Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Visuomenės pokyčių analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 3 d. 0:10

41     

    

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Tai sakot, trūksta kritinės masės? Taip, bet į rinkimus neateina pusė žmonių, todėl laimėjimui jau užtenka mažumos. Abejingųjų ir apolitiškų, beviltiškų alkoholikų, socialinių ligonių, narkomanų, idiotų ir bomžų neskaičiuokim.

Vis tiek liks ne mažiau kaip pusė tos pusės, kurie ateitumėt, bet niekuo nebetikit, viskuo nusivylėt ir sakot: „Mums nėra už ką balsuoti“. Tai baisiau už pabėgimą – vidinė emigracija. Žmonės pasitraukę iš savo šalies, nors joje gyvena, myli ir miršta.

Jūs daug sykių išduoti ir apgauti, apspjaudyti ir paniekinti, atstumti ir palikti vieni nelaimėje. Doro darbo bitelės, laikomi kvailiais ir pravardžiuojami lūzeriais, negalintys pragyventi mele. Dūstantys nuo patyčių iš sveiko proto ir draudimų policinėje valstybėje.

Laisvėje, kurioje reikia bijotis kalbėti, ką galvoji. Nepriklausomoje „savo“ Lietuvoje, kuri nuo žmonių nepriklauso ir pati duodasi kaip pasiutus, nuo ko dar priklausyti. Prisižiūrėjot iki soties viešo neteisybės ir melo triumfo, atsikandot valdžios pakištų gelbėtojų ir veidmainystės, pavargot nuo savo bejėgiškumo.

Jūs savo šalyje svetimi, panašiai kaip išduotas vyras ar žmona – viskas išoriškai taip, o viduje nieko nebeliko. Nematomi žmonės, užsidarę savyje, nes niekas nebekreipia į jus dėmesio, apie jus nerašo ir neskaito, niekur nerodo. Jūsų tiesiog nėra.

Jūs jaučiatės niekam nereikalingi, o be reikalo. Jei patikėtumėt ir pamatytumėt, už ką, pajustumėt tikrumą ir nemelavimą – ateitumėt ir nušluotumėt viską. Nereikėtų jokių konservatorių, socdemų, liberastų ir kitų “tradicinių“ balsuotojų, kuriems nors kuolą ant makaulės tašyk – vis tiek balsuos „už savus“.

Jūsų – tų, kurie neateina – ir protesto rinkėjų pradžiai pradėti užtektų. Net neįsivaizduojat, kokia tai būtų jėga ir koks įvykis. O toliau viskas eitųsi savaime, kaip akmenį nuo kalno paritus. Net nepajustumėt, kaip kritinė masė atsirastų, ir stebėtumėtės, kodėl anksčiau to neatsitiko.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasysG       2020-10-5 18:30

(15.05)

Dėl 2-jų parlamento rūmų ir KT likvidavimo sutinku. Apie tai viešai interviu prieš rinkimus neseniai kalbėjo ir A. Juozaitis (str. “Juozaitis: liberalių jėgų suintensyvėjimas parlamente išbalansavo valstybę”).

