Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Kad nieko neįvyktų

Tiesos.lt redakcija   2016 m. rugpjūčio 16 d. 14:03

36     

    

Algimantas Rusteika. Kad nieko neįvyktų

Na ką, visi kaip ir apdergti. Žiūrim, ką turim. Ką čia dar reikėtų apdergti? Juk laimi ne rinkimų programos, kurių niekas, net autoriai neskaito. Ir ne visokios ekranų gėrybės ir nuostabybės. O tie, kur mažiau smirda.

Jokie apskriti stalai ir didelės specialistų galvos programų, kaip gyvensim, nesvarsto. Nes reikia kaip ponioms viską ėdant suliesėti, kas su kuo pergulėjo ar kaip ruskiams blogai. Laiko tiesiog nelieka. Tik kartais praneša naują niekšų sąrašą ir pareikalauja tvarkos.

Tie, kurie reikalauja laikytis įstatymų, patys turi jų laikytis. Yra byla, yra ikiteisminio tyrimo paslaptis. Bet ne, kada reikia, tą paslaptį ištriūbija, o kada nereikia, išpučia nekaltas akis – tai ikiteisminio tyrimo duomenys, žurnaliste, neturime teisės viešinti.

Štai įjungė E.Masiulį, paspirgino ir išjungė. Dabar jo nebematysit, nes tikslas pasiektas. Ikiteisminė paslaptis. Ir įjungė P.Gražulį su J.Milium. Reikės – ir jus įjungs. Su Konstitucija, teise ir nekaltumo prezumpcija šios kriminalinių bylų isterijos neturi nieko bendro. Tai rinkimų kampanija lietuviškai.

Uždavinys senas kaip mokyklinis anekdotas – šventųjų konservatorių ir nebešventųjų liberolų vadeliojama koalicija. Matyt, su žaliūkais, čia jau kur besidėsi, kitaip nei pro kur neišeis. Todėl apie Šv. Eligijų, kuris nėra danguje, iki rinkimų užmirškit. Jo nėra ir niekada nebuvo.

Sakot, E.Masiulis netelpa į schemą, nes buvo toks savas, mielas ir pūkuotas? Bet ar yra, ko labiau neapkęstum už savą, kuris nueina pas kitas? Paima pinigus iš didžiausio priešo ir gal jam atsiduos? Ir pirštas spūsteli išjungimo mygtuką.

Nei E.Jakilaitis, nei R.Miliūtė – jų žvaigždžių valanda marionečių teatre jau artėja – apie jį daugiau nei bum bum. O jei ir taip, tai taip kaip reikia. Lyg tarp kitko ir tada staigiai – kitą klausimą. O jau apie šventuosius tai žodžio blogai neišgirsim. Anei vieno.

Klausimai svarbiausia. Debatus studijose laimi ne protingiausi, o tie, kurie žino, kas ko paklaus. Sužinoti šventiesiems galima per nekaltą arbatos pagėrimą Senamiesčio kavinėje. Patarėjai prakaituos per naktį, pažersi žinovo tonu faktų toną. Ir oponentai tik žagsės spoksodami sau į klyną.

Visokie ten lietuvių sąrašai ir kitokie naujuoliai mums nelabai rūpi, nes jie išjungti iš transformerių TV ir valdovų rūmų portalo, vadinasi, kaip ir numirę. Tegu forumuose toliau pliekiasi dėl kokios įmantrios demokratinės frazės, ką labai mėgsta ir sugeba. Todėl ant jų nesivarginsim, pataupysim kitiems.

Tvarkiečiai tai jau seniai apdirbti ir patys storai apsidirbę, dabar dar ir žarnyno mikroflorą su koldūnais nuleidom. Darbinykus padarėm ir darom su ilga kaip šimtmečiai byla, visi išsilaksto. Kas lieka?

Ogi iki galo kaip reikiant neapdergti socdemai. Su Druskininkais tiek vargta, o veltui. Visi smarvės balionai išpurkšti, o nieko. Gyvi, bjaurybės. Ką daryt? Čia dabar mūsų Pilėnai, priešas ir tikslas. Todėl kas rytą vis smalsiai įsijungiu kompą. Ar jau? Gal jau? Kaip ir ką konkrečiai apdergs? Ir vėl nieko. Tfū, neįdomu.

