Įžvalgos

Algimantas Rusteika. Jeigu mūsų sostinė yra G taškas, tai kas yra Lietuva, kurioje tas taškas yra?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugpjūčio 9 d. 8:09

37     

    

Algimantas Rusteika. Jeigu mūsų sostinė yra G taškas, tai kas yra Lietuva, kurioje tas taškas yra?

Gedimino prospekte garsiai riktelėk: kaip gražu ir gera didvyrių žemėje! Arba – aš labai myliu Lietuvą, LKP ir TSLK, o ar mylit juos jūs? Nelabai kas kreips dėmesį, gal tik vienas kitas susiraukėlis atsisuks – koks čia asilas trikdo ramybę?

O dabar garsiai pagadinkit orą. Atsisuks visi. Susiraukę, susidomėję, besišypsantys, priekaištaujantys, bet abejingų nebus. Netikėtumo ir stereotipų laužymo efektas, kurį naudoja kvailai krizenantys, dėmesio ištroškę spuoguoti tešlagalviai, rašinėjantys ant tualetų sienų.

Lietuva irgi neatsilieka nuo pažangios modernybės – juk reikia, kad mūsų Šimtmetį pastebėtų! Reikia būti tokiam, kokiam reikia būti, tik dar labiau už kitus, nustebinkim pasaulį tuo, kuo sugebam, ko jie nedrįstų patys! Juk įvairios aktyvistės ir aktyvistai laksto po stadionus ir gatves plikais užpakaliais ir priekiais, o juos per visur parodo!

Tai ir mus parodys, jau ir rodo, kaip rodo ir papuasų šokius. Nesvarbu, ką apie tave pagalvos, svarbu, kad tave pastebėtų ir minia atsisuktų. Jei negali sudominti išmintim, sudomink jos stoka. Jei nesugebi gerbti savęs ir didžiuotis tuo, ką turi, didžiuokis savinieka ir kaimiečių, trokštančių pono dėmesio, išradingumu.

Jeigu mūsų sostinė yra G taškas, tai kas yra Lietuva, kurioje tas taškas yra? Gerai, kosmopolitiniai debilai su panieka pasišypsos, paplos ir užmirš, bet žinoti, kad gyveni tokioje vietoje, nėra itin smagu. Nors kai pagalvoji – tai juk teisybė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas       2018-08-13 15:42
ar yra nors viena valstybe       2018-08-12 20:29

Europoje, Pasaujyje, kuri reklamuoja savo sostine kaip G-taska ? Atsakykit.

pupkiui       2018-08-11 20:20

Puikus ir taiklus komentaras… smile

krepšininkas       2018-08-11 18:36

Žaidžiu Ryto komandoje.
Viskas būdavo neblogai.
Lig šiol.
Dabar kas vakarą namuose skandalai.
Žmona nuolat kelia scenas.
Sako, -Aš tau kuily tu, parodysiu dvitaškius- tritaškius, numanau kuo jūs ten užsiiminėjate savo Zymens arenoje!

pupkis       2018-08-11 18:29

Kuris Lietuvos meras yra vagis?
Tas kurio valdos yra vagina.
O kuri savivaldybė yra labiausiai vaginalinė?
Ta kurioje yra G-taškas

Žemyna       2018-08-11 13:56

„rĖklamos” kūrėjai siekė Europoje dar neregėto efekto, tskant, ŠOKIRUOTI - nes būtent tai šiandien laikoma talentu, tik taip šiandien „dera padorioje draugijoje”. Jei nešokiruoji, esi nulis, esi atsilikėlis.
Prisiminiau vieną nutikimą. Lankėmės Vokietijos miestelio zoo sode. Ten kalinamos beždžionės nemėgo jas nuolat erzinusių  berniūkščių, todėl vos artėjančius išvydusios, iš tolo pasitikdavo juos riksmais bei į juos atstatytais ir specialiai pirštais išverstais savaisiais „G taškais”.
Ar ir toliau kantriai leisimės, kad VISAI Lietuvos visuomenei atstovautų štai tokio mentaliteto ir skonio „kūrėjai”?
Ar toli nuo beždžionių pažengėme?

