Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Algimantas Rusteika. Ir viskas tik iš baimės, kad pasakys, ko nereikia

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 6 d. 21:09

25     

    

Algimantas Rusteika. Ir viskas tik iš baimės, kad pasakys, ko nereikia

Ar dar yra kur nors likęs koks nors modernumų apsirūkęs degradas, politinis idiotas, biudžeto vagis, įžymus šarlatanas ar antro galo teisių specialistas, kurio mums būtų neparodę pro visus galus?

Ar dar yra nors viena visus padoriai gyventi mokanti, be priežasties nepaliaujamai kvatojanti, sėkmingai parsidavusi kvaila šliundra, kurios nepažintume iš balso kaip savo šeimos narės?

Ar dar yra koks nors Lietuvą garsinantis, garbingas, šaliai nusipelnęs ir visų gerbiamas, nuostabus ir doras žmogus, kuriam išėjus pasaulis pasikeičia ir pasidaro tuštesnis, kurį mums būtų parodę ne grabe?

Ir viskas tik iš baimės, kad jis pasakys, ko nereikia, nors gal ir nebesakytų.

Svarbiausia, kad niekas nekalbėtų apie tai, kas svarbiausia. Kad protingas kasdien pasijustų idiotu, o doras – bejėgiu ir kiekviena vidutinybė būtų bukai laiminga.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>>>Žemyna 2020-08-7 19:53        2020-08-8 19:40

ekspertai.eu, po jų “profesoriaus” žygdarbio kūjų, po atvirų žemiausio lygio patyčių iš prof. Radžvilo ir jo bendraminčių, kai kuriems tiesiog nebeegzistuoja. Ir sunku perprasti žmones, kurie ten lankosi - kiek pas juos savigarbos? Minėto “profesoriaus” nuolatinė arogancija ir visų durninimas pralenkia visas įmanomas ribas. Be to labai keistų požiūrių laikosi šis portalas. Jie seniausiai be teismo nuteisė visus partizanus ir LAF - ekspertams visi jie be išimties banditai ir žydšaudžiai, o okupantų vykdytos represijos, kolaboravimas čia dažnai pateisinami. Nors ekspertai kartais vos ne garbina TSRS, komunistus, bet dedasi aršiais kovotojais su dabartine Lietuvos valdžia, nors visiems, išskyrus matyt pačius ekspertus(!), aišku, kad į valdžia praktiškai nuo pat nepriklausomybės pradžios pagrinde visa tarybinė nomenklatūra, kgbistai, komunistai, kitų TSRS spec. tarnybų kadrai bei kolaborantai ir sulindo. Kartais susidaro nuojauta, kad ekspertai.eu yra kažkoks VSD ir Mosado sukurptas iškrypėliškas garo nuleidimo klapanas nepatenkintiesiems ir galbūt informacijos apie tokius rinkimui.

Žemynai 2020-08-7 19:53       2020-08-8 12:14

Baisu. Nejaugi protaujantys žmonės nusirito iki to, kad pasiduos ligoniams ir leis traumuoti jau vaikus? Prie to einama. Pagal Algimanto str. ir ne tik. Taigi plika akim matosi, kas vyksta, bet šis str. tai ką rekkia kišti kiekvienam paskaityti ir mintinai išmokti, kad suprastų, nemąstantys ir vertinti aplinką, kurioje gyvena.
Bet žinant, kad pas mus jaunos šeimos dažnai įvardijamos be soc. įgūdžių, tikėtis, kad propaganda jų nepaveiks, naivu būtų

> 2020-08-7 17:51       2020-08-8 8:21

o tu, juliau Milaiti, į kieno tarpkojį savo liežuvį kiši?

stasys        2020-08-8 6:39

Na va ir vėlo situacija kartojasi . A.Rusteika užlipo ant bačkos perskaitė iš lapelio jausminga kalba ir visi salėje sušurmuliavo . Likau nesupratęs iš kur tiek jėgos tame
lapelyje randasi jog verčia viusus aikščioti .. Sekanti mintis nepatiko .. prisiminiau . Žmogus laisvas savo svarstymuose tik tol kol jame rusena kritika ir noras suprasti PAČIAM.

