjo plėstis, nes išaiškėjo, kad Seime kvailių ir nemokšų yra ne vienas ir ne du, o dauguma. Kova už Šeimą peraugo į KOVĄ UŽ VALSTYBĖS ATEITĮ. Aišku, sujudo šovinistai iš Rusijos ir Baltarusijos, nes jiems jau vaidenasi, kad “Lietuvą jau meta iš ES”, ir aišku jie haliucionuoja, kad lietuviai trokšta grįžti į Rusijos Imperijos glėbį. Pasakysiu jums tiesiai šviesiai, kad LIETUVIAI KOVOJA PRIEŠ JUOS APNIKUSIUS BEPROČIUS TIEK IŠ VAKARŲ PUSĖS, TIEK IŠ RYTŲ PUSĖS. Tokia yra jų geografinė padėtis. Ar jie gali laimėti? Taip, būtent dabar jie gali laimėti ir prieš BEPROČIUS iš Vakarų, taip pat ir prieš dar labiau išprotėjusius šovinistus iš Rytų. Kaip? Nerašysiu. Nes tokie dalykai nerašomi, kaip sako rusai “po sekretu vsemu svetu”(paslapčia, bet visam pasauliui). Lietuviai turi pačią geriausią padėtį, kokią tik galima įsivaizduoti, nes Vakarai jau greitai gali atsidurti aklavietėje, o Rusija jau greitai pradės byrėti. Ko trūksta lietuviams? Gramatiškai tiksliai nustatyti savo būseną arba diagnozę, kur mes randamės, ir ką mes veikiame. Toliau turi būti ne programa, kaip tai padarė LŠS, o strateginis planas mažiausiai 30 metų. Programa yra jau atskiro plano dalis, kurią reikia skaidyti į projektus su konkrečiomis užduotimis ir veiksmais. Ar gali Lietuva pradėti kurti savo valstybę? Taip, gali, tik ne revoliuciniu keliu, o evoliuciniu, kas labai tinka mūsų tautai pagal mūsų kultūrą. Ar tai turi būti politinė-ekonominė sistema panaši į socializmą? Socialinė visų Lietuvos žmonių gerovė turi būti pirmoje vietoje, bet tokį žodį, kaip socializmas reikia išmesti į istorijos šiukšliną, nes jis nevertas, kad jį restauruoti. Ar įmanoma sukurti TEISINGAI IR TVARKINGAI valdomą valstybę? Taip, toks tikslas gali būti, tačiau nereikia pulti tai daryti iš karto, kaip tai darė bolševikai. Reikia siekti šito tikslo APMOKANT ŽMONES NAUJO GYVENIMO BŪDO, NAUJŲ CIVILIZUOTŲ SANTYKIŲ, IR VISO TO TIKSLO SIEKIMAS GALI BŪTI PASIEKTAS TIK GERAVALIŠKUMO, ŽMOGIŠKUMO PRINCIPAIS IR ENTUZIASTŲ DĖKA. ar GALI VALSTYBĘ VALDYTI TOKIA INSTITUCIJA KAIP SEIMAS? Seimas nėra valdymo sistema, nes jie nieko neišmano apie valstybės valdymą. Jie yra išrenkami apgaulės būdu, todėl kaip jie besistengtų, viskas pas jų gausis kaip Ivano Krylovo “Kvartete”. Valstybės valdyme gali dalyvauti tik super gerai apmokytos VADYBOS įmantrybių asmenybės. Tokioje valstybės valdymo sistemoje, pavyzdžiui, dabartinis Seimo narys Jurgis Razma negalėtų dirbti net rūbinėje. Tualetus valyti - taip. Valstybė privalo būti valdoma tik vadovaujantis mokslinėmis technologijomis, o ne kokio nors politiko Gabriaus ASMENINE NUOMONE ar kokiais nors jam šovusiais į jo galvą keistais impulsais, kad Partnerystės įstatymas turi tokią pat reikšmę, kaip KOVO 11 d. Jis puikiai galėtų dirbti padavėju kokiame nors LŠS įsteigtame restorane ir būti labai paslaugus atėjusioms ten pavalgyti šeimoms be Galimybių paso.

