Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 14 d. 20:47

19     

    

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Čia ne juokas. Ką tik per LRT sukosi „socialinė reklama“. Akimis nepatikėjau, net atsisukau – ne, nesapnuoju. Žiūriu ir matau: FNTT gaudo PVM grobstytojus! Ekrane kaip pasiutęs sukasi mokesčių sukėjų karuselės paveiksliukas, Europos kontūrai, o susirūpinęs balsas mums praneša didžiulę, džiugią naujieną: FNTT su tuo kovoja! FNTT – Sąžininga, Skaidru, Saugu! Žodžiu: Miegokite ramiai, brangūs Lietuvos žmonės!

Tai tęskime, ponai, tęskime. O kur SAM reklama Mes Jus Gydome, Ateikite Tik į Mūsų Poliklinikas? Kur Teismo medicinos tarnybos reklama Tik Mes Kaip Reikiant Išskrosime Jūsų Lavoną? Kur VSD reklama Žinome, Ką Vakar kalbėjotės su Žmona po Sekso? Kur policijos filmukas Mūsų Trikojai Jus Myli? Ar Seimo klipas Mes Priimsime 100 Įstatymų Viršum Plano ir Įvesime Naujas Baudas Jūsų Pačių Saugumui?

O gal taip ir reikia, gal taip turi būti? Nes jei to mums nepraneš už mūsų pinigus išlaikoma proto dulkinimo dėžė, tai to ir nebus? O gal tie pranešimai ir yra visa veikla? Taip ir matau, kaip per kokį nors CNN eina reklamikė CŽV Apgins Jus Nuo Teroristų! Ar kaip per RTV suka klipą FSB Saugo Jūsų Ramybę!

Bet ne, nei supuvę kapitalistai, nei prakeikti rusai dar iki mūsų lygio nepriaugo. Nuo durnumo vaistų nėra, asilas visada lieka asilu.

Ir kiekviena visuomenės tragedija baigiasi komedija – tą dar dėdė Karlas Marksas rašė. O jis žinojo, ką sako – dabar atėjo jo naujųjų bendražygių laikai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-02-16 21:39

O kodel neparduoti Landzbergio klanui,visvienai knysa prota pats auksciausias kupriukas.Maniau siemet jau neuzlips i signataru balkoneli,blia vos nesuspardziau,prisiminiau,kad tai tik telikas.Viespatie auksciausias,uz ka?

ah1 > Raigardui       2020-02-15 15:30

Nu jo.  Akių muilinimas pliurpalais ir kalpokinimas pažinaus proto. Pažinus protas sako kad valstybės nepriklausomybė tai savi pinigai - nėra valstybės pinigų nėra nepriklausomybės. Lietuvos nepriklausomybę panaikino butkevičiniai ir prezidentė Grybauskaitė įvesdami eurą, prieš tai išnaikinę bedarbius lietuvius emigracija, kad nebūtų bedarbių ir galėtų įsivest eurą, ir toliau valdantieji gyventų “komunizme” kaip gyveno TSRS laikais kai duodavo pinigų TSRS tiek kiek reikia, dabar pinigus duoda ES -a.

ah1       2020-02-15 15:15

Tai va pagal Vikipediją Karlas Marksas rabino Mordoxajaus sūnus. Rabino. Na ir kas tas rabinas pagal Vikipediją?. “Этот титул не записан в Торе, но записан в Танахе[источник не указан 81 день]. Таргум Онкелоса в таких конструкциях, как «тысяченачальники» и «стоначальники» (например, в Исх. 18:21) переводит на арамейский с иврита שרי (сарей, «…-начальники») как רבני (рабаней).”