jei kam įdomu       2020-08-7 21:27

Baltarusijos ekspertai paskaičiavo Astravo AE gaminamos elektros savikainą. Jeigu po denominacijos 1/100 Baltarusijos rublio netapo centu, tai, matyt, kalba eina apie JAV dolerius, nes būtent doleriais nurodyta Rusijos paskola Baltarusijai.
Išeitų, kad jei Putinas lengva ranka nenurašys 10 mlrd. JAV dolerių paskolos atominės statybai, 1kWh savikaina išeina apie 7 euro centus. O tai labai daug. Dabar Lietuva “Nord Pool” biržoje perka kažkur po 2 euro centus. Visada prisideda liūto dalis už paskirstymo tinklų infrastruktūros išlaikymą. Tai su 7 centais Astravo AE elektra bus vargiai pakeliama našta pačiai Baltarusijai, nekalbant jau apie tokios brangios elektros eksportą. Straipsnyje minimas ir dar didesnė savikaina, bet čia pakomentuojama, kad neva tai - pačio Astravo apylinkių infrastruktūros kaštai, kurie neturėtų būti įtraukti į skaičiavimus.
Bet geriau pasiskaitykite patys. Geriau per VPN ar kitą saugų kanalą, nes pačioje Baltarusijoje TUT.BY ne kartą įtartas slapta dirbęs režimui.
https://42.tut.by/695680

Žemyna       2020-08-7 19:53

O tai kaip? - Tai apie ES finansuoto projekto rezultatus…
Lytinė įvairovė vaikystėje – kiekvieno Lietuvos vaikučio teisė
– ekspertai.eu/lytine-ivairove-vaikysteje-kiekvieno-lietuvos-vaikucio-teise102293

o taip!       2020-08-7 18:28

Deja, bet tai ne tik Lietuvos, o ir viso pasaulio, bėda.
Tiktai negana nurodyti skaudulius ir aimanuoti kaip viskas blogai. Mums trūksta pozityvumo netgi tarp savų. Niekas net nebando pasiūlyti kažkokių pozityvių idėjų. It susitarę.

Vardas       2020-08-7 17:51

Dar Joe Biden sunus Hunter Biden seksualiai nepasismagino per 3 skylutes su LiberalBolsevikais Ingrida Simonyte, Viktorija Cmilyte, Ausrine Armonaite.
Dar LiberalBolsevikas Gabrielius Landsbergis nezino i kurios kandidato Joe Biden VicePrezidentes tarpkoji ikis savo liezuvi, kad seksualiai patenkinti.
Tik radioaktyvus Vytautas ir Gabrielius Landsbergiai pajuto konkurencija is Baltarusijos Atomines Elektrines.

Žemyna       2020-08-7 17:33

Ar galėjau tikėtis, kad šio Autoriaus straipsnis privers klykti iš juoko taip, kad tai net kitą sakinį skaityti trukdys? O ir tas kitas lygiai taip pat paveiks…  Tačiau pabaiga taip skaudžiai lediniu, viltį atimančiu vandeniu apipylė. O tada supranti, kad ir pradžia - ji tik iš paviršiaus juokinga atrodo, kol nesusimąstai, kol nepajutai sitacijos tragizmo. 

 

Pone S. G.        2020-08-7 14:46

Visi suprato, kad tai tik eilinė gra-fo-ma-nija!

ah1       2020-08-7 12:29

nieko naujo,  Naujajame Testamente Kristus pasakęs: „Niekur pranašas nebūna be pagarbos, nebent savo tėviškėje ir savo namuose“, pagal Bibliją.

Tas pats       2020-08-7 11:10

komunizmas, ta pati ir baimė. Prieš 30 metų pranašautos 40-ies metų klajonės po dykumą atrodė nerealiai ilgos, todėl neįtikėtinos. O dabar galvoju: ačiū Dievui, gal jau tik dešimtmetis beliko smile .

Aciu,Jus ,kaip daznai teisus,       2020-08-7 10:54

taciau kai kurie komentarai nuleidzia tema zemiau asfalto,todel sis portalas neretai skaitosi su neskanumo,provincialumo,agresyvumo kvapu

Aciu,Jus kaip daznai,teisus,       2020-08-7 10:52

bet zmoniu tai nenervina,o kai kurie komentarai nuleidzia tema zemiau asfalto,paskutiniu metu sis portalas kartais atrodo neskanus ,ir del ju

krikščionys vs ateistai       2020-08-7 9:18

Nebijokite! - krikščionio šūkis.
jie ir nebijo (sąžinė švari)
——-
ateistai (komunistai liberastai kgbistai) bijo, bijo, bijo…
(apsivogę, apsipedofilinę, apsimelavę ir t.t.)
B.Brazdžionis - “Baimės kultas”