Raigerdas        2021-08-21 10:58

Perskaičius “Prašaliečio” komentarą, tapo aišku, kodėl mes turime tuos konservatorius valdžioje. “Prašalietis” yra tipiškas komunistas, bet kas blogiausia, kad jis yra rusiško šovinistinio tipo komunistas. Jis nesupranta, kad tą rusiškąjį bolševizmą nepriėmė liaudis jokioje respublikoje. Kodėl Rusijoje ji dar vis yra prisimenamas? Todėl, kad būtent Rusijoje bolševikai sušaudė pačius darbingiausius valstiečius, tą pačią opoziciją ir paliko tik bolševikinius zombius. Aš neseniai perklausiau Lenino raštus per You Tube ir supratau, kad jis yra tipiškas avantiūristas ir provokatorius. Jis bado pirštu į Vakarus, agituoją Internacionalą imtis veiksmų prieš Kapitalistus, o kaip valdyti valstybę jis nežino. Jis supranta tik prievartą ir, kad viskas būtų daroma pagal jo utopines idėjas. Kas sumanė šį Rusijos Imperijos
sunaikinimo planą? Gali būti, kad Aleksandras Parvusas. Kartais lietuviškais informacijos šaltiniais pasitikėti negalima. Štai ir Visuotinėje Lietuvių Enciklopedijoje viskas yra apie jį kažkokiais tai gabalais:“Parvus Aleksandr (Aleksandras Párvusas), Israel Gelfand, Helphand 1867 08 27 Biarezina -1924 12 12Berlynas, Rusijos ir Vokietijos socialdemokratų judėjimo veikėjas, marksizmo teoretikas, publicistas. Filos. dr. (1891). Gimė žydų amatininko šeimoje. 1885–91 studijavo Šveicarijoje, „Darbo išvadavimo“ grupės veikiamas tapo marksistu”. Bet paimkime ir paskaitykime anglų kalba:“Israel Lazarevich Gelfand was born to a Lithuanian Jewish family on September 8, 1867, in the shtetl of Berazino in the Russian Empire, (in present-day Belarus)- Izraelis Lazarevičius Gelfandas gimė Lietuvos žydų šeimoje 1867 m. rugsėjo 8 d. Branzino vietovėje, Rusijos imperijoje (dabartinėje Baltarusijoje)”. “Po Vasario revoliucijos A. Parvusas su Vokietijos užsienio reikalų ministerija organizavo V. Lenino ir kitų bolševikų grįžimą į Rusiją. Bolševikams perėmus valdžią pranešė V. Leninui norįs grįžti į Rusiją, bet gavo įžeidžiamą atsakymą (esą revoliucijos reikalas neturįs būti suteptas purvinomis rankomis). Nuo 1918 kritikavo bolševikų politiką. 1921 kreipimesi į Antantės valstybes teigė, kad sugriaudama Vokietiją ji paversianti vokiečių tautą II pasaulinio karo organizatore”. Čia yra šiek tiek netiksliai, nes Leninas nesiruošė daryti revoliucijos. Būtent Parvusas susirado Leniną ir pasiūlė revoliucinį planą. Ne Leninas, o Parvusas buvo šitas genialus strategas ir jis sunaikino Rusijos Imperiją. Kaip ji atgimė? Per TSRS. “Prašalietis” nesupranta, nes jis, kaip ir pridera tikram komunistui, iškraipo faktus pagal savo tikėjimą į rusišką komunizmo variantą. Galima aiškinti “Prašaliečiui” kiek nori, bet jis giedos savo komunistinę ideologinę dainelę, nes jis yra fanatikas. Taigi, jokios TSRS nebuvo. Visos tos respublikos buvo prijungtos atgal į Rusijos Imperiją apgailės būdu, prievartos būdu arba okupacijos būdu. Pasiklausykite tą bolševikinį TSRS himną ir ten aiškiai viskas pasakytą. Taip, Parvusas sugriovė tą Rusijos Imperiją, bet bolševikai ją atstatė, bet vietoje Rusijos Imperijos, kad niekas nepastebėtų, atsirado naujas pavadinimas TSRS. Tiek komunistas “Prašalietis”, tiek dauguma rusų, įsivaizduoja, kad TSRS pasiekė tokius rezultatus, tarkime kosmose ir karinėje pramonėje, dėka rusų tautos. Deja, yra ne taip, nes visa tai buvo pasiekta dėka būtent šitų respublikų, nes čia dar liko inteligentų, kurie nebuvo sunaikinti. Tai, štai, ką aš noriu pasakyti - kai lietuvių tautai reikėjo pasirinkti tarp tokių tipų kaip komunistas “Prašalietis” ir konservatorių, tai žmonės, savaime aišku, pasirinko konservatorius. Kodėl? Manau, todėl, kad nėra nieko baisesnio pasaulyje už rusišką bolševizmą. Rusai, kaip tauta, tapo kažkokia tai hibridine tauta, mutavusia iš azijiečių ir slavų tautų. Taigi, mūsų tautai, nebuvo iš ko rinktis, todėl mes ir turime tą IŠ BĖDOS pasirinktą variantą, kaip konservatorius. Jie yra klaikūs savo paranojomis, nemokšiškumu ir arogancija, bet visi prisimena dar baisesnį dalyką, tai komunisto “Prašaliečio” brukamą lietuviams komunistinę gerovę. Mums reikia naujo tipo lyderių, kurie būtų sveikesni ir protu, ir dvasia, ir morale. Kito kelio nėra, nes tada mes neatsikratysime visokių “Prašaliečių” su nostalgijom Komunistinei Rusijos Imperijai.

