Prezidento rinkimai 2019, Partijos

Algimantas Rusteika: „UAB Lietuva“ akcininkų žiniai – jokio skirtumo, kas toliau vadovaus sandėliui, kuriame nebeliko ką vogti

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 6 d. 2:09

28     

    

Algimantas Rusteika: „UAB Lietuva“ akcininkų žiniai – jokio skirtumo, kas toliau vadovaus sandėliui, kuriame nebeliko ką vogti

Vaje vaje, koks epochinis įvykis – Ingridutė įveikė Vygauduką! Ir kokia buvo baisi, įnirtinga politinių titanų kova, kokios per naktis sargybos su tomahaukais prie urnų, nulėmę, kuris pasirašinės nieko nelemiančius popieriukus simuliakrinėje valstybėje ateinantį penkmetį!

Ar keistai besišypsanti buhalterė iš dvispalvio ir dvimačio kabinetinio pasaulėlio, suręsto ant pajamų ir išlaidų stulpelių, ar linksmuolis baisiųjų rusų draugelis su amerikoniško giedojimo prononsu, griūvančioje Europoje švenčiantis demokratijos pergales?

Ir koks skirtumas, kuris iš jų nugalėjo? Visi tie politinių nuotekų sistemos nuosėdos ir kiti tampomi už virvučių, švarkuoti nupirktų reitingų lyderiai respektabiliais snukiais yra tik „UAB Lietuva“ akcininkų kandidatai į sandėlio, kuriame beveik nebeliko ką vogti, vedėjus.

Nes jie vienos ir tos pačios liberastų partijos kandidatai vietoje, kurioje yra Europos G taškas ir kurios tapatumas netrukus išliks tik jų neapkenčiamoje „Duokim garo“. Tad nedejuokit smarkiai, brangūs durnių laivo keleiviai, už bilietus jūs apmokėjot – savininkai nebankrutuos niekada.

Iš tikrųjų vyksta kova tarp numirėlių, kurie galėtų ką nors pakeisti, tačiau dar kartą numirs už tai, kad tik niekas nesikeistų. Ir tų vis dar pasitaikančių gyvųjų, kurie norėtų ką nors pakeisti, tačiau negali ir nepakeis. Nes gyvųjų pasaulio nykštukai yra susipykę, įtarūs, pavydūs ir išprotėję nuo savo protingumo.

Jie geriau sukandžios savus, negu nužengs į žemę, ir tegu kaimyno namas sudega. Todėl nusiraminkit, ir kai toliau prievartaus, pasistenkit pajusti malonumą. Iki šiol juk pavykdavo – čia nieko asmeniško, tiesiog tokia įvykių eiga. Mes nusipelnėme to, kas ateina ir kas bus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2018-11-7 13:52

Dabar, pražūtingai baisu (mirtinai pavojinga) yra tai, kad Lietuvoje visokios bei visos ūkinės veiklos įvaizdis – p_l_ė_š_i_k_i_š_k_a_s. Toks įvaizdis neduoda pasijausti žmogumi versle dirbantiesiems. Pusė dirbančiųjų (!!!) nenori tokios veiklos, dingo svetur ir net b_i_j_o grįžti į Lietuvą. Plėšikiškos veiklos įvaizdžio ryškiausi ženklai:
1 (baisiausias). Lietuviškame ES pakraštyje bei vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra (bemaž) vienodos, o algos ir pensijos (apie) 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje;
2. Plėšikiški mokesčiai – išreikalaujami nesant pajamų (uždarbio, pelno, …);
__________________
2015 metų PVZ.
Lietuviškam ES pakraščiui pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles:
– juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ, …) registravimo kaina būtų apie 15 – 20 kartų (!!!) mažesnė;
– pajamų mokestis būtų 2 kartus (!) mažesnis, prie MMA dydžio;
– atskaitymai sodrai būtų bemaž 9 kartus (!!) mažesni, prie MMA dydžio;
– plėšikiškojo psd nebūtų išvis.
__________________
2018 (plėšiko Skvernelio naujiena) PVZ. Atsirado plėšikiškos sodros grindys (Lukašenkos dykaduonių mokestis) - silpniausiųjų skriauda (kai kirpėjai padidinta mokesčių našta 50e/mėn, nuo pusės MMA dydžio, mokečiai plėšikams - nuo visos MMA dydžio).
______________
3. Svetimšalių bankų plėšikavimas;
4. Verslo priežiūros tarnybų plėšikavimas.
Lietuvoje, apskritai, bet kokia ūkinė veikla yra paralyžiuojama ir smulkesniais apsunkinimais.

