Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 2 d. 22:37

30     

    

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Artėja Valstybės diena. Valstybės pardavinėtojų ir lėšų įsisavintojų gretose sumišimas ir baimė – juk žmonės, giedodami Himną, gali netyčia atsibusti.
Bet nėra sunkumų, kurių jie nenugalėtų – sprendimas rastas!
Gerai įsiklausykit ir klausydami permanykit:
___________________

Pradžioje buvo žmogus.
Kai kurie jų tapo lietuviais.
Ir vėliau pasklido po visą pasaulį.
Esam vienos žmonijos dalis.
Tad liepos 6-ąją švęskime kurdami vienybės tiltus!
Tegu Tautiška giesmė 21 valandą skamba prie upių ir tiltų visame pasaulyje!

___________________

Taip šįvakar nuskambėjo iš propagandos ekranų, per visuomeninį manipuliuotoją MGB-LRT sukama globalistinė reklama apie artėjančią Valstybės dieną. Nebėra čia nei Mindaugo, nei Karaliaus, nei Valstybės ir Lietuvos – tų žodžių virtuoziškai vengiama, o iš tautos liko tik giesmė.

Mankurtams mes esam tik žmonės, „kai kurie“ atsitiktinai, be jokios istorijos tapę lietuviais. Ir laisvanoriškai, o ne masiškai bėgdami nuo savo valstybėje klestinčios beprasmybės „pasklidę po pasaulį“.

Tam, kad pamirštume tą beprasmybę, reikia, kad pamirštume valstybę. Todėl net Valstybės dieną jos nedera paminėti. Lietuviams nebereikia švęsti savo Valstybės – pasaulio piliečiams reikia kurti vienybės tiltus su žmonija, kurios dalis esame.

Pasityčiojanti net pati reklaminio MGB-LRT klipelio forma, parodijuojanti vieną iš evangelijų. Taip ir matau tuos komjaunuoliškus veidelius, piktdžiugiškai besišypsančius – gerai čia mes tam Lietuvos davatkynui pavarėm!

Taigi, neužmirškite – liepos 6-tąją prie upių ir tiltų visame pasaulyje giedosite ne apie Lietuvą ir mūsų protėvių krauju sukurtą valstybę, o apie vienybę su žmonija. Kuo greičiau išsivaikščiosim, susivienysim su Didžiuoju Broliu ir išnyksim – tuo geriau.

Ką jausite – nesvarbu, svarbu, kad taip apie jus parodys ir papasakos tie, kurie tą dieną vengia net paminėti žodžius Lietuva, Valstybė, Tauta. Svarbu, kad patikėtumėt, kad išnykti yra gera ir teisinga.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pagiedos miške, ( cho- cho!)       2020-07-5 0:38

“Ir pagiedos
Už tavo
Sielą
Lakštingala
Galvažudyyyyys”

Erlickas       2020-07-4 18:34

Pervardinkime ЛЖПТ į ŽP tikrai ŽPT.

zita.       2020-07-4 16:47

ignoruoju mulkių sugalvotas iš piršto laužtas šventes.

stasys        2020-07-4 6:46

Liepos 6 artėja sparčiai o čia didžioji dauguma rezidentu vis dar neapsisprendę po kokiu tiltu ar tarpuvartėje atiduos pagarba tautai ir valstybei .  Ar toks kaip A.Rusteika, su visu Kf , pajėgus parodyti pavyzdį ? ar jam užtektu drąsos ir smarvės išsiropšti iš tu savo filosofo kelnių ? klausimas lieka atviras ir reikalaujantis atsakymo , priešingu atveju ko vertos to krokodilo (o gal ne ) AŠAROS .

