Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Dar niekas neprasidėjo ir niekas nesibaigia – viskas kol kas yra galimybė

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 28 d. 20:26

21     

    

Algimantas Rusteika. Dar niekas neprasidėjo ir niekas nesibaigia – viskas kol kas yra galimybė

Vaje, koks negeras tas V.Vasiliauskas: moralė – ne šio pasaulio dimensija! Ir visi tik tūžta, tik kilniai piktinasi ir dar visaip kitaip nerimauja, aimanos tik kyla iki dangaus!

O juk žmogus pasakė teisybę, ir tiek – jų pasaulyje, kuris baigia tapti visuotinybe, taip ir yra. Vaikai mato, kad jei gyvensi taip, kaip mokoma, būsi nevykėlis ir pajuokos objektas, kad dauguma pamokslaujančių suaugusiųjų patys taip net nemano elgtis.

Suaugusieji, visą gyvenimą sunkiai dirbę ir mokėję visus mokesčius visoms valdžioms, mato, kaip sukčiai, nieko niekam nemokantys atvažiuoja su blizgia mašina, kurios dorai dirbęs žmogus neužsidirbtų per visą gyvenimą. Ir žiūri į juos iš aukšto kaip į kirmėles.

Įsijungia žmogelis dėžę ir pamato, kaip jie mums meluoja ir perša sau naudingas nuomones, kaip renkamasi tik iš tų, kuriuos mums jie parinko. Išeina darban ir pamato pasaulį, kur vienaip galvojama, kitaip kalbama, trečiaip daroma, o nepatenkintas gauna baudos minučių.

Tai geriausia dirva antivalstybinėms nuotaikoms. Žmogus turi prigimtinį teisingumo jausmą, kuris yra genuose ir nieko bendro neturi su pavydu ar priešiška propaganda. Pati didžiausia grėsmė valstybingumui yra masinį nusivylimą skatinanti, savanaudiška, nepakeičiama ir žmonėms abejinga valdžia.

Ir kas baisiausia, kad daugumai tai patinka ir su džiaugsmu paklūstama nugalėtojui. Ir norima susitapatinti su jėga, kuri juos ir toliau niekins, išjungus kameras po demagogiškų kalbų žemins ir jų vardu juos pačius ir jų valstybę žlugdys. O tuos, kurie nori tikrumo, prikalsim ir pasityčiosim.

Tai šiltadaržio narkomanai. Viename kampe patenkinti ir reikalaujantys kasdienės propagandos dozės, kad tik liktų palaimingoje iliuzijų būsenoje. Kitame – nepatenkinti, ištroškę eilinio sąmokslų teorijos bambalio, patvirtinančio jų primityvius ir piktus įsitikinimus.

Viduryje – abejinga pelkė, lėtai leidžianti sieros vandenilio burbulus, mintanti reklamomis, mąstymo greitmaisčiu ir sveikuoliškomis masinių isterijų salotomis. Tie, kuriems viskas, kas tikra, yra pavojinga, svetima ir kelia įtarimus.

Jie nuo visko nori pabėgti. Jie nuo visko nori pasislėpti. Jie nieko nenori daryti ir nenori jokių permainų – tegu kas nors kitas ateina ir viską, ką reikia, padaro, o mes dar pažiūrėsim, ar mums tas patiks. Duokit duonos, žaidimų ir tegu po mūsų nors tvanas.

Deja, tokia yra dauguma, o dauguma ir yra demokratija. Nors iškilių asmenybių ir dvasios aristokratijos ilgesys ir supratimas išliko, bet jis nesunkiai suvaldomas visuotinėmis manipuliacijomis ir nukreipiamas kur reikia. Tokia pabaigos ideologija ir praktika.

Kada turguje apgauna, supranti parėjęs namo. Viskas, kas svarbiausia, suprantama po laiko. Kalbančių tiesą niekas nemėgsta, o kai tiesa paaiškėja – jų niekas nebeprisimena. Dar niekas neprasidėjo ir niekas nesibaigia, viskas kol kas yra galimybė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ubagui komiteto jaunesn. jefreitoriui       2019-05-1 22:05

