Dienos aktualija

Algimantas Rusteika. Jūsų be galo daug, bet esat vieni

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 14 d. 5:05

30     

    

Algimantas Rusteika. Jūsų be galo daug, bet esat vieni

Apsupta kariuomenė turi dar pakankamai šaudmenų, maisto, medikamentų. Gali kautis ilgai, jei kariai nežino, kad yra apsupti. Pralaimi tada, kai sužino, ir visi ima galvoti tik apie išsigelbėjimą.

Pralaimėjimas ateina, kai sužinai, kad negalėsi laimėti. Kada suvoki, esąs vienas, ir supranti, kad mūsų mažai. Kad jų yra daug daugiau. Vienišumas ne tik visada lydi pralaiminčius, bet ir sukuria pralaimėjimus.

Jie tą žino gerai. Svarbiausia, kad pasijustum – esi vienas. Tavo mintys teisingos, ketinimai gražūs, jokios savinaudos. Galėtum širdį parodyti, jei kam būtų įdomu… Bet juk neįdomu. Esi vienišas. Ir jūs bejėgiai ir vieniši.

Jūsų niekur nėra. Sėdit sau vieniši savo nameliuose, jei tokius turit, vieni kitų negirdit ir nematot. Ir niekas jūsų negirdi ir nemato. Jūsų nerodo ir neskaito. Jūsų be galo daug, bet esat vieni. Jūs vieniši, apsupti ir pralaimėjot.

Problema ne ta, kad TAI įvyko ar kur buvom visus tuos metus, vis galvodami kaip varlės šildomame dubenėlyje – „niekatokia“. Sukčių turguje žaidžiant antpirščiais taktika ir laimėjimo būdas vienas – apgauti. Ir visada tai supranti po fakto.

Tvarto durys seniai atidarytos, bet pro jas sklinda tik ėriukų tylėjimas – gal dar šiandien ne mane? Revoliucijos prasideda, kada viršūnės nebegali senoviškai valdyti, o apačios nebenori senoviškai gyventi. O dabar visi gali ir nori, ir visi tokie naujoviški.

Ir visi turi ką prarasti. Todėl tegul praranda kiti, o mes pasakysim, kad viskas padaryta ne taip, kaip reikėjo, nors kaip reikėjo, ir patys nežinom, bet kad mums nieko nereikėtų daryti ir viskas įvyktų kaip norim.

Einam į varžybas ir sergam ne už savą komandą, o už tą, kuri stipresnė, ir labai bijom apsirikti, ir prigalvojam tam milijonus priežasčių. Paguodos prizas tas, kad teisieji visada mažuma ir pinigai bei instinktai, o ne protas valdo pasaulį. Deja, ir teisiuosius – taip pat.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

atsargiai       2019-05-16 2:02

jei net inteligentiškas žmogus Raigerdas valkatą matyt gimtąja kalba galimai visai ne nato kryptim nusiuntė, rezultate už nesivaldymą pas nykštukus papuldamas, - bet kuris kitas polemizuojantis su reto bukio vaidmenį atliekančiu komiteto satrūdnyku rizikuojate ten pat atsidurti. Geriausia reakcija - 0. Praeiti kaip pro bėdą, nutikusią šunuko vedžiotojui neturėjus su savim maišelio.

stasys        2019-05-15 19:13

misteriui pliurpalui > Jus matyt nemokate skaičiuoti ..  pabandykite suskaičiuoti bent ant pirštu kiek žemiau esantys Andriukaičio gavo procentu . Netgi sudėjus Z.Vaišvilos vatinukus ir R.Paulausko “mastančiu sekta” su tais paleckio raudonarmiečiais negausime daugiau 10 proc.

Misteris       2019-05-15 11:27

Aš jau seniai nebežaidžiu SISTEMINĖJE dėžėje-po ŽEMĖS referendumo padariau kardinalų sprendimą.
Žemės referendumas davė skaičių 20 proc.
Šitiek procentų Tautos supranta Sistemos žeidimo taisykles ir veikia priešingai ,nei Sistema tikisi.
Aš norėčiau suvienyt SVEIKĄJĄ Tautos dalį,atskirdamas ją visiškai nuo Sistemos.

viskas dar liūdniau       2019-05-14 22:40

Dar ir vilkai ėriukų kailiuose bando draugais apsimetinėti. Belieka kliautis protu.

Raigerdas-stasiui        2019-05-14 18:22
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
epitafija.       2019-05-14 17:20

Jūsų be galo daug mieli buratinai.kasmet daugėja geometrine progresija. ir nieko čia nepadarysi,kaip rašė žymus amerikiečių rašytojas.

stasys        2019-05-14 15:38
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Raigerdas        2019-05-14 15:13
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
ATMINKIT       2019-05-14 15:04

Antpirštininkų jūs sutiksite praktiškai visose grupėse, o daugiausia jų yra politikoje ir žiniasklaidoje.

