Įžvalgos

Algimantas Rusteika. Apie guminį teisingumą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. balandžio 20 d. 13:07

20     

    

Algimantas Rusteika. Apie guminį teisingumą

Veidaknygė

Prokuratūra sako, kad 15 tūkst. eurų, pervestų  G.Steponavičiaus fondui ir vienai viešajai įstaigai, panaudoti pilietiškumo pamokėlėms mokyklose. Ji teigia, kad tai yra netiesioginis partijos finansavimas, nes mokinukams buvo reklamuojamas Liberalų sąjūdis.

Labai gali būti, kad taip ir yra. Tvarka bus!

Bet iš pasąmonės paskambina Liuciferis ir klausia: kodėl prokurorai neįžvelgė įstatymų pažeidimo, kai V.Adamkus suteikė Gedimino ordino Komandoro kryžių KGB generolui V.Jakuninui, nors Konstitucinis Teismas nustatė, kad apdovanojimas skirtas pažeidžiant galiojančią tvarką ir Konstituciją?

Ir dar, kad jį kur velniai, teiraujasi, kodėl jie neįžvelgė įstatymų pažeidimo, kai V.Adamkaus fondas gavoi 0,5 mln. litų iš minimumus uždirbančių V.Uspaskicho fiktyvių aukotojų mainais į Lietuvos pilietybės suteikimą (t.y. pardavimą) tik keliskart Lietuvoje buvusiam M.Sadekovui, pažeidžiant nustatytą tvarką ir nesvarsčius Pilietybės komisijoje?

Atsakau jam: seni reikalai, kolega. Argi nesupranti politinio tikslingumo nekelti sumaišties aukščiausiojoje Lietuvos valdžioje tuo valstybei reikšmingu laikotarpiu?

– Idiote, suprask pagaliau, kad taip buvo padaryta visai ne dėl Lietuvos ir ne dėl kažkokio V.Adamkaus, – surėkia ausin ir numeta ragelį.

Ir aš pagalvoju: teisingumas negali būti senas ar jaunas. Ir negali būti guminis, kai vienu atveju plačiai atsimerkiama, kitu – dar plačiau užsimerkiama.

Ir dar pagalvoju: esu tikrai idiotas, jei taip dar pagalvoju.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas>Andriukui dviratukui        2017-04-26 15:27

Mielas pone, kur jūs pradingote su atsakymu? A-ūūūū... Nesupratau jūsų logikos, nes elgesys tikrai keistas. Jūs mane pavadinote apgaviku, o kai aš uždaviau jums klausimą ir paprašiau sąžiningai atsakyti, tai jūs staiga išnykote. Tai, jeigu pažėrėtė kaltinimus, tai būkite malonus ir atsakyti už savo veiksmus, nes susidaro įspūdis, kad jūs nepakaltinamas. O gal jūs sąžinę savo pametėte ir dabar jos ieškote? A-ūūū... kur jūs, Andriuk dviratuk?

Raigerdas>Andriukui dviratukui       2017-04-25 12:39

Pats rašai:“Raigerdai,

Gilioje “vaikystėje” aš irgi lauždavau iš piršto liaupses “partijai”.
Na, pirmiausia, aš niekada šito nesu daręs.
Antra, pats rašai, kad aš esu apgavikas, o tu esi sąžiningas žmogus. Tvarkoje, tegul bus taip, kaip tu teigi, tik su viena sąlyga: atsakyk prašau sąžiningai į mano vieną klausimą - ar esi gulėjęs kada nors psichiatrinėje ligoninėje ir ar tiki, kad psichiatras tau padėjo? Štai, tik tiek. Kadangi pats skaitai mane apgaviku, o save laikai sąžiningu žmogumi, tai prašau sąžiningai atsakyti į mano klausimą. Tik “Andriuk dviratuk”, būk geras neapgaudinėk nei manęs, nei kitų žmonių. Tikiuosi, kad atsakysi sąžiningai.

Andriukas dviratukas       2017-04-24 0:18

Raigerdai,

Gilioje “vaikystėje” aš irgi lauždavau iš piršto liaupses “partijai”:
http://andrius.saugokmedi.lt/kadaryti/rinkimai#Konservatoriai
Bet Andrius Kubilius ir Vytautas Landsbergis, Gabrielius Landsbergis pasistengė įrodyti esą nusikaltėliai.

