Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 14 d. 15:47

11     

    

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Absurdo teatre vykstančiame absurdo farse buki bukalaurai padarė buką klaidą – pasikėsino į saviškių pinigus! Apribojo patekimą pas didžiuosius, suteikdami mažiesiems galimybę daugiau uždirbti.

Nors jų sponsoriai yra didžiųjų korporacijų verslas, jų bendras interesas ir tikrasis tikslas yra mažiukus sunaikinti. Todėl greit bus pokyčių pokyčiai, duodu dantį.

Po savaitės kitos bus „išanalizuoti ir apibendrinti ribojimų rezultatai“ ir paaiškės, kad didieji prekybcentriai turi įsirengę visokias išmanias ventiliacijas, srautų reguliavimus, savitarnas ir dar ką nors. Kad juose lankytojų skaičius ploto kvadratui mažesnis negu pas mažiukus ir t.t., ir pan.

Kelias dienas pamažins „atvejų“ skaičių ir panaikins reikalavimą didžiosioms prekybcentrių daržinėms reikalauti „galimybių paso“. To reikalaus ir darbo žmonės, be abejo.

O akropoliuose esančioms mažoms parduotuvėms apribojimus paliks, nes neturi atskiro įėjimo. Nes jei tie patys žmonės įeitų per atskirą įėjimą, tai „apsikrėstų“ mažiau.

O jei kokios nors kosmetikos ir užsidarys, tai didžiųjų prekybos stadionuose žmonės daugiau pirks, ar ne? Ir jei iš nuomos mažiesiems didieji gaus mažiau, tai, esant atskirtoms didžiosios prekybos ir patalpų nuomos veikloms, nuomojanti slibino galva „patirs nuostolių“ ir gaus lengvatų ir kompensacijų.

Tikslas išnaikinti mažuosius, įbauginti ir kontroliuoti žmones bus pasiektas. Valio, draugai! Visų šalių bukalaurai, vienykitės!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

habilitás        2021-09-15 10:04

Tokios nesąmonės ne tik skaldo , bet ir radikalizuoja visuomenę. Pats pastebiu kaip tampu kategoriškesnis, nors esant normaliai situacijai vargu ar bučiau taip nusistatęs. Užsisakiau akinius, pažadėjo pagaminti per savaitę, bet nepadarė. Salonas prekybcentryje, be GP nepateksi, daviau sau žodį, kad daugiau nieko nepirksiu kontorose, kurios įsiskūrė ten, kur nėra atskiro įėjimo.

Dar vienas pastebėjimas iš Pišdulkizmo serijos.  Vakar vykau apsipirkti, kadangi į artimiausius mano rajone esančius prekybcentrius patekti negaliu, tai lengviausia buvo sėsti į troleibusą ir važiuoti į kitą rajoną, kur yra laisvas įėjimas. Važiuodamas namo pagalvojau, o koks gi tų apribojimų rezultatas?

Pirma. Apsipirkau to paties tinklo prekybcentryje kaip ir tas, kuris yra už 150 m nuo mano namo, tik truputi mažesnis. Pirkau tas pačias prekes kaip įprasta.
Antra.
Kelionėje užtrukau apie 30 min., t. y. laiko sanaudos - pusvalandis.
Trečia.
Du kartus papildomai buvau kontakto aplinkoje (troleibuse), užsikrėtimo, o ir apkrėtimo galimybė padidėjo 3 kartus.
Ketvirta.
Finansiniai nuostoliai – 130 €centų (bilietai).
Taigi, rugsėjo 13 d. įvesti apribojimai tik didina viruso plitimo galimybes. Mitingų, į kuriuos ateina nesusibadę, nepakaks, jei verslininkai, ypač prekybininkai su vainienėmis priešaky, besaligiškai paklus Pišdulkizmui, nieko gero nebus.

Tikslas pateisina priemones       2021-09-15 9:20

Turi galimybių pasą įėjai į parduotuvę , tau suteikiama galimybė nusiimt kaukę ( nuo rugsėjo 13d su galimybių pasu tau tik rekomenduojama dėvėt kaukę)  va ir kyla skaičiai,nes tie, kurie paskutinį skiepą gavo anksčiau kaip prieš pusmetį, vėl tapo panašiai tokiais kaip ir neskiepyti.

amam       2021-09-15 6:31

Besipiktinantiems primenu kur jiems reikejo buti rugs.10.Galit ubaut daba kiek lenda.Taip jums ir reikia.

tikslas yra ne mūsų sveikata o būtent skiepas       2021-09-14 20:43

apribodami patekima į skardines daržines jie įsivaizduoja kad neileidžia į rojų UŽSIK——-T.

tikslas čia        2021-09-14 20:13

Išnaikinti mažuosius ir, jeigu kam atrodo, kad dabar pirksime pas mažuosius ir jie atsigaus, manyčiau, labai klysta ir visiškai sutinku su autoriumi. Viskas, kas vyksta, tik taktikos reikalas. Niekas neleis mažiukams sustiprėti, jų tiesiog turi nelikti. Bet kol galim, palaikom juos. Nuo tada, kai paskelbė apie GP (gyvulių pasą) praktiškai nieko nepirkau didžiuosiuose centruose, išskyrusu Norfa, nes tai lietuviško kapitalo įmonė ir ji lyg ir nebuvo sąraše tų įmonių, kuriose buvo vakcinavimo centrai. Kai perskaičiau, ką čia surašiau, tai nuskambėjo žinios kaip iš 6 palatos.