Liepa       2018-08-11 0:40

Visokie “modernumai”, žinia, ribų neturi. Kas galėtų paneigti, kad pažangieji shimashininkai vardan žinomumo ir reklamos įtaigumo nepervadins jau ryt Lietuvos sostinės kitaip?// Jei intymūs dalykai tampa viešais reikalais, tai būtų nenuoseklu nepervadinus Vilniaus lengvai ištariamu ir visam pasauliui suprantamu ‘Vaginos’ pavadinimu. Liaudis, aišku, naudos trumpesnį sinonimą(žr., į komentarą ” 2018-08-9 19:11 “).// Miestui, kur paminklais drąsiai vadinami santechniniai įrenginiai - vamzdžiai-, bus drąsu ir persivadinti.// Straipsnio autoriui dar nedrąsu priprasti prie “G” reklamos, bet mažiau inteligentiškiems sklandžiau sekasi prisijaukinti naujienas. Nebijokim padrąsinti vieni kitų ir po visokių išradingų nesibaigiančių šventimų kelkim daugiau klausimų. // Kaip vadinamas miestas, kuriame yra taškas"G”, jau aišku - iš didžiosios P. O kaip vadinama šalis, kurios sostinė yra iš P? Nebe Lietuva, ne Lithuania, ne Lituania,ne Dainava, ne Šiluva, o galimai P-uva? Jei sostinė iš P, jei šalis iš P, tai šalies etninis darbinis išteklius ir mokesčių mokėtojas iš mažosios p : p-vietis,p -uvis ar kaip kitaip?//
Gaila, kad kalbininkai nespėja su visokiom hiperpažangiom atrakcijom ir nesugeba pateikti taisyklingų vartotinų naujadarų.//Dabartinis sostinės meras mini kažkokius Vilniaus praeities šešėlius. Ką gi, “Vilnius” jau tikrai praeity…Dabarties horizontuos turbulencijas organizuoja ‘modernieji’ G IR P..// Ar tikrai ?//

Ramiros       2018-08-10 12:50

Hello, Petreli ! Kur pradingai ? Galėtum pasiūti dovanų tam Š. ..., kokius padovanojai vienam iš jų, kad geriau, kas norės, prieitų prie to taško “G”. ..

Algis       2018-08-10 10:58

Jau daug mirtinų taškų Lietuvos kūne įspaudė Lietuvos priešai-Orveliški galvijai.

Dzeikas       2018-08-10 9:46

Eilinis konstatavimas ka mes ir taip zinome.
Zinome , kad esame cholopai ir valdzia, ir “Lietuva” pagarbint reikes kai lieps.
Savo iniciatyva cia rodyti reiskia but durnam ir “nesuprast partijos politikos”, arba, dar blogiau - buti tuo, ka jankiai vadina “smart ass” ir zaisti kazkoki gudru zaidima kur rekavimas “as labai myliu Lietuva” zaidimo dalis.
Beje, Svirnelis grizo is atostogu (anksciau laiko, tik 3 sav.) ir rysium su bandymu po juo “kasti”, - straipsniai delfyj apie smurta ir korupcija Lietuvos kalejimuose,- uzsiundys svetimtaucius smogikus is Birutes bataliono akcijai , mus eilinius kalinius. Galimai repetuos dauzyt galvas “brangiems Lietuvos zmonems”.

Pikc       2018-08-10 0:49

Jei būtų skelbiamas bukiausio komentaro konkursas, visokių “stasių” nusišnekėjimai būtų labai rimti kandidatai į nugalėtojus. wink

stasys        2018-08-9 21:40

Ar ne keistas atradimas tu visu dieduku ir bobučiu ? pasirodo vystyk yra toks G taškas ..apie kuri visi yra girdėję bet ar čiupinėję  ? vargiai . Algimantai buk vyras ir napasuok čia kvailais klausimais. Žmogaus kūne nėra nieko lišno ar smerktino .. ir jei koks klausimas nepadorus tamstai kyla tai dar nereiškia kad reikia viešai apsižliumbti kaip kokiai dievobaimingai bobai . Ne G taškai atsakingi už tas nepadorias mintis kurios mus kartais lanko, ne jie .smile)

Jooo       2018-08-9 20:37

Kai pagalvoji ,tas G taškas visai šalia Š.

Šimašiui ir panašiems       2018-08-9 20:33

Turiu idėją gerą.
Išsitepliokit VIDAUS ORGANŲ turiniu .
Suskris viso rajono MUSĖS puotauti ant jūsų veidų.
Jumis susidomės visas paslaulis.Išaugs turizmas ir BVP.

Anekdotui 16:08       2018-08-9 20:10

Penktoji kolona Katalikų bažnyčios struktūrose (šį kartą V.A. asmenyje) tiek suįžūlėjo, kad metė iššūkį net Vilniaus arkivyskupui metropolitui Gintarui Grušui, pasmerkusiam Vilniaus kaip sekso turizmo reklamą.
Anot LRTV-1 apsimetusio kvaileliu V.A., triukšmas dėl amoralios, save gerbiančią valstybę žeminančios reklamos, tai tik Zuoko kova prieš Šimašių, arba, kitu požiūriu, tai nepakankamai informatyvi reklama ir kiti danties užkalbėjimai. Žodžiu, mons. Grušas - neadekvatus, atsilikęs Bažnyčios klerkas. Iš tolo nėr ką lyginti su partnerystės įstatymą prastuminėjusiu (kol kas nesėkmingai) Ališausku ir kai kuriais kitais viešais „katalikais intelektualais”.

