Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 8 d. 7:19

26     

    

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

kaunoforumas.com

Pamenat tamsius sovietinius laikus ir baisių komunistų valdomą LTV, kurios eteryje virte virė „Atgimimo bangos“ diskusijos apie šalies ateitį? Dabar niekas iš laisvų ir nepriklausomų politikų apie Lietuvą seniai nebediskutuoja – tik dėl naujų mokesčių, kurių iškilmingai žadėjo naujų nebūsiant. Dar nepaliaujamai tykšta kraujai ir snargliai besidaužant snukius dėl valdžios, o „nepriklausomas visuomeninis“ šoka ir dainuoja.

Net bankų skalikai jau kalba apie „lėtėjimu“ užmaskuotą infarktą, tik nesutaria dėl datos, mat labai bijo išgąsdinti ligonį, kad nepaspartintų įvykių. „Pažangiausia pasaulyje“, tuščių pinigų spausdinimu ir totaliu skolinimusi paremta sistema išsisėmė, viena po kitos gimdo neišsprendžiamas problemas ir nei vienos net nebando iš esmės spręsti.

O mūsų europinėje gubernijoje bebaigianti nukriošti, tautinė „politinė klasė“, toliau tunkanti nuo žlungančios sistemos fondų įsisavinimo, seniai nebesugeba generuoti jokių naujų ateities idėjų. Kaip išeiti iš padėties be nuostolio nežino niekas, o paaukoti net savo išlikimui nors alaus dėžę jie niekada nesutiks.

Ir jau rengiasi rinkimams, kuriuose jiems visada rūpėjo, rūpi ir rūpės tik vienas ir vienintelis klausimas – ar išsaugos ką susikūrę? Ir jie yra iš esmės visiškai teisūs, nes ir valstybei, ir visuomenei pagrindinis rinkimų klausimas ir yra tas, ar partokratijos ir oligarchijos interesams sukurta ir veikianti politinė sistema bus išardyta, ar po jos našta sugrius pati valstybė.

Demokratijos imitacija periodiškai legitimuojama kas keleri metai ir tą surežisuotą žaidimėlį savo aikštelėje, su savo taisyklėmis, savo teisėjais ir sava, nuo informacinių kvaišalų apsvaigusia publika jiems būtina vėl laimėti. Tam, kad tai pavyktų, seniai sukurta ir vis patobulinama rinkimų ir partijų finansavimo sistema, užkardanti bet kokių tikrai naujų politinių jėgų atėjimą ir esminių reformų galimybę.

Pagrindinis rinkimų klausimas, kurio jie bijo kaip velnias kryžiaus – ar ir toliau rinksimės ir patikėsim savo ir valstybės ateitį spręsti tiems, kuriuos mums jau parinko? Taip iš esmės buvo ir sovietų laikais, tik dabar leidžiama pasirinkti ne iš vieno, o iš keleto mums parinktųjų, o keli per stebuklą prasismelkę neparankieji lengvai neutralizuojami sisteminės žiniasklaidos ir visuomeninio manipuliatoriaus išskyromis.

Proporcinė, pagal sąrašus renkamų „deputatų“ sistema paverčia rinkimus viešųjų ryšių kampanija, kurios principai ir lemiantys veiksniai iš esmės niekuo nesiskiria nuo prekių pardavimo reklamos, kur centralizuotai visada nugali tas, kas dominuoja rinkoje. Ir jokie “reitingavimai“ negali pašalinti šio kliuvinio, kuris „konstituciškai“ neleidžia žmonėms laisvai išsirinkti tų, kurie spręs jų ir valstybės likimą.

Ištraukus šią kortą, sugriūtų visas imitacinės pseudodemokratijos kortų namelis. Interesų grupuotės, savo reikalams čiulpiančios valstybinius syvus ir skambiai besivadinančios „partijomis“, tą puikiai supranta. Pradžiai imamasi profilaktinių informacinių skiepų, kuriems panaudojamas Konstitucijos „dvasinis tėvelis“ D.Žalimas.

