Prezidento rinkimai 2019, Europarlamento rinkimai 2019

Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 11 d. 20:34

29     

    

Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

Ir kaip nepagalvojom – juk viskas taip paprasta! Kartą per penkmetį sumeti popierėlius į dėžę ir nieko daryti daugiau nereikia! Ir nuo pirmadienio gyvenam laisvai ir laimingai, kaltieji nubaudžiami ir stojasi mūsų žemėje šviesa ir tiesa! Ši pilietiška pasaka tinginiams, skatinama valdžios, kartojama ir kartojama, o vaikučiai vis prašo dar ir vėl užmiega prie teliko.

Ir ateina naujos išgelbėtojų bangos, ką tik iškepti tautos herojai per pusmetį virsta neapkenčiamais išdavikais, o ekranuose ir toliau linguoja tos pačios galvos. Ir kada prieš kitus rinkimus vėl ima bruzdėti pažemintieji ir nuskriaustieji, burtis naujos pajėgos, valdžios, bankų ir verslo grupuotės patyliukais pafinansuoja kokią naują balsų šlavimo mašiną.

Opoziciniai antisisteminiai judėjimai seniai būtų tapę įtakinga politine jėga, jei ne vadukų tarpusavio vaidai ir neapykanta, daugsyk didesnė už priešiškumą sistemai. Į žaidimą įsijungia ir specialiosios tarnybos, paskatinami naudingi idiotai. Juk politika – šachmatai, vienas netikęs ėjimas ar užimta bloga pozicija – ir žaidimas prakištas.

Reikiamu metu įjungiami įtakos agentai ar pakabinami keli žmonės ir opozicija subyra arba aplink naujajį mesiją suburti autoritetingi entuziastai su vėliavomis nukrypuoja į eilinį akligatvį. Kaskart būdavo smagu spėlioti, kuris lemiamu momentu netikėtus sprendimus priėmęs ar sužlugdęs veikėjas yra iš kontoros. Dabar irgi smagu, tik nebelinksma, nes prieitas liepto galas – krizė.

Globali sistema keičiantis jėgų pusiausvyrai susiūbavo, federalistinė Europos Sąjunga eižeja, įtakos sferos keičiasi ir griūdamas stabilumas gali paribio mažiukus prispausti. Ekonominė krizė jau už kampo, nes nei viena iš ankstesniosios priežasčių nebuvo pašalinta, o gaisras laikinai užpiltas prispausdintais milijardais. Dėl to sutaria pasaulio ekonomistai ir diskutuoja ne apie tai,  ar krizė bus, o kada tai atsitiks.

Artėja lemiantys politiniai įvykiai net merdinčioje Europoje, nes mažėja korporacijų pelnai, turtų ir biznių stabilumui didėja pavojai ir sprendimų priėmėjai atsibunda. Ar išliksim, ar pasinaudosim situacija išsilaisvinti iš vidinio partokratijos ir išorinio globalizmo vėžio, priklausys nuo to, ką padarysime dabar. Valstiečiai savo pseudoreformomis išklibino sistemą ir ji laikosi tik dėl inercijos ir žmonių tingėjimo pajudinti žiniasklaidos užzombintas smegenines ir pakelti nuo sofų užpakalius.

Prasidedantis rinkimų ciklas yra paskutinė galimybė ir lūžio taškas, kurį praėjus be esminių permainų procesas taps praktiškai negrįžtamu. Tada galėsim ekranuose toliau stebėti mūsų valstybės, nešiojamos ten, kur didžiosioms galioms patinka ir kur be mūsų nutars, agoniją. Nes vietinis pseudoelitas jau pasirašė savanorišką kapituliaciją, jam terūpi asmeninės karjeros tęsiniai.

Prezidento rinkimai gali būti pirmasis žingsnis į pradžią arba į pabaigą. Sistemos pamatai skyla, valdančioji klasė vieningo, juolab stipraus, laiminčio kandidato neturi, besiriejančios grupuotės kelia savo atskiras kalbančias lėles. I.Šimonytės elektroniniai palaikymo balsai, surinkti per dieną, reiškia tik partinę konservatorių, jų šeimų narių ir pavaldinių valdiškame darbe drausmę spaudant mygtukus.

