Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Dramblių dalybos prasidėjo

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 20 d. 19:34

19     

    

Algimantas Rusteika. Dramblių dalybos prasidėjo

Na ką, valstybė pamėtėjo milijardą – prasideda susigrūdimai. Žiniasklaida mirgėte mirgės apie tai, kaip viskas baisu, o mes tokie neatsakingi, taip neteisingai vaikščiojam, kvailai apsiperkam, tokie nepilietiški… ir kaip viską valdžią daro gerai gerai.

Štai jau rikiuojasi ir eilutė įsisavinti.

Toje eilutėje pirmoji, aišku, ta pati žiniasklaida – privati ir didele dalimi priklausanti užsienio kapitalui, bet už mūsų pinigus pelningai mums dulkinanti protus. Dangus griūva, sumažės jų pelnai! Nebegalės „mūsų teisingai informuoti“!

Nors nuėjus portaluosna straipsnio nematai per judantį krutantį reklamų mišką, nespėji skaityti Soroso fondų finansuojamų tekstų, parašytų Soroso firmos – Lietuvos žurnalistikos centro – rašeivų ir kalbeivų. O popierinius laikraščius, žurnalus bei kryžiažodžių žurnaliukus neturinti ką veikti karantinuose tauta tai šluote šluoja, nespėja spausdinti.

Štai, pavyzdžiui, 137 DELFI darbuotojai juk vargiai suduria galą su galu – vidutinis atlyginimas 3 306,51 €, kitos atlygio formos – 274,99 €. Metinės portalo šeimininkų pajamos – 69 mln., pelnas – 4,2 mln.

Prašo vargšai žurnalistai nei mažai, nei daug – atleisti nuo visų mokesčių, subsidijuoti atlyginimus, t.y. valstybei išmokėti jiems jų algas, duoti reklamos ir viešinimo užsakymų, sukurti net specialią juos remiančią kontorą, su kuria bus paprasčiau susitarti.

Reikalauja praktiškai dykai spausdinti ir išnešioti jų popierinius leidinius. Žodžiu, vos ne visas išlaidas valstybė ponams privataus, didžiojo indoktrinacijos verslo atstovams turi padengti, o valstybės lėšomis išlaikomas verslas tik viską kaip reikia rašys ir pinigus dalinsis. Jei liks keli centai, tai dėl formos gal provincijos laikraštukams pames.

Ir prezidentas, ir premjeras nuolankiai suskubo pritarti tokiam sandėriui. Nors krizės atvejui valstybė pati turi nacionalinį, visuomeninį transliuotoją su portalu, kurį išlaikome mes visi. Mat kitaip neišeina – reitingus reikia užsitarnauti ir privatų šantažuotojų biznį, kuris veikia kaip pseudoelito politinės reklamos agentūra, finansuoti. Jie tik kitus moka mokyti diržus susiveržti.

Karonavirusas – likimo dovana, bus galima visą valstybinį bardaką dūmų uždangom paslėpti arba paprasčiausiai atidėti. Juk savaitę patylės – ir tikrai, užmiršim VSD skandalą. Užmiršim ir mums ruošiamą žvalgybos įstatymą, privalomus prevencinius pokalbius, sulaikymus ar banko paslapties atskleidimus be teismo ir kitus policinės valstybės atributus.

Jau kalba ir apie Seimo rinkimų atidėjimą – ar kas bent pastebėjot? Pirmyn, ponai, auksinė proga susitvarkyti reikaliukus! Net neabejoju, kad bankai greit ims inkšti, kad reikia uždrausti grynuosius – ir mokesčius, niekšai, nusukam, ir kovai su koronavirusu neužtenka. Juk banknotais koronavirusą platinam, kaip pasiutę!

Prekybcentriai neužilgo siūlys uždrausti kioskus ir mažas krautuves, juolab turgus – ten neturi dezinfekantų, kuriuos spekuliantai ir patys prekybcentriai ir supirko. Juk mažiukai, tie neapkenčiami, niekaip neišnaikinami konkurentai, platina koronavirusą!

Niekas ir nepastebėsim, kad mažiausiai susirgimų pas mus nustatyta todėl, kad mažiausiai pasaulyje daryta testų. Ir kad masinės vidinės pandemijos sklaidos „dar nėra“ ir visi atvejai atvežtiniai tik todėl, kad vienus – tik tuos atvažiavusius –  ir tyrėm. Ir kad jokių apsaugos priemonių net gydytojams nepakanka, nors iš visų tribūnų sakė, kad pakanka.

O kiek bus vykdoma viešųjų ekstra skubių pirkimų be konkurso, nes labai kovai su koronavirusu reikia! Kiek tarpininkų atsiras be tų etatinių, kurie jau yra, turi firmeles iš 3 darbuotojų ir gyvena pušynuose su apsaugos kameromis aplink Vilnių.

Dramblių dalybos prasidėjo. Pasiruoškit kasdien skaityti ir klausytis, kaip mes netaisyklingai ir neatsakingai čiaudėjam ir esam už viską kalti. Tai feisbuke reziduojantiems deputatams (-ėms) ir rentininkams(-ėms) labai patiks.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Atrodo,       2020-03-26 16:53

kad grybauskaitė gera sprinterė,- ji pirmoji iš dramblių prie dalybų lovio. Uoslė ištreniruota kailių keitimo fabrike.

