Prezidento rinkimai 2019

Algimantas Rusteika. Gal jau laikas?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 20 d. 0:16

33     

    

Algimantas Rusteika. Gal jau laikas?

Gal jau metas nustoti visaip rėkavus ir priprasti prie žaidimo priešininko aikštelėje? Pagal varžovų taisykles, su jų apsirūkiusiais sirgaliais ir jų nupirktais teisėjais, kai niekas neperžiūri įrašo ir publika pašėlsta dėl suvaidintos savųjų pražangos?

Gal jau laikas priprasti, kad mūsų komanda visada važiuoja į rungtynes pigiais autobusais, savo lėšomis, o žaidėjai dar rūbinėj būna susipykę? Ir žaidžia individualiai, ir tyčia neperduoda kamuolio, ir džiaugiasi, kai komandos draugas suklysta? Ir vis būna paauklėjama gudrių trenerių, suinteresuotų tolimesne karjera LKL (Lietuvos kvailių lygoje)?

Jų derinukas vienas – keli apgaulingi judesiai, pora perdavimų, užtvara ir tritaškis. Viskas primityviai elementaru ir žinoma iš anksto, tačiau suveikia, ir tiek. Ir penktą, ir penkiasdešimt penktą kartą.

Tai kam jiems laužyti galvą, kad sugalvojus dar ką nors? Jie tą kartos ir kartos. Gal jau laikas suprasti, kad kitaip nebus ir pagal šias taisykles laimėti paprasčiausiai neįmanoma? Klasikinis idioto apibrėžimas – šimtus kartų kartoti tą patį veiksmą, tikintis, kad šimtą pirmąjį kartą pasiseks.

Mintis ir energiją seniai laikas nukreipti ne vien į genialiai gerus žaidėjus, kuriuos galima papirkti ir puikius derinėlius, kuriuos pasiklausius galima nesunkiai išardyti. Būtina susitarti, kokių teisingų taisyklių siekiame ir kaip tą darysime.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:12
Misteris       2019-05-22 10:47

Suprantu,kad su mano nuomone daug kas nesutiks,bet išėjimas iš SISTEMO siūlomos ŽAIDIMŲ aikštelės yra vienintelis IŠSIGELBĖJIMAS.
Norite ar nenorite ,bet valdyti valstybę teks mokytis SIMULIATORIUJE,tam, kad atėjus dienai X būtumėte pasirengę perimti valdymą kokybiškai naujame lygmenyje.
Pliurpti yra viena,o kokybiškai ir profesionaliai dirbti ir valdyti yra visai kas kita.

s.m.       2019-05-21 17:36

Raigerdas teisus, kaip dukart du - keturi. Kai tik ima rastis balsų, siekiančių kažką daryti, keisti, - tuojaus gvardija zakristijonų stasių ir kt. raudonųjų neliustratų iš komiteto pradeda vaipytis - smėlio dėžė, nieko nepadarysite, tra la la… Būtent šitą “nieko nepadarysite” reikia kategoriškai vyti šalin nuo savęs. Neduot suskiams to, ko jie nori, - nenuleist rankų be jokios kovos.
Juozapas teisus, - prireikė 5 metų, kol elementariai paprastos tiesos pasieks tokį šviesų žmogų kaip Algimantas Rusteika. Na tai ką tada bekalbėti apie Juro “klausimėlininkus”, kurie čia po kitais straipsniais ir toliau ginčyjasi - ar geriau rinkti angį, ar barškuolę. Svarbu rinkti. Daugkartinio naudojimo grėblius kakton ir tuos pačius antpirštininkų jiems garantuojamus guzus…

mums paliktas pasirinkimas       2019-05-21 16:36

kaip tame sename juokingame    
anekdote apie alkoholikų  suvaziavimą, JAPONAS griuvinedamas grįžta namo ir burba panosėj čI JAMA čI KANAVA. Toks ir mūsų pasirinkimas.
3 / 0

