Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 30 d. 15:37

4     

    

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Koronavirusų valdomoj valstybėj, pilnoj koronavirusų, koronavyresnybė nusprendė, kad žmonėms važiuoti į kitą miestelį pasikeisti koronavirusais negalima, nes numirsim, o savo miesteliuose keistis galima, nes nenumirsim.  Na, dar jei miestelis šalia didelio miesto, tai irgi byškį galima, o jei byškį toliau – tai irgi negalima. Juk taip paprasta, negi neaišku?

Tokios logikos įskaitos net koronavirusu besimptomiškai sergantis profesorius nepasirašytų, tačiau patylės, nes taip reikia. Ir kad koronavyresnybė, metusi dar beveik milijoną žurnaliūgoms, kad dar labiau dieną naktį koronavirusu žmones gąsdintų, nepažiūrėtų kreivai. Nes laisvės epochoje neįtikusius valdžiai profesorius Seimas meta iš darbo, o valgyti ir atiduoti paskolas nori visi.

Ir vardan tos, ir piliečių gerovei išriedėjo į gatves visos koronavirusybės pajėgos piliečiams bausti ir gąsdinti. Važiuoti į kitą miestelį uždrausta nuo nulio valandų, tai kas norėjo iki to laiko ir nuvažiavo, kur tik norėjo, kamščiai keliuose bėgant nuo bepročių net faini, ir smagu pabėgus – užsikruškit.

Koronazombių užvaldyti miestai tušti, likę gyvieji slepiasi namuose ar vaikščioja su šuniukais miškuose. O ką daryt, jei išvažiavai į kitą miestelį iki draudimo pradžios? Kaip grįžti, juk koronavirusybės pajėgos nubaus! Pajūrio kurorto meras atsako – viskas gerai, parodysit viešbučio rezervaciją, kad legaliai įvažiavot – ir išvažiuosit.

O koronaviruso užgraužta smegenine faras nedelsiant atšauna: turit išvažiuot tuojau pat, iki 24 valandos, nubausim, nes būsit nelegalai! Tai kas, kad uždraustas „judėjimas tarp savivaldybių“, bet ne buvimas jose atvykus iki draudimo.

Nutarėm koronaviruso beprotybės varžybose nedalyvauti. Užsikruškit. Atvažiavom, kur norėjom, ir pabūsim laimingi. Visos gatvės, visa jūra mūsų. Esam nelegalai savo valstybėje, pažeidžiam numirėlių nustatytas tvarkas.  Net vėjas nuo jūros kvepia 1988 metais, valdžios ekranai –  sau, žmonių širdys ir protai – sau.

Žmonės BBD ant koronaviruso, koronavyriausybės ir koronabeprotybės. Gyvenam laikais, kai reikia apsispręsti, ar tu su totalitarizmu, ar su sveiku protu, tikra laisve ir savimi. Negi, blet, jie nejaučia, kad žmonės jau apsisprendė ir niekas, jokie milijonai delfiams jų nebeišgelbės?

Šiom dienom buvom laimingi, teisingi ir tikri. Jūra ošė kaip prieš tūkstančius metų ir griaudėjo, kaip griaudės jos bangos po tūkstančių metų. Čia mūsų šalis ir mūsų teisybė, mes jaučiam vienas kitą ir susikalbam širdimis. Juk girdit, matot, paliečiat tą tikrumo pasaulį kas vakarą, kai prisiglaudžiat? Mes esam vieno kraujo – aš ir tu.

Vakare susitarėm nekalbėt apie koronavirusą. Pajunginėjom teliką, nieko apie ne koronovirusą neradom, net orai apie koronavirusą. Pasiėmiau planšetę, pafeisbukinau,  paguglinau, padelfinau – nieko ne apie koronavirusą neradau, vien koronavirusas. Pabandėm kalbėtis, pajuokaut, net patylėt – vėl ne apie koronavirusą neišėjo.

Tai atsisveikinimui pasipykom ir užmigom koronavirusų poza – kaukės tai nenusiėmiau, nes aplink koronavirusų pilna. Ji su kauke tai, blet, graži, akutės tokios didelės ir, atseit, nekaltos, o visa kita nupaišo vaizduotė, nes viskas pakavota. Tekilos ir jos lūpų skonis prieš išjungiant šviesą – argi kas gali būt labiau gyvenimas?

Dabar, prie koronaviruso, jos visos bus gražios, kaip kokios musulmonės iš haremo – juk tikrą vyrą interrasinis veža, reikia savo koronavirusus kuo plačiau ištaškyt! Todėl rytoj pabandysiu jums ką nors parašyt ne apie koronavirusą, o dabar esu laimingas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Hm.       2021-03-31 17:06

Čia geras posakis: vėjas nuo jūros kvepia 1988 metais.

Taigi       2021-03-31 13:52

Senas gašlus pagyrūnas smile

ah1       2021-03-30 21:31

Neįsivaizduoju kaip galima sirgti besimptome liga.

Trys raidės       2021-03-30 17:18

man tai ne 1988 m., o kokiais 1972 net kažkaip pakvipo, kai net pas mus tada antrokus į klases ateidavo kartu su direktoriaus pav. visokie dėdės ir aiškino apie blogus žmones ir kad apie tokius papasakoti reikia ir jau jokiu būdu Kaunan nereikia važiuot.
Rustrika rašo “Čia mūsų šalis ir mūsų teisybė, mes jaučiam vienas kitą ir susikalbam”, bet kažkaip abejoju ar taip dar yra.


Rekomenduojame

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.