nueik žąsų prie Lašnos palesint svieto nejuokinęs, ubage

stasys        2019-04-30 21:12

Ubago sindromas Algimantai Jums teršia protą ir reikalauja savo eilinės narkotinės dozės ..Kodėl kaimyno mašina nauja o tavo ne ?..kodėl politikas gyvena geriau nei ji renkantis piliečiai ? Ar čia teisingumas ..jei valdžios atstovas kiek prakutęs nutaria kad Jis jau ne ubagas ir jo pareiga į darbą važiuoti su nauja mašina , o ne oranžiniu dviračiu . Atsakymas kaip visada čia pat po nosimi ..Jei negerbi valdžios kaip tokios nelieka prasmės klausti ..kodėl papuolę į Seimą žmonės tampa kitokie nuo buvusios daugumos ,. Negali priversti žmogaus tarnauti savo atžvilgiu rodomai nuolatinei nepagarbai ..toks žmogus ar viską meta ir išeina šuniui šėko pjauti arba tampa savu interesu centru ..apie kuri jau sukasi kiti kuriems reikia.  Nori pokyčiu ? keisk savo požiūrį ir siusk šėko pjauti tuos kurie tau ‘dakina’ ..tai ir yra ta kompanija kurios dėka maitinasi drakono (sistemos) dantys ..

Raigerdas        2019-04-30 14:33

Įdomus reiškinys, tik kodėl jo niekas nenagrinėja? Štai faktai.  Kas mokėsi sovietmečiu, tai tie puikiai prisimena, kad knygutėse apie komunistų partiją ar apie 1917 m. spalio revoliuciją buvo tvirtinama, kad TIKROJI ISTORIJA PRASIDĖJO TIK NUO 1917 metų. Iki 1917 metų tai nebuvo istorija arba nieko verta žmogaus išnaudojimo istorija apie vergus ir vergvaldžius. Ir štai dabar 2019 metai ir rytoj bus gegužės 1-oji. Kas gali paaiškinti tokį įdomų reiškinį, kai žmogus, nebūdamas bolševiku, o būdamas kataliku, daro lygiai tą patį, ką ir darė bolševikai. Štai, ką jis tvirtina:“Kiekviena 2019-04-30 7:58
tauta ir valstybe turejo pereiti pagonybes laikotarpi.Anksciau ar veliau ateina supratimas, kad dieviskumas ir Dievas yra ne medyje ir ne akmenyje”. Taigi, ankstesnis pagonių tikėjimas yra atsilikęs, o štai krikščionybė jau yra tas tikrasis tikėjimas. Pirmiausia, šitas tikėjimas negimė Lietuvoje. Jis gimė Romos Imperijoje. Ir tas tikėjimas yra tampriai susijęs su tuo metu egzistavusia Romos Imperijoje aplinka. Romos Imperijoje buvo tikima į Dzeusą, į Herą ir kitus Dievus. Žmona galėjo tikėti į Herą, o vyras į Dzeusą. Heraklis, pagal tuometinius mitus buvo Dzeuso sūnus, t.y. Dievo sūnus. Egipte buvo panašiai ir todėl atskirose karalystėse buvo tikima į atskirus Dievus. Tai vedė į susiskaldymą ir netgi karus. Vienas Dievas suvienijo daugelį susiskaidžiusių pagal tikėjimą į tą ar aną Dievą grupių, tame tarpe ir žydų tautą, nors daugybė jų išliko ištikimi judaizmui. Įvertinant to meto įvykius Romos Imperijoje, tai buvo pažangu, atsiradus krikščionybei. Ir vardan to, kad nežlugtų Romos Imperija, katalikybė buvo įteisinta. Bet prie ko čia Lietuva? Lietuvių tikėjimo šaknys niekaip nėra susijusios su tikėjimais Romos Imperijoje. Lietuvių tikėjimo šaknys yra VEDOSE. Štai vienas iš Dievų Indra (skr. इन्द्र = Indra-) – vedų religijos, hinduizmo dievas, žinomas ir budizme. Vedose vaizduojamas galingu audros, perkūno, karo dievu. Pats populiariausias ir antropomorfiškiausias iš vedizmo dievų. Taigi, tai tas pats Perkūnas, slavų tikėjime - Perun. Iš VEDŲ gimė įvairios filosofijos ir naujos religijos, tokios kaip hinduizmas, budizmas, daosizmas ir kt. O lietuvių religija buvo nuslopinta, todėl ji nesivystė, nes savo žemėje ji tapo diskriminuojama ir buvo stengiamasi ją sunaikinti. Tu kalbi apie krikščionybę, tačiau be Egipto Mirusiųjų knygos jos atsiradimas yra neįmanomas. VEDOS turi apie 10 000 metų istoriją, o krikščionybė tik 2000 metų. Krikščionybė yra tik grynai tikėjimui skirta religija, o mūsų baltų tikėjimą jau galima pagrįsti ir moksliniais atradimais.