Dabar vertybė durnumas ir bukumas       2020-08-7 9:15

Pasaulyje atrodo daugiau kvailybės kaip dabar dar niekada nebuvo. Nueini į kokį IKI prekybos centrą ir negali atsistebėti, kai kažkam kažkodėl prireikė kievienoje dėžėje kiekvieną bananų kekę apvynioti lipnia juostele su prekybiniu “Clever” ženklu? Visiška beprotybė, visiškai beprasmis kažkieno atliktas darbas ir gamtos teršimas. Nebėra dienos be akcijų, akys raibsta nuo kasdien keičiamų ir vis didesnių lentelių su nubrauktomis kainomis, lipdukų, bukletų ir viso kito šlamšto. Tiesiog kažkoks bepročių cirkas. Ir negaliu atsistebėti žmonių susitaikėliškumu su viskuo, ką ant jų kailio nesugalvotų išbandyti, ir elementarios savigarbos neturėjimu. Niekas nesipiktina, kai didžiuliame prekybos centre dirba vos viena ar dvi pardavėjos, o per garsiakalbius varo į savitarnos kasas, nes ten neva tuščia. Aš atvažiuoju į prekybos centrą gauti paslaugą, nes pagaliau aš gi moku pinigus(!) ir už tai turėtų būti parodyta bent minimali pagarba, o ne po darbo dienos dar atidirbti kasininke savitarnoje. Siūlau nesulaukiantiems normalios paslaugos nebūti avimis ir nestumti vežimėlio į savitarną, kaip ragina per visus Maximos garsiakalbius, o protesto dėlei palikti pilnus krepšius ir vežimėlius prekių prie kasų ir iškėlus galvą ramiai iš tokios skylės išeiti. Arba, visi dabar garbina depozito sistemą. Man tikrai paprasčiau buvo pakuotes įmesti į rūšiavimo konteinerius prie namų, nei kaupti namuose ir temti juos atgal į prekybos centrą, ir dar atstovėtį eilę prie prarūgusiu alumi dvokiančio taromato. Depozito sistema yra prievartos sistema, be to, tikrai ne pigi išlaikyti - pastatyti surinkimo punktai, dirba žmonės, technika, transportas, vykdoma apskaita. Gaila, kad piliečiai tik per prievartą pasidaro valyvesni, o nevalyvių mažuma išprievartauja daugumą dalyvauti tokioje prievartoje. O kiek piliečių pamiršę ar dėl skubesnių reikalų nei taros pridavimas kasdien vežiojasi maišus tuščios taros savo automobilio bagažinėse? Aplink visur nemokamas bepročių cirkas…

StasysG       2020-08-7 8:47

(pirmam)
Ir aš greitomis paskaitęs nesupratau. Bet Prašalietis suprato.

Tai kam       2020-08-7 8:25

ir kuriam neaisku apie ka cia aiskiai ir nedviprasmiskai.Jeigu kuriam neaisku, tai ir apie tave cia taip pat.Aciu autoriui uz atvira ir griezta nuomone.Bat teisinga.Kazkas juk turi, galu gale, pasakyti, kad jie nuogi ir zmones tai mato.O jie mano, kad jie protingi ir issipuste.

Birute       2020-08-7 8:04

Vienzodziu-Aciu.Tiesa.

Danius Naikštė       2020-08-7 7:50

Dienos aktualija šiandien - Baltarusija. Ten atgimimas. Įsijunkit youtube. Naujienos keičias kasdien. Galvojom, šita šaka nudžiūvus. O ji ėm3 ir pražydo. Šalia Lietuvos - stebuklas, kokio tenka laukti daug metų. O Lietuva, tarsi ignoruotų ar jos tsineluestų.
Pirmadienį Lietuvos santykiai su artimiausia kaimyne keisis iš esmės: arba sveikinsim naują prezidentę dėl visko tarsimės iš naujo, arba taikysim sankcijas jau atviram kruvinam diktatoriui, nes tik teroru, atšaukdamas rinkimus, skelbdamas ypatingą padėtį, tarakonas galėtų išlikti valdžioje. Bet paprastai jo padėjime diktatoriai kraunasi čemodanus ir bėga slėptis. Jo reitingas - 3 proc.
Baltarusija turi moralinį autoritetą, kokio nežinau jokioje Europos tautoje - tai Stanislovas Šuškevičius.
O už Lietuvą man kiek gaila ir gėda.

