Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 24 d. 8:32

30     

    

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Visi genijai kamuojasi nuo nežinojimo, visi kvailiai – genijai. Protingi žino, kad nieko nežino, ir abejoja net tuo, kuo profesionaliai užsiima ir geriausiai žino. Nuolat tikslinasi internete, tikrina šaltinius ir domisi naujienomis, išklauso oponentą ir atsako argumentais į argumentus. Džiaugiasi, susitikę žinantį daugiau ar kitose srityse, nes tai juos praturtina.

Idiotai žino viską apie bet ką, nieko nesitikslina, jiems apskritai skaityti šaltinių apie faktus nebūtina. Į tavo mintis neatsakys, girdi tik save, kitaip manantys ir savarankiškai mąstantieji jam sukelia demaskavimo baimę ir slapto įniršio priepuolius, kuriuos slepia pranašia žinovo šypsena ir darželio auklėtojos pakantumu.

Normalūs, sveiki žmonės nebijo būti vienišiai, jiems neatsibosta vieniems su savimi, nes nežino, kas yra sielos tuštuma. Nebijo suklysti, būti neteisūs, stengiasi mokytis iš nesėkmių ir yra žingeidūs. Žinojimas jiems nesibaigia viena perskaityta brošiūra minkštais viršeliais, jų tikėjimas, interesai, abejonės ir pasaulio supratimas netelpa į vieną teksto puslapį. Kvailį ir apsimetėlį, tuščią barškalą atpažįsta per minutę, nes tikri žino, kas yra tikrumas.

Idiotai sielos glūdumoj žino savo realią vertę, todėl nepasitiki savim, bijosi kitų ir buriasi į gaujas. Vieniems jiems amžinai nėra ką veikti, išskyrus savo gaujos veikalų studijavimą ir bendravimą su draugeliais, kur keičiamasi vaisingomis debiuto idėjomis, puikuojamasi retais, nepatikrintais, tokių pačių durnių nežinia iš kur prisirankiotais ir būtinai skandalingais faktais. Ir šaipomasi, šaipomasi, šaipomasi iš kitų.

Jie niekada neklysta, visada teisūs ir viską moka, nors niekada nesimoko, nes genijams to juk nereikia. Ir jiems viskas visada danguje ir ant žemės aišku. Užmuša savo paprastumu, savo uždarame kvailumo rate išradingi ir įtaigūs, ten įžengęs kaip zonoje sėdęs prie kortų stalo – neturi jokių šansų. Kai tik sutiksit viską žinantį, piktą, nieko negirdintį ir be paties savęs nematantį, tave idiotu laikantį, susipažinkit – tai idiotas.

Jie dauginasi kaip vabzdžiai ir nugali skaičiumi, kur spjausi, ten pataikysi, apsidairykit aplink – vandenynas. Jei netyčia pasisekė ir nematot – įsijunkit televizorių. Jie ten vakarais atropoja maitintis ir sprendimų priėmėjams labai patinka. Kas juokingiausia – ten patekęs normalus žmogus per minutę pats išprotėja ir ima prie jų taikytis, net apsidžiaugia, jei pavyksta sklandžiai pasirodyti saviškiu ir laimingai šypsosi sulaukęs pagyrimų.

Piktinatės panoramų propaganda, primityvia žurnalistika, siautėjančia bukumo fiesta? Be reikalo, tai ne jums skirta. Valdiškos sąmokslo teorijos ir priešų apspjaudymai, šventųjų eterio karvių nuomonės ir instagramo „žvaigždelių“ tuštybės skirtos durniams ir masinio durnumo plėtrai. Kaip ir privačios sąmokslų teorijos, tarakonų teisių organizacijos, įnirtingos davatkų kautynės su svetimomis ydomis. Kuo daugiau pakvaišimo – tuo geriau.

Kvailiai visada vadovaujasi minios psichologija, siekia dominuoti, priversti normalų pasijusti kvailiu, ir jiems užvaldžius erdvę tai dažniausiai pavyksta. Naudingi dundukai yra kiekvienos nuo žmonių aklinai užsirakinusios valdžios svajonė, nes nereikia nei pinigų mokėti, nei išduos ir bus laimingi būdami naudingi. Kovoti su idiotais ar bandyti ką nors pakeisti smegenų kapinėse – toks pat idiotizmas. Nuo durnumo vaistų nėra.

