Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Apie viską jų pagalvota

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 26 d. 16:44

41     

    

Algimantas Rusteika. Apie viską jų pagalvota

Praktiškai du mėnesius nelegalūs migrantai kiaurai, kaip grybaudami, ėjo per valstybinę sieną kur, kaip ir kada norėjo. Nors neteisėtas sienos kirtimas yra kriminalinis nusikaltimas, tačiau niekas jų nei stabdė, nei apgręžinėjo. Ir tos pjaunančios vielos vis trūko ir trūko, nors lietuviškos įmonės sandėliuose jos buvo ir tebėra apsčiai, su visais ES kokybės sertifikatais, bet niekas net siūlant neėmė.

Nieko nebuvo daroma, kol nekviestų svetelių neprigužėjo tūkstančiais. Ir tada staiga, per vieną naktį atsirado bukalaurių ryžto jų per sieną nepraleisti. Ir – koks netikėtumas! – paaiškėjo, kad jokios tvoros tam nereikia, pakanka leisti pasieniečiams dirbti savo darbą.

Klausimėlis – kam taip buvo daroma? Atsakymėlis – kad tvorą reikėtų statyti! 152 milijonai juk ant gatvės nesimėto. O ir tvorelės kaina neabejotinai, kaip stebuklų ir otkatų šalyje priimta, didės ir dar padidės. Todėl paėjėkim truputį paskui pinigus, brangūs Lietuvos žmonės.

Ir pamatysim, kad brangiąją tvorą statys energetikos įmonė Epso-G. Teisingiau ne įmonė, o „grupė“, kuri yra tik administracinė galvutė, o esmė tame, kas tą „grupę“ sudaro. Atsidarome „grupę“ ir, atspėkit iš trijų kartų, ką pamatome! Bingo, teisingai, prizą į studiją! – grupėje pirmu smuiku griežia seni pažįstami iš Litgrid. Kuriai vadovauja kas?

Ogi senas, geras Lietuvos, D.Grybauskaitės ir konservatorių bičiulis Rokas Masiulis! Tas pats, kuris pradėjo nuo LEO TL, po to, netikėtai ir reikiamu momentu staiga pasimirus B.Lubiui, perėmė dujų terminalo statybos reikalus ir pastatė Tėvynei ofšoruose registruotą, rusiškas dujas perpardavinėjantį „Independensą“, kainavusį triskart daugiau negu kainavo.

Šventasis Rokas dabar, matyt, pastatys dar vieną „Independensą“, brangūs Lietuvos žmonės sumokės – argi pirmas kartas? Kai konservatoriai valdžioj, tai, žinokit, strategija reikalauja strategines įmones parduoti už eurą, strategiškai pirkti ko nereikia ir strategiškai keliskart permokėti už tai, ko reikia.

Ir štai, zombių ilgai laukta valanda atėjo. Naujas dujolaivis, miestai migrantams, tvorelė – gražus milijardukas išeina. Otkatas tai kaip visada – 10 %.

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim – apie viską jų pagalvota.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Margarita Starkevičiūtė       2021-09-2 20:08

Energetikos ministras kuruoja šią įmonę. Kažkada jis buvo Ekonomikos ministru, tai teko atsistatydinti, nes skyrė ES paramą savo firmai Moki Veži. Dabar irgi galimai tas pats tik iš toliau veikiama. Šiaip politinė korupcija yra didelė problema.
Švietimo ministrė skyrė iš valstybės biudžeto lėšas savo giminaitės privačioms mokykloms, pritariant premjerei ir ją iškėlusios partijos pirmininkui, kurio žmona ir yra ta giminaitė.
Nelaisvės partijos rinkimai buvo finansuojami iš užsienio įtartinų kompanijų, to neleidžia Lietuvos įstatymai. Dabar grąžinama skola per neskaidrius projektus. Reikia kreiptis į ES prokurorus, tai ES lėšos.

Kada       2021-08-29 15:22

jiems užteks?