Jiems ir daug kam kitam iš jų bei kitų partijų pranešiau apie prezidentės Dalios Grybauskaitės, ministrų pirmininkų Andriaus Kubiliaus, Algirdo Butkevičiaus, Sauliaus Skvernelio nusikaltimus:
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise

Šios, tokios tariamai skirtingos partijos - išvien. Dangsto vieni kitus.
Todėl jie dažnai ir kalba viešai, neva reikia tęsti bendrus darbus (nusikaltimus).

Nei vieno žinių apie nusikaltimus gavėjų jos nedomino.
Jie tik keršijo tiems žmonėms, dėl kurių jie įklimpo.

Jūs ginate Grybę. Štai ir ji:
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz#prezidentė Grybauskaitė
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise#prezidente dangsto teisejus

Įrodymai jums guli panosėje. Pati Grybės Kanceliarija kiekvienam norinčiam “oficialiai” pasakys, kad Grybė nedirba tuo laužo Konstitucijos §89. Niekas neturi teisės ją pavaduoti.
Bet Grybę nuolat pavaduoja 2 tikros prezidentės iki gyvos galvos: Genė Lukaševičienė ir Asta Bogušienė.
Ten radote ir kitus viešai matomus įrodymus.
Per to puslapio pradžią lengvai radote.

Būtent radote. Nes skaitėte mano puslapį. Būtent iš jo paėmėte mano žodžius, kad Vagnorius davė teisėjams algų priedą, kad nevogtų:
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise#teisėjų atlyginimą mažinti
Paskui jis leido jiems vaizduoti neva tas priedas yra alga ir ją prisiteisti... Dar ir patiems sau.

Jūs nutylėjote, kad tai leido ir Kubilius.
Kai jis viešai verkšleno, neva teisėjai savivaliauja,
neva negali mažinti jiems algų,
aš jam pranešiau, kad gali ir privalo. Nurodžiau ten pat.
Bet jis ir toliau nepaisė, iš visų jėgų tylėjo.

Todėl, Raigerdai, esate apgavikas.

Na, o jūs visi skaitytojai, lankytojai, rašytojai, esate neįgalūs. Jokios laisvės jūs nenorite. Už ją nekovojate. Tik laukiate, kol aš jums ją ant lėkštutės atnešiu ir į burnytę įdėsiu.
Jūs gi taip mėgstate pliurpti. Neleiskite šio savo gabumo vėjais.
Skleiskite bent mano žodį:
http://andrius.saugokmedi.lt/kadaryti/rinkimai#skleisk

Raigerdas>Qark p. Raigerdui       2017-04-23 16:19

Kadangi jūs mano elgesį tapatinsite su savo elgesiu, nes kitokio jūs kaip ir nežinote, nes jūsų elgesys yra pavyzdinis, o mano blogas, kaip tai vaidenasi jūsų galvoje, tai apie klevus rašau tik tam, kad jūs nesuprastumėte, kodėl aš apie juos rašau. Kaip liaudyje yra sakoma “Visiems neįtiksi”, tai jūs esate būtent iš tokių, kuriems neįtiksi. Net, jeigu aš rašyčiau apie jūsų mėgstamus medžius, vis vien jūsų išvada būtų tokia pat, kaip ir apie klevus, - ji būtų neigiama. Jūsų klausimas man asocijuojasi su anekdotu apie milicininką, kurį ne kartą esu jau pasakojęs: “Ateina jaunas vaikinas darbintis į miliciją. Ir viršininkas sako jam:“Dabar mes tave patikrinsim, ar tu tinki milicininko pareigoms. Štai matai kieme stovi šitas medinis stulpas. Prieik prie jo ir prisikabink”. Jaunuolis priėjo prie stulpo ir nežino, ką daryti. Tada viršininkas ir sako:“Petrai, nueik ir parodyk tam skystablauzdžiui, kaip reikia prie stulpo prisikabinti”. Petras prieina prie stulpo, pastuksena į jį ir sako:“Na, ko čia dabar stovi?”. Viršininkas patenkintas nusijuokė:“Na, matai, Petrai, per skystas tas jaunimėlis, netinka mūsų darbui”.

Qark p. Raigerdui       2017-04-22 15:50

Smalsu- o kodėl Jūs būtent apie klevus rašote? Ne apie beržus, ne apie agurkus, ne apie jazminus ar grybus? Kuo klevai tokie ypatingi?

