Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 13 d. 9:56

26     

    

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Jau galiu kalbėt.

Nespėjom, neapėjom, neapvažiavom visos Lietuvos, kiekvieno kaimo ir miestelio, kiekvieno namo,  ir laiptinės buvo užrakintos.

Mūsų buvo per mažai. Nusivylimo ir netikėjimo buvo per daug, pasitikėjimo ir vilties - per mažai.

Ir jūsų buvo per mažai. Per daug noro, kad tai įvyktų dabar, vienu mygtuko paspaudimu, per vieną sekmadienį.

Kad tik niekam nieko nereikėtų daryti ir paaukoti. Kad auglys būtų išpjautas be skausmo ir už dyką.

Daugelis – kad už nieką nereikėtų atsakyti. Daugelis už stipriuosius – taip visada būna.

Joks naujumas nebūna dauguma. Teisiųjų visada mažai ir jie išsilaksto po paskutinės vakarienės.

Nebijokim būti vieni. Gyvųjų dar yra daug, dar vienas kitą atrasim, išgirsim ir pamatysim.

Kai išeisim, jie pabėgs ir slėpsis uolose. Nes mūsų yra galia ir tiesa.

Lenkiu galvą prieš reginčius pasaulio šviesą. Dėkoju visiems patikėjusiems, palaikiusiems, padėjusiems, parėmusiems žodžiais ir pasiryžimais.

Vilties sėkla yra pasėta. Tai tik ilgo kelio į tikrąją Lietuvą pradžia.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

2 dr. joram       2020-10-14 10:49

O kodel Tamsta tik rasineja? eikit i politika.

asara       2020-10-14 10:45

Kaltas sorosas. Mes tik vargsai, ubagai… nevykusio svietimo sistemos produktas. tikri D-Laivo matrosai, kurie paskandins sali nemirkteleje. graudu

Nebalsavo kas antras rinkėjas       2020-10-14 8:39

Daug mūsyse tokių, kuriem vienodai rodo.Be savo nuomonės, be savo įsitikinimų. Pakol taip bus, čia niekas nesikeis. Klanas turi stabilų paklusnų ekektoratą.

brrr...       2020-10-14 8:08

ne jūsų buvo per mažai,o tos pačios krypties asocialų tiesiog nebebuvo kur kišt:(.Nieko nauja jūs nežadėjot piliečiui, eiliniai “gelbėtojai”:(

Prašalietis       2020-10-14 8:03

Rusteikos “Jau galiu kalbėti” eilinį kartą parodo, kad senam “tautinę provakarietišką” eurokolchozinę kūdrą 1990 metais kūrusiam ir prie valdžios prisitrinti nesugebėjusiam “patriotiniam dumblui”, kaip Radžvilas, Juozaitis, A.Paulauskas ir t.t., pakilti nuo politinio dugno nėra jokių šansų. “Tautinė” lansberginė kūdra yra persotinta seno komunistinio ir užsislapstinusio 75 metams sąjūdinio KGB-istinio dumblo bei seno dumblo per 30 metų pagimdyto ir toliau gimdomo jaunojo dumblo. Kaip rodo šie rinkimai net ir užsigrūdinęs, visko matęs senasis dumblas kaip Kirkilas, Linkevičius, Degutienė, Bernatonis ir kt. turi leistis dugnan patys ar būna nuleisti į dugną mažiau kompleksuoto, praeities ir buvusių “okupacinių traumų” naštos neturintčio jauno tautinio dumblo kaip Laisvės partija….