Taigi kaip čia, broliukai, išeina? Negi ten, Rūmuose, rankos trumpos ir nieko apie komunistėlius nebeturit? O gal iššaus prieš pat rinkimus didelę ir sveikuolišką, branduolinę, natūraliai fermentuotų srutų bombą?

Reikėtų lažybų punktuose ne tik už kašę ar Lietuvos žuvelę statyti. Už smirdalų cirką taip pat. Būtų įdomu ir koks bėdžius uždirbtų – vis mažiau atskirties. Bent įdomiau pataptų. O laimėtojas gautų daug – tiek, kiek mes prarasim.

Nesinervinkim. Tegul mėtosi ir pilstosi. Publika daug naujienų sužino, kai plėšrieji narve susirieja prie dubens. Snargliai, kompromatai ir kailio gabalai tik tykšta! Tipo – organizmo valymas nesavanaudiškai, kad Lietuvai būtų geriau. Vienus pagauna, o kitų – negaudo.

O kaip smagu stebėti, kaip valosi, kada apspjauni! Tas rangosi kaip sliekas ant kablio, teisinasi, atrodo kasdien vis kaltesnis. O tau nieko nebereikia daryti. Atneša rytinę kavą, kvepia, jokio dvoko. Įsijungi dėžę, žiūrinėji, ką pridarei, ir kaifuoji. Pasitarkim, o gal ne taip reikėjo? Gal dar ką turim?

Runkeliams tai pasakysim – balsuodami pagal sąrašus galite rinktis! Tipo reitinguokim. Tegu sau kryžiuoja sąrašėlius, kuriuos pakišim. Vis tiek pasirinksit sąrašą ir kurį nors iš tos paklodės. Ir pasirinkot nepasirinkdamas. Rinkimai jau įvyko – sąrašus sudarant. O jūs vis klausiat, kodėl dešimtmečiais tie patys ir tie patys.

Ir tik braukot, tik braukot iš sąrašo jo prizininkams, o ne jums atskaitingų ir lojalių gražuolių! Tiems lyderiams visiškai nusispjaut ant jūsų kryžiukų. Ką bepasirinktumėte, tai bus jų šeriamas, klausantis ir priklausomas tik nuo jų. Jūs – tik tušinukas biuleteniui užpildyti.

Bet kartais režisūra užsimiršta. Nepagalvoja, kad pjesė nusibodo, o dialogai publikai mintinai žinomi. Serialai apmokami ir žiūrimi gerai, bet nerimtai. Tie nuskriaustieji myli nuskriaustuosius ir serga už parblokštą gladiatorių. Ims ir sumes ne už tuos ir ne taip! Ir kas tada?

Nieko, bus vis tiek kaip visada. Sakysim – niekšai, vėl per apklausas melavot! Ir bus toliau nieko naujo. Tas ne taip ir blogai, beje, juk toks tikslas, apie kurį taip garsiai tylim. Nes čia niekas yra viskas, o viskas yra niekas. Visos pastangos tam, kad nieko neįvyktų.

Vis galvodavau – ką čia Vilniuje veikia tas Frank Zappa? Kas čia per mada – statyti paminklus tiems, kurie su mumis susiję kaip kiaulės su debesimis? O dabar supratau klydęs. Tai jis pasakė apie mus ir mūsų pasaulį:

„Laisvės iliuzija tęsis tol, kol bus pelninga iliuziją tęsti. Tada, kai iliuziją taps pernelyg brangu išlaikyti, jie tiesiog susirinks dekoracijas, atitrauks užuolaidas, išneš stalus ir kėdes ir pamatysite teatro užpakalinės sienos plytas.“

algimantasrusteika.wordpress.com

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Egidijus       2016-08-20 8:27

Na va, po darbo savaitės perskaičiau dar kartąnkomentarus. Kas įdomiausia kad visi savaip teisūs, nes nori, kad būtų geriau. Tik nesuprantu, kodėl dėl to reikia pyktis. Ir dar, kartais kvaila ieškoti publicistiniame tekste politinių vienareikšmiškų išvadu, kaip kokiuose Lenino raštuose, ką daryti, kokia programa minimum ir kitų nesąmonių. Jei tekstas skatina mastyti ir ginčytis apie gyvenima, tai jis ir pasiekia tikslą. Mastykit ir ginčykimės. O dėl boikoto ar ne boikoto tai tikrai pasipriešinimo forma. Bėda tik ta, kad ji niekada niekur neatvedė į pergalę, tai tik špygos kišenėje rodymas. Tai pasyvus pasipriešinimas ir tiek. O tas pyktuolis teisuolis, kuris visų klausia, galėtų ir pateikti atsakymą, kada ir kur konkrečiai rinkimų boikotas ką nors pakeitė.