Raigerdas        2019-04-30 14:32

Taigi, moksliniai atradimai XXI amžiuje tik patvirtino tai, kas buvo žinoma lietuvių religijoje ir tai pavaizduota jos ženkluose. Lietuviška pagonybė yra daug sveikesnė dvasinės sveikatos atžvilgiu ir jeigu sąžiningai dalyvauti apeigose ir visose šventėse, tai jokia depresija tokio žmogaus neištiks, kadangi jis kontaktuoja su gamta, o ne sėdi vienas pats su savimi. Dvasinės sveikatos garantas yra kontaktas su gamta, jos pajautimas, meilė jai, bendravimas, šokiai, apeigos linksmumas, ir netgi pirtelė, - visa tai sudaro labai pilnavertį gyvenimą žmonių bendrijoje. Girtis, kad mano tikėjimas yra geresnis, nei tavo, tai čia tas pats, kaip ir įrodinėti, kad žalia spalva yra geresnė nei raudona. Neįmanoma moksliškai įrodyti, kad Heraklis buvo Dzeuso sūnus, kaip ir neįmanoma įrodyti, kad Kristus yra Dievo sūnus, todėl visa tai reikia palikti tik TIKĖJIMO SFERAI. Jeigu žmogus neskiria TIKĖJIMO nuo MOKSLO, tai tada jau čia yra dvasinės nesveikatos požymis. Niekas negali priekaištauti žmogui dėl jo tikėjimo, nes tai yra jo asmeninis reikalas. Aš neturiu teisės priekaištauti budistui, jeigu jis tiki į Budą. Lygiai taip pat aš neturiu teisės priekaištauti krikščioniui dėl jo tikėjimo į Kristų, nors jo palyginimai ir išmintis, be abejo, priklauso religinės filosofijos sričiai, ir kai kurie gali būti moksliškai pagrįsti, bet niekas tuo neužsiima. Ir tai vyksta dėl supriešinimo religijos su mokslu. Nors logiškai pamąsčius mums reikalinga tiek mokslinė tiek religinė išmintis, ir daugybė žmonių tuo naudojasi. Vien vadovaujantis krikščioniškais pagrindais niekada niekas jokios civilizacijos nesukūrė ir nesukurs, nes tai praktiškai yra neįmanomas dalykas. Todėl laikas pagaliau pradėti kalbėti, kad mes, kaip žmonės, naudojame savo gyvenime ir mokslinę, ir tautinę, ir įvairių religijų paliktą mums išmintį. Ir už tai dėkokime mūsų protėviams, nes dėka šitų žinių mes galime išlikti kaip tauta. O jeigu mes pradėsime vienas į kitą  badyti pirštais dėl tikėjimo, tai mūsų tautos ateitis garantuota istorijos šiukšlyne, kaip tai įvyko su Romos Imperija, kurioje buvo niekinami ir viešai žudomi krikščionis.

> Kiekviena       2019-04-30 8:32

Pagonybė jau seniai praeityje, jos neatgaivinsi, todėl ir kalbėti - tuščias reikalas arba vaikų žaidimas. Šiandien turi ateiti supratimas, kad ir medis, ir akmuo, ir žmogus - to paties Dievo kūryba. Tik, skirtingai nuo medžio ir akmens, žmogus dar gavo valią ir pats pratęsti dieviškąją kūrybą. Arba gadinti, niokoti.

Kiekviena       2019-04-30 7:58

tauta ir valstybe turejo pereiti pagonybes laikotarpi.Anksciau ar veliau ateina supratimas, kad dieviskumas ir Dievas yra ne medyje ir ne akmenyje.Visi turejo subresti suprasti kas yra Dievas ir dieviskosios tiesos.

Kad       2019-04-30 7:47

ir pagiezingai, su alegorijomis, bet viskas labai, labai teisingai ir taikliai.Niera ka prideti.

> Raigerdui       2019-04-29 22:45

Yra tokia sąvoka - kolektyvinė sąmonė. Jos blokams pramušti tų 5 procentų gali būti per akis.

