Žmogaus teisės, Keisti teismų sprendimai

Algimantas Rusteika. Apie slaptą teisingumą ir slaptą vaiko bei visuomenės gerovę

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 17 d. 1:25

23     

    

Algimantas Rusteika. Apie slaptą teisingumą ir slaptą vaiko bei visuomenės gerovę

Sveikinu visus brangius ir pigius brangios Lietuvos žmones su naujųjų komunizmo statytojų nauja pergale kelyje į šviesią policinę valstybę!

Nuo šiol mūsų pačių ir vaikų gerovės labui turėsime slaptus teismo sprendimus, vyks slapti posėdžiai slaptose teismo salėse, kuriose įslaptintas bylas slaptai nagrinės įslaptinti teisėjai su gobtuvais.

Sprendimų, slapta priimtų pagal slaptą baudžiamąjį ir slaptą civilinį procesą, niekas nesužinos.

Francas Kafka susijaudinęs eina parūkyti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

mazgys       2019-01-17 22:15

Ar yra kokia nors galimybė identifikuoti pogrindinius pinigų srautus? - nes aišku, kad vyksta slapti sandoriai ir kad cirkuiuoja nemaži pinigai.
Jeigu būtų nustatytas visas apmokėjimo už pardavinėjamus vaikus mechanizmas - su įmonių ir bankų pavadinimais, sąskaitų numeriais bei vairdais ir pavardėmis, tai būtų visai nemažas pasiekimas.
O tą šaunųjį sąrašiuką, kuriame pateikiamos ,,vaikų globos’’ organizacijos, el. paštų adresai ir taip toliau, reikia patalpinti ne tik šitame tinklalapyje, bet ir visuose kiruose ir jį skelbti periodiškai.

grybų rinkėjasui       2019-01-17 22:01

Tarp sąvokų “žada” ir “gali” tvyro kosminė praraja.
Bet tamstai tai suvokti negresia.

Rinkėjas       2019-01-17 21:41

Tik Kazimieras Juraitis žada reformas ir tašką  idiottvarkei.

Keista,       2019-01-17 21:00

kazi kodel viskas vyksta Kaune?Megstinius mezge,pardavinejo,dabar vaikus?

stasys        2019-01-17 20:20

Sunku ta autoriu suprasti .. ką jis nori tuo tekstu pasakyti . Pavadinti bobos žliumbimu kažkaip ranka nekyla .. o aptarti tai kas kaba jo galvoje ir nesinori ..trūksta informacijos .

Šveikas       2019-01-17 18:27

Teisingumas TAMSOJE prilygsta teisingumui SUBI NĖJ.

???       2019-01-17 16:11

1.Kur skelbiami sąrašai vaikų,kuriuos būtų galima įsivaikinti?
2.Ar ne vaikų gerovės tarnybos turėtų ieškoti norinčių ir galinčių įsivaikinti?
3.Kiek ir kokią pagalbą yra suteikusios vaikų gerove besirūpinančių tarnybų personos asmeniškai?
4.Kaip dera emigracijos mažinimo planas ir tuo pačiu metu vykstantis vaikų ištrėmimas?
5.Kur ataskaitos apie išvežtus,dingusius vaikus?
6.Kur tapininio ryžto ir drąsos žurnalistai?Primityvų filmą nagrinėjo po kadrą,dėl trąšų ir tariamos neištikimybės po užsienius juodvarnėm lakstė,o rimtos medžiagos iš baimės nė pradėt nebando.Drąsios šalies *objektyvi*žiniasklaida.

Kazin       2019-01-17 13:27

Kiek dar liko kadencijos ziobienes vadovavimui? Ar ne laikas butų jau dabar ieškoti žmogaus į ta vieta ir daryti reorganizacija įteikiant atleidimo lapelius visiems be išimties dabartiniams dirbantiesiems - Visiems. O kukuraiciui apkalta! ( tik ne salaviciute, kuri vėl pradėjo trintis prie šio…verslo).

to nacių laikais       2019-01-17 12:12

O Dresden ir Hamburg vaikus neslėpei nuo sudeginimo gyvais, ką?