Prašalietis       2020-08-7 7:46

A.Rusteika eidamas senyn ar suvaikėjo ir nemato kas vyksta aplink, ar prarado atmintį ar dėl nenugalimos “patriotinės” baimės, kad “būtų toks, kaip visi patriotai”, užduoda tokius “klausimus” į kuriuos atsakymai yra visiems ir jau seniai žinomi.
- Ar dar yra kur nors likęs koks nors modernumų apsirūkęs degradas, politinis idiotas, biudžeto vagis, įžymus šarlatanas ar antro galo teisių specialistas, kurio mums būtų neparodę pro visus galus?
- YRA, YRA TOKS. Tai visų jau 30 metų labai “gerbiamas” V.Lansbergis - “tautos patriarchas, buvęs valstybės vadovas, TSRS griovėjas, visų valstybinių ir ne tik valstybinių galų žinovas…”, šiandieninio “tautinio” pseudovalstybinio darinio architektas, prichvatizacijos vienas iš pagrindinių organizatorių ir benificiarų....ir t.t.
- Ar dar yra nors viena visus padoriai gyventi mokanti, be priežasties nepaliaujamai kvatojanti, sėkmingai parsidavusi kvaila šliundra, kurios nepažintume iš balso kaip savo šeimos narės?
- YRA, YRA TOKIA. Panelė Grybauskaitė kuo tik nebuvo, kokių mokslų tik nestudijavo, kam tik nedirbo… O išliko visiems kaip “tikra motina”, kuri visus 10 metų motiniškai perspėdavo apie gresiančius pavojus - “ateina, ateina kraugeriškas rusas per Kaliningradą, per Švediją, per Baltarusiją, per Lenkų Suvalkų koridorių....”, ir tuo pat metu motiniškai visus nuramindavo sakydama- “atgrąsau ir atgrąsysiu piktą vaikučius ėdantį rusą taip, kad jis niekados nedrįstų ateiti vėl mūsų visų užgrobti ir suvalgyti, kaip jau valgė 50 metų”...
- Ar dar yra koks nors Lietuvą garsinantis, garbingas, šaliai nusipelnęs ir visų gerbiamas, nuostabus ir doras žmogus, kuriam išėjus pasaulis pasikeičia ir pasidaro tuštesnis, kurį mums būtų parodę ne grabe?
- NEBUVO, NĖRA IR VARGU AR KADA BUS…

Manau >>>Deivis, stasys       2020-08-7 7:35

Algimantas supyko ir išdėjo ką mano apie mums smegenis “pudrinančius” visų medijų pagrindinius veikėjus, kaip ale sektinus pavyzdžius. Čia apie visus labai mums primygtinai peršamus protingus mokslininkus, menininkus, valdžiažmogius ir t.t.

stasys        2020-08-7 6:15

Apie ka čia autorius rašo .? aiškiai pasimetes . Ta gerą pusmeti Jis nieko kito čia neveikė tik pataikavo vidutinybės ir stebgėsi jog jos būtu patenkintos ..jog jose augtu ir tvirtėtu išorinis nepasitenkinimas .. o čia ėmė autorius ir sustojo ? Kartūs vaisiai nudegino išlavinta skoniu gomurį ? Neskubėkite visko mesti ..mes paprašysime jog Jums Reigardas ka nors kur nors priglostytu .

Deivis        2020-08-7 0:05

Grafomanas apsireiškė eilinį sykį.

pastaba       2020-08-6 23:44

Nė velnio nesupratau. Išvardink, būk drąsus.


Rekomenduojame

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje ir kodėl dėl šio projekto verda aistros, o mūsų LRT tyli?

Tomas Baranauskas apie „imuniteto pasą“: tai „šiurkštus Konstitucijos pažeidimas“

Kastytis Braziulis. Į kokius „Vakarus“ plaukia mūsų laivas ir dėl ko dabar laužo galvas jo „vairininkai“? arba Kiek dar mus valdys 2K

Dominykas Vanhara. Pandemijos valdymas?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Vaidas Augūnas. Šimašiaus prioritetai

Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose

Dovilo Petkaus pokalbis su kun. Ričardu Doveika: „Krikščionybė yra tuščio kapo religija“

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Zigmas Tamakauskas. In memoriam: Adolfas Gurskis

Dainius Rudzevičius. Apie konservatorių „ėjimą į Vakarus“. Atsakymas Andriui Kubiliui

Nida Vasiliauskaitė. Apie prietaringuosius ir madinguosius

Dievo Gailestingumo savaitė balandžio 4–11 dienomis

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.