Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Dabar vėl yra Pradžia

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 10 d. 1:57

28     

    

Algimantas Rusteika. Dabar vėl yra Pradžia

Tiesa ne tai, ką tau sako, o ką slepia, apie ką tyli vyrai vakarais rūkydami prie ežero po karštos vasaros dienos. Tiesa yra tai, apie ką bijoma kalbėti ir apie ką kalbėti nereikia. Tiesą visada reikia atrasti pačiam ir suprasti pačiam, ir už ją visada atsakai.

Jie žino gerai – svarbiausia, kad pasijustum vienas. Tavo mintys teisingos, ketinimai gražūs, jokios savinaudos, galėtum širdį parodyti, jei kam būtų įdomu – bet juk neįdomu. Jūs bejėgiai ir vieniši. Jūsų niekur nėra, vieni kitų negirdit ir nematot, niekas jūsų negirdi ir nemato, jūsų nerodo ir neskaito. Jūsų daug, bet esat vieni, apsupti ir pralaimėjot.

Priimkit į draugus, noriu skaityti, ką rašot. Ir kaip nebijot, juk tokie laikai, norėjau pakomentuoti, bet dirbu valdiškame, geriau Jums parašysiu, kad kas nepamatytų. Laikykitės, ačiū, su Kalėdomis, laimės ir šviesos visai šeimai.

Skaitau žinutes ir štai aš traukiny, lekiančiame tuneliu atgal, prašmėkščioja žibintai ant sienų, toli pasigirsta minios plojimai, skanduotės, trūkčiojamai sukriokia tankų motorai, štai laužų šviesa ir vėl už lango sninga.

Kodėl, kas atsitiko, juk kalbam apie tai, kas tikrai yra, visiems svarbu, niekam blogo nelinkim? Ir staiga pagaunam save: o juk bijai. Juk pagalvoji, ką pagalvos ir kam nepatiks, gal geriau čia patylėti, o štai tą pasakyti kitaip?

Kada tai prasidėjo? Kodėl mes vieniši, bejėgiai ir vėl esam tie, kurie prikala savo Dievą, o po to prašo jo malonių ir stato šventyklas? Kas pasikeitė ir pakeitė tuos, kurie naktimis stovėjo susikabinę už rankų?

Iš kur ta baimė, neviltis ir neapykantos tamsa, tylūs užrakintų durų pasauliai ir užuolaidos ant akių? Sutemos sugrįžo ir nepasibaigs, jei nebus kitaip. Šviesa pasirodo išsisklaidžius dūmams, todėl melo pila vis daugiau.

Baimė yra sielos nuodai. Reikia tikro, kentėjusio, ne iš rūmų ir susitaikymo – mums reikia Vaclovo Havelo ar bepročio, Gandžio ar Liuciferio, mums reikia Voitylos, kuriuo pasitikėtume ir patikėtume, kuris bučiuotų atsiklaupęs šią Žemę, ir tai niekam nebūtų juokinga. Ir kuris pasakytų: Nebijokite!

Pamenat, kokios buvo šaltos sausio naktys, kaip kvepėjo dūmai ir arbata, kaip liepsnos mirguliavo akyse ir visi buvom broliai? Ir kaip pavargę akmenimis užmigdavom sugrįžę ar budėjime, bet buvom kaip vienas? Kaip galėjom galvas padėti ir kažkodėl buvo nebaisu, ir girdėjom, kaip dreba stiklai nuo griausmo, ir nežinojom, ar dabar čia atvažiuos, ar dar ne? Ar pagalvojom, kad tokie galim nebebūti?

Mes žinojom, kad dėl laisvės negalima derėtis. Kad meilė yra arba nėra, ir jokia nauda jos negali nupirkti ar parduoti, nes nėra jėgos, kuri priverstų mylėti arba nemylėti. Buvom mes ir ne mes, ribą suprato visi ir nieko nereikėjo klausti nei aiškinti. Mūsų pasaulis buvo tikras, atpažindavom vienas kitą iš akių ir balso, apsimesdavom, kai reikėdavo, bet tai nebuvo paslaptis.