Raigerdas>stasiui       2019-05-14 14:49
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Raigerdas >stasiui       2019-05-14 14:04
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
stasys        2019-05-14 13:26

Reigardui ne troliui nuo trolio stasio >  neaušink burnos mielas filosofe su savo rusiškomis investicijomis . Lietuvoje joms padėtas kryžius ..ir kaip dera geram šeimininkui antra karta niekas tu slavišku lupikautoju toliau tvoros nebeįsileis . Pasiskaičiuok kiek geru idėjų ir pelno tos tavo Sky Way pas ‚ batka‘ nuo asvalto prigrandė ?  ..ans ir po šiai dienai nežino kaip suktis su ta transporto rūšimi . ..kuri tinka tik paveikslėliui.  Mano nuomone gerai kad uždraudė kiekvienam projektui reikia ekonominės naudos pagrindimo ,.. ir ne teorinės .. o jei visus perėjūnus pas save glausti mes patys pavirsime inovacijų išviete .

Raigerdas>stasiui       2019-05-14 12:32

Trolis stasys yra susirūpinęs “St. Jakeliūno sapnais”. Eilinė NKVD/KGB metodika tik, gal būt, jau įgyvendinta mūsų VSD. Trolis stasys darbuojasi, neva, kartu su Lietuvos banku. Būtų gerai, kad stasys ne tik liežuviu čia trolintu, bet ir ATSAKYTŲ UŽ SAVO KAIP TROLIO DARBUS LYGIAI TIEK PAT< KIEK TEKS ATSAKYTI LIETUVOS BANKUI ir štai už ką:“Pastaruoju metu Lietuvos bankas gauna nusiskundimų dėl vėl suaktyvėjusios neteisėtos veiklos, kuria siekiama pritraukti investicijų į SkyWay grupės projektus ir siūloma įsigyti šios grupės įmonių akcijų. Patariame susilaikyti nuo investicijų į SkyWay grupės įmonių akcijas, nes jų platinimas Lietuvoje – nelegalus”. Tie “nusiskundimai” yra kažkokiu tai stebuklingu būdu labai panašūs į stribų kliauzas KGB organams. Trolis stasys turi labai blogą atmintį (bloga atmintis, kai žmogus specialiai apsimeta, kad neprisimena kai kurių įvykių), nes neprisimena, kad KGB turėjo dezinformacijos skyrių Maskvoje, ir kad tiek NKVD/KGB buvo nusikalstamos organizacijos. Tai štai Lietuvos Bankas skleidžia dezinformaciją apie Sky Way. Kodėl? Matomai, tai susiję su geležinkelio linijomis, kurias planuojama tiesti Lietuvoje už Europos pinigus. Kadangi sumos yra milijardinės, tai ir Sky Way “konkurentai” pasirinko KGB metodus, kaip efektyvius. Taip, makaronų kabinimas yra atidirbtas variantas, bet trolis stasys pamiršta ir tokį išsireiškimą, kaip “atidirbta medžiaga”, kai trolis tampa nebe reikalingas arba trukdo. Tokie dalykai troliui stasiui net nesisapnuoja, bet realybėje gali atsitikti. Bet troliui stasiui vis dar sapnuojasi, kad kas kas, o jis niekaip nepapuls į tą “atidirbtos medžiagos” sąrašą. Lietuvos bankas ir kitos valstybinės organizacijos, valdomos idiotų, padarė Sky Way 10 milijonų žalą. Būtų teisinga, jeigu už tai sumokėtų Lietuvos banko vadovas ir įvairūs stasiai, atlikę trolio darbą, žurnalistas Šarūnas Černiauskas ir visa armija valdininkų. Bet, kas bus daroma? Bus daroma viskas, kad už tų idiotų sapnus, kylančius iš jų savanaudiškumo impulsų, eilinį kartą sumokėtų MOKESČIŲ MOKĖTOJAS. Kas apgins MOKESČIŲ MOKĖTOJĄ? Jo negina niekas, o plėšikų yra olia lia kiek. Jų tarpe ir Lietuvos bankas, kaip valstybinė institucija. Priminsiu, kad KGB buvo taip pat valstybinė institucija, bet nusikalstama.   

stasys        2019-05-14 11:21

... truputis nekalto melo visada užveda .. o žiūrėk ir St.Jakeliūno ‘sapnai’ jau negąsdiną. Nori pasėti abejone ...duok pačiulpti nekalto melo lazdos galą, vėliau nebus svarbu kaip ir ka prie ko dedame bei klijuojame . Aš čia tiems kurie besimeldžia “antpirščiams” .. ir linke draugauti nors ten ju ir niekas nekviečia ..