Praktiškai kartojasi 2003-ji, kada pirmajame ture smarkiai pirmavęs sisteminis kandidatas antrajame beviltiškai prakišo, nes oponentas susirinko visus kitus balsus. Tokią retą galimybę likimas vėl dovanoja: nesisteminis, išėjęs į antrą turą, laimėtų. Tik ar bus norinčiųjų šansu pasinaudoti?

Opozicijoje, neskaitant politinių klounų ir ambicingų marginalų – trys kandidatai, renkantys balsus: A.Juozaitis, M.Puidokas, N.Puteikis. Turint omenyje, kad jų organizacinės struktūros, besilaikančios ant savanorių, žymiai silpnesnės už konservatorių partiją, šeriamą milijonais iš biudžeto, plika akimi matyti – sudėjus internetu gautus parėmimo balsus jie jau dabar yra antroje vietoje pagal realų, o ne gaidišką, paremtą  “neapsisprendusiųjų” balsais, reitingą.

Šių kandidatų elektoratai nedaug persidengia. A.Juozaitis – tautiškų aspiracijų, Sąjūdį atsimenančių ir vertinančių, vidutinio ir vyresniojo amžiaus, sunkiau gyvenančių valstybingumo idealistų, periferijos – „ne Vilniaus“ Lietuvos – kandidatas. N.Puteikis vienija tuos, kuriems tautiškumas mažiau svarbus už socialinio teisingumo stoką, atskirties likvidavimo ir galimybių lygybės išsiilgusius nuskriaustuosius.  M.Puidokas – vidutinio ir jaunesnio amžiaus, geriau materialiai gyvenančių vidutinio amžiaus miestiečių, šeimų ir motinų favoritas.

Jie susirinks ir pasidalins nubyrėjusį valstiečių ir kitų sistemininkų elektoratą bei protesto prieš „visus“ balsus, atstovauja skirtingiems rinkėjų sluoksniams ir balsus didele dalimi drąsiai galima sumuoti. Tačiau užvaldytos žiniasklaidos dusinimo sąlygomis po vieną į antrąjį turą išeiti jie neturi jokių šansų. O sudėjus balsus ir antrajaje ture susijungus visam protesto elektoratui – laimėjimas įmanomas.

Neabejoju, kad jie patys tą suvokia. Rinkiminė kampanija suburs naujas ar sustiprins turimas politines struktūras, sutelks šalininkus, suteiks žinomumo, bus gera proga plačiai paskleisti savo programas ir pasirengti pagrindiniam mūšiui už Lietuvą – kitų metų Seimo rinkimams.

„Mirties linija“ kandidatui į Prezidentus atsisakyti dalyvauti rinkimuose – balandžio 7 d. Į kovo pabaigą, kai kandidatai jau žinos savo popierinių ir internetinių parėmimo parašų rinkimo tendencijas, surengti susitikimus ir konsultacijas. Ir nuspręsti dviem atsisakyti kovos paremiant savo šalininkų balsais trečiąjį – argi tai absoliučiai neįmanoma?

Ar čia gali būti kokių nors trikdžių, išskyrus asmens ambiciją: „Aš už, tai jūs prie manęs junkitės“? Ar čia gali būti pralaimėtojų, jeigu pasitraukęs bus gerbiamas labiau ir įgys ateičiai daugiau pagarbos ir pasitikėjimo už tą, kuris pasiliko? Argi nėra galimybių susitarti ir dėl tolesnio savo struktūrų veiklos koordinavimo sėkmės atveju? Argi taip neįmanoma atsisakyti neįmanomo bendramintiškumo, idiotiškų ideologinio grynumo iliuzijų ir pasiekti kompromisų dėl bendro tikslo?

Neabejoju, kad didesnė dalis šių kandidatų rinkėjų tą suprastų, o suvokę situacijos rimtumą ir galimybes prisijungtų ir nemažai abejojančiųjų. Ir bet kokiu atveju įeitum į istoriją – arba kaip nugalėtojas, arba kaip atsisakęs pabandyti istorinio šanso. Ar rinkimų vakarą pamačius, kad pritrūko tiek nedaug balsų, netektų gailėtis, kad lemiamu momentu pralaimėjai ne tik pats, bet ir visa Lietuva?

