Naujienos

Algimantas Rusteika. Kaip portalas „Delfi“ publikavo straipsnį apie vaikų atiminėjimą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 7 d. 13:09

10     

    

Algimantas Rusteika. Kaip portalas „Delfi“ publikavo straipsnį apie vaikų atiminėjimą

Žinau, Delfiai niekada manęs nebepublikuos, bet vis tiek parašysiu, nes tylėti kaip ir nepatogu būtų.

Delfi publikuoja Puidoko tekstą „Nuomonių ringe“ apie vaikų atiminėjimą. Ilgai galvojo ir sugalvojo kaip tą nusikaltimą padaryti – ogi publikuoti taip, kad dauguma skaitytojų nematytų ir neperskaitytų!

Pasirodo, visai paprasta. Tekstą įdedi į „Nuomonių ringą“ ir publikacijos faktas yra. O po to patį „Nuomonių ringą“ paslepi nuo skaitytojų. Iš pirmojo puslapio tiesiog išimi rubriką su tekstais, autoriais ir paveiksliukais, o jame palieki tik rubrikos pavadinimą.

Taip dabar Delfio pirmajame puikuojasi du žodžiai „Nuomonių ringas“, kurio nėra. Spaudykit mygtukus, po kokių 10 minučių rasit, kaip atsidaryti tame bulvaro margumyne.Po to neparankų tekstą numes į archyvą ir rubriką atnaujins, o jei kas paklaus – maloniai paaiškins, kad tai buvo techniko klaida. Todėl įdedu, kad spėtumėte pamatyt ir pasigėrėt.

Matyt, taip rengiamasi valdžiai nepatogių tekstų publikacijoms. Greit gal įdės kokį Orbano, Juozaičio ar Trampo tekstą. Žodžiu, būtų įdomu ir linksma, jei nebūtų kvaila ir graudu.

Lietuvos sisteminės žiniasklaidos dugnas artėja.

P.S. Na va, atėjo į darbuką ir ką tik pasitvarkė. M.Puidoko tekstas paslėptame „Nuomonių ringe“ nuo vakar 18.04 val., dabar 8.15. Ir jį įmetė į rubriką „Politiko akimis“, kuri daug žemiau, mažiau skaitoma ir valio! – „Nuomonių ringas“ vėl atsidarė.

Atrodo š..as, bet tikslas pasiektas - 107 komentarai, skaitomumas nedidelis. Jei būtų buvę kitaip, komentarų būtų tūkstančiai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Delfyje šalinami ne tik neįtinkantys komentarai       2018-11-9 22:01

bet netgi patiktukai – gali kelti nykštį į viršų, bet dar kartą atsidaręs komentarus toje vietoje randi tik nulį. Arba įšoka komentaras iškart su keliolika patiktukų ir keliolika širdelių. Žinoma, toksai komentaras paprastai būna “teisingųjų”.

mazgys       2018-11-8 23:15

Apie Delfi ir jo idėjinį brolį 15 min. Galima daug kalbėti. Sakykime, kodėl šie du tinklalapiai taip skiriasi savo dizainu? Arba: kodėl Delfi prieš katalikiškas šventes ir ypač prieš sekmadienį taip sustiprina baimės doze? Atkreipkite dėmesį į ezoterinės tematikos kiekį ir keistą temų eklektiką - aišku, taip daroma specialiai: šiandienio informacijos tankio ir greičio sraute žmogui sunku atsirinkti informaciją pagal jos kokybinę vertę. Jei Delfyje pasakoma kas nors aktualaus - vakarop striapsnis būna arba išimtas, arba nugrūstas į kokią pakampę, nes darbe žmonės dirba, o po darbo išakrt imtų komentuoti. O komentarai gali būti svarūs ir įtikinami, ir tai gali veikti kaip visuomenės vienijimo faktorius - kaip tik šito liberalmarksistinės jėgos bijo labiausiai. Ir tai dar toli gražu ne viskas, bet svarbus dalykas: kažkokios privačios kompanijos Delfi, kasdien pateikiančios virtinę straipsnių apie Putiną, redaktorė tapo valstybinio kanalo LRT gen. direktore. Ar nemanote, kad tai anaiptol nėra atsitiktinumas?

vadovautojui       2018-11-7 21:00

o kogėl ponas Misteris nesipadaro tv paC?

Misteris       2018-11-7 20:52

Rusteika,Jūs turite gabumų.
Kodėl Jūs neįsteigiate INTERNETINĖS TV laidos “Tautai”?

Misteris       2018-11-7 20:49

Vienžo,norėjo kaip geriau,bet apsiš..o aukštielnyki delfinai.