Dzeikas       2020-10-14 5:00

Nidai:
Ka ir noriu pasakyti. Krizes uzsieniuose gimdo Churchilius, Thatcher’es ir Ronius Reyganus. Lietuvoje radzvilus(politikas - davatka) ir politikuojancius kardinolus.
Tokio brudo islindo daug 1989-91mm.
AMBui galima daug atleisti vien uz tai ,kad tokius subinen atgal sukiso.

fdfdfdfdf       2020-10-14 3:50

Ramiai, vyrai, gavote 2 proc., nepakrikite, tai gausite ir 5 proc. Ne kažin kiek, bet turite rinkėjų Lietuvoje. Niekas nežino, kaip čia viskas toliau klostysis…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-10-14 1:28

Tyėjo kaip žemę pardavęs, rašė tikrai daug. NEPASAKĖ, kad jam netinka AŠTUNTI antikonstituciniai rinkimai. Vadinasi tikras hibrdinis STRIBAS.
https://www.ekspertai.eu/astunti-antikonstituciniai-2020-10-11-seimo-rinkimai/
O ar tas stribo snukis Seime ar kitas…. visiškai nėra skirtumo.

ah1       2020-10-13 21:31

na ne. Mes toliau nuo sofkos stebėsime pasaulio projektų vyksmą, šiandieną - Erdogano osmannų/otaman 2 imperijos gimdymą nuo Kaspijos iki Bosforo ir Krymo, Biblijinį JAHVės projektą - tautų valdymą per finansinę skolinimo sistemą ir ruošimą hipotekai. Stebėsim ir prisitaikysim.

pilietė       2020-10-13 21:27

Ačiū, Algimantai, Jūsų rašymas labai stiprina sielą ir viltį.

Dzeikas       2020-10-13 20:42

Dzeikasui:
Visko gali buti.Neatsizegnoju. Dumblas kyla, ar kazkas kelia.
Bet elementariai pasitikiu ZMONEMIS: ten. Amerikoje. Gal ten kur Vasingtone ar atskiros valstijos sostineje ir sukils drumzles, bet eigos atskiruose miesteliuose joms niekas neduos. Zmogai JAV ne tik ginkluojasi, bet ir susisiekia ir tikrai nestoves ir snargliu nekramtys jeigu ten koks gaivalas siautet pabandytu.Arba valdzia imtu issidirbinet nepaisydama istatymu.
Kuo skiriasi nacgvardija JAV ir savanoriai (ar kokie ten “sauliai”) ant Lietuvos? Tuo, kad JAV nacgvardietis nebutinai paklusta tik savo vadui ir ju struktura nebiurokratizuota.As net nekalbu apie galimybe laikyti ginkla namuose.JAV tai savaime suprantama.Ne tik namuose, bet ir su savimi nesiotis. Jeigu nacgvardijos struktura , sakykim, isyra tai atskiri gvardijos nariai tarpusavyj susibendraujair susiorganizuoja pagal gyvenamaja vieta, vietoj issirenka kita vada.
KodelLietuvoje to nera? Todel kad jus elementarus vergai. Ir net ne elementarus, o “isdidus”. Jums matai laisvces nereikia. Jums Lietuvos reikia. Ir jeigu policajai spardo jus i kirksni, tai nieko tokio - vardan tos…Juk policaai TAUTINIAI! )))

Nida       2020-10-13 20:42

„Kai išeisim, jie pabėgs ir slėpsis uolose. Nes mūsų yra galia ir tiesa.” Taip kalba buvęs kandidatas į seimą. Ir tuo viskas pasakyta. Taip gali kalbėti kunigas, sektos narys, bet ne politikas. Tas šventojo įsitikinimas, kad jūsų yra galia ir tiesa, niekad ir neleis daugumai už jus balsuoti.