Neverta net nagrinėti Konstitucinio teismo pirmininko pasiūlymų dėl išimtinai sąrašinių rinkimų, nes jie remiami vien „Konstitucijos logika“ ir išvedami ne iš Konstitucijos, o iš Konstitucinio teismo nutarties. Tai asmeninė suinteresuoto sistemos išlikimu, aktyvaus jos dalyvio nuomonė, kurios konstitucingumui pagrįsti nebereikia jokios Konstitucijos, o pakanka savo pasirašyto dokumento.

Toks senas kaip pasaulis žaidimėlis, kada, labai bijant vienos nuomonės, iš anksto viešai pateikiama visiškai priešinga. Po to sava žiniasklaida ir „politologai“ sukelia diskusinį šaršalą, kur bet kokios pseudoelitui nepriimtinos permainos apšaukiamos populizmu, radikalizmu, nacionalizmu ar šiaip grėsme nacionaliniam saugumui.

Taip pademonstravus, kad visuomenėje yra nevienareikšmiškų siūlymų, kurie gali turėti prieštaringų pasekmių, bus pasakyta – palikim viską kaip buvo ir bus gerai! Taip, kaip po senovei – ką ir reikėjo įrodyti. O po to įsijungs rinkiminė mašina, prispausdins gerovės programų, lozungų, apspjaudys tuos, kuriuos reikia ir nieko valstybėje neįvyks dar vieną kadenciją.

Ar Lietuva bus sugrąžinta žmonėms, ar ir toliau liks tik pelnus generuojančia vieta ją privatizavusioms partinėms, finansinėms ir verslo grupuotėms, iš kurios bėgama? Ar visuomenė yra subrendusi suvokti, kad vėžys gydomas ne simptomiškai? Politinė reforma bus pagrindinis būsimų Seimo rinkimų klausimas, jeigu tik jį bus sugebėta politiniu lygmeniu iškelti.

Tai bus naujųjų ar tokiomis besidedančių politinių jėgų atpažinimo ženklas. Tuos, kurie nedrįs ar nenorės programiškai įsipareigoti ir deklaruoti konkrečių veiksmų politinės sistemos atsinaujinimui, nesieks partijų finansavimo ir rinkiminės sistemos esminių permainų, galima drąsiai laikyti naujaisiais gelbėtojais-apsimetėliais. Juos atpažinsite iš jų vaisių.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2019-10-10 11:36

Ryšardai, gal galit papasakot kaip ten buvo iš tikro ? Ir kodėl tada nebalsavot už.

Ryšard Maceikianec       2019-10-9 19:53

Tai ir yra esminė ir pagrindinė problema - taip suvienyti jėgas ir pateikti idėja, viešinčia Tautą. Žalimo oro gadinimas - tai tik dar vienas įrodymas, kad Lietuvos Respublikos Konstitucija nevykdoma, o teisminė sistema jau seniai vadovaujasi ne įstatymais. Be to jis yra neatsakingas ir mažas smeižikėlis, neturintis sau ir kitiems pagarbos, ko įsitikinau asmeniškai. http://pogon.lt/pytania-i-odpowiedzi/1786-del-smeizikisku-dainiaus-zalimo-konstitucinio-teismo-pirmininko-ir-kitu-pareigunu-prasimanymu.html

stasys        2019-10-9 14:02

Pamatysim ir V.R. krikdemiško naujadaro esmę > optimizmas net veržiasi per kraštus ..įprastomis sąlygomis tik papločiau , bet taškymasis seilėmis vargiai gali ka nors realiai materializuoti ..

short       2019-10-9 13:31

Kkktititiucija, bla bla - šūdmalystės ir fikcijos.
Visų totalitarinio-kriminalinio režimo šulų
nuo preziko, premjero ir seimo mordų
iki eilinės kontoros eilinio plunksnagraužio,
veiklos devizas telpa viename retoriniame šūkyje:
.
“-Ką dar čia gero nuveikus, kad visiems bloga būtų?!”