Alisa        2021-08-27 22:28

Popiežiaus audiencija įstatymų leidėjams katalikams
Rugpjūčio 27 dieną Pranciškus audiencijoje priėmė Įstatymų leidėjų katalikų tinklo narius, kurie dalyvauja 12-ajame kasmetiniame susitikime Frascati, miestelyje Romos apylinkėse. Popiežius kalbėjo apie vieną iš didžiausių šiuolaikinių uždavinių – pasiekti, kad technologijos tarnautų asmeniui ir bendrajam gėriui, taip pat apie pandemijos krizę, iš kurios turime stengtis išeiti geresni.
Pandemijos krizės kontekste, pažymėjo popiežius, įstatymų leidėjų vaidmuo labai svarbus, siekiant politinėmis priemonėmis visapusiškai atnaujinti bendruomenių ir visuomenės gyvenimą.

„Ne vien tam, kad būtų įveiktas virusas ir ne tam, kad paprasčiausiai būtų grįžta į prieš pandemiją buvusią situaciją, bet tam, kad būtų sprendžiamos giliosios problemos, kurias krizė parodė ir pagilino: skurdas, socialinė nelygybė, plintantis nedarbas, prieiga prie švietimo trūkumo“, – pažymėjo popiežius. Jis pridūrė, jog dabartiniu, neramiu ir pasidalijimų metu parlamentarų ir, plačiau žiūrint, politikų vaidmuo nėra itin gerbiamas. Tačiau ar gali būti kas kilnesnio už tarnavimą bendrajam gėriui ir prioritetą visų gerovei, o ne savo sąskaitai?

„Tai visada turėtų būti jūsų tikslas, nes gera politika yra būtina visuotinei brolybei ir socialinei taikai“, – sakė popiežius.

Popiežius savo kalboje įstatymų leidėjams katalikams taip pat palietė kitą temą, kurią jis apibūdino kaip viena iš didžiausių mūsų epochos iššūkių: pasiekti, kad ir technologijos tarnautų bendrajam gėriui. Teisinga džiaugtis mokslo ir technologijų pažanga, taip pagerinusių mūsų gyvenimo kokybę, žmogaus kūrybingumo, kuris yra Dievo dovana, išraiška.

„Tačiau paliktos vien sau pačioms ir rinkos jėgoms, be atitinkamų gairių, suteiktų įstatymdavių asamblėjų ar kitų viešų autoritetų, kurie vadovaujasi socialine atsakomybe, šios inovacijos gali pradėti grasinti žmogiškos būtybės orumui“, – sakė popiežius. Kalbama ne apie technologijų pažangos stabdymą, bet apie tokius dalykus, kaip virtuali pedopornografija, piktnaudžiavimas asmens duomenimis, informacinės atakos prieš gyvybiškai svarbią infrastruktūrą, kaip kad ligoninės, per socialinius tinklus skleidžiamą melą.

„Dėmesinga įstatymų leidyba gali ir turi vadovauti technologijų evoliucijai ir pritaikymui, orientuotiems į bendrąjį gėrį. Jus šiltai drąsinu prisiimti rimto ir gilaus moralinio apmąstymo apie mokslo ir technologijų pažangos galimybes ir rizikas uždavinį, kad tai reguliuojančios įstatymų leidyba ir tarptautinės normos labiau atsižvelgtų į visapusišką žmogaus pažangą ir taiką, nei į pažangą dėl jos pačios“, – pažymėjo popiežius. (RK / Vatican News)   

Pasaulis kryžkelėje - melstis už laisvę LIETUVOS!       2021-08-27 16:40

Radikalieji kairieji atvirai planuoja naują pasaulį po C_r_na. Jie sako, kad pasaulis niekada nebus tas pats. Jie nori padaryti pasaulį lygesnį, ekologiškesnį, socialistiškesnį. Jie tai vadina „didžiule transformacija“. Tačiau jų naujoji pasaulio vizija neištaisys senų klaidų, jau nekalbant apie grįžimą į tvarką, pagrįstą prigimtine teise ir organinės krikščioniškos civilizacijos principais.

Vietoj to, kairieji liberalai svajoja apie vieno pasaulio policinę valstybę: pirmiausia visuomenės sveikatos, tada ekologijos, politikos ir galiausiai net filosofijos ir religijos srityse. Remdamiesi „kinišku socialinės kontrolės modeliu“, marksistai ir kairieji rengia tinklinę, globalizuotą ir socialistinę visuomenę po C_r_na visame pasaulyje diktatoriškoje ir vis labiau lygiateisėje pasaulio vienybės sistemoje.