Gerai būtų       2018-11-7 17:37

Parodyti delfio gudrybes yra labai gerai. O dar gerai būtų ugdyti ir populiarinti alternatyvų jam portalą, kad ir šį - tiesos.lt. Pastarasis jau neblogas, tik reiktų publikuoti įvairesnių tekstų, ne tik apie politiką, nes vien tokių skaitymas nuvargina.

ar nebus taip       2018-11-7 16:35

Ar nebus delfiui kaip LRT:kasdien vis mažiau skaitančių?Paskaitai delfio propagandas ir turi ieškoti tikros informacijos,nes pastoviai malamas vienos *tiesos* šūdas.Gal ir nenorėčiau,kad po garbingo vyro A.Rusteikos straipsniais troliai lietų savo neapykantą teisingam žodžiui.

Dar       2018-11-7 15:55

Reiktų pasidomėti, kokia tvarka Delfyje šalinami komentarai. Ar tik ne siaurai grupelei paspaudus vien tik jiems žinomą skaičių “Siūlau šalinti”, taip “nusiplaunant” redakcijai. Niekur kitur tokio siūlymo nėra, tuo labiau nėra šalinami nepažeidžiantys taisyklių komentarai.

Birute       2018-11-7 14:29

Siurpu….

Puiki analizė       2018-11-7 14:19

Reikia nuolat, kasdien rašyti analogiškus straipsnius, analizuoti purvasklaidos straipsnius, nes jei iš karto neparašai ir nedemaskuoji, tai vėliau užsimiršta, sunku prisiminti ir sugretinti tų “straipsnių” paistalus ir prasimanymus su realiais įvykiais, nustelbia kiti einamieji svarbūs darbai. Tad netingėkite, neatidėliokite, RAŠYKITE, RAŠYKITE, RAŠYKITE!


Rekomenduojame

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Kai menama grėsmė svarbiau už tikrą vaiko skausmą

Arkiv. Sigito Tamkevičiaus homilija Aušros Vartų atlaiduose: Gailestingumo pamokos

Istorinis įvykis Lietuvoje: advokatas Saulius Dambrauskas kviečia ginti viešąjį interesą ir tapti grupės ieškinio nariu

Andrius Švarplys. Trumpas žmonijos istorijos įvadas :)

Vytautas Radžvilas. Artėjant geopolitinės sistemos audrai

Andrejus Gaidamavičius. Labanoro regioninio parko valstybiniuose miškuose atsivers dar apie 90 ha naujų plynių!

Vidas Rachlevičius. Atėjo lūžio taškas – Lietuvai ir vėl reikia rimtai rinktis

Jonas Kaminskas. Vyriausios Rinkimų Komisijos nariai nesuprato ar nenorėjo suprasti?

Vidmantas Valiušaitis. Nejau Šakalienės ir Majausko įstatymas yra aukščiau už Lietuvos Konstituciją ir Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją?

Rimantas Dagys. Ką reiškia Lygių galimybių kontrolierės Agnetos Skardžiuvienės išpuolis prieš Katalikų bažnyčią, policiją, teismus?

Rasa Dijokaitė. Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose ir kas pareikalaus, kad tai liautųsi?

Valdas Vasiliauskas. Tušti mokyklų suolai

A.Merkel ES „vizija“: tolerancija – „Europos siela“, kad apgintume savo bendruomenę, reikalinga „tikra ES kariuomenė“, bet ji nebus „anti-NATO“

Tautos forumo kreipimasis dėl Sąjūdžio istorijos falsifikavimo LRT ir VU TSPMI

Vincentas Vobolevičius. Keistas vidutinės pensijos ir skurdo rizikos tandemas

Aušra Gabalytė, Aikštės TV: įsimintinos akimirkos iš „Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto“ 40 metų jubiliejaus paminėjimo

Vaiko teisių apsauga: Lino Kukuraičio ir Rimanto Dagio diskusija Marijos radijuje

Audrius Bačiulis ir Vytautas Sinica apie naujausią Emanuelio Macrono „išradimą“: „Nacionalizmas yra patriotizmo išdavystė“

Nida Vasiliauskaitė. Apie populizmą

Aušra Maldeikienė. Vakarykštės dienos užsienio politika

Andrejus Gaidamavičius tiems, kurie myli mišką, bet sako: „Tai kad aš nieko apie jį neišmanau…“

Neterminuotą streiką pradėję mokytojai nusiteikę ryžtingai

Sušaudytos ir nukankintos Lietuvos vyriausybės

Algimantas Rusteika. Laiko jums liko nebedaug

Sekmadienį Vilniuje paminėtas Holodomoro 85-etis

Geroji Naujiena: „Palaiminti dvasingieji vargdieniai: jų yra dangaus karalystė“  (Mt 5, 3)

Vytautas Sinica. Ir katalikų pogrindis bus paniekintas

Rimantas Rubavičius. Apie toleranciją

Valdas Vasiliauskas. E. Macrono „Potiomkino kaimai“, arba Ar Amerikai reikės trečią kartą gelbėti Europą?

Algimantas Rusteika. Dveji metai su Donaldu Trumpu. Jūsų dėmesiui – lietuviško ikilytinio, lytinio ir polytinio elito analizė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.