Raigerdas        2019-05-21 10:54

Šitas komentaras skiriamas tam besišypsančiam iš smėlio dėžės. Jis pamiršo tą gerą patarlę, kad “juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis”. Bet šito besišypsančio iš smėlio dėžės message turi daug gilesnę prasmę. Kada kažkokia visuomenė ar tauta patenka į matricos lauką ir ten pajungi visi tie siunkiantys tos visuomenės energiją vamzdeliai, tai žinokite, kad atsiras tie budintys ir besišypsantys iš smėlio dėžės. Ir nesvarbu, kokioje šalyje jie besišypsotų, bet jų misija yra tokia, kad atlikti tą roboto darbą:“Nieko nedarykite”, “Nesipriešinkite”, “Jūs vis tiek nieko nepadarysite”, “jūsų, kaip vaikučių žaidimai, kelia šypseną”, “viskas beviltiška šiame pasaulyje” ir t.t. Vėl gi mes susiduriame su vienu ir tuo pačiu reiškiniu: niekas už tokią šypseną jam nemokės pinigų, nes jis gali tupėti toje smėlio dėžėje, ten šypsotis tik už mokesčių mokėtojų pinigus arba gali būti nusamdytas, o ir ta smėlio dėžė, kurioje jis sėdi, priklauso ne jam.

"misteriui" iš smėlio dėžės       2019-05-20 22:35

Nirš? Pervertini “šiek tiek”, kukliai tariant smile
Vakučių žaidimai geriausiu atveju, kelia šypseną.

Misteris       2019-05-20 22:12

O kam mums dalyvaut toje DEBILŲ lygoje?
Palikime juos vienus ir jie ims niršti spoksodami į mūsų Žaidimą per tvorą.

Vilnietis to Raigeras       2019-05-20 21:46

tu prisijung prie šitos grupės ir parašyk tekstą kad tai Raigerdas https://www.facebook.com/groups/Lietuva900/
Dėl Rusteikos tai aš jam rašiau kelis kartus, kai ką siūliau, 2 kartus atsakė o po to nusimuilino (matomai bijo daryt tai ką siūliau)

Raigerdas        2019-05-20 20:43

Jeigu skaitėte mano komentarą žemiau, tai noriu pridėti dėl lietuvio SAVO NUOMONĖS. Kas tą dalyką jam įbruko? Tai padarė psichologija. Lietuviai net nesupranta, kad jie sėdi matricoje, kuri jam nurodo, kaip reikia galvoti. Tai daro psichologai su psichiatrais, kuriems vadovauja APA (Amerikos Psichiatrų Asociacija), o pastarieji “bendradarbiauja” su Didžiąja Farma, kurios yra tampriai susijusios su bankininkais. Taigi, lietuvis, kurio galva per žiniasklaidą ir per ŠVIETIMO MINISTERIJĄ yra prikišta pakankamai dideliu kiekiu klaidingų duomenų, nepajėgia net pasakyti šiandien: kokia pagrindinė žmogaus vertybė. Tai žinojo mūsų protėviai tūkstančius metų atgal, o šiandienis lietuvis šito nežino, todėl jį gali vedžioti už nosies kaip nori. A.Kubilius, būdamas premjeru, bent jau bandė išsiaiškinti su “Saulėlydžio” komisija. Komisija už jiems sumokėtus pinigus ištyrė ir padarė teisingas išvadas. Ar tuo pasinaudojo A.Kubilius? Ne, nes tai neatitiko jo NUOMONEI. Taigi, kinietis nuo lietuvio skiriasi vienu labai svarbiu požymiu: kinietis visada bendrą reikalą laiko aukščiau nei savo asmeninius reikalus. Kai lietuviai susijungė į Sąjūdį, tai sugebėjo nugalėti net tą Sovietinį Drakoną. Bet visa tai buvo sugriauta konservatorių partijos, kuri pasakė: “skirstykitės į savo vienkiemius, nes mes dabar atstovausime Sąjūdį, o jūs nebereikalingi; jūs darbą atlikote, mes dabar esame valdžioje, tai jūs dabar nebereikalingi”. Ir prasidėjo BENDRO TURTO grobstymas. Kas pirmesnis ir turėjo per partines linijas, per KGB linijas, ką galima greitai pasisavinti, tai tie pirmieji praturtėjo. Vietoje “Stalino saulės” buvo atvežta “Laisvosios rinkos saulė”, nes ji ne iš Rusijos, o iš Amerikos. Taigi, tas lietuvis nieko savo nebeturi, nes viskas yra beždžionaujama iš Vakarų. Vakarai neturi tokio filosofo, kaip Vydūnas (tiesa jie turi ir stipresnių filosofų), tai jis Lietuvoje nereikalingas, nes jis savas lietuvis, ir kažkaip nieko nerašė apie “laisvąją rinką”. Rinka yra rinka, ir tas turgus valstybinių lygiu turi būti reguliuojamas. Nes nuo to, kaip jis bus sureguliuotas, priklauso visa ekonomika. Kad ji veiktų reikia įjungti žalią šviesą aukščiausio lygio mainams ir uždaryti kelią žemiausio lygio mainams arba kriminaliniams mainams. Tai prie ko čia ta “laisva rinka”? Na, ne prie ko, nes tai yra visiškas briedas. Taigi, jeigu jau supratote, iš lietuvio buvo atimta jo jėga, o vienas lauke ne karys. Tiesa, komentatorius “vilnietis” parašykite kaip jus surasti, nes mano pažįstamas turi tą pačią idėją, kaip ir jūs, tai gal vertėtų jums pradėti veikti kartu. Parašykite savo kontaktus, per gerbiamą Algimantą Rusteiką. Manau, jis neatsisakys padėti susijungti.

