Prezidento rinkimai 2019, Visuomenės pokyčių analizė

Algimantas Rusteika. Ar taps Saulius Pauliumi?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 20 d. 6:38

52     

    

Algimantas Rusteika. Ar taps Saulius Pauliumi?

Viena Arenos tribūna ploja, kita – švilpia, į aikštelę išbėga žvalus, glotniai nusiskutęs, žaliais uniforminiais marškinėliais vilkintis Saulius Skvernelis! Įraudęs, kaip mergaitė prieš pirmąjį kartą, droviai šypsosi, klausydamasis kažkokios Rusnės moterytės.

Toks scenarijus – aš galimai nežinau, kad manęs paklaus apie kandidatavimą, ką esu mintinai išmokęs pasakyti. Koks drovuolis, nors mentas! Nieko nepadarysi, dauguma herojų širdies gilumoj yra nedrąsūs ir bravūra – tik maskuotė. Diktatoriais tampama iš silpnumo ir baimės, kad nepaklus, tironija – droviųjų produktas.

Situacija pasikeitė iš esmės, ir viskas tam buvo parengta. Balsai planuojami iš kantriausiųjų, dar nenusivylusių valstiečiais savųjų, nusivylusių savais svetimųjų ir tų neapsisprendusiųjų, kurie apsisprendė prieš visus ir dar nežino, ką dabar įsimylėti.

Tikrus lietuvius valdo meilė ir neapykanta. Ištikimiausieji tie, kurie myli konservatorius, o kiti vis laksto pas kitas ir juos vienija neapykanta konservatoriams ir D.Grybauskaitei, kuri myli konservatorius. O taip pat neapykanta nevedusioms, bevaikėms valdžios moterims – ir ką tokios gali suprasti apie gyvenimus tų, kurie myli ir neapkenčia?

Sakot: primityvu? Bet toks primityvas nulemia viską, šią tiesą visi žino, politikai ir rinkimus organizuojantys, nuomones projektuojantys profesionalai ir prakalbų rašytojai taiko praktikoje. Per pavaldžius trolius ir naudingus idiotus platina feisbuke ir delfiuose.

Dar svarbu, kad būtų gražus, gražiai pražilęs, gražiai pakalbėtų, ką norim girdėti, ir matytas per teliką. Programų pas mus niekas rimtai neskaito, nes jų niekas rimtai ir nerašo, ir nevykdo – tai kaip kokia disertacija, kurią reikia turėti konkurse į pareigas. Tų, kurie skaito, visada nelemianti mažuma, jie užsispyrę ir sunkiai paveikiami, todėl į juos galima nekreipti dėmesio.

Dar yra vis didėjanti rimtai nepatenkintųjų, antisisteminė masė, kuri galėtų nušluoti viską. Susiskaldę ir labiau už sistemą neapkenčia vieni kitų, skendi vienamintiškumo reikalaujančių vadukų tarpusavio nepasitikėjimuose, intrigose ir pavyduose. Kaip juos suvienyti – atskira kalba ir problema.

Štai į tokią areną išbėga Saulius Skvernelis. Ir iš karto įkala tritaškį – G.Nausėda ir I.Šimonytė yra prezidentės paskirti įpėdiniai! Kongenialu, tik trys žodžiai, o kiek daug turinio apie politinę sistemą ir neapkenčiamus konservatorius, elitą ir bankus! Daugelis ieškančių, ką vėl įsimylėti, iškart pastatė ausis.

Namų darbai padaryti. Visos aktualijos, duodančios dividendų esamiems ir galimai menamiems oponentams, užglaistytos ir nukeltos į neapibrėžtą ateitį. Ir R.Karbauskis, švelniai šypsodamasis, ima neapkenčiamo M.Puidoko pataisas savo priimtai tvarkai, kurias šitaip ką tik urgzdamas taršė – vaikų nebeatiminėsim!

Ir teisėsauga, slaptai priiminėjusi slaptus nutarimus dėl mergaitės slapto atidavimo naujiesiems zelandams, kurių esmę prie slaptumo įpratinta tauta puikiai nutuokė, staiga per naktį apsigalvoja, tampa demokratiška ir nebeslapta!