Tris dešimtmečius mus maustė kas ir kaip tik netingėjo, o mes ilsėjomės ramybėje ir leidome tam vykti. Labai retai, lemiamais istorijos momentais pasitaiko atvejis, kada daugybės žmonių ir net valstybės likimas priklauso nuo vieno žmogaus ištarto „taip“ arba „ne“. Ar išnaudosim galimybę, kuri nepasikartos?

Jeigu ne – mūsų anūkai per baigiamuosius istorijos egzaminus rašys: „2020-siais, griaudint ilgiems, audringiems plojimams Lietuvos savivaldybės seniūnė Ingrida Šimonytė pasirašė šalies stojimo į Europos Socialistinių Respublikų Sąjungą federacinę sutartį“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Juozaitis jau pasavo       2019-03-13 17:43

dėl BRAZAUSKO.
Tegul dabar pasuoja dėl Puidoko.
Puteikis nepasuos nes jį siunčia koncervos į visus rinkimus Trojos kumelio vaidmenyje.

Ačiū Kauno forumui,       2019-03-13 14:52

tik bendras susėdimas ir sutarimas. Labai laukiu rezultatų.

$+$       2019-03-13 11:34

Ir dar apie galimybes arba kaip pirkti katę maiše.

Šiandieną per LRT spaudos apžvalgą pranešė, kad S.S. paskelbė kas bus jo komandoje, o kur A.J. dar pereitų metų vasara ekspertai.eu paskelbtas „pulkas“?!

„Einant į tą vietą (prezidentūrą) reikia turėt labai stiprią komandą. Ir aš ne veltui sakau, kad aš turiu tą paskutinį pulką!..“, - intriguojančiai užbaigia savo pasvarstymus apie komandą A. Juozaitis. Kokios gi sudėties bus tas „paskutinysis atgimimo prezidento pulkas“, kol kas galime tik spėlioti.“ (2018-07-19 Atgimimo prezidentu vadinamas Arvydas Juozaitis pateisins su juo siejamas viltis bei lūkesčius?)

Tarp kitko, ar buvo A.J. internetinė parašų rinkimo nuoroda šioje svetainėje? Tokią, kokią paskelbė V.R.? Taip, norint galima surasti, bet kodėl kalnas turi eiti prie Mahometo, o ne priešingai?

Meskit šalin tas paikystes       2019-03-13 9:56

Jei išties norit, kad 2P atsiimtų savo kandidatūras… tai už juos ir nepasirašinėkit.
Algimantas kaunietis, ten kitaip negalima, bet mes Tiesos.lt skaitantys nuo pradžių, žinome, ko vertas tas niektauza, suskaldęs Vilniaus rinkėją ir dėl kelių tūkstančių atėmęs iš bendruomeniško Vilniaus galimybę patekti į tarybą.

stasys        2019-03-13 8:36

O kas yra tie ‚nesisiteminiai‘ Dzeikai ? grupelė atskiru individų kurie bet kokia kaina stengiasi perlipti vienas kito interesus ?.Taip Dzeikai ..čia netinka legendiniu muškietininku šūkis ir juos sunku pavadinti šiu dienu herojais ..Skvernelis ne pilkasis kardinolas , o ir romantikos čia oij kaip trūksta . Vargiai galima tikėtis kad tik ketvirčiui amžiaus praėjus nuo visuotino ir privalomo politinio įprasminimo žmonės vėl plūstels į naujas partijas ..tam turi praeiti kur kas daugiau laiko ir dar daugiau nauju veidu pasikeisti . Todėl tos kalbos primetant Garliava labiau atstumia nei traukia , ka gi ten slėpti ..kai ta istorija ir po tiekos metu nenulipa iš pirmu puslapiu .. ir dar nenulips kuri laiką . Sakote elitas koja laiko prie gerklės priminęs ..tai ko gi Jus paukšti raibuotasis čia neklykaujate apie gandrą St.Toma .. apie įstabias jo pergales prieš Lietuva ir jo advokato pareiga nukryžiuotai mergaitei ? Jus tik pagalvokite Rusijos advokatas ištiesia Garliavai ranka ir ne bet kokia tai o su JT raštu įpareigojančiu atsakyti į klausimą kuriam jau tiek metu ?  Bent man čia keliose vietose kyla kitas klausimas ..ar tamsteles kartais nepuola rusai ? gal laikas slėptis po to elito antklode .? Ne ne aš tikrai nekaltinu tamstas špionavimu putinui ..tik konstatuoju faktą !!! vištidėje turime lapiną ..