Misteris       2019-04-29 21:08

Lietuvai pakeisti užtektų  energingų  ir sąžiningų ŠIMTO VYRŲ ir ŠIMTO MOTERŲ ,kurie žinotų ką daro ir kokias pasekmes jų darbas sukels.

ah1       2019-04-29 19:44

melo civilizacijoje vien tik xūcpa valdo mus.

Reigardui       2019-04-29 16:31

Konstatacijos teisingos, bet jei tik gautum platesnį ruporą, matyt prasidėtu, rimtas sujudimas, ir tave tikriausiai uždarytu, tam chebra atrastu priežasčių.

Raigerdas        2019-04-29 12:07

Eilinė Algimanto Rusteikos sėkmė. Vėl jis savo skaitytojams padovanojo sveiko mąstymo dozę. Už tai jam didelis ačiū. Tuo pačiu jis palietė ir labai labai labai skaudžią vietą mūsų visuomenėje - tai dauguma, kurią dar vadina mase. Nei vienas žmogus negimė kaip masė, nes kiekvienas gimė kaip individas. Pagal prigimtį jie yra individai. Kaip tada susidaro ta dauguma, kuri tampa mase, kuria yra manipuliuojama, ir dėka kurios atsirado Hitleris, Stalinas, Pol Potas, Putinas ir kitokios ypatos? Tai įvyksta vaikystėje. Tėvai išmoko nebūti savimi, mokykla išmoko nebūti pačiu savimi ir universitetas išmoko nebūti savimi. Jų elgesys yra paprastas: jie, kaip ir buvo įpratę mokykloje nusirašinėti, kitus išmokė prisitaikyti, t.y. daryti taip, kaip daro visi. Mąstyti, kaip daro visi, kalbėti būtent šabloninėm frazėm, kaip daro visi ir pamiršti, kad žmogus privalo turėti savo individualų supratimą apie viską, kas jį supa. Šito reikia išmokti. Budistai moko stebėti, žydai taip pat moko savo vaikus stebėti ir labai palaiko juos, jeigu jie pastebi kažką tokio, ko nepastebėjo suaugęs. Lietuviai, deja, nebeturi nacionalinių tradicijų, kurios buvo. Jos buvo susijusios su pagonybe. Pagonybėje gamta ir mus supantys reiškiniai yra dievybės. O kadangi krikščionys yra skatinami nekęsti pagonių, nes žydų legendos ir mitai, kurie buvo paimti iš šumerų kultūros ir iš tų pačių egiptiečių jų yra laikomi geresni, nei mūsų tautiniai, tai šiuolaikinis lietuvis visiškai prarado tą norą stebėti. Todėl jis tapo masės dalimi. Kaimynas Petras pasakė taip, tai ir kiti kaimynai kartoja kaip beždžionės, kad yra taip, nors iš tikrųjų tai yra melas. Su žurnalistais yra panašiai, nors jie savęs nelaiko mase. Tą masę puikiai išnaudojo fašistai ir tai labai gerai pavaizdavo dramaturgas Eženas Jonesko “Raganosyje”. Ta mase puikiai pasinaudojo bolševikai, įkūrę diktatūrą ir žudę žmones prilipdydami jiems etiketes: buožė, buržujus, nacionalistas, antitarybinis elementas ir t.t. Šita mase nei viena partija taip nesinaudoja, kaip konservatoriai ir socialdemokratai. Liberalai irgi naudojasi mase. Prieš karą žydai buvo paskelbti krikščionių priešais, nes vokdavo krikščionių vaikus, kad gerti jų kraują. Ir ta masė kartojo šitą klaikų gandą ir baimino visus, kas bandė tuo suabejoti. Šitas gandas buvo Gebelso propagandos įvertintas ir paskleistas. Jau dabartiniu metu toks pusprotis provoslavas iš Rusijos, atvažiavo į Lietuvą, Lietuvos rytas apskelbė masėms, kad jis yra sektantų žinovas arba sektovedas ir prasidėjo nauja banga - sektantų paieškos ir jų diskriminacija. Į tą sektantų paiešką įsijungė daugybė katalikų, jie reikalavo jiems bausmių per konferencijas, o žurnalistai praktiškai visų laikraščių, pradedant “Lietuvos rytu”, “Respublika”, “Kauno diena”, “Vakaro žinios”, o vėliau ir delfi.lt, LRT ir daugybė mažesnių portalų gąsdino Lietuvos naujais sektantais-kraugeriais. Taigi, prasidėjo masinė psichozė, kol galų gale neišaiškėjo, kad pats sektovedas A.Dvorkinas yra trenktas, nes gydėsi psichiatrinėje ir vartojo narkotius, be to Lietuvoje jis buvo pristatytas, kaip profesorius, nors jokio mokslinio laipsnio jis neturi. Štai, ką reiškia masė. Mūsų žurnalistika yra išmokyta kalbėti MASĖS vardu:”žmonės taip galvoja”, “žmonės taip mano” ir t.t. Masės vardu gali būti diskredituotas bet koks politikas, veikėjas, rašytojas ar bet kas, kas neįtiks masių manipuliatoriams. Masių manipuliatoriai sugalvojo net tokį terminą “Piarščikas”, t.y. žmogus, dirbantis Viešųjų ryšių sferoje, nors VIEŠIEJI RYŠIAI NETURI NIEKO BENDRO SU MANIPULIAVIMU ŽMOGAUS SĄMONE. Bet yra tas niekšas, kuris sugadins bet kokį šventą dalyką. Pats Kristus buvo kaltinamas, kad jis yra Belzebubo tarnas, t.y. tarnauja Šėtonui. Klausimas iškyla labai rimtas: kas ir kada imsis mažinti tą masės kiekį ir susirūpins, kad mūsų tėvynainis būtų individu, gyventą kaip individas, spręstu, kaip individas, galvotų, kaip individas, nes tokiu jis yra nuo prigimties. Reikia pagaliau pradėti aiškintis, kas, kada ir kokiu momentu iš vaiko atima jo, kaip individui duotą Dievo dovaną, t.y. jo AŠAINĘ SĄMONĘ (pagal Vydūną), kurios dėka žmogus pradeda suvokti jį supančio pasaulio aplinką, ją pažinti, ir kuri yra nepakartojama, ir kuri yra tik vienintelis egzempliorius, net pas dvynius. Neišsiaiškinę šito dalyko, mes niekada netapsime civilizuota tauta. Masė yra masė, ir, kaip nebūtų keista, t.y. mąstanti masė, kuri gali sudalyvauti bet kokio masto nusikaltimuose, deginti, šaudyti, siųsti į Sibirą niekuo dėtus vaikus, motinas ir vyrus, ir paskiau apsimesti, kad ji tame nedalyvavo. Tai, gal pradėkime nuo to, kad atsakykime patys sau: ar jūs esate masė, ar individas? Kiek mūsų šalyje individų? 5% ar daugiau?

