Istorija, Demokratija ir valdymas, Partijos, Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. Isterija baigiasi?

Tiesos.lt siūlo   2017 m. rugpjūčio 25 d. 15:18

7     

    

Algimantas Rusteika. Isterija baigiasi?

Jie nori ir saugumą iš JAV suvartoti, ir tą saugumą teikiančiam, amerikiečių tautos išrinktam politikui asmeniškai kasdien į veidą paspjaudyti. Ir tuo Briuselio bajorams patikti ir įtikti, kad karvutė neužtrūktų. Ir įsivaizduoja, kad tai įmanoma.

Bet pasirinkimų metas atėjo. Niekieno nerinkta grupė draugų, užvaldžiusių LRT, ir portalų lyderio įtakingieji kaip visada bandė rinktis pagal asmeninę naudą ir įsitikinimus, kurie yra nepajudinamai tobuli.

Bet ar pastebėjot – isterija baigėsi! Staiga pasidarė lengviau kvėpuoti ir nepaliaujamo lojimo „rusai puola“ nebegirdėti. Na, pratybos, na, gali būti provokacijų, mes pasiruošėm – taip ir kalba, ir tyliai elgiasi normalios, nepsichopatinės valstybės.

Ir Donaldo Trumpo jau savaitę niekas nespardo. Gal skydinės ponai paklausė protingų komentatorių, gal skambutis iš JAV ambasados, ar kam nors ten aukštybėse atsibodo ir ėmė piktai ugzti?

Kaip ten bebuvę – Lietuva jau pasirinko. Independence lėtai sukasi į Amerikos pusę. Šventojoje Europos Sąjungoje kilus antitrumpiškai isterijai Prezidentė nedelsdama ir nedviprasmiškai palaikė Donaldą Trumpą.

Į Lietuvą jau plaukia laivai su Amerikos dujomis. Tai didesnė saugumo garantija už kelias šarvuotas brigadas ar skambų Georgo Busho patarėjų sugalvotą sakinėlį, išlietą  bronzoje ant Rotušės. Nes JAV savo verslo interesus gina bet kokiomis aplinkybėmis.

Bemat atlėkė Vokietijos Prezidentas pamokyti, kaip nereikia erzinti rusų ir kaip mus Europa apgins. Vadovas šalies, kuriai amerikietiškų pigių dujų nereikia. Bet labai reikia Nord Stream 2 rusiškųjų, kurias parduodamas Europai Kremlius finansuoja karą Ukrainoje. Ir kurį Vokietija, be abejo,  labai smerkia.

Europos Sąjunga kryžkelėje ir bus sunkiai sprendžiama dėl jos ateities, kur kiekvienos šalies, Lietuvos – taip pat – balsas bus svarbus. Politika yra turgus ir už mūsų poziciją galima labai daug gauti ar prarasti.

Dalia Grybauskaitė turi istorinį šansą padaryti šaliai daug gero. Kadencija artėja į pabaigą, galima nebegalvoti apie rinkimus ir reitingus. Dabar ne laikas tarpusavio niautynėms dėl smulkmenų, nukirstų medžių ar kas ką kada pasakė ar ko nepadarė.

Artėjantis tarptautinės politikos sezonas bus lemiamas, apie tai dabar kalba ir tyli sprendimų priėmėjų kabinetuose. Jie yra žmonės, taip pat dvejoja ir bijo, taip pat nežino, kas bus. Jiems reikia palaikymo, pats laikas ne žodžiais pasitarti su tauta. Tik ar išdrįs?

Ar išdrįs žiniasklaidos įtakingiausieji apie tai, kas bus ir kaip toliau gyvensim, kai rusai neužpuls? Už kokią Europą ir Lietuvą joje kovosime Briuselyje ir Strasbūre? Su Prezidente ir ES parlamentarais apie tai, ką mums visiems daryti?

Pasijustume tauta, kaip kalbėjom su deputatais, siųsdami juos į Maskvą 1989-siais. Svajoju, bet šito nebebus. Mumis nebepasitiki ir mes čia svetimi.

Mums sugalvos naujų priešų, o ir senieji etatiniai sugrįš po atostogų. Pailsėję, saulėje įdegę – Mindaugas Bastys, Viktoras Uspaskichas, Rolandas Paksas – tik kovok ir norėk.

Kęstutis Pūkas irgi pasveiks. Kvailys, aišku, neužteko penktos žmonos – užsimanė merginų. Būtų lindęs prie gražių vyrų – visas pažangusis pasaulis jį gintų. O po žinių mums rodys pozityvius pozityvus ir duos garo. Likite su mumis.

Visą straipsnį skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Va ir šiandien        2017-08-27 21:10

Lenkijos valdantieji atskleidė, ką išdirbinėjo Tuskas ir jo “Platforma obyvatelska”: nesurinkdavo mokesčių dėl “degalų kontrabandos”, nes veikė Degalų Mafija, tada keldavo akcizus, kitus mokesčius, vykdė “Visuotinę privatizaciją”, Žmonės ir sąžiningi verslininkai kentėjo, o vagys ir Tusko liberalai klestėjo. Naujai išrinkta valdžia padarė galą Liberalų “degalų mafijos” siautėjimui ir iš karto rezultatas: pirmą kartą per 25 metus Biudžeto perviršis 40 mlrd. nežiūrint į programą Rodzina 500+,ankstesnį savanorišką išėjimą į pensiją moterims 60 m. , vyrams 65 m. jokių mokesčių kėlimų, jokių visuotinių privatizacijų. Opozicijos reitingai tragiški, neapsikentę pradeda palikti opoziciją sąžiningesni nariai