Pamatysim ir V.R. krikdemiško naujadaro esmę...       2019-10-9 11:16

Jei ta kompanija, pagal gerb. Rusteikos testą, nurodytą teksto pabaigoje , siūlys polinių reformų paketą, tai pagarba jiems…Jei ne, tai bus aišku,kad jie norės atnaujinti tik Seimo sudėtį ir pavirpinti orą šnekomis apie mistinį valstybės atnaujinimą (bet be reformų...).KF jau suformavo pradinius Reformų metmenis,kur proporcinės sistemos naikinimas yra esminiu punktu. VF tam buvo kažkodėl nepajėgus ar neturėjo poreikio ir valios…
Puikus,argumentuotas, vertybiškas ir vaizdingas Rust. tekstas. Klaiku matyti, kokia sisteminė -nomenklatūrinė konformistinė žmogysta Žalimo asmenyje ONS šulų rankomis pastatyta KT priekyje…Jie nuvarys Lietuvą,siekdami asmeninės ir grupinės naudos, iki paskutinio lietuvio…

kaunietė       2019-10-9 10:38

Skaitau visus šio autoriaus straipsnius Rašykit kuo daugiau.Sutinku su jumis.

keletas str. Seimo rinkimų       2019-10-9 7:09

tema: http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-antikonstitucinis-kosmaras-tesiasi/#more-12043  ir http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-prasau-apkalta-lr-konstitucijos-priesui-lr-kt-pirmininkui-dainiui-zalimui/#more-12014
Jei nepasikeis Seimo rinkimų įstatymas, tai ir toliau J.Razma sėdės Seime, keis žmonas ir nuo nieko neveikimo susirgs Alzheimerio liga…
Būtina keisti Seimo Rinkimų įstatymą. pASIREMIANT LR KONSTITUCIJA - VIENAS RINKĖJAS LYGU VIENAS BALSAS. JOKIŲ SĄRAŠINIŲ.

-------       2019-10-9 2:09

—-> Raigerdui 19.26
Cituoju:
,,Bet, tokius žmones į Seimą renka mūsų visuomenė”  - ar esate tuo tikras?

>Ramiros       2019-10-9 1:08

bukučiai komiteto agentukai primityviai tikisi, kad reaguodami į jų a la spaminių sąsių pajėgų provokacijas-”šūdpoezijas” skaitytojai masiškai sukels ovacijas…