Pikasas       2016-08-19 12:33

Sunkus suspėti kiekvienam “kontoriniui” varpelį pakabinti. Tik kiek suspėju…

pagal pikasių       2016-08-19 12:24

... pelės nusprendė, kad gerai būtų pakabinti katinui po kaklu varpelį, tik ten nebuvo pkasiaus, kuris pakabintų...

Chachaliui       2016-08-18 20:39

Na,štai, pakliuvai demagoge- negali. Sugebi tik juoktis?
Klounas.

Cha       2016-08-18 20:27

Pateikti pavyzdį apie tai, kad ko nors nebuvo. Logikos dėstytojas numirtų iš juoko. Pavyzdžius galima pateikti tik apie tai, kas buvo.

eretikui       2016-08-18 20:09

Gal galite pateikti įrodymą/pavyzdį, kad - niekada, niekur nebuvo sėkmingo rinkimų boikoto?
Ar tamsta sugebėsi suprasti klausimą?

Rankinukas       2016-08-18 20:04

Nu žyyynoma! Kišeninės matrioškinės specų tarnybos vyyyską “taip kaip reikia” patikrins ir užtikrins. Jo, jo- pikasius sako, pikasius žyyyno.
Neverta ir ginčytis.

eretikas       2016-08-18 20:02

ERETIKO LOGIKAI
Ir sugebėk taip suprasti tekstą.Daugiau neturiu ko pridurti.
EGIDIJUS
” O ką daryti, kaip ligą gydyti, pasakykit jūs, kritikai, jei tokie gudrūs.”
Jei aš tas kritikas,tai nežinau,kaip gydyti ligą.Bet teigti,kad liga neišgydoma,kaip supratau iš gerb.Rusteikos teksto,yra klaidinga.Štai ką norėjau pasakyti savo komentaru.
PIKASUI
Pritariu Jūsų nuomonei-uždrausti meluoti kandidatinėse anketose.Bet ar žinote būdą,kaip tai įgyvendinti?
EGIDIJUI
Manau,kad tai utopija.Visada bus pakankamai partijų simpatikų,kurie eis balsuoti.Gal žinote pavykusio rinkimų boikoto pavyzdį?

Pikasas to 17:51       2016-08-18 18:35

Tenka tik stebėtis jūsų nesupratingumu. Kalbėjau apie kandidatų atsakymus į politines į anketos klausimus. Atsakymus yra lengva VSD sutikrinti su išsiliustravusių sąrašu. Jei žinai, kad ten esi, tai ir brautis melo pagalba negalima. Ar supratot pagaliau?

Egidijui       2016-08-18 18:24

Yra du pasipriešinimo režimui būdai- aktyvus ir pasyvus.
Na, aktyviam pasipriešinimui lietuviai yra per daug pavėpę. Minkštakiaušiai.
O ir net vadinamose op-pozicijose nesimato ir nenusimato asmenybių kurios gebėtų ar bent norėtų vykdyti aktyvaus padipriešinimo akcijas.
Bet pasyviai priešintis tikrai niekas netrukdo. Pasyvus pasipriešinimas gal nėra toks efektingas, tačiau tikrai efektyvus piliečių ginklas prieš reżimo savivalę.
Kas yra pasyvus pasipriešinimas? Visų pirma tai bekompromisinis boikotas, atsisakymas koloboruoti su režimu, atsisakymas dalyvauti režimo legitimacijos cirkuose, t.y. “rinkimuose” ir pan.
Boikotas nereikalauja jokių protestuotojo pastangų, nekelia protestuojančiam jokio pavojaus, nesukelia rizikos ir neatneša nuostolių.
Neini į rinkimus ir viskas.
Neini į “šventes” mosuoti ponams vėliavytėmis, neperki režimo propagandos produktų, neimi dykai. Nevartoji!
Jeigu niekas neateis balsuoti į režimo rinkiminį cirką- kaip režimas padauliui padakys jog jo egzistavimas yra “zakonnas”?
Jeigu niekas nežiūrės muiliūtės laidų siarovizijoje, jeigu visi nežiūrės, neskaitys, nevartos režimą aptarnaujančių medijų- kaip režimas galės daryti durninantį poveikį visuomenei?
Bet kokio, aktyvaus ar pasyvaus pilietinio pasipriešinimo sėkmės prielaida yra dalyvaujančių masiškumas.
Bet ar taip sunku, sudėtinga “rinkimų” dieną neiti į avinų balsavimo apylinkes?
Sudėtinga?

