Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Algimantas Rusteika. Bukalaurų valdžia šoke

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 22 d. 23:42

18     

    

Algimantas Rusteika. Bukalaurų valdžia šoke

Bukalaurų valdžia šoke – nebepavyksta vykdyti nurodymų! Kiek ten milijonų slapta, per visokias švogerių viešųjų ryšių tarnybas ir per biudžetinę koservalybių LRT mesta baisybių propagandai? Ir nieko – šalies vyriausioji buhalterė, patapusi sveikatos specialiste, rausta bąla ekranuose ir atsiprašo už nesusivaldymą, nepavykstant „suvaldyti“ naujojo gripo.

Sveikatai vadovaujantis buhalteris su ištikima, su per instancijas už parankės einančia pavaduotoja, atsakinga už baisios ligos „suvaldymą“, beje, irgi buhaltere, tuoj įpareigos miegoti ir tuštintis su kaukėmis. Nors nereikia būti buhalteriu, kokiu nors biudžeto atšertu duomenų mokslininku ar darbe neturinčiu ką veikti valstybinio banko pavaduotoju, kad suvoktum, kas vyksta.

Plika akimi matomi styro faktai, kurių bukalaurai nenori paaiškinti, ir tik kažką nerišliai vapa apie lietuvių „nepilietiškumą“ ir „solidarumą“:

1. Kodėl lygiai prieš metus, kai vakcinų dar niekur nebuvo, naujojo gripo „atvejų“ skaičius, plitimo greitis ir mirčių skaičius buvo daugsyk mažesnis negu dabar, kai baigiama paskiepyti visą suaugusiųjų  „populiaciją“? 

2. Kodėl tos pačios kultūros ir klimato kaimyninėse šalyse „viruso suvaldymo“ rodikliai daug geresni ir mažiau mirštama ten, kur drakoniškų suvaržymų ir piliečių uždarymo nėra, negu Lietuvoje su savo kaukėmis, arklio pasais, šlagbaumais, dulkiais ir verygomis?
Atsakymas aiškus kiekvienam, išsaugojusiam sveiko, neužtemdyto totalia valdiška propaganda proto likučius: realybė parodė, jog vakcinos, palengvindamos kai kuriose didelės rizikos grupėse esančių ligonių ligos eigą, neapsaugo nei nuo susirgimo, nei nuo viruso tolesnio platinimo, nei nuo susirgimų plitimo greičio.

Vakcinos buvo beveik metus laiko kurtos ir gamintos pagal pirminę viruso versiją ir imtos naudoti 2020 metų pabaigoje. Ir sutapk man taip, kad būtent tuo metu ėmė ir pasirodė gausios viruso mutacijos, nuo susirgimo kuriomis ir plitimo vakcinos neapsaugo, tų mutacijų ėmė rastis vis daugiau.

Ir kaip čia neprisiminsi pavasarį paskelbto Nobelio premijos laureato, ŽIV atradėjo Luco Montagnier ir kitų mokslininkų  įspėjimo, kad masinė vakcinacija paspartins pavojingų mutacijų atsiradimą, nes vakcinuotame organizme, stabdančiame viruso vystymąsi, didesnę tikimybę išgyventi ir plisti turi būtent viruso mutacijos? Mūsų didysis ŽIV specialistas ir LRT žvaigždė S.Čaplinskas, nors ir negavęs Nobelio ir visą karjerą padaręs triūsdamas pagal Luco Montagnier atrastus principus, nedelsiant jį „paneigė“.

Kiti kovidiniai mokslininkai taip pat bemat subruzdo: „Teoriškai toks teiginys galėtų būti teisingas, bet praktiškai toks efektas nepastebėtas“. Feisbuke „nepriklausomi faktų tikrintojai“ iš 15 min. ar Delfio genijų, neturintys žalio supratimo apie virusologiją, gavę komandą, užkabino Nobelio premijos laureato publikacijai etiketę „Iš dalies klaidinga informacija“. Ir visi nusiramino.

O mutacijų – ir vis pavojingesnių – toliau radosi vis daugiau, ėmė „lūžti“ valstybės, vakcinavę praktiškai „visą populiaciją“. Pagaliau pasileido išsvajotas farmacijos korporacijų uždaras ratas: mutacijų vis gausėja, reikia skiepyti dar ir dar, visus suskiepijus mutacijų bus ir vėl naujų, gausesnių ir dar pavojingesnių, kurioms vėl reikės naujų vakcinų ir t.t., ir pan. Rinka – 7 milijardai pirkėjų po kelis kartus į metus, apmokėjimas garantuotas ir net išankstinis – kiekvieno verslininko svajonė.