Tik nesakykit, kad teisėjai Baltųjų Rūmų nomenklatūra – nueinanti šluba antis niekam nebeįdomi, dairomasi naujo šeimininko. Saulius, panoręs tapti Pauliumi, po truputį ima vadeles, gera proga įkąsti lojančiai žiniasklaidai ir ūmai nuščiuvusiems dėl mergaitės konservatorių ir liberastų propagandistams.

Dėl dvigubos pilietybės pasirūpinta – Seimas pavedė Vyriausybei už biudžeto pinigus vykdyti referendumo viešinimą, taigi greit ekranus užplūs propagandinės laidos. Tai kas, kad atsisakę pilietybės gali bet kada ją atgauti? Tai kas, kad nieko neprarado, išskyrus teisę balsuoti, kuri jiems nereikalinga, nes išeiviai ja praktiškai nesinaudoja ir tai tik ambicija turėti kišenėj du pasus?

Užtat valstiečiai savo kandidatui rinkimuose turės balsus supykusių, nusivylusių, pabėgusių ir jų artimųjų, dar likusių čia. Ir abu balsavimai bus tuo pačiu metu tose pačiose vietose. Užsidarę balsavimo kabinoje viename biuletenyje matysime Saulių Skvernelį, kitame – jo remiamo, proteguojamo ir jo Vyriausybės reklamuojamo referendumo klausimus. Ar viename biuletenyje brauksime vienaip, o kitame – kitaip?

Saulius Skvernelis – stiprus, dar nepavargęs, slapta informacija ir valdžios patirtimi gerai įmitęs žaidėjas. Skirtas patenkinti tvirtos rankos lūkesčius ir permainų iš viršaus svajones, susigrąžinti valstiečiais nusivilusį jų elektoratą. Haubica ant vyraujančios aukštumėlės prieš Seimo šturmą.

Kas įdomiausia, pavojaus sistemai atveju galintis perimti net priešiškų grupuočių palaikymą – tai žmogus, kritiniais momentais sistemą gelbėjęs, parodęs atsakomybę ir ryžtą. Visiems saugiai išsislapsčius, pasiuntęs specialiąsias pajėgas laužti teisėjos namų ir įsakęs šaudyti į žmones prie Seimo. Toks drovus, raustantis demokratas geležiniais dantimis.

Čia šalis, kur beveik nebėra tikros žiemos ir niekada nebuvo tikros politikos. Dabar viskas yra rinkimai ir nėra nieko, kas būtų nerinkimai, net orų prognozės tuoj bus panaudotos psichinėms atakoms. Jei nusiimsim dangčius nuo akių ir pasistengsim suprasti, kas ir ką mums nori įteigti – pamatysim viską

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Letas Palmaitis       2019-02-4 3:55

Už “pareigūno” pavadinimą mentu gresia demokratinis teismas.

Įtikinot,       2019-01-23 11:39

jūsų paršavedė akivaizdžiai geresnė kandidatė

$+$       2019-01-21 23:31

.. konkurentų

$+$       2019-01-21 23:27

Taps, nes neturi komitetų.

>>> okodėljui       2019-01-21 19:38

O kodėl lietuviai negalėtų būti ne kumečiais burliokais? Piliečiais.
(Pasas kišenėje budulio piliečiu automatiškai dar nepaverčia).
Piliečiams nereikėtų iškišus liežuvius laukti mesijų.
O dabar-  vieną čiupt už rankovės, kitą už skverno ir blauna “geeeeelbėk!”.
Orumo trūksta, išminties. To, be ko liekama tik ubagu nachlebnyku.
“Savo turėdamas- kada norėdamas.
Ubagaudamas- kada nekada gaudamas”.

