Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 6 d. 7:06

82     

    

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“. Primityvu, skirta ir labai patinka kvailiams, bet paveikia daugelį.

Sugalvota vergams, kad nebalsuotų kaip nereikia. Juk jei balsuosi ne už šeimininką, tai balsas prapuls!

Ir vergas didžiai susijaudina – kaip čia dabar aš ne toks kaip reikia! Juk reikia taip kaip visi! Ir kai taip pagalvoja ir padaro kiti, jiems ima vaidentis, kad taip nori visi!

Sako: „Aš už, aš jų nenoriu, tikrai tikrai, bet juk dar esat silpni, – vis tiek nelaimėsit.“

Senuosius kolaborantus buvo galima bent suvokti – jie tai darė dėl asmeninės naudos arba įsitikinimų. Dabartiniai – moraliniai – kolaborantai tai daro ne dėl įsitikinimų ir ne dėl naudos.

Įsigali baimė nepatikti šeimininkui ir kitiems vergams, nes dabar visi neapkenčia kitokių. Susilieti su biomase – vergų solidarumas.

Na, tai balsuok už amžinuosius laimėtojus, už tuos, kurių nenori – jie bus labai laimingi! Ir būsi pats labai laimingas, nes kitaip „tavo balsas prapuls“.

Ir tikrai prapultų – jiems. Ir tai, ko nemėgsti ir neapkenti, kas žlugdo tavo gyvenimą, neturėtų tavo balso. Ir visada liktų viltis, kad tokių atsiras vis daugiau.

Bent pats žinosi, kad tragikomedija vyksta tau prieštaraujant. Kad neprisidėjai, buvai tikras ir nemelavai sau ir artimiesiems.

Žinosi, kad šliejiesi ne prie nešvarios jėgos, o prie tiesos ir nesi bukas vergas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2020-10-10 13:37

“to DD"ui:
Klastoja statistika tik rusai ir kokie lietuviai, nes kitaip meluoti dar neismoko.
Britai statistikos neklastoja. Statistika civilizuotuose krastuose klastojama ne falsifikuojant faktus, o naudojant Dideliu skaiciu desni ir aplinkiniu nezinojimu konkrecios salies statistikos taisykliu.Pvz., skaiciuojant elektros neregijos gamyba: Atrodo kas cia tokio, kilovatas ir afrikoje kilovatas. Bet ne, skaiciuoti galima nuo generatoriaus gnybtu (Sovietija), arba nuo gavejo skaitliuko(JAV). O po to “objektyviai” lyginti kas daugiau gamina. Nuzudymu skaiciu nuo saunamojo ginklo galima skaiciuot itraukiant savizudybes (kulka sau kakton) ir klykti apie saunamojo ginklo pavojinguma tautai, ir neitraukiant savizudybes. Beje , JAV savizudybes nuo saunamojo ginklo sudaro ar ne 1/3 (nepamenu, bet daug) , bet pacifistams(“atimk is tautos savyginos teise, palengvink gyvenyma banditams” vadinasi) ne motais.Skaiciuoja kaip jiems geriau.
Aisku, statistikos mokslus baige supranta tikrus skaicius. Bet likusioji dauguma tiki tuom,kas sakoma. Taip veikia manipuliavimas statistiniais duomenimis.

to DD       2020-10-9 20:26

Vinstonas Čerčilis “aš tikiu tik ta statistika ,kurią pats suklastoju”

DD plius DD       2020-10-8 20:05

Į valatkų ir valentinavičių zirzimus dėl “išmesto balso” atsakyčiau, kad savo balsus jie gali mėtyti kur tik nori, o aš savo jau atidaviau tiems kuriuos rinkausi.
Dar iškalbingą faktą nurodė V.Sinica. Apie “Baltijos tyrimų” rezultatus. Hmm. Nustebino- pasirodo, kad “NS” palaikančių rinkėjų mažiau, negu toje partijoje narių (čia ne man pasirodo- čia “Baltijos tyrimams”). Žinoma jie rimtais veidais aiškins, kad ne antrą kartą nuo europarlamentinių rinkimų mina ant to paties grėblio, o papostringaus ką nors apie apklausų metodikos vis dar pasitaikančius trūkumus, paklaidas ir kt. blablabla. Na, šiems reitingų burtininkams rimtu veidu pasiųlyčiau suvynioti savo reitingus į tūtelę ir susikišti kur nei Saulė nei Mėnulis nešviečia.

marta       2020-10-7 23:16

Amzinieji laimetojai - diktatoriai, visapusiski.

KONSERVAI       2020-10-7 23:12

Su velniu (MG Baltic) eis obuoliauti?!...

Konservstoriai-Lietuvos priesai        2020-10-7 23:10

Perb2008-2012 metų krizę Lansberginių gauja prasukinėjo milijardines aferas , plėšė , apvoginėjo pensininkus ir trėmė Lietuvius iš Lietuvos su KGB ku-rv-os Grybauskaitės pritarimu .... O tas apsismaukes za-dro-tas Lansbergiukas tai vadina nuopelnu .... ANTICHRISTAS turi daug veidų , pasižiūrėkite anūkėlio neskustą snukį …

Darijus        2020-10-7 23:08

1990 m. spalio 5 d. buvo susprogdinta Kryžkalnyje esanti skulptūra „Motina“. Vytautas Šustauskas liudija, kad šį Vytauto Landsbegio nurodymą jam perdavė Vytauto Landsbergio nepakeičiamas padėjėjas Lietuvos Laisvės Lygos narys Andrius Tučkus, už šią provokaciją pažadėjęs 1000 USD atlygį.

Brudai konservatoriai       2020-10-7 23:07

Brudai Konservatoriai veda propogandinę destrukciją tarp jaunimo, neva gimę lietuviai prie ruso yra tikri kremliaus garbintojai ir vatnikai, o gimę po nepriklausomybės atgavimo yra tikri Lietuvos patriotai. Išgamos, menkinantys savo vyresnios kartos piliečius.

stasys       2020-10-7 19:29

Balai nematė tokias rinkėjas kaip ‘kis’ įprastas mailius uspachio , o šiandiena jau karbauskio .Butu idomu sužinoti o kaip su Dzeiku bus ? Ar ta emigracinė dušelė dar gali pasidžiaugti lietuvio pilietine teise ? Patarinėti čia visiems atsilošus jam vis dar sekasi tik ar ilgai ?
-  Lietuvi buk budrus , Puteikio ‘matematikai’ jau net praktiškai apskaičiavo jo sėkmės šansus . Reikia tik vargano tritaškio ir še tau Puteikis vėl patenka į Seima N-taji karta .Oij kiek bus džiaugsmo ‘algirdui’, žmogus čia Tiesose prirašis komentaru netgi daugiau nei ju čempionas reigardas . Norėtųsi paguosti NS komanda ju šansai papulti į Seima gana migloti ,viena guodžia ta partija bent kolkas neieško populizmo šiaudo tam kad kaip nors išplaukti pilvu į viršu ..Gal V.Radžvilas ir ne toks prastas ‘skeltanagis’ ? mato ir vertina esama situacija realiai . Galiu tik viena iš patirties pasakyti , tie garsiausiai rėkia apie savo gerus šansus paprastai jaučia savo gala ir fortuna tokiu negaili .