Mums sako, kad ratas suksis amžinai ir į „senąjį pasaulį nebegrįšime“. Nors sveiko proto nepraradę visuomenės jau grįžta ir supranta, kad uždaryti, saugoti ir ginti reikia tuos, kuriems kilo realus pavojus, o ne visus iki vieno, naikinant valstybių ekonomikas ir einant į diktatūrą su konclageriais „antivakseriams“.  Bet mūsų bukalaurai tam progos nepraleis ir „žinomi žmonės“ audringai pritars, būkit ramūs.

Pati idėja „nugalėti“ virusą yra idiotiška. Jis yra visur, kaip ir mūsų mažumos, ir praktiškai kiekvienas su juo esame susidūrę, su juo jau gyvename ir gyvensime visada. Tai logiška ir kitaip negali būti. Kitą logiką jau mačiau 2020-ųjų pavasarį, kai mūsų kaimo gatve pravažiavo „Verygos traktoriukas“ ir laistė gatvę kažkokiu šnapso kvapo skysčiu „naikindamas virusus“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tikrai       2021-09-24 20:55

Kalbėti išmokstame nuo mažumės, bet tuščiažodžiauti išmokstame suaugę, ypač tie, kurie slidinėja politikos įkalnėse ar nuokalnėse. Kaip tvarkytųsi ir kokius racionalius veiksmus priimtų kitos politinės sudėties valdančioji dauguma? Ieškant atsakymų, toli klaidžioti nereikia - perverskit opozicijos pasisakymus, įvertinkit juose kritiką valdančiajai daugumai ir paieškokit iki šiol negirdėtų ir konkrečių siūlymų bei racionalių sprendimų. Vargiai rasite, išskyrus tai, kad to ar ano nereikėjo daryti, tą ar kitą padarė per vėlai, o besikartojantys jų siūlymai tik tiems, kurie prinokę aklai priimti tuščius tauškalus. Taigi, iki šiol pilama tik kritika dėl kritikos. Naivuoliai, o jų visada buvo, yra ir bus, pasigauna kaip “tiesos” faktą ir išsako savo nuomonę komentaruose po straipsniais, socialiniuose tinkluose ir t. t. Opozicijos horizonte tuštuma ir nykuma. Atrodo, kad taip bus dar ilgai. Ne naivuoliai supranta, kodėl toks opozicijos pagyvėjimas.

Life Site News       2021-09-24 12:22
to< ah.ą       2021-09-23 15:27

Jūs per gerai galvojat apie vakcinų biznį. Paklausykite pvz. Kenedžio pasakojimo apie kas met didėjančius vakcinų kiekius vaikams, visokias trivalentes ir t.t. vakcinas, “būtinas” ir “būtinai rekomenduojamas”, kas penktas vaikas ten autistas su neurologiniais sutrikimais. Nuo kelių vakcinų vaikams prieita iki 20 vakcinų. Badomi kūdikiai reikia nereikia vis pridedant po keletą porcijų kas met. O kur dar kasmetinės gripo vakcinos. Kas tose vakcinose čia dar atskira tema būtų. Po visa to kokia informacija išlindo per šią plandemiją, kritiškai mąstant supranti, kad buvai daug metų stipriai apgaudinėjamas, gaila, laiko neatsuksi atgal. Kiek kartų gyvenime prieš bet kokį vakcinavimą esate skaitęs vakcinos informacinį lapelį? O ką šnekėt apie dabar testuojamą ant žmonių genų inžineriją, nors gripas nuo vakcinos paleidimo mutavęs 100, o gal ir 1000 kartų? Kažkada ir aš apie antivakserius galvojau, kad su protu susipykę, deja stipriai klydau.

 

keistas komentatoriau įprotis       2021-09-23 13:41

matyti aplinkui savo paties išmatas. Nenuostabu, kad gerbiamo autoriaus tiesos sakymas taip siutina apsikakojusį komentatorių. Už gerai žinomo fondo fondo pinigus, be abejo.

keistas autoriaus įprotis       2021-09-23 11:42

kabinti prikakotas paklodes viešose vietose.

