Algimantas Rusteika. Didžiosios idėjos ir pokyčiai

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 3 d. 9:11

31     

    

Algimantas Rusteika. Didžiosios idėjos ir pokyčiai

Ką gi, šou projektas „Idėja Lietuvai“ užbaigtas. Kaip paaiškėjo realiems žmonėms tiesiogiai balsuojant, daugiausia Lietuvos Respublikos piliečių Šimtmečiui kaip reikalas atšvęsti norėjo įteisinti kanapinę žolytę.

Bet anoniminiai „profesionalai ekspertai“ ir anoniminė „visuomenė“ (t.y. saviškių apklausų firmelės) nutarė, kad iš tikrųjų žmonės ne taip jau labai žolytės nori. Ir nutarė, ko brangūs Lietuvos žmonės iš tikrųjų nori.

Pasirodo, tauta tokšte trokšta to, kas ir taip valdžios numatyta. Mažinti biurokratizmą skaitmenizuojant biurokratų triūsą, padaryti mokytojus prestižiniais – to pilnos ir šitos, ir buvusiųjų, ir dar kokių šešių būsimųjų Vyriausybių programos. Duoti paskolas būstui jaunoms šeimoms – taigi seniausiai giriasi ir vasarą Linas Kukuraitis duos.

Valio, draugai, tegyvuoja visiška partijos ir liaudies vienybė! Kai viskas baigsis ir po savaitės visi šou pamirš, kokiam atkakliam runkeliui bus galima atsakyti – taigi Vyriausybė vykdo Liaudies priesakus! Ir bakstelėt nosim į kokio nors nutarimo punktą.

Dėl pilietybės – atskira kalba. Čia be Konstitucijos pakeitimų nieko nebus, ją pakeisti vilčių nėra, taigi gali kalbėti ką tik nori. Ir kas tau politiškai naudinga, nes dabar viskas yra Rinkimai.

Idėją apie „Idėją Lietuvai“ sugalvojo Prezidentūra ir paklusniosios žiniasklaidos bosai kaip propagandinę priemonę Šimtmečiui atšvęsti. Ir dvigubos pilietybės idėjos darymas svarbiausia ir nacionaline liudija, ką Jie norėtų mums stumti į Prezidentus ir kieno balsų tikisi.

Taip kad galit jau pradėti svarstyti ne tik S.Skvernelį, kuris tvirtai žengia Baltųjų Rūmų link gana protingai išnaudodamas kiekvieną progą ir įvykį reitingams pakelti. Bet ir kol kas už krūmo tykantį Žygimantą Pavilionį – pagrindinį dvigubos pilietybės stūmiką. Čia toks bonusas – būsi Svarbiausios Idėjos Lietuvai autorius ir labiausiai nusipelnęs kovotojas.

O ką – žmogus žinomas, galybių sostinėms, matyt, priimtinas – negi manot, kad be šito apsieinama? O daugiau nieko rimto Tėvynės Sąjunga ir neturi. Sumes emigrantai, jų giminės ir artimieji balsus, nulinks svarstyklės Šventosios Šeimos naudai ir konservatorių neužmirštuolės vėl žydės! Lauktų puiki kova ir pasirinkimas tarp policinės valstybės ir naujo baisaus rusų puolimo propaguotojų.

O kaip gi idėjos? Prezidentė „Didžiojoje idėjų ir pokyčių konferencijoje“ paskelbė – mes pasitinkame antrą šimtmetį ir mūsų žmonės patys pasiūlė, koks tas šimtmetis turi būti.

Taip kad neskubėkit – niekur idėjos nepabėgs, šitų Lietuvai pakaks šimtui metų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2018-07-12 10:17
dongdong8       2018-02-6 8:21
žiūrim ką turim       2018-02-5 9:06

turite     2018-02-3 12:59
Orvelo 1984m. Gyvulių ūkį, tiek pat ir laisvės
30:1

mama iš kaimo       2018-02-4 13:04

  Paskaičiau komentarus iur taip baisu pasidarė. Atrodo, kad pasikeitė “Tiesos” portalo ayuditorija. Ar čia man paranoja prasidėjo? Anksčiau atrodė, kad tai -  bendraminčių portalas, dabar jau nebesusigaudau.