iš tiesų       2021-08-21 10:47

Nuo pat pirmųjų “rasputino” žingsnių politikoje iki dabartinių šaikos veiksmų – neapykanta, žiaurumas, kerštas, tai tas veikimo būdas, kuriuo jie siekia absoliutaus valdymo. Savarankiškų politikų šaikoje nėra, arba beveik nėra – jie tik “rasputino” įrankiai jo asmeninėje keršto kovoje su “šunauja”. Apjuodinęs pagrindinius Sąjūdžio vadus, jis siekia pavergti laisvuosius Lietuvos piliečius, kegebistinei jo hipnozei nepaklūstančius

Mano nuomone,       2021-08-21 10:24

Algirdas - ne išdavikas, bet nusivylęs idealistas; Raigerdas - mąstantis politikas.

> Raigerdas 20:27       2021-08-21 9:42

Iš kur ta tavo informacija?
Pateik informacijos šaltinį.

Raigerdas>Algirdui        2021-08-21 9:12

Pats esi provokatorius, o jei sėdi Lietuvoje, tai esi išdavikas. Pats rašai (2021-08-21 4:49): “Galiu su bet kuo sunkia širdimi lažintis, kad korupcinės oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos (ONS) amoraliomis salygomis Lietuvoje per 30 metų sukurta kariuomenė, policija, VST, VSD ir t.t. subyrėtų ir išsibėgiotų per kelias paras, okupantams iš Rytų užgriuvus ar net pilietinio karo atveju…” Tu nieko negali lažintis, nes to įrodyti neįmanoma. Esi toks paršas, kad meluoji taip įžūliai, net pamiršdamas, kad net kada vaikai lažinasi, po to eina žiūrėti įrodymų. Kitas tavo kiauliškas melas yra tame, kad tau “okupantams iš Rytų užgriuvus” ir “pilietinis karas” yra vienas ir tas pats.  Toliau paršas dar labiau įsismagindamas meluoja:“Jų eiliniai neitų mirti už maximų, MG boltikų, ir kitų  kitų stambių antilietuviškų kapitalo grupių, grobuoniškus interesus”. Lietuva tai ne vien tavo MAXIMOS ar MG BOLTIKAI. Kad visi tie dabartiniai “ELITINIAI” ir MG Boltikai dėtų į kojas, tai gali būti. O kariai kautusi iki paskutinio kraujo lašo. Dabar tavo “Rytų kariai” yra per silpni, kad kautis su Lietuva. Jeigu ir prasidėtų karas, tai tavo “Rytų kariai” apgręžtų savo ginklus būtent į tavo Putiną arba tą psichopatą A. Lukašenką. Kas eitų kariauti su Lietuva? Pradžioje žali, vodkę ir samagoną mėgstantys kareivėliai. Rusai mėgsta aukoti savo kareivėlius vagonais. Lietuviai moka kautis daug geriau už rusus. Ir nepamiršk karingųjų latvių. Kas gali būti pasiųstas čia kariauti? Tik SAMDOMI “Vagnoriaus” galvažudžiai. Bet nemanau, kad lietuviai su jais nesusitvarkytų. Rusai nekariaus