Jules       2021-09-23 11:28

Epidemijų metu negalima žmonių skiepyti. Kokie mokslo pirmūnai šito nežino ar tik visa Kapsukė in corpore? Negi zubrylos ant tiek užsikalusios, bekaldamos bele ką mintinai negalvodamos, kad tik joms po kalimo būtų leista engti, budulinti, kvailinti ir apgaudinėti silpnesnį, nebaigusį Kapsukės? Nagi atsiverskite, kad ir paprastą “Encyclopédie médicine en couleurs de la familiale” ir pasiskaitykite, o ne svajokite, apie kažkį tai AUKUS’ą, kuris jūsų vardu visiems duos į snukį, ypač Europai. Duos Covid-19 vėzdu. Atsipeikėkite pagaliau, kol ne vėlu, kol nėr dar Antro Niurnbergo - ne to farsinio, kuri paikiems studentams bruka išprotėjusi Kapsukė.

tik tiek       2021-09-23 11:07

Ko jau ko, o chamizmo šio šviesuolio rašinėliuose - nors su vežimu vežk.

ah.ą       2021-09-23 11:02

pirmiausia stabdykit lingvisti programavimą - keiskit sąvokas. Nėra vakcinos - nėra skiepų, nėra vakserių ir antivakserių, yra eksperimentiniai ir antieksperimentiniai.
Eksperimentiniai prišvirkšti ekperimentinių preaparatų o neksperimentiniai eksperimente nedalyvauja.

Antivakseris < nu jo       2021-09-23 8:53

jūs teisus, supratau, kad kito kelio nėra kaip tik kantriai palaukti.

nu jo -Antivakseriui       2021-09-23 8:48

avių atsizombinimo procesas ko gero bus ilgas ir žiaurus.1. kai paties ragus nuo skiepo. 2. kai susivare 8 porcijas vis tiek sirgs.3.kai ir po 8 ar 10 dozių vis tiek bus karantinai ir antsnukiai.4. kai masiškai išplis vėžiniai susirgimai ir nevaisingumai.5. kai gaus į telefoną žinute kad ;jums sumažintas lojalumo taškų skaičius nes vakar buvote pastebėtas parke be kaukės.6 ir t t.

Antivakseris       2021-09-23 8:26

Avims sakyk nesąkius, kažkokiu būdu, matyt,turės atsizombinti pačios. Aš tiesiog palauksiu ir aplinkiniams nieko nesiruošiu aiškinti.

Labai geras straipsnis, dalinkimės šiuo straipsniu       2021-09-23 8:18

Kaip negražu papirkinėti medikus, po 15 eu už kiekvieną sunaudotą dozę! Visi medikai, kurie įkalbinės yra žmonių nuodytojai, pfu.

Nu jo       2021-09-23 8:15

apie vaistus nuo covido išvis tylima ,lyg tai ši liga vaistais negydoma o tik skiepais . Bet skiepas apsaugo (jeigu apsaugo) į ateitį kad nesirgtum o ką daryti jeigu sergu dabar? Matyt visų protingų žmonių užduotis dabar , kaip sako Antivakseris 7;56 apsišarvuoti kantrybe ir aiškinti ,skleisti , rodyti faktus apie tą ;pandemiją; kad vakcinuotos avys po biški pradėtu suprasti ir bent jau toliau nebeitu badytis. Čia viskas priklauso nuo žmonių , kuo daugiau neis skiepytis tuo greičiau pasibaigs ir ;pandemija ; ir karantinai , ir GP, ir šita parsidavėlių valdžia pamatys kad jie nėra visagaliai.

Taip       2021-09-23 8:10

Taip, koronkė egzistuoja “netyčia” ištrūkusi iš laboratorijos, ji yra beveik tokia pati pagal pavojingumą kaip eilinis gripas. Vyksta sanitarinis karas prieš žmoniją.

Diedas       2021-09-23 7:59

Tiesos su Rusteika priešakyje, superaktyvūs koronapsichozės agiatoriai.
Vaidina opoziciją, bet kas diena vos ne visuose straipsniuose tvirtina kad nesamas gripas egzistuoja ir dalina patarimus.

Antivakseris       2021-09-23 7:56

Vienintelė išeitis apsišarvuoti kantrybe. Avys užzombintos, gal dar yra vilties, kad atsizombins?

Ar ne nusikaltimas       2021-09-23 7:43

virusą naudoti politiniams tikslams?

Liaudiška medicina       2021-09-23 7:33

visada turi priemonių prieš virusus.Gal laikas pradėti ja domėtis,jei mokslininkams nesiseka rasti ką  nors cheminio.Gamta visada nori padėti.Tik reikia veikti,netingėti,ieškoti,bandyti.Ar Lietuvos mokslas nebijo ieškoti vaistų no covido?Ar negaus už tai baudos iš Briuselio?

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.