habilitās       2020-10-5 15:05

Drįsčiau Jums paprieštarauti pone Gerdvila, Lietuva homogeniška šalis rinkėjų sudėties atžvilgiu. Nėra susiskaldymo nei religijos, nei kultūros,  nei etninės sudėties požiūriu, net turtintinai skirtumai nedideli: didžioji dalis gyventojų yra neturtingi, nedidelė dalis prasigyvenusių, procentas – biudžeto „melžėjų“. Nėra būtinumo privalomam balsavimui, o ir, taip vadinamo, demokratinio valdymo patirtis trumpa, privalomas balsavimas gali įnešti dar daugiau sumaišties, nei jos yra dabar. Vien jau tas faktas, kad rinkimuose dalyvauja virš 20 partijų (partijų kabutėse), o prieš kiekvienus rinkimus išdygsta nauji „gelbėtojai“, rodo pilietinį visuomenės nebrandumą ir politinį neraštingumą.
Jei vertėtų ką keisti politinėje sistemoje šiuo metu, tai būtų galima pasvarstyti apie naujos konstitucijos priėmimą ir valstybės valdymo modelio keitimą, įvedant dviejų rūmų parlamentą bei atsisakant Konstitucinio teismo paslaugų.  Ne „dvasios“ turėtų spręsti įstatymų atitikimą ar prieštaravimą Konstitucijai, o rinkti į Seimą nariai su didesniais įgaliojimais, o svarbiausia, prieš patvirtinant įstatymą, o ne po to, kai praeina keli metai po jo priėmimo. Be abejo, patekimas į parlamentą turėtų būti kitaip reglamentuojamas.
Kad tai galėtų įvykti, pirmas žingsnis galėtų būti esamo Seimo pamaloninimas, padidinant narių skaičių, kad po naujos konstitucijos priėmimo jų pakaktų abiems rūmams.

StasysG       2020-10-5 10:09

PS. “Privalomas balsavimas – rinkimų tvarka, pagal kurią rinkėjų balsavimas rinkimuose yra privalomas. To nepadarius, skiriamos piniginės arba kitokios nuobaudos…2014 m. pasaulyje buvo 23 valstybės, kuriose galiojo ši tvarka. Europoje privalomą balsavimą įteisinusios Belgija, Graikija ir Liuksemburgas. Privalomas balsavimas pateisinamas tiek dėl normatyvinių, tiek ir dėl praktinių priežasčių. Manoma, kad balsavimas yra ne pilietinė Teisė, bet PAREIGA, kurią kiekvienas turi įgyvendinti. Taip pat, kad   v i s u o t i n i s balsavimas sustiprina DEMOKRATIJĄ ir geriau į g a l i n a   tas visuomenės grupes, kurios n e p a s i ž y m i   aktyviu dalyvavimu rinkimuose.”

StasysG       2020-10-5 10:05

Autoriau, niekas nepasikeis, jei nesiūlysite PRIVALOMO balsavimo Lietuvoje. Kaip yra Belgijoje ir kitur civilizuotose valstybėse.

Snoras: Šimonytei ir Kubiliui       2020-10-4 22:38

… ir niekšai turi viltį. Ir visi niekšai tiki, kad jų niekšybės nepaaiškės, neišvys dienos šviesos. Tačiau niekšų viltis yra tamsa. Tamsa yra niekšų viltis. Ir todėl ji yra vilties priešingybė – neviltis. Neviltis, kuri skleidžia tamsą. Neviltis, kuri atima prasmę iš žmogaus gyvenimo, jį žlugdo, demoralizuoja, galiausiai – sunaikina. Sunaikina dvasiškai, o po to – fiziškai. Iš žmogaus nieko nelieka – tik faktas, kad jis buvo. Buvo, bet neturėjo vilties. Ir todėl – iš tikrųjų nebuvo.

Brudai konservatoriai       2020-10-4 11:19

Valstieciai dabar zada 13-ta pensija, bet geriau padaryti, kaip Kuibilius su Simonyte padare: per naktines reformas ateme pensijas is pensininku, o kai sie atejo prie Seimo pasiaiskiti, tai dar ir guminemis kulkomis pavaisino!!!

Pasėsi neadekvatų įšdidumą- pjausi grybą...       2020-10-4 9:52

NS taryba,įskaitant A.R., liepą balsavo prieš mažiukų koaliciją. Jie, atmetę piliečių ir šviesuomenės viešus Raginimus burtis,gaus kelis procentus ir eilinį pralaimėjimą.. Balsų nukanalizavimo per Birutės plauką...(tik per visišką stebuklą )gali išvengti tik už NS ideologiškai silpnesnė CP.Tokia baisi ONS ir Briuselio nesuzombintiems politinės tautos likučiams tikrovė šiuose nesąžininguose ir nelygiuose rinkimuose….
Algirdas