Dramblys>Rusteikai       2020-03-21 22:33

  Mano dalybos vyksta visus 30 metų, bet jūs šito nematėte. Kodėl tik dabar norite tai pamatyti? Jeigu norite pamatyti, tai nusivalykite stiklus savo akinių, nes  
nematydamas 30 metų, vargu ar sugebėsite išvysti tai šiandien. Mūsų valstybė  neturi ekonomistų ir analitikų ne atsitiktinai. Jai užtenka tokių ekonomistų ir analitikų kaip A. Maldeikienė. Kas turi ateiti į valdžią? Tas, kas nori dalyvauti Dramblių dalybose. Pageidautina, kad jie būtų ne gilaus proto, bet garbėtroškos. Koronovirusas   turi savą tikslą. Nesiūlau jums žiūrėti rusiškos propagandos filmų, bet pasiūlysiu jums pažiūrėti vieną rusišką filmą  vien todėl, kad jame yra analizuojami pinigų srautai. Atmeskite rusišką propagandą ir palikite ten labai svarbius faktus. Filme jie atskleidžia daug paprastiems žmonėms nežinomų dalykų, tačiau jie neužbaigia nagrinėjimo su auksu. Aukso kaina auga ir augs ir Rusija nusipirko daugiau nei porą tūkstančių tonų aukso. Vengrai pradėjo gaudytis ekonominiuose dalykuose, Lietuva nesusigaudo ir už tai ji sumokės labai didelę kainą. II-asis Pasaulinis karas nesibaigė, jis tik pakeitė savo formą. Bet, kas pelnosi iš karo? Jeigu gerai nusibalysite savo akinių stiklus, tai pamatysite. Žiūr. čia https://www.youtube.com/watch?v=AbY1mt1mASU

O tempores, o mores...       2020-03-21 16:04

Teisingas blaivus požiūris. Bet kam tai rūpi, kai viskas perkama parduodama, mainoma, kyšininkaujama, sukčiaujama….

Dzeikas       2020-03-21 15:59

omanpatikusui:
gastarabiteriai prisimine. Gyvenantys kitose salyse dekoja Dievui,kad ne bantustanuose pasitiko pandemija.
Kas jusu lauia matosi is preziko kuris kaip katinas Leopoldas kartoja mantra “gyvenkime draugiskai, padekime vienas kitam” ir taip tycia sveikatos apsaugos ministro kuris nezino kaip graziau pameluot, “na kad zmones nesijaudintu”.
Nepotizmo apoteoze, kuo aukstesnis postas tuo maziau suvokiantis kam vadovauja ir savo pareigas(beje ar si zodi lietuviai supranta?) nuokrusha.

ah1       2020-03-21 15:33

ir vis vien keistenybės gaunasi - susirgę caronovirusu pasveiskta nors nėra vaistų nuo caronoviruso ir nėra vakcinų  nuo caronoviruso šiai dienai.

stasys        2020-03-21 14:56

Regardas galėtu nusileisti ant žemės kojomis ir toliau nesvajoti minčių nuotrupomis , kuo gi kalti tie ligoniniu ir poliklinikų administratoriai - vadovai !! tai ne klausimas tai teiginys .Tik sveikatos ministerijos galioje paruošti atitinkamas elgesio procedūrų rekomenduojančias sveikatos įstaigoms .. pasirūpinant ir priemonėmis kurios leistu padaryti mėgini visiems medikams ir tik po leisti tęsti darbą sveikatos įstaigoje, .. o kas paskelbė karantiną šalyje kai suprato jog laiku nesugebės Lietuvos sveikatos sistemą aprūpinti jei būtinomis priemonėmis, kovoje su virusų , įskaitant reagentus - testams būtinais kiekiais ? Lengva kitu klaidas skaičiuoti į vakar diena žiūrint .. o juk reiktu pagaliau išmokti ‘netriesti britvomis ’ ir kalbėti apie mus laukiančias rytdienos problemas .

O man patiko       2020-03-21 14:53

Visi pagaliau atsiminė savo tėvynes ir valstybes. Vėl gyvensime kaip geri kaimynai, o ne kažkoksai visų užvažiuojamasis kiemas – Europa