Dabar vėl esame Mes ir yra Jie. Iš krūmų išropojo nugalėtojai ir pasiėmė viską. Jie vaikšto Mūsų keliais ir naudoja Mūsų ženklus. Matei – Jų akys tuščios, kiekvieną minutę galvoja, kaip nenusipiginus, brangiau save pardavus, kad viską apmokėtų.

Kaip vaikai pasitikėjom ir patikėjom, kad tai pabaiga, nors viskas tik prasidėjo. Išvarytųjų buvo mažiau ir jie bijojo, dabar patys esat svetimi, vieniši ir išsigandę, šešėliai ilgėja ir viskas sugrįžta.

Šioj salėj supratau, kad kažkas atsitiko. Tiek šviesos ir šilumos akyse, tiek artumo seniai neregėjau, kada žmonės dar nesiskirsto norėdami ilgiau patirti tai, ką patys ką tik sukūrė. Aplankė seniai pamirštas peties jausmas, vilties ir tikrumo jėgą pajuto kiekvienas.

Mums labai lengva ir nereikia galvoti, ką sakai, nes kalbam tiesą. Mums labai lengva pradėti, nes siekiame to, ko nori visi, kurie dar gyvi. Visa kita bus sunku, labai sunku.

Šiandien važiuodamas iš darbo žiūrėjau į atsibundančius laukus, žmones stotelėse, kelio purvą ir šypsojausi. Nes supratau, ką ir jūs netrukus suprasit – Lietuva pasikeitė. Dabar vėl yra Pradžia.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

NS aktyvo gera pradžia ?       2020-03-11 2:33

http://alkas.lt/2020/03/10/vilniuje-rengiamos-kovo-11-osios-30-mecio-patriotines-eitynes-tautos-jega-vienybeje/

Ar Jums, dori ir blaivaus proto patriotiški žmonės, nekyla nuostaba ir kitokie jausmai,  nematant kvietimo į kovo 11 d. eitynes NS žmonėms priklausančiuose tiesos.lt bei propatria.lt portaluose?
Gal garbūs ponai V. Sinica bei L. Šopauskas gali paaiškinti , kodėl jie dalyvauja ONS šulams ir Briuselio kopūstų mylėtojams naudingoje info, apie šias eitynes, blokadoje? Gal čia NS strateginės linijos metant solidarumo (su kitais esamos kosmopolitinės nomenklatūrinės santvarkos oponentais)  idėjas kuo toliau iš NS politinio veikimo principų aruodo?
O gal taip , sakyčiau labai savotiškai- siurealistiškai,, NS aktyvas prisideda prie jiems brangių  tautiškumo ir valstybingumo idėjų sklaidos? Skleiskim tokias idėjas jas nutylėdami? Čia toks NS šulų siurealizmas ? Be gerb. V. Radžvilo paaiškinimo , kodėl NS aktyvas laidoja sąjūdininkišką solidarumo su kitais geros valios žmonėmis principą, čia , matyt, kiek suksi galvą, tiek neišsiversi?
Gerb. alkas.lt svetainės tvarkytojas J. Vaiškūnas gal irgi galėtų paaiškinti, tokiems smalsuoliams kaip aš, kur čia problema?
Jiems nebuvo siųstas pranešimas su prašymu talpinti neatlygintinai, ar dar kažkas nutiko? O gal alkas.lt netalpino info apie vasario 16 d patriotų eitynes ir į tai Sinica su Šopausku atsakė tuo pačiu? Kas gali paaiškinti man, smalsiam sąjūdžio veteranui , kas vyksta ONS oponentų bei nacionalinės nepriklausomos valstybės šalininkų  stovyklojE
O gal koks kitas žmogus gali paaiškinti, kodėl ir kaip panašių vertybių žmonės, ONS režimo džiaugsmui, klupinėja lygioje vietoje, taip objektyviai talkindami tautos ir valstybingumo greitesniam palaidojimui?
Šių klausimų samoningai neadresuoju profesorei R. Čepaitienei iš NS superaktyvo, kadangi ji kelis kartus primygtinai ir kandžiai prašė nesiuntinėti jai savo ,,durnų laiškų’‘...Beje, esu įsitikinęs, kad NS profesūra ,apsieidama be daugelio ,,durnų ‘, bet vėtytų ir mėtytų,  Sąjūdžio veteranų idėjų bei talkos , bei apsieidama realybėje be Sąjūdžio principų laikymosi , pasirodys Seimo rinkimuose dar tragiškiau, nei ES rinkimuose…
Saj.veteranas Algirdas