???       2020-10-4 7:56

Čia tai bent!Kai kas dar nežino,kad Autorius yra kandidatas į Seimą?

mykolas       2020-10-4 1:43

Tvankstui. Gal vokiečių Mainz ir galima vadinti Mainiškiu. Bet su Minsku Jūs tyčia ar netyčia apsirikote.Tai pritempimas, kad keičiant žodžio šaknį, čia irgi galima įžvelgti Mainiškius. Tarp Lydos ir MENSKO buvę kaimų pavadinimai ( Menki. Menkoviči, Mechi) aiškiai parodo, kad ir Mensk iš tų žodžių kilęs pavadinimas.

Žmogus       2020-10-3 22:36

Autoriau, pasakykite, kam (kuriai partijai) atiduoti savo balsą ir tapti valdomu, beteisiu, tik būkite malonus, argumentuokite, už ką balsuoti - parašykite…

Patriotas       2020-10-3 21:50

Negyvensiu, nekvėpuosiu, bet tikrai, tikrai balsuosiu!

Dzeikas       2020-10-3 21:14

Ceslova Zukuliene, geriausias tarybiniu vaiku draugas, mokslo korifejus, visu tautu tevas draugas Stalinas jums pritaria:
“As keliu tosta uz paprastus , eilinius, kuklius zmones, uz varztelius kurie palaiko aktyvioje busenoje musu dydi valstybes mechanizma visose mokslo, ukio, karybos sakose.”
  —- Josifas Stalinas.1945m birzelio men. Iskilmingas banketas Pergales pries Vokietija proga—-

liaudiškai       2020-10-3 21:13

Valdžia mūsų išprotėjus nebežino ką daryt:
Kaip supuvusiais liežuviais žydui š.ikną išlaižyt?
Prisikvieskim siauraakių, juodašiknių-tinginių,
Lai suėda mūsų duoną ir dar priperi vaikų.
Valgyt kai nebus ant stalo, rėks: „Dar skirkit mums lėšų“!,
Kad galėtų jie nedirbti ir mums šikti lig ausų.
Atsiveš jie čia granatų, dar šachido gal diržų –
Ir išlėksim mes į orą šerti žemės kirminų.
Pristatys “svečiai” mečečių, iš bažnyčių mus išvys…
Kokią gi dar riebią kiaulę jie po čiužiniu pakiš?!
Reikia tart kolaborantams: „Mums nereikia juodsnukių!“,
Prisiimkit jų po dešimt arba čiuožkit po velnių!!
Ką mums pasakytų bočiai, jei galėtų pamatyt
Kiek pridirbo tautos srutos? Duotų b.ybį jiems praryt.

Egidijus       2020-10-3 19:28

čia anonimiškai rašinėja vienas neadekvatus žmogelis, puteikistas, vardu Algirdas Karčiauskas. Nedrįsta net pasirašyt, įvairiais pseudonimais bandydamas pavaizduot, kad čia daug tokių. Iš tikro tai tik vienas, seniai visiems žinomas, asmeninės neapykantos graužiamas glušas.

Visi NS aktyvistai ir        2020-10-3 15:11

komentatoriai ,dergiantys kitus nuodemingus maziukus ir pritare antisajudiniam kursui (be koalicijos..) i kanalizacija, turi adekvatumo problemu. Arba yra tiesiog ONS naudingi idiotai…Pasikeles Radzvilas yra ju stabas,kuri jie patys spardys po 11 d. pazeminimo nematydami,kad ir patys kalti…
ONS ,,lovio partijos’’ triumfuos rezimo suzombintu lietuviakalbiu ir ,deja, NS pasiputeliu deka…

Povilas       2020-10-3 15:11

Povilai,    2020-10-3 13:34
nori mums įpiršti to ambalisto dūmus, ane?
—————————————————————
Noriu jums įpiršti loginio mąstymo viršenybę prieš nepamatuotas ambicijas.