Dzeikas       2019-03-13 7:26

Ideja naudinga ir galetu buti vaisinga.
Bet ka ji atnestu etnosui ANT Lietuvos gyvenanciam (“ant” nes toje teritorijoje gyvena etnosas kuris nera politinis. Atatinkama ir teritorija)?
Juk kodel daugeliui, ne visiems toli grazu, nepatinka siuolaikinis rezimas? Ir kas telkiasi aplink “nesisteminius” kandidatus, kuo jie skiriasi nuo sisteminiu? Kodel tarp juozaitininku, radzviliniu ir puteikiniu tiek daug palaikanciu “sistemini” Svirneli, netgi daugeliui tiesos.lt lankytoju dzyn, kad jis padejo pedofilams galus slept?
Neturekime iliuziju, valdzion verziasi ne Rasos Cepaitienes “24 dienos” subjektas, miglota LTSR stiliumi apgiedota kazkokia tai efemerine “laisve”, valdzion verziasi naturalus tautiskas Chamas. Ir tas lietuviskas Chamas nepatenkintas ne izuliu tiesos gniauzimu, “elito” nebaudziamumu, stipriojo teises de fakto isigalejimu. Is esmes Chamas bandantis prasibraut valdzion nepatenkintas civilizaciniais pakinktais i kuriuos teko isikinkyt dabartiniam “elitui” vardant to pinigu (“lovio” tautiskai) is Briuselio papo.Ivardinikime daiktus savais vardais ir neturekime iliuziju del briuseliniu ir ju “vierhu” is Belgijos sostines - jiems giliai dzyn kaip ten “elitas” tvarkosi su banderlogais.Salyga jiems iskalta viena - viskas turi buti tvarkingai.Be isorinio smurto, ir auku riksmo, aimanu neturi girdetis. Tragedija tame, kad ateinantis Chamas , jeigu jam pavyks visdelto ilipti i sosta, labai greitai nustums kazka bendancius to tautisko Chamo leksika, “pezeti” apie teise. Bus atkartotas su lietuvisku savitumu Prancuzijos 1789-1815mm ir Rusijos 1917m perversmu kelias ir siuzetai. Lietuviska specifika reiksis tuom,kad tautiski komisarai Karje “tautos priesu” barzose neskandins, Nemunas nuseko, be to lietuviskas taupumas - barzos gaila. Tautiski chunveibinai uzdauzys tokius lazdom. O kokia dar atrakcija dugnui?
Kodel bus taip, o ne kitaip? Todel, kad kipiezas vyksta TIK del simbolikos, o ne del metodu. Ir skirtingai nuo briuseliniu, Chamui smurto raiska ne blogis, o bauginimo priemone, efektyvinanti jo tikslu siekima.

visai ne kas       2019-03-12 21:58

Nėra tų kandidatų ir tiek. Ko trūksta, tai tokių “praregėjusių” guogų. Bet Guoga į EP jau kandidatuoja nuo Puteikio centristų. Šiuo metu kol kas “ProPatria” jaunimėlis dar nepasiekęs amžiaus cenzo, o visi kiti nelabai pajėgūs adekvačiai reaguoti į šiandienos iššūkius. Juozaitis - išvis kažkoks infiltrantas, tik dar neaišku kieno tiksliai.

Ką daryti?       2019-03-12 21:56

Tie klausimai jau nuo amžių, ir visi viską daro, matyt ir darys, kol Žemė juos nešios.