su lietuviais taip, kaip tu įsivaizduoji. Jie kariaus raketomis ir iš oro. Tokia galimybė tikrai yra. Kitas dalykas su mūsų ta neįgalia vadovybe. Jeigu Prezidentas bus protingas, tai jis tas mergeles iš karto turi pasiųsti bulvių skusti kareiviams ir paskirti kariuomenės vadą. Ar lietuviai yra pasiruošę kariauti? Įvykiai su tvora parodė, kad psichopatas A. Lukašenka su savo šunimis yra išnagrinėję Lietuvos užpuolimo scenarijų. Mūsiškai, kadangi mūsų tiems gaidžiams liaudis egzistuoja tik tam, kad mokėti mokesčius, tai jie ilgai galvos ir visko gali būti, kad lauks NATO pagalbos. Kvailių pas mus priviso per 30 metų visose valstybinėse struktūrose ir jeigu jie šiandien nemoka dirbti, tai karo atveju jie pridirbs tiek priešui naudos, kad tame yra tikrai realus pavojus. Kaip tik koks nors kavilys, taip jis kišamas į Seimą ar į kitą valstybinį krėslą, kad paskiau galima būtų tuo kvailiu pasinaudoti. Blogis atsirado nuo to NEPRIKLAUSOMYBĖS per didelio šventimo. Mes netapome laisvi NUO KVAILŲ, NUO IŠDAVIKŲ IR KITŲ PADUGNIŲ VALSTYBINĖSE INSTITUCIJOSE. Todėl ir valdymas valstybės yra toks hibridinis:sovietiniai klerkai su savo sovietiniu požiūriu į darbą ir prichvatizuota nuosavybė. Savos valstybinės sistemos nėra, nes tie valstybininkai galvoti neišmoko, todėl jie nesupranta ir neskiria, kaip ir psichopatas A. Lukašenka VALSTYBINIO TURTO NUO SAVO ASMENINIO TURTO. Psichopatui A. Lukašenkai yra labai paprasta pasakyti žurnalistams iš įvairių šalių:“Atvažiuokite pas mane” ir jis pirštais rodo į valstybinius pastatus. Ir tie karpo ausimis ir nesupranta, kad tas pusprotis painioja savo nuosavybę su valstybine, nes jam visas valstybinis turtas yra jo turtas. Šiaurės Korėjoje diktatoriai lygiai taip pat galvoja. Yra labai blogai su tame Seime apsigyvenusiais po 20 metų idiotais, bet tai, ką jūs rašote yra ne tik melas, bet žmogaus su liguista vaizduote briedas:”Šalies neapgins karinė techika ir materialiniai ištekliai, jei žmonių (taigi ir karių bei pareigūnų.) dauguma supranta, kad tai ne jų, o pradvisusio elito melžiama parodomoji valstybėlė, seniai paversta Briuselio provincija”. Jūsų kurstoma neapykanta yra rodiklis, kad jūs esate iš kažkokių tai senų komunistų. O blogiausia yra tai, kad jūs prisiplakėte prie LŠS. Tai tikrai liūdina. Su tokiais, kaip jūs, toli nenuvažiuosi, nebent į Rusiją.