tiek       2019-04-29 11:24

aukščiau snapą ,šaunusis Rusteika. Taip - netinka.

Nuomone       2019-04-29 11:18

Dieve mano, tik neprileiskim Simonytes ir Nausedos prie sallies valdymo, Lietuva bus palaidota galutiniame korupcijos ir neteisybe liune

Viskas teisingai       2019-04-29 11:05

Tik skaudu, kad gyvename taip jog reikia cituoti niekso Vasiliausko zodzius.Skaitau, kad Vasiliausko morale ir sazine ne sio pasaulio dimensija yra JU ANU gyvenino norma. Tokia gyvenimo norma JIE nori pratesti kisdami Simonyte ir Nauseda.

➡ 2019-04-29 5:30        2019-04-29 10:43

Gera sentencija apie loterijos bilietuką! Kol dar neįsigijai, yra tikimybė, kad gali išlošti, o kai bilietas jau kišenėje – nieko nelaimėsi. Tai elementariausias žmonių mulkinimo variantas, kai žmogaus pasąmonėje sukuriama iliuzija savo vaizduotės pagalba siekti „teisingumo“, bandant matyti save aukso puodo šeimininku arba už tos „blizgios“ vairo.

Panašiai ir prieš rinkimus, pakiša naują „grėblį“ ir pila vandenį... koks tai puikus „gelbėtojas“. Tiek tų galimybių ($+$).

O ką?       2019-04-29 7:51

O jei taip - tik pyyst!Po pirmo turo nei madam,nei džentelmeno a la Adamkus?Nesvarbu,kas II ture,o jei taip - prezidentas Juozaitis ar Puidokas,o tada premjeras Skvernelis?Gali būti ir tokia dėlionė?MES turim GALIMYBĘ!Gal mes ko nors išmokom?Turėjom ir TSKP atstovą,turėjom Amerikoną,paturėjom moterį,gal jau laikas galvoti apie Valstybės VEDLĮ? Bet kad tikrai laikas ir reikia nusimest šlėktišką didiybę ir prezidentą rinkti seime - 100 proc.teisus A.Jokubaitis,kurio įdomi laida rodoma…
per LRT antrą kanalą ...prieš pietus.