Kuris?       2019-03-12 20:19

Kuris iš jų yra pajėgus ir gali suburti jėgas biurokratininkų klanams išardyti? Taip - būtent biurokratiniuose aparatuose tvyrančiai “zakonno” sistemai. Kuri darniai dirba net ir be ministrų - nes ta biurokratinė mašina dirba sau. Kuris iš kandidatų yra pajėgus imtis teisės institucijų pertvarkos? Nes tai - prezidento prerogatyva. Kurie iš kandidatų būtų stipriausi suburti partiją naujiems seimo rinkimams? Kuris iš kandidatų su savo rinkėjais yra pajėgus konsoliduoti jėgas su kitais dviem - tiek prezidento, tiek naujo seimo rinkimams? Apie tai reikia diskutuoti, o ne šiukšlėmis drabstytis, - “kas jis toks?” Nes kas iš jų koks - tikrai ir išsamiai pateiks visažinė purvasklaida, finansuojama “šaltinių”. Ir kol nevėlu (o laiko praktiškai nėra) visi trys pretendentai, nepriklausomai nuo to, taps kandidatais, ar ne - jau turi kurti bendrą vertybinių nuostatų programą ir atitinkamai transliuoti savo rinkėjams.

vicin       2019-03-12 19:13

“-Pinigai vakare, kėdės ryte. Pinigai ryte- kėdės vakare.”
Deja, Lietuoje kitokia logika.

stasys        2019-03-12 18:25

Kažkoks minčių kratinukas , atnešė kiemsargis Jonas jas šiupeliu ir į krūva .. Jei sukonkretinti žmogaus kalba išmetant visus atodūsius ir ranku grąžymą ..liktu tik tos eilutės kur autorius kaip koks orakulas išpranašauja politine Lietuvos pabaiga . Aišku jei gyliai neimti ant seilės to ka autorius mano , tokios kalbos žmogui kaip vanduo žąsiai ..vakare saulė leidžiasi o ryte vėl budina Lietuva ir taip tūkstančius metu Lietuvos žemelėje ..Bus dar tu šansu jei ne prie lovio-stalo tai bent po juo landžiojant renkant ... Noras laimėti bet kokia kaina ne visada buna palaimintas ir tam kandidatui .. Aš va vakar iškėliau versija apie sąmokslą keliant tas tylias kandidatu rietenas , šiandiena pagalvojau kad pilnai galimas čia ir Olimpinis interesas ..o tie nubrūžinti keliai gelbėjant Lietuva tik atrodo įspūdingai ..puse tu kandidatu ten nemano o tik deklaruoja to noris tapti Prezidentais , pav. toks K.Juraitis net nesusiraukęs internete dėsto kiek jam ko trūksta eurais ..ir ragina ji palaikančius palaikyti ji ne tik žodžiais bet ir eurais toje sunkioje kovoje su Lietuvos laime .. Kas seka įvykius matyt jau girdėjo ir siūlymą už 50 eu. investicija dabar , kada nors ateityje pasididinti sau pensija dvigubai .smile) Ir tai rimti siūlymai ..vyru ..kurie visai nesunkiai ta pati V.Radžvila paguldo ant menčiu . Reziumuojant: seniau vyrai taip poetiškai verkdavo dėl moterų šiandiena dėl politikos .. tuom viskas ir pasakyta .

erlas       2019-03-12 18:13

autorius nori stipriai pagudrauti. jaučia, kad iš trijų išvardintų daugiausiai parašų surinks a. j. bet , ieškant geriausio varianto, pirmiausia rinkėjas turi žinoti kuo daugiau atsakymų į rinkėją dominančius klausimus (kad sutiktų pakeisti savo apsisprendimą). todėl pirmiau visi turi susėdę atsakyti į visus užduotus klausimus (ir pirmiausia pačius nepatogiausius), tada tik sprendimas. nes, pvz. a. j., tai kaip ir gaunasi “katė maiše”, mano manymu neaiškių finansuotojų stumiamas. m. p.  dar daugiau “katė maiše”. taigi pirmiausia reikia bent savaitę rinkti klausimus, po to išrinkti nepatogiausius klausimus, sulaukti atsakymų kandidatų tarpusavio debatuose, pagalvoti ir tada spręsti. nors, mano manymu, laikas jau prašvilptas.

