Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 16 d. 5:50

8     

    

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose, kvepiančiose nemokama kava ir prakaitu. Įjungia propagandinę mašiną. Nieko naujo neišrado – tokiems kaip mes, bus gerai kaip visada.

Geriausias poveikis reitingų rezultatams – reitingų rezultatai, nes pagal juos formuojami tikrieji reitingai, kuriuos UAB „Lietuva“ savininkai patys sau užsako ir niekam nerodo. Kai po rinkimų nesutaps su balsavimu – nekaltai mirkčiodami kiaulės akutėmis pasakys, kad tie lietuviai bailiai ir slepia tikrąsias nuomones per apklausas.

Arba tiesiog leistina paklaida. Klausimėliai gatvėse, kur už ponų kandidatus labai pasisakys žinomybės, ką tik susidėję dantis ar šiaip teigiami ir gražūs, solidžiai pražilę(-usios). O už kitokius taškysis seilėmis ir mikčios kokie nors apskurę, nesiskutę, neaiškūs tipai su rūbais iš padėvalkės, kuriems ant kaktos parašyta – nevykėliai.

Visuotinis neparankiųjų nutylėjimas. Spausdinami populistų, rusofilų, nemokšų, euroskeptikų, durnelių, putinistų, marginalų lipdukai. Masiniais tiražais, klijuos visiems ir mėtys iš aeroplanų. Suvirintojas nebrangiai išsinuomos dar keletą portaliukų su jų žurnalistukais ir nuomonytėmis.

Gyventi juk visiems reikia. Todėl visus, kuriuos reikia, pamatysime kasdien pas visas iki vienos rūtas – kepančius blynus, vaikštančius po Mėnulį ar karpančius gyvatvores. Su kaukėmis glostančius vaikiukams ir senukams galvutes.

Jie šuoliuos ant žirgų ir šmėžuos prieš žinias, per žinias ir po žinių. Kalbės visais kanalais, enciklopediškai postringaus visais klausimais. Skaldys iš rusų anekdotų portalų išsiverstus bajerius ir akinamai šypsosis akinančiai besišypsančių „garsenybių“ apsupty. Sėkmės istorijų herojai pagarbiai spaus jiems rankas.

Prieš šturmą įsijungs sunkiosios miliūčių ir jakilaičių haubicos. Provokaciniai klausimai, primygtinis nesisteminių kamantinėjimas apie tai, ko jie nežino. Ir mandagus reiklumas tiems, kuriems iš anksto slapta nutekinti būsimi klausimai ir iš anksto paruošta kompetetingų atsakymų deklamacija.

Nugalėtojų niekas neklausia, ar jie kalbėjo tiesą (Adolfas Hitleris).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Hm iš Pro Patria       2020-09-18 17:05

Geras straipsnis, p. Algimantai.

stasys       2020-09-17 14:11

Koks čia bevardis berazumis drįsta stasiui moralizuoti .. ? juks atgal į olą ir kam man nė cipt ten tūpint !

Vaclovas ing LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-16 23:26

Kaip jau esu jums minėjęs, komunistai yra komunistai, kapitalistai yra kapitalistai, gal tiek vieni, tiek kiti nėra tinkami, tačiau visiškai skirtingi. Kas kliudo tai suprasti? Patirties trūkumas? Politikoje nėra net nė vieno socialisto, nuosaikaus konservatoriaus, visi atstovauja kraštutinį laukinį-žvėriškąjį kapitalizmą.

Kis       2020-09-16 20:51

dedikuoju beveik Stasiui.Kodel manai,kad tu esi tas kuris sprendzia kas ka raso ir apie ka?man Stasys atrakcija,as meginu perprasti ji,jo psichologija,jis net maskuojasi kartais,stasys tai tustukas,jis gali kas tik tinkamas rasyti,toki lengva perprasti.Yra tokiu parazitu,kurie “gudrauja"neikite balsuoti ypac uz Veryga ir Skverneli,o as cia pat pagalvoju,tai gal uz tuos bambukus ,kurie issidalije ministerijas ir aotkatus susdeda dar 3 metus “dirbti"renkamos duokles,skirstomi loterijos laimejimai kas kokius islose milijonus,kiek pavogs tonu asfaltu.Kas pamenate Eligijo Masiulio ministriavimo susisiekimo ministerijoje.?Kada jis pradejo tirti Komuniagu aferas (Butkeviciaus vyriausybes)Cia pat organizuota apkalta ,pacukas issigando ,nutylo ir pasibaige visos apkaltos lyg niekur nieko.Matomai nuo tada ir pradejo jis pats vogti:))))).Tai sukurta tokia vogimo sistema ,kur kaltuju nera,visi kaip alpinistai susirise viena virve.Parodikite ta aferista ,kuris sugriove bankus,atliko banditiska schema su SGD ir taip kur tik pakrapstysi visur tranai ir tarakonai.Ponai,gal reikia rimtai susiburti,nes po spalio 11 dienos bus kaip visad.KOL SANSAS YRA REIKIA ISNAUDOTI,JUK PAS MUS NE bALTARUSIJA 80%TERORISTAI TIKRAI NEGAUS SUMOJE,ANTRAIP GAL TAIP IR REIKIA ?