Egidijus       2016-08-18 17:54

Taip, autorius diagnozuoja tiksliai. Visas ligos mechanizmas kap ant delno. Tai jo tekstų stiprybė ir be reikalo čia draskotės. O ką daryti, kaip ligą gydyti, pasakykit jūs, kritikai, jei tokie gudrūs. Nes kas jau kas, o LT opozicionieriai tokie patys,kaip Rusijoje -  labai mėgsta tarpusavyje pjautis dėl to, kas didesnis patriotas, negu kartu ieškoti bendrų taškų.

Pikasiaus išmintis       2016-08-18 17:51

“Reikia uždrausti politikams meluoti!”
Aha, tuojau. Nuo rytojaus.
Pikasiui pasiūlius, lydekai panorėjus.
O aš “uždrausiu” pikasiui nusišnekėti.
Uždrausiu spaminti mayrioškine propaganda.
Ša!
(Hmmm, tuoj pažiūrėsim ar pavyko.)

eretiko logika       2016-08-18 17:47

Balsuok ir viskas pagerės!
Taip, taip- tuoj:)
O po praeitų, buvusių balsavimų- irgi gerėdavo?
Gerėdavo?
Nu, jeigu vis gerėdavo ir tik gerėdavo- tai kodėl dabar taip blooooga?
Aaaaa, lig šiol nesisekė. Tik nesisekė. Tai vienintelė prižastis.
Bet dabar tai jau tikrai pasiseks!
Eretikas jums tai garantuoja!
Optimistiškai.
Nesvarbu, kad be logikos ir įrodymų.
Tiesiog padakė ir šventa.
Šventas eretiko naivumas…

Pikasas       2016-08-18 16:49

Manau, kad yra viena galimybė, kuri galėtų sukrėsti visų dabar valdančių trijų partijų galimybes. Tai - draudimas meluoti kandidatinėse anketose. Tai, kad 1600 buvusių KGB agentų išsiliustravo suteikia jiems teisę nebūti paviešintiems. Tačiau tas faktas nesuteikia moralinės teisės veržti į valdžią meluojant. Dar kraupesnis yra tas faktas, kad išsiliustravusių duomenys buvo nugvelbti ir grąžinti tik po 10 dienų. Kas juos galimai nusikopijavo gali daug ką valdyti. Ir tai gali būti net labai didelė įtaka. Gal net katastrofinė, Be to, negalima atmesti ir Rytų imperijos įtakos, kuri neabejinga savo buvusiai kolonijai. Lietuva, esanti ES ir NATO struktūrų pasienyje, netgi dažnai būna Kremliaus dėmesio centre. Tai taip pat trukdo mūsų šaliai ryžtingiau atsisakyti socialdemokratinio populizmo. Tenka tik apgailestauti, kad iš Lietuvos išvyko gal apie 800 tūkst. emigrantų. Manau, kad jie labiau atsikratę minėtų marazmų, kurie demokratinėje visuomenėje vis labiau tampa praeities atgyvenomis. Seimo rinkimai - rimtas išbandymas mūsų visuomenei. Pagal rezultatus galima atspėti apie mūsų visuomenės sąmoningumo augimą. Matysim…

 

eretikas       2016-08-18 16:24

Rusteika tiksliai diagnozuoja.Bet bėda yra ta,kad jis skleidžia pesimistinę nuostatą-nieko,brolau,nepakeisi-beviltiška ką nors daryti-,ir taip blokuoja pastangas tų,kurie nori radikalių pokyčių,o ne pakeisti vieną  sisteminę partiją kita.
Tokiu būdu jis pila vandenį ant valdančiųjų malūno.Juk jiems yra labai paranki nuostata:balsuok-nebalsuok,spardykis-nesispardyk,- nieko nepakeisi.Taip buvo,yra ir taip bus.

Pikasas > 12:19       2016-08-18 12:40

Veltui stengiatės. Žinau kaip mane vertina kiti komentatoriai. Grupelė “gudručių”, kurie čia įsikūrę - joks rodiklis. Beje,  per keliolika metų niekad nesu sakęs man žinomos netiesos žodžių, t.y. melavęs. Man tai - svarbiausia.