B.Jonsonas       2021-09-14 19:40

pasakė,kad daugiau ribojimų neįves,nes reikia išmokti gyventi su virusu.

rinkėja iš Kauno       2021-09-14 19:01

šiandien Laisvės alėjoje į beveik tuštutėlę batų parduotuvę priešais Dramos teatrą labai uoli darbuotoja manęs toliau durų nepraleido - pareikalavo pišpasio. Sakau: betgi jūsų mažas plotas ir turit atskirą įėjimą. “Čia nėra būtinosios prekės”, mes nenorim baudų”, - atšovė cerberė.
Už 100 metrų kitoje LA pusėje įėjau į tokio pat dydžio parduotuvę, prekiaujančią drabužiais ir rankinėmis. Jokio paso iš manęs neprašė. Tik ant durų lipdukas , primenantis dėvėti kaukę, dezinfekuoti rankas, laikytis atstumo.
Arba Pišų ribojimai prekybininkams yra neaiškūs,  arba fanatiški šitos valdžios gerbėjai persistengia,  savanoriškai griežtindani savo kumyrų paliepimus.
Žinau, kad į tą batų parduotuvę kojos daugiau nekelsiu. Kaip ir į lauko kavinę ant Paveikslų galerijos laiptų. Ten jau rugpjūčio vidury jie neįsileido žmonių be to diskriminacinio popiergalio. Matyt, ainiai komjaunuolių, Chruščiovo laikais raginusių “įvykdyti septynmetį per penkerius metus” ...

ne taip komunistai daro       2021-09-14 18:38

kompensuos iš biudžeto nuostolius

ah.ą       2021-09-14 18:09

mažiukas ne masto prekių irgi reikalauja gyvulių skiepijimo paso ir jei tu ne gyvulys - prievarta neskiepytas ir reikalauji žmogaus teisų,tai tavęs nesileidžia, pagal šiandien dienos patirtą nuotykį.

teko skaityti       2021-09-14 17:36

  Toks precedentas jau buvo Maskvoje. Sobianinas buvo pasiryžęs įvesti analogišką kvar-patikrą restoranams , kavinėms ir kitoms maitinimo parduotuvėms. Tačiau buvo greitai apramintas biznio ryklių, nes jie nustojo nešti duokles ir pakišas atatinkamiems   piemenims, ganantiems verslą... Vieną  vakarą Putinas paskmbino Sobianinui, -merui, klausdamas, kada jis nutrauks apribojimus . Išaušus rytui—ribojimų neliko . štai kaip veikia gerojo ir blogojo policininkų duetas . Visur ir visuomet.

b.p.       2021-09-14 17:13

Taip, per programą Vremia, oi, atsiprašau, Panoramą, perskaitys keletą “darbo kolektyvų” laiškų ir draugai iš CK Politbiuro, žinoma, atsižvelgs į prašymus ..

Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Kai aliejaus žinios tampa niekam neįdomios, tenka atidirbti propagandai

Tikrieji neapykantos kurstytojai – LRT nori atverti pragarą?

Moterimi persirenginėjęs Airijos kunigas nutraukė savo tarnystę: nesulaukė palaikymo iš vyskupo

Europos Komisija atsisako skelbti Ursulos von der Leyen ir Pfizer korporacijos vadovo susirašinėjimo žinutes

Edvardas Čiuldė. Dar kartą apie Vilniaus universitetą: universiteto dvasios atstatyti jau nepavyks niekados niekam

Vytautas Sinica. Valdžia su visuomenės dauguma ir toliau renkasi gyventi karo sąlygomis

Dominykas Vanhara. Ar Šimonytės vyriausybė vis dar turi pasitikėjimą Seime?

Leonas Milčius. Išduoti Sąjūdžio pažadai ir vertybės, pažeminta lietuvių valstybinė kalba

Daiva Tamošaitytė. Dvi Lietuvos: kas daugiau?

Bažnyčios krizės grimasos: Čikagos kardinolas vadovavo pagoniškai ceremonijai

Anglija panaikina visus COVID pasus, reikalavimus dėvėti kaukes, darbo apribojimus

Vytautas Radžvilas. Žvelgiant į seną nuotrauką

Albertas Žostautas. Jie sulaužė Lietuvos Konstituciją ir išdavė

Vytautas Radžvilas. Prisikėlė jedinstvo ir LKP, pasidalijusi į skirtingų pasivadinimų atskiras partijas

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Klausimai ir atsakymai

Nacionalinis susivienijimas dėl galimos korupcijos Vilniaus savivaldybėje kreipėsi į STT

Lenkija: kritikuoti Kiniją vien tam, kad įtiktume Amerikai nėra mūsų interesas

Vytautas Sinica. „Valdantieji meluoja, kad dėl asmenvardžių nepažeidžia Konstitucijos“

Vakcinacijos pasais pasipiktinę bulgarai šturmavo parlamentą

Edvardas Čiuldė. Ar jau atėjo laikas atsidalinti Lietuvą?

Naujoje „Trys riešutėliai Pelenei“ versijoje – homoseksualios scenos

Vlogerių veikla be priežiūros tuoj taps praeitimi

LRT laidą prodiusuoja Edmundas Jakilaitis, o jo žmona – premjerės patarėja, veda Rasa Tapinienė

Europarlamentaras Stasys Jakeliūnas ir teisininkas doc. Vaidotas Vaičaitis. Europos komisijos įsipareigojimai bendrovei „Pfizer“

Laima Kalėdienė. Lyg įstatymas būtų priimamas ne Lietuvos, o Lenkijos Seime

Vytautas Radžvilas. Ne, – krepšinis vis dėlto nevienija

Amerikiečiai nepasitiki žiniasklaidos informacija apie Covid-19

Vidas Rachlevičius. Ponios ir ponai, ar ne laikas prilaikyti arklius?

Regina Statkuvienė. Blogio veidas

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Dvi minios, dvi Lietuvos, dvi baimės ir du tikėjimai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.