Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 16 d. 5:50

8     

    

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose, kvepiančiose nemokama kava ir prakaitu. Įjungia propagandinę mašiną. Nieko naujo neišrado – tokiems kaip mes, bus gerai kaip visada.

Geriausias poveikis reitingų rezultatams – reitingų rezultatai, nes pagal juos formuojami tikrieji reitingai, kuriuos UAB „Lietuva“ savininkai patys sau užsako ir niekam nerodo. Kai po rinkimų nesutaps su balsavimu – nekaltai mirkčiodami kiaulės akutėmis pasakys, kad tie lietuviai bailiai ir slepia tikrąsias nuomones per apklausas.

Arba tiesiog leistina paklaida. Klausimėliai gatvėse, kur už ponų kandidatus labai pasisakys žinomybės, ką tik susidėję dantis ar šiaip teigiami ir gražūs, solidžiai pražilę(-usios). O už kitokius taškysis seilėmis ir mikčios kokie nors apskurę, nesiskutę, neaiškūs tipai su rūbais iš padėvalkės, kuriems ant kaktos parašyta – nevykėliai.

Visuotinis neparankiųjų nutylėjimas. Spausdinami populistų, rusofilų, nemokšų, euroskeptikų, durnelių, putinistų, marginalų lipdukai. Masiniais tiražais, klijuos visiems ir mėtys iš aeroplanų. Suvirintojas nebrangiai išsinuomos dar keletą portaliukų su jų žurnalistukais ir nuomonytėmis.

Gyventi juk visiems reikia. Todėl visus, kuriuos reikia, pamatysime kasdien pas visas iki vienos rūtas – kepančius blynus, vaikštančius po Mėnulį ar karpančius gyvatvores. Su kaukėmis glostančius vaikiukams ir senukams galvutes.

Jie šuoliuos ant žirgų ir šmėžuos prieš žinias, per žinias ir po žinių. Kalbės visais kanalais, enciklopediškai postringaus visais klausimais. Skaldys iš rusų anekdotų portalų išsiverstus bajerius ir akinamai šypsosis akinančiai besišypsančių „garsenybių“ apsupty. Sėkmės istorijų herojai pagarbiai spaus jiems rankas.

Prieš šturmą įsijungs sunkiosios miliūčių ir jakilaičių haubicos. Provokaciniai klausimai, primygtinis nesisteminių kamantinėjimas apie tai, ko jie nežino. Ir mandagus reiklumas tiems, kuriems iš anksto slapta nutekinti būsimi klausimai ir iš anksto paruošta kompetetingų atsakymų deklamacija.

Nugalėtojų niekas neklausia, ar jie kalbėjo tiesą (Adolfas Hitleris).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Hm iš Pro Patria       2020-09-18 17:05

Geras straipsnis, p. Algimantai.

stasys       2020-09-17 14:11

Koks čia bevardis berazumis drįsta stasiui moralizuoti .. ? juks atgal į olą ir kam man nė cipt ten tūpint !

Vaclovas ing LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-16 23:26

Kaip jau esu jums minėjęs, komunistai yra komunistai, kapitalistai yra kapitalistai, gal tiek vieni, tiek kiti nėra tinkami, tačiau visiškai skirtingi. Kas kliudo tai suprasti? Patirties trūkumas? Politikoje nėra net nė vieno socialisto, nuosaikaus konservatoriaus, visi atstovauja kraštutinį laukinį-žvėriškąjį kapitalizmą.