Melagiui pasiui       2016-08-18 12:19

Pikasiau, esi tikras natūralus melagis koncerviniam padaže.
Pasižiūrėk vieną kartą į tai kaip tave vertina žmonės- įgrisai iki gyvo kaulo.

Pikasas       2016-08-18 11:37

Svarbiausios A.Rusteikos pastangos tam, kad nieko po Seimo rinkimų neįvyktų. Reikia suprasti, kad dabartinė valdančioji partijų trijulė jam labai tinka ir patinka. Balsavimo teisė - demokratinės raiškos priemonė. Jei norim ką nors keisti, turim balsuoti už vienas ar kitas permainas. Kryžiukai valdžiūnams labai rūpi. Jų surinkimui skiriamos didžiulės lėšos. Jei rinkėjai bus pakankamai sąmoningi, visokių “rusteikų” gražbyliavimai dabatinei valdžiai nepadės.

Kad vat mat       2016-08-18 10:58

Kad nieko ir tolau nevyktų reikia ...balsuoti.
Jeigu nebalsuosim, butaforinis cirkas sugrius.
Blogai!
Nedaleiskim!
Žūtbūt remkim santvarką ir tik taip išsaugosim savo ubagų terbas.

Pikasas > Povilui       2016-08-18 9:21

Nesunku nujausti, kokiai publikai mano komentarai nepatinka. Jei norite, kad padaryčiau šio rašinio išsamesnę analizę, tai taip ir sakykite. Per kelioliką metų mačiau daugybę įkyruolių ir visokių grasintojų susidorojimu. Siekiant teisingumo man tai jokios įtakos neturi.

Povilas       2016-08-18 8:19

O apie įkyrumą komentaruose pikasas neturi ką pasakyti?

Pikasas > "Bože"       2016-08-18 8:06

Kur jūs matote pagiežą? Pakartojau A.Rusteikos rašinio frazes. Na, o tai, kad jūs naudojate “seno ožio” ir “didelio asilo” terminus” parodo jūsų etiką.

Ale       2016-08-18 7:15

„Jūs – tik tušinukas biuleteniui užpildyti“. Ką reikia daryti, kad tušinukai nebebraukytų, ypač raudonai?

Bože,       2016-08-18 0:58

Kaip atsibodo tas senas ožys Pikasas. Kur tik jo nėra, visur pilna. Ypač ten, kur nesugeba suvokti, apie ką kalba. Jo pagieža tampa teksto kokybės ženklu. Tik jis per didelis asilas, kad tą suprastų.

Pikasas       2016-08-17 23:06

AUTORIAUS TIPINĖS FRAZĖS:
  “... tie, kuria mažiau smirda”, “....reikia kaip ponioms viską ėdant suliesėti”, “...kas su kuo pergulėjo ar kaip ruskiams blogai”, “....kartais praneša naują niekšų sąrašą”, “...kada reikia, tą paslaptį ištriūbija, o kada nereikia, išpučia nekaltas akis”, “... įjungė E.Masiulį, paspirgino ir išjungė”, “... įjungė P.Gražulį su J.Milium. Reikės – ir jus įjungs”, “...mokyklinis anekdotas – šventųjų konservatorių ir nebešventųjų liberolų vadeliojama koalicija”, “Matyt, su žaliūkais…”, “...apie Šv. Eligijų, kuris nėra danguje, iki rinkimų užmirškit”, “...E.Jakilaitis, nei R.Miliūtė – jų žvaigždžių valanda marionečių teatre jau artėja”,  ” ...oponentai tik žagsės spoksodami sau į klyną”, “...lietuvių sąrašai ir kitokie naujuoliai mums nelabai rūpi, nes jie išjungti iš transformerių TV ir valdovų rūmų portalo”, “...au seniai apdirbti ir patys storai apsidirbę, dabar dar ir žarnyno mikroflorą su koldūnais nuleidom”, “...iki galo kaip reikiant neapdergti socdemai”, “...Visi smarvės balionai išpurkšti, o nieko”, “... Negi ten, Rūmuose, rankos trumpos ir nieko apie komunistėlius nebeturit”, “...gal iššaus prieš pat rinkimus didelę ir sveikuolišką, branduolinę, natūraliai fermentuotų srutų bombą”, “...Reikėtų lažybų punktuose ne tik už kašę ar Lietuvos žuvelę statyti. Už smirdalų cirką taip pat”, “...Snargliai, kompromatai ir kailio gabalai tik tykšta”, “...O kaip smagu stebėti, kaip valosi, kada apspjauni”...“Runkeliams tai pasakysim – balsuodami pagal sąrašus galite rinktis! Tipo reitinguokim. Tegu sau kryžiuoja sąrašėlius, kuriuos pakišim”, “... Tiems lyderiams visiškai nusispjaut ant jūsų kryžiukų”,