Pritariu Povilui       2020-10-3 15:02

NS taryba ne buka, bet neadekvaciai susireiksminusi,todel liepos menesi balsavo pries maziuku koalicija…NS vedliai is auksto ziurejo i CP ir kitu pastangas burtis koalicijon ir rinkimuose gerieciu balsai atsidurs kanalizaijoje ONS dziaugsmui…Radzvilas yra visiskas puikiu paskaitu ir geru teoriju zmogus ,bet niekada nebuvo geru organizatoriumi ar geru vedliu.Jis po NS kraho spali tures trauktis, nes turi savigarbos.Jis yra visiskas politinis lavonas jau dabar, nes atvede i fiasko rinkimuose partija…Rusteika balsavo pries koalicija irgi -ikandin ,,puikaus’’ karvedzio…
Uz NS idelogiskai ir intelektualiai silpnesne CP yra arciausiai 5 pro. karteles, todel adekvatus zmones turetu balsuoti uz ja..

ah1       2020-10-3 14:27

įspūdis kad lietuviai pereina į budizmą ir tuoj tuoj pradės sėdėti ant upės kranto kol pradės plaukti lavonai visokiausie.

Kazys       2020-10-3 14:02

Jei bent dešimt Rusteikos benražygių bus seime,tai jau bus pergalė.Su kuo reikėjo vienytis?Mano galva,tik su Drąsoos keliu,nes tik šiuose sąrašuose dugumą sudaro padorūs ir išsilavinę žmonės,nevartantys kailio.Juozaitis,deja,kalba pats su savim,Dagys išduos pirmai progai pasitaikius,apie Centro kompaniją ir muškietininkus geriau patylėti.Todėl ir eina vieni,kaip knygnešiai,kalbasi su žmonėmis ir yra verti pagarbos.Mes,anot Tomkaus,dėl daug ko patys kalti,išlakstom kaip Grigo bitės.O pafantazavus,būtų puiki koalicija -su valstiečiais,gal tikrai keistųsi į gera.
P.s.čia tik mano nuomonė,ką dar galima daryti šiam globaliam pasauly -išreikšti savo nuomonę.

Povilai,       2020-10-3 13:34

nori mums įpiršti to ambalisto dūmus, ane?

Kis       2020-10-3 13:22

algimantai ,nuo patoso laikas pereiti i realybe.Nebijokime sakyti kas lauktu tauta laimejus tiems “idiotams-patriotams”.Jaunimui galbut atrakcija tie visi siauraklyniai ,skaitosi ,kad tai labai “kieta”,mes jau esame saieke tu “virsuneliu"kur narkotikas,daugiapatyste,melas,patycios ,lyg ir norma?Reikia suprasti tiems kas neina ir nerenka,tai jau tesiasi 30 metu ir tesis nemaziau.Nieko negasdinu,paziurekite kas siandiena zada mums roju,juk mes jo laukiame ir ariame,o jie senai jame gyvena ir maudosi.Per 30 metu susiformavo9 klase tu ,kurie jokiu budu nepasitrauks nuo valdzios,zadinti tauta nera tikslo,nes kur as galiu paimti plytgali ,jeigu paeinu vos 100m.,o tokiu 700 tukstanciu,kuriu balsais isrinkome Nauseda,nors vel “kermis"is landzbergio tvartelio,snekos ir tik snekos,juk baliavoja tie patys,kas statys ta zadeta roju Nausedo lupomis,kai jam savi marskiniai arciau ir dailiau prie kuno.Negal kviesti prie Maidano,nors tauta jau prisirpusi,atvyktu ir is emigracijos,bet blia pasodins Pasilis,tad beliekapasyvus veiksmas rinkimai ir baikime balsuoti uz visa sarava,jie niekada tu “mazyciu"nesijungs,nes ju vadai,tai musu zmones is pazadu “salies"Pavyzdys Dagis,Puteikis su Krivicku,reiketu ir ta vista Janutiene prideti,bet teistumas neleidzia.Kodel Venckienei nejungti prie valstieciu?Jai drasko sirdi MENTAS,o kad mentas tokia pati auka kaip ji,Deimante ka nezino.?Tai pestininkai kurie vykdo kieno valia?Va cia jau arciau reikalo,jungtis reikia i kumsti,kaip Gabriukas verbuuoja,net grazu ziureti ir ateities elekto9rata,net nuo darzelio,o jus taip ir liksite “vatnikais’kaip ten-kurdupeliais,o senas ozys trinasi aplinkui prezidentus,jis jau neblaivaus proto,bet reikala zino.Lietuva eilini karta padirbejo KGB naudai,lauk dedu7le medalio is Putino par Macrono ambasada.Gal pasakysi uz ka ir kas iteikes yra ,kur sudalyvavo artimiausia ferma Gagis ir berods Janulaitis(irgi prezidentas)Kodel nepasidziaugti su tauta?