Raigerdas        2019-10-8 18:26

Visgi puiku, kad gerbiamas Algimantas Rusteika budina dalį mūsų visuomenės. “Juos atpažinsite iš jų vaisių” - tai pats geriausias kriterijus matuojant bet kokį darbą, tame tarpe ir Seimo nario darbą. Štai imkime Jurgio Razmos iš konservatorių partijos vaisius. Kas nors juos matė? Jų nėra. Ir šitas bevaisis, o kartais net turintis nuodingų vaisių, tūno Seime nuo 1996 metų. Ar įsivaizduojate, ką galima padaryti per 20 metų? Bet, tokius žmones į Seimą renka mūsų visuomenė. Kodėl žurnalistai netriūbija ant kiekvieno kampo:“piliečiai, kas su jumis darosi, kad jūs renkate ne geriausius žmones į Seimą, o blogiausius?” Bet LRT tokie dalykai nerūpi, nes jie patys gyvena tokį gyvenimą, kuriame geriausiems tautos žmonėms vietos nėra, nes jas yra užėmę pilkybės. Ir žmonės nerinkdami geriausius, patys pasmerkia save vergo gyvenimui, kadangi tai pilkybei jūs nerūpite, nes jis patenkintas, kad sukūrė iliuziją apie tai, kad jis yra tinkamas dirbti Seimo nariu, o tas rinkėjas juo patikėjo. Tauta yra verta tų, kuriuos ji renka. Štai Vydūnas ir nemažai kitų pasaulyje žinomų filosofų yra pasakę, kad tauta yra gyvas organizmas, valstybė taip. Tai, jeigu tai yra gyvas organizmas, o jame yra “Nepriklausomas” visuomeninis manipuliatorius, tai kaip gyvuos tas organizmas? Jis sirgs. Nes Lietuvos radijas ir televizija yra ta svarbi visuomenę maitinanti informacija institucija. Ir koks tas maitinimas? Kaip rašo straipsnio autorius:“o keli per stebuklą prasismelkę neparankieji lengvai neutralizuojami sisteminės žiniasklaidos ir visuomeninio manipuliatoriaus išskyromis”. O vietoje informacijos mes gauname išskyras. Nejaugi nieko negalima padaryti? Galima, tik visas valstybės valdymas yra padarytas pagal visus iracionalumo požymius. Todėl vietoje to, kad iš Kauno važiuoti tiesiai į Vilnių, mūsų politikai važiuoja į Gragždus, paskui į Klaipėdą, iš Klaipėdos į Pagėgius, o iš Pagėgių į Jurbarką, o iš Jurbarko į Šiaulius, o iš Šiaulių į Druskininkus, o iš Druskininkų pagaliau nuvažiuoja į Vilnių. Ir visur valstybinio valdymo sistemoje yra tokios “nusivažiavimo” schemos, ir jūs tai galite pamatyti paprasčiausiai patikrinę Švietimo sistemos veiklą Lietuvoje. Panašiai buvo ir Sovietmečiu, kai moterys didžiules tašes su dešromis, liaudyje vadinamomis “šlapianke”, vilkdavo iš Maskvos į Riazanę, nors “šlapiankę” gamindavo Riazanėje, bet jos tame mieste nebuvo. Štai ir Lietuvos valstybinėse institucijose tas neracionalumas tiesiog akis bado, bet šiandien tas nenormalumas, kaip su LRT, mūsų valdžios yra laikomas už normą. Taip yra šiandien, bet šito negali būti rytoj. Apie tai ir yra gerbiamo Algimanto straipsniai.

Ramiros       2019-10-8 18:14

Labai šlykštus ir nevykęs eilėraštis. Kažkas su dvasia netvarkoje ....

Tautos poezija       2019-10-8 17:27

Apduję lyg musės nuo Landsbergio dvoko,
Beretės prieš Lietuvą myžti išmoko.
Kaip daiktą bevertį jie pardavė šalį-
Be jankių jau net nusišikt nebegali.
Ir verkia Tėvynė, nes jankiai ją trypia
Kaip erkės jos kruviną kūną aplipę.
Tik Landsbergio šunys to siaubo nemato-
Į šūdą įmynę gyventi įprato.
Beretės negali žiūrėti į tiesą-
Nors šuns būdoje susiranda sau priešą.
Bet kur per žiūroną užžlibinę rusą,
isteriškai klykia,kad puola,kad muša.
Tokie jau tie mūsų beretės nupušę
Pardavę jankynui ir kūną, ir dūšią.

.

pasakiška "laisvė"        2019-10-8 17:23

gražių paveiksliukų galerija:


liaudiesmenas.livejournal.com


.

 

 

ah1       2019-10-8 15:03

visuomenė niekuo neserga, visuomenė prisitaiko

laukia tas pats liūnas       2019-10-8 13:43

LRT.LT “Naujausia apklausa rodo, kad jeigu Seimo rinkimai vyktų dabar, juos laimėtų Tėvynės Sąjunga-Krikščionys demokratai (TS-LKD).
Portalas delfi.lt skelbia, kad už TS-LKD balsuotų 19 procentų rinkėjų. Antroje vietoje liktų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – juos palaikytų beveik 15 procentų gyventojų. Trečioje vietoje lieka socialdemokratai – už juos balsą atiduotų 9 procentai.
Liberalų Sąjūdis surinktų 5 procentus balsų, šiek tiek kiek mažiau – Darbo partija.”