Kaip galvojate?       2018-02-4 12:22

O gal p. Liudas Mažylis tiktų būti prezidentu? Kaip manote? Nepartinis, nebuvęs komunistu, iš smetoninės inteligentiškos šeimos…

Manome,       2018-02-4 11:39

kad Urbšys su Puteikiu tinka tik traktoristais dirbt kolchoze. Sako, kad prie Maskvos yra kažkoks pavyzdinis Lenino vardo sovchozas, kurio pirminykas eina į Federacijos prezidentus, galėtų ir mūsų draugeliai prie jo prisijungti, o ne čia makaronintis kartu su Maldeikiene. Koks ten tas jos maskoliškosios disertacijos pavadinimas, apie kokius kolchozus ar zavodus, nagi priminkite mums? Atgaivinkite mums atmintį. Vienas toks populiarus VDU docentas Kaune, berods, pametė panašią disertaciją traukiny “Maskva - Vilnius”, bet VU visvien Mokslinio komunizmo statytoją habilitavo, tiesa, jei neklystame, a? Norėtume sužinoti, kaip ten buvo iš tikro, draugai?

Komentatorius       2018-02-4 9:33

Tai ką rinkti Lietuvos Prezidentu?
Mentai nepriimtini. Tai akivaizdu.
Urbšys ir Puteikis tinka būti tik inkvizitoriais.
Pavilionis ir kiti konservatorių atstovai tarnaus tik javainiams.
Socdemų fyfa ir draugeliai tarnaus tik briuseliniams liberastams.
Visi trys “bankininkai” tarnaus skandinavams…
O kas tarnaus Lietuvai?

Рaprastai       2018-02-4 8:45

impotencijos nieks viešai nedemonstruoja. Šis šou buvo išimtis. Taigi turime vadinamojo “elito” chestomatinį politinės, pilietinės, intelektualinėsimpotencijos pavyzdį. Valio.

vai me       2018-02-3 22:58

Jau matau, laikraščių antraštes:“Putino troliai, atakavo intelektualų pamėgtą portalą”,” Putinas puola”,“Prezidento rinkimai pavojuje”, Tai būtų bomba, tiesa?

bejėgystė, t.y. impotencija       2018-02-3 22:54

kontoros veimalas neturi smegenėlių susiremti argumentais.
ve- ve- ve, mia- mia -mia, lyg primuštas šunelis gailiai kaukia agentėlis ir
bando rinkti taškus besdamas pirštu į “tautos juodintojus”.
visiškas minčių bankrotas.
nyku.

to vai me       2018-02-3 21:45

Nori mus internuoti? Tiksliau, susemti ar mums stabdžius pakirpti? O jei toks blogas nesi - tai ar atsiskleidusius ir vėliau dėl to nukentėjusius pajėgtum apginti? Jei ne, tada tokio klausimo nebekelk niekad.

vai me>DĖMESIO       2018-02-3 21:40

Tai ką darysime, broliai ir seserys? Akivaizdu, kad portalą atakuoja sistemos troliai. Įdomu, ką apie tai, galėtų pasakyti portalo vadai.Atakos vykdomos, bent nuo dvidešimt penktos dienos, toliau nežiūrėjau.Ar išeisime ir paliksime portalą ,Juozapui, Dzeikui ir Tarabildai, ar kovosime ? Kas turite, kokių minčių ir pasiulymų ? Anoniminių komentarų, geriau nesiusti ir visai neskaityti.

iš visų analitikų       2018-02-3 19:54

gal tik Mauricas kalba strategiškai ir realiai,o kiti eina skaudžių reformų keliu-Nausėda ,Mačiulis-viską uždaryt-ligonines,mokyklas provincijoje (kodėl ne mieste?),-ir tada jau suklestėsim nieko nekuriant,tik veržiant,siaurinant,mažinant,pribaigiant(šiandien taip kalbėjo pas Miliūtę)...Tą siūlo ir valstiečiai bei Skvernelis ?Kad jie visi kalba panašiai,tai kodėl tie analitikai nesutaria su valstiečiais?

IDĖJA (kol kas tik pusė -reikia toliau vystyti)       2018-02-3 19:30

Idėją susieti su PRIESAIKA. Yra tokių, kurie giriasi, kad net 3 kartus prisiekė LIETUVOS REPUBLIKAI, o iš darbų matosi, kad galimai sulaužė, ir galimai ne vieną kartą. Kažkokiu būdu reikia pirštu tai parodyti.

Hegemono dvynių(Joe-Winnie) viršūnė       2018-02-3 18:00

Vilnieti, kokį dar Urbšį pats čia mums siūlai ir manipuliuoji nerausdamas? Laikai lietuvius idiotais, ane? Ką tas svyrūnėlis Urbšiuks tokio nuveikė be pliurpalogijos ir kinkadrebystės meno? Lietuviai jau žino, kad tokie apsimeteliai dezi propagandos pagalba valdo ir engia runkelyną.