Raigerdas        2019-05-20 20:05

Kame yra tas visas klaikumas šiuolaikinės Lietuvos? Kad visi tie grybai susėdę į svarbius postus, nenutuokia kaip tą valstybę reikia kurti. Aš rašiau apie Konstituciją, bet niekas į tai neatsiliepė. Taigi, aš neišradinėju dviračio, todėl perduodu pagrindinę Vydūno idėja dėl valstybės, kad tai yra gyvas organizmas. JŪS TURITE GERESNĘ IDĖJĄ? AR YRA KAS PASAULYJE IŠRADĘS KĄ NORS GERESNIO? JEIGU NE, TAI PRIIMKIME TAI nors sąlyginai UŽ TIESĄ. Nesutinkate? Pateikite įrodymų? Kiek politikų Lietuvoje tai supranta? Manau, kad tokių Lietuvoje nėra. Tai, štai vienas kertinis akmuo padėtas. Reiškia į valstybę reikia žiūrėti kaip į gyvą organizmą. O jeigu tai yra gyvas organizmas, tai jis kažkaip privalo funkcionuoti? Ar gali organizmas funkcionuoti, jeigu dešinysis smegenų pusrutulis sako: “aš esu NEPRIKLAUSOMAS, todėl darysiu ką noriu”. Širdis sako: “tada ir man nusispjauti, nes jūs čia nepriklausomi, o aš turiu dirbti, kaip tas juodas jautis, nesumerkdama akių?” Viena koja sako kitai: “aš eisiu tik į dešinę”. Kita atsako:“o aš tau neleisiu, nes man reikia eiti į kairę”. Ar jūs suprantate, kad tai yra šizofrenija? Kodėl taip vyksta? Todėl, kad tai daroma mokesčių mokėtojų sąskaita. Pažiūrime dabar į Kiniją. Antra ekonomika pasaulyje su 1 milijardu ir 300 milijonų gyventojų. Duokite Kinijai gyvenimą pagal mūsų Konstituciją ir Kinija subyrės. Tai, koks yra ten pagrindas? Komunistų partija? Ne. Pagrindas yra vieningoje sistemoje, kuri atitinka ir tą palyginimą su gyvu organizmu. Kinija egzistuoja tik dėka vieningos sistemos. Tai yra pagrindų pagrindas gyvam organizmui. Pavyzdžiui, dirbtų pas mus Lietuvoje kiniečiais statybininkai. Jie, pavyzdžiui, statytų daugiaaukščius. Ir štai, koks nors lietuvis valdininkas kokiam nors kiniečiui pasakytų, kad tu negali dirbti šitose statybose. Sekančią dieną visa statyba sustotų, o visi statybininkai kiniečiai ateitų ginti savo draugo. Ir darbai nevyktų tol, kol iki galo nebūtų išsiaiškinta ir nepatenkinti jų reikalavimai. Taigi, vienybėje jų jėga. O paimk lietuvius. Kiekvienas lietuvis turės savo NUOMONĘ ir tai yra viskas, kad nedaryti ką nors kartu. Jeigu kas nors nesutiks su jo NUOMONE, tai jis neprisijungs, eis šalyn arba pradės kenkti. Lietuvis liks vienas su savo NUOMONE arba jungsis į mažas grupeles, kurios pradės konfliktuoti tarpusavyje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-05-20 19:14