  JEI TEKTŲ PADARYTI IŠSAMIĄ RAŠINIO ANALIZĘ IR PAAIŠKINTI ŠIŲ IR KITŲ FRAZIŲ ESMĘ BEI TIKSLĄ, TAI TEKTŲ RAŠYTI KOKIUS AŠTUONIS AR NET KELIOLIKĄ ILGŲ KOMENTARŲ. TIEK LAIKO NETURIU… MANAU, KAD TOKIOS AUKŠTOS KLASĖS SKAITYTOJŲ MULKINIMĄ INTERNETE RETOKAI TENKA PASTEBĖTI.

Marginalas Pikasui       2016-08-17 14:49

Tai Tu, Pikasai, ir publikuok straipsnius, kam čia “netuščiažodžiauji”?

pikasinskui       2016-08-17 11:39

Kam kalbėti, o kam jau geriau tik patylėti…

Pikasas       2016-08-17 11:34

Toks pasipūtėliškas stilius ir arogantiškas sarkazmas veikia atstumiančiai. Tokiame kokteilyje net ir viena kita prasmingesnė mintis paskęsta manieringo tuščiažodžiavimo jūroje.

Gaila laiko       2016-08-17 10:11

tai neskaitykit ir nemąstykit savo galva, geriau pasikasykit kur nesueina ir pažiovaukit, tikrai jausitės smagiai praleidę dar vieną dienelę.

JUrgis       2016-08-17 7:02

  koks didelis viską žinantis ir viską vertinantis. Pats į garbės lentą įssidėjęs… Tikras kandidatas į seimą. Nei vienos naujos pavardės, tik E.Masiulis (vagis ?).O ką pats gero padarei? Šiukšles atnešei-išnešei? Suvalgei mano 0,5 valandos…Turiu pasidėjęs plakatą “Nė vienas žmogus, atėmęs iš kito laiką, nemano esąs dėl ko nors skolingas, tuo tarpu laikas yra vienintėlis dalykas, kurio net ir labai dėkingas būdamas, negali grąžinti.”

Antanas       2016-08-16 21:00

Vot švęsime rugpjūčio 23, kad TSRS tankai išvažiavo, bet kiek KGB “koldūnų”, paliko,“dėdulių”. “šatrijų”, “fermerių”, “berželių”, kiek dar, dar suras įvairių”čeburiekų” ir “musmėrių”? Rasis ir rasis, kol nepasikeis kelios kartos.

Vienas tokio sąrašo vadas       2016-08-16 19:58

savo facebooke šalia Rusteikos teksto replikuoja: 
“Apie ką tylime, vyrai”,- klausė sovietmečiu Vytauto Žalakevičiaus filmo herojus. Sveikintina pastanga, nors ir pustoniais, apie dabartinį tylėjimą kalbėti.
Ir niekas replikuotojui nereplikuoja: o kodėl tamsta tylite? ir jau daug metų? kodėl tylą pertraukia tik reklaminiai-rinkiminiai tekstukai “balsuokite už mus - mes alternatyva” arba atsidūsėjimai-priminimai apie tai, kad ir Lietuvoj būta drąsių vyrų ir moterų, nesislėpusių už kitų nugarų?
Taigi apie ką tylite, vyrai ir moterys?

Vilniuje lankosi režisierius       2016-08-16 18:21

Sokurovas.Jis sako,kas į valdžią reikia rinkti humanitarus.

lieka'i       2016-08-16 16:31

o gal žinote, ką nuveikė “visokie ten lietuvių sąrašai ir kitokie naujuoliai”?

lieka komunistai ir jų šuniukai konservos       2016-08-16 16:27

gražiai komuniagos groja (žaidžia)
ir jų trubadūras rusteika irgi - nukreipia dėmesį į komuniagų šuniukus konservus.

Taiklu       2016-08-16 15:50

bet ir vėl grįžtame į sovietmečio kalbėjimą: tik užuominomis…


Rekomenduojame

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.