rūsū pasigūglinimas       2018-08-9 19:11

Vasia: “Vilnius-G” eto gdie?
Fedia: Gdie, gdie… V p…e!
..
Belieka laukti kol šimašinę liberastinę nesąmonę pasičiups
kremlinų medijos.
Ot tai bus džiaugsmo “na vsiu deržavu”!
Nu - ir kas gi pas mus dirba rūsams?

nieko nuostabaus       2018-08-9 18:22

jeigu Reklamos darytoja Romanovska(-iene)

Paleistose Vilniaus kaip G taško reklamose       2018-08-9 16:23

juonuoliai žvelgdami į Kryžius (Vilniaus Bažnyčias su kryžiais, kurie, skirtingai, nei LIDL’o reklamose, “nenupjauti”) patiria ne dvasios pakylėjimą, bet orgazmus.
Tai arba lytinis iškrypimas (mazochizmas?), arba šventvagystė.

Anekdotas        2018-08-9 16:08

V. Ališauską eLRTė paprašė ekspertiškai įvertinti
jaudinamo G taško reakcijas.
Pašnekovas neišsidavė.

eLRTė skatina moralės normų griovimą       2018-08-9 15:55

Kaip reikės nuo šiol
(vis dėlto Lietuvos kaip sujaudintų moters lytinių organų reklamą paleido)
jaustis lietuviams emigrantams,
kai britai ar vokiečiai juos perklaus:
tai jūs esate iš tos vietos, kur lytiškai sujaudintos moters G-taškas?
Kokie bebūtų lietuvių emigracijos motyvai,
jie nenusipelnė tokio užprogramuoto jų moralinio pažeminimo.
Tas pats galioja ir mums, gyvenantiems Tėvynėje,
jei tylėsime, kai turizmo verslo dėlei už mūsų pačių pinigus,
niekinama Lietuva, ir dar švenčianti atkurtos valstybės 100-tį.
Dorybes atmetę klerkai, kaip gražiai beatrodytų ir besišypsotų (kaip ką tik “visuomeninėje”), jie yra ir žmogaus žmoguje, ir valstybės, ir Kūrėjo priešai.
Neišprusimas ir nežinojimas jų neatleidžia nuo, pirmiausiai, moralinės atsakomybės.

juokinga:       2018-08-9 15:13

in-validai lygina save su ROMOS IMPERIJA. liliputolandijos sapnas

PELĖDA       2018-08-9 13:46

ponas nelaimės palydovas visapusiškai žemina Lietuvą.Ar ne gėda jam?

Roma žlugo dėl       2018-08-9 12:43

patricijų apsirijimo ir ištvirkimo.

esate       2018-08-9 12:39

in valid (proto ir veiksmo in validai): ne-galit(in-valid) net atsiimti to, kas jums priklauso: visuomen.tv ir radijo.

supratot?       2018-08-9 12:20

supratot, kas atsitiko su pagonim, kurie pavelavo i traukini 200m., Liko paskutiniais Europoje.

Dvitaškis       2018-08-9 12:00

Na, jeigu mūsų jaunimėlio galvelėse atskaitos taškas yra G taškas, tai ko norėti iš jų kokių nors protingų sprendimų, projektų? Prisiminkime Lukiškių aikštės suprojektavimą, konkursą laimėjusį “paminklą”, studentų reikalavimą atleisti gerb. dėstytoją V.Radžvilą, nes jo dėstymas per daug sudėtingas jų smegenėlėms, Gedimino kalno nuremontavimą ir dar daug, daug kitų G taško paieškos įtakotų sprendimų. Atskaitos taškas užduoda kryptį.

pagonys       2018-08-9 11:47

pralaimejo, liko prostitutes, seniai, girtuokliai, eurokomjaunuoliai, eurokomunistai ir G vilnius.

Ačiū Algimantui       2018-08-9 11:46

Šimtas balų..... puikus tekstas puikus klausimas…. smile))

Agnė       2018-08-9 10:47

Ir dar: yra dalykų, dėl kurių kartais nesinori užsienyje būti iš Lietuvos. Iš kart po nepriklausomybes buvo oho, aš iš Lietuvos!

"nustebinkim pasaulį"       2018-08-9 10:43

Lietuva irgi neatsilieka nuo pažangios modernybės – juk reikia, kad mūsų Šimtmetį pastebėtų! Reikia būti tokiam, kokiam reikia būti, tik dar labiau už kitus.Juk įvairios aktyvistės ir aktyvistai laksto po stadionus ir gatves plikais užpakaliais ir priekiais, o juos per visur parodo!