(pataisyta)
Būtent Raigerdai, jokios revoliucijos, bet taikus perėjimas prie aukštesnio pragyvenimo lygio sistemos.
Jau atsiranda pasaulyje veikiantys pavyzdžiai, kai nebereikalingi j_o_k_i_e tarpininkai gaminių mainuose. Tai - visiškas decentralizavimas. Gal būtų išmintinga Tautai tvarkytis ir be centro, kuriant (karališkąją) valstybę (daugiasnukės hidros sukurtoje) valstybėje. Kaip manai?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-05-20 19:12

Būtent Reigerdai, jokios revoliucijos, bet taikus perėjimas prie aukštesnio pragyvenimo lygio sistemos.
Jau atsiranda pasaulyje veikiantys pavyzdžiai, kai nebereikalingi j_o_k_i_e tarpininkai gaminių mainuose. Tai - visiškas decentralizavimas. Gal būtų išmintinga Tautai tvarkytis ir be centro, kuriant (karališkąją) valstybę (daugiasnukės hidros sukurtoje) valstybėje. Kaip manai?

zakristijonas       2019-05-20 18:17

Jau laikas.
Sugiedokime brangiai Lietuvėlei:
“Viešpaties angelas apreiškė Marijai…”

Vilnietis        2019-05-20 15:12

visiškai teisus. Jam, o ne visokiems dejuotojams, linkiu Sėkmės. Tai, ko Jis siekia - VEIKS.

apie Madagaskarą       2019-05-20 14:01

... jau pabaikite tą Ivaškevičiaus melą kartoti ir jo gėdingą pjesę “Madagaskaras” čia cituoti. Niekada niekas į jokius madagaskarus nesiūlė perkelti.

Kur iš tiesų siūlė alternatyvą kurti - kitas reikalas. O būtų pasiklausę, padarę kas siūlyta - visai kitą istoriją turėtume. Ne šitą košmarą.

Dzeikas       2019-05-20 13:15

Raigerdai, tai ka siulai JOKIA , kokia bebutu valdziuke netoleruos.Ir kovos su tuom atmetusi bet kokius skrupulus, kaip su Kedziu, Venckiene ir likusiais Mergaites gynejais , jeigu ne arsiau:
https://youtu.be/hvzZ3O7RLRw?t=611
Va taip tau bus.

grumstas >       2019-05-20 12:55

Raigerdas     2019-05-20 9:24
Raigerdai, neatitrūk nuo realybės, kurdamas utopines valstybių įgyvendinimo planą.. Gal net realesnė mintis būtų  jau buvusi istorijoje   antroji Lietuva perkeliama Madagaskaran..

to stasys Vilnietis       2019-05-20 11:47

“glūšas” pas tave triusikuose degenerate. Aišku tau debile?

stasys        2019-05-20 10:33

Reigardui .. kaip gi tu sviesta tepi ant duonos ? tais pačiais principais kaip čia rašai ? na netikiu ..priešingu atveju visada alkanas vaikščiotum ..
p.s.  o tas vilnietis ir šeip ‘glūšas’  dirbantis ties naiviu žmoniu mulkinimu .

to Regardas Vilnietis       2019-05-20 10:27

Reikalas tas kad tu gali i6va=iuoti i6 tos pa6vinkusios Lietuvos- bet ji tavęs niekur nepaleis. atseks paskui su savo moralės normom ir konstituciniais teismas, draudimais ir vaikų atiminėjimas, pederastais ir jų proteguotojais.
Čia ne išeitis pabėgti ir bandydi atsiriboti. Reikia perimti valdžią ir priversti juos pabėgit.
Tam reikia nepriklausomos informacijos sklaidos šaltinių.
Kaip buvo su estais tik ką per jų parlamento rinkimus.
pas juos yra tiesgion vienas nepriklausomas dienraštis, kurį skaito jų tautininkai 100 tūkst lankytojų kasdien ir visi tie 100 tūkst nubalsavo už EKRE- tiesiog nes jie gauna visai kitą info nei per valstyvinius ar skandinavų dienraščius ar televizijas. Ir vien to užtenka. O pas mus ir to nėra. Tiesa.lt ar propatria, ar alkas.lt nesiskaito - tai tiesiog Blogai bet ne dienraščiai. Reikia tiesgio atsvaros delfi.lt lygio. Tą padaryt įmanoma ir aš asmeniškai prie to dabar dirbu.