Sorry to Manau       2019-03-12 17:46

Perskaitykite, ka parasete. Skvernelis???
Ar ne geda? Del Nausedos, tai tiesa. Bet to tiek

Pagarbiai...,       2019-03-12 16:57

gerbiu p. Algimantą - jis dažnai parašo protingai. Ir šįkart jo mintys vertos dėmesio. Bėda tik ta, kad sudėjus tris silpnus vienas stiprus neišeina. Jei prie stipraus pridedi stiprų, gauni dar stipresnį. Bet su silpnaisiaisi kitaip…. Deja. Ir dar. Nelabai suprantu ir pritariu autoriaus nuomonei dėl Puteikio ir Puidoko. Jų nelaikyčiau rimtais kandidatais ir pritarčiau Puklevičiaus nuomonei, kad tie vaikinai tik ,leitenanto Šmidto vaikai” šiuolaikinėjė Lietuvoje. Jie niekam iš esmės neatstovauja. Tik sau ir nedideliam draugų būreliui. Todėl iš esmės yra tuščiažiedžiai. Tai, žinoma nereiškia, kad jie neturi tam tikro skaičiaus gerbėjų. Ypač tarp pagyvenusių moteriškių. Ir, tikėtina, jei surinks balsusu, tai gal net rinkimuose gaus po 2-4 procentus. Bet tai ir viskas.
Kita vertus, egzistuojančios sistemos dalis, politiniai prekeiviai ir lošėjai ir Juozaičio bet kokiu atveju neparems. Derėsis su sočiais valdžiažmogių kandidatais, kad tik kaip galima brangiau parduotų savo ateities politinę karjerą... Taigi Juozaičiui su jais nepakeliui. Ir jiems su juo. Nes jis ne lošėjas. Jis politikas. Nors ir su donkichotiškomis svajonėmis.

Manau       2019-03-12 14:15

Puteikis savo balsus turėtų perleisti Puidokui.Dėl Nausėdos pasidarė neramu perskaičius minfo.lt.Tada jau geriau Skvernelis

$+$       2019-03-12 13:06

Ne taip paprasta. Kiekvienas, turintis balsavimo teisę, save laiko nacionaline vertybe, kaip pasakytų viena visiems gerai žinoma ponia, todėl yra pats sau ir režisierius, ir scenaristas, kitų autoritetų nepripažįsta. Vienam atsisakius pretenduoti ar kandidatuoti, visiška nereiškia, kad jo elektoratas balsuos už kitą Ne Sisteminį.

Senai, senai prieš daug metų esu rašęs ir ne kartą, kad partija taps politine tik tuo atveju, jei turės nuolat veikianti vyriausybės kabinetą, po nelaimėtų rinkimų – šešėlinį ministrų kabinetą, kuris ne tik kritikuos valdančiuosius, bet įrodinės, kad jų parengtas partijos programos įgyvendinimo mechanizmas yra veksmingesnis ir duodantis apčiuopiamą rezultatą, lyginant su kitų partijų.

Brežnevinių propagandistų parengtų propagandinių deklaracijų: sieksime, pritarsime, didinsime, gerinsime, užtikrinsime ir efektyvinsime, – mano sėdimajai pakelti nuo sofos tikrai nepakaks, kad ir koks juozaitis ar petraitis bešmėzuotų tv ekrane.

Kol nepamatysiu to „pulko“ (apie kurį kai kas jau pasigyrė), su kuriuo bus šturmuojama tautiškai-nomenklatūrinė „berlyno“ siena, – viskas bus tik garas švilpukui! Toks mano, kaip „režisieriaus“, veizėjimas į rinkimus ir jų galimybes.

asmuo       2019-03-12 12:49

Dabar manau, reikia Prezidento - su kietu stuburu, tikro kovotojo. Drąsaus, energingo, netgi šiek tiek avantiūriško, kad atėjęs į valdžią nepabijotų kariauti su giliai įsitvirtinusia, įsišaknijusia mafija. Aš balsuosiu už Puteikį. Juozaitis geras žmogus, bet - ne karys.