O kodėl negalėtų būt Puidokas?       2019-01-21 19:19

Sisteminiai kaip sisteminiai. Skvernelis - ne tas mentalitetas, tinkamas tik “prasisukt”. O prezidentas - ne tokia jau menka pozicija, kaip galėtų atrodyt ar perša žiniasklaida. Puidokas šiaip ar taip - politologas, dalyvaujantis euroatlantiniuose renginiuose. Tai jau privalumas. Pakankamai ištvermingas, kai reikia. Na, jaunas. Betgi ir estai regis nepabijoję buvo išrinkti jaunų į atsakingas pozicijas. Nieko prieš Juozaitis - vis geriau nei aniedu sisteminiai - bet nelabai energijos pas jį likę. Taip iš šalies atrodo.

Leukadija       2019-01-21 16:31

Galvoju, kad mano paršavedė yra geresnė kandidatė. Akys jos atrodo taip pat didelės, ir labai protingos. Tik ji labai tyli. Bet ji moraliai turi teisę tylėti. Ji neturi dėl ko atsiprašinėti, ar ką nors aiškinti. Ji viešai tikrai neišvadino gerb. Sadūnaitės melage! Ji nevadovauja ministerijoms, kurios gina vaikų prekybos biznį, įteisina plynus miškų kirtimus, nesityčioja iš tėvų, mokytojų, ir t.t. Palyginus su mentu - ji tikras moralinis milžinas!

Taikinys       2019-01-21 12:31

Straipsniu pataikyta į dešimtuką, bet tik ir tiek, ką nors pakeisti tikriausiai neįmanoma, aišku viltis visada turi būti,  gal kokie nors atsitiktinumai gali pakreipti ir geriau, bet tai tik viltis.

albina       2019-01-21 11:41

Palaitis buvo vidaus reikaluose,ne krašto.Šį kartą Ir DEJA suklydo?

Deja       2019-01-21 11:21

Šį kartą suklydot p.A.Rusteika, šaudyti į žmones prie Seimo 2009 sausio 16d davė nurodymą R.Juknevičienė, tada pavadavusi krašto apsaugos ministrą Palaitį, tokie tada buvo padaryti tyrimai.

Jules       2019-01-20 19:40

Ne, aš tokio kandidato neturiu ir nėr tokio, kuris nebūtų antilietuviškai nusiteikęs.  Visiems jiems trukdo Lietuvių kalba, lietuviška civilizacija, Albertina ir pati tauta, kurią reikia apgauti ir ištautinti - paversti daržove. Mes taip ir netapome politine tauta. Iš dalies ir dėl dezinfosklaidos, jos magnatų kaltės. Kieno rankose pasaulio dezinfosklaida? Na, o Putino stabdytojai kelia juoką, nesakysiu kokį, nes iš tikro jie dirba jo naudai, kaip Kubiliaus kuosų kariauna lddp-istų naudai, kurių kandidatui laimėti dabar padeda visi šitie trys anksčiau išvardinti kandidatai. Former Bolsheviks’ams ir KGB rezervui reikia, kad balsai būtų ant durniaus - be jokios naudos šaliai išbarstyti. Kad kuo daugiau nuostolių šalis patirtų. LDDP elgiasi garbingai ir žada atsidėkoti Kubiliui kaip pridera - siunčia jį kur?

Marija       2019-01-20 19:35

Aš balsuosiu už tą, kuris ne gražias kalbas varo, bet už jo darbus. Patys “sveikiausi” kandidatai yra tie, kuriuos bijo rodyti, kuriem neleidžią į televizorių įlysti, ant kurių visa žiniasklaida “varo” purvus, iš kurių tyčiojasi ir niekina. Va toks kandidatas yra tikras. NE SISTEMINIS.

