Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 22 d. 16:42

6     

    

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

retro

Turėsim greit vasarą. Pasileis vėl Lietuva žemuogiauti ar voveraičių be PVM prie didelio vieškelio jau už eurus. Gal ir pats kas surizikuosit miškan. Ten dar gali susitikt kokį briedį ar erkių kekėm pasišiaušusį elnią. Tie turi karališkus ragus – kuo didesnius, tuo geriau. Ir baisu, ir gražu.

Pas juos jau taip: jei turi ragus kaip alyvų krūmą – patinas gražus. Pas žmones tai kitaip. Jei patino ragai dideli, reiškia graži patelė.

Prašmatniausius ragus turi Tado Ivanausko muziejus. Pasirodo, už juos aukso ir sidabro medalius duoda. Kaip kokiame Europos čempionate. Ir metai, ir pavardės prie ragų visiems užrašytos. „Petraitis, 1956 m. gruodis, Punios giria“. O juk girioj per Kalėdas tai šalta – užsigrūdinę žmonės buvo, tai ne mes. Kaip kokie šauktiniai.

Gausiausią ragų kolekciją, sako, turėjo padūsaujantis Jo Ekselencija. Rinko visą sąmoningą gyvenimą. Dabar dalį tų ragų turi Medininkų pilyje, bet pačius gražiausius tai pati pasiliko. Ir turi, ką turi. Niekam nerodo. Viena sau gėrisi.

O daugiau tai vasarai nieko naujesnio neturim. Palangos jūrą, kurion vis brendam iki bambos pastovėti. Ir tą velnio Rusiją pašonėj. Dvasingas rusas – visada blogis, fu, Algimantai. Tiesa, kultūrą turėjo geruolišką, bet dabar ji nacionalistinė. Turi dujų, tankų ir Krymą, visuomet visus visaip išvaduoja. Ir išvadavę sau ilgai turi.

Europa – tai akla, išlepinta, turtinga paleistuvė. Vis susimeta su rusais, nors kartais pasipyksta, turi vaikų teises ožiuotis ir musulmonų. Neturi sarmatos ir kariuomenės, bet turi pinigų, kuriuos duoda rusai. Duoda ir mums, kai esam geri. Sako, greit nustos duoti. Reiks ką nors sugalvoti – mokėjo už tai, kad nedirbi, dabar tegu moka už tai, kad nebemoka.

Ukrainiečiai tai labai geri, strazdanoti ir šviesūs. Turi siuvinėtus marškinius, lašinių ir anglies. Jų oligarchai su sparneliais. Turėjo Maidaną, dabar turi Donbasą. Neturi pinigų, bet turėjo Kubilių. Dabar ten karas, tfu, atsiprašau, antiteroristinė operacija.

O Amerika tai galinga ir vien iš testosterono. Turi, kada užsimano, visus, nes visi turi dolerių. Kareiviams dykai duoda viagros, net nepriklausomai nuo orientacijos. Ir vis naktimis nemiega – galvoja ir galvoja, kaip čia mus nuo ruso apginti. Ir kaip su tais rusais patogiau susitarti. Visi storuliai, išskyrus badaujančias žvaigždes ir Osam… tfu, atsiprašau, Obamą. Turi Holivudą, makdonaldus ir lėktuvnešių. Problemų neturi.

Dar pasaulyje turim žydų. Tiems tai visi nusikaltę. Jie teisūs per amžius ir turi arabų. Tie arabai vargšai arba chroniški milijardieriai, bet visi banditai. Turi naftos ir varinėja sau į Meką. Švyturio alaus neturi. Tai perkaitę pasiunta ir kad ims pliekti į žydus, iš ko tik turi! Kai žydams atsibosta, tie anuos kiek paspirgina. Tada pažangioji žmonija labai smarkiai arabų gailisi.

Lietuviai turi liūdnas šventes ir koplytstulpius. Po to, kai Vytautas nudribo nuo arklio, jie visada nuskriausti, bet labai savimi patenkinti. Ypač tie, kurie viskuo nepatenkinti. Turi konservatorius, cepelinų, Petruškevičių ir Butkevičių. Dar turi ir labai myli Užkalnį. Nors tas storas ir lietuvių nemyli.

Nieko nepadarysi. Taip ir turi būti. Kito pasaulio pasaulyje nėra – tik kurortai. Kuriuos turi visi, kas turi, už ką turėti. Ir galit šiandien portalų neskaityt. Ir žinių neklausykit. Kai suprasit, kad turim, ką turim, turėsit gerą laiką.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

štaziui       2020-05-24 16:40

stasele, prieš prasižiodama, nors vyriškus organus iš burnos išsiimk. Negerai, vienu metu kelis apžiojus laikyti ir dar čionai atsisukus kalbėti. Žodžiu, lauk iš čia.

stasys        2020-05-23 9:31

Verkia demokratija žiūrėdama į tokius klounus , juokinti močiutes jiems tampa pagrindine ju “zabova”. Reik tikėtis kada nors žmogus suaugs ir panorės daugiau .. ne tik sau bet ir kitiems . Šeki čiulpinuka .. kad burnoje nebūtu tuščia .

>19:43       2020-05-22 21:11

Idėją supratom - daugiau jokių rinkimų. Per juos 2016 metais daug kam nepasisekė. Išvada - tie lietuviai durni.

Birute       2020-05-22 20:18

Ot smagiai pasijuokiau-taikliai ir su jumoru.Aciu Autoriui.

habilitās        2020-05-22 19:43

Svarbiausio, tai nepasakėte. Turime #brangųlietuvosžmogų, nenuilstanti balsuotoją, spatuolių-spartuolį, rinkimų rytą skubanti prie balsadėžės, kad pirmas galėtų įmesti tą šventą ir mielą širdžiai daiktą.
O politinių partijų – neturime, vien tik pavadinimus. Su sąrašais.

tarkis rusteika su rusais       2020-05-22 19:11

turtingas būsi - kaip ir kiti kolaborantai.
——
(pragare vis tiek degsi, tai keletas ar keliolikas sunaikintų litovcų smalos katilo temperatūros nepakels)
VOT !!!


Rekomenduojame

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Algimantas Rusteika. Labanakt

Paskelbtas partizanų žinynas

Almantas Stankūnas. Apie JAV demokratiją

Algis Avižienis. D.Trampo pralaimėjimo priežastys

Algirdas Endriukaitis. Kursas prieš valstybę asfaltuojamas (I)

Ramūnas Aušrotas. Homoseksualumas įveikiamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.