summing up       2017-08-27 19:10

Tai kiek metų atsiliekam, Komsomolcai? iki Lenkijos kaip iki Mėnulio

Vienetinis geras pavyzdys Lietuvoj “- Buvusiose „Sigmos“ valdose, kuriose įsikūrėte, tebestovi paminklinis akmuo su jos logotipu ir įkūrimo metais - 1966-aisiais. Skaičiavimo mašinas visai sovietinei erdvei gaminęs milžinas sunyko iškart po Nepriklausomybės atkūrimo. Kaip pavyko išlikti „Audėjui“? - Galėjo būti visaip. Ir pas mane vaikščiojo „berniukai“, tie patys, kurie paskui steigė bankus. Pavardžių neminėsiu, jos visiems žinomos. Tų banditėlių tuomet buvo prisiveisę daug, ne kartą buvo pas mane apsilankę, reikalavo perleisti akcijas. Po to, kai buvo peršauti administracinio pastato langai, gavau iš policijos pistoletą. Porą metų vaikščiojau ginkluotas. Ekonomikai persitvarkant iš sovietinės sistemos, mes, fabriko kolektyvas, buvome įsigiję dalį akcijų. Likusios priklausė valstybei. Visai nedaug trūko, kad jos dalis būtų atsidūrusi „berniukų“ rankose. Dar savaitė, ir viskas būtų baigta. Bet aš jau buvau susiradęs vokiečius investuotojus. Jie suskubo anksčiau. Tai mane išgelbėjo nuo invazijos, t.y. akcijų atėmimo. Kas atsimena tuos laikus, tas žino, kad valstybė anuomet nebuvo garantas. Nebuvo jokio skaidrumo, viską lėmė gryni pinigėliai. Po kurio laiko paėmęs banko paskolą atpirkau vokiečių dalį. Dabar „Audėjas“ - vien tik lietuviško kapitalo bendrovė.”
14 0 3
Lenkija perėmė LOT gavo milijardinį pelną - siunta vokiečiai ir kiti konkurentai. O pas mus kaip buvo, kai veikė žiemelis ir co? Lenkija atkuria laivų statybos verslą Gdynioj, Swinoujscie, vykdydami Lecho Kaczynskio priesaką ir turi tam inžinerinį potencialą, taiso niekadėjų vykdytą “prichvatizaciją” Lenkijos pramonės naikinimą. O pas mus kas? Tylu ramu, baloj kvarksi varlės, žmonės bėga nuo teismų ir valdžios savivalės, prošvaisčių nesimato
19 0 2
prancūzų valdytą TELEKOMĄ perėmė Lenkija dėl to macronas siunta
Pop elitui “vargšiukai jūs vargšiukai, nematot kas vyksta Lenkijoj? Valdantieji duoda į kailį niekadėjams visais frontais. Palaikymas valdantiesiems Lenkijoj 42 proc.-“opozicijai”-20 proc. Gauna žaibišką Beatos Szydlo atsaką E. Makronas už diplomatinį kliaksą, tą atsaką perspausdina visi didžiausi pasaulio laikraščiai. Beje, E.Macrono palaikymas Prancūzijoj rekordinėse žemumose 14 proc.), Vokietijai t.y. A.Merkel t.p. tenka operatyvus atsakas už jos veiklą. O ekonominiai Lenkijos rezultatai stulbinantys, po Piliečių platformos vagysčių metų. Pirmą kartą per 27 metus gautas Biudžeto perviršis 40 mlrd. zl. ir t.t ir t.t…..

Lenkija perėmė LOT       2017-08-27 16:34

gavo milijardinį pelną - siunta vokiečiai ir kiti konkurentai. O pas mus kaip buvo, kai veikė žiemelis ir co? Lenkija atkuria laivų statybos verslą Gdynioj, Swinoujscie, vykdydami Lecho Kaczynskio priesaką ir turi tam inžinerinį potencialą, taiso niekadėjų vykdytą “prichvatizaciją” Lenkijos pramonės naikinimą. O pas mus kas? Tylu ramu, baloj kvarksi varlės, žmonės bėga nuo teismų ir valdžios savivalės, prošvaisčių nesimato

vargšiukai jūs vargšiukai,       2017-08-26 21:15

nematot kas vyksta Lenkijoj? Valdantieji duoda į kailį niekadėjams visaia frontais. Palaikymas valdantiesiems Lenkijoj 42 proc.-“opozicijai”-20 proc. Gauna žaibišką Beatos Szydlo atsaką E. Makronas už diplomatinį kliaksą, tą atsaką perspausdina visi didžiausi pasaulio laikraščiai. Beje, E.Macrono palaikymas Prancūzijoj rekordinėse žemumose 20 proc.), Vokietijai t.y. A.Merkel t.p. tenka operatyvus atsakas už jos veiklą. O ekonominiai Lenkijos rezultatai stulbinantys, po Piliečių platformos vagysčių metų. Pirmą kartą per 27 metus gautas Biudžeto perviršis 40 mlrd. zl. ir t.t ir t.t…..

tebūnie       2017-08-25 18:54

Išnyksta tie kurie nusipelno išnykimo ir myli priešus

Krikščionišką kultūrą ,       2017-08-25 16:10

moralę ir etiką keičia išnaudotojiška kultūra,kai apmeluojami,apvagiami kitų gyvenimai,taip juos ne tik griaunant,bet dar ir reikalaujama,kad apmeluotieji paklusniai tarnautų.

Šiaip,tai       2017-08-25 15:39

žinia tokia,kad senokai tauta jau gyvena sau,o propagandistai iš LRT,delfi ir co kalba sau ir su savimi.Nekoks vaizdelis.

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.