Rinkalius       2020-10-3 13:14

Gerbiamas Algimantai, tik parodyk mums kurie iš jūsų nykštukų didžiausi. Kaip vienas atbėgsim ir pabalsuosim.

Povilas       2020-10-3 13:06

Retokai nutinka, kad iš principo nesutikčiau su Rusteika.
Šįkart - būtent taip.
Pradžiai prikibsiu prie šito: “ateitumėt ir nušluotumėt viską.”
Ateiti mes galim. Ir ateisim.
Bet nieko nenušluosim. Deja.
Nes kiekvienas savo menka šluotele šluosim į skirtingas puses.
Aš suprantu, jog NS lyderiai nėra tokie buki, jog tikėtųsi surinkti bent trečdalį antisisteminių balsų.
Bet eina į jau pralaimėtus rinkimus išdidžiai pakelta galva, nes taip diktuoja Jos Didenybė Arogancija.
Kiti antisisteminiai - lygiai taip pat.
Ir šitame rašinyje aš - rinkėjas - išskaitau lyg ir priekaištą, jog rinkėjai kažką daro ne taip.
Tai gal į save pasižiūrėkit ir pamąstykit, ką NS padarė, kad suvienytų tuos išsibarsčiusius balsus.
Atsižvelgiant į tai, jog eilinis rinkėjas toli gražu neprivalo prilygti Jūsų vadams nei intelektu, nei raštingumu, nei patirtimi… Beraščio balsas yra lygus profesoriaus balsui.
Viskas įvyks taip, kaip visada.
Nes kartojami tie patys veiksmai, tos pačios klaidos, kaip ir seniau.
Ar nekilo mintis padaryti kitaip?

Keistas Rusteikos dvilypumas       2020-10-3 12:32

Rašo beveik adekvačiai,o elgėsi taip, kad ONS rinkimuose neturėtų konkurencijos-neatsirastų bendro antisteminio mažiukų kumčio.Svajonės apie kritinę ONS nepatenkintųjų rinkėjų  masę jo tekstuose sugyvena su realių politinių galimybių atmetimu…
A.

raguva       2020-10-3 12:10

niekas niekur neateis. niekingesnės tautos nesu matęs. kam kaltinti valdžią, gal nuo savęs pradėkim? pas mus parkritusiam žmogui rankos neišties, geriausiu atveju peržengs jei dar labiau nesumindys į purvą. pats savo straipsnio pradžioje privardinai visokių gyvenimo nevykėlių, kurie neverti dėmesio, paduot rankos. pas mus vaikai nuo stogų šokinėja, ar supranti rašytojėliau?

Papa Borgia       2020-10-3 11:38

Iš ko, p.Vaidai, mokytis, kai XX amžiaus istorija dar neparašyta? Gal iš pačio? Aš pačiam patarčiau pasimokyti iš Lucrezia Borgia meno ir kultūros supratimo, ypač mecenavimo meno. Pradėk mecenuoti lietuviškąją kultūrą, meną ir rimtąją literatūrą, o ne liberoidines blevizgas ir kitą “dūrą”. Galėtum pradėti nuo Rytų Prūsijos, kur mes, lietuviai, išsigelbėjome, ar supratai?