Gėda buvo klausytis,       2019-05-14 10:52

kaip p kandidatė į prezidentus aiškino, kad prieš tai buvusi valdžia paliko tuščią biudžetą ir jai neliko nieko kito, kaip atimti iš kitų. Jeigu visi taip elgtųsi? Atimtų iš to, kuris silpnesnis, o neišieškotų iš tų, kas paėmė?

sėkmės Kauno Forumui       2019-05-14 10:00

Ačiū Kauno Forumui už moralinę paramą A. Juozaičiui rinkimuose. Sugebėjote pakilti virš savo ambicijų, asmeniškumų, simpatijų ar antisimpatijų. Tuo Jūs išsiskyrėte nuo Vilniaus Forumo ir pasirodėte daug brandesni bei patriotiškesni.

Raigerdas        2019-05-14 9:57

Laimėjus I.Šimontei 1-ąjį turą, jau atsigauna melagiai ir melas jau tampa pas mus norma. Tos tendencijos išliks ir toliau. Jau girdėjau per “Žinių ir apkalbų” radiją, kad, neva, “mūsų piliečiai” nubalsavo prieš, kad būtų sumažintas Seimo narių skaičius. Žinokite, kad manipuliatoriai ir melagiai neišvengiamai darys aritmetines klaidas. Tačiau tai nėra klaidos, nes jie nesuklysta, bet kaip tie antpirštininkai tikisi, kad dauguma visuomenės neskaičiuoja, kadangi nemėgsta aritmetikos dar nuo mokyklos laikų. Mūsų tauta ne žydai, kurie matematiką naudoja beveik visada. Ir taip nubalsavo “už” daugiau nei 47% iš 56,45% rinkimuose dalyvavusių rinkėjų. Tai labai mažas rinkėjų skaičius. Kas balsavo prieš? Tai Lietuvos Prezidentė ir konservatoriai, kurie garsiai agitavo visus nebalsuoti. Kad konservatoriai elgiasi kiauliškai, tai čia nieko nuostabaus, nes ten tokie reiškiniai, kurie yra aprašyti G.Orwell “Gyvulių ūkyje”, yra įprastas dalykas. Faktiškai balsavusieji “už” yra dauguma, bet dėl kenkėjiškos konservatorių veiklos referendumas neįvyko. Pasikartojo tai, kas įvyko su amžinatilsio Pranciškaus Šliužo organizuotu referendumu. Antpirštininkai eilinį kartą išlošė. Kadangi melo daugės ir jau atsigauna meluojantys žurnalistai, tai turiu jums patarimą: tai, ką jie sako, patikrinkite viską matematiškai, ir jūs atrasite jų “klaidas”, tačiau tai nėra klaidos, nes tai yra antpirštininkų miklių manipuliacijų metodika.

Tam Kad patikėti Skvérneliu       2019-05-14 9:56

Nereikia iš viso juo patikėti. Jėgos struktūrų atstovas, kurio vyriausybės aparate jau ir taip prikišta jo buvusių draugelių bei infiltruotų konservų ir prezidentūros pakištukų, netinka vadovauti valstybei.

Kad banditas Saulius S.       2019-05-14 9:52

atsiverstų į Paulių.

Tam Reikia remti valstiečius       2019-05-14 9:50

A.Rusteikia juk parašė apie tokią valdžios primestą pražūtingą “realizmo” filosofiją, kad sergame ne UŽ savo komandą, o už tą, kuri turi šansų laimėti. O jiems to ir tereikia: paskalambija sugalvotais reitingais, o po to jie ir pasitvirtina, nes rinkėją genanti primesta filosofija taip jį skatina pasirinkti. Atseit, balsuodamas už gerą, bet silpną, išmesiu balsą ir padėsiu baidyklei laimėti. Baidyklė skirtingiems rinkėjams yra skirtinga, bet tik iš parinktos reitingų čempionų trijulės. NEREIKIA remti valstiečių.

O man       2019-05-14 9:49

labai patiko Mindaugo Puidoko laikysena. Jis neverkšlena, o patikino, kad burs naują judėjimą. Pakvietė visus, Radžvilą ir Juozaitį. Sako eime, statykime kartu naują Lietuvą, visų Lietuva ne lozunguose, o tikrovėje.

Kad Patikėti Skverneliu,       2019-05-14 9:48

jis turi atsiprašyti,nuoširdžiai gailėtis dėl Garliavos,turi atsirasti Deimantė.Be nuoširdžios atgailos negalima turėti jokių iliuzijų,kad žmogus darys nesavanaudišką gerą ir nebus pavojingas.Tai įrodo karti gyvenimo patirtis.

Į valdžią       2019-05-14 9:41

ateina psichopatai?Kitaip sunku paaiškinti tokį jų nesiskaitymą su Dievo ir gamtos dėsniais.