Raigerdas vamsi komentatoriui        2017-04-22 13:16

Suprantu, kad tamstai norisi pasirodyti ereliu, bet, deja, pats skrendi kaip musė ir daužaisi į stiklą, nes nematai, kad pro tą stiklą nepraskrisi. Jokio konkretaus klausimo tu neuždavei, bet vaidini, lyg tai būtum jį uždavęs.
1) Visi tie tavo vansi, škia, tskant tik parodo, kad turi problemų su psichika. 2) Niekada sveiko proto žmogus taip klausimų neužduoda.
3) Jokio klausimo pats neturi, nes tavo užduodamame klausimo tone, jau yra matyti, kad pats esi išankstinių nuostatų vergas, bet pats šito nesuvoki, kaip ta nesuvokia musė bandydama praskristi kiaurai stiklą.
4) Tavo klausimas yra tik eilinė provokacija, kuri parodo, kad nesi tu tuo, kuo save pristatai, nuo čia ir ta erelio poza su musės skrydžiu į stiklą su vansi škia bandymais praskristi kiaurai jį.
5) Pats ne vieną kartą esi rašęs savo komentarus apie Raigerdą, pašiepdamas jį, šmeiždamas ir tyčiodamasis iš jo, kad jis, neva, šneka “klevas-bambukas, bambukas-klevas” ir t.t. O iš tikrųjų gavosi būtent taip, kaip ir rašė Raigerdas, kad yra keisti žmonės, kurie nesugeba klevo įvardinti klevu. Ir pačiam būtent nutiko tokia istorija, kai pats bandei parašyti ESKIZAIS naują Lietuvos konstituciją, nors ji ir taip yra parašyta ir priimta, ir jos pagrindu Dalia Grybauskaitė tapo Lietuvos Prezidente.
6) Dauguma paties komentarų yra griaunamo charakterio, t.y. destruktyvūs.
7) Nesugebėdamas pažvelgti į savo komentarus savikritiškai, stengiesi kitiems parodyti, koks esi kietas erelis, nors iš tikrųjų tai yra dvasinė problema, kurią kartais (nesakau, kad visada) padeda išspręsti egzorcistas.
8) Pats Dalios Grybauskaitės nekritikuoji, o ją paprasčiausiai niekini, o svarbiausia yra tai, kad tu pats net nežinai dėl ko tai darai. Čia vėl ta pati erelio poza su musės skrydžiu į stiklą.
9) Apie tai, kad nemažai žmonių negali įvardinti klevą klevu, nėra mano išgalvotas dalykas. Paprastai tai daro psichiatrai, kurie patėškę ant popieriaus lapo rašalo dėmę, klausia savo ligonio, ką tas mato. Ir įvairūs šizofrenikai, paranoikai ir kitokie psichiniai tą rašalo dėmę įvardija kraujo dėme, skyle duryse ir kitokiais pavadinimais, bet tik ne rašalo dėme. Pats irgi rašai Konstituciją ESKIZAIS, nes ereliui kitaip nepridera rašyti, tik ESKIZAIS, t.y. ne taip, kaip tai daro sveiko proto žmonės.

tskant Raigerdui       2017-04-21 22:14

Labai gaila, škia, kad labai daug, tskant, prirašęs teip vadinamuose komentaruose, tamsta nesugebėjote atsakyti škia, į paprastus vansi klausimus.
Prie ko čia teip vadinami romiečiai, škia? Kas realiai, vansi teip vadinamame pasaulyje vertina pnl. Grybauckaitę, škia? Ar vertěs įrodymai yra abejotinos tskant reputacijos vansi ordinas ar pritempti ir pilni panegirikos teip vadinamų delfių straipsneliai? Kodêl ” neišgirdote” tskan klausimo, apie teip vadinamos prezidentės autoritarinį teip vadinamos veiklos stilių ir kriminalinio pobūdžio tskant piktnaudžiavimą vansi, pareigybinėmis galiomis, škia?