Tvankstas       2020-10-3 11:00

Mykolui - ‘O juk tai kilo iš genčių,giminių, kurios senovėje buvo vadinamos menkais, minkštais [Krantai, 2020 N 2 p.79].’
Noriu pasakyti, kad menkai ar minkštai neturi jokio pagrindo - pradžioje buvo ‘mainiškiai’, laivų pertempėjų gentis tarp Nemuno ir Vareistenio (Dniepro).
Šiandien Mensk ar Minsk iš Mainiškis.
Kaip ir Vokietijos Mainz iš Mainiškis, ten Mainas, o mūsų Nau(ja)mainas virtęs Nemunu.

Prieš metus       2020-10-3 10:45

Algimantas Rusteika. Vidinė emigracija ir procentai
Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 27 d. 0:45

Ar daug pasikeitė?

abc.       2020-10-3 10:15

kol bus gyva kritinė, ar kretinų masė kurie išrinko amb ir musmirę tol ir bus kaip buvo arba dar durniau.durnių laivas plaukia.

Prašalietis       2020-10-3 9:58

Ką eurokolchoziniame lansberginiame durnių laive “gali” Tautos “išrinktieji” visiems akivaizdiai pademonstravo Lietuvoje nuo šeimininko kurso “kryptelėję” Paksas ir prieš “vakarietiškai tautinę teisinę” sistemą stojusi Venskienė, ar prie Seimo savo laiku susirinkę taikiai paprotestuoti žmonės. Tautinių išrinktųjų “galias” demonstruoja nuo Jugoslavijos “vakarietiško demokratizavimo” laikų pasaulyje vykstantys įvykiai, naujausi pavyzdžiai šiandieninė Ukraina, Baltarusija ir t.t.

Kada Simonyte pasodins?       2020-10-3 9:40

Paskaitykit straipsni “ Ar tie 12 tūkst. apvogtų Snoro banko obligacijų turėtojų pamiršo tai?”

VAGIS SIMONYTE       2020-10-3 9:30

Pagoglinkiit straipsni “ Ar galime tikėti Šimonytės vedamų konservatorių rinkimine kompanija nepamiršę jų sunaikinto „Snoro“ istorijos?“

GABRY, su KONSERVATORIAIS blogai baigsit!...       2020-10-3 9:28

PAGOGLINKIT VAKAR DIENOS STRAIPSNĮ “Niujorko teismas įpareigojo buvusį „Snoro“ administratorių Simoną Freakley pateikti slaptus dokumentus apie banko uždarymą Paryžiaus arbitražui”. O KREGŽDUTĖS TAI TIKRAI APSIŠIKĘ!!

Dzeikas       2020-10-3 9:23

Gerai. Sakykim pavyksta pakelt drumzles.Ateina nauja, “geroji” valdzia. Ka ji daro nurimus “kipishui”? Teisingai - stiprina “teisetvarka” (jie taip sako), na saves irgi pamirst negalima, kas per vadas jeigu perkares vaiksto, is algos kaip koks luzeris-durnelis gyvena? Senieji tautos niekintojai ir ES subinlaiziai kampuose issislapste tyliai regz revanso planus, lenku koloradai(Vilnijos lenkai Putino gerbejai) rengs prisijungimo prie Rusijos planus.Sito gi savieigai nepaliksi. Tauta turi gintis ir saugoti savasti. Todel savivalda ikisime dar gilesnen subinen negu dabar yra. Jokiu ten p-don virsaiciu ar seniunu rinkimu. Paskiriam is Vilniaus, vietiniai “uz” prabalsuoja. Taskas! Nebus cia jokiu “donbasu”. Mergaites byla…? Hmmm…rasime koki durneli is eiliniu policininku, ai va - sambista paaukosime. Jis cia kose uzvire, Venckiene zalojo. Ikisime i Prvieniskes , po to Delfi.lt aprasys kaip banditai issityciojo is jo. Tauta bus pamaloninta.
Vienzo su tautisku mentalitetu ratas apsisuks irpo kosmetiniu pgrazinimu liks ta pati , lietuviska tvarka. Kur zmogus sh vietoje, o “vierchai” varo tautine politika ir pildo kisenes.