Puikus straipsnis       2019-03-12 12:42

Ačiū atutoriui už bandymą dar kartą prisibelsti į mūsų protus. // Pirmi trys gaidiškų reitingų lyderiai ir sistemos stumiami Šimonytė, Nausėda ir Skvernelis yra liberastinių ir sodomitinių pažiūrų. Šie trys priduotų Lietuvą į EUSSR federaciją nė nemirktelėję. Kas mato Lietuvos dabartines (emigracija, socialinė atskirtis, vaikų iš šeimų atiminėjimas ir kt.) arba gresiančias (neribota masinė imigracija ir agresyvaus islamo invazija) lengvai pasidarys sau išvadą, kad minėta trijulė jų tikrai nespręs. Veikiau priešingai. Jie labiau rūpinsis Stambulo konvencijos ratifikavimu, imigrantų, seksualinių mažumų teisėmis, Marakešo “neįpareigojančios” sutarties vykdymu, genderizmo ar Barneverneto patirties diegimu. Skvernelis jau dabar galėtų veikti, bet… praktiškai visa jo vyriausybė yra liberastinų pažiūrų ir dirba priešingai nei partijos rinkiminė programa. Paskelbtas dvigubos pilietybės referendumas vienas iš tokių darbų. Laimėjus bet kuriam iš jų bus tik laiko klausimas, kada liks tik evakuotis (gal į Mėnulį?) arba nusišauti. Juozaitis yra vienintelė reali kitokia alternatyva. // EU parlamento rinkimuose tikėkimės taip pat pakaks proto ir valios antisisteminiams susivienyti.

Ignas       2019-03-12 12:32

„Opozicijoje, neskaitant politinių klounų ir ambicingų marginalų – trys kandidatai, renkantys balsus: A.Juozaitis, M.Puidokas, N.Puteikis.“
Labai labai abejoju. Manau, kad opozicijoje yra tik vienas A. Juozaitis. N. Puteikis jau anksčiau yra išsakęs savo „vertybes“ Lietuvai gyvybiškai svarbiais klausimais, tiksliau, kad jis remia viešojo homoseksualizmo įteisinimą ir (kiek žinau) neturi nieko prieš eurofederalizmą. Iš M. Puidoko to nesigirdėjo, tačiau jo atkaklus tylėjimas Lietuvai gyvybiškai svarbiais klausimais nieko gero nežada.

atsakymas Autoriui       2019-03-12 12:16

Ar išnaudosime galimybę?
Šis atsakymas priklauso nuo keleto veiksnių -
ar yra pakankamai amenybių kurios gali suvokti problemos mąstą?;
ar suvokėjų suvokimo lygis/kokybė yra deramo lygio?;
ar kandidatai spręsti problemą turi idėjų kaip tai spręsti?;
ar realiai yra pajėgų atlikti veiksmus reikalingus problemos sprendimui?
šiandien turime keletą asmenų pasiskelbusių, jog jie “kažką” darysią.
tuose “kažkame” yra daug klausimų ir arba nėra aiškių atsakymų, arba logikos diktuojami atsakymai sako, jog tai tiesiog pievos ir vėjai.
o renkantis “mažiausią blogybę” vistiek iš esmės yra pasirenkamas blogis.
geriausiu atveju “mažesnis” blogis tik kad nepasireikš taip greitai, bet ar atidėtas blogis nėra baisesnė problema -verta pagalvoti.
manau, jog esminė klaida yra sudėti kiaušinius į vieną krepšį, pastatyti lošimo sumą ant vieno arkliuko.
didelė tikimybė, o ji išplaukia iš patirties, jog ne rinkimai yra sprendimo būdas.
problemos sprendžiamos tik tuomet, kai ieškoma konceptualių sprendimo būdų.
rinkimai nėra konceptualus sprendimo būdas.
tai lig šiol dauk kartų kartotas veiksmas, kuris niekada neduodavo pozityvaus rezultato.
kodėl, kuo remiantis įsikalta į galvą aksioma, “jog dabar pasisek”?
gal pasiseks.
o gal ir ne.
loterija ir paišymas šakėmis ant vandens.
visiškai nerimta.