Šiuo lemtingu metu turime sutelkti visas patriotines jėgas, kad galėtume imtis kovos su globalizmu, kultūriniu marksizmu, islamo terorizmu ir tironija. Prisijunkite prie šios kovos už mūsų LIETUVOS laisvę. Atsistokite su mumis prieš globalistinę instituciją ir jos viziją apie vieno pasaulio policijos valstybę, paremtą Kinijos modeliu.

Telaimina jus visus Viešpats!!!

   


Tekstas nukeliavo prezidentui ir Ko       2021-08-27 14:59

  Gerbiamas pone prezidente, tamsta rodote deramą  pagarbą įvairiems piliečių sluoksniams, tame tarpe ir NVO ,,Lietuvos šeimų sąjūdis” akcijų dalyviams, kurių ginamas vertybes pagal apklausas palaiko virš 70 nuošimčių piliečių. Gal galėtumėte atkreipti Seimo pirmininkės dėmesį į jos akivaizdžią nepagarbą piliečiams, pasireiškiančią ne tik baime kalbėtis su piliečiais įvairių renginių metu, bet ir panieka paminėtos NVO atstovams, vos ne vos išreikalavusiems susitikimo su šia savo esamas pareigas prastokai vykdančia liberalų veikėja?
KGB karininkas- rezervistas akivaizdžiai išauklėjo dukrą Viktoriją, švelniai tariant, prastokai. Seimo pirmininkės V. Čmil pasirinktą ,,puikią’’ vietą- Seimo kiemą, tinkančią baudžiauninkams, antrarūšiams žmonėms, o ne oriems piliečiams, galėtų pelnytai išjuokti visi neabejingi jumoristai bei pasmerkti visi dori inteligentai internete…
Yra gi apsčiai neutralių, deramų vietų Vilniuje panašiems pokalbiams- Mokytojų namai ir panašiai…Bet dvarpone, mokesčių mokėtojų sąskaita,  besijaučianti V. Čmil su kumečiais susitinka tik kieme…
Gerbiamas pone prezidente, labai prašau, pasinaudokite savo autoritetu, statuso galimybėmis ir netoleruokite tokios valstybę reprezentuojančių  asmenų nepagarbos piliečiams.
Algirdas

Žemyna       2021-08-27 14:48

Kadangi pažinojau Roko tėvelį - nepaprastai inteligentišką, išsilavinusį žmogų, man sunku patikėti jam primetamais įtarimais bei kaltinimais. 

Pal. TEOFILIAU, melski už mus!        2021-08-27 14:35

Kai jaučiatės pavojuje, jūsų pirmasis prieglobstis yra MALDA. Tai turėtų būti jūsų pirmoji reakcija. Bus daug dezinformacijos kampanijų, kaip visada vyksta karas, kad būtų nukreiptas dėmesys nuo to, kas tikrai svarbu. Jei pasikliausi vien JEZUMI, tu nepasiduosi šiems neteisingiems nurodymams.
Dabar melskitės už tai, kas bus vėliau. Melstis, melstis, melstis. Įsivaizduokite, kad jūsų kultūra yra sunaikinta. Įsivaizduokite, kad jūsų tėvynę LIETUVA užima svetimi žmonės, visiškai svetima kultūra. Tai tikrai liūdnas vaizdas. Jūs žinote, kas yra nepriklausyti šaliai.

elfe        2021-08-27 13:55

ar mitinga tikrai jau pereme SOCIALISTINTERNACIONAL priklausantys socdemai su savo globojamomis profsajungomis? iskaitant ir Soros CEU baigusio Karolio Dambrausko Geguzes !-osiios, ginancios imigrantu teises ?..

Jei taip, tai idomiai apsisuko judejimas pries Stambulo konvencija ir partnerystes,... Juk V.Blinkeviciute arsiausiai stume STAMBULO KONVENCIJOS RATIFIKAVIMA…

hmm..        2021-08-27 13:40

Independensas - ekonominis ginklas. O ginklai kainuoja, bet atsiperka… turint tokius kaimynus..

stasys       2021-08-27 8:44

Pritariu diedui . A.Rusteika į premjerus Baltarusijoje . Atleiskit Lietuvos man vis dar gaila , na per brangi ji man tokiems eksperimentams .