Raigerdas        2017-04-21 22:04

Kodėl Lietuvoje vyksta tokie procesai, kurie gali nuvesti iki negrįžtamumo ribos, kada jau nieko nebeįmanoma pakeisti? Kol kas apie tai rašo tik labai nedaug žmonių. Aš nekartą rašiau savo komentaruose, kad yra naktis-diena, juoda-balta, pliusas-minusas, vyrai-moterys, Dievas-velnias ir t.t. Ir, deja, niekas beveik, išskyrus vienetus, neatkreipia dėmesio į tokį reiškinį, kaip BEPROTYSTĖ. Kažkodėl tai daugeliui atrodo, kad bepročiai būtinai guli tik bepročių namuose. Deja, taip nėra. Pati visuomenė susideda iš ne tik iš sveiko proto žmonių, bet ir iš bepročių. Taigi, mes gyvename tarp bepročių, ir turime su jais reikalų, sudarome su jais sandorius ir renkame juos į Seimą ir t.t. Hitleris, Stalinas, Pol-Potas, Kaligula ir eilė kitų diktatorių, aiškiai pademonstravo, kad beprotystė yra neatpažįstamas reiškinys visuomenėje. Sveikas protas taip pat, nors tai yra priešingybės. Ir svarbiausia niekam nerūpi, kad išsiaiškinti pagaliau šituos dalykus. Kodėl? Todėl, kad tai ir būtų to VELNIO atpažinimas, apie kurį kalbama krikščionybėje. TAI, KODĖL NĖRA ŠITO DAROMA? Todėl, kad po tokio išsiaiškinimo žmonėms akys prasivertų ir jie tikrai pamatytų MATRICĄ. Kad tokio dalyko neatsitiktų, tam dirba PSICHIATRIJA.
O juos kontroliuoja farmacijos gigantai. Kinija 5000 metų nenaudojo farmacininkų vaistų ir dabar turi 1,3 milijardo žmonių. Reiškia, ta valdoma visuomenė turi būti kvailinama ir jai per žiniasklaidą yra kalama ir kalama, kad yra kažkoks mistinis “beprotiškas pasaulis”, t.y. mes. O iš tikrųjų, tarp bepročio ir sveiko proto žmogaus veiklos produktų yra milžiniškas skirtumas. Visuomenei įrodinėjama, kad dalis nusikaltėlių yra pamišę, o dalis ne. Nors iš tikrųjų, kiekvienas nusikaltėlis yra daugiau ar mažiau pamišęs.Tik skiriasi pamišimo laipsnis. Ir tik ta visuomenė, kuri pabandys spręsti šį patį svarbiausią klausimą valstybėje, galės ateityje sėkmingai gyvuoti. Kitos, didėjant gyventojų skaičiui, yra pasmerktos išnykti, nes jas sunaikins tie patys bepročiai. Naikinimo procesuose, o tiksliau susinaikinimo procesuose,  jie lygių sau neturi.

Raigerdas vamsi komentatoriui       2017-04-21 21:26

Tu be reikalo eikvoji tiek daug energijos savo vamsėjimui. Dabartinės Prezidentės kompetetingumas yra pripažįstamas tarptautiniu lygiu. Ir nei vienas Lietuvos prezidentas nėra susilaukęs tokio pripažinimo, kokio susilaukė dabartinė prezidentė. Iš kitos pusės paėmus, aš dar žinau ir tokį dalyką, ir tai vyksta iki pat šiandien, kai veiklus, energingas, protingas žmogus, išsiskiriantis savo neeiliniais gabumais, yra puolamas įvairių tipų, kurie neperneša netgi fiziškai, jeigu šalia jo yra kažkas tai geresnis. Visa žmonijos istorija yra nusėta tokiais netgi kraupiais faktais, kada talentingi žmonės ir netgi genijai, ir netgi pats Dievo sūnus (pagal krikščionių versiją) buvo puolami, šmeižiami, sodinami į kalėjimus, deginami ant laužų arba prikalami prie stulpo, kaip tai įvyko su Kristumi. Tarp kitko, tikrai tikėtina ta versija, kad Kristus mirė ne ant kryžiaus, o ant stulpo, nes tuo metu prikaldavo ant stulpo. Kryžius buvo naudojamas vėliau, jau valdant imperatoriui Konstantinui, kuris ir padarė krikščionybę dominuojančia religija, o kryžius tuo metu buvo Romos Imperijos kariuomenės simbolis.