Raigerdas       2020-02-15 15:09

Raigerdo patarimai: 1. Kuo greičiau lietuviai nustos vartoti “Nepriklausomybę” kaip narkotiką arba kaip “šventą karvę”, nors karvė duoda konkrečią realią naudą žmonėms, tai reiškia tai yra daugiau kaip narkotikas arba saviapgaulė,tuo greičiau jie pradės matyti realiai egzistuojančias problemas ir jų priežastis.
              2. Kuo greičiau jie nustos absoliutizuoti “laisvės” sąvoka, spekuliuoti ir manipuliuoti ja, tuo greičiau ateis noras matyti ir aiškintis priežastis, jų pasekmes ir padaryti teisingas išvadas, kur baigiasi laisvės ribos, ir kur prasideda beribė fantazija, kad laisvė ribų neturi. 
              3. Kuo greičiau lietuviai supras, kad LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖ YRA LAIKINA PERGALĖ  IR YRA LAIKINAS REIŠKINYS IR JIS TOKIU IŠLIKS VISĄ TĄ LAIKOTARPĮ, KOL IŠLIKS RUSIJA KAIP PRIEŠAS, KURIS JAU NE VIENĄ ŠIMTĄ METŲ SIEKIA UŽKARIAUTI ŠITĄ TERITORIJĄ, tuo greičiau tautiečiai pradės kreipti dėmesį į ekonomikos galimybių išvystymą. Ekonomikos neįmanoma išvystyti be kultūros kėlimo, o kultūros neįmanoma pakelti be Švietimo sistemos kokybės kėlimo. Ir tik kultūros kėlimas sumažins Rusijos norą užgrobti tą teritoriją, nes negalės valdyti tos šalies gyventojų. Kur yra aukštesnė kultūra, ten mažiau yra išdavikų, niekšų ir kitokių vidaus priešų, kurių rankomis ir yra sužlugdoma pati valstybė. Žemesnio sąmoningumo žmonės niekada negali valdyti aukštesnio sąmoningumo žmonių, nes jie gali juos tik fiziškai sunaikinti,- tą jau tautiečiai galėjo įsitikinti po komunistinio Lietuvos valdymo. Didžiausia Lietuvos pergalė - tai išsivadavimas nuo komunistinio valdymo, bet fašistiniai valdymo metodai Lietuvoje dar egzistuoja ir viso to pasekmė yra skurdas ir visuomenės išskaidymas į labai turtingus ir vargšus.   
                    4.Patys pavojingiausi tautos priešai yra ne išorėje, o jos viduje, ir jeigu tauta šito nesuvokia, tai šitie parazitai ir suėdą pačią tautą, kaip vėžinės ląstelės. Tauta, kuri nesuvokia, kam jai reikalingas TEISINGUMAS, negali žengti koja kojon su laiku ir yra pasmergta kentėti nuo savo tautoje išaugintų niekšų, kurių yra mažuma, bet jie gali suėsti visus savo tautos didvyrius plojant arba tyliai pritariant visai tautai, kaip tai buvo Lietuvos istorijoje iki klaidingai įvardinamos 2-ojo Pasaulinio karo pradžios.
                    5.Tauta, nenorinti gyventi su tiesa, nenorinti aiškintis, kur yra tiesa, ir pasitenkinanti pusiau tiesa, pusiau melu yra pasmerkta tapti antraeilių ir nereikšmingų, arba menkai besivystančių tautų objektu, ir ji pradeda stimuliuti grobuoniškai nusiteikusių valstybių apetitą
kaip lengvai pasiekiama grobį arba sudomina kaip galimos aukos objektas. Tiesa yra tampriai susijusi su tos tautos lyderiais arba vedliais, jų etika ir morale, iš kurių pagrindinis dalykas yra jų požiūris į tiesą, kaip į patį pagrindinį šviesos ir protingumo šaltinį, arba niekada neužgęstančią pažinimo ugnį, kuri sušildo, pašviečia kelią ir padaro žmones tauriais, kilmingais ir protingais žmonėmis. Visa tai yra nukreipta prieš K.Markso kartais pamišimu pasižyminčius teiginius.

ah1       2020-02-15 15:00

pagal Bibliją tai yra dvi žmonių rūšys nefilinai (f/d - nedalomi, neklonuojami) ir klonai, padaryti VIEŠPATIES rytuose kur gyvatė žeme šliaužioja - tai Gruzijos, Derbento, Kinų ir Korėjos siena pagal Bibliją ir žemėlapius net neabejoju.  Neklonuoti ir klonuoti.  Klonuotieji ir klonuojami valdomi programomis - pliurpalais visokiausiais prieš tai juos izoliuojant nuo gamtos ir gamtos dėsnių pažinimo dykumoje ar betono džiunglėse. O tie kur gyvena gamtoje,su gamta, pagal gamtos dėsnius, neklonuoti, neklonuojami tie pliurpalams netiki nors tu ką... Trumpai tai puiki knyga Biblija o sintezėje su stebuklinga stabatikių/akmentikių lietuvių kalba atsiveria durys suvokimui.