Dar liko išgrobstyti       2018-11-7 13:37

vaikus.Daktarams algas būtų pakėlę už tą sumą.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-7 12:18

(papildyta)
Nuo 1655 metų buvo pirmieji masiški Lietuvos žmonių trėmimai ir žudynės. Lietuvos gyventojai skurdu žudomi bei varomi iš Lietuvos iki šiol.
http://alkas.lt/2018/11/06/v-terleckas-pamirsti-pirmieji-masiski-lietuvos-zmoniu-tremimai-ir-zudynes/?comments#comments
Algimantai,
koks galėtų būti Tautos likučių savigynos v_e_i_k_s_m_ų planas, kai milijonas (pusė dirbančiųjų) darbščiausiųjų gyventojų išvaryta svetur?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-7 12:17

Nuo 1655 metų buvo pirmieji masiški Lietuvos žmonių trėmimai ir žudynės. Lietuvos gyventojai skurdu žudomi bei varomi iš Lietuvos iki šiol.
Algimantai,
koks galėtų būti Tautos likučių savigynos v_e_i_k_s_m_ų planas, kai milijonas (pusė dirbančiųjų) darbščiausiųjų gyventojų išvaryta svetur?

Džeikuti,       2018-11-7 11:36

kur tai pirmąkart užfiksuota ir kas pirmas, kada ir kur, kokiomis aplinkybėmis parašė? Ar tas, kuris pirmas taip parašė buvo patikimas? Kitaip esi tipiškas melagis ir runkelių medžiotojas kartu su Tarabilda.

bus       2018-11-7 7:34

Nu, vogti, aišku mažai ką liko. Va miškus iškapoję ikėjoms parduosim ir jau bus kaip ir viskas. Bet vogti juk taip gera. Neįmanoma atsispirti šiam troškimui.
Ilgai susirinkę svarstėme- ką čia susiorganizavus ir… Eureka!
Radom.
Grobiam vaikus,co kai pririnksim didesnę bamblių partiją, tada pakrausim į laivus ir parduosim skandinavams.
Sveiki ir gražūs vaikučiai labai tinkami įvaikinti skandinavojos pederastų šeimose.
Bus gražaus pelno!

Pasirašyk peticiją dėl maišto Durnių laive       2018-11-7 7:12

UAB “Žopienė, Šikalienė ir Šalava” organizuoja peticiją dėl maištininkų janutienių, rusteikų, puteikų, puidokų ir kitų jų pasekėjų įkainimo vienoje kameroje su mūsų UAB-be išugdytomis žmogėdromis, vaitiekaitytėmis ir litvininkaitėmis.

Rėmuo       2018-11-7 2:39

Reikėtų poilsio pertraukėlės, Algimantai.

Aš tikrai       2018-11-7 2:09

balsuosiu už Šimonytę, pas ją didesni k.i.a.u.š.i.a.i., negu pas Nausėdą.

Rinkite Šimonytę       2018-11-7 1:59

Snorą juodai išvogė, tai dabar gali sėdėti Daukantinėje, vis viena nebera, ką vogti

Autoriui       2018-11-7 1:54

PAGARBA. VISADA GERAI PARAŠO.

mh mh mh       2018-11-6 23:08

koks gudruolis anukelis. gerai sumane- prastumti Ingute l prezidentes, o tada jau jis pats pirmas patarejas, arba net faktinis (zinoma ,ne teisetas) “prezidentas”. Usackas juk to neleistu.

abc.        2018-11-6 18:00

pataikėt apie keleta šiame portale apsigyvenusių išprotėjusių nuo savo protingumo nykštukų. 10 balų.