Dzeikas       2020-10-7 17:35

Putinas ir lietuviskas Seimas:
https://youtu.be/c56D6Z1c8to
Vienzo rinkite tokius, kad gaila nebutu. O ten su kokia subine, seimunas-banderlogas bus - 0 sveiku. Ar tautinykas, ar koks jaunalietuvis ar anukas-nuokrusa su kompanija smile smile)

Tetrenkia Perkūnas neadekvačius pasipūtėlius...       2020-10-7 17:23

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/gabrielius-landsbergis-siek-tiek-nepaskaiciavome-eiles-ilgumo.d?id=85430401

NS šulai liepą atmetė CP kvietimą deryboms. Pasekmės tragiškos Lietuvai ir polit, tautos likučiams.
NS pelnytai gaus riestainio skylę daugiamandatėje.
Vienmandatėse- irgi košmariški vaizdeliai. Žaliakalnyje ,kaip ir daug kur kitur, varžosi NS kandidatas su CP, o nugalės vėl liberastas anūkėlis. Kitur -,,lovio’’ partijų manekenai, toliau užveržinėsiantys ONS smaugvirvę daugumai piliečių...
Algirdas
.

> 2020-10-7 11:23       2020-10-7 15:42

Žmogau, kur jūs pas Širvintų „amerikoną” Dzeiką, t. y. julių Milaitį, radote intelekto? Su kokiu prietaisu???

NS aktyvistui Valentinui ir Ko       2020-10-7 15:37

Esi šaunus žmogus, gerb. Valentinai.Klausi, kodėl balsuosiu už CP, nors ideol. pranašesnė NS?
Būčiau neadekvatus, jei balsuočiau už NS:):)... Tuo atveju mano ar kelių dešimčių pažistamų balsai už NS pražūtų 100 nuošimčių...NS neturi JOKIŲ galimybių peršokti net 3 procentų kartelės (tą rodo tiek BT paskutinė apklausa , paskelbta delfyje ką tik,, tiek mano stebėjimai ir patirtis…):
-dėl ONS buldozerio ir nesažiningų ir nelygių rinkimų
- savo visokių išteklių ribotumo
- nežinomumo 95 nuošimčiams lietuviakalbių
- negalėjimo (ir pavėlavimo) perimti CP ar KS (ir pan..)prieraišaus- prijaukinto elektorato
-nemokėjimo prieiti prie rinkėjų ONS ir koronos salygomis
-dėl visiškai pavėluoto starto rinkimuose
-dėl baisių vadovybės strateginių ir ideologinių klaidų, atsisakant geriečių bendros koalicijos ir pan…
ir tt.
Silpnesnė ideologiškai CP turi teorines galimybes peržengti 5 procentus.Pirmu atveju- balsuojant už NS- mano ir pažistamų balsai eis į kanalizaciją ,kurią užprogramavo V.R. ir Taryba liepos mėnesį ir ONS buldozeris… Antru atveju jie gali tapti lemiamais balsais CP , padėsiančiais peržengti jiems 5 proc. ir turėti šokią-tokią frakciją...Nebalsuoju už ONS ,,lovio’’ partijas, nebalsuosiu už save pačią pasmerkusią tragedijai, bet idėjiškai man artimesnę NS, bet balsuosiu už (mane už akių apjuodinusio N.P….) CP partiją. T.Y. balsuosiu (IR PARAGINSIU pažistamus…) už mažesnį blogį, nes geriečiai patys sau išsikasė BEVILTIŠKAI GILIĄ duobę. T.y.-,,kapą”...
O galėjo ,jei ne NS lyderių neadekvatus išdidumas, daugumos geriečių rinkėjų balsai sukristi į vieną (3-5 mažiukų ) koalicinę pintinę ir duoti polit. tautos likučiams išgyvenimui reikalingą užuovėją-FRAKCIJĄ- Seime. (Prisimenu, kaip Rusteika asmeniškai pasiūlė vergiškas, ultimatyvias salygas deryboms kitiems mažiukams. Esmė buvo tokia- visi mažiukai -netikšos ir antrarūšiai- iškelkit baltas kapituliacijos vėliavas, tada GAL rūkysime taikos pypkę su jumis -netikėliais… Dar prieš tai V.R. Respublikoje paskelbė ,,mokslinę’‘išvadą, jog mažiukai Lietuvoje dar nepribrendę vienijimuisi..)
Algirdas

> 2020-10-7 14:58       2020-10-7 15:19

O tu, juliau Milaiti, nieko mums neaiškink, tavo tryda tokia pat, kaip ir konservų samdomo influenserio “stasio”, truks-plyš, atidirbančio savo sidabrinius. Tik dirbi didesniam viršininkui, nei landzbergių klanas. Tavo “tapsmas” valsiete ar valstiečiu, priklausomai nuo mėnulio fazės, tikrai patinka šikmašiams ir garmoškaitėms.

meee       2020-10-7 15:06

Stasiukai,kam tas kosmaras,galutinai isitikinai ,kad tavo mesla valstieciai panaudos zemes naudmenas patresti?Nera ko kosmarinti,uztenka durniu volioti,eisi i nebuti ir uzmarstin,nes po antros tokios sekmingos kadencijos paliks tik NS,tie palaikis morale ir dorove,o valstieciai,kaip ir dera Lietuvos avangarduo zemes ukis ir tai kas palike is pramones,tad darbininku lyg ir nebus,teks jiems pavargti pas kapitalizma,kol mes sukursime Lietuva is kur nebegs vaikai ir anukai,o vaziuos pailseti,tad dirbs patys sau,uztenka tu kupriu-setonu,kurie dar valdo savo sitaip saugomus teisejus,ir ministerijos sedincias siknas,o LRTV teks arba uzdaryti arba dirbti tiems kas juos islaiko-Lietuvos tautai.Bet is pradziu tuos sachmatus reikia sustatyti i langelius.

Kis       2020-10-7 14:58

Jei balsuosi uz mazus ,tavo balsas antrame ture tikrai neprazus.Paaiskinsiu kodel?Viskas spresis antrame ture.Tad tavo maziuko balsas tikrai nebus atiduotas TS,DP ir bebrams,nes jie balsavo pries 3%,kad tu maziau nepakliutumei i seima?Kas tau belieka?Tik ateiti ir prabalsuoti uz Valatiecius ir NS,kurie tikrai verti grieko.Ziurek po 4 metu ateis toji diena,kai i seima pateks ne Armonaites,o tavo,jo partijos atstovai,kurie bent po kelis,o gal ir keleta desimciu tures balsu tu ,kurie eina i valdzia ne del praturtejimo,o del manes ir taves.Juk labai poaprastas pavyzdis.As uz valstiecius nebalsavau,nes sulyginau su vagiu ir banditu naujaja gauja.Siandien ,ne uzvakar tapau “valstiete”,tai mano pirmoji ,matomai ir paskutinioji partija,tikiu kas si karta neklydau?Kai sako,kad Karbauskis mane nupirko,netiesa,nes nesu ta kuri parsiduoda net irkuniskai smile)),atminkite kai ta storule Blinkeviciute sukelusi pensijas beje mums ,o kas laimejo TS,nes mes tada klaidziojome daug metu tikedami isvysti “laimes ziburi”?Tad tvirtinti,kad nedirbant vienu suviu nupirkti lietuvi-klaidinga,dirbti reikia,o ne vogti ir zadeti,kaip bezmenui Uspaskichui,vel zada-idiotas,jam reiketu sedeti tiurmoje,bet juk svarscikas ir dirba aukstai.Kur tu matei milijonieriu svarscika?