Žemyna       2020-10-13 19:40

Tik nesigraužkite. NE-GA-LI-MA!
Tai TIK IŠBANDYMAS, kiek stiprūs ir valingi, neišstumiami iš vėžių esate. O gal iš nevilties bei nekantros PASLYSITE… Tai džiaugsmo kai kam suteiktumėte… Bet jiems NEIŠDEGS smile
Šią kadenciją reikia rasti būdų, kad NS veidų visuose ekranuose nuolat būtų (TV, kompiuterių, soc.tinkluose, ?You Tube). Ir ne šiaip tik veidai, bet, kur tik įmanoma, užrašo ,,Nacionalinis susivienijimas” fone, kad kas kartą, jūsų pavardes perskaičius, veidus pamačius ar balsus išgirdus, publika jus iš karto su partijos pavadinimu susietų, kad per rinkimus balsalapiuose jūsų pavardes skaitant, jūsų veidai iš atminties išplauktų.   
Mūsų karta, mūsų valstybė labai nusikalto, nes APLEIDO ATŽALYNĄ, nepasirūpinome inteligentijos pamaina, kad kiekvieną kadenciją į Seimą ateitų tik jo VERTI, nes deramai pasirengę pakeisti Atkuriamojo Seimo kartą, tęsti jo pradėtą darbą, įgyvendinti Sąjūdžio planus. Gaila, bet būtent inteligentija neįstengė išlavinti savo vaikų, nes pereinamuoju laikotarpiu ji skurdo, liko be darbo. Taigi, nieko nuostabaus, kad nedaug tų, kas ne tik supranta ir įvertina NS, V. R., kitų mintis, bet ir jaučia malonumą tokiomis temomis skaitydamas, bendraudamas, mąstydamas.
Bet NS atėjimas į Seimą - tai viltis, jog tauta ir valstybė pradės dvasiškai atsigaus, jog pajus malonumą lavindamasi, jog subręs karta tėvų, neprotestuojanti, kad vaikai matematikos ir kitų ,,gyvenime nereikalingų” dalykų mokykloje mokomi… Viltis, kad išauš diena, kai vaikų išsilavinimą lems ne tėvų finansinės galimybės, bet jo gabumai ir valstybė, branginanti kiekvieną augantį vaikelį, matanti jame Lietuvos ateitį.

Taigi, mielas p. Algimantai - pergyventi nėra kada. Gerai išsimiegat kokią savaitėlę, ir pirmyn kitiems rinkimams rengtis!
Judam, judam!!! smile

>>Dzeikas       2020-10-13 19:05

Tamsieji vandenys stipriai ten susitvenkė ir aukštai iškilo,kažin kiek ilgai Amerikos konstitucinė užtvanka,santvarka atlaikys

Tucker Carlson: Democrats treat first day of Amy Coney Barrett hearings like a campaign rally

Dzeikas       2020-10-13 17:59

Nesidomejote kodel Amerikoje nera greicio apribojimu atskiroms transporto rusims (automobiliams, sunkvezimiams, autobusams , etc.)? Arba kodel nera apibrezimo Valstiju KET “pagrindine gatve”? Todel, kad VISI PRIES ISTATYMA LYGUS. Visos gatves lygiavertes viena kitos atzvilgiu, jei greitois ribojamas - tai viesiems, o ne kazkam galima greit vaziuot, kazkam ne. Klausiate kaip per medinius tiltus vaziuoja? Transporto priemones mases apribojimas.
Prie ko cia KET ir politika? Prie to, kad zmones net nesuvokia,kad taip gali buti, kazkam galima ,o kazkam ne. Todel as pasitikiu Amerika, kad joks Hitlerius , Stalinas ar koks Kim Cen Ynas tan neatsiras ir rikuot nieko neprades.
O Lietuva kodel nepasitikiu?
Del tos paties proezastoes kaip ir jus> viena pamosuot Birmos veliavike (be zvaigzdes), o kitka iteikti valdzia kazkokiam Pilypui is Kanapiu. Kuris gal alkanas kaip suo ir puls vogti be atodairos, kaip rumunas tualetiniu popieriu autobanu parkingu tualetuose. O sajudiniai? Na tie nors atsivoge iki soties. Ir kol ES seria ir kapeiku duoda tol tauta uz juos ir balsuos, o ne kokius tai reabilituotus prapiesorius kalbancius daug , aplink ir nieko konkretaus. As tiesa sakant uz pridurka nesugebantio susikentuoti elementariausiu klausimu irgi nebalsuociau, ka jis savo pasiteisinimui bekalbetu.

emma       2020-10-13 15:41

tai kad šiais laikais LT mažoka prabudusių žmonių - gal apie 5-6 proc. skaičiuojant visų mažųjų partijų gautus balsus… nors šviesos energijos tinkamos pokyčiams, dauguma dar miega ir mėgaujasi klastingu liberalglobalistų išpurentu per 30 m. patalu ir sapnuoja VL poeziją...