irgi beveik stasys       2020-09-16 11:46

Atskleisiu paslapti apie komentavima cia. Svarbiausia yra parasyti bent jau po viena komentara po kiekvienu sito portalo straipsniu. Kartais galima papilti demagogijos, faktu iskraipymas ir pasikartojimas juk yra ne yda. Kartais, kai jau protelis ir tiek nepaveza, galima parasyti bet ka. Svarbu tik nepritarti autoriui ir prideti keleta atseit atsakymu komentatoriams, kuriems tas straipsnis patiko, ir bent jau tiems, kurie straipsni pakomentavo objektyviai. Ir tada diena tampa sviesesne, tokia kupina pilnatves. Ir tada stasys bent jau kuriam laikui ima dziaugtis gyvenimo pilnatve. Tik niekaip nesuprantu, kam reikia tersti Stasio varda.

stasys        2020-09-16 6:55

Jei reikia galima patikrinti kiek gi dažnai autorius čia rašo tai ka galvoja .. sunku bus tik į viena klausimą  atsakyti ar jo geriama kava nemokama ? Bet taip gerai pagalvojus ar man teisti žmogų tokia kavą mėgstantį ..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-16 6:36

Algimantai (nr 4), sąrašiniai seime - antikonstituciniai.
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
_____________________________________________________________
Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-16 6:31

Algimantai,
Lietuvoje, neišjungtų komunistų (100 metų užsislaptinusių kgb’istų, stribvaikių, ...) režimas pavojingesnis už Lukašenkos bei Putino. Gaujų režimas išvarė iš Lietuvos bemaž milijoną (pusę visų!) darbininkų.
Kai Lietuvoje yra paralyžiuota bet kokia (sąžininga) veikla, tai Vytautas Daujotis (sąrašinis 6), rašo NS laikraštyje apie per mažus mokesčius (!!!). Katastrofa. Visur kenkėjai ir net NS.
- Ką daryti?
- 1. Varyti iš NS kuo toliau šalin Vytautą Daujotį, kaip ir Vytauto Landsbergio padlaižūną Gaudentą Aukštikalnį (sąrašinį 15).
- 2. Lietuvoje reikia tik perkelti mokesčių naštą nuo silpniausiųjų stipriausiesiems.
- 3. Kad susidgrąžinti išvarytuosius darbininkus reikia smarkiai (drastiškai) mažinti mokesčius.
Sukilimas
Lietuva - tvirtovė
_____________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugsėjo 16


Rekomenduojame

Vinco Kubiliaus reportažas iš Simono Daukanto aikštėje vykusios tradicinės „Tie-SOS!“ akcijos

Vytautas Sinica. „Politikai, kurie tokiam diktatui nusileistų, laikytini nebent vasalais, bet ne tautos atstovais demokratinėje valstybėje“

Vytautas Radžvilas. Valstybė prieš Albiną Kentrą

Pagerbta pirmoji sovietų okupacijos auka

Andrius Švarplys apie Tėvynės Sąjungos programą: „Čia ne konservatizmas, čia yra grynasis liberalizmas“

Vincentas Vobolevičius. Kaip vertinti politikų apklausas? – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Vytautas Sinica. Fasadinė demokratija Lietuvoje: rinkimai tik tiems, kas jau Parlamente

Gintaras Furmanavičius.· STT nerimsta

Ramūnas Aušrotas. Viskas, ką jūs turite žinoti apie Laisvės partiją

Andriaus Švarplio replika: Tuomet buvo šūkis „Visa valdžia Taryboms!“ O dabar…

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

D.Stancikas: „Lietuvos istoriją pasauliui privalome rodyti ne žydo, ruso ar amerikiečio, bet lietuvio žvilgsniu, nes niekas kitas už mus to nepadarys“

Nuo bačkos. Virginijus Sinkevičius: Europa bus pavyzdys pasauliui

Andrius Švarplys. Partijos: tarp progreso ir tradicijos – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Povilas Urbšys. „Seimo sesijos pradžia su dviveidiškumo kauke“

Robertas Grigas. Smirsteli kažkuo netikru. Net jei ten yra tiesos

Nida Vasiliauskaitė. Tu ką, [mulki,] humoro nesupranti?!

Ramūnas Aušrotas. Darbuotojas yra nei vyriška, nei moteriška sąvoka. Tėtis ar mama – yra

Gintaras Furmanavičius. Ar čia tik aš vienas toks nesupratęs ir nesusipratęs?

Audrius Bačiulis. Kaip manot, į kurią šalį IT darbuotojai ketina emigruoti nuo prakeiktos Lukašenkos diktatūros?

Prof. Kęstutis Skrupskelis: kaltę privalu įrodyti

Geroji Naujiena: Kad ir mums būtų atleista

Vytautas Radžvilas. Apie „sociologinę demokratiją“, arba TS-LKD – mūsų epochos protas, garbė ir sąžinė?

Ramūnas Aušrotas. Kas yra ir ko nėra paskutinėje rudens sesijos Seimo programoje?

Audriaus Bačiulio replika: O dabar įsivaizduokime…

Nuomonė: Neringa Venckienė. Lietuva nesiskiria nuo Rusijos

Algimantas Rusteika. Jie pralaimėjo, tik dar nei jie, nei mes to nesupratom. Supraskim

Vytautas Radžvilas. „Pagal šiandien teisiančius rezistentus, turime tapti mankurtais“

Laimonas Kairiūkštis. Olimpo dievai akli: lietuviškas švietimas

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.