Agnė       2018-08-9 10:42

O gal geriau negu “rusai puola”, bent nebijos atvykti pas mus? ir pamatyti kažką jaukaus, ne tik tą “tašką”
Aiškiau: nejaugi nebeliko pasaulyje mąstančių?

ruta       2018-08-9 10:30

‘Negali sudominti ismintimi , sudomink jos stoka .’ -stai toks devizas pas liberalbolsevikinius puskvailius ..

Birute       2018-08-9 9:34

Pavaro gerb.Autorius..nu tikra tiesa rasot…aciuuuuuu!

Kaip       2018-08-9 9:11

autoriui pasiseka kiekviena karta pataikyti i desimtuka?Matyt, laiudiskai tariant, Dievo dovana.Tik, po tokios realybes, ilgokai rugstu burnoje.

abc.       2018-08-9 8:44

Algimantas kartais perspjauna ir gyvą klasiką Erlicką.

Jzp       2018-08-9 8:41

Be komentarų:)

Kada bus įvertinta       2018-08-9 8:36

V.Landsbergio veikla?Viskas buvo perkama,net ir šaukiantys “ačiū” arba “Landsbergis”.Internete sklinda video su liudijimu…


Rekomenduojame

Laisvūnas Šopauskas. Vienos politologinės konferencijos analizė, arba Už Lietuvos pinigus – valstybės griovimas (I)

Arvydas Juozaitis reikalauja švietimo ir mokslo ministrės atsistatydinimo

Partizano Juozapo Streikaus-Stumbro baigiamoji kalba Troikos teisme

Vladas Vilimas. Kam reikalinga Konstitucijos pataisa dėl individualaus skundo?

LAT: medžių kirtimui pasipriešinusiems kauniečiams baudos neskirtinos – visuomenė turi teisę reikalauti kokybiškos informacijos apie medžių būklę

Kaip ideologija nugali mokslą: net „Mein Kampf“ galima „prakišti“ už mokslinį straipsnį

Povilas Urbšys. Kas nuoširdesnis: prof. V. Landsbergis ar R. Karbauskis?

Peticija: solidarizuokimės su mokytojais ir pareikalaukime ministrės atsistatydinti – padėkime pasiekti pozityvių švietimo pokyčių

Vytautas Radžvilas. Lietuvos pakasynos – valstybės lėšomis

Andrius Švarplys. Pasaulis, kuriam nesame pasiruošę

„Lithuanian Freedom Fighters“: video pasakojimas apie Lietuvos Laisvės kovas ir kovotojus

Vytautas Rubavičius. Mokytojui – „skaičiuoklę“ į dantis

Martyno Mažvydo biblioteka kviečia į knygos „Dezinformacija. Slaptas ginklas: laisvos visuomenės griovimo metodai“ pristatymą

Valdas Vasiliauskas. Konservatoriška svajonė ar klejonė?

Darius Kuolys. Švilpiu ir aš stebėdamas Švetimo ir mokslo ministerijos įslaptintus viešuosius pirkimus

Vytautas Radžvilas. Moj adres – [evro]sovetskij sojuz…

Eglė Česnakavičiūtė. „Atlikęs pareigą Tėvynei“. Skiriama visiems laisvės kovotojams, vis dar neturintiems amžino poilsio vietos

Lietuva palydėjo į amžinąjį poilsį Adolfą Ramanauską-Vanagą

Geroji Naujiena: Visi esame kilę iš vieno ir palaiminti būti viena

Rasa Čepaitienė. Balta

Prieštaraujame vilkų sumedžiojimo kvotos padvigubinimui: miškas be vilko – ne miškas

Adolfo Ramanausko-Vanago dukra Auksutė: „Išsipildė mano svajonė“

Kviečiame spalio 5 ir 6 dienomis pagerbti Adolfo Ramanausko-Vanago atminimą (programa; papildyta video)

Tarptautinės Mokytojų dienos minėjimas Kaune: Danguolė Petrauskaitė-Juodžbalienė. Diena, kai baigiasi kantrybė, arba Kaip man ne gėda

Advokato Sauliaus Dambrausko darbų ginant viešąjį interesą apžvalga: paremkime šias pastangas –  tapkime beprecedenčio proceso dalimi

Kviečiame į Vidmanto Valiušaičio knygos „Ponia iš Venecijos tavernos“ pristatymą Šiauliuose

Vygantas Malinauskas. Socialinis teisingumas pagal Trump’ą ir Lietuvą

Arvydas Juozaitis: jei būčiau išrinktas Lietuvos prezidentu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie populizmą ir populistus

Andrėjus Gaidamavičius. Spalio 13-oji – diena iškirstai Labanoro giriai apverkti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.