Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. ...kol mirtis visus juos su Lietuva išskirs

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 15 d. 9:53

11     

    

Algimantas Rusteika. ...kol mirtis visus juos su Lietuva išskirs

Tikro lietuvio pažiūros projektuojamos pagal visuomeninio manipuliuotojo brėžinius, startuoliškai aktualizuojant marksizmo leninizmo normas ir taisykles. Gaminamos iš fortifikacinio gelžbetonio, sodrinamos biudžetinėse smegenų plovyklose ir kasdien tiražuojamos kvadratiniu lizdiniu būdu.

Išėmus iš liejimo formos jos visada yra tokios, kokios yra. Tikro lietuvio pažiūros nebegali būti jokiomis kitokiomis niekada, jokiomis aplinkybėmis, iki mirtis visus tikrus lietuvius ir tikrų lietuvių pažiūras išskirs.

Klajonių po dykumą metu visi be išimties tikri lietuviai nemėgsta visų be išimties savo vedlių ir kitų tikrų lietuvių. O mėgstami genčių vadai buvo prieš išėjimą ir būna prieš eilinį atėjimą, po kurio per savaitę visada ūmai ir amžiams patampa nebemėgstami ir iki trečios kartos kalti beigi neapkenčiami.

Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma ir su juo daroma, užmiršta per savaitę, po kurios ir galima, ir reikia kartoti su juo tą patį, nes jis to, kas įprasta, visada labai laukia. O iš nemėgstamų dievų ir deivių tikri lietuviai kiekvienu duotu momentu labiausiai nemėgsta tų, kurie duotu momentu laikinai sėdi ant priekinės sėdynės.

Išimtys – šv.Landsbergis ir šv.Brazauskas, kurie atėjo visiems laikams. Todėl tikri lietuviai jų nemėgsta ir nemėgs ir iki, ir po mirties, ir atsigimę baobabais, nes nebūtis nei tikrų lietuvių su jais, nei visų tarpusavyje besiriejančių lietuvių neišskirs. Šventųjų sąrašas nuolat pildomas ir nėra baigtinis.

Tikri lietuviai yra politomonogamai ir įsimyli arba įsineapkenčia kartą per vieną iš savo liūdnų gyvenimų ir objektų nebekeičia iki mirtis visus mus išskirs. Tačiau ir po reinkarnacijos tikro lietuvio įsimylėjimai ir įsineapkentimai pareina sapnais, déjà vu būsenomis, feisbukų diarėja ir kitais archetipiniais slėpiniais.

Šie šalutiniai tikrų lietuvių meilių nemeilių efektai sublimuojami nuolat viršijant leistiną greitį ir psichologiniu smurtu įvairiose tautinėse aplinkose. Tikri lietuviai iš tikrųjų nenori, visaip vengia, bijo parodyti savo politines meiles ir neapykantas, o tūpiems žurnalistams sako, kad politika nesidomi.

Nors kitokius gali sudraskyti gabalais arba praryti gyvus. Išimtys – šv.Landsbergis ir šv.Brazauskas, kurie atėjo visiems laikams ir meilės jiems išskyros kaip šventųjų kormoranų – praėda kiaurai storiausius sveiko proto šarvinius lakštus. Melskimės.

Tikri lietuviai vertina kitus lietuvius pagal politinius įsimylėjimus ir įsineapkentimus. Jie paprastai ir nepaprastai turi išsisaugoję Geitso debesyse ar bent pasąmonės sutemose visų kitų tikrų lietuvių įsimylėjimo ir įsineapkentimo objektų sąrašus.

Tikri lietuviai kitų tikrų lietuvių įsimylėjimo ir įsineapkentimo sąrašus moka mintinai ir kas vakarą aptaria šeimose. Ir pagal juos įsimyli arba įsineapkenčia kitus tikrinius lietuvius. Ir savo meilėms beigi nemeilėms yra ištikimi iki pasaulio pabaigos ir kitų lietuvių, politikų ir savo grabų lentos, kol mirtis visus juos su Lietuva išskirs.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2020-07-27 14:54

,,Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma ir su juo daroma, užmiršta per savaitę” - o netikri lietuviai, ar ,,tikri nelietuviai” per kiek ? Be abejo, visie jie žymiai pranašesni, bet, įdomu, kiek būtent. Ir koks ,,komercinis pasiūlymas” mums paliekamas - palikt savo šalį ir bėgt kur akys veda? Ar gyviems lįsti į žemę ? Ar tai oficialus Nacionalinio susivienijimo požiūris? Ar tik atskira Kauno skyriaus nuomonė ?

Manau esąs netikras lietuvis,        2020-07-17 12:00

nes linksminausi skaitydamas. Bet tokius niektauzas, kaip Paulius su amžinojo vergo sindromu, siunčiu ant trijų rusiškų raidžių – Pauliau, tu vienas toksai vergas nepagydomas

Paulius. To na taip       2020-07-16 21:44

Visą esmė, kad lietuviai iš prigimties yra vergai. Ir joks teisingų žmonių išrinkimas nepadės. Nežinau ar mes dar kada nors pasveiksime nuo baudžiauninko-vergo sindromo.

Paulius       2020-07-16 21:40

Ką padarysi jei iki šiol mus valdo KGB agentai. Reikėjo liustracijos įstatymo,bet jį iš baimės sužlugdė. Nieko gero, Lietuvoje jau nebus? Liūdna.

Toto to Apie straipsnį        2020-07-16 19:53

gramatiką paikartokite :(

Na taip       2020-07-16 18:16

Žmonės turėtų balsuoti už sąžiningus, o ne vagis aferistus.

Na ne       2020-07-16 17:51

tikri lietuviai balsuoja už šv.Radžvilą .

Apie straipsnį       2020-07-16 13:38

Tobula. Tik va, ką daryt kai daugeliui tautiečių ir bilobil nepadeda? Gal reikėtų rinkimų dieną kokius info stendus pakabinti su pirmųnų pasiekimais ir jų nuotraukomis? Gal vis tik grįžtų atmintis?

Bijunelis       2020-07-16 12:19

Belieka prie viso to pridurti,kad tik tikri patriotai yra tikri lietuviai,o visi kiti -sunauja,buduliai,kirmelynas,vatnikai,runkeliai,koloborantai ir Maskvos agentai.Va taip ir nekitaip.

Aciu       2020-07-16 12:09

Na ka pasakysi-kaip pirstu i aki! Tiesa,tikra tiesa.Aciu blaiviai mastanciam autoriui..mazai belike kas galetu plunksnos pagalba sviesti zmogelius.

Tikras       2020-07-16 11:18

Net ir diarėjos procese prasprusta vienas kitas sveikas grūdas.


Rekomenduojame

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Geroji Naujiena. Mes nepriklausome tamsai

Rasa Čepaitienė. Parazitai

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas paragino naujojo Seimo narius atpažinti Dievo balsą, Tiesos balsą savyje ir jo klausytis

Algimantas Rusteika. Labanakt

Paskelbtas partizanų žinynas

Almantas Stankūnas. Apie JAV demokratiją

Algis Avižienis. D.Trampo pralaimėjimo priežastys

Algirdas Endriukaitis. Kursas prieš valstybę asfaltuojamas (I)

Ramūnas Aušrotas. Homoseksualumas įveikiamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.