Birutė Rutkauskaitė       2018-11-6 16:51

Žinoma, netikiu, kad bankininkas ar buhalterė ( o tuo labiau—antroji -aitė  ar -ytė )ką nors gero padarytų šaliai dėl pagrindinių 3-jų bėdų - socialinės atskirties mažinimo, emigracijos ir demografijos, bet ...bet TAIP NORISI TIKĖT, KAD A.JUOZAITIS SU N.PUTEIKIU - SUJUNGĘ SAVO KOMANDAS- TIKRAI DARYTŲ  LIETUVAI KAŽKĄ  NAUDINGO…Jei ir nepadarytų, tai nors darytų....

$+$       2018-11-6 14:39

“Nes gyvųjų pasaulio nykštukai yra susipykę, įtarūs, pavydūs ir išprotėję nuo savo protingumo”.
⤴⤴⤴
Tai puikus epigrafas! Ten… aukštai vykstančiai diskuijai. O prie šio straipsnio galėčiau pakartoti seną komentarą parašytą prieš 5 mėnesius, prie A. Juzaicio straipsnio, kur buvo tiek „špygų” į apačią, kad oho ho!!!

$+$    2018-06-11 21:43
Gaidžių kukariekavimo niekas nsbesiklauso, gali giedoti iki užkimimo. Trijų šešiukių stumdymas iš tuščio į kiaurą, tėra pirmas spektaklio veiksmas. Rudenį į pirmą planą išeis antro trejeto stumdomieji.

Kam I. Šimonytei, turejusiai ramų ir gerai apmokamą darbą banke, reikėtų eiti į tą korumpuotą politikierių bordelį su konservatorių partija, nestojant į ją?  Tai puiki galimybė pasireklamuoti prieš rinkimus, nes ji bus D. Grybauskaitės kandidatūrą nuo konservatorių partijos.

Naujas personažas tikrai išeis į sceną, tik jis bus ne A. Juozaitis.

Numirėlius palikime laidoti numirėliams       2018-11-6 13:25

Tie, kas išsaugojome tikėjimą (Dievu, žmogaus pašaukimu, tauta, teisingumu),
stebime tai, kas ir buvo nulemta, bet kuo netikėjo žmogdieviai
- ant bešaknės (Europos išdavystė!) žodelienos smėlio suręstų statinių lingavimą,
atkartojantį ant besipinančių kojų vos pastovinčio įkaušusio Junkerio svyravimą,
ir tolesnį neišvengiamą tokių statinių skilinėjimą ir subyrėjimą.
Tai, kas tikra, kas ne žmogaus pramanyta, kas nėra tik žmonių susitarimo dalykas,
yra amžinai jauna, gražu ir gera, tvirta - ant šito pamato turi toliau statydintis lietuviai, kaip ir visos kitos politinės tautos. Mums tereikia valios, ryžto.
P.S. Algimantas apie politinio teatro simuliakrus - įžvalgiai, vaizdingai, taupiai. Prasivalius aikštelę, reiks galvoti ir apie kertinius pamatų akmenis. NK

Kazys       2018-11-6 11:41

Kur logika? Partija skaičiuoja tūkstančius narių,partijos viršūnėje ilgamečiai politikai,o kandidatė ne narė.Partijos kolegos palaiko ne savo narį.Balsuoti ateina mažiau pusės narių.
Kur Ušecko protas? Žinai,kad tave tiesiog *trins*,bet kaip mazochistas stovi partijos gretose.Tai už ką,garbingas vyre,už tautos valstybę ar už tatą?
Labai taiklūs ir šmaikštūs Algimanto rašiniai,bet kartais jie skatina nieko nedaryti?