Raigerdas vamsi komentatoriui       2017-04-21 21:25

Dėl puolimo D. Grybauskaitės atžvilgiu, aš kol kas nematau rimtų jos pražangų dėl ko reikėtų ją pulti. Prezidentai ne šventieji, jie taip pat daro klaidas. Tačiau teisingumo Lietuvoje tapo daugiau, nei buvo ankstesnių prezidentų metu. Išvalyti šitą pašvinkusią teisingumo sistemą nėra toks lengvas darbas, nes lemtingos klaidos buvo padarytos Vagnoriaus. Atlyginimai darbuotojams, teisėjams ar bet kam gali būti keliami tik vienu, vieninteliu atveju - IŠAUGUS TO VADOVO, TEISĖJO AR SEIMO NARIO KVALIFIKACIJAI, KO PASEKOJE PAGERĖJO TOJE ĮMONĖJE DARBAS, PADIDĖJO PAJAMO IR T.T. REIŠKIA JIS TAPO KVALIFIKUOTESNIS, KOMPETETINGESNIS, DAUGIAU IŠMANANTIS, TODĖL DUODA DAUGIAU NAUDOS, - TOKIU ATVEJU YRA KELIAMAS ATLYGINIMAS. O kaip Vagnorius pakėlė algas teisėjams? Motyvas buvo toks: KAD JIE NEIMTŲ KYŠIŲ. Tai parodo, kad valstybinėse institucijose dedasi kavardakas, nes ten nėra jokio net žalio supratimo, kada galima pakelti darbuotojams atlyginimus. Koks turi būti čia kertinis akmuo? Kertinis akmuo čia turi būti, kad valstybinėse institucijose privalo, kartoju, PRIVALO, dirbti specialistai visa galva pranokstantys specialistus, dirbančius privačiose struktūrose. Ar tai įmanoma padaryti? Taip, tai įmanoma. Nes, jeigu šito nėra, tai jokia valdžia nesugebės atlikti vadovaujančios funkcijos valstybėje. Šarikovas negali vadovauti, tarkim, akademikui Sacharovui, Sacharovas visada gali padaryti tai, ką daro Šarikovas, o Šarikovas niekada, net per visą savo gyvenimą, kiek jį bemokytumei, nesugebės atlikti to darbo, kokį atlieka akademikas Sacharovas. Ilgus metus vyko vergų sukilimai, bet valdžios paimti jiems nepasisekdavo. Ir štai Šarikovai Rusijoje užgrobė valdžią, bet vadovauti taip ir neišmoko. Lietuvoje yra tokia situacija, kad 200 metų ją valdė statytiniai arba vasalai, kurie buvo ištikimi Rusijos valdžiai. T.y. didelis laikotarpis, kad kurio metu nebelieka tokių žmonių, kurie būtų suinteresuoti tobulinti valdymo sistemas. Todėl Lietuvos valdžia, išmokusi sovietmečiu vežti dešras į Maskvą, turėjo sugalvoti, kaip įtikti Briuseliui. Briuselį dešromis nenustebinsi. Ir čia šitiems, beieškantiems, kieno užpakalį reikės laižyti, buvo pasiūlytas amerikoniškas variantas su visu liberalizmo paketu. Nors Adamkus ir silpnas, kaip vadovas, bet už jo nugaros galima buvo raizgyti savus dalykus. Jis labai tiko kabinetiniam ir slaptam valdymo modeliui. Tai ir buvo įgyvendinta. Ir Lietuva pakibo ties praraja tik dėl blogo šitos valstybės valdymo. Rusijai tai būtų labai puikus pretekstas, organizuoti jau dabar priešingą revoliuciją Lietuvoje. Kad šito neįvyko, aš aišku, galiu klysti, bet ateities kartos tikrai turės padėkoti Daliai Grybauskaitei. Ji nėra atsitiktinis žmogus, ir ji yra politikė, kuri pašventė savo gyvenimą šitam reikalui. Ji gali patikti, nepatikti, tačiau ji yra aukščiauios klasės specialistė, jeigu kalbėti apie vadovo kategorijos laipsnį. Adamkus buvo kaip aukšto lygio valdininkas, tačiau gavęs Prezidento pareigas, jis tiko tik Vienos valsui sušokti kokiam nors baliuke. Todėl jis padarė tokias pražangas, kurias aš prilyginčiau nusikaltimui, ir dėl kurių Lietuva raugės dar ne vieną dešimtį metų. Amerika yra viena iš pažangiausių pasaulio valstybių ir iš tokios valstybės atvažiuoti vadovauti Lietuvai su tokiu skystu žinių bagažu, tikrai nėra atleistinas dalykas. Be to jis kalbėjo ir apie Vydūno parašytas etikos normas emigrantams. Bet taikyti šito netaikė. O jis taikė štai ką:“Prezidentas Valdas Adamkus liberalų įnašą į mūsų valstybės raidą įvertino, kaip žymų ir kad toks jis ir išliks Lietuvos istorijoje”. Adamkus buvo Liberalizmo statytojas. Taigi, Komunizmo statytojai iš Rusijos, buvo pakeisti į Liberalizmo statytojus iš Amerikos. Tie patys MATERIALISTAI tik pasivadinę skirtingais pavadinimais. Mąstymo pagrindas tai jų tas pats.

