Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. ...kol mirtis visus juos su Lietuva išskirs

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 15 d. 9:53

11     

    

Algimantas Rusteika. ...kol mirtis visus juos su Lietuva išskirs

Tikro lietuvio pažiūros projektuojamos pagal visuomeninio manipuliuotojo brėžinius, startuoliškai aktualizuojant marksizmo leninizmo normas ir taisykles. Gaminamos iš fortifikacinio gelžbetonio, sodrinamos biudžetinėse smegenų plovyklose ir kasdien tiražuojamos kvadratiniu lizdiniu būdu.

Išėmus iš liejimo formos jos visada yra tokios, kokios yra. Tikro lietuvio pažiūros nebegali būti jokiomis kitokiomis niekada, jokiomis aplinkybėmis, iki mirtis visus tikrus lietuvius ir tikrų lietuvių pažiūras išskirs.

Klajonių po dykumą metu visi be išimties tikri lietuviai nemėgsta visų be išimties savo vedlių ir kitų tikrų lietuvių. O mėgstami genčių vadai buvo prieš išėjimą ir būna prieš eilinį atėjimą, po kurio per savaitę visada ūmai ir amžiams patampa nebemėgstami ir iki trečios kartos kalti beigi neapkenčiami.

Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma ir su juo daroma, užmiršta per savaitę, po kurios ir galima, ir reikia kartoti su juo tą patį, nes jis to, kas įprasta, visada labai laukia. O iš nemėgstamų dievų ir deivių tikri lietuviai kiekvienu duotu momentu labiausiai nemėgsta tų, kurie duotu momentu laikinai sėdi ant priekinės sėdynės.

Išimtys – šv.Landsbergis ir šv.Brazauskas, kurie atėjo visiems laikams. Todėl tikri lietuviai jų nemėgsta ir nemėgs ir iki, ir po mirties, ir atsigimę baobabais, nes nebūtis nei tikrų lietuvių su jais, nei visų tarpusavyje besiriejančių lietuvių neišskirs. Šventųjų sąrašas nuolat pildomas ir nėra baigtinis.

Tikri lietuviai yra politomonogamai ir įsimyli arba įsineapkenčia kartą per vieną iš savo liūdnų gyvenimų ir objektų nebekeičia iki mirtis visus mus išskirs. Tačiau ir po reinkarnacijos tikro lietuvio įsimylėjimai ir įsineapkentimai pareina sapnais, déjà vu būsenomis, feisbukų diarėja ir kitais archetipiniais slėpiniais.

Šie šalutiniai tikrų lietuvių meilių nemeilių efektai sublimuojami nuolat viršijant leistiną greitį ir psichologiniu smurtu įvairiose tautinėse aplinkose. Tikri lietuviai iš tikrųjų nenori, visaip vengia, bijo parodyti savo politines meiles ir neapykantas, o tūpiems žurnalistams sako, kad politika nesidomi.

Nors kitokius gali sudraskyti gabalais arba praryti gyvus. Išimtys – šv.Landsbergis ir šv.Brazauskas, kurie atėjo visiems laikams ir meilės jiems išskyros kaip šventųjų kormoranų – praėda kiaurai storiausius sveiko proto šarvinius lakštus. Melskimės.

Tikri lietuviai vertina kitus lietuvius pagal politinius įsimylėjimus ir įsineapkentimus. Jie paprastai ir nepaprastai turi išsisaugoję Geitso debesyse ar bent pasąmonės sutemose visų kitų tikrų lietuvių įsimylėjimo ir įsineapkentimo objektų sąrašus.

Tikri lietuviai kitų tikrų lietuvių įsimylėjimo ir įsineapkentimo sąrašus moka mintinai ir kas vakarą aptaria šeimose. Ir pagal juos įsimyli arba įsineapkenčia kitus tikrinius lietuvius. Ir savo meilėms beigi nemeilėms yra ištikimi iki pasaulio pabaigos ir kitų lietuvių, politikų ir savo grabų lentos, kol mirtis visus juos su Lietuva išskirs.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2020-07-27 14:54

,,Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma ir su juo daroma, užmiršta per savaitę” - o netikri lietuviai, ar ,,tikri nelietuviai” per kiek ? Be abejo, visie jie žymiai pranašesni, bet, įdomu, kiek būtent. Ir koks ,,komercinis pasiūlymas” mums paliekamas - palikt savo šalį ir bėgt kur akys veda? Ar gyviems lįsti į žemę ? Ar tai oficialus Nacionalinio susivienijimo požiūris? Ar tik atskira Kauno skyriaus nuomonė ?

Manau esąs netikras lietuvis,        2020-07-17 12:00

nes linksminausi skaitydamas. Bet tokius niektauzas, kaip Paulius su amžinojo vergo sindromu, siunčiu ant trijų rusiškų raidžių – Pauliau, tu vienas toksai vergas nepagydomas

Paulius. To na taip       2020-07-16 21:44

Visą esmė, kad lietuviai iš prigimties yra vergai. Ir joks teisingų žmonių išrinkimas nepadės. Nežinau ar mes dar kada nors pasveiksime nuo baudžiauninko-vergo sindromo.

Paulius       2020-07-16 21:40

Ką padarysi jei iki šiol mus valdo KGB agentai. Reikėjo liustracijos įstatymo,bet jį iš baimės sužlugdė. Nieko gero, Lietuvoje jau nebus? Liūdna.

Toto to Apie straipsnį        2020-07-16 19:53

gramatiką paikartokite :(

Na taip       2020-07-16 18:16

Žmonės turėtų balsuoti už sąžiningus, o ne vagis aferistus.

Na ne       2020-07-16 17:51

tikri lietuviai balsuoja už šv.Radžvilą .

Apie straipsnį       2020-07-16 13:38

Tobula. Tik va, ką daryt kai daugeliui tautiečių ir bilobil nepadeda? Gal reikėtų rinkimų dieną kokius info stendus pakabinti su pirmųnų pasiekimais ir jų nuotraukomis? Gal vis tik grįžtų atmintis?

Bijunelis       2020-07-16 12:19

Belieka prie viso to pridurti,kad tik tikri patriotai yra tikri lietuviai,o visi kiti -sunauja,buduliai,kirmelynas,vatnikai,runkeliai,koloborantai ir Maskvos agentai.Va taip ir nekitaip.

Aciu       2020-07-16 12:09

Na ka pasakysi-kaip pirstu i aki! Tiesa,tikra tiesa.Aciu blaiviai mastanciam autoriui..mazai belike kas galetu plunksnos pagalba sviesti zmogelius.

Tikras       2020-07-16 11:18

Net ir diarėjos procese prasprusta vienas kitas sveikas grūdas.


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.