Gerovės naujienos       2020-03-10 21:40

Premjeras Saulius Skvernelis ir konservatorių vadukas Gabrielius Landsbergis remia Dariaus Jauniškio kandidatūrą antrą kadenciją vadovauti Valstybės saugumo departamentui.
Przidentas Gitanas Nausėda irgi remia.
.
Laukiate permainų?
Aha, laukite.
Sulauksite smile

O tai, kaip vadinti, Prašalieti-Prochodimcai?:       2020-03-10 20:15

Dar kartą skaityk savo nepraustaburnišką rašliavą:
„Nuo tokių „geruolių Angelių viltingų mekenimų...“
„Tokioms neokomunistinėms, KGB-sąjūdinėms beretinėms „patriotiškai“ primityviai mekenančioms „tautiškai viltingoms Angelėms“...“?
Ar tai nėra būtent tai, ką ir parašė Angelė:
„Neapykanta ir iš burnos sklindantys pagiežos žodžiai“?
Išdrįsk pamąstyti prieš spaudinėdamas klavišus, - nenusivilsi.

Deivis        2020-03-10 19:58

Gražiai parašyta. Bet pradžia bus kai komuniagos, pedofilai, korupcionieriai, iškrypusi teisėsauga plauks pilvais į virșų upe. Arba kabės kartuvėse. Va tada bus pradžia.

Duok Dieve       2020-03-10 18:52

Duok Dieve, kad taip ir būtų ką A. Rusteika suprato. Ir kad įvyktų tautos kilimas iš duobės!

Prašalietis       2020-03-10 18:38

Angelė  2020-03-10 10:29. “Geroji ir šventoji” Angele, kurios širdyje 30 metų gyvena palaima matant, kad kraštutiniame skurde gyvenantys eiliniai tautiečiai lansberginėje Lietuvoje “malonios tautinės vilties palaimoje"skursta labiausiai ES, žudosi kaip niekur kitur pasaulyje, apserga tuberkulioze ir sifiliu kaip niekur kitur ES, 1 milijonas darbingiausių tautiečių tik per 30 metų nuo skurdo ir nuo tokių “geruolių Angelių viltingų“mekenimų pabėgo gyventi svetur, ko nepajėgė lietuviams padaryti nei carų okupacijos, nei karai, nei Stalino represijos ir t.t. ir t.t.. Tokioms neokomunistinėms, KGB-sąjūdinėms beretinėms “patriotiškai” primityviai mekenančioms “tautiškai viltingoms Angelėms” realių blogų dalykų paminėjimas yra"gyvenimas neapykanta ir iš burnos sklindantys pagiežos žodžiai”... Tokios “tautinės geruolės” net ir Dievą laiko kvailiu, nes tokios “Angelės įsitaisiusios arčiau Dievo” gali papostringauti, kam ir kada jos su kitais"tautiniais geruoliais” kartu su Dievuliu gali atleisti, nes atleidžiamieji “nežinojo ką daro”. “Patriotinių” idiotinių Angelių sėjančių pasitikėjimą, meilę,viltį ir t.t.” žiniai- realų darbą dirbantys žmonės jau seniai žino, kad “tautinėms patriotinėms Angelėms” jau seniai laikas būtų už lietuvišką minimalų atlyginimą sėti ką nors konkrečiai žemės ūkyje ar dirbti konkretų  ką nors realaus žmonėms duodantį darbą gamyklose… Tuomet net ir kvailiausios"angelės” pamatys kas realiai vyksta aplink ir ne nemigose, o mirtinai pavargusios kietų miegų sapnuose pradės “kurti” visai kitokias"būsimos Lietuvos vizijas”, kurios yra pradedamos ir baigiamos realizuoti kiekvieną darbo dieną savo darbuose apmokamuose ES arbatpinigių dydžio algomis išleidžiamomis duonos kąsniui.