Kalba       2019-01-20 19:31

vieną, o daro visai ką kitką - priešingai. Kitokių AMBalo patikėtinių nežinau. Po to pasako, kad tai buvo tik rinkiminės kalbos - runkelyno(daržovių) apgaulė. Tiek Juozaitis, tiek ta dezi propagandinių knygų graužikė VU, tiek tas banksteris-makronininkas atlieka vieną labai svarbų vaidmenį čia - tiesia triumfo taką kartu su kolchozų milijonieriais Skverneliui - nuleidžia nulėpausių patriotų balsus į kanalizaciją(išbarsto ant durniaus). Žodžiu, padeda jam laimėti - veda į pergalę.

juozaičiui nėr lygių       2019-01-20 19:23

nes visus galimus protingus, padorius, patriotus, katalikus nufiltravo toli toli iki rinkimų (pvz: Ušacką)
Dabar tik juozaičiui leidžia apsimesti Pauliumi (techniškai dirba jo rėmėjai KGB)
——-
o pizdukėliai vieningai klykia:
- rinkite mažiausią blogį,
- tik juozaitis kalba už nacionalinį blogį
- visi kandidatai yra sisteminiai, išskyrus A. Juozaitį.
ir t.t.

amber       2019-01-20 18:53

vartykit jūs kaip norit praeities momentus, įvairias interpretacijų detales, bet žiūrėkit savo tautinėmis, suglobalintomis ar pusiau suglobalintomis akimis, kokią naudą vieno ar kito prezidento išrinkimas atneš valstybei, kokia jo pozicija dabartiniame lietuvos ir pasaulio ideologiniame, politiniame fone… ir/ar būsimas prezidentas pajėgus/įgalus orientuotis besikeičiančioje es…

> Tikrai taip arba "Julesui"       2019-01-20 18:38

A. Juozaitis bent jau kalba tai, ką turėtų kalbėti kandidatas, atstovaujantis Lietuvos nacionalinius interesus, kai tuo tarpu kiti, ĮSKAITANT ir nepriklausančius „AMBalo auklėtiniams“, net nekalba apie tai, lyg Lietuvai nacionaliniai interesai būtų visiškai neaktualūs. Pagaliau, patys kada nors įvardykite dabartinį kandidatą į prezidentus, kuris atstovautų nacionalinius interesus, užuot nuolat niekinęs A. Juozaitį. Tačiau, deja, to kito kandidato, kaip aukščiau esu minėjęs, bent jau šiandien, tikrai nėra, todėl ir neįvardinsite.

Matot,       2019-01-20 17:49

bendrapavardžių yra labai daug.

prieš rinkimus visi tampa Pauliais       2019-01-20 17:17

o po rinkimų vėl Sauliais.
Kaip jų mokytojas ir vadas AMB sakė: o ko jūs norite, rinkimai juk jau baigėsi.
———-
geriausia bus kai juozaitis iš išdaviko sauliaus virtęs pauliumi vėl taps sauliumi.
jo rinkėjai ir rėmėjai (komuniagos ir kiti ruskių mylėtojai) tik rankomis plos: šaunuolis, išdūrė tuos katalikus violetinius kedofilus smile

>Tikrai taip...       2019-01-20 16:34

Rekomenduoju buvusiam Vilniaus merui keisti pravardę,nes jūs įvardijote pavardę
žmogaus tikrai gyvenančio Lietuvoje,kuriam sovietai išnaikino ko ne visą giminę,o
ir jis pats kai tankai žvangėjo Vilniais gatvėmis,nestovėjo po medžiu - gynė laisvą
žodį Lietuvoje.

Na va       2019-01-20 16:28

Čia jums, pigūs lietuviai, ne delfis, čia ir savo galva galvoti tenka, ir kandidatų per visus galus nebruka. O dangčius nuo akių nusiimti iki rinkimų privaloma.

Tikrai taip,        2019-01-20 16:17

nes tik AMBalo žmonės atstovauja mūsų nacionalinius interesus. Tiek prezidentė, tiek Juozaitis yra AMBalo auklėtiniai, mokiniai ir patikėtiniai ateičiai, tiek Skvernelis ir Zuokula taip pat Brazausko vaikis.

kunigunda       2019-01-20 15:38

šiam momentui tinkamiausias kandidatas - A.Juozaitis, atstovaujantis ne sisteminio klano, o Lt nacionalinius interesus ir turintis Lt ateities viziją ne federacinėje, o tautinių valstybių ES… linkiu abejojantiems atsikvošėti, nes jau u ž t e n k a ir ultrakonservuoto valdymo/užvaldymo ir karbaskvernelinių draudimų...