Raigerdas        2019-05-20 9:24

Ilgai nesiruošiau apie tai parašyti, bet geri didžiai gerbiamo Algimanto Rusteikos straipsnio skatina vis gi tai padaryti. Kažkada tai Vydūnas parašė, kad reikia žiūrėti į ESMĘ. Kartais ji taip lengvai nepasiduoda, bet nereikia prarsti vilties ir ji atsivers. Kodėl vyksta visa ta nesąmonių ir jų nešėjų bakchanalija? 1) Dėl žinių ir informacijos stokos Lietuvoje; 2) Dėl Konstitucijos. Pažiūrėkime, kas ją kūrė? Tai iš sovietijos dar neištrūkę autoriai. Koks buvo jų tikslas? Sugriauti tą vieningą, bet neteisingą Komunistų Partijos ir KGB sistemą. Ir jiems pasisekė tai padaryti. Ir mes turime primityvų valstybės valdymą ir vienintelis dalykas, kuris mus gelbsti - tai Europos Sąjunga. Jeigu ne Europos Sąjungos reikalavimai, tai mūsų valdžia čia sukurtų tikrą žmonių vergovę ir tos valstybės susinaikinimą. Kas yra negerai su ta Konstitucija? Tai krūva valstybinių institucijų, kurios apsiskelbė esančios NEPRIKLAUSOMOS. Štai ir turime tą tūkstantmečiu atgal Lietuvą, kai vienas kunigaikštis nesutinka su kitu ir tarp jų prasideda karas. Jie taip ir plaktųsi, bet štai ta Lietuvą nuo šitų idiotų gelbsti išorės priešas, kuris laikas nuo laiko apiplėšinėja ir taip priverčia vienytis ir atidėti savo vidines rietenas į šoną nors laikinai. Šiandien Prezidentė rodo pirštu - tu blogas ir to užtenka, nes tai, neva, yra valdymas, kuris vyksta per žiniasklaidą. Kitas kunigaikštis Gabrielius sako “nebalsuokite” ir ištikimi jam “žmonės-šunys” nebalsuoja. Viena valstybinė institucija gąsdina kitą - “žinai, aš tau pakenksiu”- o ta puolama jai atsako - “ir aš tau pakenksiu”. Kas tame yra blogai? Jie galėtų vienas kitam kenkti, nusimauti kelnes ir rodyti vienas kitam užpakalius, tik su viena sąlyga: UŽ SAVO, BET NE UŽ MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ PINIGUS. Štai čia ir yra tas BLOGIS, kurį negali ištirpdyti tas Konstitucinis Teismas, kuris gina kurio nors kunigaikščio pusę, pritaikydamas tam reikalui tą VALDŽIŲ SUSISKAIDYMO Į NEPRIKLAUSOMAS KUNIGAIKŠTYSTES KONSTITUCIJĄ. Taigi, viskas buvo padaryta taip, kad Lietuva netaptų valstybe, bet būtų priversta VAIDINTI DEMOKRATIJĄ. O lietuviui ko reikia? Duok jam pasirodyti. Jis tuos akių dūmimo spektaklius mėgsta tarptautiniu lygiu, ir čia jam nėra lygiu, nes netgi rusai čia susilyginti negali, nes jie nemoka šito daryti, o lietuviui, tai čia į kraują įaugęs dalykas. Taigi, Konstitucija neturi vieningos platformos ant kurios būtų sukurtas vieningas valstybės valdymas. Referendumai įrodė, kad didesnė tautos dalis yra bejėgė, nes niekas nepasirūpino, kad KONSTITUCIJA reikalinga sėkmingam toje valstybėje žmonių gyvenimui, o ne KUNIGAIKŠČIŲ IR TARPUSAVIO KONFLIKTŲ TARPSMUI TARP VALSTYBINIŲ ORGANIZACIJŲ. Todėl Lietuvoje iškilo teisininkų klanas, kuris nesprendžia besikaupiančių problemų Lietuvoje, o atvirkščiai - jas daugina. Ką galima būtų padaryti? Reikia kurti atskirą Lietuvą, kaip didelę bendruomenę, įkuriant nedideles gyvenvietes, ir pradėti normalų tų gyvenviečių vystymąsi. Jos turi būti sujungtos bendru vienu centru. Praktiškai padaryti tai taip, kad ten galėtų atvažiuoti žmonės, kurie nori kurti normalią Lietuvą be šitų idiotų. Idiotams reikia palikti tą seną, pašvinkusią Lietuvą, su tuo Konstituciniu Teismu, kur viena valdžia kertą į akį kitai valdžiai. Ir nuvažiuoti į tą pasenusią Lietuvą, kaip į zoologijos sodą (tarp kitko, nemokamą). Tokių gyvenviečių kūrimo pagrindu gali būti ir Žano Fresko “Venus” projektas su reikalingomis mūsų sąlygomis korekcijomis. Be abejo, turi būti skaičiuojami pinigai ir palyginami, kaip yra sunaudojami jie tuose naujose bendrovėse ir senoje, pasmirdusioje nuo amoralumo Lietuvoje. Jokios revoliucijos, bet taikus perėjimas prie aukštesnio pragyvenimo lygio sistemos, kur ETIKA IR MORALĖ yra pagrindinis pamatas, kuriant tokias naujas Lietuvoje gyvenvietes, sujungtas vienu vadovaujančiu ir jų gyvenimo gerovę kuriančiu moksliniu centru. Vydūnas ir pačios pažangiausios filosofijos turėtų būti šių žmonių doro gyvenimo pagrindu, o ne kokio nors apkvaitusio nuo savęs gaidžio ar kokios nors kalakutienės kvailos užgaidos, kurių pagrindas yra natūralus jiems, kaip zoogyvūnams, melas, šmeižtas ir kita mėšlina mąstymo forma, be kurios jie gyventi negali.