Reikia vieną kartą nustoti bijojus būti savimi ir spjauti į tuos, kurie atėję ima mokyti tave mąstyti, rašyti, kalbėti ir gyventi. Sakykim ir skelbkim, ką galvojam, daiktus ir žmones vadinkim tikraisiais vardais ir nebijokim idiotų puolimo, nes tai geriausias komplimentas ir įvertinimas. Nepriimkim numirėlių pasaulio taisyklių ir gyvenkim pagal savas. Visada rasim, kas mus išgirs ir supras.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

žinot       2020-07-31 20:03

genijus yra tik tam tikros srities genijus, o gyvenimo mokyklą neįkandama net ir jiems. Tiek kvailumas, tiek idiotizmas yra reliatyvūs, kas ir iš kokio kampo žiūrės, galbūt jie savo terpėje yra genijai. Bet visuomet kvailys ir idiotas dažniausiai tik tauškia, o protingas ir genijus kažką atranda, kažką sukuria. Manau tai didžiausias skirtumas tarp šių kategorijų.

Dviratis       2020-07-27 20:16

Nieko naujo tik dar kartą, minsi ir minsi tą patį, kitaip nebus šioje Žemėje, kitur gal būtų kitaip, o čia ta pati sena daina, kaip ir dviratis, esmė ta pati, bet pričendalų prigalvota aibė.

Raigerdas        2020-07-27 13:28

Kiek supratau, čia yra žmonių, kurie norėtų, kad mūsų  valstybė pasveiktų ne nuo slogos,  o nuo atsiradusių jos organizme vėžinių ląstelių. Bet jie nežino, ką reikia daryti. Vienintelė išeitis, tai turi atsirasti tas noras pasveikti, t.y. pasitikėti savo jėgomis. Antra, tai sukurti sistemą, kuri apsaugotų mūsų  visuomenę nuo idiotų ir kvailių. Nuo ko reikia pradėti? Nuo valstybinių institucijų, nes būtent šitos valstybinės institucijos yra labiausiai užkrėstos šito idiotizmo virusu ir ten jie veisiasi ir dauginasi labiausiai.  Vakcinos jokios nereikia, bet sustabdyti šio idiotizmo plitimą galima. Ko bijo šitas virusas? Jis bijo moralės ir etikos. O tai reiškia, kad įvedus efektyvias ir veiksmingas moralės ir etikos normas, šitą idiotizmo virusą galima nukenksminti. Ar bus tai padaryta? Ne, nebus, nes idiotai ir kvailiai pasirūpins, kad viskas liktų kaip buvę, ir pradės žmonėms aiškinti:“viso šito nereikia,  nes tai nieko nepadės, nes mes tik išvaistysime pinigus, o naudos jokios nebus”. Kaip visada idiotai ir kvailiai nuvertins šį gerą pasiūlymą, nes jis gali pakenkti jų tolesniams gyvavimui.

Nsupratau       2020-07-26 11:46

ką gi siūloma daryt su tais idiotais, kurių absoliuti dauguma ? Gal iš karto į pečių , o gal pradžiai į perauklėjimo koncentracijos stovyklas ?

Raigerdas        2020-07-26 6:36

Kas užgavo mano komentaruose komentatorių štazį? Užgavo tai, kad jo požiūris į moralę ir tiesą sutampa su stribų išsigimilišku požiūriu į tiesą ir moralę, todėl jį galima prilyginti, kaip stribų išsigimėlškos moralės tęsėją. Užgavo tai, kad ten buvo parašyta, kad idiotas ir kvailys nekenčia moralės. Už ką gi kovoja idiotai ir kvailiai? Už MELĄ, kuris būtų iškištas už tiesą. Ar gali štazis pakovoti už tai, kad Lietuvoje būtų priimtas įstatymas kastruoti pedofilus? Ne, štazis neis prieš save, todėl jis čia ir sėdi, lyg būtų gyvas personažas iš G.Orwell “Gyvulių ūkio”, ir gina ten aprašytus kiaulių interesus (tame tarpe ir konservatorių kiauliškus interesus): Karas tai Taika, o Melas tai Tiesa. Dabar rašydamas prisiminiau tokį atvejį iš TSRS armijos laikų, kai mums pranešė apie žuvusį kareivį iš mūsų divizijos. Pasirodo, jis sugalvojo išprievartauti kiaulę. Ir ta vargšė kiaulė bandė žviegdama pasprukti nuo prievartautojo ir atsimušė į  pilnas vieną ant kitos sustatytas bačkas. Viena bačka krito ant prievartautojo galvos ir mirtinai prispaudė jį. Taip, kad štazis turi rimtai susimąstyti, kad kartais tarp žmonių būna ir tokių idiotų ir kvailių, nepaisančių moralės ir tiesos, kurių interesai, padiktuoti instinktų, yra net žemesnio lygio nei kiauslės interesai.