Prašalietis       2021-08-21 8:34

“Tautinio patriotizmo” visiškai nenukvailintas ir atminties nepragėręs eilinis žmogelis jau seniai yra girdėjęs ir žino(pavyzdžių buvo ir nuolatos yra kiek tik nori visose gyvenimo srityse), kad iš gorbačiovinių laikų perestroijkos kilęs visokio plauko “tautinis elitas” likusią lansberginio durnių laivo publiką ne tik “pakrikštijo”, bet ir seniai ją laiko “runkeliais, kurdupeliais, vatnykais, šunauja, antivakseriais…” su kuriais rimtai ir dalykiškai kalbėtis yra jiems per žema ir nepriimtina.. Šia eilinių naivuolių  publika nuo gorbačiovinės perestroikos laikų yra primityviai manipuliuojama ir ji yra “kaip sidaro ožiai” vietinių ir užsienio oligarchų eksploatuojama, kad užjūrio šeimininkų valstybėse gyvenančių žmonių gyvenimą galima būtų išlaikyti 3-4 kartus aukštesnį už taip vadinamų “vakarietiškai civilizuojamų ir demokratizuojamų kraštų gyventojų gyvenimo lygį.... Pragmatiški, buvę kolonijiniai vakarai tik šiam tikslui įgyvendinti jau daugiau kaip šimtą metų ir vykdo neokolonijonę politiką, “laisvina” niekieno tapusius čiabuvius, kuria jiems “nepriklausomas valstybes”, diegia jiems įvairius “vakarietiškų demokratijų” variantus… Čiado, Malio, Etiopijos, Lietuvos, Ukrainos, Irako, Afganistano….

Tik pažiūrėkit        2021-08-21 8:07

Į nuotrauką. Jie yra šėtono apsėsti ir tai atvirai demonstruoja ir identifikuojasi, rodydami savo šeimininko ženklus - ragus. Simboliai valdo pasaulį. Jais rodomas lojalumas šeimininkams ir kvietimas būrtis vienminčius. Dievo priešai valdo Lietuvą. Todėl lauk dar didesnės bėdos, jei Dievo draugai nesusiburs ir neiškels savo simbolių - ženklų.

stasys       2021-08-21 6:25

Dalis tiesos yra .Šie valdantis nėra linke kalbėtis su žmonėmis . Manau visi suprantame jog autorius tikrai nerinko konservatoriu į Seima , tada logiškas klausimas : kam jiems kalbėtis su A.Rusteika jei Jis tik zirsti moka ? Aš bent nepamenu jokiu konkrečiu Algimanto siulytu įdėju Lietuvai kylančiomis problemomis . Gaila bet kol kas kad to dialogo nebūtų visuomenėje suinteresuoti visi nesutariantis .  Nesuprantu kuo nepatenkintas Algimantas Rusteika , kaip paklosi lova taip ir miegosi ...

Per kiek dienų žlugtų LR?       2021-08-21 4:49

https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/arunas-milasius-zlugusio-afganistano-pamokos-lietuvai.d?id=87971815&com=1
Tie delfio mulkintojai neturi nei drąsos nei sąžinės palyginti Afg. kariuomenės subyrėjimo su mūsų Anušausko armados trapumu.
Galiu su bet kuo sunkia širdimi lažintis, kad korupcinės oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos (ONS) amoraliomis salygomis Lietuvoje per 30 metų sukurta kariuomenė, policija, VST, VSD ir t.t. subyrėtų ir išsibėgiotų per kelias paras, okupantams iš Rytų užgriuvus ar net pilietinio karo atveju….Jų eiliniai neitų mirti už maximų, MG boltikų, ir kitų  kitų stambių antilietuviškų kapitalo grupių, grobuoniškus interesus. Neguldytų galvų už seniai pašvinkusią, blate, svainystėje, mele,savanaudiškume ir kitokioje bjaurastyje paskendusią,  politinę-administracinę nomenklatūrinę sistemą, kuriai nusispjauti į tautos daugumą, valstybingumą,šeimas, kalbą ir teisingumą...
Spėju, kad prožydroji pinigų švaistytoja- mūsų moraliai perpuvusi URM, vadeliojama anūko šutvės ir supūdyta raudonojo kolaboranto L.L pastangomis, aptarnaujanti globalistų ir karjeristų interesus, subyrėtų ir imtų tarnauti okupantams per vieną- dvi paras. Kitos institucijos sužlugtų ne ką lėčiau…
20 metų JAV milijardai Afganistane ėjo vėjais.Manau, jog Lietuvoje 30 metų mūsų ir užsienio lėšos, skirtos jėgos struktūroms, irgi žaibu nueitų perniek, nes dorovinė- dvasinė ten esančių žmonių būklė arti grindjuosčių lygio, o baime, savanaudiškumu, egoizmu, karjerizmu ir parodomaisiais šou grįstos struktūros nieko vertos…Šalies neapgins karinė techika ir materialiniai ištekliai, jei žmonių (taigi ir karių bei pareigūnų.) dauguma supranta, kad tai ne jų, o pradvisusio elito melžiama parodomoji valstybėlė, seniai paversta Briuselio provincija.
Tik susitelkę apie augantį , dem. reformų paketą paskelbusį , Šeimų sąjūdį , galime turėti mažą viltį atkurti, tik keletą metų  posąjūdiniu laikotarpiu egzistavusios demokratinės respublikos pamatus. Antraip mūsų bet kada laukia fasadinio Afganistano valstybingumo tragedija…Visi į mitingą rugsėjo 10 dieną...
Algirdas