>Raigerdas       2019-05-14 9:40

Tikra ties parašyta apie žmones parazitus.Jie sunaikina net savo šeimas,brolius,seseris,kad tik užvaldyti kuo daugiau ir daugiau ir jiems niekad negana.Priežasčių daug ir jos visos aiškios.Etika ir moralė-taip,tačiau tai daugiau kosmetika,didžiausias vaistas 10 Dievo įsakymų ir Sakramentai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-05-14 9:37

Tebūnie prakeikti šie du Tautos budeliai - Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda.
_____________________
Užvaldytoji Lietuva
2019 gegužės 14

Raigerdas        2019-05-14 9:29

O Dieve, turiu prisipažinti, kad ne tik gerbiu šį žmogų, bet ir myliu jį. Už šiuos teisingus žodžius gerbiamam Algimantui Rusteikai, manau, žemai nusilenktų net Vydūnas:“Problema ne ta, kad TAI įvyko ar kur buvom visus tuos metus, vis galvodami kaip varlės šildomame dubenėlyje – „niekatokia“. Sukčių turguje žaidžiant antpirščiais taktika ir laimėjimo būdas vienas – apgauti. Ir visada tai supranti po fakto”. Taip, tie antpirštininkai, taip tie veidmainiai, taip tie sukčiai, egzistavę visais amžiais ir išlikę iki pat XXI amžiaus, nežiūrint į 10 Dievo Įsakymų, daugybės religijų, policijų, teismų, pergalės prieš fašizmą, komunizmą (nors dar nėra nubaustas), nežiūrint į demokratijas, suklestėjusias įvairiose, ypač Vakarų valstybėse, nežiūrint į daugybę kalėjimų, nežiūrint į egzistuojančias Konstitucijas, Baudžiamuosius kodeksus ir kitas apsaugos priemones, vis gi ta žmogiškųjų parazitų priedermė išgyveno ir šiandien klesti. Gal atėjo laikas ištirti labai kruopščiai, kas tai per žmogaus rūšis tas antpirštininkas? Juk jis taip pat turi galvą, širdį, jausmus, bet kodėl jam kyla mintis apgauti ir pasipelnyti iš savo artimo? Kaip jie organizuojasi man teko stebėti Kopenhagoje. Ėjau labai anksti per žymųjį “Walking street” ir tai, ką pamačiau, netikėjau savo akimis. Jie išsidėstė trijose vietose, maždaug per 400 metrų viena grupė nuo kitos, nes dienos metu ten teka upė žmonių. 3-4 žmonės stovi apsaugoje ir praneša, jeigu atvažiuoja policija. Grupėje yra antpirštininkas ir 2-3, o kartais ir daugiau, tų, kurie dės savo pinigus, vaidins, kad jie taip pat “sąžiningai” rungiasi, ir štai “netyčia” pralošia nedidelę sumą. Gali “pralošti” ne vieną kartą, kol “kubile” nesurenkama gana didelė suma, ir tada tie naivuoliai, kurie čia žaidė ir tikėjosi išlošti pralošia praktiškai labai didelius pinigus, o kiti (ypač atvažiavę iš kitų šalių) net visus pinigus arba net pinigus, skirtus kelionei atgal į tėvynę. “Išlošęs” susirenka visą sumą pasistengia kuo greičiau išnykti. Pinigai perduodami į “obšiagą” ir jis gali vėliau pasirodyti prie kitos grupės ir pradėti pasakoti, kad jis pralošė ienintelis ir nori atsilošti. Ir taip prasideda nauja “istorija” ir nauja apgavystė. Per dieną jie aukų prirenka sočiai. Taigi, ar tikrai nėra jokių vaistų nuo šitų žmonių-erkių? Yra. Bet dauguma žmonių nemato to, kas yra jiems padėta prieš pat jų nosį - tai ETIKA IR MORALĖ. Jūs neperauklėsite šitų antpirštininkų nei kalėjimais, nei policinėmis priemonėmis. Vienintelis vaistas, kuris gali perauklėti ir išgelbėti tą žmogų nuo parazitavimų yra ETIKA IR MORALĖ. Yra labai nedaug žmonių, kurie nepasiduoda jokiai teigiamai įtakai. Taip, jie yra pavojingi ir juos būtina izoliuoti. Bet kuris nusikaltėlis kartu yra ir psichiškai nesveikas žmogus. Taigi, veidmainiai klesti tik tada, kada šita naivi, tikinti, kad “gėris nugali blogį”, visuomenė numoja ranka į jų nusikaltimus, nes mano: “man taip neatsitiks, nes aš tikiu į Dievą ir Dievas mane apsaugos”. Dievas neapsiima jūsų apsauga, bet jis leidžia jums taip manyti, nes tai retkarčiais žmogui padeda. Bet daugiau padeda laikymasis Etikos ir Moralės principų. Daugybė žmonių šitą dalyką atmeta, kaip šalutinį ir nereikalingą (mūsų valstybėje tai vyksta kasdien, todėl turime sergančią žiniasklaidą), bet vėliau sumoka labai brangią kainą. Antpirštininkų jūs sutiksite praktiškai visose grupėse, o daugiausia jų yra politikoje ir žiniasklaidoje, deja. Sutinku su autoriumi, kad mums visiems reikia vienytis prieš antpirštininkus. Jokia policija čia nepadės, nes ten jų irgi pilna.