Algimantai,       2020-07-26 2:16

gebistas sąsius supyko, kad neįvardinai kas idiotai. Nusiųsk anam pigų kinietišką veidrodį, negi gaila.

ah1       2020-07-25 18:43

tai va - idiotizmas/demonokratija kai sauja niekšų valdo minią idiotų

stasys        2020-07-25 15:13

Reigardo komentarai ilgesni str. , va kur emocinė įkrovą visiems aiškinti savo vizijas . Belieka tikėtis jog atsiras jas skaitančiu .. gaila būtu tiek triūso įdėjus . ..nors apie ką aš čia vartotojiškos visuomenės akimis žiūrint ? Smaguriavimas egzotiniais vaisiais jau ne madoje ..

Raigerdas        2020-07-25 13:48

Pabandykime išsiaiškinti, kas yra tas idiotas ir kvailys. Kur čia yra problema? Pirmiausia, pasaulis nėra išsiaškinęs, kas yra pirmiau: dvasia ar materija. Aš nemanau, kad bus išsiaiškinta greitu laiku, bet viena aišku, kad komunistai pastatė materiją pirmiau dvasios ir patyrė pilną fiasko. Už šį klaikų eksperimentą su žmonėmis mes kaip ir turėtume būti dėkingi, bet ar iš tikrųjų nebuvo jokių kitų kelių , kad visa tai išsiaiškinti? Aišku, kad buvo, ir visų šitų  milijonų žmonių aukų tikrai nereikėjo. Atrodo, lietuviai turėjo pasimokyti iš to, kaip jie papuolė į tą komunistinę mėsmalę. Ar jie pasimokė? Deja, ne. Tačiau tai sprendė ne tauta, o sprendė šitie akli vedliai, kurie pavaizduoti Piterio Breigelio Vyresniojo paveiksle. Bet juk tai XVI amžius, kur pavaizduota akli veda aklus. Ir ką? Ogi nieko, nes tai nebuvo priimta už menininko pasakytą tiesą, kuri yra svarbi, kaip dėsnis, su kuriuo žmonės turi reikalą kiekvieną dieną. Ar suprato mūsų valdžios ištroškę ir nuo jos apakę valdantieji? Ne, jie šito nesuprato ir nesupranta lyg pat šiandien. Ar jie supras rytoj? Ne, jokių šansų. Kodėl? Todėl, kad jie bijo pažiūrėti tiesai į akis, o ji yra dabartyje. Jeigu jie sugebėtų į tai pažvelgti, tai aklumas jų pasibaigtų. Šitiems žmonėms yra lengva priimti tą materialią aplinką ir jie moka prie 1 Eu pridėti 2 Eu ir gauti tris. Bet tą patį gali padaryti ir robotas. O ko negali robotas ir niekada negalės? Jis niekada neturės dvasios, ir jis niekada neturės tokios fantazijos, kokią turi žmogus. Tame subjektyviame žmogaus pasaulyje yra tai, ko nėra materialiame pasaulyje, ir niekada nebus. Todėl ta tauta, kuri pastatys dvasią pirmiau materijos, praktiškai taps nemirtinga. O ką