Diedas       2021-08-27 8:38

Šimonytę von.
Rusteiką į premjerus.
Nepaliauju žavėtis.
Taip viską žino, nu taip viską išmano, nu jau toooooks gudrus, kad šiai dienai lygių tikrai nėra.
Kur mūsų akys anksčiau buvo.
Būtų Rusteika valdžioje, niekas nevogtų, šviestų saulutė, žydėtų obelys, visi būtų laimingi, visiems visko užtektų, vaikučiai juoktųsi, pencionierai plotų laduški laduški.
Visi be prievartos pasiskiepytų, atsibastėliai patys pareitų namo. Išauštų šviesi ateitis ir laimingas rytojus.

Dzeikas       2021-08-27 8:20

Na prirankiojo Rusteika sh…ku apie valdanciuosius. Neneigiu.Lietuviskos neigiamos selekcijos fruktai. Gerai. O kas vietoje ju? Nacionalistinis gaivalas galvute papuose puskvaile , padebesiuose skrajojancia (ateikite banditai ginti zodzio laisve prie Seimo) N. Vasiliauskaite. Gaus valdzia naciukai , numes Vasiliauskaite kaip kandoma ir uzraugs tokia kose,kad prietrankos agro pligarcho zakidonus kaip mike pukuotuka prisiminsite.
Esamoje situacijoje tegu jie tig gesina vienas kita. Padorus zmones turi laikytis toliau ir nuo vienu ir nuo kitu. Darykite savo mazus darbus, taip kadtiek Patriarxo isperos chebra, tiek naciukai jaustusi nejaukiai jusu draugeje.

amam       2021-08-27 8:16

Staseli,ar uzgimei toooks,ar palaipsniui tokiu pasigaminai..Ohoho,velniai griebtu..

To stasys       2021-08-27 7:09

Tamsta tikra šlykštyne

stasys       2021-08-27 7:00

Nesuprantu kodėl ‘troliai’komentaruose tapo tokie pamaldus ? Dievo ir politikos santykis kaip ir niekur neturėtų persipinti . Gal čia autoriaus ‘satrapai’ bando mums parduoti kokia pašvinkusia antį ?

Ta melynoji tumba       2021-08-27 5:55

Ar dar nepaspringo?

Eisiu i mitingą       2021-08-27 5:52

Niekada netikejau,kad eisiu,dabar tikrai,ne del skiepų,del tvoros

ah,ą       2021-08-27 1:23

58 :11
https://youtu.be/lyzsckg0An4
Bilotaitė už 726 mln. Eurų nuomos konteinerius 40 000 nelegalų.

KATALIKAI IS VISO PASAULIO IR LIETUVOS!!!       2021-08-27 0:00

JEZUS LAIMINA MUS VISUS!!!

BRANGIAUSIASIS JEZAUS KRAUJAU, GELBEK MUS, LIETUVA IR VISA PASAULI!!!

AMEN.

 

Marija        2021-08-26 23:54

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim!!!   
zombių ilgai laukta valanda atėjo!!!...

Bet neilgai, t.y. nedaug laiko jie tie zombiai turi.
Tuoj ir jiems galas + pabaiga !!!
Net juokas iš jų ima!!!

NEBIJOKITE!!!

 

Artüras        2021-08-26 23:45

Ne laikas sėdėti ir laukti;
laikas įsitraukti!!!

Artüras        2021-08-26 23:41

Pakeisk savo gyvenimą dabar! Neverskite manęs sakyti - aš tavęs niekada nepažinojau! - Jėzaus įspėjimas
Aš niekada jūsų nepažinojau. Pakeisk savo gyvenimą dabar! Neleisk man sakyti ... Aš tavęs niekada nepažinojau!
Miela kataliku ir visu šeima. Viešpats labai prašo nuoširdžios atgailos ir atsivertimo. Jo sielvartas yra didelis dėl nelaimių, kurios turi ištikti visą pasaulį, dėl nuodėmių, padarytų musu tautoje ir visame pasaulyje. Jis labai aiškiai pasakė, kad ši tauta turi atgailauti už savo nuodėmes ir nusigręžti nuo blogų šėtono kelių, o priimti teisumą, taiką ir meilę. Mūsų sielos priešai mums neduoda ramybės. Jie nuolat kelia blogas mintis į mūsų galvas ir širdis ir veda mus į pyktį, pasididžiavimą, geismą, godumą, geismą ir visokias kitas bjaurybes. Viešpatie, ar turi ką mums pasakyti?