Vlastiečiai pasistatė Skvernelį,kuris       2019-05-14 8:53

mušė Garliavoje žmones.Nėra jokių iliuzijų,kad jis dirba žmogui.

Reikia remti valstiečius žūt būt       2019-05-14 8:45

Jie vienintelė jėga realiai tempianti valstybę iš liūno. Pasipriešinimas milžiniškas. Prieš juos vykdomas informacinis karas be taisyklių. Pagal eurostato duomenis tai geriausiai dirbanti vyriausybė iš  10 buvusių. O mes girdime tik nuolatines patyčias ir pašaipas pradedant tapinu baigiant trolių komentarais. Tai , gerbiamieji inteligentai, kur jūsų balsas ? Kol čia visi rungiasi kuris protingesnis ir patriotiškesnis, vežimo nėra kam stumti. Reikia paramos, ne tik kritikos, patarimų ir tuščio filosofavimo.

Vis tiek smagu,kad       2019-05-14 8:29

atsirado didelis būrys žmonių,kurie pasipriešino sistemai.Gera žinoti,kad tu ne vienas.Jie nebijo skaičiaus,tačiau jie bijo to,kad šie žmonės kitaip galvoja.Tai netelpa į robotukų veiklos schemą.Ir tegul bijo,-tai jų pralaimėjimas.Čia jau metafizika.

stasys        2019-05-14 8:15

tokiu ‘vilniečiu’ komentarai deja tik primena koks atsakingas žiniasklaidos darbas . Prikurti tokiu ‘vilniečiu’ galima o va kaip juos išromyti nuo savojo aš  ..lieka neaišku . Šie rinkimai tik parodė kiek Lietuvos visuomenė nepakanti tokiems asmenims .. bet tai savaime nesprendžia problemos .Demokratija kaip mielaširdinga seselė neprivalo tarnauti anarchijai .

Reikės eiti balsuoti tik       2019-05-14 8:04

dėl Radžvilo,o šiaip visai neitume.Nebalsuosim nei už vieną.Nesinori turėti sąlyčio taškų su melu,patyčiomis ,šešėline veikla už nugaros.Tiesiog nesipurvinsim.Kyla minčių ,kad rinkimai visai praranda prasmę ES.Ji turės sunykti iš vidaus,kaip nyksta Dviračio žynios.

Man tai atrodo,kad       2019-05-14 7:41

jie vieni su savo jėga ir pinigais.Su mumis Dievas?

to styasys Vilnietis       2019-05-14 7:36

vat dėl tokių degeneratų šitoje šalyje visada bus kloaka.
jeigu transgenderis ar skandinavų bankų šliundra pasiūlė kažkokį bwendrą gėrį- tai norėčiau apie jį sužinoti? gal dar 50 milijardų pasiskolins “bendram gėriui” kurti už 10 proc palūkanų, arba SEB nebeplėš dešimtmečiais visų LT žmonių.
Kad jūs prasmektumėt mankurtai prakeikti.

Kristus parodė,kas       2019-05-14 7:10

turi valdyti pasaulį- širdis,pasitarianti su protu.Tam parodyti yra Marija ir Morta Evangelijose.Tačiau jų niekas neskaito,geros valios nerodo ir istorija vėl sukasi aukų budelių ratu.

styasys        2019-05-14 6:07

Įdėja daugiau ėsti prastai vienija ir dar prasčiau motyvuoja kai reikia išgyventi . Daug kartu jau buvo sakyta , žmones vienija ir uždega tik geros ir pozityvios idėjos nukreiptos į bendra gėrį . O ka gi autoriau Jus siūlote .??  V.I.Lenino bačka ir jo uždegančia kalbą .? Ar bent suvokiate kad gyvenate kitoje visuomenėje kurios poreikis veikti negali būti realizuotas per destrukcinius pokyčius valdžioje . Pokyčiai reikalingi bet dėl to nusipjauti sau piršta ..? ar tikrai ryžtumėtės ?