Deja, mažiau nei       2020-10-3 9:19

pusė suklaidintos, apgautos ir dezuotos tautos ten skubės.

Deivis       2020-10-3 9:02

Apsireiškė Didysis apokaliptikas.

Deja,       2020-10-3 8:14

daugybe pilieciu uzvaldes visiskas abejingumas savo valstybei ir tvarkai joje.Tame labai pasistenge per 30 metu neisviesinti uzsienio tarnybu agentai ir visoskio paluko jiems prijauciantys.Ir, be abejo, lrt su verslo uzvaldytom privaciom tv.O kur dar dydieji ir pazngieji “socialiniai tinkklai”.Zmoniu samone isblaskyta ir suvelta.Taip sakant, stovek ten ateik cia.

optimizm       2020-10-3 7:02

Nėra kritinės masės išmntingųjų ir politiškai aktyvių?
Ne bėda! Turime masę kretinų.
Sočiai!

O Jūs pats?       2020-10-3 6:54

Habilitas - čia rodoma,koks protingas ir mokytas?Žmogau,bet pats nė dešimtadalio nedarai,ką daro Algimantas.Ta pusė abejingų yra mūsų artimieji,tai kalbėkim,aiškinkim,bet geriau užgauliai prieštarauti tam,kas daro,atkakliai,ryžtingai.Ne vienas laukia būtent Algimanto įžvalgų,o ne kelių valatkos tipo komentatorių etatinių patyčių.

habilitās       2020-10-3 5:17

Šitą mes jau skaitėme, tik data buvo kita. Kartojimas gal ir yra svarbus, bandant įtikinti, bet kartojimasis nieko gero nežada. Primena, nebent, jūsų pačių „tuštumą“, neturėjimą ką pasakyti tai pusei rinkėjų, kurie neina balsuoti.
Ir akivaizdu, kad jūs neskaitote, ką rašo skaitytojai po jūsų straipsniais, nes mes taip pat ne kartą rašėme, kodėl neiname balsuoti ir ko reikia, kad tie pusė rinkimų teisę turinčių piliečių pasinaudotų ja, bet… viskas liks kaip buvę, kurčio ir aklo dialogas produkto nesukurs.
Arogancija, būtent ji yra jūsų „tuštumo“ priežastis, nes teiginys „„Mums nėra už ką balsuoti“, sugalvotas jūsų pačių – politpropagandistų, o ne rinkėjų, kurie neina balsuoti, nes neina jie balsuoti dėl kitų priežasčių, kurių jūs nematote, negirdite ir, ką parodė pastarieji metai, nenorite girdėti. Mes, tie 50%, neturime ką rinkti į Lietuvos Respublikos Seimą, nes mums, tai įstatymų leidybos institucija, o jums, – tik mokesčių mokėtojų aruodo lesykla.
Jūs, su visais pavadinimais in corpore, nedarėte ir nedarote nieko, kad partinė sistema, kuri leidžia brautis į seimą, taptų politine sistema, kurti leistų kurti valstybę, savo valstybę – Lietuvą. Didysis Tėvynės karas liežuviais, pagaliau, baigsis, „čiulbonėlių“ gausmas aprims, spalio 11 rytą į „pergalės paradą“ po vieną ir būriais skubės… deja, tik pusė Tautos.