išvilkus į saulės šviesą,       2021-08-21 4:18

jie virsta pelenų stulpu.

Taip ir toliau       2021-08-20 21:49

Nepalyginamai daugiau informacijos ir teigiamų emocijų šįkart pasisėmiau ne iš teksto, o iš strategiškai svarbioj vietoj išdygusio išskirtinio ilgio piršto. Su veiduku, sakyčiau - ne kažkas - matyti brokas,  bet juk kas nedirba, tas ir neklysta.

Tai tikriausiai iššauks nemažas diskusijas       2021-08-20 21:26

Tiesiog viską nuo galvos ant kojų verčiantis video:  https://www.youtube.com/watch?v=QMk1L42RLIs

ah1       2021-08-20 21:00

kagotus ir kagotų palikuonis atpažinsite iš ausų.

2020 metų kovą        2021-08-20 20:52

Oželytė vienoje studijoje su V.Landsbergiu patetiškai deklamuoja,kad po 100 metų Lietuvos nebeliks.

LRT dezistai       2021-08-20 20:43

šito nesupras - jie jau šaukiasi diktatūros.

Raigerdas        2021-08-20 20:27

Tai gali būti ir fake žinia, nes sunku įrodyti, kad tai pasakė Henris Kisindžeris, kuris buvo ir slaptų Bilderbergo klubo susitikimų dalyvis.
Viename iš PSO (Pasaulinės Sveikatos Organizacijos) pasitarimų, kur kalba ėjo ir apie Eugeniką, 2009 m. Henris Kisindžeris pasakė:“Kada banda priims būtiną vakcinaciją, žaidimas bus užbaigtas! Jie priims viską - prievartinį kraujo perpilimą arba organų donorystę. Mes galime genetiškai modifikuoti vaikus ir sterilizuoti juos “bendram gėriui”. Kontroliuokite avių protus, ir jūs tada valdysite visą bandą. Vakcinos gamintojai uždirbs milijardus, ir daugelis iš jūsų, esantys šiandien šioje salėje, dalyvauja kaip investitoriai. Tai visiems mums naudingas variantas. Mes retiname bandą ir ji susimoka mums už paslaugas ją naikinant”. Taigi, tikriausiai net nelabai svarbu ar jis tai sakė, ar visa tai jam yra pripaišoma, bet kur kas yra baisiau, kad visa tai vyksta tikrovėje šiandien.

dalyvis       2021-08-20 19:45

TS-LKD juk prieš tris metus pasivadino save “žmonių partija”. Jų mąstysena - kas ne su jais -  tie ne žmonės.

Jie mano,kad jie atskaitingi       2021-08-20 18:45

tik Briuseliui,nes jis juos finansuoja.Afganiztanas nuplėšė kaukes.Tuos afganus reikia priimti.Jie taip nukentėjo nuo vakarų eksperimentų,kad mums kol kas dar lyg ir geriau.

Bet anglai        2021-08-20 18:03

norėjo karo - norėjo pašalinti konkurentę, o Rusija amžina anglų sąjungininkė.