Esate neteisus Algimantai       2018-11-6 11:41

šiame sandėlyje liko dar kas vogti, pradedant miškais ir baigiant mūsų vaikų protais, ateitim, o gal ir pačiais vaikais

StasysG       2018-11-6 10:57

Kad taip šmaikščiai būtų parašyta straipsnyje už ką balsuoti į prezidentus.

Birute       2018-11-6 10:48

Nera zodziu kaip taikliai viskas pasakyta..Aciu autoriui.
Nu kas mes per aveles esame? varge varge…

Dzeikas       2018-11-6 9:57

Turekime optimizmo!
Stai daktaras Gebelsas suzinojes, kad 1945m balandi rusu ir amerikieciu kariuomene susitiko ant Elbes perkirsdami Vokietija i 2 dalis, susuko:
- Nuostabu! Dabar zydokomisarai susipes su amerikieciu plutokratais, o mes pribaigsime nugaletoja.

kas galėtų paneigt.....       2018-11-6 9:40

gerb. autoriau,Šimonytė turi labai svarbų pretekstą kovot už daukantynę - juk už buvusius griekus, pralaimėjimo atveju,jai ir jos draugeliui juk realiai šviečiasi Lukiškės .O juk ana bent tiek tai supranta,kad ne tik Lietuvoj nugalėtojai neteisiami:(

Nuomonė       2018-11-6 8:51

Pagiežingas straipsnis :(.

zebediejus       2018-11-6 8:36

kaip teisingai surasyta, kita vertus protingam jau seniai tai aisku, o durnis vistiek eis balsuot uz koki ,,perspektyvu kandidata”.

Misteris       2018-11-6 8:31

Jeigu žūti ,tai tik kovoje.
Bet tai skirta ne vergų geno nešiotojams.
Galvokite ir veikite taip,kad Sistemai būtų blogiau.
Tapkite geraisias KENKĖJAIS.
Kvatokitės nugraužę Sistemos stalo koją ar išplovę gruntą iš po Sistemos kiaulidės pamatų.
Šiai dienai tiek.

A.Juozaitis       2018-11-6 8:02

centro kandidatas.

o vaikai bei lietuvių organai?       2018-11-6 7:37

kol dar bus gyvas nors vienas lietuvis Lietuvoje - šėtonas turės darbo ir pelno.
——-
tikrai padorus ir protingas vyras Ušackas - bet buvo 100 proc. aišku, kad jo niekaip nepraleis.

pradžiapabaigystė       2018-11-6 7:24

Straipsnis taiklus ir šmaikštus, kaip ir kiti.
Tik forumų lyderiams gal reikėtų kažkaip susitarti tarpusavyje dėl nuoseklumo ir bendro vektoriaus, nes vienas (VF) nuolat džiaugsmingai skelbia vis naujas pradžių pradžias, o kitas, (KF) jog jau tuoj pareis kapiec.
O šiaip, diagnozės geros. Kai vaistų recepto nėra, tai ir skrodimo išvada tiks. Vis geriau negu nieko.


Rekomenduojame

Vygantas Malinauskas. Pliažas ir liberalioji laisvė

Panaikinus abortą draudusį įstatymą pernai Airijoje atlikti 6 666 abortai

Kun. Nerijus Pipiras. Gyva tauta, kol atmintis gyva

Romualdas Žekas. Ar gali kvailiai turėti valstybę?

Laurynas Kasčiūnas. Raštas prieš J.Lukšą-Daumantą tėra istorijos neišmanymas ir klaida?

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vidmantas Valiušaitis. „Blondinas su peruku“ į J.Lukšą nepanašus nė iš tolo. O štai į Hamanną – labai panašus

Algimantas Rusteika. Apie gerus ir paklusnumą

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Lietuvos teismai nusprendė: Darbo partija atgaus neišmokėtą dotaciją – 1,8 mln. eurų, arba Kam ir vėl prireikė Darbo partijos?

Geroji Naujiena: mes nesame skolingi kūnui

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.