Raigerdas       2020-02-15 13:21

Be abejo, Algimantas Rusteika yra nepaprastai talentingas žmogus, tačiau ateina laikas, kada reikia koncentruotis į svarbiausius Lietuvai dalykus, arba mes čia išnyksime besvarstydami apie Marksą. Pirmiausia, reikėtų išsiaiškinti bent jau tą reiškinį, kad šituos mokesčius mes mokame pagal K. Markso idėją, t.y. Marksas valdžios yra naudojamas kiekvieną dieną. Antra, šitie jau visiškai baigiantys nukvakti tautiečiai, kurie įsivaizduoja,kad internete ir yra visos žinios, net nesugeba suprasti, ką pasakė Vydūnas apie tą patį Marksą. Kodėl taip yra? Manau, kad tai yra susiję su mūsų gana tobula kalba, kurioje yra daug ŽINOJIMO nuo senų senovės. Reikia žinoti savo tautos problemą - tai AROGANCIJA. Šita AROGANCIJA neleido mūsų tautai išsivystyti iki stiprios ir galingos tautos lygio. Kodėl? Pirma, lietuviai, skirtingai nei rusai, nesugeba susivienyti ir suvienyti kitas tautas vienam bendram tikslui. Ir pirmoji kliūtis tame yra AROGANCIJA. Apie lietuvių AROGANCIJĄ galite paskaityti XVI a. diplomatų šaltiniuose, kurie privalėjo organizuoti tos ar anos valstybės vadovavimo ypatybes. Netikite manimi, kad tai išliko iki pat šiandien? Štai jums konkretūs pavyzdžiai. Jūs girdėjote apie ŠAUNŲ BVP augimą. Ir Lietuva visur kiša tą BVP augimą. Tik jie būdami labai AROGANTIŠKI, net nenutuokia, kadangi patys dėl savo AROGANCIJOS nesugeba išsiaiškinti, kas yra tas BVP, kad Briuselis, tai ne Maskva, ir jis paglostys už tą AROGANCIJĄ arba NORĄ PASIRODYTI, KOKIE MES ŠAUNŪS, ir perves Lietuvą iš paramos gavėjų ir paramos davėjus, kadangi BVP jūsų tai auga. Ir dėl šitų AROGANTIŠKŲ KVAILIŲ Lietuva neteks 4 milijardų. Kas atsakys? Tokių nebus, nes AROGANCIJA neleidžia pripažinti savo PASIPŪTIMO, NORO IŠKIŠTI IR PARODYTI PADĖTĮ GERESNE, NEI JI YRA IŠ TIKRŲJŲ, o svarbiausia, reikia nuslėpti tą faktą, kad tas PASIPŪTĖLIŠKAS KVAILUMAS kainuoja miljardus eurų.  Ką daro protingesni už mus estai, lenkai ir netgi latviai? Jie žiūri į akcizus ir mokesčius, ir kontroliuoja, kad tas BVP augtų kuo lėtesniais tempais.  Būdami racionalesni, jie išmoko skaičiuoti, tuo tarpu lietuviai matematikos naudą ignoruoja, nes AROGANCIJA neleidžia pažiūrėti TIESAI Į AKIS. Antra bėda, susijusi su Arogancija, tai mūsų filosofų ir humanitarinių mokslininkų žvilgsniai prikaustyti prie vokiečių klasikinės filosofijos ir marksizmo. Ir čia neapsieinama be Kanto, Hegelio, Ničės ir kitų filosofų. Lietuviai net nesupranta, kad keletas Kanto darbų numarino pačią filosofiją. Ir tai yra jo TIKROVĖS PAŽINIMO NEGALIMUMAS PROTU. Kantas čia prasišovė ir padarė žalą pačiai filosofijai. TIKROVĖS PAŽINIMAS PROTU YRA APRIBOTAS TIK LAIKE. TUO MOMENTU ĮMANOMA PAŽINTI TIK TIEK IR VISKAS, BET PATS PROTAS JOKIŲ RIBŲ MATERIALAUS PAŽINIMO SRITYJE JOKIŲ RIBŲ NETURI. TODĖL PASAULIS YRA PAŽINUS, TIK TAI PRIKLAUSO NUO LAIKMEČIO IR PAŽINIMO INSTRUMENTŲ KOKYBĖS, KURIUOS NAUDOJA ŽMOGUS PASAULIO PAŽINIMUI. Ir šitie lietuviai atmeta savo tautos šaltinius, kaip nereikalingus, t.y. būtent tuos, kuriuos galimai sukūrė ir mūsų protėviai, o būtent VEDOS. Iš VEDŲ mokėsi visos religijos, visos pasaulio išsivysčiusios šalys, išskyrus nupušusius lietuvius dėl AROGANCIJOS, nes jie VEDŲ IŠMINTĮ PAKEITĖ AROGANCIJA. Tuo tarpu kieniečiai nespjovė į VEDAS, kaip lietuviai, todėl jie turi antrą pasaulyje ekonomiką. Be Vedų jūs nesuprasite VYDŪNO. Ką pasakė Vydūnas apie Marksą, skaitykite žemesniame mano komentare.