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Raigerdas-stasiui        2019-05-14 18:22

Tavo pasigailėjimas manęs nejaudina. Bet mane jaudina, kaip tu kompensuosi žmonėms už tą savo skleidžiamą dezinformaciją. Man įdomu, kaip vyksta šito stribo iš konservatorių partijos mąstymas jo galvoje. Visas tas dalykas buvo išjuoktas tiek Rusijos literatorių, tiek Švedijos, tiek kitų tautų. Paimkime, kad ir tokį personažą, kaip namų tvarkytoją Freken Bok iš knygutės “Karlsonas, kuris gyveno ant stogo”, skirtos vaikams. Kuo ji pasižymi? Tai į savo galvą įkaltomis frazėmis ir veina iš jų:“NELEISTI, DRAUSTI, BAUSTI”. Taip ir stribas stasys iš konservatorių partijos bruką tą dezinformaciją iš Lietuvos banko. Štai buvo toks Galilėjus, kuris pratęsė jau padarytus Koperniko atradimus. Viduramžių tamsumas ir štai čia vėl mes matome tuos pačius stribus, tik tada jie vadinosi INKVIZITORIAIS. Tikiuosi, kad ateis kada nors tas laikas, kada Lietuvoje nors pusė gyventojų pradės suprasti, kad tas pats inkvizitorius yra nemirtingas padaras, nes jo darbus pratęsė fašistai, Rusijoje bolševikai, Lietuvoje stribai ir taip iš kartos į kartą, kiekviena visuomenė užsiaugina ant savo sprando parazitus, kurie sunaikina dalį tos šalies gyventojų, o kartais net visą tautą,jeigu jie tampa tos šalies valdovais. Erodas, Kaligula, Hitleris, Stalinas, Pol Potas ir daugybė kitų gali būti ryškiais pavyzdžiais, kad ta visuomenė tikrai yra akla ir kurčia ir net pati išsirenka savo budelius ant savo galvos. Gerbiamas Algimantas Rusteika labai tiksliai įvardino juos kaip antpirštininkus. Arba, kaip čia vienas ponas parašė, kad vyksta neteisėti medžių kirtimai, bet už ką balsuoja tie medžiai? Pasirodo, kad už kirvius. Pabaigoje siūlau pažiūrėti ir šitą video apie ateities transportą. Sky Way padarė labai originalų automobilį invalidams: https://www.youtube.com/watch?v=4mJbaT8VAvM
  A.Junickis buvo priverstas pasitraukti iš Rusijos dėl ten užsiundytų ant jo Šarikovų. Kas užsiundė? Asfaltą klojanti mafija, nes pajuto pavojų, kad neteks dėl Sky Way galimos plėtros dalį milijardinių rublių. Akademikas A.Junickis buvo priverstas pasitraukti iš Rusijos, taip pat dėl lietuviškų stribų puolimo, jis buvo priverstas pasitraukti ir iš Lietuvos. Tai, kas valdo Lietuvą? Pažiūrėkime, ko bijo Lietuvos bankas su lietuviškais stribais iš konservatorių partijos. Tai labai gerai paaiškina Sky Way, nes ateityje tokių išnaudotojų, kaip bankai liks labai mažai: https://www.youtube.com/watch?v=IAAAKVvBEAY
Koks tikslas yra šitų šiandieninių stribų stasių iš konservatorių partijos? Panardinti Lietuvą į viduramžių tamsą ir rėkti, kaip rėkė bolševikai: “tie buožės iš Sky Way nori jus apgauti”, “tie kapitalistai iš Sky Way nori apšvarinti jūsų kišenes” ir t.t. Blockchain yra bankų Achilo sausgyslė. Taigi, atsiranda internetinis pasaulis, kuriam bankai nebereikalingi. Todėl, Lietuvos bankui reikia žūt būt apriboti informacijos gavimą platiems Lietuvos gyventojams ir laikyti juos tamsoje, tikslu, kad išnaudoti Lietuvos piliečius. Teisingai rašo gerbiamas Algimantas Rusteika, kad daugelis galvoja “niekatokia” tas konservatorių trolis stribas stasys, bet pažiūrėkite į Rusiją ir ką su ja padarė Šarikovai. Ogi šita turtingiausia šalis pasaulyje pagal gamtoje gulinčius klodus tapo pavojingiausia valstybe pasaulyje, galinti pradėti ar išprovokuoti atominį karą ir sunaikinti šioje planetoje visą gyvybę. Štai jums ir “niekatokia”.