tskant Raigerdui       2017-04-21 19:01

Atsiprašau, vansi škia, noriu padaryti Tamstai vieną, tskant, pastebėjimą:
Jeigu jau, škia tskant kritikuojate Adamkų dėl teip vadinamo tskan silpnumo, kodėl škia, nekritikuojate, vansi tskant panelės Grybauckaitės dėl stiprumo?
Gal būt Adamkui, vansi ir trūko daigingesnio ryžto padaryti trept trept , teip vadinama, kojele, vansi. Bet ar teip vadinama Prezidentė, tskant ne perdaug paspaudė viską, vansi po savo padu, škia? Kas, vansi paskyrė Tamstos peikiamus, teip vadinamus prokurorus? Kas, škia dabar, vansi reguliuoja tskant telefonu prokurorus ir teip vadinamus, škia teisėjus? Adamkus? Tskant gal Valdo Alma? O gal Brazaucko taksas, škia? Ar Tamstos Grybauckaitė, vansi yra tskant ne prie ko, škia?

Raigerdas        2017-04-21 15:32

Autorius, be abejonės, yra tas “aštriadantis” lietuvis, bet tikrai ne idiotas, nes idiotas niekada neabejoja savo teisumu. Kaip ten bebūtų, bet pradėjau skaityti Algimanto Rusteikos straipsnius ir nei kiek nesigailiu. Apie tą prezidentą Adamkų su tapkiu istorija, dar išlys ne tokie dalykai, bet šaunu, kad Algimantas Rusteika apie jį prabilo. Pats Adamkus turi čia savų šalininkų, bet kai pažiūri į tuos šalininkus, tai įspūdis ne koks. Niekas nenagrinėjo tokio fakto, bet Adamkaus silpno vadovavimo laikais, į valstybines institucijas prilindo visokio plauko nekompetetingų bobelių ir kitokių šlykščių padarėlių, ir susikūrė klanai, kurie iki pat šiandien kontroliuoja jiems labai patinkančius nemažus pinigų srautus. Tokio silpno prezidento, koks buvo Adamkus, vargu ar mes kada nors turėsime. Jo žioplumo ir nekompetetingumo dėka priviso Lietuvoje daugybė parazitinių grupelių, kurios iki pat šiandien siurbia tą Lietuvos kraują, vardan kurio daugybė Lietuvos patriotų atidavė savo gyvybes. O ką jau kalbėti apie Mažeikių naftą ir “Williams” atėjimą į Lietuvą, kai Lietuvos valstybinė amerikiečiams net prezervatyvus pirkdavo, nes patys jie nusipirkti nepajėgė. Šiandien niekas nebando dar įvertinti tos revoliucijos, bet jos pasekmės yra klaikios. Susidaro įspūdis, kad tie, kurie pradėjo vadovauti Lietuvai po revoliucijos yra totalūs nemokšos. Tačiau, iš tikrųjų, įvyko GROBIO PASIDALIJIMAS. Pažiūrėkite į tuos, kurie stovėjo Baltijos kelyje. Daugelio iš jų iš viso nėra Lietuvoje, yra ir tokių, kurie tuo blogu sovietmečiu galėjo išgyventi, bet praėjus 27 metams po revoliucijos jie nesuduria galo su galu. Taigi, Lietuvos liaudis buvo išdurta juodai. Ir tai padarė gana nedidelės grupelės žmonių. Nori nenori, bet kovojo vieni, atidavė savo gyvybes kiti, o į valdžią atėjo tos pačios kiaulės iš G. Orwell’o aprašyto “Gyvulių ūkio”. Ir šiandien jie save apsidovanoja. Na, pažiūrėkite, koks tikslus scenarijus parašytas apie tas politines kiaules. Jos elgiasi vienodai, nesvarbu ar jos ateitų į valdžią Vokietijoje, Rusijoje, Lietuvoje ar Šiaurės Korėjoje. Kiaulės valdžioje elgiasi kiauliškai, nes kitaip jos elgtis nemoka. Komedijos su tais nepriklausomais Prokūrorais. Parodykite nors vieną, kuris būtų nepriklausomas? Yra ten visokių, tame tarpe priklausomų net nuo narkotikų, o ką jau bekalbėti apie kitas jų ydas? Lietuva degraduoja ir šitą faktą reikėjo pripažinti seniai. Ji degraduoja dėl tų kiaulių, kurie mėgsta sau priskirti labai didelius nuopelnus, nors iš tikrųjų tie nuopelnai yra tokie: auganti emigracija, auganti narkomanija, augantis nusikalstamumas, auga skurdas ir skurstančių skaičius, auga informacijos nebuvimas ir dezinformacijos augimas ir kt. dalykai. Bet už tai kiaulės gyvena sočiai ir laimingai, ir dar stebisi, kodėl Lietuva yra tokių nelaimingų žmonių kraštas? Ir visa tai vyksta tik todėl, kad Lietuva nuo KOMUNIZMO STATYBOS PERĖJO PRIE LIBERALIZMO STATYBOS, bet tiek anuo metu, tiek dabar valdžioje dominuoja vis tos pačios kiaulės, kadangi jos laiko save pačiais geriausiais ŪKININKAVIMO specialistais. Kas labiausiai mane stebina, kad komunistinės kiaulės nors ir kėlė šleikštulį, bet ne tokį, kokį kelia dabartinės kiaulės.