Raigerdas       2020-02-15 13:17

Ir taip, aš prieš pusmetį rašiau viename komentare prie Algimanto Rusteikos straipsnio apie tai, kad Vydūnas pabrėžė, kad K.Marksas neteisingai suskirstė visuomenę į dvi klases: engėjus ir engiamuosius. Ir Vydūnas gana detaliai aprašė iš kokių luomų yra sudaryta mūsų visuomenė. Taigi, K. Marksas, kuris klaidingai pateikė visuomenės paskirstymą į dvi klases, buvo panaudotas komunistų, socialistų visame pasaulyje, o Vydūno idėja išlieka nežinoma netgi mūsų tautoje, o politikai net nesigilina, ką jis pasakė, nes jie save laiko PROTINGESNIAIS UŽ VYDŪNĄ. Klaikus AROGANTIŠKUMAS IR ČIA MŪSŲ LAUKIA TIKRA PRAPULTIS, nes dėl savo AROGANCIJOS šitie politiniai padarai nesugeba mokytis. Yra tik viena kategorija žmonių, kurie nesugeba mokytis - tai BEPROČIAI. Štai ir mūsų nemokšos politikai sukūrė BEPROTIŠKĄ TAUTOS SUSINAIKINIMO SISTEMĄ IR JIE DABAR GAUNA UŽ TAI IŠ TAUTOS PINIGUS IR KIEKVIENĄ DIENĄ DIRBA, KAD ŠITA TAUTOS SUSINAIKINIMO SISTEMA SĖKMINGAI VEIKTŲ IR REIKALAS BŪTŲ UŽBAIGTAS. Lietuva pasižymi dideliu savižudžiu skaičiumi, bet kad būtų taip sėkmingai vykdomas visos tautos išnykimas, tai čia Lietuva pirmauja visame pasaulyje, lenktyniaudama tik su Sirija, kur vyksta karas. Bet sirai turi privalumą prieš lietuvius, nes jiems suteikiamas bėglių statusas, lietuviai tokio statuso neturi. Lietuvos politikai niekada neprisipažins, kad emigracijos ir skurdo priežastis yra politinis ir ekonominis nemokšiškumas. Neprisipažins ir VU ir kiti universitetai, kad jie maitina studentus pasenusiomis ir dabartinį laikmetį neatitikančiomis žiniomis humanitarinių mokslų srityje. Neprisipažins ir Švietimo ministerija, kad tos reformos yra antraeiliai ir trečiaeiliai dalykai, bet svarbiausio dalyko jie nesupranta, tai mokymosi kokybė, nes tai yra būtent tai, kad nei mokytojai, nei dėstytojai nežino, kokie yra mokymosi barjerai, ir kaip juos įveikus, galima pakeisti ir sunaikinti tą esamą AROGANCIJOS KULTĄ ir kaip jo pasekmę pusiauišsilavinimą visoje šalyje.  Niekas nemoko politikų, tiksliau jie patys šito nenori mokytis, nes turi VU diplomą, kuris yra įrodymas, kad jis jau viską moka, ir dabar jis turi pilną teisę tapti AROGANTIŠKA POLITINE ŽVAIGŽDE ir žiūrėti į tą kvailą visuomenę taip, kaip jam šauna į jo kvailą, bet VU diplomu užanspauduotą galvą. Rusija tiek amžių sprendė kaip užkariauti tą Lietuvą ir pasiimti tuos Baltijos jūros krantus, o čia pasirodo, net užkariauti nereikia, duok nemokšoms valdžią ir ta vietinė nemokšų valdžia padarys daugiau žalos su tauta, nei didžiulės armijos. Pažiūrėkite, kas čia sudėtingo yra pas Vydūną, bet mūsų nemokšos politikai išradinės geriau dviratį, bet ką sakė