stasys        2020-03-10 18:01

Gal nereikėtu taip atkakliai tarkuoti Prašalietį  ?.. kaip ne kaip dauguma jo tezių Jums turėtu patikti . Lietuva ‘reigardinio tvartelio’ respublika su jame galiojančia gyvuliu įstatymo viršenybe .smile O ir kiti skambus jo pareikšimai vis dar yra aktualus ir sukeliantis nervinga drebulį pirštu galiukuose. Ka tikrai žinau žmogus ne iš štazio kontoros todėl pragyvenimui pinigus užsidirba juodu darbu ne tik čia .Saugokite tai ka turite , prarasti visa tai labai lengva .

abejojanti       2020-03-10 17:48

nors viltis durniu motina,bet Radzvilui nepavyks perkopti nustatytos ribos.Vedlys turetu buti su entuziazmo kibirkstim . O cia tik rusenimas
  Dar noreciau pastebeti reiketu atsikratyti ambiciju ir prisiplakeliu.

Angele 10:29, išmintingi Jūsų žodžius, įvertinimas       2020-03-10 17:39

Prašalietis 9:24 neįgalus mąstyti kaip laisvas žmogus, tik sunku pasakyti,
jo nepažįstant, kodėl taip jam nutikę: mokslintas jo protas, bet nihilizmo dvasios užvaldytas. Šioji ir surikiuoja jo mintis į daugiau-mažiau vientisą komentarą. Dievą ir Tėvynę mylintis susilaikytų nuo nevilties raugių barstymo.

habilitās       2020-03-10 15:31

Iniciatyva sveikintinas dalykas, bet politika ne sportas, P. du Kuberteno šūkis: „Svarbu ne laimėti, o dalyvauti“ netinka. Deja, kol kas matome, kaip sako anglai, – „tikėjimą iš troškimo“ (Wishful thinking), kažkokio teiginio laikymas teisingu vien todėl, kad norėtųsi, jog jis būtų teisingas. Toks tikėjimas ignoruoja racionalumą, kad ir kiek paklodžių būtų sunaudota programos rašymui, be 71 vietos Seime, ta programa bus tik rašymas šakėmis ant vandens. O norint gauti tiek vietų, vien tik programos ir deklaracijų nepakanka, reikia pagrindinio dalyko – programos įgyvendinimo mechanizmo, kurį turi paruošti partijos šešėlinis vyriausybės kabinetas. Tik jis gali įtikinti potencialų rinkėją, kad per kadenciją ar programoje numatytą laiką bus pasiektas rezultatas. Tam reikia kelių metų, o ne kelių mėnesių, kurie liko iki rinkimų.  Žinoma, jei siekiama tik kelių vietų Seime, gali pakakti ir to gražaus celofano, kuriuo V. Radžvilas mojuoja iš tribūnos.
Apie butaforinę Lietuvą, t. y. netikrą, o imituojamą valstybę kalbama ir rašoma dėl įvairių priežasčių, tačiau pagrindinė yra ta, kad šioje teritorijoje nėra politinės sistemos, kuri galėtų ir turėtų kurti tą valstybę, o politinės sistemos nėra todėl, kad nėra tikrų politinių partijų. Pastarųjų per 30 metų neatsirado, nes nėra tikrų politikų, o tik draugų būreliai-seimo sėdėtojai, dėl kurių kelti savo sėdimąją nuo sofos rinkimų dieną –  nemato reikalo pusė rinkėjų.
Dėl vieno autorius teisus, – šią tiesą tikrai reikia atrasti ir suprasti pačiam. Tiek rinkėjui, kuris skuodžia prie balsadėžės rinkimų rytą, tiek pretendentui į politikus.