Nemazai       2019-01-20 15:18

tkinanciu, kad lietuvis negali nebalsuoti.Nesamone.Net per prezidento rinkimus balsuoja tik kiek daugiau kaip 50%.Kita kalba, kaip ir ka lietuvaiciai(ir ne tik) pasirenka.Dabartiniu pilieciu dydele dalis yra suklaidinta ir toliau klaidinama sklaidos nuodukais.Eiliniam pilieciui ne taip paprasta atsirinkti.

Kandidatų įvertinimas       2019-01-20 14:51

Vertinant pagal sakomas priešrinkimines kalbas ir skelbiamas vertybes, visi kandidatai yra sisteminiai, išskyrus A. Juozaitį.

Anarchistas       2019-01-20 14:28

Atsakau dviem ,,moteriškėm”. Rasai - Aš už gerbiamą Puteikį.  Vilijai - yra moteriškiai ir vyriškės. O bendrai tai durnių baidokas be vairo ir vairininko ir tai mane veža.

Šiaip       2019-01-20 13:55

tik nerinkdami NIEKO sunaikinsime komunistų partiją pasidalijusią i frakcijas.

Rasa       2019-01-20 13:43

Uz gerb.  Puidoka

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-20 13:22

Teksto autorei, -iui su nr. 2019-01-20 11:34
“Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto
neturėjo teisėtai išrinkto Seimo.”
Dr. Jonas Ramanauskas
Jei kitaip, seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija.
_______________________________________
Tautos prezidentas bus tas, kurio veiksmų plane pirmuoju numeriu bus parašyta: paleisti antikonstitucinį seimą.

Skvernelis yra konservatorių       2019-01-20 13:05

kandidatas.Jis dirbo jiems Garliavoje ir dabar dirbs liberalams ir konservatoriams.Karbauskis lemtingai klysta.Ir patį Karbauskį suvirškins Skvernelis su konservatoriais.Tik už Juozaitį.

Vija       2019-01-20 12:48

Nevedusiu moteru nebuna. Buna nevede vyrai, o moterys - neistekejusios, netekejusios.

Ar tai baimė?       2019-01-20 11:34

Sekmadienis.Lauktas Algimanto straipsnis.Puikus,mano akimis,dar ir dėl to,kad be jokios klaidelės.Lyg ir aišku,už ką nebalsuoti,bet už ką?Komentarose irgi šmaikštūs patarimai,bet tik retas sako,už ką.Kodėl?Jeigu gerai visus paegzaminuotume,netiktų nė vienas?Ušecko jau nėra.Roko dar nėra.Mano asmeninė nuomonė po susitikimo su Juozaičiu.Atvažiavo pavargęs,trečias susitikimas,visas dėmesys knygai,kurią palieka bibliotekai.Nė užuominos,ką darytų tapęs prezidentu.Į klausimą apie rinkimų sistemą,atsakė,kad Latvijoje irgi nieko gero su kitokia sistema.Tai ir viskas.Atvirai sakant,arba mano lūkesčiai per dideli,arba Jis nei nori,nei tiki.

jooo       2019-01-20 11:31

geri būtų sauliaus/pauliaus vieši debatai su gerb.NERINGA. Išvada:kur nukišot naujienas apie gerb.Neringą Venckienę?

realistui       2019-01-20 11:16

Jo, Rusteika privers balsuoti. Kiekvienam į pakaušį šautuvą įrems ir nebebus kur dėtis. Ot žaltys tas Algimantas! Gudrus. Juk kiekvienas žino- lietuviai negali nebalsuoti. Gali būti be darbo, be pastogės, pliki basi ir nevalgę.
Bet nebalsavę lietuviai numirtų. Tuo tas kląstingas Rusteika ir naudojasi.

Ariogala       2019-01-20 11:11

Reike ydėmiai sekti ką televizorius pasakys. Kurį daugiause reklamuos tai tas ir gereuses.