Vydūnas jie net nebandys išsiaiškinti, nes dėl savo žemo sąmoningumo lygio ir dėl savo egoistinių polinkių, ir dėl priimtos tautoje AROGANCIJOS “normos” jie yra nepajėgūs suprasti, apie ką čia kalba Vydūnas:“Gamtos mokslas seniai yra supratęs, kad visi pasaulio įvykiai yra nustatyti. Visuma nėra chaosas, nėra mišinys, bet gerai sudorotas kosmus (puošias). Ir menkiausias dalykas pagrinduotas tikromis sąlygomis ir tikrais galimumais. Kas yra, tat būva veikiant tikriems pradams, ar tai būtų pagrindai arba priežastys!
Sakoma, visą visumą ir jos turinį valdą įstatymai. Tie įstatymai nėra niekaip iš gyvenimo pašalinami. Jie veikia visur ir visame. O kad apie tai niekas ir nežinotų, vis dėlto jie veiktų. Taip ir žmogaus amžius yra laikomas įstatymų. Jiems valdant, žmogus užgimė, jais jis gyvena; jiems valdant, jis ir miršta. Iš tų įstatymų galios niekas negali išeiti. Lieka tik eiti su jais”. Taigi, apibendrinkime: ko nenori daryti politikai? Vydūnas sako apie gamtos įstatymus ir apie tai , kad “lieka tik eiti su jais”, o ne prieš juos su savo sukvailėjusiu proteliu ir žema morale, atitinkamai ir žemu sąmoningumu. Ir kol tauta nepasiryš paklusti GAMTOS DĖSNIAMS ARBA ĮSTATYMAMS, KAIP RAŠO VYDŪNAS, tol mes eisime savisusinaikinimo keliu su iškelta EGOIZMO IR AROGANCIJOS VĖLIAVA IR NETGI SU ŠŪKSNIAIS: “TEGYVUOJA BVP AUGIMAS IR K. MARKSO SUGALVOTI MOKESČIAI, PIRMYN TAUTIEČIAI Į LAISVOS RINKOS ROJŲ”. Košė galvoje ir košė valstybės valdyme, nes čia viskas paklūsta tik keletos IDIOTŲ SUBJEKTYVIAI NUOMONEI ARBA JŲ ĮGAIDOMS. Iš valstybinių isntitucijų ateina NEPAGARBA IŠMINČIAI, NEPAGARBA PAŽANGIEMS DALYKAMS, NEPAGARBA TIESAI, O VIETOJE JOS PAGARBA MELUI, MANIPULIACIJOMS IR SUKČIAVIMAMS. Vydūno “žmoniškumui” vietos mūsų valstybėje nėra, nes vietoje to, koks nors Skrybėlius valstybinėje institucijoje šaukia ALISAI: “Vietų nėra, vietų nėra”,- nors vietų yra sočiai. Bet jis išmokytas daryti viską atvirkščiai - daryti blogiau, blogiau, blogiau, blogiau.

ah1       2020-02-15 12:28

kažin kodėl Karlas Marksas,o ne Karlas Mordohajus? Tėvas tai Mordoxajus…to “Markso”... “Labas rytas teta Xaja, linkėjimus sunčia Mmardoxaja…. Mordaoxaja iš  Šanxaja” - ir vėl dainoje sudėta tai kas sudėta. O dar jei pridėtume karūnos virusą, o karūnos laikomos ant galvos, Biblijinę gyvatę žeme šliaužiojančią ir vizualiai žemėlapyje atitinkančią kinų sieną, Bibliję JAHVĖS/VIEŠPATS triūsą rytuose, tai ir gautume tą ką gautume… Tai va ne Marksiszmas o Mordaxajizmas, jokio Markso nebuvo - Marksas nebuvo pagimdytas, pagimdytas buvo Mardoxajus nuo tėvo Mardoxajaus.  Tiesa Jus išlaisvins - sakė Jėzus Biblijoje.  Ir tada gaunasi ne Marksizmas o Mardoxajizmas.