Egidijus       2018-02-3 17:19

portale idejalietuvai.lt „verta įgyvendinti“ daugiausia kartų buvo paspausta prie idėjos įteisinti kanapių naudojimą rekreacijai…

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/paskelbtos-trys-idejos-lietuvai.d?id=77049437

Tai buvo didelis blefas ir akivaizdus fiasko       2018-02-3 16:21

Norėčiau, kad tai jau ir būtų paskutinis akiplėšiškų manipuliacijų ir klastojimų šou. Bet jei iš tiesų dauguma balsavusių rinkosi kanapes kaip idėją, tai dar liūdniau, lai tada jau būna LRT skydinės iš kepurės mums ištrauktos “idėjos”. O gal balsavimas buvo populiarus tik tarp kiaulerūke užzombintų mažamečių, kuriems vartojimas yra aukščiausia idėja. Turėkime vilties.

Vilnietis       2018-02-3 15:16

jie tegu ten planuoja ką nori- o MES RINKSIM URBŠĮ!!

Jules       2018-02-3 14:39

Krituliuk, čia taip pačiam Seimo Jurgis liepė pasakyt ar jo lddp-istai su Lenkų rinkimų vajumi? Būk malonūs, patikslink. Na, o kad etiketes moki klijuot - mes tai jau pastebėjom seniai. Esi profesionalas kaip ir tie Jurgio rinkėjai Karoliniškėse, ypač politikos davatkos ir tokios pat politikos olialia pupytės. Tschüß!

> jules        2018-02-3 13:14

va dabar kompas Lietuvoje rodo 13 val.20 min. Tavo komentaras “jau” 13val. 56 min.Iš kokio pragaro (ar ne Maskvos) rašinėji.Apie KGB vis dar pasitaikančias ....ania?Vnž.  ,senai domėjaus ,iš kur šis antilietuviškas “intelektas” portale reiškias .Linkėjimai Vladimirui:)))))

4 000 000 greituoju būdu       2018-02-3 13:04

Idėjų konkurse pritrūko tikro proveržio ir originalumo bei aktualumo.
Gelbėjat ir taisant šią padėtį turiu modernią, pažangią ir aktualią idėją:
-Reikia įteisinti vyrų teisę pastoti, buti nėsčiais ir gimdyti!

Jules       2018-02-3 12:56

Krituliuk, suprantantis KGB, ką Jūs sakote? Dabar madinga ne kagebistus vadint kagebistais, o nebuvusius Kompartijoje - bolševikais. Žinok, buvusiųjų kagebistų nėr, o jei toks apsireiškia - jam kelias į pečių atsiveria, nežinai? Pagrindinė idėja Lietuvai labai paprasta - reik pradėt sakyti Tiesą ir gėdinti Velnią - Blogio imperijos sąjungininkus. Tscüß!

dėjau ant tokių idėjų       2018-02-3 12:50

Pop-“idealistinių” idėjų daug ir jos viena už kitą idiotiškesnės.
Nes idėjas kepė idėjiški idiotai kurių ideologija surašyta “Vizijoje-2030”.

Laimės ištvermingieji tiesoje       2018-02-3 12:34

Dabar tikrai ne metas iš anksto pasiduoti tariant, kad telikęs vienas
“pasirinkimas tarp policinės valstybės ir naujo baisaus rusų puolimo propaguotojų”, net jei tai būtų labiausiai tikėtinas scenarijus.
Scilė ir Charibdė tam ir randasi tiesiojoje,
kad viską padarytume, kas nuo mūsų priklauso, kad tarp jų praplauktume.
Idėjų Lietuvai šou projekto bergždumas ir visiška negalia akivaizdi,
o Lietuvos idėjos žmonės tvirtėja ir jų gausėja. Išnaudokime šansą.

turite       2018-02-3 11:59

Orvelo 1984m. Gyvulių ūkį, tiek pat ir laisvės

krituliai       2018-02-3 11:07

Kadangi Autorius savo tekste supeikė Šv. Rinkimus ir Jos Didenybės saulę, sinoptikai sako, jog netrukus, gelbėti padėties, čia nukris kontoros mozgajobai “vaimiai”, “julei” ir netgi pats p. “Raigaidys”.
Bus gausi smegenų kruša.