mykolas       2020-10-3 2:22

Pajutau, jog pradėjau laukti. kol galėsiu perskaityti naują Algimanto įžvalgą. Štai kad ir čia: ‘Valdžios pakišti gelbėtojai’. Trys dienos iki Algimanto straipsnio pasirodymo vieno rajono centre kaip tik ir pasirodė toks gelbėtojas. Jūs jį gerai pažįstate. Žinomas otkatų didmeistris. Kad susidarys kritinė masė jį remiančių,laimė, nebuvo matyti. Bet džiugu, kad tokios kritinės masės susidarymą mes šiandien stebime vakarinėje Baktarusijoje. Neturėdami ryškaus vedlio, jie sugeba išlaikyti protestus. O juk tai kilo iš genčių,giminių, kurios senovėje buvo vadinamos menkais, minkštais [Krantai, 2020 N 2 p.79]. Ir jiems ir mums sunku. Jie nebeturi Mašerovo, mes Lozoraičio.


Rekomenduojame

Loreta Strøm. JAV FDA verdiktas: trečioji skiepo dozė 16–65 metų asmenims nebuvo patvirtinta

Andrius Martinkus. Mintys apie Afganistaną

Jaunesni nei 16 metų vaikai galės gauti augimo blokatorių be tėvų žinios – JK teismas

Ramūnas Aušrotas. Kokios paramos reikia šeimai?

Nida Vasiliauskaitė. Neapsigaukime – nuo Naujininkų Užupis ir Žvėrynas ranka pasiekiami

Valdas Sutkus. O tuo metu Amerikoje…, arba Kalifornija toliau žengia link šviesaus socialistinio rytojaus

Povilas Gylys. Teismai privalo vykdyti teisingumą

Ir Lietuvoje atliktas tyrimas patvirtino: persirgus Covid-19 susidaro stabili, per 12 mėnesių nemažėjanti natūralaus imuniteto apsauga

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: prekybos centrai netiki valdžia

Alvydas Jokubaitis: negalima reikalauti atsakomybės iš vergo

Ramūnas Aušrotas. Kuo ydinga vaikų skiepijimo vajaus politika?

Advokatas Ignas Vėgėlė. Vavřička prieš Čekiją, arba Dar kartą apie privalomą vakcinaciją

Jūratė Sofija Laučiūtė. Kam atstovauja LRT, užsipuldinėdama Prezidentą ir į talką nuolat pasitelkianti KT pirmininką D. Žalimą?

Amerikos FDA sprendimas: trečioji dozė rekomenduojama tik nuo 60–65 m. ir rizikos grupių žmonėms. Andriaus Švarplio replika

Jolanta Blažytė. Ar dar nenusibodo?

Benediktas XVI: „Vienalytės santuokos“ įteisinimas yra „sąžinės iškraipymas“

Juokas juokais, bet… reikia rinkti parašus, kad Dulkys neatšauktų GPaso į didelius prekybos centrus, pastebi Andrius Švarplys

Nida Vasiliauskaitė ir jos naujoji „Lapių medžioklė“ OpTV: Piliečiai? Biomasė! Kaip priešintis?

Ramūnas Karbauskis. Jie jums meluoja, rizikuoja jūsų ir jūsų vaikų sveikata

Geroji Naujiena trokštantiems būti pirmiems: Būkite paskutiniai ir visiems tetarnaukite!

Kun. Mindaugo Martinaičio homilija s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtųjų gimimo metinių proga

Ignas Vėgėlė. Apie apribojimų griežtumą Lietuvoje

Rasa Čepaitienė. Tualetų klausimu

Australijos valdžia siunčia žinutę: „Tai bus paskiepytųjų ekonomika“

Marijos Radijas: pokalbis apie Šiluvos deklaraciją

Joana Noreikaitė. Šimtas dvyliktoji TIE–SOS! akcija

Eimutis Bagdonas. Jei vakcinos tikrai saugios ir veiksmingos, kodėl taip vengiama skaidrumo? Mintys „Transparency International“ tyrimo paraštėse

Jonathon Van Maren. Kai ateistams reikia krikščionybės

Vygantas Malinauskas. Ką daryčiau aš

Rasa Čepaitienė. Kad smėlio dėžė netaptų dykuma

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.