Sakau iš kur čia ta smarvė       2020-07-3 23:40

Gi stasys besisukiojąs aplinkui ,jukš gi tu parše

stasys        2020-07-3 21:01

Nenusiminkite Vejune ..sunkiausia būna tik pirma kartą .smile Paaimanuosite į delną karta žiūrėk tos Lukiškiu a. saulės vonios jau ne tokios baisios nuoga pilvą rodant . smile

Vejune       2020-07-3 20:03

Tad kur giedos vilnieciai,,,,,,,,,,acha,,,,,papludimy,Dabar pati izymiausia vieta VILNIAUS SOSTINEI….tai papludimys…...svarbu sikmas giedos dvoke,,kuri atveze siaulietis,Aciu,jam uz tai,kad padovanojo tai,ko nesitikejo gauti…...svenciu proga,,,,,Zinot brangieji sio portalo skaitytojai,man taip labai graudu,visa tai matyti siomis dienomis,labai apgailestauju,kad taip vyksta siomis diemomis.

Vejune       2020-07-3 19:43

Mes vaikai Lietuvos,mylim savo sali.,,,,,,bet atkereplino sikmassius ir suvele gyvenima,Storu bobu siknos mylimos siknasiaus,tabaluojas papai vydury aikstes,Vidury TEVYNES MANO SOSTINES,o…..VILNIAU,MANO SOSTINE,negi tiek nusigyvenai,kad nuoga lyg prostitute bandai parodyt g taska,,,,,

ką giedosim?       2020-07-3 19:31

Na gi “Viešpaties angelas apreiškė Marijai…”
O ką per šermenis daugiau giedoti?

Vejune       2020-07-3 19:27

i,lylia.oi lylia…dainuok linksmai…....SIKMASIVYS tyciojasi is tautos,ir dar taip ciniskIAI,kUR sedi vilnieciai,negi sutinka,kad is ju tyciojasi…...............As nezinau,kokio reikia tureti naglumo,kad taip zemintu LIETUVOS RESPUBLIKA,

Vejune       2020-07-3 19:22

Sutiksime SVENTE SU SENU BOBU KUNAIS PAPLUDIMYJE BESIVARTAnciais Lukiskiu aikstejr asant sikmasiaus…...ir tada raliuosime,,,,ant kvapu pasklidusiu…........Ot cia tai svente

Tą renginį        2020-07-3 18:16

reikėtų ignoruoti. Bent Lietuvoje.

Kas liepos 6-ąją kurs vienybės tiltus?       2020-07-3 17:55

LRT generalinė direktorė Monikaa Garbačiauskaitė-Budrienė,
nes 2019 m. jai priskaičiuota net 70,4 tūkst. eurų darbo užmokesčio
(5,9 tūkst. per mėnesį, neatskaičius mokesčių).
Administravimo ir veiklos vykdymo departamento vadovas Tomas Rytel
- net 99 tūkst. eurų (8,3 tūkst. eurų per mėnesį). Bet ir ši suma
- ne riba už mokesčių mokėtojų pinigus išlaikomam visuomeniniam transliuotojui. LRT rekordininkas - daugiau nei 121 tūkst. eurų gavęs interneto departamento vadovas Ričardas Baltaduonis.
Padalinus, išeina, kad vadovas gaudavo po daugiau nei 10 tūkst. eurų per mėnesį. Įdomu tai, kad LRT atlyginimai susideda iš bazinio
ir išmokų „iš kitų komercinių lėšų“.
„Kukliausią“ iš LRT administracijos žmonių algą uždirba
Finansų ir planavimo skyriaus vadovė Asta Savickienė. Ji gauna
„vos“ 47,3 tūkst. eurų per metus arba beveik 4 tūkst. eurų kas mėnesį.
——————————————————————————————————-
P. S. Nepigus presstitutų melas? Paklausą turi, priešingai, nei Tiesa.
Ir propagandos sužaloto proto gydymo išlaidų nieks nesiruošia dengti,
nors mankurtų gydymas turėtų būti valstybės būtinoji išlikimo sąlyga.
Guodžiamės, kad bent šiandien vaivorykštiniai Prezidento ant kelių neparklupdė ir išniekindami Dievo Pažado ženklą, jį apversdami
ir juo pašlovindami sunkią nuodėmę, neįvėrė į švarko atlapą.