ruta       2017-04-21 11:58

..vien del daugumos mentaliteto - ai , as nieko nepakeisiu , o jei dar turi normalesni darba , tai is viso baime / ir ne be pagrindo, galiu asmeniskai teigti ../ji prarasti .. Deja ,nera pas musu tuos kritines pilieciu mases , kuri priverstu politikus , valdininkus dirbti viesam interesui , nors net Rusija tokiu turi ir net lyderi .., tai kas atsitiko su ta musu laisve ir nepriklausomybe , jos ka , pavirto butaforija , ar ju buvo duota TIK tiek , kad vienus zulikus pakeistu kiti ?

Daina       2017-04-21 10:00

Jei gerai pakutentume sėdėjusius ar sėdinčius aukštose kėdėse ar bent vieną dorą rastume?

gum       2017-04-20 21:37

Guminis teisingumas?
Nepatyyynka?
Nu kad labai geras.
Ir lengvai pasiekiamas.
Gali gaut ant kiekvieno kampo.
2-3 jevrikai už pakelį.
Vadinasi ” Lubricate candoms”
Toks teisngumas lengvai ir efektyviai pritaikytas visose lietuviško gyvenimo sferose.
Valdžia, oligarchai, policininkai, teismai, kanopų ir snukių patikros inspektoriai, bet kas kas turi virš tavęs bet kokių galių- visi gali tave paturėti išmaniai nei visais kamasutrose išvardintais būdais.
Ir aplamai - pas mus viskas guminiai. Ir kainos ir mokesčiai. Ir kantrybė - guminė.
Tik algos tvirtos. Sukietėję, maaaaažos lyg vyšnių kauliukai.

 

 

kontoros troliui "emigrantui"       2017-04-20 20:25

A ne? Viską supirksit?
Nežinojom, kad už trolinimą Kontora jums taip gerai apmoka…

Emigrantas       2017-04-20 20:17

Gerai, smagu, ir toliau ėskite vieni kitus ir patys save. Kai suėsite, atvažiuosim pusvelčiui ištuštėjusios Lietuvos žemių prisipirkti (galit sakyt prichvatizuoti, jei patinka).

tikrai kodėl?        2017-04-20 15:35

tikrai
1. kodėl amerikonui Admakui negaliojo LR Konstitucija ir jis tapo prezidentu negyvenęs Lietuvoje tris metus kaip to reikalauja konkretus LR Konstitucijos straipsnis ir negaliojo LR Konstitucijos konkretus straipsnis- negalioja joks priešingas aktas prieštaraujantis konstitucijai,
2. kodėl amerikonui Adamkui -citata iš straipsnio “kodėl prokurorai neįžvelgė įstatymų pažeidimo, kai V.Adamkus suteikė Gedimino ordino Komandoro kryžių KGB generolui V.Jakuninui, nors Konstitucinis Teismas nustatė, kad apdovanojimas skirtas pažeidžiant galiojančią tvarką ir Konstituciją?”
3. “kodėl jie neįžvelgė įstatymų pažeidimo, kai V.Adamkaus fondas gavoi 0,5 mln. litų iš minimumus uždirbančių V.Uspaskicho fiktyvių aukotojų mainais į Lietuvos pilietybės suteikimą (t.y. pardavimą) tik keliskart Lietuvoje buvusiam M.Sadekovui, pažeidžiant nustatytą tvarką ir nesvarsčius Pilietybės komisijoje?”

albina       2017-04-20 15:32

Kaip namui svarbu pamatai,taip ir Valstybei.Kaip mes pradėjom? Ant seno pamato su senais statytojais.Archyvai sunaikinti ar gerai paslėpti?Prezidentas gyveno Šiauliuose ar tik šlepetes laikė? Melas gimdo melą,o tada vienu daugiau ar mažiau.Ir viskas už pinigus,viskas dėl pinigų!Ar mes išrinktume prezidentu žmogų,kuris pasinaudotų tik keliom legaliom laidom per TV?Jei jo neremtų pinigai?