Praregėjo? 2       2019-05-20 8:30

prieš sėsdamas

Praregėjo?       2019-05-20 8:29

Nepanašu, kad A.R. būtų to nežinojęs prieš sėdėdamas į durnių laivą. Bet, matyt, sąžinė neleido neišbandyti progos. O dabar čia - vietoje savipaguodos?

Jei norite       2019-05-20 7:37

iš Radžvilo atimti balsus - remkite toliau AMB chėbrytę, konkrečiai, Juozaitį.

stasys        2019-05-20 7:28

Nepritarsiu autoriui ..seniau ir aš to klausiau kodėl tas pats A.Juozaitis negalėtu eiti kartu vienu frontu su V.Radžvilu ? .bet pasirodo čia aš klydau ir gana smarkiai ..Politinės pažiūros daug svarbesnės noro vaikytis kamuolį po aikšte .. o jei tu kitu pažiūrų ir tavo tikslai tarnauti putino pragaiščiai kaip gi tu gali sumesti šmutkes į viena terba su tokiu . Paradoksas bet rinkimai būtent toks metas kai gali patikrinti ar tas kuris skaitosi tavo komandoje ir dažniau tyli nėra tik laukiantis savo progos .. su visai kitu tikslu .

vilniečiui       2019-05-20 7:28

laimi tas kuris ne tariasi dėl taisyklių, o primeta savas taisykles

$+$       2019-05-20 7:27

Už Sistemos pakišas, ponai ėlkėlistai! Su visais klebonijų įžaidėjais! Jau laikas. Jums skirta visa savaitė. Nenuvilkite Sistemos!

Vilnietis       2019-05-20 7:19

O su kuo tarsitės dėl taisyklių ir kas su jumis tarsis dėl jų?? valdžia nesitars nes netolygios pozicijos. Tai kas tarsis??
Turit bent dienraščius, medias, radio, televizijos kanalą bent vieną kad informaciją bent kažkaip sklistų ir būtų kažkokios galimybės tokiu atveju tartis?? neturit?? o kodėl? kas bandė ir kada juos padaryti?? O kodėl nebandė? galvojat daug resursų reikia? o bent bandėt kad žinoti kokių resursų reikia??
Vat kol neturėsit atsakymų į šituos klausimus ponas Rusteika- tol galit šakėm rašinėt ant vandens.
Ne taip jūs kaunatės ir negalvokit kad užtenka pabūt arbitru ir tiesiog parašinėt tekstukus kad galiausiai gauti viską. To neužtenka.