stasys        2019-05-14 15:38

Velnias jau pasigailėjau pakalbinęs ta miela filosofą , pasirodo tai netgi kosminės technologijos ..na panašiai kaip Putinas pavadino savo karines oro pajėgas „ voienno vosdusnyje-kosmicieskyje syly“  ... .Taip paprastas vartotojau suprask pažodžiui ..dangų raižantis rusiški keleiviniai vagonėliai su kosminėmis idėjomis ir coloradkėmis ant borto .. iš kuriu Lietuva gali gauti labai stipru ekonominį postūmį . Jei manęs paklaustumėte o kur tos rusiškos inovacijos Lietuvoje dar pastatė savo pasididžiavimo bokštus pirmu rozu durčiau į užkaltus Latviu gatvės rūmu langus ir pasiūlyčiau pasiklausyti seno interviu p.Poznerio .. https://www.youtube.com/watch?v=6X7KTAwaPcE    .. Negalima ignoruoti to požiurio kuri gana atvirai nupasakojo tas Rusijos deputatas o šiandiena jis yra Rusijos Dūmos komiteto pirmininkas už tarptautinius santykius . Bet kokiom sąlygoms bet kokiom priemonėm ..netgi primokant patiems grįžti į tas erdves iš kuriu buvo išspirtas tas ju idėjinis pagrindas .. ir vienas labai informatyvus komentaras po tais video kuriais ta kompanija save reklamuoja : (vertimas iš anglu kalbos) FMA atkreipė dėmesį, kad „Skyway Capital“ ir jos partneriai siūlo finansines paslaugas Naujosios Zelandijos gyventojams per socialines žiniasklaidos priemones ir per kitus Naujosios Zelandijos gyventojus. „Skyway Capital“ ir „The Skyway Group“ nėra registruotos kaip finansinių paslaugų teikėjas Naujojoje Zelandijoje ir todėl jiems neleidžiama teikti finansinių paslaugų Naujosios Zelandijos gyventojams. FMA taip pat atkreipia dėmesį į neseniai Belgijoje, Lietuvoje ir Estijoje reguliatorių įspėjimą dėl „Skyway Capital“ ir „The Skyway“ grupės. Pažymėtina, kad „Skyway Capital“ ir „The Skyway Group“ gali būti įtrauktos į sukčiavimą ir yra nelicencijuotas subjektas tose jurisdikcijose.  http://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/lietuvos-bankas-perspeja-del-pasiulymu-investuoti-i-skyway-projektus-662-1077750

Raigerdas        2019-05-14 15:13

Pažiūrėkite į faktus, mielieji, ir jūs galite įsitikinti, kad Lietuvą valdo tos pačios kiaulės, kurias labai vaizdžiai aprašė G. Orwell “Gyvulių ūkyje”, ir kas keisčiausia, kad LRT atranda pinigų, kad įgarsinti tokį bevertį mėšlą, koks gali būti naudojamas tik Šiaurės Korėjoje, tačiau G.ORWELL “GYVULIŲ ŪKIS” liko neįgarsitas, nes tokiems video filmams, kurie yra aktualūs iki pat šiandien nuo 1954 metų, pinigų nerasta. Visa tai ne šiaip, o tikslu tą Lietuvos liaudį laikyti tamsoje ir brukti trečiarūšę kultūrinę, o tiksliau, chaltūrinę produkciją. Kodėl bijoma įgarsinti G.Orwell “Gyvulių ūkį”? Todėl, kad žmonės pamatę net per televizorių, atpažins tuos žmones-kiaules, kurie gadino, gadina ir gadins ateityje mūsų gyvenimą, jeigu mes nieko nedarysime. Skurdas nėra šiaip sau, jis pareina dėl kiauliškų tų kiaulių elgesio, kurie prilipę prie lovio šaukia, kaip “gera gyventi mūsų niekam Nepriklausomoje Lietuvoje”, tegyvuoja laisvė KIAULĖMS. Grįžkime prie stribo stasio paistalų ir pažiūrėkite realiai, ką pasiekė Sky Way ir ką pasiekė mūsų ministerija transporto srityje. Į Lietuvą ir toliau bus kišamos pasenusios technologijos už Europos pinigus, nes to pageidauja iš lovio besimaitinantis stribas Stasys. Štai šitie kadrai su gyvais vaizdais ir realiais pasiekimais: https://www.youtube.com/watch?v=7lO7_mmCoTk