Teisingas       2019-04-29 7:41

Logiškas straipsnis, tiesoje rašo tikrą tiesą, tai masinė tiesa, ir niekur nuo jos nepabėgsi, tai liūnas kuris traukia, įkritęs į jį nelabai išlipsi, be pašalinės jėgos, o ji labai silpna, čia turi ateit kaip dainuoja Mikutavičius, ,,su atominę bombą’‘.

zita.       2019-04-29 6:43

tikras nušvitimas -niekas neprasidėjo ir niekas nesibaigia.Šveikas-tegu buvo kaip buvo,niekados taip nebuvo,kad niekaip nebuvo,juk vistiek kaip nors buvo.

$+$       2019-04-29 6:28

Žmogus turi prigimtinį teisingumo jausmą...“ I. Šimonytė tvirtina tą patį: „Teisingumas nėra kažkokia kiekiškai išmatuojama kategorija, tai yra jausmas“.

Jei jau kalbame apie jausmus, gal tas jausmas yra ‹ neteisybės ›, ypač kai matai kai kas nors „atvažiuoja su blizgia mašina“, kurios tu net ir už viso darbingo amžiaus atlyginimą neįpirksi. Teisingumas gal kiek kitokia kategorija nei jausmas, nes jis nepasiekiamas, kaip tas „laimės žiburys“ ar „šviesi ateitis“ apie kurią buvo kalbama 50 metų.

Ta „blizgi mašina“ yra teisingumo nebuvimo pasekmė ir ji yra materiali, o ne jausmas. Gal būt ji ir sužadina vaizduotę, siekti „teisingumo“, pav. veržtis į valdžią bet kokiais būdais, bet kokia kaina susilyginti su tuo, kuris jau važinėja. Ar ne dėl tokių priežasčių atsiranda tokie dalykai, kaip konstitucijos 109 str. ir pan.

loto       2019-04-29 5:30

Kol dar nenusipirkai loterijos bilietuko, turi galimybę išlošti.


Rekomenduojame

Arvydas Daunys. Jis parodė pasauliui, kaip reikia kovoti už savo idėją – be baimės, oriai ir iki galo

Donaldas Trumpas atsisveikinimo kalboje pakvietė melstis už naujos administracijos „sėkmę išlaikant Ameriką saugią ir klestinčią“

Algimantas Rusteika. Tada tylėjo iš atsargumo ir baimės, dabar – iš įsitikinimo ir naudos

Andrius Švarplys. Ką iš tiesų reiškia JAV demokratų žadamas „aljansų atgaivinimas“

Liudvikas Jakimavičius. Įdomu, kur dabartinės Vyriausybės nariai buvo tą Sausio 13-osios naktį?

Rasa Čepaitienė. Alžyre šiandien sninga

Andrius Švarplys: Kas, kaip, kodėl? –  Pasitikėk Tiesos Ministerija

Prof. dr. Tomo Berkmano žodis konferencijoje „Šių dienų iššūkiai šeimos politikai Lietuvoje“: teisinė sritis

Kodėl ignoruojamas ar net šmeižiamas 1941 m. Birželio sukilimas, jo lyderis Kazys Škirpa? Dovilo Petkaus interviu su Vidmantu Valiušaičiu

Nida Vasiliauskaitė. Laisvės propaganda

Andrius Švarplys rekomenduoja: putiniškos Rusijos disidento Andrejaus Ilarionovo analizė dėl Kapitolijaus įvykių

Socialinis tinklas GAB atkūrė JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašus iš „Twitter“ paskyros

Geroji Naujiena: „Ateikite ir pažiūrėkite, kur aš gyvenu!“ – kviečia Kristus

Andrius Švarplys. Apie ateities Lietuvą, švietimą ir ateities universitetą

Egidijus Šileikis. Manipuliacijos siekiant nekeisti Konstitucinio Teismo pirmininko

Liudvikas Jakimavičius. Ne už kalnų diena…

„Parler“ direktorius sulaukė grasinimų mirtimi

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.