Al.       2019-10-8 12:25

Kad ir kokia netikus santvarka, visuomenė turi turėti savo draugijas, o jos - savo programas ir vizijas. Ar jas reikia iš anksto viešinti - taktikos klausimas. Gal ir ne.

Sveiku protu nesuprantama,       2019-10-8 10:35

kas gali skirti Radžvilą ir Juozaitį, Kuolį ir Rolandą Paulauską, kitus žmones, esančius skirtinguose magneto poliuose, jeigu jie visi nori gero Tėvynei? Peršasi tik viena išvada - visiems jiems į savo valstybę ir piliečius nusispjauti, jei negaus to, ko siekia visi “landsbergiai” - tautos tėvų titulų, turtų ir valdžios. Sistemą galima pakeisti tik susivienijus vardan savo Istorijos ir bendrojo gėrio siekio. Visas kitas pseudopatriotinis šaršalas kelia skrandžio spazmus. Algimantas Rusteika vienas iš nedaugelio, kuris tai supranta. Bet ką gali padaryti vienas žmogus? Mirštantis Sokratas tapo didvyriu po daugelio šimtmečių, bet juk jis buvo priverstas nusižudyti, gindamas savo įsitikinimus. Sokratas tapo nemirtingas po mirties, bet juk mes dar gyvi…

stasys        2019-10-8 9:24

jungtinės pajėgos siautėja. smile

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-10-8 9:05

Lietuviškų Jungtinių Pajėgų patriotinių tekstų nebebus po straipsniais iki eilinių antikonstitucinių seimo rinkimų kitais metais.

SĄJŪDIS (iki pergalės)       2019-10-8 9:04

Nenusakomai daug bėdų turim bet juk reikia jas ir (su)tvarkyti. Kas jei ne mes. L lengva būtų tai (pa)daryti štai tokio eiliškumo tvarka.

1. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais ir tai duotų nenuspėjamai didelę jėgą dar vieno Tautos Sąjūdžio startui. Reikalingas Tautos forumo kreipimasis į LPKTS pirmininką Gvidą Rutkauską ir jo pavaduotojus bei į visus LPKTS valdybos ir tarybos narius. Kontaktai va čia http://www.lpkts.lt/kontaktai
***********************************
Priedas dėl aiškumo
Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą. Va tokį

http://www.propatria.lt/2018/08/jonas-burokas-nepaneigsime-to-kas.html?showComment=1534473122762#c8995651840707352202

ir va tokį

http://www.vilniausforumas.lt/2018/08/tautos-forumo-pareiskimas-del-lkp.html

Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su Lkp budelius komunistus dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant atitaisyti.
************************************
2. Tautos forumui Lrt eterį, šiuo metu užgrobtą landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, kirkilinių gaujų ir laiminga Tauta turės:

- Tautos naudai dirbančią prezidentinę tarnybą;

- Tautos naudai dirbantį Seimą;

- Tautos naudai dirbančią vyriausybę;

- Tautos naudai dirbančią teisėtvarką;

- Tautos naudai dirbančią saugumo tarnybą;

- Tautos naudai dirbančią žiniasklaidą;

- Tautos naudai dirbančią mokyklą tik ir tik lietuvių konstitucine kalba;

- pavyzdingiausią pasaulyje tvirtovę - Lietuvą.

Be Lrt, Sąjūdis - netikras.

3. Tautą skurdinusių Lietuvą naikinusių landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių ir kitų 7 antikonstitucinių suėjimų (Seimų) partinių gaujų l lengvas išjungimas (iš politikos). Nes turim dr. Jono Ramanausko straipsnius

va tokius

http://www.ekspertai.eu/eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitymi88021/

http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/

Jei trumpiau, Seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (sąrašinių negali būti seime).