daro mūsiškiai? O jie, kaip užkerėti tų materializmo utopistų, pakeičia komunistų sekamas pasakėles apie komunizmą, į kapitalistinių materialistų sekamas pasakėles apie “Laisvąją rinką”, kur visas problemas išspręs kažkokia tai Dievą pakeitusi “Laisvoji rinka”. O kur žmogaus tas dvasinis pasaulis? O jis ir vėl Pelenės vietoje, kaip ir komunizmo laikais. Taigi, žmonės vėl tapo Lietuvoje tais eksperimentiniais triušiais kaip ir komunizmo laikais. Jiems pažadėjo ( ar gaila, nes pažadėti galima, ką tik nori), kad “Laisvoji rinka”  viską išspręs, tai tie žmonės, patikėje šita materialistinių idiotų sugalvota pasaka ir tiki. Kvailo materialisto gali paklausti: “nejaugi tu toks bukas ir toks beviltiškai aklas, kad nesupranti, kad žmogus susideda iš dvasinio pasaulio ir kūniškos jo dalies?” Kas ką valdo? Aišku, kad dvasinis pasaulis valdo materiją. Bet materialistas šito tai nemato, todėl jam atrodo, kad materija valdo materiją. Jie nedrįsta pasakyti:“tada žmogus yra robotas”. Tačiau psichiatrija ir jos puseserė psichologija įrodinėja būtent tą dalyką, kad materija valdo materiją. Ir šitie pseudomokslininkai yra maitinami iš valstybės kišenės. Ko nesupranta šitie psichiatrai, psichologai ir kiti į materializmo idėją įtikėje kvailiai? Jiems yra sudėtinga pažiūrėti į vaiką ir pamatyti, kaip vaikas fantazuoja ir sugalvoja tokių dalykų, kokių nėra materialiame pasaulyje, jis pats juokiasi iš to, ką jis prifantazuoja. Štai, kame yra stebuklas. Jokia materija šito padaryti negali. Bet psichiatrui ir psichologui šitą suprasti yra per daug sudėtingas dalykas. Todėl, ką gali sugalvoti psichiatras D. Pūras su kitu ubagiškos fantazijos šeimininku Šimašiumi? Tai tik “smėlio dėžes suagusiems”. Ir psichiatras D. Pūras nesugeba suprasti, kad idiotas ir kvailys, tai yra tokios kategorijos žmonės, kurie nekenčia moralės, todėl nepaiso jos, todėl jis viską darys, kad ją sugriauti, paniekinti, sumenkinti. Ir jis kels tą amoralumo vėliavą ir šauks “laisvė”, “laisvė”, “laisvė” tik todėl, kadangi jis yra vergas, savo impuslų vergas, kurių nepajėgus yra valdyti taip, kaip valdo tas, kuris sugeba moralinių normų laikytis dvasiškai išsivystęs ir protingas žmogus, nes jo dvasinis pasaulis gyvena darnoje su materialiu pasauliu, o ne atvirkščiai, kaip pas idiotus ir kvailius.