Raigerdas>stasiui       2019-05-14 14:49

Žiūrėkite, gerbiamieji, kaip reikia demaskuoti stribą stasį. Štai stribokas stasys rašo:“Lietuvoje joms padėtas kryžius ..ir kaip dera geram šeimininkui antra karta niekas tu slavišku lupikautoju toliau tvoros nebeįsileis . Pasiskaičiuok kiek geru idėjų ir pelno tos tavo Sky Way pas ‚ batka‘ nuo asvalto prigrandė ?  ..ans ir po šiai dienai nežino kaip suktis su ta transporto rūšimi . ..kuri tinka tik paveikslėliui.  Mano nuomone gerai kad uždraudė kiekvienam projektui reikia ekonominės naudos pagrindimo ,.. ir ne teorinės .. o jei visus perėjūnus pas save glausti mes patys pavirsime inovacijų išviete”. Taigi, man tikrai kyla labai rimtos abejonės, ar tas stribokas stasys tikrai nėra siųstas iš kaimyninės Rusijos, nes būtent tokios kalbos sklido Rusijoje, kur buvo atmesti A. Junickio projektai. Bet, kaip ir buvo LDK laikais, daug protingų žmonių patraukdavo iš Moskovijos į LDK, nes ji buvo pažangesnė šalis. Galimai A. Junickis irgi įsivaizdavo Lietuvą, kaip pažangesnę šalį, nei Rusija. Bet Lietuvoje atsirado savų hienų ir stribų, kurie yra ištikimi Moskovijos politikai arba jie yra siųsti ir daro viską, kad Lietuva ir toliau murdytųsi skurde. Štai jums video, kaip A.Junickis darbuojasi JAE ir ten bus nutiesti keliai tos naujos transporto rūšies, prieš kurią pasišiaušė Lietuvoje stribų palikuonys. Stribas yra mūsų vėžinė ląstelė, kuri šiol veikia ir bando pražudyti mūsų šalį. Palyginkite stribo stasio žodžius ir šiuos matytus video vaizdus iš JAE ir supraskite pagaliau, kad visa tai vyksta ne šiaip, o per stribų okupuotas valstybines organizacijas ir viena iš tokių yra Lietuvos bankas: https://www.youtube.com/watch?v=rllXSdPnRiU
ATSKIRKITE PAGALIAU DIRBANTĮ ŽMOGŲ IR TUOS DARBĄ IMITUOJANČIUS ŽMONES IR SUVOKITE PAGALIAU, KAD JIE YRA DIRBANČIO ŽMOGAUS ANTIPODAS. Išgirskite pagaliau Kristaus žodžius:“Juos atpažinsite pagal jų darbus”. Mane stebina, kiek pas mus daug aklų ir kurčių krikščionių, kuriems nors kuolą ant galvos tašyk, bet jiems nusispjaut ant Kristaus žodžių, nes jie nežino, ką pasirinkti: Kristaus pasakytą tiesą ar stribo siūlomą melą. Koks siaubingas žmonių nupušimas šitoje buvusioje LDK žemėje.

Raigerdas >stasiui       2019-05-14 14:04

Pasirodo, kad tu net ne trolis. Atsiprašau, kad tave taip paaukštinau pareigose, nes tavo stribo kalba mane pašiurpino. Už ką yra “protingesnis” lietuviškas stribokas stasys? Už JT mokslininkus ir ekspertus, kurie pripažino virš 100 mokslininko A. Junickio atradimų. Jo naujai transporto rūšiai yra išduoti sertifikatai už atradimus ir įvertinti 400 milijardais dolerių. Sertifikatais yra apdovanotas A,Junickis ir Kinijoje, ir Japonijoje, ir Indonezijoje ir kitose šalyse. Dabar toks pat projektas, koks buvo įgyvendintas Baltarusijoje, yra įgyvendinamas Dubajuje ir 2021 metais šitas “dangiškasis traukinys” jau kursuos aplink Dubajų. O kad tu nemeluotumei ir nešmeižtumei mokslininkų ir inžinierių, kurie dirba visuomenės naudai, nes su tavo stribo proteliu žmonės gyventų dar urvuose, tai gerbiamus komentatorius kviečiu pažiūrėti ne šitą dezinformaciją iš Lietuvos banko, o į realius faktus: https://www.youtube.com/watch?v=hPtctOeJEOQ
Kodėl trolis stasys taip išsigando, kai paminėjau Sky Way? TODĖL, KAD SKY WAY REALIAI ĮRODĖ, KĄ GALIMA PADARYTI UŽ LIAUDIES PINIGUS. SKY WAY PARODĖ, KAD UŽ LIAUDIES PINIGUS GALIMA SUKURTI SUPER AUKŠTOS CIVILIZACIJOS VALSTYBĘ. YRA DAUGYBĖ ŠUNŲ, APLOJUSIŲ ŠĮ MOKSLININKĄ A.JUNICKĮ RUSIJOJE, TOJE PAČIOJE BALTARUSIJOJE. ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD “NEKALTAM” TROLIUI SU STRIBOKO MĄSTYMU STASIUI LABAI DIDELIS AUTORITETAS YRA DIKTATORIUS LUKOŠENKA. SKY WAY Generalinis konstruktorius A.Junickis dabar darbuojasi Dubajuje. Štai čia paskutinės naujienos:https://www.youtube.com/watch?v=uiHCCMIX3-Y
Taigi, arabai pasirodė daug protingesni ir išmintingesni, nei lietuviai, kurie niekaip negali išsivalyti savo valstybinių organizacijų nuo visokių hienų, šakalų ir kitokios smarvės. Stribų smarvė vis dar sklinda Lietuvoje ir Lietuvos banką reikia pravėdinti nuo tos smarvės. Lietuva galėjo gaminti Sky Way vagonėlius visam pasauliui ir taikyti aukščiausias kosminio lygio technologijas ir pritraukti 100 milijardų investitorius. Mes galėjome tapti viena iš turtingiausių tautų Europoje. Sky Way įkurtas LDK teritorijoje ir tai vėl yra įrodymas, kad šita žemė gali pagimdyti ir išauginti genijus. Bet turime savo tautoje bjaurastį - stribą, kuris nenustoja kenkęs mūsų valstybei iki pat šiolei. Tfu… velniai rautų tas velnio išperas mūsų žemėje.

Rekomenduojame

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.