Liberalizmas       2017-04-20 13:24

yra iliuzija,kad žmogus gali būti laisvas nuo savęs ir 10 Dievo įsakymų.Šiandien per LRT,Savukyno laidoje,pašnekovai tiesiog entuziastingai,su ugnele vos ne teisino liberalus,šią kryptį,apsimetinėjo,kad nieko neįvyko ir nevyksta.Iliuzionistai.


Rekomenduojame

Krescencijus Stoškus. Tarp embriono ir Fausto

Nuo bačkos. Sadauskas ir Juknevičienė: augančios europietiškos Lietuvos priešai buriasi aplink Juozaitį, kad padėtų Karbauskiui

Prezidentės metinis pranešimas: ką pasakė, o ką nutylėjo Dalia Grybauskaitė?

Algimantas Rusteika. Apie politikus ir biurokratus

Ar geri tėvai turėtų duoti berniukui lėlę, kai jis prašo kardo?

Prezidentės devintojo metinio pranešimo išvakarėse Prezidentūra pristato Dalios Grybauskaitės „darbus Lietuvai“

Verta prisiminti. Arvydo Juozaičio kalba 1989-ųjų roko marše: Lietuvos valstybei – TAIP!

„Su Lisabonos sutartimi ES nuvažiavo nuo bėgių“ – Švedijos demokratai ją sieks persvarstyti ir ketina rengti referendumą dėl ES

Žymūs visuomenės veikėjai ragina Arvydą Juozaitį dalyvauti Prezidento rinkimuose: „Lietuvai reikia Atgimimo prezidento“

Raimondas Kuodis Andriui Navickui: „Leo epopėjoj konservatoriai krito veidu į substanciją, deja“

Neregėti kirtimai: masiškai pjaunamas nacionalinis Dzūkijos parkas – elitinių Europos parkų dalis ar stichinė dykynė? (video)

Povilas Urbšys: „Nuogąstavimai, kad VSD tyrimas bus akių dūmimas – pasitvirtino“

Austrija uždarys užsienio valstybių finansuojamas mečetes ir deportuos imamus

Stambulo konvencija iš arti: manote, šįkart Seimas balsuos sąmoningai, perskaitęs visą, ne tik pavadinimą ar preambulę?

Geroji Naujiena. Kas tik vykdo Dievo valią, tas man ir brolis, ir sesuo, ir motina

Doug Mainwaring. Planuotos tėvystės organizacija dangsto seksualinius nusikaltimus?

Raimondas Navickas. Neturit pingų naujiems automobiliams? Tuomet mokėsite dar ir mokestį

Algimantas Rusteika. Kaip valstiečiai pasirūpins ūkininkais ir pagaliau Lietuvoj atsiras regioninė politika

Irena Vasinauskaitė. Sustabdykime vietinės valdžios patyčias iš paprasto žmogaus

ESTT sprendimo dėl vienalyčių santuokų reziumė

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Feministės, nustokite menkinti moteris. Atsakymas Sandrai Vilimaitei

Verta prisiminti. Vytautas Rubavičius. VSD vėdinimui – „Privacy Act“ įrangą

Atodangų metas. Patvirtinta: praėjusią savaitę Vilniuje rasti partizanų vado A.Ramanausko-Vanago palaikai

Andrius Švarplys apie biurokratinį terorą, kurio šaukiasi JT ekspertė Dalia Leinartė

Kauno Sąjūdžiui – 30! Diskusija jubiliejaus proga (video)

Algimantas Rusteika. Kritikuoji valdžią? Esi prorusiškas

Nuo bačkos. D.Grybauskaitė: Stambulo konvencija yra svarbiausias europinis standartas kovai su fizine, seksualine, psichologine ar ekonomine prievarta

Liutauras Stoškus: Vilniaus bendrasis planas. Apie juodų kačių gaudymą tamsiame kambaryje užrištomis akimis

Andrius Navickas – atminties praskaidrinimui: Iš ko V. Bakui derėtų išieškoti kompensacijos už Leo.lt aferą?

Seimo pirmininkas studentui Vytautui Vyšniauskui: „Ar ką nors gero padarei?“ (papildyta video)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.