Pagarba aut.       2020-02-15 12:19

Saunu!Aciu.Visada malonu skaityti Jusu str.

Prašalietis       2020-02-15 8:29

“dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu”..... Straipsnelio autorius apie “tikrų tautinių patriotų iškovoto ir išlaisvinto iš komunistinės rusiškos okupacijos”,antimarksistinio ir visokio kitokio anti…, šiandieninį“tautiškai patriotinį” lansberginio durnių laivą vairuojančių įgulų ir jas aptarnaujančių struktūrų  “daromus vakarietiškai civilizuotus chodus visų šio laivo keleivių labui”, rašo “nelabai džiaugsmingus”, bet tur būt teisingus vertinimus…. Tik straipsnelio autorius savo negatyvio jausmo pademonstravimui ir, siekdamas galimiems skaitytojams"būti įtikinamesniu”, neapsieina be 30 metų  visiems šio laivo “patriotiniams” keleiviams visas blogybes paaiškinančio “patriotinio argumento”- dėl visų buvusių, esamų ir būsimų blogybių yra “kaltas” Marksas, komunistai, komunizmas,socializmas ir t.t…. Nes pseudo valstybinių durnių laivų “intelektualiniams” keleiviams, tik vadinant ar įsivaizduojant vieni kitus Markso “bendražygiais, komunistais, komunarais…”, visus 30 “nepriklausomybės nuo rusiško okupacinio komunizmo” ir sveiko proto metų, gaunasi “kelti” į viešumą tautines blogybes ir “patriotiškai pliekti” jų tautinius autorius… Aprašiusį savo knygose kapitalistinės visuomenės funkcionavimo mechanizmus, kritikavusį šią išnaudotojišką santvarką dėdulės Markso ir jo komunizmo nesibaigiantis kaltinimas, pasikeitus politinei konjunktūrai, gali išnykti ir kaltinimai “tautinių patriotų patriotiškai” gali būti pavaryti išnaudotojų, rusiškų, lenkiškų ir visokių kitokių buvusių ir būsimų“okupantų” adresu. Tokie nesibaigiantys kaltinimai vieni kitiems yra įmanomi tik nesibaigiančių priešrevoliucinių ir revoliucijų būsenose egzistuojančiuose pseudo valstybinių darinių čiabuvių galvose. Kas ir vyksta su dėdulės Markso"pagalba”, ar be dėdulės Markso pagalbos,jau šimtus metų” besicivilizuojančiose” teritorijose, Lietuvoje -“civilizuočiau”, Ukrainoje -“mažiau civilizuotai”....

Komedija ar tragedija?       2020-02-15 8:12

Viskas praeis,nes viskas po saule tik migla,ne sniegas,ne lietus,tik migla.Kai klerkai nesuskaito iki 10,nieko keisto.Patarėjai tokio lygio,kad rimtas direktorius vadybininkais nepriimtų,bet man keista,kad išsilavinusi prezidentienė nesusivokė,negi ir ji susirgo žvaigždės liga? Va dabar Pranskietis būtų teisus su GĖDA šūksniu.Kur nepažvelgsi,tookios nesąmonės,kad nė nežinai ką galvoti.Baisu pasakyti,bet:koks vadovas,tokia ir komanda,tai ypač tinka LRT,kurioje pinigai ne naudojami visuomenei aiškinti ir informuoti,pinigai įsisavinami.Kaip privatizacija tapo prichvatizacija.

Ramiros       2020-02-15 5:59

Nesimato to medingėnų kloikos štazio. Negi pramiegojo. Bet gerai, neužteršė kol kas straipsnio….