Realistas       2019-01-20 11:11

Skvernelis ne auksas, bet tokiais straipsniais Rusteika uždegs žalią šviesą konservatoriams.O gaila kad Rusteika to nesupranta ar supranta?

kumetys       2019-01-20 11:06

Prezidentas yra Šeimininkas. Todėl prezidentas turi ne tik gražiai atrodyti-
turi būti matyti, kad jo ranka tvirta, kad sugeba valdyti.
O jeigu paskui ta tvirta ranka mus muš? Nu biškelį gal ir nesmagu, ale tokia pasaulio tvarka. O be to- jeigu muša, reiškia myli! Reikia rinkti tą kuris gali mus pamylėti smarkiausiai.

tradicionalist       2019-01-20 10:59

Mes esame lietuviai ir privalome tvirtai laikytis tautinės tradicijos-
rinktis Barabą.

nėra kur dėtis       2019-01-20 10:53

Nėra už ką balsuoti. Tai ką daryti? Juk nebalsuoti negalim. Privalome.
Nes tuos kurie nenoti balsuoti suregistruos, uždės nuobaudas, o po to varu, po šautuvu prie urnų nuvarys. Nėra išeities…

Pensininke       2019-01-20 10:48

Gerai butu, jei dauguma rinkleju butu VIENINGI ir balsuotu uz A.Juozaiti. Dabar daug yra besiblaskanciu ir tikinciu kandidadtu “GERAIS”  pazadais.

MENTAS MŪSŲ PREZIDENTAS       2019-01-20 10:43

Čia net greičiau ne rinkimai, o visuomenės supuvimo ir abejingumo testas: jei išsirinksime Skvernelį, reiškia pritariame, kad gali ateiti pas mus į namus keli ar 200 kaukėtų pareigūnų ir padaryti ten tvarką. Juk akivaizdu: Skvernelio argumentai yra jėga ir baimė - tokie patys, kaip nueinančios Grybauskaitės.

Gaila       2019-01-20 10:42

Pasiūlymų nereikia, klausia už ką str. autorius. Pagal str. išdėstytas mintis laimės vienas iš tų dviejų, antrame ture. Konservatorių norai pildysis

To romui       2019-01-20 10:37

Straipsnio Autorius “siūlo” galvoti savo galvomis, o tu vis lauki “pasiūūūlymu”

>>aktyvi rinkėja        2019-01-20 10:26

Konservatoariai žada daug, visus sprendimus atšauks. Gerai ar blogai?

aktyvi rinkėja       2019-01-20 10:16

Svarbiausia- kad kuo daugiau pažadėtų!

Klausimas       2019-01-20 10:12

Bet ką daryti, jei dangčiai ant akių per 30 metų nepataisomai priaugo? Akys ant dangčių tik nupieštos ir nieko nemato ir nenori matyti. O seimo recidyvistų pažadai taip švelniai liūliuoja…

grybautojas       2019-01-20 10:10

Jau kad rinksiu tai pririnksiu! Paskui galvosiu kas gavosi.
Blogiau nebus. Geriau irgi.

Romas       2019-01-20 9:56

Įdomu būtų sužinoti kokį kandidatą siūlo straipsnio autorius.

Laisvas žodis....       2019-01-20 9:52

Niekas kitas,tik Sąjūdžio pradininkas.Blogiau nebus,nes jau yra.O policinės diktatūros nelinkėkime Lietuvai.

Skaitytoja       2019-01-20 9:38

Ir visi pamirš kitą mergaitę, kurią policija išnešė klykiančią.

Tegul       2019-01-20 9:29

visi kylas gauna besistengdami, balsuosiu tik uz Juozaiti.Man smegenu uzpudrinti nepavyks.

portalas       2019-01-20 9:13

cenzuruojamas

Rinkėjas       2019-01-20 7:33

Už tuos du nebalsuosiu. Mentas blogas. Juozaitis? Neišrinks. Ir vėl žalia šviesa konservatoriams? Ne! Belieka Skvernelis. Blogai ar gerai, pamatysim.


Rekomenduojame

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Andrius Švarplys. Emanuelio Macrono žinia Rytų Europai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.