Jėzus; „Ačiū, kad klausiate. Mano vaikai, aš daug kartų bandžiau atkreipti jūsų dėmesį ir įspėti jus apie jūsų pasirinktą kelią, bet jūs priešinatės Man. Siunčiau pas jus daug savo tarnų informuoti, mokyti ir įtikinti jūsų širdis, bet jūs vis tiek atsitraukiate nuo manęs ir nekreipiate dėmesio į Mane, nes manote ... „Tai tik išgalvoti mitai, tai negali būti tiesa“.
Kas turi ausis - girdi!!! - Ką JEZUS sako!!!

ah1       2021-08-26 23:17

va va, laisvė tai bardakas - darau ką noriu, su kuo noriu, kaip noriu -  o bardake parazitai todėl ir reikia parazitams bardako. Kas rėkavo prieš trisdešimt metų bardako? lansbergys? KGBistai?
...tai štai kodėl ausrinos marinos, šlykštus, atvėsusios ir kt. fruktai šaukėsi atėjūnų - verslui visokiausiam finansuojamam iš biudžeto ir iš skolų?

Faustina       2021-08-26 23:08

PABAIGOS APOKALIPSES LAIKO ŽENKLAI
Audra prasidejo!

Daugėja požymių, kad žmonija susiduria su dramatiškais pokyčiais, kurie tampa matomi ne tik gamtoje, visuomenėje, bet ir pagrindiniuose etiškuose įsitikinimuose. Įvykiai, keliantys klausimų dėl jų priežasties, ateina milžinišku tempu.
Masinis išnykimas gyvūnų karalystėje, manipuliavimas orais, apsinuodijimas maistu ir didėjanti žala, kurią sukelia aplinkos apsaugos priemonės, tokios kaip geoinžinerija ir beveik visų augalų genetinė modifikacija, kelia nerimą. Vis daugiau ir daugiau planuojamų veiksmų galima pamatyti gyvybės naikinime. Tačiau verslo, politikos ir religijos ženklai taip pat atskleidžia susivienijimo siekius, kurie vis labiau riboja sprendimų priėmimą ir sąžinės laisvę.

Ar šie įvykiai yra susiję su įvykiais, kuriuos Jėzus paminėjo prieš 2000 metų kaip savo sugrįžimo ženklą? Ar Jėzaus atvykimas arčiau, nei daugelis tikisi, ar manote, kad įmanoma?
Ar laikmečio požymiai yra pasaulinio apokaliptinių proporcijų įvykio požymiai?

Heiders       2021-08-26 23:08

Koks prietranka surase sita rasliava ???? Nelegalus sienos kirtimas nera kriminalinis nusikaltimas!!!!

Artüras        2021-08-26 22:51

O jūs, tarnaujantys šėtonui, ar tikrai manote, kad jis jums rūpi? Ar tikrai manai, kad po tavo mirties jis tau paruošė karalystę? Aš tau galiu atsakyti ... Jis to nepadarė. Jis verčia jus meluoti, vogti, žudyti ir naikinti, nes jis taip pat daro. Jei jis išmokė jus meluoti ir apgaudinėti, ar tikrai tikite, kad jis pats su jumis bus sąžiningas ir teisingas? Jame nėra tiesos, nes jis nuo pat pradžių buvo melagis. Jis privertė jus patikėti, kad aš blogas, o jis geras. Jis yra apgaulės meistras.
Jis mokė jus vogti, žudyti ir naikinti kitus, kaip ir pats, ir tai darydamas juokiasi iš jūsų, nes kai mirsite, jis tyčiosis ir žemins jus, kai pretenduosite į jo pažadėtąją karalystę. Jis jums pasakys, kokie kvailiai buvote juo tikėję, ir atsiųs savo demonus, kad jie jus kankintų ir įmestų į ugnį, mėgaudamiesi jūsų skausmo šauksmais. Be to, kuo didesnis jūsų atsidavimas jam buvo žemėje, tuo daugiau kentesite už tai.
Rinkis gyvenimą ir gėrį, nes artėja teismo pasaulis. Pakeisk savo gyvenimą, kol dar nevėlu, ir neverk manęs tą dieną tau sakyti ... „Aš tavęs niekada nepažinojau, pasitrauk nuo manęs“.