4 žirgų klubas       2018-02-3 11:00

“-Draugai! Kas gi yra Idėja? Idėja - tai kvaziunofantazija….”

tarp kitko       2018-02-3 10:58

Mane suglumino to renginio apdovanojimai, ypač pagrindinis, už Idėjos Lietuva įgyvendinimą. Gerai prisimenu, kad viešai Sąjūdis buvo už Lietuvos nepriklausomybę ir neutralitetą. Še tau, dabar stebint V.Landsbergio apdovanojimą man reikia galvoti, kad tai jau turime? Perdaug demonstratyvu ir gal geriau būtų apsiėję be tokio dviprasmiškumo. Nebent tais laikais nežinojome, kas buvo mintyse, o ne oficialiose kalbose. Kaip ir dabar nežinome, tik jau esam pamokyti ir nujaučiame, kas bus rinkimuose ištraukta iš kepurės.

Dzeikas       2018-02-3 10:38

Vienas nuokrusha(man savo grandines buciuojantys visi nuokrushos) tiesos.lt tribunoje svarsto , girdi laisves Lietuvoje perdaug, kenkia matai tautos dorovei ir nekaltybei.
Vaikeliai, taigi kai nuokrushos uzkels ant pjedestalo koki vurduloka su kumeles simboliu kaktoje, bus kaip filme “Pirmasis ratas”:
Kalinys baladoja i transporto duris.Atsidaro langelis jame pasirodo imitusio enkavedisto abrozelis:
- Ko nori?
- Mums zieminiais drabuziais turejo pervezant aprupinti.Privalo pagal istatyma!
Vietoj atsakymo enkavedistas tvoja kumsciu pro langeli kaliniui i dantis ir langeli uzdaro.
Taip su tauta bus bendraujama kai patriotai nustums nuo lovio is ES priziurimus “liberastus”.
Jumyse gi priezastis,kad sukineja ant penio jus valdzia ne daugiau negu Briuselis leidzia.

Kazys       2018-02-3 10:15

Kai kam taip baisu dėl kitokios nuomonės,kad Baisium pasivadino.Ir tai demokratinėje šalyje,kur žodžio ir nuomonės laisvė?

baisu, baisu, baisu       2018-02-3 9:44

dreba ir virpa senas komunistas rusteika: lietuviai, pamatę civilizuoto pasaulio, gali sugrįžti ir seniems komunistams bei kgbistams bus biski riesta - nebebus nebaudžiami visagaliai ponai….


Rekomenduojame

Pro Patria jaunimas kviečia į eitynes – Vasario 16-osios Liepsnų maršą

Vytautas Sinica. Vyksta stiprus nuprotėjimas

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Ramūnas Aušrotas. Norite sumažinti ne(si)skiepijimo keliamą riziką? Nustokime skiepiję konvejeriu

Clotilde Armand. Rytų Europa Vakarams duoda daugiau, nei gauna

Verta prisiminti. Kazys Škirpa: mintys apie valstybę

Kroatijos teismas pripažino tos pačios lyties šeimoms teisę tapti vaiko globėjais

Algimantas Rusteika. O ką daryti, jei šeimos neturi, bet susirgai?

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kardinolas V. Sladkevičius siunčiamas į užmarštį?

Andrius Švarplys. Kaip artes liberales galėtų būti salele?

Ramūnas Aušrotas. Statistika kalba už save

SAS antiskandinaviška reklama sulaukė atoveiksmio: ar perlenkta lazda gali virsti bumerangu?

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Nida Vasiliauskaitė. Valstybė, kurios tarakonai nekokybiškai pakasyti – valstybė be ateities

Rasa Čepaitienė. Pakelk galvą, lietuvi!

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Rusų kalbos pamoka 30-taisiais atkurtos Nepriklausomybės metais: liaupsės sovietmečiui ir jį reanimuojančiam Putinui

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Geroji Naujiena: Kaip nenustoti sūrumo

Andrius Švarplys. Šveicarai uždraudė diskriminuoti gėjus kalboje ir viešumoje. Ką tai reiškia?

LR žvalgyba informuoja: kaip viešai vertintinos Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui kylančios grėsmės ir pastebėti rizikos veiksniai

Nijolė Aleinikova. Apie dvasingumą – nusibodusi, bet taip ir nesuprasta tema

Apie meilę, kuri niekada nesibaigia – minint kun. Juozo Zdebskio 34-ąsias žūties metines

Algimantas Rusteika. Šeimininko belaukiant

Vytautas Radžvilas. Klausimas „Lietuvos Sąrašo“ partijai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.