Motė       2020-10-7 12:43

Na mano atveju šį kartą yra du pasirinkimai 1) už gerus praktikus arba už dar geresnius Teoretikus. Balsuosiu už 1 tai yra už valstiečius, tikiuosi NS sustiprės ir jam balsą atiduosiu Euro parlamento rinkimuose

Profesoriaus sociologo G.Merkio laisko kopija :       2020-10-7 11:55

Labai pritariu tautininkui Ir Nagliui dėl būtinybės mobilizuotis. Mūsų situacija nėra beviltiška. Įvertinus pasikliautinį statistinio sprendinio intervalą, paklaida yra 3,1 proc nuo 1006 respondentų, kai sprendinio tikimybė 95 proc. Užsibrėžus dar griežtesnę (99 proc.) sprendinio teisingumo tikimybę, pasikliautinis intervalas dar pailgėja iki 4,1 proc. Mūsų situacija nėra beviltiška. Panašu į krepšinio rungtynes, kai rezultatas eina taškas į tašką ir pergalę nuo pralaimėjimo skiria paskutinis sėkmingas tritaškis.

Išnaudokite agitacijai VISĄ savo pažįstamų tinklą - giminių, kaimynų, klasiokų, grupiokų, esamų ir buvusių bendradarbių, šeimos draugų, “jaunystės meilių”, šunų-kačių ar baikerių klubo, baseino ir pan. Mes privalome tą tritaškį išplėšti. Beje, Naglio faktiškai pasiekiamus rezultatus sociologinės formos nuolat būdavo linkę numažinti. Juk tokių istorijų būta. MOBILIZUOKIMĖS.

Tautininko balsas       2020-10-7 11:49

Sveiki, brangieji lietuviai,
Baltijos apklausos apžvalga, trijų savaičių senumo situacija. Norime ar nenorime jos rodo tendencijas.
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/paskutiniai-partiju-reitingai-kelios-neiprastos-tendencijos-tures-itakos-rinkimu-rezultatams.d?id=85417639&fbclid=IwAR2f7mT5YzWBWno1EI9Lb1wX6MYI9us6Rk_MZGicYnow_IIvI9PY2hTdKMA

Vilmorus apklausos dar reprezentatyvesnės apklausos rezultatai prisegtuke, dviejų savaičių senumo situacija.

Įvertinus Baltijos tyrimų paskelbtos sociologinės apklausos paklaidą, pervedant 450 respondentų į 1000 su 95% tikimybe (dirbus >10 metų tyrimų versle) galiu tvirtinti, kad pagal trijų savaičių (oi kada tai buvo) senumo situaciją #Centro_partija #Tautininkai renka tarp 1,36-4,74% rinkėjų balsų. Analogiškai, galima pateikti kitų partijų galimų rezultatų amplitudę.
Taigi, jei rimtai, balsuok už tuos, kur yra šansas, nes kiekvienas atiduotas balsas Centro – partijai tik stiprins centro tautinę alternatyvą Lietuvoje.
O aritmetika paprasta:
�� >2% balsų – partija gauna biudžeto dotaciją �� starto savivaldos rinkimuose visoje Lietuvoje garantija; *
�� >3% balsų visoje Lietuvoje – grįžta didysis 13,5 tūkst €urų užstatas ✌lėšos tautinių idėjų sklaidai;
�� >3% balsų kiekvienoje apygardoje – grįžta apygardinio kandidato užstatas (x38) �� dar daugiau lėšų tautinių idėjų sklaidai;
�� >5% balsų - Seime jau gali būti sudaryta frakcija �� reali įtaka valstybės raidai.**
Neskaidyk balsų, elkis garbingai ir atsakingai, vienykis su tais, kas vienijasi.
* ši sąlyga negalioja kitiems, tik CP-T
** CPT sąrašui #Nr6 taikomas 5% barjeras

Taigi, llietuvi, nedegink savo balso, ko ir siekia neprieteliai skaidydami mus

stasýs       2020-10-7 11:26

Na tiek jau to ,baigiam ta tema. A.Rusteika čia visiems minusais primena .Laikas pakalbėti apie to demokratijos vergo dvasinius reikalus ,ar pav. užtektu dūšią jo pamaloninti A.Tomaševskio tryliktą pensija .Juk po R.Karbauskio atsegtos valstybės piniginės tais ‘auksiniais’ visi galėtu džiaugtis . Ir kaip čia nepaglostitį tūlą valstietį ?

To Dzeiko       2020-10-7 11:23

Dzeiko intelektas nesiekia net pradinio intelekto skalės taško.

▶2020-10-7 9:29        2020-10-7 10:39

Tas instruksijas, kurias pieši ant panaudotų gabalėlių, atplėštų nuo rulonelio, pasilik tų “aukso kiaušinių” vyniojimui. Juk Kalėdos artėja!

stasys       2020-10-7 9:29

2020-10-7 9:07   2020-10-7 9:20 ..aš kaip vaistas , tam tikras, tamstoms ne tik atverti čia širdį bet tinkamai pasitūštinti . Vienok instrukcija jo vartojimo irgi reikia skaityti .. yra tam tikri šalutiniai poveikiai organizmui ..jei dažnai vartojį.

▶2020-10-7 9:07       2020-10-7 9:20

Tai tu ir esi tas stasys šudbaras, neišlendantis iš konservų šiknaskylės, kurį  delegavo pedofilai į landsbergyną? Tai va, ko tu čia plakiesi po savo ekskrementus, kai tavęs niekas neklausia ir nei viono nedomina, tie tavo pedofiliniai kvepalai.

stasys       2020-10-7 9:07

Pavargau jau laukti , kad tik greičiau ateitu ta diena mano . Turėčiau minimum aukso kiušiniais tuštintis .

▶️2020-10-7 7:54       2020-10-7 8:35

Kai landzbergių klanas paims valdžią, tu, kaip konservatorių išangės ekspertas, pirmas pajusi ką reiškia pilni valdžios pilvai.

Egidijus       2020-10-7 8:30

Dieve, kiek niekų gali prirašyt vienas žmogus, prisidengdamas įvairiais pseudonimais už perėjūną, einantį iš partijos į partiją N.Puteikį. Ar neatsibodo, Algirdai Karčiauskai, klaviatūrą sulaužysi iš nervo.

stasys       2020-10-7 8:24

Delfi str. :Vidas Rachlevičius. Lietuvai kaip niekada reikalingi valstybininkai . Vertas dėmesio .

Taip ir bus       2020-10-7 8:01

Jei sieket buti stiprus ir nuveikti ka gero Lietuvai,reikejo jungtis pries rinkimus, pavadinimas Susivienijimas tam labai tiko,
Jusu tarpe daug verzliu,protingu,bet nereikia tokiu niuriu zvilgsniu ziuret i kitus.Ta prasme smulkus liks uz borto,galesim dejuot,kad zmones nesuprati gi….

stasys       2020-10-7 7:54

kaip sakė >o tu pabandyk tuščiu pilvu visa tai atlikti ?  gerai žmonės gyvena .. gerai .

Kaip sakė       2020-10-7 7:02

Didysis Lietuvos kalbininkas Ulvydas:
— šiku, šiku ir baigt negaliu!
Arba išvertus į lietuvių, – didžioji priešrinkiminė Tryda!

stasys       2020-10-7 6:38

Dar pasitaiko ir tokių nuomonių iš emigracijos (kom. antra dalis),paliegusios sveikatos ir sąmonės blikstelejimai išsiverčia į tokius karčius žodžius Lietuvai ir tam ką žmogus mato apie tą šalį kurioje kažkada gyveno .Paradoksas bet kuo Lietuva geriau gyvena tuo sunkiau kai kam suprasti jog jis tik atplaiša nešiojama po pasaulio vandenyną .

Dzeikas       2020-10-7 5:33

passilgote tiesos’ui:
Puikus, chrestomatinis sakyciau, bolsheviko pavyzdelis.Seimas blogai, nes ten vagys. Todel panaikinkim Seima, isrinkim tautos patiketinius(geri zmones parinks) , ir jie pavairuos pagal poniatijas, o ne pagal kazkokius vagiu kurptus istatymus.