Al. Juozui       2020-02-15 2:22

Na ir kas tam Jauniškio rašiny gali mums nepatikti? Viskas teisinga. Nebent tik tas, kad teatralai pagaliau pamatė, kad ir jie valdžiai yra runkeliai, ne tik tas išvažiavęs milijonas ir dar vienas besiruošiantis. Vaidinimas juk vertingas ne tuo, kad geriečiai lieka gyvi. O tuo, kad padeda žiūrovams nusikratyti luobą nuo akių. Šis vaidinimas tai ir padarė. Ir laureatė puikiai atliko savo vaidmenį. Jai nėra dėl ko nors grąžyti rankas. Žiūrovai ir pamatė tai, ką ir turėjo pamatyti. Kad visi vaidina netikrą spektaklį, ir Lietuva paversta Potiomkino kaimu.

As dezes klausytoja       2020-02-15 1:01

laukiu reklamos is atatinkamu istaigu ‘‘mes jau pasodinom i tam tikra vieta masiuli su dezute’‘

Taikliai       2020-02-15 0:26

Į dešimtuką. // Už krūmų mėgstantys slėptis policijos patruliai ant automobilio užsiklijuoja lipdukus, kad neima kyšių, kad turi saugoti, ginti ir t.t. Štai nenori atsilikti ir FNTT - pasirūpino savo pareigūnais, kad namie pažiūrėję LRT, bent teoriškai žinotų, kas ir kaip. Netyčia kas nors ir paklausti gali…  Prezidentė per tą patį televizorių atvirai prisipažįsta lankiusi KGB mokyklą, bet visi apsimeta, kad nematė... O VSD tuo tarpu Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime skaito Anderseno pasakėles… Senais laikais baudžiauninkams, paimtiems į kariuomenę ir neskiriantiems kairės nuo dešinės - rišdavo prie vienos rankos šiaudų, prie kitos šieno, ir vietoje “dešinėn” ar “kairėn” komanduodavo “šienas” arba “šiaudai”. Arba kaip pradinukams į mokyklą mama iš vakaro sudeda knygas ir sąsiuvinius. Tiesiog matyt dabar tokio lygio visas tarnybas turime ir tokiu lygiu jų yra tvarkomi visi valstybiniai reikalai. Aukštu pradinukų lygiu. Kad tik užtektų kompetencijos nesimaišyti po kojomis elitui, kuris visą potencialą ir energiją yra sutelkęs sklandžiam ir greitam europinių lėšų įsisavinimui bei teisingam viešųjų pirkimų vykdymui.

įsižeidusiems "didvyriū" actovams       2020-02-15 0:16

Vaidas Jauniškis.
straipsnis
:
“Karūnos virusas”
.
To autoriaus meile valdžiukei tikrai neapkaltinsi, bet brangiemslietuvosžmonėms irgi nepatiks.

rename       2020-02-14 23:48

Tai ne farsas.
Tai faršas.
Malta dvėseliena su malto šūdo įdaru.

ah1       2020-02-14 23:15

skaitmeninis fašizmas nebus komedija.

aktyvus balsuotojas       2020-02-14 23:06

Nuo durnumo vaistų nėra? Reiške mias nepagydomi, reiške - mias nepakaltinami!
Tai va pons Rusteika- daugiau negrūmokite mums, brangiemslietuvosžmonėms.
Ligonius reike ušjausti, o ne kaltinti. Mias esame neygalūs, todėl mums viskas atlejstina. Ir dar lengvatos priklauso. Nes mias Didvyriū Tauta.
Niaygaliū!


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Dienos aktualija: tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Nacionalinis susivienijimas ragina Vyriausybę grąžinti „Miško brolių“ draugijai jos būstinę

Maldos akcija už šeimą: Nelaisvė prasideda dvasine okupacija. Kaip įgyti imunitetą ideologijai? Kard. Sigitą Tamkevičių kalbina Audrius Globys

Verta prisiminti. Česlovas Iškauskas. Pokario kovos: Lietuvos katalikų laiškas Popiežiui

Rasti ir atpažinti 11-os partizanų ir jų rėmėjų palaikai

Kvietimas: Nacionalinis susivienijimas. Neleiskime ištrinti Vasario 16-osios iš Tautos atminties!

Raimondas Navickas. Kodėl jie to nedaro, kodėl laukia Stambulo konvencijos? arba Demagogijos anatomija

Andrius Švarplys. Spręskite patys, arba Kaip užbaigsite „Jeigu akademikų samprotavimai neatitinka šiuolaikinės politinės tikrovės, tuo blogiau…“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.