>>>s.m.       2020-07-3 14:32

Kaīls, brāti, kaīls smile

Optinė apgaulė       2020-07-3 14:26

Vėliavos trispalvės iškeltos, o aplink komunizmas veši, o visi tik gieda tik gieda, kaži ar ilgai?

s.m. >tiems kurie dar gyvi 2020-07-3 9:46       2020-07-3 14:01

Kaīls, brāti. Palāika, prēitara, preidāma si.

Baisokai skamba       2020-07-3 13:43

Kadaise buvusios Lietuvių Tautos pabiros visame pasaulyje po tiltais giedos ...
Kudirka, Basanavičiau, nesivartykit. Duokit žinot, anot suvalkiečių,  ar čia jau pabaiga? Visiškas dugnas?

stasys        2020-07-3 13:25

Visada galima susitarti .. tie kurie nenori tegul burnas užčiaupę kaukią .smile Didelis noras pataikauti nuskriaustam sociumui visais atvejais iškrečia pokštą kuriame kalčiausias užjaučiantis . Demokratija suteikia teise ne tik išsakyti savo Tiesa ir savo požiūrį bet ir įpareigoja pilietį  įsiklausyti į svetimą nuomonę . Liftas gali judėti tik dvejomis kryptimis ir ne kitaip . smile

nuomonė       2020-07-3 12:23

Manau, kad daugeliui politikų, esančių valdžioje, valstybinių švenčių „šventimas“ tapo labiau tik visuomenės mulkinimo priemone. Argi gali būti nuoširdus valstybinių švenčių šventimas tų, kurie pritaria (arba neprieštarauja) ištvirkusiam Briuseliui, kurio politinis tikslas yra galutinai sunaikinti vis dar šiandien tebemerdinčias tautines valstybes? Atseit, „pašventė“, neva patriotiškai, valstybinę šventę, o jau kitą dieną politikoje vėl kasdienis įprastinis šokis pagal Briuselio politkomisarų grojamą dūdelę.

Dzeikas       2020-07-3 11:21

Visiskai teisingai - dera saugoti ir slovinti to sociumo kuriame gyveni kultura ir ryskinti jo gerasias, stipriasias puses.
Taciau jeigu tame sociume “policininkai” (Jeigu sakykim Henriko Daktaro smogikai imtu save irgi “policininkais” ivardinti , panasiai skambetu) prievartauja Mergaite atplesdami pries jos valia nuo jos artimo zmogaus, musa liudininkus, o teisejai tai ivardina savanorisku susijungimu, -  tai giedoti kazkokias ten giesmes , prie tiltu ar po tiltu… kazkoks mazochistinis iskrypimas. Ar cia taip lietuviskai spyga kiseneje rodysite?
Su Liepos 4-aja, beje.

stasys        2020-07-3 10:33

Lietuviai visada buvo kuklūs pagiedoti tėvynei trukdo ir tas kuklumas .Taip ją ir mylį be protokolo . Rūstus ,barzdoti sunkiai ištariantis malonų žodį ..

Kokie       2020-07-3 10:31

Kokie ten kvadratiniai robotai paveikslėlyje, čia jau tie progresyvūs antžmogiai nupiešti? Nu tikra komunizmo idilė tas plakatėlis ir žodžiai. Būtų įdomu sužinoti autorius. Čia vis tas pats braižas.

habilitās       2020-07-3 10:16

Tai kad visos mūsų šventės jau senai tapo protokolinėmis (o gal kitokios ir nebuvo), – atėjo, pastovėjo, pavėpsojo, kol popierėlį skaitė, ir… išsisklaidė kaip dūūūmas. Giedoti gali, nebent, bažnyčios chore.