Pasveikinkim vienybininkus,ONS oponentus....       2020-03-10 14:44

Sveikinkim,talkinkim ir reikalaukim…:)   
Pasveikinkim NS sueigą bei jos sprendimus ir prisiminkim kelią į ONS liūną per 30 metų,kelią į valstybės ir tautos mirtį...
Nepaėmę sklypų ir nepapirkti rentomis, tik tie Sąjūdžio deputatai AT verti tikros pagarbos.(Pagarbos jau ,deja, bet praktiškai nebeegzistuojančios Neprikl. valstybės 30 -mečio proga, prismaugtos ONS režimo ir Briuselio ponijos potvarkių...)Tik tie doroviniai Sąjūdžio deimančiukai verti neblėstančios tautos pagarbos.
Toks buvo a.a. šviesios atminties didžiavyris A. Patackas ir dar nedidelis būrelis…Landsbergis ,kaip ir dauguma signatarų , vertas paniekos už politine tautą baigiančią naikinti ONS,už rentų ir sklypų paimtas pakišas……Ne tik persidažę ir godūs nomenklatūriniai raudonųjų veikėjai, bet ir godišiai melagiai liberalkonsevatoriai,bei mūsų nuolankumas,baimė ir egoizmas atvedė į šią ,,valdomos demokratijos’’ satvarką-ONS, nuo kurios bėga jau antras milijonas..Talkinkime NS, bet ir reikalaukime,kad jie kalbėtų apie ONS esmę ir sistemines polit.reformas Suvereno naudai..Neleiskime gerbiamo Radžvilo ir Ko išdidumui ir teisuoliškumui sužlugdyti bemdros geriečių mažučių partijų rinkiminės koalicijos idėjos.Juozaičio,Puteikio ir Radžvilo partijos turi kautis už 10 nuošimčių dar likusių geriečių rinkėjų balsus vienu sąrašu…Radžvilas bus vertas politinės tautos likučių pykčio kartybės, jei mažiukai spalį liks gavę po 1-4 procentus balsų, nes jo žmonės labiausiai prieš bendrą sąrašą, o gerb.profesorius ir Ko potenc. sąjungininkus peikė daugelyje tekstų...Vienybė dėl mandatų, mandatai dėl reformų, naikinsiančių ONS.
Sveikinimai 30 proga visiems Sąjūdžio žmonėms, ypač tiems, kurie ir dabar, kaip senstelėję Diuma muškietininkai, vėl sukandę dantis,rikiuojasi darbui permainų labui ir ONS naikinimui….
Algirdas   Sąj.veteranas

stasys        2020-03-10 14:44

Autoriui 2020-03-10 14:34 >  ale ir mintį Jus čia iškėlėte ? Putinas Sirijoje jau kokius tris kartus karą pabaigė o nei vienos pradžios nebuvo .. gal čia kaip nors tie ‘reikalai’ susišaukia ?  o gal tai tik durniaus ‘kumelė’ gražiu pavadinimu .. ant kurios autorius vis dar bando pajoti ..

Abejoju stipriai        2020-03-10 14:37

Radžvilo chebrytės sugebėjimais net liežuviu malt ,  tuo labiau kažką tai realaus konkretaus nuveikt .

Autoriui       2020-03-10 14:34

Gal kaip nors numeruokite ar klasifikuokite tas “pradžias” kurios skelbiamos kiekviename straipsnyje nes nuo “pradžių” gausos jau akyse raibsta ir galva sukasi

abc.       2020-03-10 14:32

tik nesupykit bet autorius ir jo kassavaitiniai pranašavimai truputį komiški,linksmi.

Dzeikas       2020-03-10 13:24

Ar Prezidentui:
I ka gali atsiremti banku kondomas?

NEU       2020-03-10 13:18

Žmonėms kurie turi viltį: Viltis durnių motina….

Ar Prezidentas       2020-03-10 12:51

įžvelgs ir turės ryžto atsiremti į šią pozityvią jėgą?Čia išryškės jo,kaip stratego,stiprybė ir ar už jį nuspręs istorija?Šansas yra ar nesusvyruos?

ah1       2020-03-10 12:50

nu ne,ne - kapitalizmo su kapitalizmo dėsniais tęsinys.  Ar gali būti esamame kapitalizme kapitalizmo pradžia?

Angelė       2020-03-10 12:39

Yra žmonės, kurie tiki. Ir yra žmonės, kurie netiki. Yra žmonės, kurie turi viltį. Ir yra žmonės, kurie neturi vilties. Kažin, kurie veda pasaulį į priekį?