Būtina       2019-05-20 7:08

susitarti.

> kvazijungtinėmspajėgoms       2019-05-20 7:07

Aišku, niekas nieko niekada neturi remti, ar ne? Nustok giedoti savo mantras, troli!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-05-20 6:53

I. Algimantai, ar įsivaizduoji tokio teksto galią su Lrt sklaida? Todėl, pirmiausia - Lietuvos rt susigražinimas. Reikia apgulti užvaldytąją Lrt, nes keliasnukė hidra jau apsikakojo nors dar ginasi naudodama tik melą ir tai yra ryškiai matoma straipsnyje va čia
https://www.lzinios.lt/Lietuva/lrt-vadove-politines-institucijos-neturetu-kistis-i-visuomeninio-transliuotojo-veikla/287306
Va kaip ginasi.
„Iš esmės konstatuojama, kad (Lrt) taryba, sudaryta iš visuomenės atstovų, yra visuomeninio transliuotojo institucinio nepriklausomumo garantas, užtikrinantis vidaus kontrolę.“
(Monika Garbačiauskaitė-Budrienė)
Tikrovėje, Lrt taryboje yra 4 (30 metų) komunistus dangstančiųjų partijų atstovai, 4 komunistinės prezidentūros atstovai ir dar kažkas panašaus.
Melas, kad Lrt taryba sudaryta iš visuomenės atstovų.
***************************************
II. Lietuvos gamta duoda mums visko, kad klestėtume. Pagaliau, Vytauto Radžvilo įvardinta, tik keliasnukė hidra trukdo klestėti ir džiaukimės, kad jau turim į ką nusispjauti ir sutartinai kurti pavyzdinę (karališkąją) savo valstybę kai mūsų konstitucija bei šiuolaikinės priemonės duoda galimybę tai padaryti l lengvai. Derinkimės tarkimės.
III. Remdamas Juozaitį, Kauno forumas griauna Tautos forumo vienybę. L. blogai. Daugiau taip nebedarykite. Turi būti parama visų arba nė vieno iš Tautos forumo.

Dzeikas       2019-05-20 6:46

Visas tas kipezas del kertinio lietuviu bruozo: Nemokejimas SAVANORISKAI laikytis taisykliu.Tik kai ateina okupantas, primeta savas taisykles, o uz nepaisyma i snuki (kad apsilaizytu, pasak neprilygstamo lietuviu kalbos lingvisto Vingiu Jono) - tada lietuvis ima gauti neblogus savo veiklos rezultatus. Kaip negrai: puikus darbo rezultatai pietinese valstijose medvilnes laukuose.Uztekdavo baltajam priziuretojui raitam ir su Winchesteriu uz nugaros retkarciais pasirodyti lauke. Vos tik “issilaisvindavo” ar palikdavo ilgesni laika be prieziuros - viskas. Isdygsta vienas lyderis su dideliais kumsciais ir prasidedavo mustynes, orgijos, girtuoklyste iki vemimo ir savuju sadistinis kankinimas kaip valdzios legitimumo irodymas ir laisvalaikio praleidimo forma.

techninė pražanga       2019-05-20 6:09

Virusas plinta- A.R. pradėjo rašyti tuos pačius bjaurius dalykus, ką čia penkerius metus rašinėdavo toks tūlas blogas blooogas juozapas. Tiesiog copy-paste.
Betrūksta tik, kad parašytų jog nemyli brangiūlietuvosžmoniū ir netiki Švč. Rinkimų cirku.
Seubū seuuuubas!
O kaip mūsų Motina? Kur Viltis LKL žaidėjams?
Kam dabar plos buratinai, pinokiai ir kt. Stebuklų Lauko dalyviai nutūpę išsikapstytas duobutes? Kas laistys nedygstantį stebuklingą medelį?
Blogas blooogas Algimantas!


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.