tiems kurie dar gyvi       2020-07-3 9:46

Aš, paprastas žmogus, laikantis save Vasario 16-sios ir Kovo 11-sios Lietuvos piliečiu, ir nepripažįstantis po 1992 m. lig šiol tebevykstančio perversmo, sakau jums:
-kol Lietuvą valdo kriminalinis režimas,
nesivelsiu į man bandomą primesti statisto vaidmenį.
Atsisakau šį režimą pripažinti teisėtu, atsisakau kolaboruoti,
atsisakau net apsimesti jog visa kas vyksta aplink yra legitimu, todėl:
1. Prie savo namų neiškeliu vėliavos.
Negaliu šios marazmo eros purvu teršti šventos Vėliavos.
2. Neisiu į režimo organizuojamus"renginius” ir netalkinsiu propagandos mašinai rodant jog “liaudis vieningai pritaria ir džiaugiasi”.
3 Negiedosiu “Tautiškos giesmės” susikibęs už rankų su užzombintais buratinais, nestovėsiu vienoje grandinėje su vagimis, banditais ir idiotais.
Kol kraštas okupuotas niekšų ir kvailių, geriau tegul Giesmė skamba širdyje, o ne viešnamio cirke.

Prašalietis       2020-07-3 8:49

Niekad iš vaikiško amžiaus neišaugantys “patriotiniai” dėdės prieš rinkimus ir šiaip “užgriuvus patriotiai nuotaikai"kartoja sau ir neišsivaikščiojusiems kitiems dideliems vaikučiams-“Lietuva valstybė, Lietuva valstybė”. Šiandieniniai dideli “patriotinių jausmų” užvaldyti vaikučiai nežino kas buvo ir yra pasaulyje vadinama valstybe. Savo gyvenime nesiprausęs, už poliarinio rato gyvenantis čiukčia nuolatos kartoja “chalva chalva” ir tiki, kad vieną kartą jam “burnoje pasidarys saldu”. Nuo “patriotizmo” suvaikėję “tautiniai patriotai” galvoja, kad kiekviena proga ir be progos kartodami “Lietuva valstybė, Lietuva valstybė, mankurtai škac, mankurtai škac…” eurokolūkyje plūduriuojanti JAV ir Vakarų Europos sukonstruotas pseudo valstybinis darinys Lietuva pasidarys tikra valstybe, kurios įstatymai pasidarys viršesni už sojūzo, kurioje atsiras savi pinigai, savo bankai, savo armija ir t.t. Kas liečia Rusteikos raginimą neišsivaikščiojusius vaikučius “prabusti” ir kartoti “kaip poterius” - Lietuva valstybė, Lietuva valstybė, Mankurtai Fui, Mankurtai Fui, Chalva, Chalva tam, kad Lietuva “pasidarytų valstybe” ir visiems neišsivaikščiojusiems eiliniams tautiečiams “pasidarytų dūšioje gera ir burnoje saldu”,tai 1-1,5 milijono tautiečių  iš vaikiško “patriotizmo miego” jau prabudo…. ir jiems nereikia, kaip “klestinčiom neišsivaikščiojusioms prasmybėms” vaikiškai viltis, kad “kuo daugiau kartų pakartosiu ko noriu- Lietuva valstybė, šalin blogi Mankurtai, Chalva, Chalva, ir kiekvieno šiandieniniame eurokolūkiniame darinyje “dvasinius, fizinius ir visokius kitokius nepriteklius kenčiančio patriotinio” vaikučio svajonę Dievulis kada nors “išpildys”.... Belieka prieš būsimas Seimo taburetkių dalybą beviltiškai liūdnam Rusteikai ir kitiems iš vaikiško “patriotizmo” amžiaus neišaugantiems “patriotiniams” dėdėms palinkėti kada nors išaugti iš vaikiško, pasakomis, padavimais ir legendomis besivadovaujančio proto, pasidomėti buvusia tikra Lietuvos istorija, ir baigti vaikiškai su ašaromis akyse sapalioti apie ” savą valstybę, gimtą karalystę, lietuviškus patriotinius karžygius “didingoje praeityje nugalėjusius komunistinių ir kitokių slibinų nesuskaičiuojamą galybę”.... “Trečią brolį Joną koks jis raitelis puikus, Apie Eglę žalčio žmoną, medžiais paverstus vaikus….”

stasys        2020-07-3 7:26

Algirdas pabandė paburti ateitį , mol va koks Jis šaunuolis ir kiek daug visko mato .
Sena čigonka matyt jam vargšui nepaaiškino jog tam būtinas bent to asm. delnas . Gal čia Tiesos ji ‘pasamdytų’ kaip ekspertą rinkimams ?  Du procentai naujai įkurtai partijai .. manau didelis pasiekimas .

stasys        2020-07-3 6:48

Mažo žmogaus pergyvenimai , imk šalia esančio delną ir nekvaršink galvos įtarimais . Tas jo pastovus zizimas į delną jau senai nebeatrodo turintis prasme . Laikas pagaliau suaugti ir savęs pačio paklausti ar esi reikalingas tai giesmei .