Kis       2020-09-16 20:51

dedikuoju beveik Stasiui.Kodel manai,kad tu esi tas kuris sprendzia kas ka raso ir apie ka?man Stasys atrakcija,as meginu perprasti ji,jo psichologija,jis net maskuojasi kartais,stasys tai tustukas,jis gali kas tik tinkamas rasyti,toki lengva perprasti.Yra tokiu parazitu,kurie “gudrauja"neikite balsuoti ypac uz Veryga ir Skverneli,o as cia pat pagalvoju,tai gal uz tuos bambukus ,kurie issidalije ministerijas ir aotkatus susdeda dar 3 metus “dirbti"renkamos duokles,skirstomi loterijos laimejimai kas kokius islose milijonus,kiek pavogs tonu asfaltu.Kas pamenate Eligijo Masiulio ministriavimo susisiekimo ministerijoje.?Kada jis pradejo tirti Komuniagu aferas (Butkeviciaus vyriausybes)Cia pat organizuota apkalta ,pacukas issigando ,nutylo ir pasibaige visos apkaltos lyg niekur nieko.Matomai nuo tada ir pradejo jis pats vogti:))))).Tai sukurta tokia vogimo sistema ,kur kaltuju nera,visi kaip alpinistai susirise viena virve.Parodikite ta aferista ,kuris sugriove bankus,atliko banditiska schema su SGD ir taip kur tik pakrapstysi visur tranai ir tarakonai.Ponai,gal reikia rimtai susiburti,nes po spalio 11 dienos bus kaip visad.KOL SANSAS YRA REIKIA ISNAUDOTI,JUK PAS MUS NE bALTARUSIJA 80%TERORISTAI TIKRAI NEGAUS SUMOJE,ANTRAIP GAL TAIP IR REIKIA ?

irgi beveik stasys       2020-09-16 11:46

Atskleisiu paslapti apie komentavima cia. Svarbiausia yra parasyti bent jau po viena komentara po kiekvienu sito portalo straipsniu. Kartais galima papilti demagogijos, faktu iskraipymas ir pasikartojimas juk yra ne yda. Kartais, kai jau protelis ir tiek nepaveza, galima parasyti bet ka. Svarbu tik nepritarti autoriui ir prideti keleta atseit atsakymu komentatoriams, kuriems tas straipsnis patiko, ir bent jau tiems, kurie straipsni pakomentavo objektyviai. Ir tada diena tampa sviesesne, tokia kupina pilnatves. Ir tada stasys bent jau kuriam laikui ima dziaugtis gyvenimo pilnatve. Tik niekaip nesuprantu, kam reikia tersti Stasio varda.

stasys        2020-09-16 6:55

Jei reikia galima patikrinti kiek gi dažnai autorius čia rašo tai ka galvoja .. sunku bus tik į viena klausimą  atsakyti ar jo geriama kava nemokama ? Bet taip gerai pagalvojus ar man teisti žmogų tokia kavą mėgstantį ..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-16 6:36

Algimantai (nr 4), sąrašiniai seime - antikonstituciniai.
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas yra antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, konstitucinio nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
_____________________________________________________________
Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai)

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-09-16 6:31

Algimantai,
Lietuvoje, neišjungtų komunistų (100 metų užsislaptinusių kgb’istų, stribvaikių, ...) režimas pavojingesnis už Lukašenkos bei Putino. Gaujų režimas išvarė iš Lietuvos bemaž milijoną (pusę visų!) darbininkų.
Kai Lietuvoje yra paralyžiuota bet kokia (sąžininga) veikla, tai Vytautas Daujotis (sąrašinis 6), rašo NS laikraštyje apie per mažus mokesčius (!!!). Katastrofa. Visur kenkėjai ir net NS.
- Ką daryti?
- 1. Varyti iš NS kuo toliau šalin Vytautą Daujotį, kaip ir Vytauto Landsbergio padlaižūną Gaudentą Aukštikalnį (sąrašinį 15).
- 2. Lietuvoje reikia tik perkelti mokesčių naštą nuo silpniausiųjų stipriausiesiems.
- 3. Kad susidgrąžinti išvarytuosius darbininkus reikia smarkiai (drastiškai) mažinti mokesčius.
Sukilimas
Lietuva - tvirtovė
_____________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugsėjo 16


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.