Nepainiokit        2021-08-20 17:57

geranorio Rasputino, klastingai nužudyto, nes atkalbinėjo carą N-II nuo dalyvavimo pasauliniame kare, su veidmainiu krikštatėviu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-20 17:32

Vitolda tiesiogiai transliavo, šiandien
https://www.youtube.com/watch?v=GZGykmvnVIM

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-20 16:59

- Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
- Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
- Visi maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti).
- Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio “ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus]. Jei kitaip, mes š_e_i_m_i_n_i_n_k_a_u_j_a_m_e be seimo tarnybos apsišaukėlių tarnų, be apsišaukėlių vyriausybės tarnybos tarnų. Referendumas yra tik vienas iš g_a_u_s_y_b_ė_s priemonių Tautai planuoti laimingą gyvenimą savo namuose Lietuvoje.
________________________________________________________
Lietuva - Tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-20 16:59

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
***
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio 20

Rusteikai       2021-08-20 16:34

Rusteika,
Iš kur paimta foto?
Kur, kada ir kokiom aplinkybėm fotografuota?
Gabrieliau,
Jeigu fotografija yra ‘feikinė’, reikalauju kad Rusteiką paduotum į teismą (būk vyras, nebūk vėdaras), o jei fotografija tikra, REIKALAUJU pasiaškinimo!!! Tokiu laikmečiu ir ‘tokiems’ išsidirbinėjimams nelaikas, ir kaip valstybės politikui rodančiam tokius ženklus tenka didelė atsakomybė.
Reikalauju skubaus pasiaiškinimo!

Papa Borgia       2021-08-20 16:09

Ne tas lygis, nes už jų nugaros atominė bombačka, bet matėte, kad Kabule ji sustreikavo - gali ir dėl jų sustreikuoti, ir nepasisekti su taip per prievarta brukama segregacija. Beje, dėl aukų Kabule atsakingi ir konservatoriai, nes rėmė invaziją ir okupaciją kartu su lddp-istai, vadinasi, ir su kolchoznikais taip pat.

Foto       2021-08-20 15:04

Šetonas be kaukės.

jee..        2021-08-20 14:32

vaccinated edukated…
taigi ir filmaves musu riauses baltarusu zurnalistas savo reportaza taip uzbaige: mes turim viena diktatoriu, o jus, lietuviai, net du!

tik vat kazin ar i valdzia patekes Rusteika pats netaptu diktatoriumi?
nesunku pasitikrinti.
geriausias testas ego’sui - feisbukas! jei knieti ka nors blokuot uz kitokia, tau priestaringa nuomone - esi diktatorius!

o Simonyte su Gabrielium tokia “tolerancija” reiskesi dar gerokai pries rinkimus… Ju lengvai pazeidziamas ego uzsigaudavo net jei tu pateikdavai informacijos, kurios jie nezino = ne tau mane mokyti!.. Tokie nesiklaus nei mokslininku nei jokiu kitu patarimu… nebent nuleistu is virsaus… nes ego ir yra vergiskas protas… su sena gyvuliska konkurencijos dvasia - arba as tave prarysiu, arb atu mane..
Stambus dinozaurai del to ir isnyko… o i bendradarbiavima linkusios skruzdes, tebegyvena iki siol..

Dzeikas       2021-08-20 13:55

Landsberginiai isperos.
1991m tai buvo tik lervos kurios nespecialistui buvo tamsus miskas. Pabandyk zmogus neturedamas biologo issilavinimo atskirti kieno lerva, sudmuses ar bites.
Taip ir Tatos lervomis 1991m buvo neaisku.Nors pozymiai buvo - “komitetu Sovitu valdziai atstatyti” atsiradusiu Putco 1991 rugpjuti metu nearestavimas, nekilnojamo turto kilnojimas, kolchozu vaikymas Patriarxuj veidmainiskai lauzant rankas, “nevaikom, savanoriskai, zmones pageidauja”.
Dabar jau parazitas toks isbujojo,kad ir su musiu musekliu nepritrenksi. Nesu tikras ir ar boro rugstis ar dustas paims.

Al.       2021-08-20 13:46

Atsipūtę Pasaulio viešpačių nurodymų vykdytojai.

Raikinas juos pavaizdavo dar gūdžiu sovietmečiu:
https://www.youtube.com/watch?v=zkxC03kTUqU

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.