Kad jau laikas       2020-07-3 4:30

Vašingtoną pervadinti į Džordžfloidą, kaip Karaliaučių kadais į Kaliningradą. Lazda visada turi du galus - nieko naujo. Niurnbergo šešėliai išlindo į viešumą.

net nežinau       2020-07-3 2:40

Venckienės “Veidaknygėje”(ir paskyra, atrodo, tikrai jos) rašoma, kad iš tikro JTO davė Lietuvai terminą iki liepos 2d. nurodyti Deimantės buvimo vietą. Maniau, kad čia gen.Vėtros lentos daužytojas, kartu su savo “šeškėm” juraičiais, kliedi. Jei apgavo pačią Venckienę, tai tada apgavo. Greitai sužinosime.

O po spalio fiasko NS aktyvas ką užgiedos?       2020-07-3 0:13

ONS oponentus į rinkiminį kumštį negali suvienyti nei Vytis, nei velnias, nei tautinė giesmė?
Prieš kelis metus laiškuose viešai prognozavau, kad Šakalienei už perbėgimą pas paluckinius socdemus pažadėta aukšta vieta rinkimuose 2020…Teigiau, kad Paluckas pažadėjo jai už perbėgimą iš liberalų frakcijos (savanaudei liberastei iki kaulų smegenų), padėjusį jiems suformuoti frakciją Seime, vietą dešimtuke. Padėtį ,garantuojančią 100 proc. patekimą į Seimą per LSDP sąrašą. Liberalai politinei politinei ,,turistei’’ tokios galimybės tapti nuolatine seimūne negalėjo pažadėti- bet socdemams frakcijos sukūrimas buvo gyvybiškai būtinas, todėl Paluckas,kaip prognozavau, neoficialiai pažadėjo jai už politinę prostituciją nomenklatūrinę vietą ir tęsėjo pažadą..Todėl Šakalienė ,po ,,reitingavimų’’ migloje- septinta…:
Prieš https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lsdp-patvirtino-galutini-kandidatu-sarasa-tslabe-andriukaicio-antra-budbergyte.d?id=84671071
Prognozuoju dabar viešai n kartų,pasiremdamas ilgamete patirtimi, žiniomis ir gebėjimu analizuoti, kad NS, pasirinkusi išdidžioje vienatvėje kalti karstą rinkimuose į Seimą, gaus apie 2 procentus daugiamandatėje. Kad mano prognozė adekvati būsimam NS rezultatui, rodo net buitinis testas…NIEKAS iš NS aktyvo nedrįsta net lažintis iš brendžio,kad NS, vedlių valia atsisakiusi Sąjūdžio vienybės ir nesikaldymo principo, patirs žlugimą spalį ir nukanalizuos auksinius 2 procentus…
Pabrėžiu- būrelis aktyvistų pritariančiai tapšnoja profesoriui per petį už šią išdidumo strategiją, bet viduje žino, kuo tai baigsis partijai ir valstybingumo reikalui. NS nekonformistinė mažuma norėtų rinkiminės sąjungos su ONS oponentais, norėtų demokr. frakcijos Seime ,gal net nulemsiančios, kokia bus valdanti koalicija ir kas bus Seimo pimininkas. Mažuma galvoja apie naudą Lietuvai, o profesoriškas sparnas- apie tai, kaip išmėžti mitines Augijo arklides be Heraklio ir dar nesusipurvinus rankų...
O gal kas dar išdrįs lažintis su sėkmingu ,,orakulu’‘??? smilesmile    A.


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.