Labai labai gražu       2020-03-10 11:46

Bet žinokit nebetikiu, nu nebetikiu ir viskas.

stasys        2020-03-10 11:17

Gal tai pradžia kažko naujo,.. kažko šviesas autoriaus tekstuose ? ir mes jau daugiau Tiesose neskaitysime tokiu jo emociniu iškrovų kai norisi tik bristi per kalnu upę į kita jos krantą  ir neatsigręžti į žmogų kuriam ir diena viskas aplinkui suodinai juoda. .  Gal V.Radžvilas sugebės įpūsti vilties ugnį ? ..o jo sekantys tekstai bus perkrauti tu idėjų ir emocinio poreikio jas savimi išgyventi ?. Sąžiningai sakau netikiu , reikia žmogui palikti nors kruopelyte tos kovos su vėjo malūnais ‘yba‘ jei žmogus nustoja pasaulį  gelbėti Jis netenka po kojomis tvirtos žemės . Pasikeisti nėra lengva ir jei jau į darbą ryte važiuoji kaip į lažą jis netaps patrauklesnis jei jame aplinka slegianti ir kelianti nerimą . Aš vis dar kreivai žiūriu į KF .

Angelė       2020-03-10 10:29

Ačiū Algimantui Rusteikai. Jis turi Svajonę, apie kurią kalbėjo Vytautas Radžvilas Savo inauguracinėje kalboje.  Tą pačią, kaip jis. Tą pačią, kaip aš ir šiek tiek kitą. Visi mes, ten susirinkę, turėjome panašią svajonę. Ją jautėme ypač tuo metu, kai sustoję plojome.  Neužmirštama…
O dabar noriu tarti kelis žodžius piktajam Prašaliečiui, kurio širdyje gyvena neapykanta, iš kurios burnos sklinda pilni pagiežos žodžiai - beveik viskam ir visiems. Buvo visko mūsų Lietuvoj ir dar bus.  Buvo išmintingų ir kuriančių  (kitaip ji nebūtų ėjusi į priekį).Buvo gudrių, lenktais į save pirštais (šie galbūt daugiausia žalos padarė). Buvo geravalių, bet nelabai išmintingų (teatleidžia jiems Dievas, o ir mes atleidžiame, nes jie nežinojo, ką daro). Ir buvo tokių, kurie nieko nedar. Buvo ir tie,  kurie grumtis nenorėjo ar nemokėjo ir buvo kitų  į šoną pastumti,  ir tie, kurie nedrįso, nesiryžo, savimi nepasitikėjo.  O tokie prašaliečiai, kurie dabar viską niekina ir ant visų spjaudo, visada buvo prašaliečiais, tarsi ne Lietuvos gyventojai, piktojo talkininkai, sąmoningai sėjantys nepasitikėjimą, ne meilę tiems, kurie dirba, kurie kuria, kurie žadina viltį ir nemigo naktis skiria, kurdami kol kas tik gražią būsimos Lietuvos viziją ir jau pradeda ją realizuoti.

Prašalietis       2020-03-10 9:24

Algimantas Rusteika. “Dabar vėl yra Pradžia”; “Tiesa yra tai apie ką yra bijoma kalbėti, tiesą reikia susirasti patiems” ir t.t….. Pratęsiant šį “gražų” pavasario pamokslą apie prieš kiekvienus rinkimus asilams atsirandančią“naują” viltį, tegalima pasakyti, kad “Durnių motina - viltis” yra begalinė prieš kiekvienus Seimo rinkimus eurokolchozinio lansberginio tvarto dar neišsivaikščiojusiems eiliniams “balsuojantiems tautiniams asilams”. Prieš kiekvienus rinkimus atsiranda “nauji tautą ir valstybę eilinį kartą gelbėjantys” “neeiliniai avinai ir ožiai”, kurie bliauna tuos pačius, visų sisteminių neokomunistinių ir KGB-istinių esančių 30 metų prie Seimo ėdžių ir kitų nesisteminių ožių ir avinų “politinių“chebrų bliovimus už JAV sveikatą ir klestėjimą, eurosojūzą, NATO, transatlantinę“draugystę” ir t.t. Todėl ir aš- “Šiandien važiuodamas iš darbo žiūrėjau į atsibundančius laukus, žmones stotelėse, kelio purvą ir šypsojausi. Nes supratau, ką ir jūs netrukus suprasit” – Lietuvos gamta iš tiesų kiekvieną pavasarį atgimsta, ne išimtis ir šių metų pavasaris… Dabar gamtoje, kaip tai būna kiekvieną pavasarį, vėl yra “Pradžia”.... Tik “tautiniame”, iš buvusio brazauskinio-lansbergenio po Brazausko mirties pasidariusio tik lansberginiu, tvarte, esančių 30 metų prie Seimo ėdžių sisteminių, ir naujų nesisteminių, pretenduojančių patekti prie Seimo ėdžių,vadovaujančių ožių, avinų ir kitų “tautinių politinių” gyvulių, kaip ir jų “politinių” chebrų pagrindinio “tautinio politinio"bliovimo turinys iš esmės išliko tas pat, koks ir buvo visus 30 metų....