„Tuo metu aš nieko negaliu tau padaryti. Aš negaliu tavęs išgelbėti, nes tu pasirinkai savo šeimininką. Niekada tavęs neapgausiu, nes aš tave švelniai myliu, išgydysiu visus tavo skausmus ir nušluostysiu visas ašaras nuo tavo akių. Mano vėliava virš tavęs yra meilė, noriu, kad būtum su manimi mano dangaus karalystėje. Šėtonas jums, mylimieji, nepasiruošė karalystės, tik ugnį ir rūstybę. 

Marija        2021-08-26 22:42

Labai ačiū Algimantai!
Dievo palaimos!!!

Marija        2021-08-26 22:38

Visur yra suirutė,
įvykiai šokiruoja mus kiekvieną dieną,
nesuderinami su terminu “normalumas”.

Yra tik vienas Gelbėtojas: JEZUS KRISTUS.
JIS yra arti - JIS netrukus ateis!

Nebijokite!!!

štaziui       2021-08-26 21:37

stazele padlele, grįžk atgal į savo “žmaogaus teisių” ar kokį ten “fondą” (ar kas ten pas jus). Tenkink toliau savo šeimininkus be vazelino. Užtat su galinga analine atotranka. Ir bus tau viskas rudame “šokolade”. Net apie trisdešimt norveginių nebesvajosi. Ir čia tuščiai prasivėrusia analine anga tuščiai nebepirsnosi.

Trumpa žmonių atmintis       2021-08-26 21:23

Premjeras Butkevičius ir vidaus reikalų ministras Skvernelis pasirašė pagrindinius nutarimus dėl pabėgelių priėmimo,taip atrodo, kad dauguma tai pamiršo :( Visi jie vienodi…..

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim!!!        2021-08-26 20:50

zombių ilgai laukta valanda atėjo!!!...

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim!!!        2021-08-26 20:50

zombių ilgai laukta valanda atėjo!!!...

Skaičiuokim, protingieji kurmiai, skaičiuokim!!!        2021-08-26 20:50

zombių ilgai laukta valanda atėjo!... 

Gerą       2021-08-26 20:43

foto parinko

stasys       2021-08-26 20:14

Apie ka čia tas ‘ausė’ rašo ? Otkatai trukdo jam ramiai gyventi ? O kaip tie įsivaizduojami otkatai bus mokami? ‘vokeliais’ prikimštais doleriu ? Svajonė proletariato . Eik tu geriau miegoti Algimantai R.su tuo savo tualetiniu popieriumi rulonėliuose .

Konservatoriai be naudos       2021-08-26 19:55

nei piršto nepajudins.Net mamos kapo netvarkys.

Taigi       2021-08-26 19:08

jie tuos svetelius kvietėsi, lakstydami su plakatais lddp-istai, konservatoriai ir liberoidai.

Vagilkos       2021-08-26 18:45

ir vagiai susirinko prie Lietuvos paskutiniu grašiu.

Žinovas       2021-08-26 18:17

Atleiskit, klaviatūra sumaišė Marią su marža. Lietuviškai klaviatūrai praktiškos sąvokos sunkiai girdėtos, ją traukia prie aukštesnių materijų.

Žinovas       2021-08-26 18:12

“Otkatas tai kaip visada – 10 %.”

Autorius optimistas. Kodėl Maria turėtų būti 10%, kai nėra konkurentų ar kitokių pavojų? Kokią nori, tokią užsideda, Landsbergių šeima šiaip ar taip labai skaitli. Manau, iki 40% laisvai. Pavyzdžiai - valdžios korupcija Malaizijoje ir pan. - bet net ten prižiūri, pagavo, nuteisė, atėmė, net Ameriką privertė surasrti pavogtus pinigus ir grąžinti. Bet ne visos valstybės tokios laimingos ir išsivysčiusios, kaip Malaizija.

Kis       2021-08-26 17:13

juk kazkas turi tuos banditelius is Landzbergio gaujos isgaudyti ir patalpinti ,kur ir pridera.?Kad ir kiek?

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.