Raigerdas        2020-07-25 11:51

Čia gerbiamas Algimantas Rusteika plojo antausį idiotizmui kaip reikiant. Galima cituoti vos ne visą straipsnį. Paimsiu štai šitą vietą:“Jie niekada neklysta, visada teisūs ir viską moka, nors niekada nesimoko, nes genijams to juk nereikia. Ir jiems viskas visada danguje ir ant žemės aišku. Užmuša savo paprastumu, savo uždarame kvailumo rate išradingi ir įtaigūs, ten įžengęs kaip zonoje sėdęs prie kortų stalo – neturi jokių šansų. Kai tik sutiksit viską žinantį, piktą, nieko negirdintį ir be paties savęs nematantį, tave idiotu laikantį, susipažinkit – tai idiotas”. Kvailumas ir idiotizmas iš tikrųjų yra labai rimta problema ir ji yra tokia, kad priklausomai nuo to, kaip ji bus sprendžiama kokioje nors valstybėje, ir netgi visame pasaulyje, tokia bus ir visos žmonijos ateitis. Įsivaizduokime, jeigu mūsų valstybėje smažinti idiotizmą ir kvailumą net 80%, tai mes gyventume vos ne kaip Rojuje. Pragarą mums užkuria idiotai ir kvailiai, o kaip jų atsikratyti, žino labai mažai žmonių. Štai imame Hitlerį. Jį palaikė 80% vokiečių. O Stalinas? O dabartinė Šiaurės Korėja su savo gigantiškais paminklais (jeigu jie galėtų, tai tokius paminklus pastatytų lyg pat Dangaus)? Grįžkime į Lietuvą.  Štai lietuviams yra teigiama, kad yra tokia “byla-žudikė”, “dujos-žudikės” ir t.t. Kokiame tai amžiuje galima buvo daryti? Viduramžiais ir anksčiau. O koks amžius Lietuvoje? Priminsiu mieli ponios ir ponai - dabar XXI amžius. Kiek to XXI amžiaus pžymių galima pamatyti Lietuvoje? Labai nedaug, nes daugumos žmonių mąstyme dominuoja viduramžiai. Kokia čia yra problema? Mūsų subjektyvus pasaulis, kuriame yra pilna iliuzijų ir fantazijai nėra ribų, skiriasi nuo materialaus pasaulio, kuriame praktiškai tokie procesai, kurie vyksta subjektyviame žmogaus pasaulyje, yra neįmanomi.  Neįmanomi yra todėl, kad materialus pasaulis turi ribas , o žmogaus fantazija ribų neturi. Bet pats žmogaus kūnas yra materialus ir jam reikia išgyventi. Todėl tiesa yra materialiame pasaulyje, t.y. mintis turi virsti kūnu. Taigi, kokiu KŪNU virsta ta žmogaus mintis, toks yra ir žmogus. Tik praktika parodo, koks yra žmogus, o ne jo pliauškėjimas liežuviu. Todėl Kristaus pasakymas “Atpažinsite juos pagal vaisius” yra visiškai tikslus arba moksliškai pagrįstas teiginys. Bet jūs man parodykite nors vieną valstybinę instituciją, kur būtų taikomas šis kriterijus? Tokių nerasite. Tada, kas jas sukūrė? Jas sukūrė tie patys idiotai ir kvailiai, nes jie nei už ką  nesutiks, kad jų darbo rezultatai būtų matuojami pagal išaugintus vaisius. Ir todėl mes visi esame nuo jų priklausomi. Tai vadinasi Gyvenimas Kreivų Veidrodžių Karalystėje. Idiotai ir kvailiai niekada nesutiks, kad jų darbas būtų vertinamas pagal vaisius, todėl jie viską darys, kad žmonės nesuprastų, kad tai yra vienintelis matas ir kriterijus, pagal kurį jūs galite atskirti idiotą ir kvailį nuo sveiko proto žmogaus.

Bijūnas        2020-07-25 10:59

Kas gi jūsiškis Radžvils - genijus ar idiotas ? Jis gi viską ape viską  žino .

Bijunelis       2020-07-25 0:14

Tema amzina ir nenauja.Visais laikais buvo tamsiu ,nerastingu dauguma.Kaip sake Seneka-protingu buti dar ne viskas.Buti ismintingu,isminciumi yra Dievo dovana.Isminciais buvo lietuviai-Sliogeris, Basanavicius, Ozolas , Marcinkevicius, Petkevicius ...Kazkada vienas rusu dainininkas dainavo:
сегодня самый лучший день
пусть реют знамя над полками
сегодня самый лучший день
сегодня-битва с дураками

ahh       2020-07-25 0:08

na taip, reikia nustoti bijoti būti savimi - lietuviais ir išmesti iš vartosenos tarptautinius žodžius, tada žinosime rojaus, kristaus, patriarcho, patriotizmo, nacionalizmo ir t.t…. tikrąsias reikšmes kas “atvakcinuos” nuo idiotizmų visokiausių

Birute       2020-07-24 21:19

Tiesa rasot-Aciu.

mįslė       2020-07-24 21:12

kodėl išmintinga ir neklystanti lietuvių Tauta visada valdžion prisirenka idiotų ir niekšų?

ale,       2020-07-24 21:09

kai pasistatysim labai didelį ir didingą Vytį, iškart visiems bus aišku kad mes patys protingiausi

patikslinu       2020-07-24 20:24

Tipiškas tokių idiotų pavyzdys-dabartiniai mūsų valdžiagyviai,kurie vadovaujasi labai paprasta URKOS psichologija:

Noriu gyventi ir mėgautis,o į kitus nusi…

Prašalietis       2020-07-24 18:57

Kas yra šiandieniniai genijai, idiotai,variotai, patriotai ir visokie kitokie “..ijai” ir “..otai” eiliniam žmogeliui pradeda darytis aišku, kai matai kaip, apie ką ir kiek adekvačiai šie “..ijai” ir “..otai” sugeba dėstyti savo mintis. Baigiasi visi svarstymai apie galimą priklausymą atitinkamai tautinei “intelektualinei” ketegorijai, kai pamatai ką šie “ijai” ir “otai” sugeba padaryti ir daro…. Kuria “šviesų tautinį rytojų”,“gerovės valstybę”, “atgrąso” Putino Rusiją, naujai rašo “didingą praeities kovų už nepriklausomybę ir laisvę istoriją”, atranda “nesuskaičiuojamus pergalingus pokario mūšius”, pokario miškeliuose veikusius “didvyrius, valstybės vadovą, prezidentą”, kuria 30 metų prieš kiekvienus Seimo rinkimus nesibaigiančius “Tautos gelbėjimo” ir perestroijkinius planus, kiekvieną dieną sėkmingai “kovoja už energetinę nepriklausomybę”, įsisavina europinius pinigus ir t.t.

paantrinus Algimantui       2020-07-24 17:59

Nieko nepadarysi - žemė dabar tapo plokščia , ant tokios lengviau išsilaikyti , ir proto daug nereikia ... anksčiau aiškino , kad ji apvali - visi tą žinojome ir stengėmės savo protelio likučius lavinti, kad išgyventi galėtume ., prarajon nuo rutulio nenukristume. Kur tik mus nenuveždavo, visur tundrose, siberijose rasdavome galimybę , kaip tarakonai, neišdvėsti; nes žinojome tai , ką dabar pamiršome , ko mums stengiasi niekaip nepaminėti- prašyti Dievo pagalbos , tikėti ir ją, tą pagalbą atsiusdavo , net per priešų, okupantų, velnių artimuosius, iš ten , kur net nepagalvodavai ateisiančią. Dabar , kur beeitum, kur bebėgtum , po kiekvienu krūmu po putiną su gazpromo rublais, kitame sorošas doleriais vilioja , visai netoli merkelienė euriukais ant duobės su imigrcinėmis rytų žarijomis- “kas tik ėjo - tą prarijo”. Ir kaip iš to užburto rato-  be amžinojo orientyro -Tikėjimo ir Vilties - šiuo plokščiojo galvojimo laimečio, beišbrisi ?

stasys        2020-07-24 16:38

A.Rusteika ..atpylė str. vienu atodūsių ir paliko gana daug vietos interpretacijai .. kurie čia tie genijai o kurie idiotai . Gal ir ne tiek svarbu ta žinoti jei ne tas autoriaus noras kažką pasakyti įdomaus užminant kažkam ant muzolio .. Čia autoriaus aiškiai save pergudravo ..lieka tikėtis jog kada nors Jis pats ta savo mintį atpainios .

>> 15:19       2020-07-24 15:49

Ne. Lietuviai jaučiasi didvyriais, kai apsimeta beraščiais ir idiotais. Taip saugu. Niekas nė nesupras, jei ir iš tikrųjų būsi beraštis ir idiotas.

patrijotas       2020-07-24 15:19

lietuvei ne idijotai, o didvyrei!
mūsų Tauta niekada nelysta ir balsuoje išmintingai.

Kis       2020-07-24 14:53

musu genijams labiau tinka-itakingais buti,bet tas buvimas labai laikinas.

Kaip       2020-07-24 14:47

nevertinti ir neivertinti tokios paparstos teisybes, taip rusteikiskai pateiktos.

idiotizmo pilna širdis       2020-07-24 14:03

ko pilna širdis - tas tą ir mato smile

Pritariu       2020-07-24 11:49

,,Visada rasim, kas mus išgirs ir supras”. Jei tik kalbėsimės.

Nueinantis       2020-07-24 11:44

Jums leidus, cituosiu ištraukas. (nurodant autorių)

Idiotas       2020-07-24 10:23

Iš kur Rusteika ištraukė , jog tie genijai galvojo ir galvoja , jog jie nieko nežino , palyginus su idiotais ?

Pastebėjau        2020-07-24 9:42

jog Radžvilas , Rusteika ir iki iš NS visai nesikamuojasi nuo nežinojimo . Gal jie ne genijai ?

Parteigenosse M       2020-07-24 8:50

Ačiū,tiesiog tobulai. Cituosiu ir cituosiu, žinoma nurodydamas autorių.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.