Dzeikas       2020-10-7 5:30

balsui:
Nesupratau, kas is musu 2 -ju durnas. Ar as neaiskiai pasakiau, kad tavo protegantai kaip ir lietuviuskas tautinis brudas priimdavo i sleptuves svetimsalius TIK PO TO kai vokieciai nepretenduodavo. T.y. bombos krinta, bet lauk gatveje , nes vokieciai gali ateiti.  O tamsta cia porini,kad visdelto priimdavo.
Aisku, priimdavo.Gi Hitlerio Vokietioje svetimsaliai siaip sau negyveno: dirbti privalejo. O tai kam prarasti darbo jega? Betpirmumo teise ne kas pirmas atejo sleptuven, o VOKIECIUI. Net jeigu vietu yra, stovesi gatveje, iki nebus isitikinta, kad visi norintys vokieciai suejo sleptuven. Neliks vietu - slepkis po medziu.
Tai tamsta ir tamstos tautinykai , o ir dabar valdantieji, tera naciu vemalas ir nieko daugiau. Pasakyciau kopijuotuojai nevykeliai.
Tokia Lietuva be abejo reikia naikinti, nes Apvaizda niekur neisskyre zmogaus pagal tautybe, niekur Ji nedave pirmumo pagal tautybe. Ir tokius kurie tai daro Ji, Apvaizda, palieka susinaikinimui.
Ka ir liudyja Lietuvos likimas. Zmones ibaudziavinti remiantis butent tautos teise kaip pretekstu naikinti amsens teises.

Tikrovė       2020-10-6 23:14

Pritariu Povilui.
VISŲ sąrašų, gavusių mažiau nei 5 pr., balsai pražus, nes neduos mandatų mažiukams.NS taryba ne buka, bet neadekvaciai susireiksminusi,todel liepos menesi balsavo pries maziuku koalicija…NS vedliai is auksto ziurejo i CP ir kitu pastangas burtis koalicijon.Todėl rinkimuose gerieciu balsai(apie 10-12 proc. per visus mažųjų sąrašus )atsidurs kanalizacijoje, nes mandatų mažiukams proporcinėje sistemoje neduos…Radzvilas yra puikiu paskaitu ir teoriju skelbėjas ,bet niekada nebuvo geru organizatoriumi, pergalingu karvedžiu.Jis ,atvedęs NS į nulį mandatų rinkimuose, trauksis, nes turi savigarbos, ne tik didybės…Jis visiskas politinis pralaimėtojas jau dabar, nes fiasko nuspėjamas jau dabar…Rusteika balsavo pries koalicija įkandin ,,puikaus’’ karvedzio…
Uz NS idelogiskai ir intelektualiai silpnesne CP yra arciausiai 5 pro. karteles, todel adekvatus zmones turetu balsuoti uz ja.
A.
Povilas:,,Aš suprantu, jog NS lyderiai nėra tokie buki, jog tikėtųsi surinkti bent trečdalį antisisteminių balsų.
Bet eina į jau pralaimėtus rinkimus išdidžiai pakelta galva, nes taip diktuoja Jos Didenybė Arogancija.
Kiti antisisteminiai - lygiai taip pat.
Ir šitame rašinyje aš - rinkėjas - išskaitau lyg ir priekaištą, jog rinkėjai kažką daro ne taip.
Tai gal į save pasižiūrėkit ir pamąstykit, ką NS padarė, kad suvienytų tuos išsibarsčiusius balsus.’

pasiilgote tiesos?       2020-10-6 22:22

Vadinsiu viską savais vardais. Vietą, kur susirenka 141 vagis, aš vadinsiu tiesiai – vagių „schodke.“ Trisdešimt metų tie vagys piso mums protą, trisdešimt metų metų jie naikino Lietuvą, jie ją plėšė, trėmė, apvaginėjo, apgaudinėjo, prievartavo, pardavinėjo, varė iš namų, nuodijo užnuodytu maistu, melavo. Jie sistemingai naikino mediciną, švietimą, mokslą, kultūrą, kalbą, šeimą, moralę, tikėjimą, žagino vaikelius. Jie badu marino ir žudė senelius, jie jaunimą išvarė duoneliauti į užsienį.

Jie ir toliau tai darys, nes jie vagys, jie renegatai, konformistai, jie lietuvių tautos naikintojai, jie mūsų tautos maitvanagiai.

Sakote, ten, toje vagių „schodkėje“, yra sąžiningų. Bet jei žmogus mato, kad greta daromas nusikaltimas, bet neužkerta tam kelio, juk tai irgi yra nusikaltėlis, juk tai irgi yra vagis, jis iš tos pačios vagių gaujos, jis irgi vienas iš jų, jis irgi nusikaltėlis.

Dabar ir vėl šitie maitvanagiai renkasi į būrius, kranksi, ir vėl rengiasi į Lietuvos mirties puotą, ir vėl spalį šitie vampyrai ir monstrai šoks Lietuvos mirties šokį. Jų tikslas nužudyti Lietuvą, jie 30 metų siekė jos mirties.

antra dalis       2020-10-6 22:20

Kaip baisu. Per 30 metų sugriauta pramonė, sugriautas ūkis, šalis išvogta, milijonas gyventojų išvaryta į užsienį, šalis nugirdyta, džiovininkė, ubagė, nuskurdėlė, praskolinta, išduota, įbauginta, okupuota, okupantams mokanti kontribucijas, be savų pinigų, kolonija, sutrypta okupantų kareivių batais, ir dar užsėjama svetimo tikėjimo, papročių, svetimos kultūros, mažaraščiais socialiniais parazitais – „pabėgėliais“.

Beveik nėra tokio ekonomikos rodiklio, tokios socialinės pozicijos, pagal kurią Lietuva nebūtų uodegoje Europos Sąjungos, to Europos tautų kalėjimo, į kurį per klastą ir apgaulę, už proškus ir alų, buvome per prievartą įvaryti.

Užtai galime „pasigirti“ vagių poršais, bentliais, mazeračiais, vilomis-dvarais paežerėse, Valakampių miške, Nidoje, kitose gražiausiose vietose, nacionaliniuose parkuose ir draustiniuose.

Jiems nereikia Lietuvos. Vienas išsigimėlis, deleguotas į Briuselį net sakė, kad reikia konstruoti naują, įvairių „genetinių kompozicijų lietuvį“. Sakote, kad tai kalbėjo idiotas. Žinoma idiotas, Lietuvos naikintojai, šitie maitvanagiai, jie visi yra idiotai. Jie nesuvokia, kad sunaikinę savo tautą ir valstybę, lietuvių namus, jie tarptautinės finansinės žydijos rankose liks tik vergais – „gojais“, purvinais galvijais.

Gal jau paskutinė bus ta spalinė vagių „schodkė“, nes dar po keturių metų gal neliks to tautų kalėjimo ES, mums nupirkto už proškus ir muilą, neliks tų Briuselio bepročių junkerių, merkelių, olandų, viso šito niekingo liberalizmo mėšlo, visos šitos pedofilokratijos ir pederastokratijos, kuri, net neabejoju, sukilusių Europos tautų bus išmėžta į gilią istorinio mėšlo duobę.

Eikime į vagių „schodkės“ rinkimus, mieli tautiečiai, bent pasižiūrėti į vagių plakatus, tansparantus, labai gali būti, kad tai bus paskutinė šių maitėdų ir vagių „schodkė“, paskutinė jų puota. Pasižiūrėkime į tuos Lietuvos maitvanagius, tuos mūsų tėvynės naikintojus, reikia pažinti, ką teisime ir statysime prie sienos, vardan laisvos ir okupanto batų nemindomos Lietuvos, vienintelių lietuvių namų pasaulyje.