Visos klastingosios partinės gaujos turi būti nukenksmintos.

____________________________________________________

Lietuvos gynėjų ginklas - Lietuvos konstitucija pirminio pavidalo (be nusikalstamų pakeitimų).

Sąjūdis (iki pergalės)

P. S. Šių minčių nepaisymas (ignoravimas) - pražūtingas Tautai, kasdien vis labiau skurdinamai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-10-8 9:04

Pasirodžius šiam straipsniui, išvada:
Algimantas yra tinkamas Lietuvos r bei tv (gaujų pasisavintos Lrt) direktoriaus pareigoms.
Susijęs straipsnis:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/algimantas-rusteika.-jei-direktoriumi-buciau-as#komentarai
_______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų Tautos budelius komunistus dangstančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių.
2019 spalio 8

stasys        2019-10-8 9:00

Paskutiniu metu autorius neblizga įdomiais tekstais .Taip nutinka kai dažnai rašoma, todėl viskas kas nupuola ant liežuvio krašto tampa vienodo skonio ir be druskos . Gal koks išmintingas Vaidas Vds čia visiems paaiškintu ka tuo tekstu autorius nori žmonėse pažadinti .?

DDD       2019-10-8 8:37

Beje, gal kauniečiams visai patiktų, jei jų atstovai (apie 15) būtų renkami regioninėje proporcinėje apygardoje.

dr. Buleten       2019-10-8 8:32

Vėžys yra gydomas balsavimu. Jeigu daugumos balsais nusprendžiama, kad tai ne vėžys, o vėjaraupiai, reiškia taip ir yra.
Balsuotojai neklysta!
Tą paliudytų bet kuris kapinių sargas.

DDD       2019-10-8 8:20

„Proporcinė sistema paverčia rinkimus viešųjų ryšių kampanija, kurios principai niekuo nesiskiria nuo prekių pardavimo reklamos, kur centralizuotai visada nugali tas, kas dominuoja rinkoje.“

2016m. Kaune 6 iš 7 apygardų laimėjo rinkoje dominavę valstiečiai – ar tai tiksliai atspindi kauniečių politines simpatijas ir kauniečių politinį atstovavimą? Juk 2012 m. panašiu santykiu Kaune dominavo TS – ar tada irgi atspindėjo? Panašu, kad 2020 m. dominuos socdemai – ir vėl Kaunas bus deramai atstovaujamas? Taigi autorius idiotišką vienmandačių rinkimų savybę suverčia proporcinei sistemai.

„Ar ir toliau patikėsim savo ateitį spręsti tiems, kuriuos mums jau parinko? Taip iš esmės buvo ir sovietų laikais, tik dabar leidžiama pasirinkti ne iš vieno, o iš keleto mums parinktųjų.“

Autorius vėl aprašo vienmandatės sistemos savybę, kada partijos pateikia VRK savo vienmandatėse apygardose keliamų-parinktų kandidatų sąrašą. Konkrečioje apygardoje rinkėjai negali išrinkti jokio kito, o tik partijos parinktą kandidatą. Tarkime, kad 2016 m. kauniečiai degė (iš straipsnio atrodo, ir dabar tebedega) didele meile valstiečiams. Tačiau jokia laisvė rinktis iš kelių karštai mylimos partijos kandidatų jiems nebuvo suteikta – teko balsuoti už tą vienintelį parinktą.

Galima       2019-10-8 7:47

is anksto sakyti, visuomene sunkiai serga ir ji neskiria tikro nuo falso.Pavizdys yra praeje rinkimai i prezidentus, kai komunistuojantis Andriukaitis gavo daugiau balsu uz patriotinius kandidatus.Antra, tie tautiskai ir patriotiskai nusiteike vedliai nesugeba ir nenori vienytis po viena veliava.To dabartinis “elitas” ir siekia.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Karolis Kaklys: Kaip Vijūnėlės dvaro statybos atskleidė visai Lietuvai opias problemas?

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.