Kis       2020-10-13 14:04

musis nepavyko,bet karas dar tik priesakyje.Kelias bus duobetas ir sunkiai parvaziuojamas,bet pataisius bus daug pasitenkinimo-visi darbai bus ivertinti,o galbut ir irasyta i Lietuvos istorija.

nuotrauka per maža rusteikos       2020-10-13 13:15

reikėjo visu ūgiu.
(matytusi vintovka (šautuvas) ir vodkos butelis - svoi tovarišč)
VOT!!!

Apolitiškas       2020-10-13 12:58

Taip, taip,pagaliau supratote ,kad ne aplinka kalta ,kaip sakydavo Paksas.

Pamėgino       2020-10-13 12:03

Veidu, baltesniu už magneziją, ėjo jis po rinkimų debatų: nesuprato jis naujosios poezijos poetės balzakiškų metų...

G.P.       2020-10-13 11:49

Liūdėti nėra pagrindo. Tokiai jaunai vos prieš pusmetį susikūrusiai partijai - NS - rezultatas visai neblogas. Prasideda ilgas procesas ir jis pasibaigs Lietuvos pergale.

Visiems sėkmės.

Raimundas       2020-10-13 11:39

Mokslas kainuoja, šį kartą gan brangiai, bet gal pavyks suprasti kad vien gerų idėjų nepakanka- reikia būti ne tik kalbėtojais, bet ir darytojais, t.y. politikais…

tukas.       2020-10-13 11:20

laimėjo pinigai,dideli pinigai.

Irena       2020-10-13 11:16

Man svarbu sužinoti, kodėl iki šiol tylėjote. Pasidalinkite.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po šių rinkimų NS stiprus kaip niekad,       2020-10-13 11:14

atradome daug naujų šalininkų - belieka štvermingai tęsti pradėtus darbus.
Bendrystė - žmogiška ir idėjinė - kuri radosi tarp mūsų tikrai leis nugalėti.
Žmonės kvailinami dieną-naktį, vis dėlto absoliuti dauguma išvis nebalsavo.
***************************************************************************
Dabar įvairiausio gymio liberalai (jų grupuotės užvaldyta ir TS-LKD) - negyvi šiugždantys svogūnų lukštai, ypač jų nesiliaujančios šnekos apie “žmogaus teises” be įsipareigojimų - tikisi valdžios, kad galėtų tęsti šliaužiantį perversmą - įvykdyti Revoliuciją, t. y. sukurti “naująjį žmogų” biologinės lyties atšaukimo ir jos susocialinimo pagrindu. Ši ideologija nusikalstama.
Nėra istorinio atvejo, kad tokios neomarksistinės Revoliucijos
būtų atnešusios ką nors kitką, nei sumaištį, skausmą, represijas, karus.
Nepaliauja stebinti homosapiensų lėkštėjimo, net nuprotėjimo tempai ir mastai.
Vis dėlto ateitis priklauso ne jiems. Ačiū Dievui.

bjž       2020-10-13 11:10

Tie kurie teisūs,privalo būti atkaklus.Eilinė nesekmė.,kurios priežastys švietimo grimasos.Rinkimus nulėmė jaunimas,kuri yra užvaldžiusios liberalios idėjos.Nusiminti-jokiu būdu.Aktyvumas ir tik aktyvumas visur ir visada.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.