Gedos rinkimai-       2020-10-6 21:30

negebejimas susivienyti.

nuomone       2020-10-6 21:20

1.“MAZIUKU” negebejimas susivienyti pila vandeni ant stambaus maluno.
2.Nuvilia ir isblasko geranoriska rinkeja,kuriam svarbu ir labai Lietuva,jos ateitis.
3.Rinkejas lieka su stoka informacijos,nes 17 partiju su panasiais pavadinimais galimai suklaidins nemazai rinkeju ir jiems teks buti netiksliems:gali buti nemazai pasiklydusiu;norejo vieniems ,gavo kiti.
4.Rinkejui parodyta koks pasirinkimas:ambicijos- prioritetas?Vienybe “Vardan tos Lietuvos”-lieka pakeleje?
5.Kam cia tiek apie vergyste? Gi pradzia kokia: ar nenorima eiti ir vedliais buti,butent,vergystes kelyje?
Kur drasa,atsakomybe ir pasiaukojimas Lietuvai?Ji vienybeje,bet jos lengvai lyg atsisakoma????
Snekos-nubegantis vanduo,kur ir slapios vietos nelieka.Ir jau jos be prasmes,niekam neidomios.

Tik už Nacionalinį Susivienijimą       2020-10-6 20:52

SĖKMĖS, SĖKMĖS, SĖKMĖS!!!

Balsas >> Dzeikui       2020-10-6 20:51

Ar pats jaučiate ką apie nacius sakote: “pagal instrukcija i sleptuva pirmiausia leisdavo tik vokiecius.O jau kai nebeateina vokieciai(nes namai griuna nuo sprogimu), ir dar lieka vietu, tai budavo galima ir svetimsalius priimti.” Naciai - žvėrys - siaubūnai į slėptuvę priimdavo svetimtaučius…, tai kur čia tas nacių baisumas? Regis norėjai nacius parodyti iš blogosios pusės, o gavosi ... (kaip ir turėko gautis). Jeigu pačiam naciai tokie žmogiški, tai tautininkai (nacionalistai) iš vis kaip medum tepti turėtų būti. Čia pagal tamstos pavyzdį.
.
O pal “kabliuką” - įsivaizduok gaisrą...
Daugiabutis skęsta liepsnose, ką Tu pirmiausiai gelbėsi? Savo šeimą ar svetimus? Netgi materialų SAVO turtą greičiausiai gelbėsi pirmiau negu savo degančius gyvus kaimynus. Tik nesavanaudiški, aukšto dvasingumo - moralės žmonės pirmiau gelbės kitus žmones, netgi priešininkus* o tik po to materialines vertybes. Bet tai ne politika ir nevisuomeninės sąrangos ar kokios politizuotos sistemos, tai bendražmogiški dalykai ir taurioji žmogiškosios prigimties pusė. Ir jokie “...izmai” čia nemaišytini.
.
Įdėjų kova, tai jau visai kas kita, ir kita tema.
.
O dėl žydų šmeišto - sukonkretink.
.
P.S. Šiaip mieliai būtū diskutuoti apie nacionalizmą ir globalizmą.

stasys       2020-10-6 20:26

Gaila skaityti tuos pasigraudenimus komentaruose, kai žmogų užvaldo noras jungtis į protesto balsus aukojant savo apsisprendimą . Toki tikrai lengva nupirkti su visais ‘patrachais’ pasiūlant tik viena galima išeitį . Čia autoriaus išsakyta mintis daug brandesnė ir verta savotiškos pagarbos . Dabar populiaru versti mėšlo ant sisteminiu partiju , tik kaip jau čia būtu jei už visus seimo rinkimu ‘greitukus’ tam rinkėjui reikėtu atsakyti savo kailiu ir personaliai ? Būsiu nepopuliarus bet visu paklausiu ar tik ne Tamstelės pačios kaltos jog ju protesto pasirinkimai rinkimuose tapo priežastimi jog nebesurenka ir keletos procentu palaikimo visuomenėje ? Paradoksas kuri pastebiu , TS-LKD partija apsieidama ir be populizmo iš ėsmės tylėdama surenka tokį visuomenės palaikymą kurio pilnai teks laimėti per šiuos rinkimus.Autorius savęs galėtu paklausti ar tik čia Tiesose visi nekloja sėkmės patalus tiems koncervatoriams ?

Trabantas       2020-10-6 19:47

Aš skaičiuoju taip. Pagal paskutinius tyrimus daugiamandatėje daugumą gaus valstiečiai. Tokiu atveju Valstiečiams ir atiteks liūto dalis tų neperšokusių barjero balsų. Tad mitas, kad balsuodamas už mažą partiją meti biuletenį į šiukšliadėžę, yra feikas, propaganda. . Aišku - ir savotiška loterija, nes jei laimi oponentai, tai balsas - jiems, ir tu būsi dvigubai prapylęs.

Dzeikas       2020-10-6 19:35

tavo balsui:
Tai vokieciu naciai itariu apsmezti buvo. Juk jie irgi rupinosi savo tauta, o jau po to ir likusiais. Anava, kaip uzskrisdavo amerikieciu “tvirtoves” bomborduoti , tai pagal instrukcija i sleptuva pirmiausia leisdavo tik vokiecius.O jau kai nebeateina vokieciai(nes namai griuna nuo sprogimu), ir dar lieka vietu, tai budavo galima ir svetimsalius priimti.
Vienzo tai dori tautininkai tik zydu apsmeizti.

Aisku tiek , uz ka nereikia balsuoti ,       2020-10-6 19:16

o maziukai nusiurbs balsus nuo valstieciu ir pasimes tyruose.

NS- bus ne o,2 bet 2 procentai...       2020-10-6 18:57

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/paskutiniai-partiju-reitingai-kelios-neiprastos-tendencijos-tures-itakos-rinkimu-rezultatams.d?id=85417639
Rašiau, kad tiesos.lt redakcijos trijulei komentarų lygis nerūpi. Fermos dvoku atsiduodančių (savo žodynu) NS simpatiko ,,Vilniečio’’ komentarų redakcija netrynė ir netrins…
Netalpino ,,demokratas’’ L.Šopauskas blaivaus proto kupinus piliečių ir šviesuolių Raginimus mažiukams eiti koalicijon ir netalpins…
NS gaus truputį daugiau nei ŠIOJE apklausoje, bet pagal pasipūtimo ir nedekvatumo lygį jų galutinis..derlius’’ bus DĖSNINGAI TRAGIŠKAS…
Rusteika, padaręs maksimum savo publicistika (ujant ir rūšiuojant galimus sąjungininkus ir balsavimu NS taryboje liepą...), kad geriečių balsai rinkimuose nueitų į kanalizaciją, bet ne į bendrą krepšį ,toliau rypaus.Šaipysis, kad rinkėjai buki arba visiškai suzombinti, nes nebalsavo už NS.
Deja, NS pati įsistūmė save į duobę, kurią jai ir kitiems mažiukams ONS iškasė. Kokio nedekvatumo ir pasikėlimo buvo V.R. įtaigiai indokrinuoti ( V.R. platino ,,genialią ,,tiesą’‘- esą mažiukai šalyje dar nepribrendo koalicijai..)partijos tarybos nariai-tenka tik stebėtis…Pasiteisinimus pralaimėjimui jie ras. Rusteika anksčiau teigė,jog ,, beprotis’’ Algirdas jiems padarė nemažą žalą laiškais ir komentarais.Galės dabar jis ,su V.R indokrinuotais aktyvistais, šia versija po žlugimo 11 d.dar labiau dangstytis, tarp kitų versijų...Tik kas ne iš partinukų, bet adekvačių visuomenininkų patikės tuo, kad ne jie patys pasirinko kelią į bedugnę...
Tik balsavimas už antrarūšę (palyginus su NS ...) CP , ir tik per stebuklą ,dalis geriečių balsų gali išgelbėti nuo kanalizacijos…
Tokia negailestinga tikrovė, kurią ignoruodami NS vedliai pelnys eilinį pralaimėjimą. Ponaiti Sinica, ruoškis perimti dėsningą pažeminimą patirsiančios partijos vairą ir pabandyk neignoruoti tikrovės,Sąjūdžio patirties ir blaivių nepartinių patarimų. Bet bijau,kad Lietuva ir NS vis vien jau peržengė Nesugrįžimo tašką..
A.