Niurbergas       2019-01-17 12:09

Liberoidų konspiracija ir agresija de facto,

taip       2019-01-17 12:01

Paskutinės istorijos mergaitė, jei nenuėjo į nežinią, atsimins, kad ji kilusi iš Lietuvos. Tačiau norėčiau pažiūrėti į akis VTAT darbštuolėms, kurios iš Lietuvos išsiunčia mažuosius, jau Lietuvoje pakeitusius dokumentus, t.y. pagimdomus iš naujo.
Kodėl šios tarnybos moterys tokios nelojalios Lietuvai, kas jas verčia varyti vaikus iš globos namų į užsienį, o ne ieškoti įtėvių čia ar leisti gyventi vaikų namuose, ko prašo vaikas iš Tauragės, jau bijantis būti išvežtas per prievartą? Nes ponių planas neįvykdytas?  Nes fotografijos su Prezidente įpareigoja?
Jei elementarus viešumas atskleidė tikrai nenormalius dalykus, reikalingas nepriklausomas auditas iš esmės, tikros atskaitos ir tikri patikrinimai vietose, o ne Kukuraičio peraiškinimai, po šaltų žodžių “be komentarų”.

Dei       2019-01-17 11:55

Seniai metas realiai imt kovot su Lt chunta, tik kaip tą daryti nieks nepasako.

stogas       2019-01-17 10:26

Lietuvos prokuratūrai nusipelnęs asmuo yra prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Prokuratūros jubiliejaus proga Ji buvo specialiai pagerbta, nes neva stiprino „prokuroro statuso nepriklausomumą“.
Prezidentė išties pasistengė, kad prokurorai Lietuvoje būtų priklausomi tik nuo vieno žmogaus - jos pačios“,
Švenčiant prokuratūros įsteigimo 100-metį, prezidentė buvo apdovanota prokuroro garbės ženklu „Už ypatingus nuopelnus“.
Štai ir paaiškėjo, kas Lietuvoje yra pati svarbiausia, nepakeičiama prokurorė. Nuopelnai tikrai dideli.
Negalima nesutikti, kad prezidentė budriai saugojo prokurorų nepriklausomybę nuo brangių Lietuvos žmonių.
Kartu ji taip skatino priklausomybę nuo Prezidentūros, kad terminas „kišeninis prokuroras“ darėsi vis populiaresnis.
Įdomu, kaip viskas bus pasibaigus ponios Grybauskaitės kadencijai?
Kas apgins vargšus prokurorus nuo visokių priklausomybių?
Patikimiausias būdas juos apginti būtų ponios Grybauskaitės paskyrimas generaline prokurore.

nacių laikais       2019-01-17 10:11

žydų vaikus lietuvaičiai slėpdavo pas save nuo jų sunaikinimo,net nebijojo realios grėsmės, kad juos sušaudys ar ištrems, o dabar neatsiranda vietoos saviems, neatsiranda kas juos užstotų, tik pavieniai didvyriai. Kas su mumis darosi, ar durnaropių apsiėdėme?

Man įtartina       2019-01-17 9:56

Su vaiko įvaikinimu dingsta jo vardas ir pavardė ir ko gera tikrieji tėvai, o gal ir pats vaikas? jei jis panaudojamas kaip kūno dalių  donoras? NEŠVARU čia oi nešvaru PONAI IŠ LIETUVOS VAIKŲ TEISIŲ, tuo labiau,kad KONCY V VODU.

šiek tiek porno:       2019-01-17 9:49

Premjeras Saulius Skvernelis dalyvavo Lietuvos Prokuratūros įkūrimo 100-mečiui pažymėti skirtoje konferencijoje, kurioje buvo aptarti nuveikti darbai, pasidalinta įžvalgomis apie ateinančiame šimtmetyje laukiančius iššūkius.

„Atsakomybė, kuri šiandien jums tenka, – milžiniška. Nuo jūsų darbų priklauso, ar visuomenė jausis saugi. Turite sudėtingą uždavinį – prisidėti prie teisingumo vykdymo ir apginti nukentėjusiuosius, likti nepriklausomi ir sąžiningai tarnauti įstatymui ir valstybei“, apasakė kalbėjo premjeras.