Vilnietis       2019-03-12 12:09

Tik už Juozaitį ir mes nugalėsim!

p.s. jei yra manančių kad puteikis gali būti prezu- tai pažiūrėkit į jo rezultatus Vilniaus mero rinkimuose ir apsiraminkit.

Rinkėjas       2019-03-12 11:36

Aš už S.S. Ne kokia gėrybė, bet realu, kad kitaip valstybėje bus, negu 10-mečio stagnacija.

albina       2019-03-12 11:28

Ačiū Algimantui,pritariu visiškai.Bet ...Taip nutinka sporte,bet tik ne Lietuvos politikoje,čia vienybė *žydi*tik žodžiuose.Du pavyzdžiai,kaip *išrinktiesiems*rūpi miestas ir piliečiai.1.Paluckas atvirai pasakė,kad Andriukaitis reikalingas tik balsams iš Skvernelio atimti.2.Kovoje už Panevėžį susivienijo Poviliukas su Rasa.Va taip jiems rūpi tėvynė ir jos ateitis.

Gailė       2019-03-12 11:15

Kad tas Puidokas savo balsų neturi daug. Ten daugiausia konservatorių agituotieji pasirašė. Net reklaminis parašų rinkimo plakatas kaip konservatorių. Toks tatai šis kandidatas.

Labai       2019-03-12 10:16

aktualus ir taiklus straipsnis.Jokiu abejoniu, tik A.Juozaitis turi, kad ir labai nedydele galimybe, laimeti siuos rinkimus.Jeigu Puteikis su Puidoku tai laiku supras ir suvienys pastangas su Juozaiciu.Galbut ir A.Juozaitis su savo taryba galetu inicijuoti tokias derybas.Atejus lemiamam momentui.Ar turim tam vilties?Labai norietusi.Bet, A.Juozaitis ta siule ir V.Radzvylui.Ir kas is to.Radzvylas paskendo tyloje.Pradedant V.Landsbergiu, visi Lietuvoje nori tapti vieninteliais gelbetojais.

Kažkas iš šono       2019-03-12 10:01

nori supriešinti V.Radžvilą ir A.Juozaitį.

Gerb. adminui       2019-03-12 9:36

Prašome apvalyti diskusijų erdvę šį kartą ir ateityje nuo tą patį per tą patį kartojančio, ne į temą rašinėjančio, kenkėjiško spamo, tiesiog šlamšto - ‘antiLIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS’.
Tą patį kovinį veiksmą, bent kartkartėmis, kviečiame taikyti štaziui,
draugui Ramanauskui Yahoooooo ir panašiems į juos
antikonstituciškai veikiantiem kontoriniams. Ačiū.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-12 8:52

Tautos prezidentas bus tas, kuris:
- paleis antikonstitucinį seimą (nes seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija, sąrašinių negali būti seime);
- paskelbs įpatingąją padėtį, visiškai sunaikinto Lietuvos ūkio tvarkymui (s_u_s_i_g_r_ą_ž_i_n_a_n_t litą);
- užsiims Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu (išvedimu) iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto bei užsiims šio baltų krašto prijungimu prie baltų Lietuvos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-12 8:50
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Nuomonė       2019-03-12 8:30

A.Juozaitis - joks gelbėtojas, deja. Galima būtų palaikyti N.Puteikio kandidatūrą.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-12 8:50

Algimantai, parašų rinkimas internete - Tautos mulkinimas.
Tokia svetainė
https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-iskelimo-paremimas44/-/pasirasymas/40670
yra l. tinkama tik ir tik sukčiams, nes nėra matomo pasirašiusiųjų sąrašo.

Tokios problemos nėra
va šioje svetainėje
https://www.lietuva2.lt/pasiulymas/referendumas-tautos-valia/52456a370a1d0d07e0edbcd6
su pasirašiusiųjų sąrašu.
***
- Kodėl pasirinktas e-parašų rinkimas, neviešinant pasirašiusiųjų sąrašo?
- Todėl, kad tai yra naudinga komunistinio konclagerinio režimo prievaizdams (landsberginių, vagnorinių, brazauskinių, grybauskinių bei panašioms banditų gaujoms).
___________
Užvaldytoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2019 kovo 12


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.