,,,       2020-10-6 17:53

Tvankstas     2020-10-6 17:29
Pagarba.

Tvankstas       2020-10-6 17:29

Šiandien balsavau už NS ir jo žmogų - negali mano balsas prapulti.

Mano balsas       2020-10-6 17:17

>>> Mano balsas     2020-10-6 14:01
.
Kiek žinau Z. Vaišvila prisidėjo prie “Medicinos…” ir “Seimo…” bibliotekų issaugojimo… (gal klystu, ... jeigu ką... atsiprašau).
Čia rašau apie tuos kandidatuojančius…
Z. Vaišvilos tarp jų nemačiau. Liaudies partija lig ir turi kažkokių sąsajų, bet man to neužtenka. Iš deramos pagarbos Liaudies partijai, privalau pasakyti kad pats žodis “liaudis” man yra atgrasus. Man vertybė yra TAUTA, ir nacionalizmas ir iš to kylanti tautos buveinė - valstybė! Ir kaip sakė, vienintelis vertas tikros pagarbos Lietuvos prezidentas A. Smetona: “valstybė yra tautos namai, o kitataučiai gyvena svečių teisėmis”.
.
Dabar, tokia situacija, nacionalizmas paišomas baisiomis spalvomis ir tikrai blogai, labai blogai kad nacionalizmas suplakamas su fašizmu. Matyt kai kam toks plakinys naudingas.
.
Nacionalizmas, kai tautos lyderiai, vadai, vadovai, elitas tikras ir pasišventęs, o neapsimetėlis ir prisitaikėlis pirmiausiai rūpinasi savo tauta po to kitų tautų bendrapiliečiais, ir tik po to (galiausiai) visu likusiu pasauliu NEiškeliant savo tautos virš kitų tautų.
.
Fašižmas ... savo naciją (tautą), įdeologiją ir ne tik, iškelia virš kitų tautų ir siekia primesti joms savo valią. (žydų religinė doktrina, rusiškas mesionizmas ir komunizmas, germanų interesai Rytuose ir ES tautų ir baltųjų rasės naikinimas su iškreipta pasauline žmogaus teisių priedanga…).
.
Metu jums “baltą pirštinę” - įrodykite, kad nacionalizmas yra blogai, o internacionalizmas ir visokios jo atmainos yra gerai.

Wwwww       2020-10-6 17:15

Wwwww

Kažkada, labai senais laikais       2020-10-6 17:06

išgirdau tezę, kad Vakaruose seniai jau niekas nebalsuoja ir nemato iš to jokios naudos. Kaip??? Taigi mes išsikovojom, esam laisvi ir nepriklausomi ir t.t. ... O va šitaip. Šituo “rankų kilnojimu” jūs nieko, nieko (pabrėžiu) nepasieksite. Arba įsigalios “jų” tvarka arba bus (gal?) kruvina revoliucija. Kuri, beja tvarkos jokios irgi neatneš ...

>>> Mano balsas       2020-10-6 14:01

Geriau pastudijuokite signataro Zigmo Vaišvilos fb ir pamatysite, kad kovoja ir daro. Sistema užgniaužė, bet anie vis tiek daro.

Kis       2020-10-6 13:45

apseisiu be sentimentu is karta.Kas ka pasako,ypac tie pasakoriai,kurie sedi kresluose ir priklausomi nuo vienu ar kitu partija man dzin.Per 30 metu prisikalusiau tokiu pasaku,kad vienu metu buvau patikejusi,kad tai mano valdzia,netiketai teko nusvilti nagus,tad siandiena negaliu atleisti nei vienai partijai ir jos nariui,kurie vadino save ;patriotais ,svytuokliniais,ir dar velniai zino kuom.Siandiena as tokius-PRAKEIKIU,kad mes sedime sovietiniame mesle ir jie is naujo su didesne energija,jau verbuoja mano anukus,vaikus,jie nera atsisake savo uzmaciu,jie ir vel verziasi prie lovio bejokios sazines grauzaties.Kol leidziama siulysiu,pagalju galimybes;valstiecius.NS,Juozait ir dar pakungtto lenkus.Nors kur kas butu tinkamiau is 2-3 partiju.Pirmu ratu niekas nesibaigs,o ta mintis yra labai svarbi butinai atiduokite tada jau uz koalicija.Jeigu butu 3 % kaip norejo,kad atrodytu demokratiskesni rinkimai,tada butu lengviau kurti ne partiju pagrindais o asmenybiu.Deja patekti galimybes apribotos,tai tik irodo kiek bijoma tu “tradiciniu"nusikalteliu.Navickas balotiruojasi Klaipedoje nuo TS,nors nesenai apsivoge pas Skverneli del 4 milijonu,stai tokia ir morale?

Mano balsas       2020-10-6 13:39

Karbauskininkams valdant buvo sunaikinta “Technikos biblioteka” su visais filialais…
Kitos partijos irgi tylėjo !!!
Taip pat buvo pradėtos naikinti “Medicinos biblioteka” turinti pačią šviežiausią informacija iš JAV ir pasaulio medicinos srityje!.. Taip pat ir “Seimo biblioteka”...
Gal tik per stebūklą, o ne per partijų pasišventimą išliko…
Suprantu, kad tai ne Senovės Egipto Aleksandrijos biblioteka…, bet tai apie LT kai ką pasako, bent šį tą reiškia.
.
Covid-19. Info prieštaringa - varanti stresą, baimę. Sveikatos istaigos merdi, o ligoniai neviltyje…
Visos partijos tyli.
.
Ryšium su Covid-19 pasiskolinti pinigai…
Nauda ???, o grąžinti visiems !!!
Visos partijos tyli.
.
Visos naujosios partijos - labai labai… 30-ties metų gražbilyščių tęsinys…
.
Evangelija. Kristus:
Medį pažinsi iš vaisių...
O vaisiai…
.
Puteikis rinkimų proga pasireiškė teisme.
NS savo “tezes” “prikalė” ant ... ambasadų durų.
Dar kelios partijos pademonstravo savo logotipus…
.
Mano balsas tyruose…

tenor       2020-10-6 13:19

Kai atiduodu savo darbą gaunu uždarbį,
kai atiduodu savo pinigus - gaunu prekes arba paslaugas.
Kai atiduodu savo balsą politikams- lieku bebalsiu.
Už mano balsą politikai man naudos nekuria,
už mano balsą jie man neatsiskaito,
už mano balso nepaisymą politikai neatsako niekaip.
Ar yra sąlygos, mechanizmai kad būtų kitaip, t.y. kad balsą atiduodantis neliktų bebalsiu?
Nėra. Tai kokio velnio tada…?

Al. Mano skaičiavimams       2020-10-6 13:04

,,Daugiausia galimybių laimėti turi Peklos partija. Nors pats Belzebubas man labai nepatinka, balsuosiu už velnius. Juk velnių būna ir visai neblogų (jei tikėt liaudies pasakom).”