Vyriausybės pabrėžė, kad prokuroro darbas yra emociškai sudėtingas, dažnai jį dirbant tenka aukoti savo šeimos ir asmeninius interesus, sveikatą. Pasak premjero, šis darbas duoda šalies klestėjimui būtinų rezultatų.

„Atsakingas požiūris leidžia atskleisti sunkius nusikaltimus, o žinios, kruopštumas ir tinkamas pasirengimas ikiteisminiuose tyrimuose padeda užtikrinti vaiko interesus, apsaugoti pranešėjus. Pasiteisino prokuratūros dedamos pastangos užbaigti ikiteisminius tyrimus, taikant ekonomišką procesą“, - skelbiama Vyriausybės pranešime „Premjeras: kiekvienas sprendimas - drąsos, atsakomybės ir sąžiningumo išraiška“.

S. Skvernelis pasidžiaugė, kad naujojo šimtmečio startą lydi ir kiti teigiami pokyčiai: oresnės darbo sąlygos, darbo užmokesčio augimas, specialiojo prokuroro statuso įtvirtinimas.

Premjeras palinkėjo, kad teisingumas visada būtų prokurorų pamatinė vertybė, o kiekviena tenkanti užduotis ir jos sprendimas – drąsos, atsakomybės ir sąžiningumo išraiška. 

S.Skvernelis padėkojo prokurorams už pasirinktą kelią, artimiesiems – už supratingumą bei palaikymą ir Vyriausybės vardu pasveikino visu Lietuvos prokuratūros šimtmečio proga.

Klausimas.       2019-01-17 9:35

Ar pasaulis žino kas pas mus darosi? Kodėl nebėra “kronikos” platintojų AUUUUUUUUUUUU, kur jūs Lietuvos patriotai? Negi jums dar ne aišku kas darosi. Kodėl pasauliui nepasakojate apie šiuos dalykus? Negi dar liko bet kiek vilties, kad gerb. Neringa Venckienė Lietuvoje liktu gyva? Iki skausmo brangi, Katalikų Bažnyčia, ar dar gyvi mūsų disidentai? Gal dar nepamiršote kelių informacijai platinti Amerikoje? Juk dabar kur kas paprasčiau tai daryti, tereikia, kaip popiežius Pranciškus ragina - PAKILKITE NUO SOFŲ ir važiuokite į kitų šalių parlamentus, Lietuviškas bendrijas ir šaukite, visa gerkle šaukite, kad naikinama Lietuva, kad mus valdo brutaliausia jėga, kurios apčiuopti ir viešai įvardinti neįmanoma, bet ji mus negailestingai naikina. Taip, galimai palaikys kvailiais, bet faktų per akis. Visame pasaulyje paviešintas Neringos Venckienės byla, o dabar vaikų atiminėjimas ir gabenimas užsienin, uždari teismai ir t.t. Buvome pavergti sovietų laikais, pavergti esame ir dabar, bet pasaulis turi žinoti, kas dabar dedasi Lietuvoje. Užmigdė mus gerbūvis ir prirakino prie sofų, pripažinkime esame bejėgiai nugalėti tą gaivalą, kaip kokie alkoholikai įveiktį priklausomybę.

Tobula,       2019-01-17 9:24

Žavu, itikinama. Ačiu autoriui.

Prasideda       2019-01-17 9:20

Slaptas periodas, aišku jis ilgai tęstis negali, istorija sako slapti protokolai visada išlenda.

Slepiami nusikaltimai       2019-01-17 9:14

kaip visi žinom.

viltė       2019-01-17 8:01

Manau , kad atėjo laikas veikti , nes šis atvejis pasako , jog vaikų biznio išgamos nepaleis iš rankų .

sovershenno sekretno       2019-01-17 7:33

Taip, tai Slaptoji Santvarka. Ji susiformavo “ir tada dirbusius Lietuvai” liustruojant kabinetuose ir įslaptinant juos dar 75 metams.
Iš įslaptintųjų susiformavo Valdžios Vertikalė kurios viršūnėje riogso Mėlynoji Tumba, kuri savo ruožtu yra Rusijos Federacijos paslaptis.

Rūta       2019-01-17 2:46

Nors tas teismo sprendimas yra slaptas, kažkodėl galvoju, kad aš jį zinau. O jūs?


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.