Rūta       2020-03-10 8:29

Šiąnakt Algimantas sudėliojo labai tikrus viltingus žodžius. Ačiū.

Be Dievo palaimos       2020-03-10 8:21

nepavyks ir su geriausiais ketinimais.Laikas labai stipriai melstis.Tikrai,širdyje šilčiau ir atsargus optimizmas,kai atsirado Nacionalinis susivienijimas.Net delfi avansu vadina šią jėgą krikdemiška.Ar tikrai jis bus tokia?Ar nebus gėda ištarti Dievo vardą garsiai?Kaip Popiežius bučiavo žemę?Štai kokia abejonė.

Vilnietis       2020-03-10 8:07

tikiuosi.

Algimantui       2020-03-10 7:25

aciu uz Vilti.


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė.  Karantinas (II): kinų pavasaris

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 24-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Vladimiras Laučius. Koronavirusas rodo tikrąjį mūsų veidą

Ar tikslinga dėvėti namuose pasiūtą kaukę? Užkrečiamų ligų ir AIDS centro informacija

Roberto de Mattei. Nauji scenarijai koronaviruso eroje

Pasaulio sveikatos organizacija: Kas yra COVID-19 ir kaip TU turėtum elgtis (video)

Vytautas Sinica. Tikrai rimtų iššūkių akivaizdoje turime tik save – savo valstybę ir jos galimybes

Dvaro medikas skėlė iš peties. Audriaus Bačiulio ir Vytauto Sinicos komentarai

Nacionalinio susivienijimo pareiškimas „Dėl būtinybės krizės sąlygomis vadovautis konstitucine valdžios ir demokratinio valdymo samprata“

Liudvikas Jakimavičius. Progresas ir jo rogutės

Geroji Naujiena: Akli mes ar kalti? arba Jo Teismo belaukiant

Junkimės į bendrą maldą stebėdami šv. Mišių transliaciją per televiziją, radiją ar internetu

Andrius Švarplys. 4 klausimai

Visuotiniai ypatingi atlaidai tikintiesiems

Tomas Pueyo. Koronavirusas: Kodėl turime veikti žaibiškai?

Vytautas Rubavičius. Civilizacinis Karūnuotojo veidrodis

Verta pamatyti ir ... pasigrožėti: pandeminė Roma

Rimantas Rubavičius. Apie virusus ir Žemaitiją

Nida Vasiliauskaitė. Penketas su COVID-19 susijusių faktų. Išvada?

Algimantas Rusteika. Dramblių dalybos prasidėjo

Andrius Švarplys. Kas ir kaip išduoda demokratiją?

Patrick Deneen. Kaip universitetai tapo globalizuoto elito kadrų „kalykla“

Povilas Gylys. Paryžiaus tribunolas ir Ingrida Šimonytė

„Iš savo varpinės“: žmonių perteklius planetoje – ar išnyks žmonija?

Laimonas Kairiūkštis. Lietuvoje krizė – nėra ekonomistų

Audrius Bačiulis. Kodėl Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos parengtis nuteikia optimistiškai

Ramūnas Karbauskis. Kodėl opozicijos lyderis konservatorius G. Landsbergis taip nori įvesti nepaprastąją padėtį, nors tam nėra teisinio pagrindo?

Šakalienei, Armonaitei, Anūkui, Maldeikienei ir pan. – žiūrėti 3 kartus per dieną prieš valgį, po valgio – pakartoti

Liutauras Stoškus. Dešiniojo pusrutulio lubos

Audrius Bačiulis. Kaip gaminamos Fake News

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.