Raigerdas        2020-03-21 11:11

Pagrindinis pavojus dabar atsiras dėl kvailumo. Kadangi Švietimo sistema yra atsilikusi Lietuvoje, tai kvailumas Lietuvoje jau paplito anksčiau, nei koronovirusas. Kas padarys dabar daugiausia žalos? Aišku, amoralai, kurie negali negvieštis į netikėtai atsiradusių gana didelį pinigų kiekį, bet nei kiek nuo jų neatsiliks kvailiai. Kur daugiausia dirba kvailių? Aišku, kad valstybinėse institucijose. Pagrindinė bėda Lietuvoje yra su administravimo problemomis. Pas mus viršininkauti eina ne lyderiai, o apsišaukėliai, kurie įsivaizduoja, kad jie yra vadovai. Šiandien vadovas valstybinėje institucijoje yra nacionalinio masto problema. Netikite? Štai jums pavyzdys:”„Vakar vakare gavome informaciją, pasitvirtinome, kad koronaviruso paveiktas žmogus. Pirmą nakties laboratorija patvirtino, kad tikrai žmogus mirė. Garbaus amžiaus moteris, gydėsi Ukmergės ligoninėje, 19 dieną buvo išrašyta, kitą dieną sugrąžinta į ją ir, deja, jos netekome“, - sakė jis. Pasak jo, šis atvejis labai neramina, nes Ukmergės ligoninėje dirbanti gydytoja, kuriai buvo nustatytas koronavirusas, nebuvo niekur išvykusi. „Šiandien nustatyta 160 kontaktinių asmenų ir, kas liūdniausia, 127 gydytojai. Asmens sveikatos priežiūros specialistai bando išsiaiškinti, kurioje vietoj, kas galėjo paplatinti. Yra įtarimų, kad gali būti žmogus, atvykęs iš užkrėstų teritorijų į Lietuvą, kas nesilaikė saviizoliacijos ir karantino režimo. Dar sunku pasakyti, tyrimas vyksta, tikiuosi, specialistai, ras židinį, padės nustatyti kodėl plinta viduje“ - pranešė A.Šešelgis (delfi.lt). Taigi, bukumo viršūnė dėl šitų 127 gydytojų. Belieka tik skelbti konkursą, kurios ligoninės Lietuvoje turi daugiau būkų administratorių. 

stasiui staseliui       2020-03-21 10:30

vsd tau išdalino kovos su korona virusu priemones ir - marš į darbą (tu ir vėl pasirodei)

rasa       2020-03-21 9:54

aciu uz puiku straipsni,viskas tiesa,ok

Dzeikas       2020-03-20 23:33

Dabar isivaizduokite ,kad neduok die ivyktu karinis konfliktas su Rusija. Spekite is 3 kartu, uz kiek lietuviu kareivukus pardavinetu verslieji lietuviu generolai.
Kol kas sekmingai toki bizniuka prasuko tik Vitkauskas - gavo sinekura uz isdavyste. Likusius apgavo - issiunte vandenuka pilstyti is vienos eketes i kita ant uzsalusios Obes.
Na bet nereikia ne karo. Kai bus pagaliau sukurta vakcina pries koronavirusa spekite kas gaus ja ir kiek reikes pamoket likusiems kad neusdust nuo ligos priepuolio. Nes gi zinot- paskutiniam parseliui papas prie siknos.

abc.       2020-03-20 22:57

ir laivas plaukia- durnių laivas.p.s citatai panaudojau kūrinių pavadinimus.

dėsnis       2020-03-20 21:30

Korumpuota valdžia yra pavojinga, o durna valdžia yra pavojinga mirtinai

branguslietuvosžmogus       2020-03-20 20:51

30 metų uoliai balsavom.
Balsuodavom iš lempos, balsuodavom taip kaip liepia televizorius, balsuodavom ant bajerio,...
Net kai jau tapo aišku, kad visi “rinkimai” tėra pigus cirkas, vistiek nesiliaujam lakstyti balsuoti.
Ir niekad pagal sveiką nuovoką.
Visad galvodavom- už kvailumą mokėti neteks.
Dabar atėjo prablaivėjimo akimirka- sumokėti teks.
Labai brangiai mokėsim.
Manėm kad didžiausoa gėsmė tūno kacapyno kremliuje, netikėdavom jog patys sau esame pavojingi.
Dabar būsim įtikinti.
Lietuviai išnyks ne nuo užsienio priešų agresijos.
Lietuviai išnyks dėl savo durnumo.

Dėsnis       2020-03-20 20:31

Nieko naujo po šia Saulę, visada esant kokiai nelaimei, vyksta prisitaikymas, o kur pinigai ten jis dar didesnis, o nukenčia daugiausiai sąžiningi.

stasys        2020-03-20 20:12

Prisipažįstu ilgai ir sąžiningai valiau ir tryniau savo akinius siekdamas įsitikinti ar tos vargšės manęs neapgauna radus tokį tekstą po autoriumi . Jus tik pagalvokite išdrįso žmogus į reikalus pažvelgti be užuojautos valstiečiams o ir klausimus berods formuluoja teisingai .Kai nori viskas galima , reikia tik koja tvirtai pastatyti ant žemės ir še tau kinkos jau nedreba ..  ir bendros kalbos atsiranda ..

Trumpai       2020-03-20 20:00

Naujas vogimo lovys.Grybauskaite tam ir fondą įkūrė

Tai jau paskutiniai pasispardymai.       2020-03-20 19:51

Europa keisis.

Tiesiai - šviesiai.       2020-03-20 19:45

Pamiršote, kad eilėje prie didelio kąsnio stovi ir bažnyčios klierkai taip uoliai uždarę bažnyčios duris tikintiesiems gauti Šv. Sakramentą. Patikėkite, bus Dievo koronė ir jiems.


Rekomenduojame

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.