Mano pasiūlymas laikytis principų. Jei žiobtelėjo bent puse lūpų, kad palaiko Stambulo konvenciją ir sodomijos platinimą - braukt iš sąrašo. Jei terorą prieš šeimas - braukt. Jei už svetimšalių imigraciją - braukt. Jei didins mokesčius varguoliams - braukt. Jei neketina mažint valdžios biurokratinės priespaudos - braukt. Ir taip toliau ir panašiai. Jei apie visa tai tyli, o vapa abstrakčiai - braukt. 30 metų kompromiso su sąžine atvedė į šitą pelkę. Išsilaisvinkim bent asmeniškai.

Žodžio laisvė...       2020-10-6 12:24

Vakar per LRT Forumo laidoje buvo taip labai matoma nuostata ko labai norėtų laidos
vedančioji ir jos pasikviesti svečiai.V.Valentinavičiui vėl vaidenosi fašistai…
Kvailys,tu Virgi.Man tiktai gaila kad tokie virgiai sukinėjasi tarp jaunimo ir bukina
jį savais pramanais.Kam vaidenasi fašistai turi būti iškrapštyti iš universitetų.

Teisingiausia       2020-10-6 11:44

mintis ir samprotavimai yra komentatoriaus “Mano skaiciavimai”.Tik tokiu budu galime po truputi perlauzti ivykiu eiga Lietuvoje.Visos viltys zlugs, jeigu rinkimus laimes konservatoriai su socdemais ir liberastais.Kas gali juos sustabdyti per rinkimus?Tik valstieciai.

grumstas       2020-10-6 11:32

Laokoonas     2020-10-6 10:23
kirgizai ne rodiklis…. Prisimink , kai Erdoganas sutraiškė sukilusius turkų pučistus iš armijos struktūrų. Kas jį sveikino ._Grybauskaitė , džiaugėsi, kad tai demokratijos pergalė. Ką dabar turime Turkijoj?
Demokratinį sultoną , kuris atkurs sultonatą iki pat Lenkijos , Vokietijos ? Taip kad , tokie perversmai organizuotai ir sėkmingi neatliekami stichiškai. Ir nereikia džiaugtis, nes nusivylę sako; norėjom , kaip geriau , o gavosi , kaip dabar.

Balsuoti būtina       2020-10-6 11:26

Tik…Seimo rinkimai tai ne sportinės varžybos, todėl Seimo rinkimuose būtina rinkti, kas tau/man yra svarbu.  Manau, kad tokių, kaip aš/tu bus dauguma.

Mano skaičiavimai       2020-10-6 11:25

Jeigu balsuosiu už man patinkamas partijas : Puteikio, Juozaičio, Radžvilo, Venckienės, Pačėso (su Rūta Janutiene) - tai jeigu tos partijos neperžengs 5 proc. barjero, mano balsai bus išmesti į šiukšlyną, o konservatnykų ir lioberastų pastovūs rinkėjai surinks apie 25 proc. balsų ir galės formuoti koaliciją. Todėl, mano skaičiavimais reikia balsuoti už valstiečius, kad ne konservatnykai su liberastais, o valstiečiai formuotų koaliciją, štai kodėl tikriausiai balsuosiu už valstiečius, nors man labai nepatinka švarkelis.

Amžinas       2020-10-6 11:15

Dėsnis, svaigimas yra amžinas vadinamų lietuviškų pajėgų palydovas, pajėgos renka grybus ir deda į krepšį, po to skanauja, sako blogai, išvada, grybus dar gali išmokt rinkt,na o dvikojį padarą išmokt rinkt,tai proto problema ji beveik neišsprendžiama,bet gerai,  kad sprendžiama.

Egidijus       2020-10-6 11:07

Tai, kad balsai “prapuola” ir “nueina laimėjusioms partijoms” yra tų partijų propagandinis melas, sukurtas menkai protaujantiems rinkėjams. Gaila, kaip matyti iš komentarų, daugelis šia nesąmone tiki.
Iš tikrųjų sąrašams skaičiuojami tik tie balsai, kurie yra už juos paduoti:
89 straipsnis. Rinkimų rezultatų nustatymas daugiamandatėje rinkimų apygardoje
(...)
3. Mandatai kandidatų sąrašams paskirstomi pagal tai, kiek balsų gavo kiekvienas jų taikant kvotų ir liekanų metodą.
4. Apskaičiuojama kvota - tai yra, kiek balsų reikia 1 mandatui gauti. Ji lygi rinkėjų balsų, kuriuos gavo sąrašai, dalyvaujantys skirstant mandatus, sumai, padalytai iš 70. Jei dalijant gaunama liekana, dalmuo padidinamas vienetu.
5. Už kiekvieną sąrašą paduotų balsų skaičius dalijamas iš kvotos. Gautas sveikasis dalmuo yra mandatų skaičius, tenkantis kiekvienam sąrašui pagal kvotą, o šio dalijimo liekanos naudojamos likusiems mandatams paskirstyti pagal liekanas.

Kam labai patinka - ir toliau svaiginkitės melu.

Al.       2020-10-6 10:59

Gal prieš pat rinkimus mažiai galėtų bent suderinti savo kandidatus vienmandatėse ? Ir daugiau adekvatumo, mažiau vaidybos. Dėl valstiečių. Taip, jie šiek tiek sujudino pelkę, bet Skvernelis turi būti nubaustas vien dėl Garliavos. O dar girių kirtimas, ligoninių uždarymas…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-6 10:58

Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
___________________________
Sukilimas

Kita bėda,kad balsuojant       2020-10-6 10:47

už mažuosius,tavo balsas,šiems nelaimėjus,nueis didiesiems.Dar blogiau?

Laokoonas       2020-10-6 10:23

Šį kartą su gerbiamu Algimantu sutikti negalima. Jis protingas žmogus, todėl negali nesuprasti, kad kiekvienas protingas žmogaus balsas, atiduotas “mažiukams”, nukeliaus į kurios nors itin reklamuojamos sisteminės partijos “valiutinį fondą”. Tokia susiklostė sistema - valdžios, politinė, teisinė, nesvarbu kaip ją pavadinsi. Praėjusieji Seimo rinkimai sistemai buvo šokas, ir su netikėta valdančiąja dauguma buvo kovojama nuo pirmos iki paskutinės minutės. Sistema neturėjo realios valdžios, bet jos rankose buvo ir tebėra žiniasklaida, valdžios struktūros, teisėsauga, pseudomoralė, pseudoideologija, demagogija, visa tai, iš ko ir susideda Sistema. Sistema stengėsi sugriauti pilietinės valios tvirtovę iš vidaus, tačiau morališkai žlugo pati. Jeigu dauguma piliečių tai suprato, tai per šiuos rinkimus sistemos laukia dar didesnis šokas. Bet tai bus tik tuo atveju,jeigu piliečiai realiai įvertins “valstietiško” laikotarpio visus aspektus. Valstiečių veiksmuose buvo daug klaidų, daug nelogiškų, žmonėms nesuprantamų sprendimų, iškilo jų gretose asmenybės, neatitikančios lūkesčių tų, kurie už juos balsavo. Tai bjauru, bet suprantama ir logiška. Rinkimai - ne revoliucija, o evoliucija. Valstiečiai padarė labai daug reikalingų pilietinei Lietuvai sprendimų. Dar didesnis žmonių pasitikėjimas jais būtų visų laimėjimas, mažų partijėlių, sambūrių, susivienijimų - taip pat. Kautis su sistema galima visaip. Galima leisti save daužyti lazdomis ir kurtinti patrankomis, nuodyti dujomis, kaip tai daro taikūs baltarusiai, o galima taip, kaip daro kirgizai, privertę bėgti jėgos struktūras, parodę pavyzdį, kad jeigu jau priešiniesi, tai daryk tai rimtai. Lietuvos, žinoma, kitas kelias,mes pakankamai kantrūs ir civilizuoti, kad neimtume pavyzdžio nei iš gudų, nei iš kirgizų. Mums tik reikia suprasti, kad galime pakeisti savo likimus būdami aktyvūs piliečiai. Visi kartu, o ne pavieniai “teisuoliai”. Todėl jie protingų žmonių balsų ir negaus, nes tai būtų balsai vergų kaip padėka vergvaldžiams, padariusiems juos lengvai manipuliuojamais idiotais.

Dr.L       2020-10-6 10:20

Valstieciai kaip tik bande sumazinti rinkimu kartele, bet pritruko vieno balso. Rinkimu sistema reiketu pakeisti, ivedant sarasu reitingavima (panasiai kaip studentai reitinguoja savo pasirinkimus stodami i universitetus). Skykim, mano pirmas pasirinkimas Radzvilo kompanija. Jei jie nepraeina nustatytos karteles, mano antras pasirinkimas sakykim valstieciai, ir t.t. Tokiu budu uztikrinama, kad visi balsai uz sarasus bent is dalies atitinka rinkeju valia, o ne yra priesingi tai valiai. Kodel to niekas net nesiulo? Dabar, sakykim, as balsuoju uz Radzvila, jis karteles nepraeina, mano balsas atitenka landzbergistams - netvarka. Autorius teigia, kad as silpnaprotis? Tikrai?

balsas       2020-10-6 9:56

jei balsuosi už Centro partiją - tavo balsas neprapuls: ši partija turi įdirbį, pakankamai charizmatiška, tautiška… sąmonėjantiems, bundantiems žmonėms - tai geriausias pasirinkimas iš visų mažųjų susiskaldžiusių jėgų... norint pokyčių Lt pelkėje reikia racionaliai balsuoti už r e a l i a u s i ą galimybę, o ne už teisingų straipsnių ir rezoliucijų autorių NS…

Laikas...       2020-10-6 9:54

Aprimkim gal jau.Dauguma apsisprendė ne vakar ir ne šiandien.Niekaip nesuprantu,kodėl LRT žemiausio lygio *debatų*oriai išėjo tik Gražulis,iš visų kitų tyčiojasi iki pasišlykštėjimo šališkos propagandistės,užgaulioja atviru tekstu,ir niekas nenutraukia tos nesąmonės!Tai kaip JŪS spręsit valstybės problemas,jeigu negalit pasipriešint paprastu būdu:apsisukt ir išeit,tegu loja vienos pačios.Mes norim rinkti
save gerbiančius žmones,ne bailius ir prisitaikėlius.

VAKARYKŠČIAI       2020-10-6 9:54

nemirutės svečiai ir ji pati [forume] nėrėsi iš kailio, kad sumenkinti naujas-nesistemines partijas…Padarykim priešingai - balsuokim už jas.

EZOPAS       2020-10-6 9:19

Teisingai vienas komentatorius išsireiškė “geriau išmesti balsą į šiukšlių kibirą, negu tiesiai į šiukšlyną”. Iš šiukšlinės balsą dar gali vėjas išpūsti, smalsuolis šikdamas pastebėti. Taip kad nemeskim balsų tiesiai į valstiečių, koncervų, liberalų, darbiečių, zuokiečių, šimašoidų šiukšlyną.

Sigita        2020-10-6 9:02

SNORAS bus KONSERVATORIU SAULELYDIS. Tai ju PABAIGA.

tiek       2020-10-6 8:51

nesutinku. “Valstiečiai ” parodė ,kad politika gali būti ir kur kas civilizuotesnė. Esmėje - jie iš vietos išjudino socialinių klausimų sprendimą. Klausimų ,kurie šiandien yra patys pagrindiniai stabdant Lietuvos galutinį išnykimą. O kam naudingi būtų “atimti” balsai iš “valstiečių” remiantis Rusteikos argumentais - taip pat labai aišku:kiekvienas “šuniui ant uodegos” nuėjęs rinkėjo balsas garantuotai toliau didins liberastų (kitaip vadinamų 30 metų valdžią turėjusių “sisteminių”) įtaką .O tai reiškia -š.atveju tik tiesiogiai prisidės prie Lietuvos išnykimo (Rusteika jau pats atvirai pripažįsta ,kad jų šansai artimi nuliui (labai tikiuosi ,kad tik kol kas ,nes jų programoje tikrai yra labai teigiamų dalykų).Vnž. tai labai jau primena agitaciją už šviesų....Atsibodusią savo laiku iki atgrąsumo.

Desnis       2020-10-6 8:38

Proto deficitas, amžinas dvikojo padaro palydovas, kritinė masė formuojasi kitu pagrindu, todėl tikėtis protingųjų daugumos beviltiška.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-6 8:32

(pataisyta)
Kad išsaugoti NS, Vytautą Daujotį reikia varyt šalin iš NS, nes jis nori didinti mokesčius, kad surinkti dar papildomai 2 milijardus(!). Katastrofa, kai net dabar yra surenkamas p_e_r_t_e_k_l_i_n_i_s milijardas (ir daugiau nei milijardas). Pagrindinis dalykas šitoj vietoj - perkelti mokestinę naštą nuo silpniausiųjų stambiausiesiems didžiausiesiems. Dabar, žmonės gali nusisukti nuo daujotinio (gaudentinio, ...) NS.
________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 6

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-6 8:31

Kad išsaugoti NS, Vytautą Daujotį reikia varyt šalin iš NS, nes jis nori didinti mokesčius, kad surinkti dar papildomai 2 milijardus(!). Katastrofa, kai net dabar yra surenkamas p_e_r_t_e_k_l_i_n_i_s milijardas (ir daugiau nei milijardas). Pagrindinis dalykas šitoj vietoj - perkelti mokestinę naštą nuo silpniausiųjų stambiausiesiems didžiausiesiems. Dabar, žonės gali nusisukti nuo daujotinio (gaudentinio, ...) NS.
________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 6

Rasa       2020-10-6 8:06

Valentinavičius LRT forume apreiškė, kad NS - partija su naciu kvapeliu, jis skaitęs programą ir ten tai išskaitęs. Galėtumėt paduoti jį į teismą už šmeižtą. Tuomet tie mažiukai virstų ne tokiais ir mažiukais, o masinėj vergiškoj sąmonei vyktų sujudimas. Didžiųjų jėgų atstovai, tiesiog prašyte prašosi būt patraukti baudžiamon atsakomybėn.

Gerardas       2020-10-6 8:03

sunku ka prognozuoti kai sunaikintas Tautos genofondas,bet reikia tiketi kad vis tik sugebesime atsirinkti tik uz NACIONALINI SUSIVIENIJIMA

iš kaimo       2020-10-6 7:42

Klausimas NS partijai Kodėl nebesigirdi iš jūsų pusės griežtų pasisakymų dėl nevaldomos musulmonų ir juodaodžių įmigracijos į europą? Manau čia yra esminis Lietuvos kaip valstybės klausimas . Jeigu mus užplūs (o tai tik laiko klausimas) musulmonų ir negrų ordos iš afrikos mes paprasčiausiai išnyksime kaip tauta ir kaip valstybė ir tada pofig tos visos kalbos apie ekonomiką , pensijų didinimą ,ūkininkų rėmima ir tt.

Egidijus       2020-10-6 7:27

Teisingai, kolega, naida kolaboruojant svarbiausia. Ir ta, kad tik nieko pačiam nereikėtų daryti.

Neįtikinantis rašinys       2020-10-6 7:23

Nes balsuojama ne tiek “už”, kiek “prieš”. Gi įsitikinimai geri tie, kurie neša naudą, ir dar tokią, kurių velniai neišgaudo.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.